pátek 5 . února 2016,    Týden: 6,   Den roce: 036,  dnes má svátek Dobromila, zítra má svátek Vanda

AGENCY

( Nalezeno 100 článků )
Studenti logistických a dopravních oborů nejvíce touží pracovat ve Student Agency, ČSA a DHL vydáno: 2016-02-04 11:46:51
Studenti vysokých škol volili TOP zaměstnavatele. V oboru doprava a logistika se v první pětce umístily ještě PPL a České dráhy. Celkový žebříček vyhrál ČEZ.


Student Agency spouští nový web. Umožní snadné nákupy i z tabletů a mobilů vydáno: 2016-01-28 08:47:53
Skupina Student Agency spustila novou podobu svých webových stránek. Návštěvníky přivítá návštěvníky nejen nový design, ale také řada prvků, které jim ulehčí nákup jízdenek, letenek, ubytování, pronájmu aut a dalších služeb na cestování. Hlavní změnou je to, že web je plně responzivní a dokáže se přizpůsobit obrazovce jakéhokoliv mobilního zařízení...


Porzingis Alters Knicks' Free Agency Focus - Basketball Insiders vydáno: 2016-01-19 19:40:48
Basketball InsidersPorzingis Alters Knicks' Free Agency FocusBasketball InsidersMatt Barnes grabbed nine rebounds and picked up the victory against Derek Fisher and the Knicks. It was the first time Barnes and Fisher were in the same arena since their altercation in October.Knicks Daily Links: TuesdayESPN (blog)Two scouts share their thoughts about Kristaps PorzingisNewsdaySchmeelk: Knicks Must Avoid Past Pitfalls, Pray Porzingis Stays HealthyCBS LocalCBSSports.com -New York Times -Sports Chat Placeall 207 news articles »Zakladatel barmanského servisu Bar Agency Michael Tretter rád nosí barevné ponožky, třeba i každou jinou vydáno: 2016-01-16 08:41:54
Majitel pražského Tretter's Baru mění vzhled podle pracovních povinností a nálady. Sako a košile mu dodávají sebejistotu, barevné ponožky však nesmí chybět. Jelikož Michael Tretter rád stojí pevně nohama na zemi, preferuje boty s tvrdou podrážkou.


Zakladatel barmanského servisu Bar Agency Michael Tretter rád nosí barevné ponožky, třeba i každou jinou vydáno: 2016-01-16 08:41:52
Majitel pražského Tretter's Baru mění vzhled podle pracovních povinností a nálady. Sako a košile mu dodávají sebejistotu, barevné ponožky však nesmí chybět. Jelikož Michael Tretter rád stojí pevně nohama na zemi, preferuje boty s tvrdou podrážkou.


Digital Native Agency potvrdil spolupráci s Café Caffee Day vydáno: 2016-01-15 11:48:29
Síť indických kaváren Café Coffee Day si pro marketingové služby, strategii a sociální média vybrala právě Digital Native Agency. Strany se dohodly na hlubší spolupráci po úspěšném tříměsíčním pilotním projektu aktivace značky Café Coffee Day na sociálních sítích...


Zelená konkurence pro Student Agency. Autobusy Flixbus začínají jezdit mezi českými městy vydáno: 2016-01-14 13:36:51
Praha – Německý dopravce Flixbus začíná se svými zelenými autobusy konkurovat společnosti Student Agency i na vnitrostátních trasách v Česku. K Praze a Plzni totiž ode dneška přidává další města, v nichž budou stavět jeho linky: Karlovy Vary, Cheb, Jihlavu a Znojmo. Už od roku 2014 umožňuje Flixbus vnitrostátní přepravu mezi Prahou a Plzní jako součást zahraniční linky směřující do Německa. Také nově přidaná města jsou nyní "jen" zastávkami mezinárodních spojů. To může v praxi přinášet problémy hlavně u linek vracejících se ze zahraničí, protože na dlouhých trasách snadněji naberou zpoždění oproti čistě vnitrostátním spojům. Flixbus dosud vypravuje přes sedmdesát autobusů denně z pražské Florence do Německa, Rakouska či Nizozemska. Z nově přidaných zastávek v tuzemsku nyní slibuje spojení do více než 150 měst po celé Evropě – samozřejmě včetně přestupů. Rezervační systém Flixbus dosud funguje jen jako přeložená verze mezinárodních stránek, například Karlovy Vary jsou v něm vedené jako Karlsbad. Cena vnitrostátní jízdenky je udávaná jen v eurech. Například z Prahy do Plzně přijde na 3,50 eura, tedy zhruba 95 korun. Konkurenční Student Agency jezdí za 80 nebo 100 korun. Z Karlových Varů do Prahy pojede Flixbus za šest eur a například z Prahy do Znojma za osm eur. Oproti tuzemské konkurenci nabízí Flixbus také omezený počet spojů, časy jsou přizpůsobeny potřebám zahraničních linek. Například z Plzně do Prahy si lze objednat jen autobus s odjezdem v půl páté ráno, od čtvrtka do neděle pak také v devět večer; zatímco Student Agency nabízí přes den spoje každou hodinu, ve špičce i po půlhodinách. Z Jihlavy do Prahy odjíždí první autobus Flixbus až v 9:20, další (v některých dnech dva) až večer. Dalšího rozšíření své sítě chce německá společnost dosáhnout spoluprací s železničním dopravcem Leo Express, díky tomu se na evropskou síť Flixbus napojí i města jako Ostrava, Olomouc či Pardubice. FlixBus zahájil provoz v Německu v roce 2013 po deregulaci trhu dálkové dopravy, kdy německé dráhy Deutsche Bahn přišly o monopol na dálkovou vnitrostátní dopravu. V současnosti provozuje spojení v 16 zemích západní, severní a střední Evropy, které zajišťuje prostřednictvím dvou set regionálních dopravců. Loni v prosinci firma oznámila, že do budoucna chce z Prahy udělat přestupní uzel mezi Západem a Východem. "Na jaře spustíme linky do Bruselu a Paříže, v létě pak spojení s Chorvatskem. Přijde také Polsko, Ukrajina, Bělorusko a možná i Moskva," uvedl před měsícem Pavel Steiner, šéf společnosti Umbrella, která část autobusů pro Flixbus v Česku provozuje. Tyto linky přinesou i další nové spoje v tuzemsku. Spoje do Polska nabídnou možnost cestování mezi Prahou a Libercem nebo mezi Prahou a Hradcem Králové, linky na jih pak spojí Prahu a České Budějovice. Firma hovoří i o Brnu a Ostravě.


Zelená konkurence pro Student Agency. Autobusy Flixbus začínají jezdit mezi českými městy vydáno: 2016-01-14 13:36:50
Praha – Německý dopravce Flixbus začíná se svými zelenými autobusy konkurovat společnosti Student Agency i na vnitrostátních trasách v Česku. K Praze a Plzni totiž ode dneška přidává další města, v nichž budou stavět jeho linky: Karlovy Vary, Cheb, Jihlavu a Znojmo. Už od roku 2014 umožňuje Flixbus vnitrostátní přepravu mezi Prahou a Plzní jako součást zahraniční linky směřující do Německa. Také nově přidaná města jsou nyní "jen" zastávkami mezinárodních spojů. To může v praxi přinášet problémy hlavně u linek vracejících se ze zahraničí, protože na dlouhých trasách snadněji naberou zpoždění oproti čistě vnitrostátním spojům. Flixbus dosud vypravuje přes sedmdesát autobusů denně z pražské Florence do Německa, Rakouska či Nizozemska. Z nově přidaných zastávek v tuzemsku nyní slibuje spojení do více než 150 měst po celé Evropě – samozřejmě včetně přestupů. Rezervační systém Flixbus dosud funguje jen jako přeložená verze mezinárodních stránek, například Karlovy Vary jsou v něm vedené jako Karlsbad. Cena vnitrostátní jízdenky je udávaná jen v eurech. Například z Prahy do Plzně přijde na 3,50 eura, tedy zhruba 95 korun. Konkurenční Student Agency jezdí za 80 nebo 100 korun. Z Karlových Varů do Prahy pojede Flixbus za šest eur a například z Prahy do Znojma za osm eur. Oproti tuzemské konkurenci nabízí Flixbus také omezený počet spojů, časy jsou přizpůsobeny potřebám zahraničních linek. Například z Plzně do Prahy si lze objednat jen autobus s odjezdem v půl páté ráno, od čtvrtka do neděle pak také v devět večer; zatímco Student Agency nabízí přes den spoje každou hodinu, ve špičce i po půlhodinách. Z Jihlavy do Prahy odjíždí první autobus Flixbus až v 9:20, další (v některých dnech dva) až večer. Spolujízda v Česku se mění. Z Jízdomatu se stává byznys, přebírá ho miliardový BlaBlaCar číst článek Dalšího rozšíření své sítě chce německá společnost dosáhnout spoluprací s železničním dopravcem Leo Express, díky tomu se na evropskou síť Flixbus napojí i města jako Ostrava, Olomouc či Pardubice. FlixBus zahájil provoz v Německu v roce 2013 po deregulaci trhu dálkové dopravy, kdy německé dráhy Deutsche Bahn přišly o monopol na dálkovou vnitrostátní dopravu. V současnosti provozuje spojení v 16 zemích západní, severní a střední Evropy, které zajišťuje prostřednictvím dvou set regionálních dopravců. Loni v prosinci firma oznámila, že do budoucna chce z Prahy udělat přestupní uzel mezi Západem a Východem. "Na jaře spustíme linky do Bruselu a Paříže, v létě pak spojení s Chorvatskem. Přijde také Polsko, Ukrajina, Bělorusko a možná i Moskva," uvedl před měsícem Pavel Steiner, šéf společnosti Umbrella, která část autobusů pro Flixbus v Česku provozuje. Tyto linky přinesou i další nové spoje v tuzemsku. Spoje do Polska nabídnou možnost cestování mezi Prahou a Libercem nebo mezi Prahou a Hradcem Králové, linky na jih pak spojí Prahu a České Budějovice. Firma hovoří i o Brnu a Ostravě.


Environment Agency boss resigns vydáno: 2016-01-11 18:37:14
Environment Agency chairman Sir Philip Dilley, who faced criticism during the recent floods, resigns.


Agency condemns Yemen hospital strike vydáno: 2016-01-10 15:37:22
At least four people were killed when a missile hit a hospital supported by Medecins Sans Frontieres (MSF) in northern Yemen, the aid agency says.


Student Agency měla loni rekordní tržby 2,2 miliardy korun vydáno: 2015-12-29 11:39:26
Brno - Společnost Student Agency Radima Jančury měla loni tržby 2,2 miliardy korun, což je v historii firmy nejvíce. Přesné porovnání s předchozím obdobím však není možné, protože v loňské výroční zprávě nejsou kvůli transformaci společnosti údaje za kompletní rok. Před zdaněním vydělala 241 milionů korun. Železniční dopravce RegioJet, který patří do skupiny Student Agency, loni tržby zvýšil a snížil ztrátu, vyplývá z výročních zpráv, které společnost umístila na svůj web.


Student Agency hlásí rekordní tržby, na příští rok chystá společnost změny vydáno: 2015-12-28 21:39:42
Brno – Firma Radima Jančury Student Agency hlásí za rok 2015 rekordní tržby. I přes rozmanitý segment služeb má stále větší podílů na tržbách autobusová doprava.


Student Agency hlásí rekordní tržby, na příští rok chystá společnost změny vydáno: 2015-12-28 20:58:31
Brno – Firma Radima Jančury Student Agency hlásí za rok 2015 rekordní tržby. I přes rozmanitý segment služeb má stále větší podílů na tržbách autobusová doprava.


Student Agency loni zaznamenala tržby 2,2 miliardy korun. Nejvíce v historii firmy vydáno: 2015-12-28 19:55:14
Brno - Společnost Student Agency Radima Jančury měla loni tržby 2,2 miliardy korun, což je v historii firmy nejvíce. Přesné porovnání s předchozím obdobím však není možné, protože v loňské výroční zprávě nejsou kvůli transformaci společnosti údaje za kompletní rok. Před zdaněním vydělala 241 milionů korun. Železniční dopravce RegioJet, který patří do skupiny Student Agency, loni tržby zvýšil a snížil ztrátu, vyplývá z výročních zpráv, které společnost umístila na svůj web. Přestože Student Agency nabízí služby v různých segmentech, stále větší podíl na tržbách má autobusová doprava, loni 1,7 miliardy, což je podle Jančury nárůst o 15 procent. Autobusy přepravily 6,7 milionu lidí. Obrat z prodeje letenek byl 2,56 miliardy, společnost však uvádí do výkazu zisku a ztrát pouze provizi od leteckých společností, která činila 194 milionů Kč. Společnost také prodává dovolené, jazykové a studijní pobyty, pojištění či reklamu. "Rostli jsme ve všech segmentech," poznamenal ve zprávě Jančura. Infografika Pozor žáby. Jaké nové dopravní značky budou platit od Nového roku projít infografiku Díky růstu ekonomiky a většímu zájmu o cestování předpokládá růst i v dalších obdobích. Upozorňuje však na sílící konkurenci včetně zahraniční. Loni pro Student Agency pracovalo 1200 lidí, což je o 80 více než o rok dříve. Čtvrtý rok ve ztrátě naopak skončilo loni hospodaření dceřiné společnosti RegioJet, která provozuje komerční železniční dopravu na trati mezi Prahou a Ostravskem a s vybranými vlaky jezdí až do Košic a do Martina na Slovensku. Ztrátu se však podařilo snížit na méně než polovinu, na 42 milionů, provozní výsledek byl minus 37 milionů. Tržby za prodej zboží a vlastních výrobků a služeb se zvýšily o polovinu, na 523 milionů korun. O 60 procent, na 2,4 milionu, rostl počet cestujících. Další nárůst jejich počtu by měl vést ke kladnému hospodářskému výsledku v letošním roce, který Jančura už dříve avizoval. Pro RegioJet loni pracovalo 306 lidí. Jančura ze zisků Student Agency nadále podporuje železniční byznys. Zatímco předloni činila půjčka RegioJetu 86 milionů, loni to bylo 219 milionů korun. Pod značkou RegioJet už nebudou příští rok jezdit jen vlaky a autobusy na Slovensku, ale veškeré autobusy. Jančura se rozhodl změnit jejich obchodní značku kvůli expanzi na zahraniční trhy a kvůli sjednocení s vlaky.


Student Agency loni zaznamenala tržby 2,2 miliardy korun. Nejvíce v historii firmy vydáno: 2015-12-28 19:55:02
Brno - Společnost Student Agency Radima Jančury měla loni tržby 2,2 miliardy korun, což je v historii firmy nejvíce. Přesné porovnání s předchozím obdobím však není možné, protože v loňské výroční zprávě nejsou kvůli transformaci společnosti údaje za kompletní rok. Před zdaněním vydělala 241 milionů korun. Železniční dopravce RegioJet, který patří do skupiny Student Agency, loni tržby zvýšil a snížil ztrátu, vyplývá z výročních zpráv, které společnost umístila na svůj web. Přestože Student Agency nabízí služby v různých segmentech, stále větší podíl na tržbách má autobusová doprava, loni 1,7 miliardy, což je podle Jančury nárůst o 15 procent. Autobusy přepravily 6,7 milionu lidí. Obrat z prodeje letenek byl 2,56 miliardy, společnost však uvádí do výkazu zisku a ztrát pouze provizi od leteckých společností, která činila 194 milionů Kč. Společnost také prodává dovolené, jazykové a studijní pobyty, pojištění či reklamu. "Rostli jsme ve všech segmentech," poznamenal ve zprávě Jančura. Infografika Pozor žáby. Jaké nové dopravní značky budou platit od Nového roku projít infografiku Díky růstu ekonomiky a většímu zájmu o cestování předpokládá růst i v dalších obdobích. Upozorňuje však na sílící konkurenci včetně zahraniční. Loni pro Student Agency pracovalo 1200 lidí, což je o 80 více než o rok dříve. Čtvrtý rok ve ztrátě naopak skončilo loni hospodaření dceřiné společnosti RegioJet, která provozuje komerční železniční dopravu na trati mezi Prahou a Ostravskem a s vybranými vlaky jezdí až do Košic a do Martina na Slovensku. Ztrátu se však podařilo snížit na méně než polovinu, na 42 milionů, provozní výsledek byl minus 37 milionů. Tržby za prodej zboží a vlastních výrobků a služeb se zvýšily o polovinu, na 523 milionů korun. O 60 procent, na 2,4 milionu, rostl počet cestujících. Další nárůst jejich počtu by měl vést ke kladnému hospodářskému výsledku v letošním roce, který Jančura už dříve avizoval. Pro RegioJet loni pracovalo 306 lidí. Jančura ze zisků Student Agency nadále podporuje železniční byznys. Zatímco předloni činila půjčka RegioJetu 86 milionů, loni to bylo 219 milionů korun. Pod značkou RegioJet už nebudou příští rok jezdit jen vlaky a autobusy na Slovensku, ale veškeré autobusy. Jančura se rozhodl změnit jejich obchodní značku kvůli expanzi na zahraniční trhy a kvůli sjednocení s vlaky.


Student Agency loni zaznamenala historicky největší tržby. RegioJet snížil ztrátu na polovinu vydáno: 2015-12-28 19:41:45
Jančurova Student Agency loni utržila 2,2 miliardy korun. Největší podíl na tržbách má autobusová doprava. Žluté autobusy minulý rok přepravily 6,7 milionu lidí. Dceřiná společnost RegioJet snížila ztrátu na 42 milionů korun.


Student Agency loni zaznamenala historicky největší tržby. RegioJet snížil ztrátu na polovinu vydáno: 2015-12-28 19:41:45
Jančurova Student Agency loni utržila 2,2 miliardy korun. Největší podíl na tržbách má autobusová doprava. Žluté autobusy minulý rok přepravily 6,7 milionu lidí. Dceřiná společnost RegioJet snížila ztrátu na 42 milionů korun.


Student Agency měla loni rekordní tržby 2,2 miliardy korun vydáno: 2015-12-28 19:40:31
Brno - Společnost Student Agency Radima Jančury měla loni tržby 2,2 miliardy korun, což je v historii firmy nejvíce. Přesné porovnání s předchozím obdobím však není možné, protože...


Student Agency měla loni rekordní tržby 2,2 miliardy korun vydáno: 2015-12-28 19:40:24
Brno - Společnost Student Agency Radima Jančury měla loni tržby 2,2 miliardy korun, což je v historii firmy nejvíce. Přesné porovnání s předchozím obdobím však není možné, protože...


Student Agency měla loni rekordní tržby, vlaky jsou ale pořád ve ztrátě vydáno: 2015-12-28 19:39:38
Společnost Student Agency Radima Jančury měla loni tržby 2,2 miliardy korun, což je v historii firmy nejvíce. Přesné porovnání s předchozím obdobím však není možné, protože v loňské výroční zprávě nejsou kvůli transformaci společnosti údaje za kompletní rok. Před zdaněním vydělala 241 milionů korun. Železniční dopravce RegioJet, který patří do skupiny Student Agency, loni tržby zvýšil a snížil ztrátu, vyplývá z výročních zpráv, které společnost umístila na svůj web.


Student Agency loni vydělala čtvrt miliardy, mzdy jsou pod 20 tisíci vydáno: 2015-12-28 17:39:31
Byznys Radima Jančury s letenkami a autobusy je čím dál ziskovější. Student Agency za loňský rok vydělala 241 milionů korun, což je nejvíce v historii firmy. Vlakový RegioJet naopak loni ještě zůstal ve ztrátě. Průměrná mzda zaměstnanců Student Agency byla zhruba 19 500 korun.Další články k tématu:Jančurův RegioJet loni prohloubil ztrátu, Student Agency zvýšila ziskRekordní rok žlutých autobusů. Za rok jim přibyla desetina cestujících


Space Agency vydáno: 2015-12-26 15:40:01
od Prydery (Napsal sob, 26 pro 2015 14:58:39 GMT)Děkuji a není zač Read Main Topic


Space Agency vydáno: 2015-12-26 14:39:16
od Dugi (Napsal sob, 26 pro 2015 14:17:10 GMT)Vítám tě na našem fóru, jsem rád, že jsme mezi námi mohli přivítat nového uživatele.Díky za tip na hru!Read Main Topic


Space Agency vydáno: 2015-12-26 13:40:01
od Prydery (Napsal sob, 26 pro 2015 13:07:54 GMT)Dobrý den a pěkné svátky Všem Ještě než uvedu info o této hře, tak bych chtěl jen krátce poděkovat za přijetí. Jsem sice jen Laik, který není žádným velkým odborníkem co se týče kosmonautiky či vědy, ale není mi to lhostejné. Rád se dozvídám nové věci, vše co se týče vesmíru mě vždy přitahovalo. Ke hře Space Agency: Je to mobilní hra na smartphony ve stylu Kerbal Space. Je zdarma ke stažení na Googleplay, ve hře jsou reálné součásti raket, satelitů či ISS. Na postavení rakety máte ze začátku omezený rozpočet, avšak ten se Vám zvyšuje jak plníte mise, čímž se Vám také odemykají další použitelné části. Mise začínají od stavby rakety přes start, odhazování částí raket během letu, vypuštění sond na oběžnou dráhu, let k vesmírné stanici či na měsíc Je toho docela hodně, sice je to v angličtině, ale základy budou stačit Na výběr máte z několika typu hraní: Kariéra, Sandbox, Rychlá hra a Tutorial. Hra je jednoduchá, ale myslím si že tutorialem nic nezkazíte a na víc je pěkně udělaný. Hra není složitá a hezky se hraje. Doporučuji Read Main Topic


Student Agency zvažuje zavedení první třídy v autobusech vydáno: 2015-12-22 20:38:58
Brno – Autobusový dopravce Student Agency Radima Jančury zvažuje, že by zavedl na delších mezinárodních linkách první třídu s vyšším komfortem a větším servisem. Záleží na zájmu cestujících. Zavedl by ji zhruba od poloviny roku ve 45 autobusech, které příští rok koupí, řekl mluvčí Aleš Ondrůj.


Student Agency zvažuje zavést první třídu na dálkových trasách. Zjišťuje, kolik by za ni lidé zaplatili vydáno: 2015-12-22 16:41:34
Vedení dopravní společnosti Student Agency zvažuje zavedení první třídy. Ta by se v jejích autobusech týkala linek na dálkových mezinárodních trasách. Novinka by se mohla objevit už v příštím roce. Nyní ale záleží na tom, jestli ji budou chtít zákazníci.


Student Agency zvažuje zavést první třídu na dálkových trasách. Zjišťuje, kolik by za ni lidé zaplatili vydáno: 2015-12-22 16:41:33
Vedení dopravní společnosti Student Agency zvažuje zavedení první třídy. Ta by se v jejích autobusech týkala linek na dálkových mezinárodních trasách. Novinka by se mohla objevit už v příštím roce. Nyní ale záleží na tom, jestli ji budou chtít zákazníci.


Student Agency zvažuje zavést první třídu na dálkových trasách. Zjišťuje, kolik by za ni lidé zaplatili vydáno: 2015-12-22 16:41:27
Vedení dopravní společnosti Student Agency zvažuje zavedení první třídy. Ta by se v jejích autobusech týkala linek na dálkových mezinárodních trasách. Novinka by se mohla objevit už v příštím roce. Nyní ale záleží na tom, jestli ji budou chtít zákazníci.


Student Agency zvažuje zavedení první třídy v autobusech vydáno: 2015-12-22 16:39:23
Autobusový dopravce Student Agency Radima Jančury zvažuje, že by zavedl na delších mezinárodních linkách první třídu s vyšším komfortem a větším servisem. Záleží na zájmu cestujících. Zavedl by ji zhruba od poloviny roku ve 45 autobusech, které příští rok koupí.


Student Agency zvažuje zavedení první třídy v autobusech vydáno: 2015-12-22 16:36:51
Brno - Autobusový dopravce Student Agency Radima Jančury zvažuje, že by zavedl na delších mezinárodních linkách první třídu s vyšším komfortem a větším servisem. Záleží na zájmu...


Student Agency zvažuje zavedení první třídy v autobusech vydáno: 2015-12-22 16:36:41
Brno - Autobusový dopravce Student Agency Radima Jančury zvažuje, že by zavedl na delších mezinárodních linkách první třídu s vyšším komfortem a větším servisem. Záleží na zájmu...


Kontrola hospodárenia v Slovak Business Agency sa ešte neskončilaKontrola hospodárenia v Slovak Business Agency sa ešte neskončila vydáno: 2015-12-18 13:53:34
Konferencia TechMatch Slovakia 2015 čelila kritike verejnosti, médií aj viacerých opozičných strán.


Kontrola hospodárenia v Slovak Business Agency sa ešte neskončila vydáno: 2015-12-18 13:46:47
Konferencia TechMatch Slovakia 2015 čelila kritike verejnosti, médií aj viacerých opozičných strán.


Mavericks are no strangers to free-agency letdowns - ESPN vydáno: 2015-11-11 18:55:36
ESPNMavericks are no strangers to free-agency letdownsESPNDallas Mavericks fans have had this date circled on their calendars since this season's NBA schedule was released. DeAndre Jordan is coming to Dallas. For a few days in July, that sentence made Mavs fans rejoice. Now, it causes cursing and snarls, ...Durant, Aldridge, Jordan, a trio of reactions on homecomingUSA TODAY'Dallas Morning News' Prints DeAndre Jordan Devil Cutout for Mavs-Clippers GameBleacher ReportStage is set for a 'fun', 'hostile' game as Jordan visits DallasNBA.com (blog)NBCSports.com -Mavs.com -Mavs Moneyballall 83 news articles »


MLB Playoff Teams Figure Winning Helps In Free Agency - CBS Local vydáno: 2015-11-11 18:55:36
CBS LocalMLB Playoff Teams Figure Winning Helps In Free AgencyCBS LocalARLINGTON, TX - OCTOBER 5: General Manager Jon Daniels of the Texas Rangers speaks with members of the press before the American League Wild Card game against the Baltimore Orioles on October 5, 2012 at the Rangers Ballpark in Arlington in ...Random Thoughts On The 2015 SeasonThe Jewish PressNightengale: GM role not what it used to beUSA TODAYBlue Jays GM Anthopoulos leavingLedger GazetteFOXSports.com -Rapid News Network -Sportsnet.caall 54 news articles »


Mavericks are no strangers to free-agency letdowns - ESPN vydáno: 2015-11-11 18:41:11
ESPNMavericks are no strangers to free-agency letdownsESPNDallas Mavericks fans have had this date circled on their calendars since this season's NBA schedule was released. DeAndre Jordan is coming to Dallas. For a few days in July, that sentence made Mavs fans rejoice. Now, it causes cursing and snarls, ...Durant, Aldridge, Jordan, a trio of reactions on homecomingUSA TODAY'Dallas Morning News' Prints DeAndre Jordan Devil Cutout for Mavs-Clippers GameBleacher ReportStage is set for a 'fun', 'hostile' game as Jordan visits DallasNBA.com (blog)NBCSports.com -Mavs.com -Mavs Moneyballall 83 news articles »MLB Playoff Teams Figure Winning Helps In Free Agency - CBS Local vydáno: 2015-11-11 18:41:11
CBS LocalMLB Playoff Teams Figure Winning Helps In Free AgencyCBS LocalARLINGTON, TX - OCTOBER 5: General Manager Jon Daniels of the Texas Rangers speaks with members of the press before the American League Wild Card game against the Baltimore Orioles on October 5, 2012 at the Rangers Ballpark in Arlington in ...Random Thoughts On The 2015 SeasonThe Jewish PressNightengale: GM role not what it used to beUSA TODAYBlue Jays GM Anthopoulos leavingLedger GazetteFOXSports.com -Rapid News Network -Sportsnet.caall 54 news articles »


Mavericks are no strangers to free-agency letdowns - ESPN vydáno: 2015-11-11 17:40:04
ESPNMavericks are no strangers to free-agency letdownsESPNDallas Mavericks fans have had this date circled on their calendars since this season's NBA schedule was released. DeAndre Jordan is coming to Dallas. For a few days in July, that sentence made Mavs fans rejoice. Now, it causes cursing and snarls, ...Stage is set for a 'fun', 'hostile' game as Jordan visits DallasNBA.com (blog)Durant, Aldridge, Jordan, a trio of reactions on homecomingUSA TODAYWesley Matthews, Mavericks Both with Much to Prove as Dallas Eyes Post-Dirk EraBleacher ReportNBCSports.com -Mavs.com -Mavs Moneyballall 77 news articles »


Playoff teams figure winning helps them in free agency - USA TODAY vydáno: 2015-11-11 15:40:20
USA TODAYPlayoff teams figure winning helps them in free agencyUSA TODAYBOCA RATON, Fla. (AP) — Now that they're playoff teams for a change, the Blue Jays, Cubs and Mets believe they can make a winning sales pitch to free agents. The Blue Jays ended baseball's longest active playoff drought with their first AL East ...Blue Jays GM Anthopoulos leavingLedger Gazetteall 41 news articles »


Playoff teams figure winning helps them in free agency (Nov 11, 2015) - FOXSports.com vydáno: 2015-11-11 14:55:34
Toronto SunPlayoff teams figure winning helps them in free agency (Nov 11, 2015)FOXSports.comBOCA RATON, Fla. (AP) Now that they're playoff teams for a change, the Blue Jays, Cubs and Mets believe they can make a winning sales pitch to free agents. The Blue Jays ended baseball's longest active playoff drought with their first AL East ...Blue Jays GM Anthopoulos leavingLedger GazetteNightengale: GM role not what it used to beUSA TODAYall 43 news articles »


Playoff teams figure winning helps them in free agency (Nov 11, 2015) - FOXSports.com vydáno: 2015-11-11 14:40:42
Toronto SunPlayoff teams figure winning helps them in free agency (Nov 11, 2015)FOXSports.comBOCA RATON, Fla. (AP) Now that they're playoff teams for a change, the Blue Jays, Cubs and Mets believe they can make a winning sales pitch to free agents. The Blue Jays ended baseball's longest active playoff drought with their first AL East ...Blue Jays GM Anthopoulos leavingLedger GazetteNightengale: GM role not what it used to beUSA TODAYall 43 news articles »


Playoff teams figure winning helps them in free agency (Nov 11, 2015) - FOXSports.com vydáno: 2015-11-11 13:55:28
Toronto SunPlayoff teams figure winning helps them in free agency (Nov 11, 2015)FOXSports.comBOCA RATON, Fla. (AP) Now that they're playoff teams for a change, the Blue Jays, Cubs and Mets believe they can make a winning sales pitch to free agents. The Blue Jays ended baseball's longest active playoff drought with their first AL East ...Nightengale: GM role not what it used to beUSA TODAYall 42 news articles »


Playoff teams figure winning helps them in free agency - Boston Herald vydáno: 2015-11-11 13:40:06
Boston HeraldPlayoff teams figure winning helps them in free agencyBoston HeraldChicago Cubs general manager Jed Hoyer speaks with members of the media after baseball general managers meetings, Tuesday, Nov. 10, 2015, in Boca Raton, Fla. (AP Photo/Wilfredo Lee). Photo by: The Associated Press. Toronto Blue Jays interim ...GM Alex Anthopoulos to leave JaysRapid News Networkall 49 news articles »


Playoff teams figure winning helps them in free agency (Nov 11, 2015) - FOXSports.com vydáno: 2015-11-11 12:40:39
Playoff teams figure winning helps them in free agency (Nov 11, 2015)FOXSports.comBOCA RATON, Fla. (AP) Now that they're playoff teams for a change, the Blue Jays, Cubs and Mets believe they can make a winning sales pitch to free agents. The Blue Jays ended baseball's longest active playoff drought with their first AL East ...and more »


Playoff teams figure winning helps them in free agency - USA TODAY vydáno: 2015-11-11 11:55:21
USA TODAYPlayoff teams figure winning helps them in free agencyUSA TODAYBOCA RATON, Fla. (AP) — Now that they're playoff teams for a change, the Blue Jays, Cubs and Mets believe they can make a winning sales pitch to free agents. The Blue Jays ended baseball's longest active playoff drought with their first AL East ...and more »


Playoff teams figure winning helps them in free agency - USA TODAY vydáno: 2015-11-11 11:40:41
USA TODAYPlayoff teams figure winning helps them in free agencyUSA TODAYBOCA RATON, Fla. (AP) — Now that they're playoff teams for a change, the Blue Jays, Cubs and Mets believe they can make a winning sales pitch to free agents. The Blue Jays ended baseball's longest active playoff drought with their first AL East ...and more »


Playoff teams figure winning helps them in free agency - USA TODAY vydáno: 2015-11-11 10:55:33
USA TODAYPlayoff teams figure winning helps them in free agencyUSA TODAYBOCA RATON, Fla. (AP) — Now that they're playoff teams for a change, the Blue Jays, Cubs and Mets believe they can make a winning sales pitch to free agents. The Blue Jays ended baseball's longest active playoff drought with their first AL East ...Report: Blue Jays payroll optimism from Rogers?Jays JournalJohn Gibbons: Blue Jays ink interim GM LaCava to extensionRotoworld.comBlue Jays focused on taking the steps to make 2016 countSportsnet.caall 23 news articles »


Kevin Durant's return to DC, free agency hype subdued in win vs. Wizards - USA TODAY vydáno: 2015-11-11 10:40:15
USA TODAYKevin Durant's return to DC, free agency hype subdued in win vs. WizardsUSA TODAYWASHINGTON – Washington Wizards owner Ted Leonis watched from his courtside seat. Wizards president Ernie Grunfeld watched from his front-office suite. Bradley Beal sat on the bench, sidelined with an injured left shoulder, and John Wall got an ...Kevin Durant's big return to DC didn't go as plannedESPN (blog)Durant injured in Thunder's win over WizardsReutersRough night against Kevin Durant, Thunder should remind Wizards to consider plan BWashington PostTimes of India -STLtoday.com -Bleacher Reportall 508 news articles »


Playoff Teams Figure Winning Helps Them in Free Agency - New York Times vydáno: 2015-11-11 10:40:15
Toronto StarPlayoff Teams Figure Winning Helps Them in Free AgencyNew York TimesBOCA RATON, Fla. — Now that they're playoff teams for a change, the Blue Jays, Cubs and Mets believe they can make a winning sales pitch to free agents. The Blue Jays ended baseball's longest active playoff drought with their first AL East ...Nightengale: GM role not what it used to beUSA TODAYJays will have budget of $140M in 2016TSNBlue Jays could borrow Royals' template for replacing ace armSportsnet.caall 24 news articles »


Známé žluté autobusy Student Agency najdeme už od jara 2016 pod novým názvem RegioJet vydáno: 2015-11-07 20:46:36
Podnikatel Radim Jančura připravil zásadní změnu v marketingové strategii. Známé žluté autobusy, které vypravuje od roku 2004, už nebudou jezdit pod známou značkou Student Agency, ale ještě pod známějším názvem RegioJet. K této změně by mělo dojít už během jara 2016.

Zprávy dne podle editora: konec Student Agency, Zátopek vs. KSČ a podivná převýchova kmotra Nováka vydáno: 2015-11-06 21:44:59
Podnikatel Radim Jančura připravil zásadní změnu v marketingové strategii. Jeho žluté autobusy, které vypravuje od roku 2004, už nebudou jezdit pod známou značkou Student Agency. Podle zjištění serveru Lidovky.cz firma všechny sjednotí jménem RegioJet.Další články k tématu:Zprávy dne podle editora: proč Hradu vadí Blanka a legální growshopy?Výběr zpráv podle editora: 1* pro mordpartu, zlá od Rittiga i ostrá DrábováZprávy dne podle editora: do koncetráku za porno, moc topičů na Policejní akademii a Jágrovy vlasyVýběr zpráv podle editora: Bílkův konec, proti IS za vlastní peníze a horor na palubě ČSA


Astros free agency: 5 for dreamers and 5 for realists - Houston Chronicle vydáno: 2015-11-06 20:55:28
Houston ChronicleAstros free agency: 5 for dreamers and 5 for realistsHouston ChronicleLos Angeles Dodgers ace Zack Greinke would anchor the top of the rotation. A team can dream. . Los Angeles Dodgers ace Zack Greinke would anchor the top of the rotation. A team can dream. . Photo: Michael Goulding, MBI. Image 2 of 4. Los Angeles ...Ken Rosenthal breaks down Hot Stove League from free agents to trade candidatesFOXSports.comWhat will Dodgers and Angels do in free-agent market?Los Angeles TimesLA Dodgers Roster News: Zack Greinke Opts Out of Contract to Test Free Agent ...Christian PostSteelers Lounge (blog) -Jewocity.com (press release) (blog) -Newzyall 77 news articles »


Dodgers outfielder Justin Ruggiano elects free agency - Los Angeles Times vydáno: 2015-11-06 20:39:41
Los Angeles TimesDodgers outfielder Justin Ruggiano elects free agencyLos Angeles TimesOutfielder Justin Ruggiano, the late-season pickup who became something of an unexpected September starter against left-handers, has become a free agent. The Dodgers assigned him to triple-A Oklahoma City on Thursday night to open room on their ...Dodgers' Justin Ruggiano: Outrighted from 40-man rosterCBSSports.comall 4 news articles »


Astros free agency: 5 for dreamers and 5 for realists - Houston Chronicle vydáno: 2015-11-06 20:39:41
Houston ChronicleAstros free agency: 5 for dreamers and 5 for realistsHouston ChronicleLos Angeles Dodgers ace Zack Greinke would anchor the top of the rotation. A team can dream. . Los Angeles Dodgers ace Zack Greinke would anchor the top of the rotation. A team can dream. . Photo: Michael Goulding, MBI. Image 2 of 4. Los Angeles ...Ken Rosenthal breaks down Hot Stove League from free agents to trade candidatesFOXSports.comWhat will Dodgers and Angels do in free-agent market?Los Angeles TimesLA Dodgers Roster News: Zack Greinke Opts Out of Contract to Test Free Agent ...Christian PostRapid News Network -Jewocity.com (press release) (blog) -Newzyall 77 news articles »


Homeless charity earns agency £5.5m vydáno: 2015-11-06 14:37:37
A lettings agency has been paid more than £5.5m in housing benefit after its owner set up a charity to help the homeless, the BBC learns.


Značka Student Agency u autobusů končí, Jančura mění název na RegioJet vydáno: 2015-11-06 13:39:34
Žluté autobusy Student Agency změní název, od jara by se na nich mohlo objevit logo RegioJet. Autobusy tak budou jezdit pod stejnou značkou, s níž jejich majitel Radim Jančura rozjel podnikání v železničním byznysu.


Autobusy Student Agency končí. Jančura je přejmenuje vydáno: 2015-11-06 11:57:35
Praha - Autobusy Student Agency podnikatele Radima Jančury změní název. Od jara by se na nich mělo objevit logo RegioJet.


Žluté autobusy se přejmenují na RegioJet. Název Student Agency je v cizině nepraktický vydáno: 2015-11-06 11:55:08
Praha - Žluté autobusy Student Agency změní název, od jara by se na nich mohlo objevit logo RegioJet. Autobusy tak budou jezdit pod stejnou značkou, s níž jejich majitel Radim Jančura rozjel podnikání v železničním byznysu. Informuje o tom web Lidovky.cz. "Příběh mojí firmy Student Agency, který je známý v Česku, lidé za hranicemi neznají. Je to nepraktický název pro dopravní firmu. Proto připravujeme změnu, aby vznikla jedna dopravní značka RegioJet," vysvětluje Jančura. Ve firmě nyní připravují grafický návrh loga. Na autobusech by se pak mohlo objevit v průběhu jara, konkrétní datum vedení firmy nestanovilo, změna bude postupná. První autobusy označené jako RegioJet už jezdí necelý rok na slovenské vnitrostátní lince z Banské Bystrice do Bratislavy. Následovat budou české a mezinárodní linky. Autobusy jezdící na Slovensku budou mít podle současného plánu logo RegioJet.sk. České linky budou mít koncovku .cz a mezinárodní .com. Student Agency je největším českým dopravcem na dálkových autobusových linkách, postupně se snaží expandovat na Slovensku a také hledá příležitosti v Německu. K dispozici má zhruba 180 autobusů. Vedle autobusové a železniční dopravy provozuje Student Agency pod značkou Tick Tack Taxi pražskou taxislužbu, dlouhodobě se věnuje prodeji letenek a pracovních pobytů pro studenty.


Autobusy Student Agency se přejmenují na RegioJet vydáno: 2015-11-06 11:55:05
Praha - Žluté autobusy Student Agency změní název, od jara by se na nich mohlo objevit logo RegioJet. Autobusy tak budou jezdit pod stejnou značkou, s níž jejich majitel Radim Jančura rozjel podnikání v železničním byznysu. Informuje o tom web Lidovky.cz.


Žluté autobusy se přejmenují na RegioJet. Název Student Agency je v cizině nepraktický vydáno: 2015-11-06 11:55:02
Praha - Žluté autobusy Student Agency změní název, od jara by se na nich mohlo objevit logo RegioJet. Autobusy tak budou jezdit pod stejnou značkou, s níž jejich majitel Radim Jančura rozjel podnikání v železničním byznysu. Informuje o tom web Lidovky.cz. "Příběh mojí firmy Student Agency, který je známý v Česku, lidé za hranicemi neznají. Je to nepraktický název pro dopravní firmu. Proto připravujeme změnu, aby vznikla jedna dopravní značka RegioJet," vysvětluje Jančura. Ve firmě nyní připravují grafický návrh loga. Na autobusech by se pak mohlo objevit v průběhu jara, konkrétní datum vedení firmy nestanovilo, změna bude postupná. První autobusy označené jako RegioJet už jezdí necelý rok na slovenské vnitrostátní lince z Banské Bystrice do Bratislavy. Následovat budou české a mezinárodní linky. Autobusy jezdící na Slovensku budou mít podle současného plánu logo RegioJet.sk. České linky budou mít koncovku .cz a mezinárodní .com. Student Agency je největším českým dopravcem na dálkových autobusových linkách, postupně se snaží expandovat na Slovensku a také hledá příležitosti v Německu. K dispozici má zhruba 180 autobusů. Vedle autobusové a železniční dopravy provozuje Student Agency pod značkou Tick Tack Taxi pražskou taxislužbu, dlouhodobě se věnuje prodeji letenek a pracovních pobytů pro studenty.


Autobusy Student Agency se přejmenují na RegioJet vydáno: 2015-11-06 11:39:18
Praha - Žluté autobusy Student Agency změní název, od jara by se na nich mohlo objevit logo RegioJet. Autobusy tak budou jezdit pod stejnou značkou, s níž jejich majitel Radim Jančura rozjel...


Autobusy Student Agency se přejmenují na RegioJet vydáno: 2015-11-06 11:39:14
Praha - Žluté autobusy Student Agency změní název, od jara by se na nich mohlo objevit logo RegioJet. Autobusy tak budou jezdit pod stejnou značkou, s níž jejich majitel Radim Jančura rozjel...


Autobusy Student Agency končí. Jančura je přejmenuje vydáno: 2015-11-06 11:38:53
Praha - Autobusy Student Agency podnikatele Radima Jančury změní název. Od jara by se na nich mělo objevit logo RegioJet.