Kurzy ze dne: 24.06.2016 || EUR 27,100 || USD 24,491
sobota 25.června 2016, Týden: 26, Den roce: 177,  dnes má svátek Ivan, zítra má svátek Adriana
25.června 2016, Týden: 26, Den roce: 177,  dnes má svátek Ivan


AUDI

( Nalezeno 100 článků )
Sexy Fusion a Apple: co má společného nová značka luxusního audia s globální korporací? vydáno: 2016-06-25 14:05:25
Na letošním Prague Design Weeku se české veřejnosti představila nová značka luxusních designových reprosoustav s provokativním názvem Sexy Fusion. Jde o unikátní high-end systém, který nejenže vypadá jinak, než cokoliv jste doposud viděli, ale uspokojí i uši náročného posluchače. Je ukázkou toho, že autoři konceptu po vzoru Apple myslí jinak.


Audi chce v roku 2025 predať zhruba 700 tisíc elektromobilov vydáno: 2016-06-25 14:02:54
Prvé sériovo vyrábané čisto elektrické Audi má zísť z bruselskej montážnej linky v roku 2018.


Audi chce v roku 2025 predať zhruba 700 tisíc elektromobilov vydáno: 2016-06-25 13:55:07
Prvé sériovo vyrábané čisto elektrické Audi má zísť z bruselskej montážnej linky v roku 2018.



Audi chce v roku 2025 predať zhruba 700.000 elektromobilov vydáno: 2016-06-25 13:49:36
Podľa časopisu Manager Magazin dostal šéf Audi Rupert Stadler príkaz investovať miliardy do alternatívnych pohonov a nových oblastí podnikania.


Fanánek vydává audioknihu, Tři sestry pobaví Vysmáté léto vydáno: 2016-06-25 12:45:25
Kadaň /ROZHOVOR/ - Po své padesátce (*18. 6. 1966) vydává Lou Fanánek Hagen audioknihu s názvem Tak to bylo, tak to je. V ní se ohlíží za bouřlivou historií své kapely Tři sestry, která zahraje už v sobotu 25. června na festivalu v Kadani


Úsporný obr se sportovními ambicemi i u nás, Audi SQ7 začíná na 2,5 milionech vydáno: 2016-06-25 11:42:29
Budete-li chtít sportovní SUV, moc rychlejších variant než Audi SQ7 na trhu nenajdete. Ač hodnoty výkonu a točivého momentu nedosahují hodnot dnes již jen těžko prodejné Q7 V12 TDI, pořád má první model S v historii největšího SUV se čtyřmi kruhy co nabídnout. Za kolik jej dostanete v Česku?


Úsporný obr se sportovními ambicemi i u nás, Audi SQ7 začíná na 2,5 milionech vydáno: 2016-06-25 11:42:22
Budete-li chtít sportovní SUV, moc rychlejších variant než Audi SQ7 na trhu nenajdete. Ač hodnoty výkonu a točivého momentu nedosahují hodnot dnes již jen těžko prodejné Q7 V12 TDI, pořád má první model S v historii největšího SUV se čtyřmi kruhy co nabídnout. Za kolik jej dostanete v Česku?


Audi SQ7 TDI s novou V8 má českou cenu, za 1 koně dáte skoro 6 000 Kč vydáno: 2016-06-25 11:19:08
Německé SUV s nejsilnějším dieselem na světě vychází na 2 516 900 Kč. Příplatková výbava však může vyhnat účet nad tři miliony korun. (Petr Prokopec)


Audi chce v roku 2025 predať zhruba 700.000 elektromobilov vydáno: 2016-06-25 11:10:06
Ingolstadt 25. júna (TASR) - Audi chce v roku 2025 predať zhruba 700.000 elektromobilov, čo predstavuje podiel 25 % až 30 % na celkovom počte predaných vozidiel tejto značky. Hovorca Audi sa k správe nemeckého časopisu Manager Magazin odmietol vyjadriť, podľa neho je však trend správny. Informovala.....


AUDIO: Cesta autem na rodinnou dovolenou bez stresu a bezpečně vydáno: 2016-06-24 21:49:52
Za chvíli startují letní prázdniny. Cesta autem v létě s rodinou je často potenciální stres. Kolony, objížďky, vedro, nudící se rozmrzelé...


Kvalitní auditní dokumentace, aneb nezdokumentováno = neuděláno vydáno: 2016-06-24 12:55:58
[skoleni-kurzy.eu] Pro všechny úrovně. Určeno pro Interní auditory, včetně vedoucích pracovníků útvarů interního auditu – státní i soukromá sféra. Cíl semináře Cílem semináře je seznámit účastníky se způsoby kvalitní dokumentace auditní práce a vše si ukázat na konkrétních příkladech z praxe. Obsah semináře Důvody nutnosti kvalitní dokumentace prací souvisejících s auditní zakázkou. Dokumentace vyhodnocení rizik. Dokumentace plánu zakázek interního auditu. Dokumentace plánu auditní zakázky. Dokumentace auditní práce. Dokumentace dohledu nad auditními zakázkami. ...Český institut interních auditorů, z.s.


Praktické provedení auditu bezpečnosti IS - IT a Procvičení auditních postupů na příkladech vydáno: 2016-06-24 12:55:58
[skoleni-kurzy.eu] Pro úplné začátečníky v auditu IS - IT a pro mírně pokročilé. Určeno pro Interní auditory a další pracovníky, kteří chtějí provádět audity IS - IT. Cíl semináře Seznámit interní auditory s praktickými postupy pro provedení auditu v této oblasti. Přednáška bude doplněna procvičením postupů na donesených noteboocích. Obsah semináře 1. DEN Praktické provedení auditu * Bezpečnosti IS - IT Bezpečnostní politiky a havarijní plány. Audit dle ISO 27001. Bezpečnostní politika a Plán kontinuity. Prověrka zabezpečení počítače. Zabezpečení počítače na fyzické úrovni – BIOS, bootování, šifrování. Viry, spyware a další havěť. Antiviry a audit jejich aktualizace. Prověrka přístupových oprávnění. Jak získat seznam přístupů uživatelů a skupin. Audit rolí na databázovém serveru. Jednoduchá prověrka zabezpečení sítě. Co jsou to otevřené porty a jak je vyhledávat. Logování, jeho význam a jeho audit. Uživatelé. Nežádoucí chování uživatelů na Internetu a audit jeho sledování. Ochrana mailové komunikace. Některé pokročilejší postupy. Audit zabezpečení mobilních uživatelů. Zabezpečovací prvky: IDS - IPS, DLP, FlowMon, SIEM atd. 2. DEN Procvičení auditních postupů na příkladech Propojení notebooků do jednoduché sítě. Přístupy do Active Directory a jejich auditování Využití Windows Power Shellu pro získání seznamu přístupů. Využití příkazu NET. Převážná většina příkladů bude procvičována prakticky, na notebooku lektora a na donesených noteboocích, ostatní příklady budou procvičovány jako případové studie na základě vzorových dokumentů. ...Český institut interních auditorů, z.s.


Finanční audit majetku – organizační složky státu a územně samosprávné celky vydáno: 2016-06-24 12:55:57
[skoleni-kurzy.eu] Pro všechny úrovně. Určeno pro Pro účastníky, kteří zajišťují účtování o majetku a kteří posuzují splnění účetních předpisů v oblasti majetku. Cíl semináře Seznámit účastníky se základními požadavky zákona o účetnictví a jeho prováděcích a souvisejících předpisů se zásadami správného zaúčtování účetních operací týkajících se majetku. Ukázat praktické provedení kontroly nebo finančního auditu majetku OSS a ÚSC. Obsah semináře Právní předpisy pro FA majetku. Vývojový diagram základních majetkových operací s výstupy do oblasti rozpočtu a účetnictví. Přehled základních zásad, které musí být při pořízení, správě majetku a účetním vyjádření majetkových operací dodrženy a při finančním auditu jejich dodržení ověřeno. Základní dělení majetku + vývojový diagram majetku. Další syntetické účty s vazbou na FA majetku. Praktická analýza rozvahy a výsledovky. Podklad k provedení auditu majetku dle jednotlivých majetkových operací. ...Český institut interních auditorů, z.s.


Plánování činnosti útvaru interního auditu vydáno: 2016-06-24 12:55:57
[skoleni-kurzy.eu] Pro začátečníky i pokročilé. Určeno pro Interní auditory včetně manažerů útvaru interního auditu. Cíl semináře Poskytnout účastníkům semináře vhodné rady a další informace pro vytváření a naplňování plánů interního auditu, diskuse nad praktickými příklady, zdokonalení znalostí celkové problematiky. Obsah semináře Druhy plánů interního auditu. Vstupy pro sestavení plánů interního auditu. Audit universe. Zdroje interního auditu. Naplňování plánu interního auditu, procesní pojetí vytvoření a realizace plánu. Co vše vyplývá z Mezinárodního rámce profesní praxe IA? Naplňování operativních potřeb zákazníků interního auditu. Reporty k plnění plánu, vhodné KPI. Nastavení metodiky v útvaru interního auditu. Praktické příklady – nalezení řešení. ...Český institut interních auditorů, z.s.


Pohled interního auditora na základní zadávací postupy dle nového zákona o zadávání veřejných zakázek č. 134 - 2016 Sb. vydáno: 2016-06-24 12:55:57
[skoleni-kurzy.eu] Pro účastníky, kteří znají proces zadávání VZ. Určeno pro Pro kontrolory a interní auditory, kteří kontrolují proces výběrových řízení. Pro všechny, kteří chtějí být seznámeni se změnami v zadávacím řízení. Cíl semináře Seznámit účastníky se zásadními změnami, které nový zákon do zadávání VZ přináší v základních zadávacích postupech a přístupy interního auditora k aplikaci k zákonu o zadávání VZ. Obsah semináře Postupy veřejných zadavatelů v následujících druzích řízení dle zákona č. 134 - 2016 Sb., Veřejné zakázky malého rozsahu. Zjednodušené podlimitní řízení. Otevřené podlimitní i nadlimitní řízení. Užší řízení. Jednací řízení bez uveřejnění a s uveřejněním. ...Český institut interních auditorů, z.s.


Personální audit zajištěný prostřednictvím interního auditu vydáno: 2016-06-24 12:55:57
[skoleni-kurzy.eu] Pro všechny úrovně. Určeno pro Interní auditory a další pracovníky, kteří si chtějí rozšířit znalosti v oblasti personální audit či plánují realizaci personálního auditu ve vlastní organizaci. Cíl semináře Seznámit účastníky se základními pojmy a nástroji v oblasti personálního auditu a dát návod na jeho provedení. Obsah semináře Personální audit a možnosti jeho využití. Audit lidských zdrojů, audit personálních procesů, organizační audit. Metody, výstupy, omezení. Audit vybraných personálních procesů. Výběr pracovníků. Motivace a odměňování. Řízení pracovního výkonu. Externí personální audit x interní personální audit. Příklady zaměřené na použití personálního auditu. ...Český institut interních auditorů, z.s.


Audit účetní závěrky vybraných organizací vydáno: 2016-06-24 12:55:57
[skoleni-kurzy.eu] Pro všechny úrovně. Určeno pro Interní auditory a další vedoucí pracovníky v organizacích veřejné správy a veřejných financí, jakými jsou OSC státu a jimi zřízené organizace, ÚSC kraje, Magistrátní města, obce a jimi zřizované organizace. Cíl semináře Cílem dvoudenního semináře je seznámit posluchače s cíli, metodami a postupy při auditu účetní závěrky vybraných organizací OSS – ministerstva a jim podobné organizace, Územní samosprávné celky tj. kraje, obce, Regionální rady a příspěvkové organizace. Obsah semináře 1. Rámec auditu účetní závěrky: Předmět, cíl, poslání, volba přístupu. 2. Principy auditu: Auditní riziko, významnost dokumentace, komunikace. 3. Metody auditu účetní závěrky: Stanovení strategie. Analytické postupy. Riziková analýza – vyhodnocení. Stanovení kritérií, výběry, vzorky. 4. Výběr metod a nástrojů: Testy spolehlivosti. Testy věcné správnosti. Vyhodnocení důkazních informací. Zpráva. Případová studie: Plán postupu při auditu účetní závěrky. ...Český institut interních auditorů, z.s.


Audit integrovaného systému řízení informačních a komunikačních technologií vydáno: 2016-06-24 12:55:57
[skoleni-kurzy.eu] Pro všechny úrovně. Určeno pro Auditory, pracovníky útvaru informačních a komunikačních technologií, vedoucí pracovníky organizací, majitele společností. Cíl semináře Poskytnutí informací a možnosti konzultace v rámci případové studie z oblasti auditu zaměřeného na integrovaný systém řízení informačních a komunikačních technologií. Obsah semináře Integrovaný systém řízení informačních technologií: Úvod: trendy, terminologie, vývoj, problémy a přínosy integrace, dekompozice systému. Správa a řízení: stanovení rámce cílů, principů, rozsahů a politik a oblastí řízení zainteresovaných stran, benefitů, rizik a zdrojů. Procesy: postup dekompozice subsystémů zajišťujících efektivitu a bezpečnost, pořadí jejich zavádění. Dokumentace: návrh obsahu a formy základních dokumentů. Specifika auditu zaměřeného na integrovaný systém řízení ICT: řízení auditu. Auditních procesů. Použití nástrojů. Vedení dokumentace. ...Český institut interních auditorů, z.s.


Audit inventarizace majetku vydáno: 2016-06-24 12:55:57
[skoleni-kurzy.eu] Pro všechny úrovně. Určeno pro Interní auditory a další vedoucí pracovníky v organizacích veřejné správy a veřejných financí, jakými jsou OSC a jimi zřízené organizace, ÚSC kraje, Magistrátní města, obce a jimi zřizované organizace. Cíl semináře Seznámit posluchače s právní úpravou inventarizace v návaznosti na platné právní předpisy k účetnictví vybraných účetních jednotek OSS, ÚSC PO, tak aby s pomocí získaných dovedností mohli provádět výkon kontroly a interního auditu zaměřeného na ověřování dodržování zásad hospodaření s majetkem a úrovně prevence rizik ze ztrát, poškození nebo znehodnocení majetku. Obsah semináře Stručný přehled platných právních předpisů souvisejících s procesem inventarizace majetku a závazků, včetně nových právních předpisů k inventarizaci ve znění od 1. 1. 2016. Inventarizace majetku podle jednotlivých druhů majetku stálá aktiva, oběžná aktiva závazky, podrozvahových účtů, zůstatků na peněžních fondech aj. Evidence majetku v účetnictví, podle jednotlivých kategorií, ověřování správnosti oceňování majetku. Odpisový plán, jeho úloha. Praktické příklady řešení záznamů, dokladujících provedení inventarizace záznamy písemné, v technické formě, smíšené. Archivace záznamů o provedených inventarizacích. Příklady dokumentace interního auditora v souvislosti s auditem procesů inventarizace. Postupy při auditu. Diskuse a dotazy. ...Český institut interních auditorů, z.s.


Jak číst auditní zprávy vytvořené externím auditorem zapsaným Komoře auditorů u dotačních titulů? vydáno: 2016-06-24 12:55:57
[skoleni-kurzy.eu] Pro všechny úrovně. Určeno pro Interní auditory ve veřejné správě, interní auditory u příjemců dotací, projektové a finanční manažery a kontrolní pracovníky u poskytovatelů dotací. Cíl semináře Seznámit účastníky s auditními standardy využívanými auditory KAČR, základními požadavky těchto standardů a typy zpráv vydávaných auditory v oblasti dotací. Obsah semináře Základní systematika mezinárodních auditních standardů a jejich použitelnost pro prověrky. Detailní představení standardů použitelných pro prověrky dotací. Detailní provedení zprávami z ověření dle výše uvedených standardů, vč. ukázek těchto zpráv u konkrétních dotačních programů ve strukturálních fondech i komunitárních programech EU. ...Český institut interních auditorů, z.s.


Audit procesu nákupu vydáno: 2016-06-24 12:55:56
[skoleni-kurzy.eu] Pro všechny úrovně. Určeno pro Interní auditory a další vedoucí pracovníky bez rozdílu druhu společnosti komerce, veřejný sektor. Cíl semináře Na modelových situacích demonstrovat metody přístupu k auditování jednotlivých částí procesu nákup. Obsah semináře Zhodnocení rizik. Zařazení auditu nákupu do plánu. Definice rozsahu auditu nákupu. Příprava. Výkon auditu – využití auditních technik. Posouzení prvků vnitřního kontrolního systému procesu nákup. Formulace a komunikace výsledků. Monitoring plnění nápravných opatření. ...Český institut interních auditorů, z.s.


Pašeráci vozili drogy z Holandska, policie jim zabavila audi i bagr vydáno: 2016-06-24 11:55:03
Policie zadržela pět lidí, kteří dováželi drogy z Holandska, především kokain a extázi. Skupinu řídili dva muži. Domovní prohlídku u nich policie označila jako návštěvu obchodního domu s drogami, protože u nich nalezla široké spektrum návykových látek. Všem obviněným hrozí 10 až 18 let vězení.


Audi SQ7 TDI v Česku stojí 2.516.900 Kč, importér spustil předprodej vydáno: 2016-06-24 11:41:23
Audi SQ7 je prvním modelem německé automobilky s novým vznětovým osmiválcem pod kapotou. V České republice vůz startuje na částce 2.516.900 Kč.


Audi SQ7 TDI v Česku stojí 2.516.900 Kč, importér spustil předprodej vydáno: 2016-06-24 11:23:51
Audi SQ7 je prvním modelem německé automobilky s novým vznětovým osmiválcem pod kapotou. V České republice vůz startuje na částce 2.516.900 Kč.


Srovnávací test Audi Q5 2.0 TDI vs Volkswagen Tiguan 2.0 TDI – Střet dvou světů vydáno: 2016-06-24 10:43:32
Nový VW Tiguan si drze vyšplápnul na koncernového sourozence Audi Q5 z vyšší prémiové třídy. Má alespoň nějaké šance nebo je to předem ztracené?


Srovnávací test Audi Q5 2.0 TDI vs Volkswagen Tiguan 2.0 TDI – Střet dvou světů vydáno: 2016-06-24 10:03:55
Nový VW Tiguan si drze vyšplápnul na koncernového sourozence Audi Q5 z vyšší prémiové třídy. Má alespoň nějaké šance nebo je to předem ztracené?


AUDIO: Rozhovor s Alexandrou Potter o jejím novém románu, který v Praze pokřtila vydáno: 2016-06-23 20:59:44
U nás se prodalo více než 100 000 výtisků z pera britské hvězdy moderního ženského románu! Alexandra Potterová pokřtila český překlad...


Jaguar míří na Audi Q6 e-tron a Teslu Model X. Dočkáme se od něj elektromobilu? vydáno: 2016-06-23 17:40:47
Moderní trendy jsou neúprosné a musí se jimi řídit i takové tradicionalistické značky, jako je britský Jaguar. Ten nedávno představil své první SUV s názvem F-Pace a jak se zdá, připravuje další SUV, tentokráte s elektromotorem.


Jaguar míří na Audi Q6 e-tron a Teslu Model X. Dočkáme se od něj elektromobilu? vydáno: 2016-06-23 17:40:40
Moderní trendy jsou neúprosné a musí se jimi řídit i takové tradicionalistické značky, jako je britský Jaguar. Ten nedávno představil své první SUV s názvem F-Pace a jak se zdá, připravuje další SUV, tentokráte s elektromotorem.


Prodej automoto miniblogu audia8.cz od 99 Kč vydáno: 2016-06-23 17:03:49
Z důvodu nedostatku času prodávám blog audia8.cz, jedná se o miniblog věnovaný jednomu vozu s mnoha postřehy, recenzemi, názory atd. Web za celou dobu nebyl nijak propagován, určitě lze využít potenciálu na FB, získat další zpětné odkazy, reagovat v diskuzích a zapracovat na monetizaci. Za posledních 12 měsíců web navštívilo pouze z vyhledávačů cca 2800 návštěvníků, při trochu práce není problém se dostat na dvojnásobek a nasadit například Google Adwords nebo prodávat zpětné odkazy či bannery. Celý systém blogu je velmi jednoduchý, postaven na Nette bez redakčního systému. V případě jakýchkoliv dotazů mě stačí kontaktovat na emailu info@creative-apps.cz.


Velká novela zákona o účetnictví v praxi roku 2016 očima auditora pro daňové a účetní specialisty vydáno: 2016-06-23 14:07:40
[skoleni-kurzy.eu] Program semináře: * Kategorizace – nový pojem a její důsledky - Správná kategorizace a její důsledky v praxi roku 2016 - Co je nutné účtovat v roce 2016 jinak? - O čem již nemůže účtovat mikro účetní jednotka? - Jak řešit přechody z roku na rok mezi kategoriemi pro účetní jednotku? * Úprava vnitřních směrnic aneb máte vnitřní směrnici? - Proč je účetní směrnice nezbytná v praxi? - Co tam nesmí chybět a co tam nedoporučujeme dávat? - Jedna nebo více směrnic? * Příprava na účetní závěrku 2016 - Nové výkazy - Nová příloha – druhy příloh - Výkaz o změnách vlastního kapitálu - Cash-flow - Zveřejňování * Kontrolní vazby z praxe auditora – doporučený postup - Jak kontrolovat měsíční uzávěrky? - Jak kontrolovat správnost DPH a tržeb? - Kontrola jako klíč ke správnému účetnictví a tedy i následně daním * Pokuta za vedení účetnictví – příklady z praxe a doporučení, jak ji nedostat ...Agentura BOVA - RNDr. Ivana Hexnerová


Waves Audio spouští Nx Head Tracker prostřednictvím kampaně na Kickstarteru s cílem proměnit imerzivní 3D audio zážitek v realitu vydáno: 2016-06-23 11:02:09
Knoxville (Tennessee) 23. června (PROTEXT/PRNewswire) - Na začátku tohoto roku představila společnost Waves Audio průlomovou softwarovou technologii Nx, která umožňuje panoramatické zobrazení zvuku pomocí stereo sluchátek, čímž se naskýtají nové příležitosti pro její využití...


Audi „RS6 sedan“ na skvělých kolech a ještě lepších záběrech – video vydáno: 2016-06-23 09:39:44
Tohle auto je zvláštní, vypadá jako RS6, ale vlastně je to RS6. Audi ale RS6 jako sedan nevyrábí, a tak si jí lidé musejí „vyrábět“ sami. Se svým autem se světu pochlubil v podobném stylu propagace, který před pár lety zavedli Vossen Wheels. Stačí pár fantastických záběrů, dobrá hudba a hlavně skvěle vyladěné auto a výsledek je fenomenální. O bodykit se postarala společnost MS Sport Motor Service a o skvěle provedený lak se postarali u firmy Lacwerk Gera. Pod kapotou je dobře známý dvakrát přeplňovaný čtyřlitr V8, kterému prý byly upraveny mapy v řídící jednotce. Nicméně ani majitel ani úpravce konečný výkon neprozradili. Hodně nás baví kombinace vzduchového podvozku od Air Lift Performance, stejně jako exkluzivní kola Z-performance s označením zp2.1. Příspěvek Audi „RS6 sedan“ na skvělých kolech a ještě lepších záběrech – video pochází z auto-mania.cz


Audit na operačním stole vydáno: 2016-06-23 05:41:50
Týdeník Ekonom uspořádal diskusní setkání o úsporách v nemocnicích.


VW se odvrací od dvouspojek. Nová Audi S je nemají a nová RS je mít nebudou vydáno: 2016-06-22 19:07:08
Německý koncern s dvouspojkovými převodovkami vyrukoval ve velkém jako první. Nyní je však jako první začíná nahrazovat klasickými automaty. (Petr Prokopec)


Czc.cz - Audio-Technica MSR7 NC vydáno: 2016-06-22 17:03:19



iPhone 7 vraj definitívne bez 3,5mm audio jacku, ale tenší a vodeodolný vydáno: 2016-06-22 14:00:11
Revolučné novinky sa v tohtoročnom iPhone neobjavia. Výraznejšie inovácie prídu asi až v roku 2017.


iPhone 7 vraj definitívne bez 3,5mm audio jacku, ale tenší a vodeodolný vydáno: 2016-06-22 14:00:10
Revolučné novinky sa v tohtoročnom iPhone neobjavia. Výraznejšie inovácie prídu asi až v roku 2017.


iPhone 7 vraj definitívne bez 3,5mm audio jacku, ale tenší a vodeodolný vydáno: 2016-06-22 13:55:15
Revolučné novinky sa v tohtoročnom iPhone neobjavia. Výraznejšie inovácie prídu asi až v roku 2017.


Vrátí se do DTM? Kostka testoval vůz Audi RS5 na německém okruhu vydáno: 2016-06-22 10:55:19
V posledních letech se věnuje automobilovým soutěžím, ve své sbírce má titul mistra republiky ve sprintrallye i dva bronzy z Barum rally. Zlínského pilota Tomáše Kostku to však stále táhne na okruhy, na nichž začínal. První krok k možnému návratu udělal před pár dny na německém okruhu Lausitzring, kde testoval vůz Audi RS5 pro prestižní seriál DTM.Další články k tématu:Premiéra. Tarabus a Kostka se Barum Rally chlubí novým vozemKostka suverénně vyhrál Rallye Vyškov, měl náskok skoro tři minutyKostka ovládl ve Slušovicích poslední automobilový závod roku


Vrátí se do DTM? Kostka testoval vůz Audi RS5 na německém okruhu vydáno: 2016-06-22 10:55:14
V posledních letech se věnuje automobilovým soutěžím, ve své sbírce má titul mistra republiky ve sprintrallye i dva bronzy z Barum rally. Zlínského pilota Tomáše Kostku to však stále táhne na okruhy, na nichž začínal. První krok k možnému návratu udělal před pár dny na německém okruhu Lausitzring, kde testoval vůz Audi RS5 pro prestižní seriál DTM.Další články k tématu:Premiéra. Tarabus a Kostka se Barum Rally chlubí novým vozemKostka suverénně vyhrál Rallye Vyškov, měl náskok skoro tři minutyKostka ovládl ve Slušovicích poslední automobilový závod roku


Audit smluv? Nesmíme ho vydat, vzkázal krajský úřad. Právníci ale tvrdí opak vydáno: 2016-06-22 07:42:40
Brno - Krajský úřad vzkazuje, že nesmí vydat audit smluv o pronájmu brněnského letiště. Právníci oslovení Deníkem Rovnost tvrdí opak.


Audit smluv? Nesmíme ho vydat, vzkázal krajský úřad. Právníci ale tvrdí opak vydáno: 2016-06-22 07:42:40
Brno - Krajský úřad vzkazuje, že nesmí vydat audit smluv o pronájmu brněnského letiště. Právníci oslovení Deníkem Rovnost tvrdí opak.


Audit smluv? Nesmíme ho vydat, vzkázal krajský úřad. Právníci ale tvrdí opak vydáno: 2016-06-22 05:44:14
Brno - Krajský úřad vzkazuje, že nesmí vydat audit smluv o pronájmu brněnského letiště. Právníci oslovení Deníkem Rovnost tvrdí opak.


Mall - Naim Audio Mu-so vydáno: 2016-06-21 11:04:09



Vyhrajte audio verzi biografie Zlatana Ibrahimoviće vydáno: 2016-06-21 10:15:42
Nahlédněte do osobního života slavného fotbalisty bosensko-chorvatského původu Zlatana Ibrahimoviće. Poslechněte si také, jak začala a jak se vyvíjela jeho kariéra, co se odehrává v šatnách známých fotbalových klubů a mnohem více. Život na hřišti i mimo něj Ibrahimović vypráví o době, kterou strávil v dorosteneckém týmu Malmö FF, a o tatíncích z lepší části


Audi brání Ducati vlastním tělem vydáno: 2016-06-20 23:40:02
„Ducati rozhodně není na prodej!“ Po propuknutí aféry s podvody a manipulací s výsledky emisního měření se spekulovalo, že Volkswagen bude moci kvůli platbám odškodnění a pokut donucen odprodat jednu ze společností, které mu patří.  V této souvislosti bylo často skloňované jméno italského výrobce jednostopých strojů – Ducati.   Stadler Ducati nedá Tyto spekulace ale rázně vyvrátil generální ředitel automobilky Audi, Rupert Stadler. Ten řeči ohledně odprodeje Ducati důrazně odmítá. Ducati totiž, stejně jako Lamborghini, spadá pod Audi, která se svých dceřiných společností jen tak nevzdá.   Vzdá se Volkswagen náklaďáků? Po vyvstání těchto problémů se tak pozornost obrátila, ke zcela jiným společnostem. Do portfolia Volkswagenu totiž spadají i dvě společnosti, s docela odlišným zaměřením, než zbytek značek patřící do koncernu. Těmi jsou samozřejmě Man a Scania, zabývající se výrobou tahačů a nákladních vozů. Spekulace ohledně prodeje těchto značek ovšem naráží na prohlášení vedení Příspěvek Audi brání Ducati vlastním tělem pochází z


iPhone 7 vraj o 3,5-mm audio jack nepríde. Môže sa objaviť Dual SIM vydáno: 2016-06-20 18:55:09
Podľa čínskej spoločnosti sú informácie o chýbajúcom 3,5-mm audio konektore v iPhone 7 nesprávne.


iPhone 7 vraj o 3,5-mm audio jack nepríde. Môže sa objaviť Dual SIM vydáno: 2016-06-20 18:55:08
Podľa čínskej spoločnosti sú informácie o chýbajúcom 3,5-mm audio konektore v iPhone 7 nesprávne.


iPhone 7 vraj o 3,5-mm audio jack nepríde. Môže sa objaviť Dual SIM vydáno: 2016-06-20 18:55:07
Podľa čínskej spoločnosti sú informácie o chýbajúcom 3,5-mm audio konektore v iPhone 7 nesprávne.


ČPP: Na dovolenou vám k cestovnímu pojištění přibalíme také audioknihu vydáno: 2016-06-20 13:58:59
Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group (dále jen „ČPP“) spustila s novou letní sezónou kampaň na podporu online prodeje cestovního pojištění. Kampaň doprovází motto „Drama a napětí letos pouštíme k vodě“.


ČPP: Na dovolenou vám k cestovnímu pojištění přibalíme také audioknihu vydáno: 2016-06-20 13:58:52
Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group (dále jen „ČPP“) spustila s novou letní sezónou kampaň na podporu online prodeje cestovního pojištění. Kampaň doprovází motto „Drama a napětí letos pouštíme k vodě“.


Exasoft.cz - Audio redukce SCART - jack; 122244 vydáno: 2016-06-20 05:57:16



České Audiopro prodává repráky, které vyluzují "ticho". Utlumí ruchy ve velkých kancelářích vydáno: 2016-06-19 17:47:03
Firma Audiopro v Česku začala prodávat systém pro odhlučnění kancelářských prostor. V open space rozestaví reproduktory, které by měly odstínit lidské hlasy v okolí. "Pořád je sice uslyšíte, slovům ale nebudete rozumět, a tím to nebude odvádět vaši pozornost od práce," říká zástupce firmy Lukáš Král. V USA a západní Evropě je technologie takzvaného sound maskingu známá přes 30 let, do Česka dorazila teprve loni v říjnu.


České Audiopro prodává repráky, které vyluzují "ticho". Utlumí ruchy ve velkých kancelářích vydáno: 2016-06-19 17:47:02
Firma Audiopro v Česku začala prodávat systém pro odhlučnění kancelářských prostor. V open space rozestaví reproduktory, které by měly odstínit lidské hlasy v okolí. "Pořád je sice uslyšíte, slovům ale nebudete rozumět, a tím to nebude odvádět vaši pozornost od práce," říká zástupce firmy Lukáš Král. V USA a západní Evropě je technologie takzvaného sound maskingu známá přes 30 let, do Česka dorazila teprve loni v říjnu.


První jízdní dojmy: Nové Audi A5 jezdí s 2.0 TFSI opravdu parádně vydáno: 2016-06-19 14:41:04
Nové ingolstadtské kupé je v případě použití lehkého benzinového dvoulitru hbitým vozem, které se nebojí ani prudších zatáček. Jen by to chtělo ten parádní zvuk šestiválce z S5.


První jízdní dojmy: Nové Audi A5 jezdí s 2.0 TFSI opravdu parádně vydáno: 2016-06-19 14:41:04
Nové ingolstadtské kupé je v případě použití lehkého benzinového dvoulitru hbitým vozem, které se nebojí ani prudších zatáček. Jen by to chtělo ten parádní zvuk šestiválce z S5.


První jízdy dojmy: Nové Audi A5 jezdí s 2.0 TFSI opravdu parádně vydáno: 2016-06-19 11:39:54
Nové ingolstadtské kupé je v případě použití lehkého benzinového dvoulitru hbitým vozem, které se nebojí ani prudších zatáček. Jen by to chtělo ten parádní zvuk šestiválce z S5.


První jízdy dojmy: Nové Audi A5 jezdí s 2.0 TFSI opravdu parádně vydáno: 2016-06-19 11:39:54
Nové ingolstadtské kupé je v případě použití lehkého benzinového dvoulitru hbitým vozem, které se nebojí ani prudších zatáček. Jen by to chtělo ten parádní zvuk šestiválce z S5.


Olympics|Russia's Track Team Will Miss the Olympics. American Audiences? Not Likely. - New York Times vydáno: 2016-06-19 07:57:36
New York TimesOlympics|Russia's Track Team Will Miss the Olympics. American Audiences? Not Likely.New York TimesA former Russian Olympic ice skater, Svetlana Zhurova, and Moscow residents criticized the barring of Russia's track and field team from the Rio Games. By NATALIA V. OSIPOVA on Publish Date June 17, 2016. Photo by Paul Sancya/Associated Press.Russian track and field team barred from Rio OlympicsNOLA.comIOC backs ban on Russian track teamThe Boston GlobeDoping: International Olympic Committee backs 'strong' IAAF stance on RussiaBBC NewsForbes -AOL News -Reuters -Press-Enterpriseall 1,713 news articles »


SSC Internal Audit and Compliance vydáno: 2016-06-19 07:51:25



Olympics|Russia's Track Team Will Miss the Olympics. American Audiences? Not Likely. - New York Times vydáno: 2016-06-19 07:45:57
New York TimesOlympics|Russia's Track Team Will Miss the Olympics. American Audiences? Not Likely.New York TimesA former Russian Olympic ice skater, Svetlana Zhurova, and Moscow residents criticized the barring of Russia's track and field team from the Rio Games. By NATALIA V. OSIPOVA on Publish Date June 17, 2016. Photo by Paul Sancya/Associated Press.Russian track and field team barred from Rio OlympicsNOLA.comIOC backs ban on Russian track teamThe Boston GlobeDoping: International Olympic Committee backs 'strong' IAAF stance on RussiaBBC NewsForbes -AOL News -Reuters -Press-Enterpriseall 1,713 news articles »


Olympics|Russia's Track Team Will Miss the Olympics. American Audiences? Not Likely. - New York Times vydáno: 2016-06-19 05:44:10
New York TimesOlympics|Russia's Track Team Will Miss the Olympics. American Audiences? Not Likely.New York TimesA former Russian Olympic ice skater, Svetlana Zhurova, and Moscow residents criticized the barring of Russia's track and field team from the Rio Games. By NATALIA V. OSIPOVA on Publish Date June 17, 2016. Photo by Paul Sancya/Associated Press.Russian track and field team barred from Rio OlympicsNOLA.comIOC backs ban on Russian track teamThe Boston GlobeOLYMPICS: Russian track team banned From Rio Olympics for dopingPress-EnterpriseBBC News -Reuters -Forbes -AOL Newsall 1,630 news articles »


Olympics|Russia's Track Team Will Miss the Olympics. TV Audiences Wouldn't Dare. - New York Times vydáno: 2016-06-18 23:56:58
New York TimesOlympics|Russia's Track Team Will Miss the Olympics. TV Audiences Wouldn't Dare.New York TimesA former Russian Olympic ice skater, Svetlana Zhurova, and Moscow residents criticized the barring of Russia's track and field team from the Rio Games. By NATALIA V. OSIPOVA on Publish Date June 17, 2016. Photo by Paul Sancya/Associated Press.IOC 'fully supports' decision to ban Russia track and field team from RioESPNRussian track and field team barred from Rio OlympicsNOLA.comBanning Russia From The Olympics Helps Russian AthletesForbesAOL News -Telegraph.co.uk -Washington Post -BBC Newsall 1,557 news articles »


Olympics|Russia's Track Team Will Miss the Olympics. TV Audiences Wouldn't Dare. - New York Times vydáno: 2016-06-18 23:45:47
New York TimesOlympics|Russia's Track Team Will Miss the Olympics. TV Audiences Wouldn't Dare.New York TimesA former Russian Olympic ice skater, Svetlana Zhurova, and Moscow residents criticized the barring of Russia's track and field team from the Rio Games. By NATALIA V. OSIPOVA on Publish Date June 17, 2016. Photo by Paul Sancya/Associated Press.IOC 'fully supports' decision to ban Russia track and field team from RioESPNRussian track and field team barred from Rio OlympicsNOLA.comBanning Russia From The Olympics Helps Russian AthletesForbesAOL News -Telegraph.co.uk -Washington Post -BBC Newsall 1,557 news articles »


Olympics|Russia's Track Team Will Miss the Olympics. TV Audiences Wouldn't Dare. - New York Times vydáno: 2016-06-18 22:57:37
New York TimesOlympics|Russia's Track Team Will Miss the Olympics. TV Audiences Wouldn't Dare.New York TimesA former Russian Olympic ice skater, Svetlana Zhurova, and Moscow residents criticized the barring of Russia's track and field team from the Rio Games. By NATALIA V. OSIPOVA on Publish Date June 17, 2016. Photo by Paul Sancya/Associated Press.Russian track and field team barred from Rio OlympicsNOLA.comIOC 'fully supports' decision to ban Russia track and field team from RioESPNIOC backs IAAF decision to uphold Russian athlete banAOL NewsWashington Post -BBC News -Wall Street Journal -Business Insiderall 1,552 news articles »


Olympics|Russia's Track Team Will Miss the Olympics. TV Audiences Wouldn't Dare. - New York Times vydáno: 2016-06-18 22:44:39
New York TimesOlympics|Russia's Track Team Will Miss the Olympics. TV Audiences Wouldn't Dare.New York TimesA former Russian Olympic ice skater, Svetlana Zhurova, and Moscow residents criticized the barring of Russia's track and field team from the Rio Games. By NATALIA V. OSIPOVA on Publish Date June 17, 2016. Photo by Paul Sancya/Associated Press.Russian track and field team barred from Rio OlympicsNOLA.comIOC 'fully supports' decision to ban Russia track and field team from RioESPNIOC backs IAAF decision to uphold Russian athlete banAOL NewsWashington Post -BBC News -Wall Street Journal -Business Insiderall 1,552 news articles »


Olympics|Russia's Track Team Will Miss the Olympics. TV Audiences Wouldn't Dare. - New York Times vydáno: 2016-06-18 21:59:29
New York TimesOlympics|Russia's Track Team Will Miss the Olympics. TV Audiences Wouldn't Dare.New York TimesA former Russian Olympic ice skater, Svetlana Zhurova, and Moscow residents criticized the barring of Russia's track and field team from the Rio Games. By NATALIA V. OSIPOVA on Publish Date June 17, 2016. Photo by Paul Sancya/Associated Press.Russian track and field team barred from Rio OlympicsNOLA.comIOC 'fully supports' decision to ban Russia track and field team from RioESPNRussia to open a criminal investagation against former anti-doping chiefBusiness InsiderWashington Post -Courier Mail -Wall Street Journal -USA TODAYall 1,519 news articles »


Olympics|Russia's Track Team Will Miss the Olympics. TV Audiences Wouldn't Dare. - New York Times vydáno: 2016-06-18 21:45:16
New York TimesOlympics|Russia's Track Team Will Miss the Olympics. TV Audiences Wouldn't Dare.New York TimesA former Russian Olympic ice skater, Svetlana Zhurova, and Moscow residents criticized the barring of Russia's track and field team from the Rio Games. By NATALIA V. OSIPOVA on Publish Date June 17, 2016. Photo by Paul Sancya/Associated Press.Russian track and field team barred from Rio OlympicsNOLA.comIOC 'fully supports' decision to ban Russia track and field team from RioESPNRussia to open a criminal investagation against former anti-doping chiefBusiness InsiderWashington Post -Courier Mail -Wall Street Journal -USA TODAYall 1,519 news articles »



Vernee Apollo Lite podporuje bezstratový audio výstup cez USB typ C a zároveň disponuje aj 3,5 mm konektorom vydáno: 2016-06-16 10:05:27
Spoločnosť Vernee si to možno ani neuvedomuje, no ich model Apollo Lite je vôbec prvým smartfónom na svete, ktorý kombinuje procesor Helio X20 s bezstratovým audio výstupom cez USB typ C a zároveň zostal verný aj tradičnému 3,5 mm výstupu. Článok Vernee Apollo Lite podporuje bezstratový audio výstup cez USB typ C a zároveň disponuje aj 3,5 mm konektorom bol prvý krát publikovaný na AndroidPortal.sk.


Audience uvnitř skály zahájila oslavy 20 let Dlouhých strání vydáno: 2016-06-15 19:58:27
Kouty nad Desnou - Charismatický herec Norbert Lichý v roli Sládka zahájil dvěma představeními Havlovy Audience oslavy 20. výročí zahájení provozu přečerpávací vodní elektrárny Dlouhé stráně. Divadelní aktovku odehráli herci ostravského Divadla Petra Bezruče 130 metrů pod zemí v běžně nepřístupných prostorách elektrárny.


Audi A8 4.2 TDI quattro – Sbohem, starý brachu vydáno: 2016-06-15 10:39:31
Nová generace Audi A8 by se měla objevit už v příštím roce, s tou současnou se tedy zřejmě vidíme naposledy. Totéž platí o vidlicovém osmiválci 4.2 TDI, který jako by chtěl auto katapultovat až na Měsíc.


Audi A8 4.2 TDI quattro – Sbohem, starý brachu vydáno: 2016-06-15 10:39:31
Nová generace Audi A8 by se měla objevit už v příštím roce, s tou současnou se tedy zřejmě vidíme naposledy. Totéž platí o vidlicovém osmiválci 4.2 TDI, který jako by chtěl auto katapultovat až na Měsíc.


SWS je exkluzivním distributorem audio a video produktů od LG vydáno: 2016-06-15 07:48:09
V portfoliu distributora se objevily soundbary, domácí kina, přehrávače a další produkty z oblasti audia a videa. Kontrakt platí pro český i slovenský trh.


Nový MP3, audio a video software ke stažení – 24 – 2016 vydáno: 2016-06-15 06:01:04
Máme tady aktuální přehled nejnovějšího software, který je možné si stáhnout zdarma. Všechny uvedené verze jsou freeware, shareware nebo demo a aktuální  k 24.týdnu 2016. Nenechte si ujít  Vais DVD Ripper, All Free YouTube to MP3, PCBrotherSoftFree  a další. All Free YouTube to MP3 Converter 7.5.5 4967k – převody mezi formáty MP3 Free Downloader 3.1.3.8 […]


AUDIO: Móda pro dnešní dny je ve znamení květin vydáno: 2016-06-14 19:41:00
Rada zní – nepodléhejte každé novince,  když víte, že vám nesedí – například zkrácená délka kalhot, zvony.  Letos se nosí prakticky všechno,...


Nové Audi Q5 dorazí s lehčí konstrukcí. Sportovní SQ5 dostane elektrický kompresor vydáno: 2016-06-14 14:11:19
Chystaná druhá generace SQ5 bude ještě silnější než stávající SQ5 plus. Technika novinky se inspiruje větším SQ7.


Nové Audi Q5 dorazí s lehčí konstrukcí. Sportovní SQ5 dostane elektrický kompresor vydáno: 2016-06-14 13:55:43
Chystaná druhá generace SQ5 bude ještě silnější než stávající SQ5 plus. Technika novinky se inspiruje větším SQ7.


Audity systémů managementu integrovaných do systému řízení ICT organizace - ZMĚNA TERMÍNU! vydáno: 2016-06-14 12:57:39
[skoleni-kurzy.eu] Pro všechny úrovně Určeno pro Auditory, pracovníky útvaru informačních a komunikačních technologií, vedoucí pracovníky organizací, majitele společností. Cíl semináře Poskytnutí informací a možnosti konzultace v rámci případových studií z oblastí auditů zaměřených na integrovaný systém řízení informačních a komunikačních technologií a jeho klíčové systémy managementu, realizovaných dle mezinárodně platných a akceptovaných standardů a metodik. Obsah semináře Audit integrovaného systému řízení informačních a komunikačních technologií Audit systému managementu architektury a aktiv ICT Audit systému managementu služeb ITSM Audit systému managementu rizik a kontinuity ICT Audit systému managementu bezpečnosti informací ISMS ...Český institut interních auditorů, z.s.


Nové Audi SQ5 2017 dostane diesel s elektrickým turbem a zhruba 370 koňmi vydáno: 2016-06-14 11:42:10
Chystaná novinka přebere celou řadu systémů z většího SQ7. Vedle elektricky roztáčeného kompresoru ale počítá jen s jedním turbem místo dvou. (Petr Prokopec)


Volkswagen T5 s osmiválcem: tak trochu jiná Audi RS4 – foto + video vydáno: 2016-06-14 10:40:35
Poslední dobou se roztrhl pytel s tuningovými úpravami, kde má hlavní slovo tzv. engine swap (česky: výměna motoru za silnější). Někdy to jsou úpravy celkem pochopitelné, občas se jedná o závodní speciál a někdy vám nad výměnou zůstává rozum stát. Do té poslední kategorie bez debat spadá také tento Volkswagen T5. Za tímto dílem stojí britská tuningová společnost T4 Transformations. Ano, možná se trochu minuli povoláním, ale jen o jednu generaci. Vzali zpočátku poměrně běžnou verzi T5 a kompletně vyměnili techniku! A to v tak velkém stylu, že tahle dodávka teď zvládne sprint na čtvrt míle za těžko uvěřitelných 13,8 sekundy. Na pohled poměrně nenápadný Volkswagen však leží proklatě nízko, dostal zajímavá kola a brzdiče už na první pohled nejsou sériové. Nové prahy a nárazníky jsou už jen tak pro parádu. Tady je důležitá úplně jiná věc! (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/en_US/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Upravený Volkswagen T5 dostal pojmenování RST5. A důvod je poměrně jasný. Místo původního vznětového motoru s neblahým výkonem se pod krátkou kapotu nastěhovala pohonná jednotka původem z Audi. A to ještě ne jen tak ledajaká. Jedná se o osmiválec s přímým vstřikem palivem a objemu 4,2 litru z Audi RS4. Po nezbytných úpravách nabízí tahle jednotka maximální výkon 435 koní (320 kW) a 476 Nm točivého momentu. Taková porce logicky nemůže směřovat jen na přední kola. „RS4ka“ se tak stala dárcem také pohonu všech čtyř kol quattro. To samozřejmě nebylo jen tak. Přestavba to byla poměrně zásadní, protože musely být vyměněny celé nápravy. A zmiňované brzdy? Ty byly vzhledem k vyšší hmotnosti použity z modelu RS6. To by byl slušný školní autobus, co říkáte? [See image gallery at www.auto-mania.cz] Příspěvek Volkswagen T5 s osmiválcem: tak trochu jiná Audi RS4 – foto + video pochází z auto-mania.cz


VIDEO: Nové Audi S4 Avant se ukázalo v plné síle na dálnici vydáno: 2016-06-14 09:41:02
Nově příchozí Audi S4 Avant sice už zná snad každý automobilový fanoušek, ovšem až dnes vám můžeme ukázat, jakou silou a zvukem vlastně disponuje


VIDEO: Nové Audi S4 Avant se ukázalo v plné síle na dálnici vydáno: 2016-06-14 09:40:29
Nově příchozí Audi S4 Avant sice už zná snad každý automobilový fanoušek, ovšem až dnes vám můžeme ukázat, jakou silou a zvukem vlastně disponuje


Východiska - Sesterský audiovizuálny projekt WIDT vydáno: 2016-06-13 17:38:07
Sesterský audiovizuálny projekt WIDT


Střih audio - podcast rozhovory vydáno: 2016-06-13 16:05:30
Zdravím, hledám někoho, kdo chce stříhat podcasty (rozhovory - téma cestování a práce na dálku). Potřebuji odstranit "ehhh", "aaaa", "hmmm". Délka 1 rozhovoru je cca 60 min. Reference a cenové nabídky do PM. Díky! Martin


Nové Audi S4 Avant předvedlo svůj zvuk i zrychlení. Lépe jede, než zní (videa) vydáno: 2016-06-13 12:40:20
Náhrada kompresorem přeplňovaného šestiválce za třílitrovou turbojednotku přinesla více koní. Po stránce zvukové to ale až taková sláva není. (Petr Prokopec)


7 věcí, které z Audi Q5 dělají Porsche Macan vydáno: 2016-06-13 10:40:12
Crossover z Zuffenhausenu není jen přeznačkovaným Audi Q5. Porsche jej stavělo spíše jako zvýšený sedan než nízko sedící SUV. (Petr Prokopec)


Původní audit letiště hejtman Hašek tají. V tichosti nařídil udělat další vydáno: 2016-06-13 08:55:02
Už rok má jihomoravský hejtman Michal Hašek (ČSSD) v trezoru zavřený hotový audit smluv mezi krajem a společností Letiště Brno. Tvrdí, že audit, na něhož z veřejných peněz šlo 400 tisíc korun, není dokončený. MF DNES nyní získala dokument, který dokládá, že hejtmanství v tichosti nařídilo druhý audit. Další články k tématu:Vydejte nám tajený audit letiště, chce po Haškovi také primátor VokřálNechci z auditu letiště dělat telenovelu, řekl Hašek. A přidal další dílLevným pronájmem u letiště přišel kraj dle znalců o miliony, audit tajil


Původní audit letiště hejtman Hašek tají. V tichosti nařídil udělat další vydáno: 2016-06-13 08:50:20
Už rok má jihomoravský hejtman Michal Hašek (ČSSD) v trezoru zavřený hotový audit smluv mezi krajem a společností Letiště Brno. Tvrdí, že audit, na něhož z veřejných peněz šlo 400 tisíc korun, není dokončený. MF DNES nyní získala dokument, který dokládá, že hejtmanství v tichosti nařídilo druhý audit.


Stupidní nahánění aut není vlastní jen české policii, toto Audi stíhali až 250 km/h Britové (video) vydáno: 2016-06-12 11:41:54
Chraňte nás před policií, která nás chce chránit, chce se říci. Opakovat v policejních autech šílenou jízdu ujíždějícího řidiče pod dohledem vrtulníku je nesmysl. (Petr Miler)


Elektrárna získala deset let navíc bez boje, úřady audit nechtěly vydáno: 2016-06-12 08:55:02
Zelení i ekologické organizace kritizují úřady, že vyšly vstříc chvaletické elektrárně. Na modernizaci za tři miliardy korun nemusel být totiž zpracován ekologický audit. Další články k tématu:Soud: K vypouštění emisí vyšších o 200 tun se měla vyjádřit i veřejnostÚředníci schválili vyšší emise chvaletické elektrárně. Teď čelí žaloběElektrárna Chvaletice investuje tři miliardy do snížení emisí


Elektrárna získala deset let navíc bez boje, úřady audit nechtěly vydáno: 2016-06-12 08:49:23
Zelení i ekologické organizace kritizují úřady, že vyšly vstříc chvaletické elektrárně. Na modernizaci za tři miliardy korun nemusel být totiž zpracován ekologický audit.


IT Auditor vydáno: 2016-06-12 07:49:33



Kvalitář senior - vedení zákaznických auditů (30.000 - 45.000 Kč) vydáno: 2016-06-12 07:49:33



Nové sportovní modely Audi A5 a S5 Coupé jsou mistrovskými díly designu vydáno: 2016-06-11 19:51:07
Nová generace modelu A5 Coupé je atletická, sportovní a elegantní. Její design jde ruku v ruce se sofistikovanou aerodynamikou. A5 přesvědčí i technikou, ukrytou pod elegantním zevnějškem, ať se jedná o zcela nový podvozek, výkonné motory, nebo inovativní informační, zábavní a asistenční systémy.


AUDIO: Strašidelné zvuky, které nahánějí husí kůži! vydáno: 2016-06-11 09:42:18
Víte, jak dělá seskveč? Americký příbuzný slavného yettiho dokáže být velmi hlučný. Nahrávka z Minessoty pořízená roku 2012 zachycuje charakteristické ...


Kvalitní auditní dokumentace, aneb nezdokumento- váno = neuděláno - ZMĚNA TERMÍNU! vydáno: 2016-06-10 12:58:01
[skoleni-kurzy.eu] Pro všechny úrovně Cíl semináře Cílem semináře je seznámit účastníky se způsoby kvalitní dokumentace auditní práce a vše si ukázat na konkrétních příkladech z praxe. Obsah semináře Důvody nutnosti kvalitní dokumentace prací souvisejících s auditní zakázkou. Dokumentace vyhodnocení rizik. Dokumentace plánu zakázek interního auditu. Dokumentace plánu auditní zakázky. Dokumentace auditní práce. Dokumentace dohledu nad auditními zakázkami. ...Český institut interních auditorů, z.s.


Audi RS6-R Edizione Italiana: ostřejší Audi RS6 od ABT Sportsline vydáno: 2016-06-10 12:53:39
Audi RS6 je už dost silná sama o sobě, ale u ABTu si to nemyslí. Představili novou verzi s názvem RS6-R Edizione Italiana a jako projekt je součástí letošních oslav 120 let společnosti ABT. A rovnou vám říkáme, tohle prostě budete chtít mít doma! Skvělý motor V8 se dvěma turby a objemem rovných čtyř litrů pod kapotou byl Abtu málo, a tak původní výkon 560 koní zvedli na 730 koní. To znamená, že z 0 na 100 km/h vystřelí za pouhých 3,3 sekundy a maximální rychlost se zastaví na 320 km/h! Balíček úprav dále obsahuje karbonové křídlo, spoilery a blatníky. Z karbonu je ale i zadní difuzor a jako třešničku na dortu dostalo označení auta umístěné na zádi modrou barvu. Uvnitř vás čeká hojná přehlídka karbonových vláken, jemné kůže a Alcantary a samozřejmě znaky ABTu všude. Nám se obzvlášť líbí italské vlaječky na sedačkách. Tohle je prostě hodně povedené! [See image gallery at www.auto-mania.cz] Příspěvek Audi RS6-R Edizione Italiana: ostřejší Audi RS6 od ABT Sportsline pochází z auto-mania.cz


Czc.cz - Plantronics .Audio 400 DSP, černá - 76921-15 vydáno: 2016-06-10 12:03:20