Registrace •  Přidání RSS zdroje
Kurzy ze dne: 01.12.2021 || EUR 25,445 || USD 22,488
středa 1.prosince 2021, Týden: 49, Den roce: 335,  dnes má svátek Iva, zítra má svátek Blanka
 Bydlení -
oBydleni.czcheck
staré Kdy je nejvhodnější stavět zahradní stavby?
Potřebujete místo na odkládání nářadí? Hledáte ideální místo na pořádný odpočinek? Nebo si rádi vychutnáváte zahradní posezení či grilování? S tím vším vám zaručení pomůže zahradní stavba. Od zahradního altánku, domku či chatky vás nyní už nemusí dělit nic. Kdy je nejvhodnější čas na stavbu zahradního altánku, domku či chatky?
staré 7 tipů, jak vpustit barvy podzimu do svého bytu
Na dveře nám zaklepal podzim, který je charakteristický svými barvami. Jsou to barvy teplého podtónu a rozhodně byste se jich neměli bát. Vpusťte podzim do svého bytu! Venku stromy hrají všemi barvami, tak ať to máte i doma trochu oživené.
staré Jak proměnit pokoj pro teenagery + DIY nápady - část 1.
Už se ti nelíbí, jak vypadá tvůj pokojík? Je omšelý a máš pocit, že neukazuje, jaká doopravdy jsi? Mám pro tebe několik tipů a nápadů, jak si vytvořit pokojík svých snů.
staré Jak vybrat obývací stěnu
Obývací stěna – za minulého režimu těžkopádná součást každé domácnosti, dnes elegantní a vkusný doplněk interiéru. Ač se to nezdá, obývací stěny se znovu vrací do mody a už zdaleka nemusí jít jen o obrovské skříně sahající až ke stropu a zabírající půlku místnosti.
staré Městské zahradničení
Bydlet ve městě neznamená, že zahradničení pro vás není. I když nemáte domeček se zahrádkou neznamená to, že vám nemůže postačit balkon, předzahrádka či malá terasa v bytě. I na malém prostoru se dá vypěstovat vlastní zelenina, ovoce nebo čerstvé bylinky do vaší kuchyně.
staré Velikonoční beránek, který potěší vaši rodinu
Velikonoční beránek je symbolem Velikonoc již od 14. století, kdy fungoval jako symbol jehněčího masa konzumovaného po konci předvelikonočního půstu. Jde o zvyk, který se časem rozšířil do mnoha evropských států. A my si dnes řekneme, jak si tohoto dokonalého beránka upéct i doma.
staré Velikonoce – jejich historie a tradice s nimi spojené
Velikonoce, to není jen volno v pondělí, při kterém rozdáváte vajíčka nebo čokoládové figurky či pečete beránka nebo mazanec. Jejich historie podle křesťanů sahá až do 30. nebo 33. roku našeho letopočtu, kdy byl Ježíš Kristus ukřižován a kterými se oslavuje jeho zmrtvýchvstání. To je ostatně doloženo podle listů apoštola Pavla z roku 50 n. l. či mimobiblicky z 2. století n. l.
staré Máte připraveno na Velikonoce?
Vytvořte nádhernou jarní tabuli s barevnými tulipány a elegantní stuhou nebo ji přidejte na vajíčka. Vložte voňavé květiny do vázy nebo proutěného košíku. Máme pro vás novou škálu nápadů pro každý styl vašeho domova, tentokrát pro Velikonoce, které jsou za dveřmi.
Utulnydum.czcheck
staré Na co nezapomenout při plánování rekonstrukce staršího domu?
Koupi staršího domu a jeho následnou rekonstrukci volí řada lidí s představou úspor v porovnání s koupí nebo objednávkou novostavby. I každá rekonstrukce staršího objektu je ale poměrně náročným projektem a ani jeho nejzákladnější parametry nelze popsat v krátkém a stručném článku jako je tento. Ani v nejmenším tak nejde o vyčerpávající popis všech bodů, na které by si měl každý, kdo se chystá na rekonstrukci, připravit. Přesto jsou to však body, které je třeba mít na paměti.
staré 6 praktických tipů, jak připravit byt na zimu
Zima už klepe na dveře. Pokud nechcete, aby vás první mrazíky zaskočily nepřipravené, věnujte pozornost nejen svému šatníku, ale i zbytku domácnosti. Přinášíme 6 prověřených rad, co zařídit v bytě před zimou abyste se v něm mohli cítit příjemně, i když venkovní teploty klesnou pod bod mrazu.
staré Jak funguje a k čemu je dobré adaptivní osvětlení?
Víte, jak dokáže světlo ovlivnit kvalitu života? Přečtěte si, co je to tzv. adaptivní osvětlení a jak může přispět ke správnému fungování vašeho cirkadiánního rytmu.
staré Pojištění nemovitosti nepodceňujte. Investice do pojištění se vždy vyplatí
Ačkoli žijeme v době, kdy přírodní katastrofy se staly součástí našich životů, stále se najde pár „hazardérů“, kterým přijde placen pojištění nemovitosti jako zbytečný výdaj. Žít v domněnce: „Mně se to nemůže stát, to se stává těm okolo.“ se nevyplatilo již mnoha majitelům nemovitostí a to nejen kvůli živelným pohromám.
staré Chytré sauny ovládané přes mobil i bezpotrubní filtrace: Vychytávky wellnes & spa přinese FOR ARCH
Stavební veletrh FOR ARCH nabízí ve své široké oborové nomenklatuře tradičně i novinky a technologie ze sekce wellness & spa. Toto odvětví se každoročně dynamicky vyvíjí a také letos přichází na trh mnoho produktů, s nimiž stojí za to se osobně seznámit. Ta nejlepší příležitost nastane ve dnech 21. až 25. září na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Jaké další zajímavosti nejvýznamnější tuzemský stavební veletrh přinese? Oficiálními vozy veletrhu jsou automobily značky FORD. Partnerem veletrhu je Skupina ČEZ.
staré Zvelebování bydlení je trendem období pandemie: Nejen s designem poradí veletrh nábytku FOR INTERIOR
Pandemická krize přesměrovala Čechy na rekonstrukce a inovace ve svých domovech, kde design hraje jednu z hlavních rolí. Nasbírat inspiraci, seznámit se s novinkami na trhu a bezplatně se poradit s odborníky nabídne návštěvníkům již v září veletrh nábytku, interiérů a bytového designu FOR INTERIOR. Akce proběhne ve dnech 21. až 25. září v PVA EXPO PRAHA v mimořádném souběhu se stavebním veletrhem FOR ARCH. Oficiálními vozy veletrhu jsou automobily značky FORD. Partnerem veletrhu je Skupina ČEZ.
staré Bydlete ekologicky a zároveň ekonomicky. Jak na to
Staráte se o svou domácnost, snažíte se držet krok s novými trendy v bydlení a zároveň vám leží na srdci i dobro planety? Poradíme vám, jak bydlet nejenom ekologicky, ale také ekonomicky. Čím topit a jak šetrně zacházet s vodou? To a mnoho dalšího se dozvíte v následujících řádcích.
staré Jak si zařídit bydlení ve stylu hygge?
Vnitřní klid, pocit pohody nebo absence nervozity a stresu. Takto vypadá bezstarostný život, který byste možná rádi vedli i vy. V dnešní uspěchané době je však často obtížné takového stavu dosáhnout. Existuje však přece jen místo, které můžete proměnit ve svou bublinu pohodlí. Je to váš domov! A když se řekne domov plný harmonie, mnohým se vybaví dánská filozofie hygge. Proč stojí za to mu věnovat pozornost a z čeho se skládá?
Bydlení pro každého.czcheck
datum vydání: 1/12/2021 11:49:33 dnes Domácí uzená slanina - jednoduchá příprava v domácí udírně
Uzená slanina, neboli špek, je oblíbenou pochoutkou, kterou užijeme pro přípravu řady dalších pokrmů. Výborná je např. ke špikování masa, do základů omáček a šťáv, nebo třeba pod míchaná vajíčka. Příprava uzené slaniny v domácí udírně je jednoduchá. Dnes se podíváme, jak na to.
datum vydání: 30/11/2021 05:52:49 včera Domácí uzená slanina - jednoduchá příprava v domácí udírně
Uzená slanina, neboli špek, je oblíbenou pochoutkou, kterou užijeme pro přípravu řady dalších pokrmů. Výborná je např. ke špikování masa, do základů omáček a šťáv, nebo třeba pod míchaná vajíčka. Příprava uzené slaniny v domácí udírně je jednoduchá. Dnes se podíváme, jak na to.
datum vydání: 29/11/2021 14:00:02 2 dny Když se řekne WPC, znamená to WoodPlastic®
WPC – WoodPlastic je český výrobce kvalitních bezúdržbových teras, plotů a obkladů řady Terafest® z dřevěného kompozitního materiálu. Špičkové a atraktivní výrobky ze závodu ve středočeských Bukovanech dosud uspěly ve více než 30 zemích světa, včetně vysoce konkurenčních a zákaznicky mimořádně náročných západních trhů.
datum vydání: 27/11/2021 05:54:07 4 dny Odolají screenové rolety v zimě nízkým teplotám?
Pořízení venkovního stínění je rozhodnutí, které vyžaduje rozvahu. Přeci jen se jedná o větší investici, od které očekáváte, že vám bude sloužit co nejdéle. Je tedy logické se ptát, jestli takové screenové rolety vydrží i výkyvy teplot.
staré Tipy na vánoční dárky pro celou rodinu včetně domácích mazlíčků
Vánoce se kvapem blíží a my pro vás opět máme pár zajímavých tipů na dárky pro celou rodinu - dárky praktické, voňavé, měkké, dárky pro muže, ženy, děti i domácí mazlíčky.
staré Vánoční nadílka – nabídka nových druhů matrací firmy DŘEVOČAL s.r.o.
Zima už pomalu klepe na dveře a v chladném počasí je nám nejlépe doma v teple a pohodlí naší postele. Nenechejte se stresovat předvánočním úklidem ani sháněním všech dárků, které nabízejí reklamy. Pohodlně si lehněte na jednu z našich nových typů matrací a užijte si opravdu kouzelné Vánoce – nejen šťastné a veselé, ale i odpočaté a spokojené.
staré 4 tipy, čím udělat radost o Vánocích náctiletým
Máte doma teenagera – přesněji řečeno pořádného puberťáka – a přemýšlíte, čím mu udělat opravdovou radost o Vánocích či narozeninách? Vaše dítko by nejlépe chtělo tetování, nejnovější mobil a novou garderobu? Máme pro vás několik tipů, které by vám při výběru dárku mohly přijít vhod.
staré Výherci velké předvánoční soutěže 2021
Velká předvánoční soutěž skončila a my už známe šťastné výherce jednotlivých cen.
Bydlení.czcheck
datum vydání: 1/12/2021 15:55:12 dnes VĂĄnoce prakticky: Ty턍ovĂ˝ vysava턍 4 v 1 s digitĂĄlnĂ­m motorem od Sencor
StĂĄle přemýťlĂ­te, co koupĂ­te pod strome턍ek? Jste zastĂĄnci spĂ­ĹĄe praktickĂ˝ch dĂĄrkĚŝ? Představujeme ty턍ový vysava턍 od zna턍ky..
datum vydání: 1/12/2021 09:42:09 dnes Nesplachujte penĂ­ze do zĂĄchodu! Poři턏te si automatickĂ˝ uzĂĄví„›r vody.
ProtĂŠkajĂ­cĂ­ zĂĄchody, vadnĂŠ pojistnĂŠ ventily nebo zapomenutĂŠ otevřenĂŠ kohoutky... jeden takovĂ˝ Ăşnik vody stojĂ­ rodinnĂ˝ rozpo턍et..
datum vydání: 30/11/2021 09:30:03 včera Na vysokopevnostnĂ­ sĂĄdrokarton snadno zaví„›sĂ­te i kuchÿskou linku
I přesto, ĚŞe je sĂĄdrokarton na trhu jiĚŞ zavedenĂ˝m materiĂĄlem, je opředen mnoha mĂ˝ty a 턍asto je povaĚŞovĂĄn za nevĂ˝konnĂ˝ materiĂĄl. Opak..
datum vydání: 29/11/2021 08:28:49 2 dny Historie vĂĄno턍nĂ­ch sví„›tĂ˝lek v kostce: Od Edisonovy Şårovky aĚŞ po hlasoví„› ovlĂĄdanĂŠ svĂ­tĂ­cĂ­ řetí„›zy
Hra sví„›tel je po staletĂ­ spojenĂĄ s VĂĄnoci. Od svĂ­í„ek na vĂĄno턍nĂ­m stromku, přes prvnĂ­ Şårovky aĚŞ po dneĹĄnĂ­ chytrĂŠ LED lampi턍ky..
staré Sout턛̪ o reproduktory a vertikĂĄlnĂ­ myĹĄi k poí„Ă­ta턍i
V novĂŠ sout턛̪i mĚŝĚŞete vyhrĂĄt audio sestavu a vertikĂĄlnĂ­ myĹĄi k poí„Ă­ta턍i. Ceny do sout턛̪e vloĚŞila spole턍nost TRUST. Z vĂ˝hry se..
staré Novinka v industriĂĄlnĂ­m stylu
TouŞíte po originĂĄlnĂ­m interiĂŠru vaĹĄeho domova a potrpĂ­te si na nad턍asovou eleganci spojenou s modernĂ­m minimalismem? Pak je přesní„› tĂ­m,..
staré Jak neĹĄlĂĄpnout vedle při vĂ˝bí„›ru postele pro dĂ­tí„›?
Nastal v ĚŞivotí„› vaĹĄĂ­ ratolesti jeden ze zĂĄsadnĂ­ch zlomĚŝ a potřebujete mu mĂ­sto dí„›tskĂŠ postĂ˝lky pořídit prvnĂ­ plnohodnotnou postel?..
staré Jakou terasu si vybrat ke dřevostavbí„›?
Terasa je tĂŠm턛̙ nezbytnou souí„ĂĄstĂ­ pohodlnĂŠho letnĂ­ho odpo턍inku na zahradí„›. JelikoĚŞ je přímo přilehlĂĄ k domu , mĚŝĚŞe slouĚŞit jako..
bydleni-dnes.czcheck
datum vydání: 28/11/2021 11:54:46 3 dny Jak zařídit obývací pokoj pro děti?
Obývací pokoj byl pro vás středem společenských setkání. Zde jste seděli s přáteli u kávy, zde jste si s partnerem dávali sklenku vínka a sledovali film. To se změnilo, ostatně jako vše, s příchodem dětí do vašeho života. Tito malí, energičtí obyvatelé využívají obývací pokoj ke hrám. Je tedy důležité jej správně zařídit. Máme pro vás pár rad, jak na to, aby jste vytvořili bezpečný a přátelský prostor pro ty nejmenší. 1. Odolná sedací souprava Sedací souprava půjde první útokem. Vyberte proto takovou, která něco vydrží! A tím myslíte, aby vydržela i několikahodinové skákání vašich ratolestí. Materiál by měl být stejně odolný jako konstrukce. Volte bavlnu, namísto kůže, eko – kůže, či sametu a jemu podobných. Barvy volte tmavé, nebo se zaměřte na látky, které jsou přímo doporučovány k malým dětem. 2. Dekorace z látky Jednoznačně nejoblíbenějším prostorem pro všechny hry se stane koberec. Je tedy důležité vybrat ten pravý. Měl by být dostatečně veliký a nejlépe volně položený v prostoru. Což znamená, že by na něm neměl být umístěný žádný nábytek, ani konferenční stolek. Měl by být z „bezpečného“ materiálu a s příjemným designem. Jeho tloušťka by měla být dostatečná, aby dítě neprochladlo od země. Nejlepší volbou bude barevný a pestrý koberec, na kterém nebudou vidět nechtěné skvrny. Vedle koberce si pořiďte polštáře a deky, které pro vaše dítko vytvoří komfortní atmosféru. 3. Bezpečí Volte vždy raději nábytek se zaoblenými hranami, který vám ušetří mnoho bolístek. Jestliže se nemůžete vyhnout ostrým hranám, pořiďte chrániče, které alespoň zmírní případné neštěstí. Na šuplíkové komody si pořiďte pojistky, které zase ochrání nenechavé a zvědavé prstíky. 4. Extra úložný prostor Neboli také zajistěte dostatečně extra prostor pro hračky! Po několika bezvýsledných pokusech vzdáte uklízení hraček zpět do dětského pokoje. Pořiďte si koše a boxy. Tv stolky vám nabídnou úložný prostor, pokud je nebudete chtít mít na očích.
 • https://www.monti-nabytek.cz/komody-suplikove
 • https://www.monti-nabytek.cz/televizni-stolky
 • staré Jaké jsou možnosti při realizaci kuchyňské linky?
  Kuchyň hraje i v dnešní době v každé domácnosti velmi důležitou roli. Pakliže se chystáte na její rekonstrukci, případně ji zařizujete ve zcela novém bytě, dobře zvažte, jaký typ linky Číst více...
 • https://bydleni-dnes.cz/2021-11-02/jake-jsou-moznosti-pri-realizaci-kuchynske-linky/
 • staré Chcete investovat do bazénu? Poradíme vám, jak postupovat při výběru
  Rozhodli jste se na přístí sezónu pořídit bazén na zahradu? Pak máte dostatek času vše důkladně promyslet. V úvahu vezměte několik důležitých faktorů. V první řadě byste se měli zajímat Číst více...
 • https://bydleni-dnes.cz/2021-10-30/chcete-investovat-do-bazenu-poradime-vam-jak-postupovat-pri-vyberu/
 • staré Nevyhánějte si teplo z domova! 6 tipů, jak ušetřit za topení
  Ať už máte doma topení dálkové, kotel, krb, kamna nebo třeba tepelné čerpadlo, určitě nechcete topit neefektivně a zbytečně. Někdy ale nevědomky děláme chyby, kterými si zbytečně vyháníme nejen teplo Číst více...
 • https://bydleni-dnes.cz/2021-10-25/nevyhanejte-si-teplo-z-domova-6-tipu-jak-usetrit-za-topeni/
 • staré Závětrná lišta dokáže každou střechu ochránit i před silným větrem
  Plánujete úplně novou střechu či rekonstrukci té staré? Možná vás překvapí, co všechno by na střeše nemělo chybět. Nejvýraznějším prvkem bývá krov a krytina, budete ale potřebovat i další doplňky, Číst více...
 • https://bydleni-dnes.cz/2021-10-25/zavetrna-lista-dokaze-kazdou-strechu-ochranit-i-pred-silnym-vetrem/
 • staré Jak vybrat vhodnou svářečku? Poradíme vám
  I v natolik specifické oblasti, jako je svařování, jsou technologie rozmanité. Existuje totiž hned několik svařovacích technik, ovšem žádná není natolik univerzální, aby vyhovovala svařování všech materiálů. V následujících řádcích Číst více...
 • https://bydleni-dnes.cz/2021-07-14/jak-vybrat-vhodnou-svarecku-poradime-vam/
 • staré Nářadí a vybavení domácí dílny
  V každé domácnosti dříve nebo později nastane moment, kdy se něco porouchá, je třeba něco opravit. V takové chvíli je dobré mít po ruce vhodné nářadí. Ne vždy chcete kvůli Číst více...
 • https://bydleni-dnes.cz/2021-06-28/naradi-a-vybaveni-domaci-dilny/
 • staré Umělé trávníky vykouzlí „angličana“ i na tom nejproblematičtějším místě
  Ne všude je možné zasít běžný trávník, a ne na každém místě je praktickým. Pro tyto účely se hodí mnohem více umělá tráva. Díky své dostupnosti se s ní dnes Číst více...
 • https://bydleni-dnes.cz/2021-06-14/umele-travniky-vykouzli-anglicana-i-na-tom-nejproblematictejsim-miste/
 • Trendy v bydlenícheck
  datum vydání: 30/11/2021 20:04:04 včera Trendy úchytky, které musíte mít
  Zdálo by se, že jsou nábytkové úchytky zcela nepodstatnou součástí bytového designu. Opak je ale pravdou, a právě s pomocí úchytek dokážete zcela změnit styl vašeho nábytku. Které kousky jsou nyní trendy? Podívejte se na náš přehled.  Dřevěné úchytky Styl [...]
  datum vydání: 28/11/2021 10:50:04 3 dny Malešický háj: Projekt, který nabízí jedinečné bydlení
  Malešický háj je jedinečným projektem, jehož cílem je nabídnout příjemné místo pro život, kam se vždy budete rádi vracet. Nabízí tak řadu bytů o různých dispozicích. Výhodou je skvělá lokalita, ve které se budete cítit bezpečně. Účel projektu Malešický háj [...]
  staré Stavba domu se může vyplatit, nicméně nejde o nic snadného
  Ceny bytů jsou dnes šílené a rodinné domky jsou na tom ještě daleko hůř. Chcete-li bydlet ve svém a zároveň se kvůli tomu nezadlužit na další tři generace, buďto si vyberte některý z mobilheimů nebo si postavte vlastní domek. Není [...]
  staré Jaká vjezdová brána je vhodná do svahu?
  Snazší je vybírat vjezdovou bránu na pozemek, který leží na rovině. Pokud jste vlastníkem pozemku ve svahu, je situace složitější, ale nikoli bezvýchodná. Pojďte se s námi podívat, jaká vjezdová brána je vhodná do svahu. Co zvážit při výběru vjezdové [...]
  staré Jak vyřešit úložný prostor pro vícečlennou rodinu
  Máte vícečlennou rodinu a zvažujete, jak zařídit byt, aby poskytoval dostatek úložného prostoru pro všechny věci? Možné řešení představují vestavěné skříně na míru. Jsou vhodné do každé místnosti a jejich vnitřní uspořádání přizpůsobíte svým potřebám. Vestavěná skříň do dětského pokoje [...]
  staré Jaké druhy parapetů se vyskytují na trhu?
  Jsou nedílnou součástí oken. Ne, opravdu nemáme na mysli záclony… Řeč je o parapetech. Ať už stavíte dům nebo „jen“ vyměňujete okna, přijdou vám nové parapety vhod. Přinášíme vám přehled parapetů, které jsou na českém trhu nejčastěji k dostání. Druhy [...]
  staré Starožitný nábytek oživí každé moderní bydlení
  Moderní bydlení, to neznamená nutně tvarově jednoduchý nábytek sladěný v jedné barvě. Dodejte svému bydlení „šmrnc“ a pořiďte si funkční a elegantní starožitný kousek, který vaše bydlení povznese na zcela jinou úroveň. Starožitné neznamená nutně rozměrné Pokud jste se rozhodli [...]
  staré Safari i do vašeho domova
  Že jste měli v plánu zajet si na safari v Africe, ale covid vám plán doslova zmařil? Možná jste se rozhodli nakoupit si alespoň nějaké doplňky do bytu ve stylu afrických zvířat, které byly alespoň malou útěchou. A možná nad [...]
  iStavitel.cz - článkycheck
  staré Dřevěné podlahy Boen DesignWood - dostupný luxus do každého domova
  V posledních letech prošly dřevěné podlahy obrovskou proměnou. Výběr kvalitní podlahy závisí na mnoha faktorech, které byste neměli podceňovat. Dřevěné podlahy jsou oblíbené díky svému přírodnímu a příjemnému charakteru. Barevná, přirozená a originální kresba vyvolá v člověku pocit tepla a pohodlí.
  staré PVC - podlaha pro každého
  Chcete změnit vzhled interiéru vašeho bytu nebo rodinného domu? Rozhodli jste se pro celkovou rekonstrukci, pak jistě stojíte i před otázkou jakou podlahu vybrat. Podlaha je nedílnou součástí každého interiéru, je v podstatě základem. Tato část rozhoduje o prvním dojmu z celého interiéru. Musí být odolná, snadno udržovatelná a bezpečná.
  staré PVC podlahy s dekorem dřeva do vašeho interiéru
  Nemáte dostatek finančních prostředků na pořízení dřevěné podlahy? Pak vás potěší fakt, že mnoho podlahových krytin věrohodně imituje dřevo i s jeho kresbou.
  staré Vinylové podlahy Gerflor tvoří srdce domova
  Skvělou volbou pro váš domov a podlahu je jednoznačně vinylová podlaha. Předností je snadný úklid a údržba. Vinylová podlaha představuje podlahovou krytinu z několika vrstev tvrzeného PVC. Nejsvrchnější vrstvu tvoří fotografický dekor. Můžete tak zcela zmást návštěvu imitací různých podlahových povrchů. S výběrem konkrétní podlahové krytiny vám bude nápomocný odborník na slovo vzatý – firma Gerflor, špička mezi výrobci vinylových podlah.
  staré Novinka ve světě vinylu - podlahy wineo® DESIGNline
  Vinylové podlahy nesou na rozdíl od těch tradičních dřevěných nebo minerálních mnoho výhod. Jedná se o levnější, odolnější a zároveň jednodušší řešení. Vinyl dokáže imitovat podlahy dřevěné, kameninové, je barevně stálý a funguje i jako perfektní izolant – není nutné se bát „zimy od podlahy“ jako v případě jiných řešení. Zároveň je i velmi odolný proti poškození a to díky povrchové úpravě PU. Samozřejmostí je taktéž odolnost proti vodě.
  staré Kvalitní PVC podlahy? Dnes už to není žádný problém!
  Kvalitně provedené podlahy jsou základem každé domácnosti. Myslete na to při rekonstrukci bytu nebo stavbě domu. Jenže finanční rozpočet je leckdy omezený. Nedělejte kompromisy mezi cenou a kvalitou a chtějte prvotřídní podlahy z PVC! Proč si vybrat zrovna tyto podlahové krytiny?
  staré Kamenný obklad – luxusní obkladový materiál, který neomrzí
  Využití přírodních materiálů v oblasti architektury a designu zažívá zejména v posledních letech velkou renesanci. S tím souvisí i . Ty zdobí fasády rodinných domů či komerčních objektů a hojně se využívají i v interiérech. Použití obkladů z kamene ale není jen módním výstřelkem. Díky přirozenému vzhledu, univerzálnosti, a především je kámen jasnou volbou pro všechny, kteří se nechtějí uchýlit ke kompromisům.
  staré Zátěžové podlahy Gerflor Desingtime Contract
  Někdy je těžké objevit tu správnou podlahu, zvlášť když máme jisté nároky. V dnešním článku vás seznámíme s PVC podlahami a to konkrétně s podlahami Gerflor a jejich výhodami.
  Denik.cz - z domovacheck
  datum vydání: 1/12/2021 19:21:43 dnes Je to definitivní. Vánoční prázdniny se neprodlouží, dohodli se Plaga a Gazdík
  Vánoční prázdniny se letos prodlužovat nebudou. Dohodli se na tom ve středu ministr školství v demisi Robert Plaga (za ANO) a kandidát na ministra Petr Gazdík (STAN). Plaga to uvedl na twitteru, Gazdík to potvrdil v tiskové zprávě. Stávající ministr návrh na prodloužení prázdnin odmítl, podle Gazdíka ale souhlasil s požadavkem, že by se žáci měli těsně před prázdninami otestovat.
  datum vydání: 1/12/2021 18:23:41 dnes Petr Uhl. Obhájce slabých a ryzí člověk, po němž zůstane prázdno
  Žijeme v době, kdy se smrt stala součástí našich životů. V nemocnicích umírají na covid staří i mladí lidé. Je to smutné. A bohužel všední. Vtom přijde zpráva, která z těch anonymních statistik vyskočí a zasáhne vás přímo do srdce. Dnes je to ta o smrti Petra Uhla.
  datum vydání: 1/12/2021 17:21:22 dnes Zemřel novinář a bývalý disident Petr Uhl. Bylo mu osmdesát let
   Ve věku osmdesáti let ve středu zemřel novinář a publicista, bývalý disident, politický vězeň a signatář Charty 77 Petr Uhl, který se během komunistického režimu i po revoluci zasazoval o ochranu lidských práv. ČTK to sdělila jeho manželka, někdejší ombudsmanka Anna Šabatová.
  datum vydání: 1/12/2021 13:23:54 dnes Nadílka bez úlev. Mikuláši vyrazí s respirátorem, čerti si odstup změří vidlemi
  Žádné výjimky. I nadpřirozené bytosti v podobě Mikuláše, anděla a čerta budou muset dodržovat bezpečný odstup a mít nasazený respirátor. Ministerstvo zdravotnictví žádné úlevy neplánuje, a to i vzhledem ke stále se zhoršující epidemiologické situaci v Česku. 
  datum vydání: 1/12/2021 11:28:41 dnes Začal platit nový zahrádkářský zákon: Co obsahuje a co se mění
  Zahrádkáři se po mnoha letech dočkali svého zákona. Od prvního prosince vstupuje v účinnost nový zahrádkářský zákon, který Parlament schválil na jaře. Kromě jiného zakotvuje veřejnou prospěšnost zahrádkářské činnosti. Rovněž definuje zahrádkářské osady nebo podmínky pachtu pozemků. 
  datum vydání: 1/12/2021 07:27:57 dnes Denní přírůstek poklesl. Za úterý přibylo v Česku 21 973 nakažených
  Denní přírůstek případů koronaviru v Česku v mezitýdenním srovnání klesl. V úterý testy odhalily 21 973 nakažených, zhruba o 3900 méně než před týdnem. I tak je to ale pátý nejvyšší nárůst od začátku epidemie. Počty hospitalizovaných s covidem zůstávají nad 6000, v úterý evidovalo ministerstvo zdravotnictví v nemocnicích 6527 pacientů s onemocněním covid-19, v těžkém stavu bylo 1069 z nich. 
  Útulně.cz - bydlenícheck
  datum vydání: 28/11/2021 05:24:47 3 dny BLOG Olgy Porrini: Jak zařídit dětský pokoj
  Dětský pokoj je místem nejen pro spaní, hraní a učení, ale měl by být prostorem, kde se dítě bude cítit fajn a v bezpečí.
  staré BLOG Fandimámám: Milostivé léto aneb jak se zbavit exekucí
  Jste v exekuci a dlužíte státu nebo obci? Možná máte šanci se dluhu zbavit! Parlament schválil milostivé léto. Co to znamená?
  staré BLOG Fandimámám: Pomoc se vždy najde
  Přestěhovat se na nové místo a nikoho v okolí neznat je někdy dost velký stres. Člověk se sám sebe ptá: Co když se něco stane? Kdo mi pomůže?
  staré BLOG Fandimámám: Nový domov – jak sbalit všechno a rychle
  Možná jste byli v situaci, kdy jste se museli stěhovat, a možná ne. Já jsem se stěhovala už párkrát, a přesto jsem se nepoučila dostatečně.
  staré BLOG Olgy Porrini: Místo, kde jsme doma, je jen jedno!
  Jistě si vzpomenete, kolikrát jste se cítili třeba v dětství na některém místě osamoceni, smutní a opuštění?
  staré Nahlédnout do jejich ložnic či obýváků a pokochat se. Podívejte se, jak bydlí slavní
  Bydlení slavných
  staré Jak vyzdobit vánoční stůl: 15 nápadů, které vás zaručeně inspirují
  Vánoční stolování
  staré Zvelebování bytu v době pandemie? Neshody při rekonstrukci často vyústí v rozchod
  Budování domova
  Elegantní bydlenícheck
  datum vydání: 1/12/2021 00:01:49 dnes Hlavní hvězdy svátečního stolu: čoko a pomerančový dort
  Milujete čokoládu a pomeranče? Pak pro vás nebude zřejmě jednoduché si z těchto dvou favoritů vybrat. Koneckonců můžete zkusit oba. Určitě vás nadchnou, jak designem, tak chutí. Jsou jedinečné, originální a nepostrádají moderní suroviny. Pojďme se podívat na recepty, které vám nyní odtajníme. Super jednoduchý čokoládový dort s cukrovo-hvězdičkovým posypem Budete potřebovat: 1 1/3 hrnku ... The post Hlavní hvězdy svátečního stolu: čoko a pomerančový dort first appeared on Elegantní bydlení.
 • https://www.elegantnibydleni.cz/hlavni-hvezdy-svatecniho-stolu-coko-a-pomerancovy-dort/
 • https://www.elegantnibydleni.cz
 • datum vydání: 30/11/2021 21:02:04 včera Objevte s námi kouzlo perníku, truffles a muffin
  Luxusní suroviny činí cukrařinu něčím skutečně neobyčejným. Dražší suroviny, zvláště pak čokoláda, dodají úplně jinou chuť. Pokud tedy toužíte zkusit něco nového a neotřelého, určitě vás nadchnou tyto kombinace! Perníčkoví panáčci Budete potřebovat: 125 g změklého másla 110 g hnědého cukru 125 ml javorového sirupu 1 vaječný žloutek 375 g hladké mouky 1 polévková lžíce ... The post Objevte s námi kouzlo perníku, truffles a muffin first appeared on Elegantní bydlení.
 • https://www.elegantnibydleni.cz/objevte-s-nami-kouzlo-perniku-truffle-a-muffin/
 • https://www.elegantnibydleni.cz
 • datum vydání: 30/11/2021 20:00:52 včera Nejjednodušší vánoční pečení hotové za pár minut: přesto moderní a sofistikované!
  Každá hospodyňka ocení, když v době adventu bude moci péct to nejsnadnější cukroví vůbec. Vybrali jsme pro vás ty nejosvědčenější a nejlepší recepty. Jsou velice chutné, jednoduché, a přesto mají své kouzlo. Pojďme se rovnou vrhnout na recepty! Skořicové hvězdičky Budete potřebovat: 250g margarínu 220 g moučkového cukru 300 g hladké mouky 90 g bílé ... The post Nejjednodušší vánoční pečení hotové za pár minut: přesto moderní a sofistikované! first appeared on Elegantní bydlení.
 • https://www.elegantnibydleni.cz/nejjednodussi-vanocni-peceni-hotove-za-par-minut-presto-moderni-a-sofistikovane/
 • https://www.elegantnibydleni.cz
 • datum vydání: 30/11/2021 19:07:24 včera Jak si provonět dům v adventní době? Potpourri, vonné šišky, ovoce a další
  Od jasných světel a ozdobených stromů na každém kroku až po lahodné perníčky, to všechno patří ke sváteční atmosféře. Hledáte jednoduché nápady, jak to učinit? S námi budete chytřejší, přinášíme hned několik tipů! Pomocí nich se vám podaří naplnit ducha Vánoc. O jaké tradiční vůně se jedná? skořice, máta peprná, borovice, vanilka a dokonce i ... The post Jak si provonět dům v adventní době? Potpourri, vonné šišky, ovoce a další first appeared on Elegantní bydlení.
 • https://www.elegantnibydleni.cz/jak-si-provonet-dum-v-adventni-dobe-potpourri-vonne-sisky-ovoce-a-dalsi/
 • https://www.elegantnibydleni.cz
 • datum vydání: 30/11/2021 19:07:24 včera Vánoční tradice v americkém stylu mohou být zábavou i pro Čechy
  Každá tradice musí někde začít. Ať už máte rodinu, která si zakládá na tradicích. Může to začínat již snídaní a konče večeří, ale také oblíbenými recepty na pečení cukroví, koled a ozdob na stromeček. Potom máme miliony krásných vzpomínek, které se nám vždy vybaví, když se nám spojí s libou vůní z dětství, atp. Pokud ... The post Vánoční tradice v americkém stylu mohou být zábavou i pro Čechy first appeared on Elegantní bydlení.
 • https://www.elegantnibydleni.cz/vanocni-tradice-v-americkem-stylu-mohou-byt-zabavou-i-pro-cechy/
 • https://www.elegantnibydleni.cz
 • staré Zimní večery s lucernou si zamiluje celá rodina
  V minulosti měly lucerny hlavně praktickou funkci. Používali je hlavně námořníci. To už neplatí. Dnes je to nádherná dekorace do bytu, která vytváří úžasnou atmosféru plnou pohody. Jaké lucerny existují? Na to se zaměříme v článku. Vsaďte na dřevo Dřevěné lucerny si zamiluje opravdu každý. Díky přírodnímu vzhledu se dá velmi jednoduše zakomponovat doma, na ... The post Zimní večery s lucernou si zamiluje celá rodina first appeared on Elegantní bydlení.
 • https://www.elegantnibydleni.cz/zimni-vecery-s-lucernou-si-zamiluje-cela-rodina/
 • https://www.elegantnibydleni.cz
 • staré Transil dioda: k čemu slouží?
  Transil diody (Transient Voltage Suppressor) jsou typem Zenerových diod. Používají se k potlačení přepětí, k ochraně elektronických obvodů s drahými integrovanými obvody před zvýšením napájecího napětí, méně často vznikajícím např. poškozením stabilizátoru napětí, častěji jinými poruchami, poruchami. Ochranný systém lze provést pomocí rychlopojistky, tzv. mžikové a transilové diody. Výhody diody transil Ochranné diody, známé také ... The post Transil dioda: k čemu slouží? first appeared on Elegantní bydlení.
 • https://www.elegantnibydleni.cz/transil-dioda-k-cemu-slouzi/
 • https://www.elegantnibydleni.cz
 • staré Proč si pořídit hromosvod? Ochrání váš dům před blesky
  Jiskřivé elektrické výboje sužující oblohu během silných bouří ještě donedávna vzbuzovaly v lidech hrůzu. Dnes již víme o původu blesků podstatně více, nadále však platí, že jediný přímý zásah může mít pro naše obydlí devastační následky. Díky bleskosvodům je možné podobným situacím do značné míry předcházet. Jaké jsou další důvody, proč byste s instalací bleskosvodů ... The post Proč si pořídit hromosvod? Ochrání váš dům před blesky first appeared on Elegantní bydlení.
 • https://www.elegantnibydleni.cz/proc-si-poridit-hromosvod-ochrani-vas-dum-pred-blesky/
 • https://www.elegantnibydleni.cz
 • Aktuální informace o internetovém obchodě Bytové doplňky, dětský pokoj, dárky, párty, osvětlení | Dekorace.cz check
  staré Megaakce: Bytové doplňky, dětský pokoj, párty, dárky, vánoční dekorace, osvětlení
  Vítejte v e-shopu dekorace.cz – na místě plném bytových doplňků, dekorací, dětského zboží, vánoční výzdoby a dárků. Překvapte své přátele některým z originálních dárků a obklopte se ve svém domově vkusnými věcmi.         Připravili jsme pro vás nabídku, která obsahuje vše potřebné pro vaše bydlení a zábavu. Naší specializací je pak vánoční osvětlení, a to především venkovní LED řetězy a krápníky. Dále přinášíme velice širokou nabídku kvalitního dětského zboží.  Ponořte se do jednotlivých sekcí a vybavte se bytovými doplňky, dekoracemi s rozmanitou tematikou, kvalitním a efektním osvětlením a kompletní výbavou pro každou párty. Na své si u nás přijdou především rodiče, kteří zde kromě vánoční výzdoby a doplňků do svých domovů nakoupí také vše, co je potřeba pořídit do dětského pokojíku.
  staré Nové zboží: Dekorace na zeď DEKORNIK - Zlaté hvězdy
  Sada dekoračních nálepek na zeď. Tři šablony jsou dostačující k výzdobě celé stěny. Vzory jsou vystřižené z tenkého fólie, dovážené z Belgie, a proto je vidět po nalepení materiálu struktura zdi. Sada obsahuje 3 šablony s nálepkami: rozměr 1 šablony: cca 30 cm počet hvězdiček na 1 šabloně: 20 ks rozměry hvězdiček: 3 cm, 4,5 cm, 6 cm, 8 cm
  staré Nové zboží:
  Sada dekoračních nálepek na zeď. Tři šablony jsou dostačující k výzdobě celé stěny. Vzory jsou vystřižené z tenkého fólie, dovážené z Belgie, a proto je vidět po nalepení materiálu struktura zdi. Sada obsahuje 3 šablony s nálepkami: rozměr 1 šablony: cca 30 cm počet hvězdiček na 1 šabloně: 20 ks rozměry hvězdiček: 3 cm, 4,5 cm, 6 cm, 8 cm
  staré Nové zboží: CHIPOLINO Cestovní postýlka Capri circus
  Krásná cestovní postýlka s motivem zvířátek. Vhodné pro děti s hmotností do 15 kg. Součástí cestovní postýlky je: - matrace - postranní kapsy na hračky - vstup na zip pro snadný přístup - snadno se skládá a rozkládá Vyrobené ze 100% bezpečných materiálů Rozměry: délka - 125 cm / šířka - 65 ?m
  staré Nové zboží: KOSIK0172CH - čokoládová
  Krásná cestovní postýlka s motivem zvířátek. Vhodné pro děti s hmotností do 15 kg. Součástí cestovní postýlky je: - matrace - postranní kapsy na hračky - vstup na zip pro snadný přístup - snadno se skládá a rozkládá Vyrobené ze 100% bezpečných materiálů Rozměry: délka - 125 cm / šířka - 65 ?m
  staré Nové zboží: KOSIK0171BL - modrá
  Krásná cestovní postýlka s motivem zvířátek. Vhodné pro děti s hmotností do 15 kg. Součástí cestovní postýlky je: - matrace - postranní kapsy na hračky - vstup na zip pro snadný přístup - snadno se skládá a rozkládá Vyrobené ze 100% bezpečných materiálů Rozměry: délka - 125 cm / šířka - 65 ?m
  staré Nové zboží: TRKDE0163BL-modrá
  Tříkolka Chipolino Denver je vhodná pro děti od 1 roku až do 35 kg, je vhodná i pro větší děti. - prostorné pohodlné sedadlo - odnímatelné madlo - stříšku je možné odmontovat - možnost sklopit opěrku nohou - 5 bodový bezpečnostní pás - stříšku lze odmontovat - komfortní ovládání - rodičovská rukojeť + stříška + madlo je možné odstranit - držák nápojů - úložný box - možnost zablokování dětského madla (rodič ovládá tříkolku) - brzdy na zadních kolech - funkce blokování pedálů - plastová kolečka
  staré Nové zboží: TRKAP0161BK-černo/bílá
  Dětská tříkolka je vhodná pro děti ve věku od 1 do 5 let, do hmotnosti 40 kg (celková hmotnost). - Přední sedadlo lze otočit dopředu a dozadu - Tříkolka je vybavena bezpečnostním madlem - Opěrka nohou - Každé sedadlo obsahuje 5-bodový vyztužený bezpečnostní pás - Dvě nastavitelné stříšky (možnost prodloužit) - Komfortní ruční ovládání s nastavitelnými 3-mi výškami - Velký úložný koš, který je možné zavřít - Taška pro příslušenství na rukojeti - Vysoce kvalitní pogumované kola - Plastová kolečka
  eStav.cz - český stavební portálcheck
  datum vydání: 1/12/2021 11:58:38 dnes Jablotron Systém 21 pro splnění legislativních kritérií výstavby RD
  Nové projekty rodinných domů musí splňovat čím dál přísnější kritéria z hlediska energetické náročnosti. Od loňského září platí vyhláška č. 264/2020 Sb. o energetické náročnosti budov a od 1. 1. 2022 vejde platnost úprava definice budovy s téměř nulovou spotřebou energie (tzv. nZEB II).
  datum vydání: 1/12/2021 05:40:30 dnes Jaké jsou trendy v designu dveří? Harmonie, elegance a čisté linie
  Kdo si někdy vybavoval interiér, jistě potvrdí, že nejde o jednoduchou záležitost. Obzvláště tehdy, když se začíná opravdu „od podlahy“. Zařizování vnitřních prostor bývá náročné i v případě, že cílem je minimalistický vzhled. Důležitým prvkem, který by neměl být nikdy opomíjen, jsou dveře. Nejenže musí být funkční, ale je vhodné si s jejich výběrem pohrát a věnovat mu dostatek času, protože dveře jsou zároveň designovým kouskem, který dokáže interiér pozvednout na vyšší úroveň. Jaké modely patří v současnosti mezi nejoblíbenější a proč?
  datum vydání: 1/12/2021 05:40:30 dnes Co stojí za nepřetržitě rostoucími cenami bytů v Česku? Podívejme se na to podrobně
  Je to inflace, nedostatek nových bytů, dočasný převis poptávky nad nabídkou ekonomická krize spojená s krizí stavebních materiálů, dochucená o vliv pandemie covid-19? S odhadem je těžké se splést, protože nezanedbatelný vliv na současnou situaci mají všechny tyto faktory. Podívejte se na to ale podrobněji.
  datum vydání: 30/11/2021 12:31:05 včera Brno chce dát do pěti let na stovky střech solární panely za 1,2 miliardy
  Brno plánuje, že do pěti let umístí na stovky střech solární panely odhadem za 1,2 miliardy korun. Chce tím snížit emise oxidu uhličitého (CO2) a ušetřit za energie. Novinářům to dnes řekl primátorčin náměstek Petr Hladík (KDU-ČSL). Kvůli tomu vznikne dceřiná společnost městské firmy Sako Brno, která ponese název Sako Brno Solar. Bude se starat o projekty, instalace a provoz panelů.
  datum vydání: 30/11/2021 09:33:50 včera Podtlakové odvodnění ploché střechy
  Podtlakové systémy se používají pro odvádění dešťových vod z objektů, které mají dostatečnou výšku a dostatečnou odvodňovanou plochu. Bez dodržení těchto podmínek podtlakový systém nemůže fungovat. Střešní vtoky jsou řešeny tak, že se zcela zaplní vodou a při proudění vody se v potrubí vytvoří podtlak (princip násosky).
  datum vydání: 30/11/2021 09:33:50 včera Dejvice: Monumentální stavby tu osvěžuje vítr studentského života, láká i na příjemné bydlení
  Velkolepý urbanistický plán Dejvic se rodil ve dvacátých letech minulého století. Jeho autor Antonín Engel v něm počítal i s výstavbou rozsáhlého kampusu s impozantní vstupní bránou v podobě oblouku na Vítězném náměstí. Pro vysoké školy vymezil 19 hektarů, které se postupně zastavovaly v průběhu celého zbytku dvacátého století. Výstavba v kampusu pokračuje i v současnosti, stejně tak se v Dejvicích staví nové byty – v aktuálním projektu PSN BackYard Dejvice, jen kousek od kampusu.
  datum vydání: 30/11/2021 09:33:50 včera Instalace a hydroosev vegetačních pytlů
  AS-GREEN SLOPE je systémové řešení pro zpevňování různých typů svahů pomocí vegetačních pytlů.
  datum vydání: 30/11/2021 09:33:50 včera Povolení domovní čistírny v roce 2022
  Povolení domovní čistírny odpadních vod není běh na krátkou trať, rádi vám pomůžeme se zorientovat v problematice a vyřídíme povolení domácí čističky za vás.
  mezera
  StavimeSen.czcheck
  staré Postavili či koupili jste si dům nebo jinou nemovitost? Využijte možnost pojištění stavby online
  Pojištění nemovitosti zahrnuje pojistku na stavbě a jejích stavebních součástech. Pokud si chcete pojistit vybavení domácnosti a osobní věci, pak je potřeba si ještě sjednat pojistku pro domácnost.
  staré Chytré sauny ovládané přes mobil i bezpotrubní filtrace: Vychytávky wellnes & spa přinese FOR ARCH
  Stavební veletrh FOR ARCH nabízí ve své široké oborové nomenklatuře tradičně i novinky a technologie ze sekce wellness & spa. Toto odvětví se každoročně dynamicky vyvíjí a také letos přichází na trh mnoho produktů, s nimiž stojí za to se osobně seznámit. Ta nejlepší příležitost nastane ve dnech 21. až 25. září na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech.
  staré Zvelebování bydlení je trendem období pandemie: Nejen s designem poradí veletrh nábytku FOR INTERIOR
  Pandemická krize přesměrovala Čechy na rekonstrukce a inovace ve svých domovech, kde design hraje jednu z hlavních rolí. Nasbírat inspiraci, seznámit se s novinkami na trhu a bezplatně se poradit s odborníky nabídne návštěvníkům již v září veletrh nábytku, interiérů a bytového designu FOR INTERIOR. Akce proběhne ve dnech 21. až 25. září v PVA EXPO PRAHA v mimořádném souběhu se stavebním veletrhem FOR ARCH. Oficiálními vozy veletrhu jsou automobily značky FORD. Partnerem veletrhu je Skupina ČEZ.
  staré Vyberte si osvětlení správně, může ovlivnit i vaše zdraví
  Někdy není snadné zorientovat se v tom, co si naše zdraví aktuálně žádá nejvíce. Proměnlivost ročních období klade do popředí střídavě různé aspekty důležité pro naše fyzické i psychické zdraví. Jídelníček proti jarní únavě si žádá jiný přístup než zimní nedostatek vitamínu D nebo prevence proti zimní depresi. A stejné je to i s osvětlením.
  staré Konsolidovat nebo refinancovat?
  Jedna věc je postavit si vysněný dům, druhá věc je jeho stavbu zafinancovat. Schůdným řešením je hypotéka, pro rekonstrukci třeba i úvěr ze stavebního spoření, případně kombinace více spotřebitelských půjček. Jenže trh s úvěry se mění poměrně rychle, a to dokonce i u hypoték.
  staré Stavební veletrh FOR ARCH bude v září klíčovou událostí v oboru
  Stavební veletrh FOR ARCH odstartuje již čtvrtou dekádu své existence. Ve dnech 22. až 26. září 2020 jako jedna z nejvýznamnějších akcí oboru představí v PVA EXPO PRAHA novinky, trendy a produkty napříč stavebními odvětvími. FOR ARCH je jedním pilířů oboru, který podpoří nutný restart ekonomiky a už po jednatřicáté se stane místem pro uskutečňování obchodních kontraktů.
  staré Seznamte se s trendy nábytkářského odvětví na veletrhu FOR INTERIOR
  Pro nábytkářský obor je klíčovou událostí veletrh FOR INTERIOR, který se bude konat od 1. do 4. října 2020 na letňanském výstavišti PVA EXPO PRAHA. Přijďte se podívat, jaké novinky představí nejvýznamnější výrobci, designéři a profesionálové ze světa nábytku, interiérů a bytových doplňků. Letňanský areál se navíc proměnil v zónu s maximální bezpečností a je plně připraven zajistit bezpečí a komfort návštěvníků i vystavovatelů.
  staré Podívejte se, jaké novinky přinese v září veletrh FOR DECOR & HOME
  Kontraktační veletrh dekorací, bytových a kuchyňských doplňků a dárkového zboží FOR DECOR & HOME bude jedním z úvodních bodů bohatého podzimního veletržního programu největšího pražského organizátora veletržních akcí a výstav, společnosti ABF. Akce představí to nejlepší z oboru již podesáté.
  Trendy bydlenícheck
  staré Jaký zvolit koberec do dětského pokojíčku? Vsaďte na veselost a hravost
  Dnes už odborníci koberce do dětských pokojíčků doporučují, pokud máte doma zdravé dítě. Dříve se rodiče obávali, že koberce budou fungovat jako lapač prachu a citlivým, ještě plně nerozvinutým dětským smyslům způsobí alergie. Jenže se postupně ukázalo, že poletující chuchvalce prachu na podlaze také nejsou pro naše nejmenší to nejlepší. Proto mnozí tvrdí, že do […] Příspěvek Jaký zvolit koberec do dětského pokojíčku? Vsaďte na veselost a hravost pochází z Trendy Bydlení
 • https://trendybydleni.cz/koberce-pro-nejmensi-cleny-domacnosti-vsadte-na-veselost-hravost/
 • https://trendybydleni.cz
 • staré Prosklené království na Vysočině
  „Realizace impozantní prosklené plochy jasně dominující tomuto rodinnému domu byla umožněna především díky využití speciálních hliníkových oken, která jsou unikátní tzv. skrytými okenními křídly,“ uvádí Ing. Miroslav Culka, obchodní ředitel tradičního českého výrobce plastových, hliníkových oken a dveří a zimních zahrad, a dále vysvětluje: „Jde o zajímavé řešení, u kterého jsou okenní křídla skryta přímo v rámu. Ve spojení s […] Příspěvek Prosklené království na Vysočině pochází z Trendy Bydlení
 • https://trendybydleni.cz/prosklene-kralovstvi-na-vysocine/
 • https://trendybydleni.cz
 • staré Pět konstrukčních provedení sítí proti hmyzu k ochraně interiéru
  Sítě jsou stále žádanějším doplňkem oken a vstupů, kudy dovnitř proudí množství létavého či lezoucího hmyzu. Díky moderním technologiím výroby a možnostem barevného lakování lze o sítích do dveří a oken značky Minirol mluvit i jako o estetickém prvku. Sítě do každého okna i dveří Od chvíle, kdy sítě do oken a dveří nasadíte, můžete […] Příspěvek Pět konstrukčních provedení sítí proti hmyzu k ochraně interiéru pochází z Trendy Bydlení
 • https://trendybydleni.cz/pet-konstrukcnich-provedeni-siti-proti-hmyzu-k-ochrane-interieru/
 • https://trendybydleni.cz
 • staré Podle čeho vybrat pracovní desku do kuchyně?
  V současné době si naštěstí můžete vybrat z celé řady diametrálně odlišných materiálů pracovních desek. Od pracovní desky z masivního dřeva, kamenné, polymerové (umělý kámen), skleněné až po MDF desky s laminátovým povrchem. MDF deska Mezi nejpopulárnější povrchy patří právě pracovní deska MDF s laminátovým povrchem. Tento materiál dobře odolává v kuchyni běžně používaným chemikáliím (ocet, olej, přírodní kyseliny apod.). Na […] Příspěvek Podle čeho vybrat pracovní desku do kuchyně? pochází z Trendy Bydlení
 • https://trendybydleni.cz/podle-ceho-vybrat-pracovni-desku-kuchyne/
 • https://trendybydleni.cz
 • staré Příprava zahrady na zimu
  Než přijde zima, je důležité na zahradě vykonat základní přípravu. Na seznamu úkolů mimo jiné patří sklízení ovoce, prořezání živého plotu a dřevin, vyčištění zahrady od opadaného listí, ochrana zimomřivých rostlin, údržba nářadí a přístrojů. Plná spižírna Právě podzim je obdobím sklizně úrody. „Plody bobulovin je ideální trhat co nejdříve ráno se stopkami, jelikož takto […] Příspěvek Příprava zahrady na zimu pochází z Trendy Bydlení
 • https://trendybydleni.cz/priprava-zahrady-na-zimu/
 • https://trendybydleni.cz
 • staré Ekologicky šetrná domácnost: Začněte od drobností!
  Nákup potravin Podle statistiky se po celém světě každoročně vyhodí nebo znehodnotí třetina všeho vyprodukovaného jídla. Toto číslo přitom není těžké snížit. Stačí správně nakupovat. Seznam potřebných potravin si vždy napište ještě před nákupem doma. Budete tak vědět, co doma máte a nepořídíte zbytečné potraviny. Zároveň se snažte odolat i nejrůznějším slevám a zdánlivě výhodným […] Příspěvek Ekologicky šetrná domácnost: Začněte od drobností! pochází z Trendy Bydlení
 • https://trendybydleni.cz/ekologicky-setrna-domacnost-zacnete-od-drobnosti/
 • https://trendybydleni.cz
 • staré Chatařská sezóna končí, zlodějům začíná
  Neveselá čísla potvrzují i policejní statistiky, které evidují v loňském roce jen z období přelomu léta a podzimu milionové škody na víkendových objektech vinou lupičů. Celková návratnost majitelům za vzniklé škody se pak pohybuje pouze v řádu desítek tisíc korun. Nepodceňujte řádné zabezpečení Škody po vloupání do chat a chalup se za poslední roky příliš […] Příspěvek Chatařská sezóna končí, zlodějům začíná pochází z Trendy Bydlení
 • https://trendybydleni.cz/chatarska-sezona-konci-zlodejum-zacina/
 • https://trendybydleni.cz
 • staré Zahradu je třeba na zimu řádně připravit
  Než přijde zima, je důležité na zahradě vykonat základní přípravu. Na seznamu úkolů mimo jiné patří sklízení ovoce, prořezání živého plotu a dřevin, vyčištění zahrady od opadaného listí, ochrana zimomřivých rostlin, údržba nářadí a přístrojů. Plná spižírna Právě podzim je obdobím sklizně úrody. „Plody bobulovin je ideální trhat co nejdříve ráno se stopkami, jelikož takto […] Příspěvek Zahradu je třeba na zimu řádně připravit pochází z Trendy Bydlení
 • https://trendybydleni.cz/zahradu-je-treba-na-zimu-radne-pripravit/
 • https://trendybydleni.cz
 • Bydleni-z.czcheck
  staré Nebaví vás okopávání záhonů? Založte si na zahradě trávník!
  Proč se spousta zahrad mění na travnaté plácky a u novostaveb pomalu nic jiného nenajdete? Spoustu lidí už totiž přestalo bavit mít zahradu jako druhou práci. Patříte mezi ně i vy? Nebo založení trávníku teprve plánujete? […] Příspěvek Nebaví vás okopávání záhonů? Založte si na zahradě trávník! pochází z Bydleni-z.cz
 • https://bydleni-z.cz/nebavi-vas-okopavani-zahonu-zalozte-si-na-zahrade-travnik/
 • https://bydleni-z.cz
 • staré Skandinávský styl v pastelových barvách
  Skandinávský styl je oblíbený především pro svoji jednoduchost, kterou promítá v základních liniích, decentně volených doplňcích a především jemných barvách. Rozhodně ale není pravdou, že k tomuto stylu patří jen černá a bílá barva. Pokud […] Příspěvek Skandinávský styl v pastelových barvách pochází z Bydleni-z.cz
 • https://bydleni-z.cz/skandinavsky-styl-v-pastelovych-barvach/
 • https://bydleni-z.cz
 • staré Malé, ale přesto útulné balkony
  Majitelé malých balkonů si mnohdy stěžují, že nemají tolik prostoru pro zútulnění balkonu a není tak pro ně možné se na něm cítit opravdu příjemně. My vás ale dnes přesvědčíme o tom, že i z […] Příspěvek Malé, ale přesto útulné balkony pochází z Bydleni-z.cz
 • https://bydleni-z.cz/male-ale-presto-utulne-balkony/
 • https://bydleni-z.cz
 • staré Timber house
  Pojďte se kouknout jaký dům si nechala tahle rodina postavit v německém Bavorsku! Foto: Courtesy of KÜHNLEIN Architektur Info o projektu: Název: Timber House Autor: KÜHNLEIN Architektur Účel budovy: Rodinný dům Místo: Bavorsko, Německo Timber […] Příspěvek Timber house pochází z Bydleni-z.cz
 • https://bydleni-z.cz/timber-house/
 • https://bydleni-z.cz
 • staré Linear house
  Chcete mít taky tak luxusní vilu? Tak čtěte dále a inspirujte se! Foto: Gonzalo Viramonte Info o projektu: Název: Linear House Autor: Roberto Benito Účel budovy: Rodinný dům Místo: Cordoba, Argentina Stavba tohoto domu se […] Příspěvek Linear house pochází z Bydleni-z.cz
 • https://bydleni-z.cz/10210/
 • https://bydleni-z.cz
 • staré Interiér v námořnických barvách
  Trendy v oblasti interiérového designu se mění každým dnem. Není to tak dávno, co byly v interiéru moderní pastelové barvy, pak zase pro změnu vévodily barvy černá a bílá. Letošní sezona patří barvě námořnické, takže […] Příspěvek Interiér v námořnických barvách pochází z Bydleni-z.cz
 • https://bydleni-z.cz/interier-v-namornickych-barvach/
 • https://bydleni-z.cz
 • staré Pohádkové pokoje pro vaše děti
  Nápadů jak správně stylizovat dětský pokoj už bylo napsáno mnoho. Stejně tak už víte, jaké prvky v dětském pokoji jsou potřeba, a které naopak z bezpečnostních důvodů pořizovat nemáte. Dnes však bude řeč o něčem […] Příspěvek Pohádkové pokoje pro vaše děti pochází z Bydleni-z.cz
 • https://bydleni-z.cz/pohadkove-pokoje-pro-vase-deti/
 • https://bydleni-z.cz
 • staré Dům nad zálivem
  Dům v krajině vypadá velice působivě a tvoří tak kontrast mezi přírodou a uměle vytvořeným příbytkem. Foto: Andrew Lee Info o projektu: Název: Private Residence on Isle of Skye Autor: Dualchas Architects Účel budovy: Rodinný […] Příspěvek Dům nad zálivem pochází z Bydleni-z.cz
 • https://bydleni-z.cz/dum-nad-zalivem/
 • https://bydleni-z.cz
 • Domy, Byty, Reality — Reality Magazíncheck
  staré Jak v zimě ušetřit i při rostoucích cenách: s našimi tipy je to hračka!
  Letošní zima a s ní především topná sezona může být díky rostoucím cenám energií pro mnohé z nás složitá. Finančně i existenčně. Ale nezoufejte! Náklady na vytápění lze stlačit hned několika způsoby směrem dolů. Víte, jaké způsoby to jsou? Co může pomoci? Výrazně pomůže již malé snížení pokojové t ...
  staré Inspirace i poučení: Stavební veletrh online
  Hledáte inspiraci na stavbu domu, vytápění či rekonstrukci bydlení? Rezervujte si místo na stavebním veletrhu, který proběhne online. Přihlaste se již nyní, počet míst je omezen! Stavební veletrh online na téma stavba – bydlení – vytápění, proběhne 21.až 23. ledna 2022, a to v pátek od 15 do18 hodi ...
  staré Další etapa programu Nová zelená úsporám
  Rozšíření programu na bytové domy po celé ČR, sloučení s programem Dešťovka a vysoké bonusy za kombinaci více opatření nebo s kotlíkovými dotacemi, tak by se daly shrnout stěžejní novinky nové etapy programu Nová zelená úsporám. Příjem žádostí již byl zahájen a navazuje na probíhající program. Na e ...
  staré Titul Stavba roku 2021 získalo 10 staveb
  29. ročník soutěžní přehlídky Stavba roku 2021 zná vítěze. Bylo uděleno celkem 10 titulů Stavba roku 2021 a 25 zvláštních cen, 2 Ceny veřejnosti a jeden titul pro stavbu v zahraničí. Udělení a představení titulů Stavba roku je každoročně nejvýznamnější událostí roku ve stavitelství a architektuře, ...
  staré 3 hlavní přednosti nábytku na míru
  V okamžiku, kdy se chystáte na vybavení domácnosti novým nábytkem, máte hned několik možností. Většina lidí stále dává přednost nákupu skříní, kuchyňské linky a dalších věcí z klasických obchodů, kde jsou k dispozici pouze sériově vyráběné produkty. Ty však nemusejí tak dobře zapadnout do bytu či ro ...
  staré Domov a zahrada: Tipy, jak ochránit aku nářadí před zimou
  S příchodem zimních měsíců byste měli zpozornět. Kromě výměny pneumatik či zazimování zahrady nezapomeňte ani na uschování nářadí a dalšího vybavení s akumulátorem do vnitřních prostor. Baterie by se totiž mohla mrazem trvale poškodit. Jak o akumulátory v zimě pečovat a na které přístroje byste měli ...
  staré Jak na odpad? Využijte nápad reuse center!
  Změňte přístup k věcem každodenní potřeby! Protože v naší společnosti velmi mnoho věcí neslouží tak dlouho, jak by mohlo. Pak zbytečně brzy tyto artefakty končí v odpadu. A toho odpadu neustále přibývá a ohrožuje celou zeměkouli. Je to jako nekonečný příběh, který vrší další a další hromady odpadu. ...
  staré Podzim přichází v plné síle, je čas na podzimní práce na zahradě
  Počasí se změnilo, ráno již propukají mrazíky, ve vyšších polohách dokonce padal i sníh. Pokud jste již svoji zahradu na podzim již nepřipravili, tak nyní je nejvyšší čas. Víte, co vše je nutno udělat? Co vše udělat na podzim na zahradě? zabezpečit zahradní nábytek před deštěm i mrazem ošetřit a ...
  Bydlení, Nábytek, Interiér, Exteriér — HomeMagcheck
  datum vydání: 28/11/2021 05:29:52 3 dny Boxspring postele: znáte je?
  Určitě jste si všimli na trhu s nábytkem neobvyklých postelí s ještě neobvyklejším pojmenováním. Boxspring postele se u nás na trhu teprve zabydlují. Co jsou vlastně zač? Původ názvu těchto postelí hledejte v anglickém slovníku. Pojem boxspring je složen ze dvou samostatných anglických slov – box ( ...
  staré Proč si pořídit zrovna smaltované nádobí?
  Mnoho jedinců dnes v rámci designu dává přednost moderně před tradičním stylem. Do jisté míry nejde o nic nepochopitelného, hlavně u mladých lidí, kteří vždy rádi podléhají novým trendům, a to třeba i v případě nádobí. Chcete-li však do kuchyně něco více tradičního, možná vás spíše osloví smaltovan ...
  staré Jak nakoupit (nejen na Vánoce) rychle, jednoduše a z pohodlí domova? Poradí vám Lucie Benešová!
  Udělejte si letošní Vánoce obzvlášť pohodové a nakupte dárky pod stromeček s předstihem a z pohodlí domova přes internet. Inspirovat se můžete tipy oblíbené herečky Lucie Benešové, která je tváří e-shopu Astoreo. A pokud chcete nadělit překvapení na celý advent, vsaďte na nápadité adventní kalendáře ...
  staré I kuchyň si zaslouží dekorace, je čas na zimní náladu
  Je ideální čas na zimní dekorování vaší kuchyně. Mysleli jste si, že kuchyň nepatří mezi ty místnosti, které můžete dekorovat s ohledem na aktuální sezonu? Kdepak! Dopřejte srdci domova doteky samotné zimy – je ten správný okamžik, abyste jí vdechli magickou předvánoční atmosféru. Jak na to? Kuchyň ...
  staré Sestavte si svůj vlastní stůl. Bude dokonalým originálem
  Viděli jste u známých nebo sousedů jídelní stůl, jenž se vám velmi líbil, ale nekoupili byste si jej, protože se vám zdálo, že jeho nohy jsou příliš tenké? Anebo máte svou přesnou představu o tom, jak by měl vypadat váš stůl? Ať tak nebo tak, nohy ke stolům si můžete vybrat na webu steelbro.cz. Noh ...
  staré Co si pořídit na zahradu, abyste se v ní cítili královsky?
  Mít zahradu nebo alespoň malý dvorek, kde můžeme celoročně relaxovat, je báječné. Místo samo o sobě, bez vybavení, by nám ale mohlo přijít strohé, možná bychom jej ani nepoužívali. A to by byla velká škoda. Stačí pár kusů vybavení, a svůj dvorek či zahradu budete zbožňovat. Investujte do pergoly S ...
  staré Vyzrajte nejen na vánoční úklid efektivně a s minimem námahy
  Jak vyzrát na jakýkoli, ale především blížící se vánoční úklid elegantně a s přehledem? Pomohou vám domácí parťáci, s nimiž bude každý úklid hračka. Jsou jimi žhavé úklidové novinky značky Concept, které se budou hodit vždy. Hravě s nimi vysajete a vytřete jedním tahem, zatočíte s chlupy domácích m ...
  staré Inovativní nádobí promění vaše stolování v novu dimenzi zážitku
  Jedním z nejpříjemnějších zážitků, které můžete zažít, je sdílet s někým jídlo. A když je to u vašeho vlastního jídelního stolu, příjemné a pohodlné prostředí i vybavení je zásadní. A komponenta, která je nejdůležitější je bezesporu nádobí. Mít cool nádobí je opravdu důležité, protože může vaše sto ...
  Dům a stavbacheck
  datum vydání: 29/11/2021 08:05:12 2 dny Výstavba probíhá. Tuzemská metropole vábí potenciální obyvatele
  Cenovky stavebního materiálu zásluhou protiepidemických normativů dramaticky rostou. Výstavba typického rodinného domečku si momentálně žádá astronomické vstupní náklady. Osobní pokladničku zákonitě rozpláče také investice do samotného pozemku. Nechcete rozházet všechny úspory bez záruky včasného nastěhování? Mnohé nepochybně odradí také složité papírování. Nahraďte zbytečné starosti atraktivním rezidenčním bydlením, které momentálně skýtá tuzemská metropole. Dokonalá harmonie velkoměsta a nespoutané přírody Bydlení v útrobách hlavního města přináší nepřekonatelné benefity a vysoké standardy občanské vybavenosti, ať už se nacházíte absolutně kdekoli. Rodiny potěší dostupnost městské hromadné dopravy, sportovních areálů, nákupních center a kvalitních vzdělávacích institutů. Kulturní nadšenci bezesporu ocení především významné množství divadel, nočních klubů, koncertních sálů nebo interesantních muzeí. Máte rádi velkoměsto, ale zároveň občas vyhledáváte nerušenou přírodu? Dokonalou kombinaci všech požadovaných kritérií nabízí bydlení v pražských Malešicích, které leží nedaleko Malešického lesa a Malešického parku. Zalesněná oblast skýtá útočiště před starostmi běžného života, přeplněnými ulicemi a mnohdy také nadbytečnou lidskou společností. Kvalitní bydlení s omezeným množstvím bytových jednotek Rezidenční projekt Malešický háj poskytne moderní domov 107 rodinám, partnerům nebo jednotlivcům. Pět rostoucích komplexů navíc obsahuje celkem 108 garážových parkovacích míst. Byty na Praze 10 nabízí dispozice 1+kk až 5+kk, záleží na preferencích konkrétního zákazníka. Pokud vás nabídka zaujala, navštivte neprodleně oficiální webové stránky. Volné jednotky totiž mizí doslova rychlostí blesku. The post Výstavba probíhá. Tuzemská metropole vábí potenciální obyvatele appeared first on Dům a stavba.
 • https://malesickyhaj.cz/lokalita/
 • https://malesickyhaj.cz/
 • https://dumastavba.cz/vystavba-probiha-tuzemska-metropole-vabi-potencialni-obyvatele/
 • https://dumastavba.cz
 • staré Jak vybrat sušičku prádla
  Sušička na prádlo je bezesporu velmi užitečným pomocníkem v domácnosti, díky kterému prodloužíte životnost vašeho oblečení, odpadne vám problém s umístěním sušáku a prádlo bude příjemně hebké. Než se však pustíte do hledání specifických parametrů, jakými jsou žádané funkce či energetická třída, musíte si odpovědět na 4 základní otázky.    Jaký rozměr sušičky vybrat? Zde… The post Jak vybrat sušičku prádla appeared first on Dům a stavba.
 • https://dumastavba.cz/jak-vybrat-susicku-pradla/
 • https://dumastavba.cz
 • staré Jak na bezpečnost při práci ve výškách
  Pokud pracujete ve výškách, je třeba myslet na adekvátní zajištění bezpečnosti. Zjistěte, jak je tento typ práce definován a co slouží pro ochranu proti pádu z výšky nebo do hloubky. Co je práce ve výškách Jako práce ve výškách se označuje práce v prakticky jakékoliv výšce (např. při použití přívěsné plošiny za auto). Pokud se… The post Jak na bezpečnost při práci ve výškách appeared first on Dům a stavba.
 • https://dumastavba.cz/jak-na-bezpecnost-pri-praci-ve-vyskach/
 • https://dumastavba.cz
 • staré Asijské umění v interiéru: dodá punc luxusu i relaxační atmosféru
  Hledáte-li univerzální doplňky do interiéru, které v sobě skloubí eleganci, luxus i exotiku a zároveň navodí příjemnou atmosféru, pak doporučujeme se poohlédnout v oblasti asijského umění. Člověk nemusí považovat asijské umění za svůj koníček, aby ho zvolil do svého interiéru, ani být velký cestovatel po exotických zemích. Není ani nutné to doma s asijským uměním… The post Asijské umění v interiéru: dodá punc luxusu i relaxační atmosféru appeared first on Dům a stavba.
 • https://dumastavba.cz/asijske-umeni-v-interieru-doda-punc-luxusu-i-relaxacni-atmosferu/
 • https://dumastavba.cz
 • staré Jak uspořádat kuchyň
  Toužíte po kuchyni, ve které bude radost vařit a vůbec trávit v ní čas? Pak věnujte pečlivou pozornost již samotnému plánování kuchyně. Volba správné dispozice kuchyně, uspořádání jednotlivých spotřebičů a rozdělení do pracovních zón ušetří nejenom kroky navíc, ale v neposlední řadě i nervy. (vložit fotku: kuchyne.jpg) Zdroj: Pexels.com Základem je perfektní ergonomie kuchyně Jistě… The post Jak uspořádat kuchyň appeared first on Dům a stavba.
 • https://dumastavba.cz/jak-usporadat-kuchyn/
 • https://dumastavba.cz
 • staré Je lepší pronajímat byt s realitkou nebo bez?
  Díky rozvoji internetového prostředí není dnes složité zaregistrovat byt k pronájmu na portále k tomu určeném a najít si poměrně rychle nájemníka. Čím dále častěji tak odpadá prostředník v podobě realitních kanceláří. Na co ale nesmíme zapomínat a proč je někdy lepší pronajímat s pomocí realitní kanceláře? Peněžní odměna pro realitní kanceláře Stejně jako jakékoliv… The post Je lepší pronajímat byt s realitkou nebo bez? appeared first on Dům a stavba.
 • https://dumastavba.cz/je-lepsi-pronajimat-byt-s-realitkou-nebo-bez/
 • https://dumastavba.cz
 • staré Vysoká spotřeba vody? Příčinou může být vadné potrubí i vodoměr
  V roce 2019 činila průměrná spotřeba vody na obyvatele 90,6 litru za den, což je o 1,4 litru více než v roce předchozím. Spotřeba českých domácností průběžně stoupá od roku 2014 a oproti roku 1989 je větší dokonce o 10,2 litru. Největší spotřeba pak připadá na Prahu – před dvěma lety bylo v metropoli evidováno… The post Vysoká spotřeba vody? Příčinou může být vadné potrubí i vodoměr appeared first on Dům a stavba.
 • https://dumastavba.cz/vysoka-spotreba-vody-pricinou-muze-byt-vadne-potrubi-i-vodomer/
 • https://dumastavba.cz
 • staré Majetkové pojištění snadno a přehledně: na co vše se vztahuje
  Stavíte dům a přemýšlíte, u které pojišťovny sepíšete pojistnou smlouvu? Poradíme vám, podle čeho vybrat ideální majetkové pojištění a na co všechno se může vztahovat. Proč se vám vyplatí pojistit si i dům, který ještě nestojí? A jde pojistit bazén? Vše se dozvíte na dalších řádcích. Pojištění majetku je nezbytné Co vše může spadat pod… The post Majetkové pojištění snadno a přehledně: na co vše se vztahuje appeared first on Dům a stavba.
 • https://dumastavba.cz/majetkove-pojisteni-snadno-a-prehledne-na-co-vse-se-vztahuje/
 • https://dumastavba.cz
 • Magazín o bydlenícheck
  staré Jak nás ovlivňuje barva pokoje?
  Až si budete vybírat odstín, kterým vymalujete zdi své ložnice, nedbejte jen na svůj vkus. Díky barvě totiž můžete ovlivnit, zda se dobře vyspíte, a dokonce má vliv i na sexuální aktivitu. Výzkum provedený Travelodge odhalil, že určité barvy nás stimulují, nebo naopak uklidňují a velmi tedy ovlivňují průběh naší noci.
  staré Jak rozzářit pokoj pomocí akvária
  Spousta pokojů má v rozích místností tmavá místa, která působí ponuře a depresivně. Přitom existuje snadný způsob, jak tento kout místnosti oživit a prosvětlit – akvária. Každé akvárium by mělo být osvětleno akvarijním osvětlením, které zajistí dobrý růst akvarijních rostlin a umožní rybkám vnímat den a noc. Právě díky osvětlení působí akvárium jako svítící kvádr, který oživí místnost.
 • https://www.rostlinna-akvaria.cz/eshop/akvaria
 • staré Jak pěstovat brambořík
  Pokud chcete, aby vám brambořík rok co rok dělal radost plnými květy, péče o něj je zásadní. Díky krásnému květenství a pozoruhodným listům je brambořík velmi oblíbenou rostlinou domácích pěstitelů. Často ale slýcháme, že přesně nevědí, jak se o tuto rostlinku postarat. Podívejme se, jak připravit ideální podmínky pro brambořík během květenství i po něm.
  staré Jak namíchat beton
  Připravili jsme pro vás jednoduchý návod pro všechny začátečníky i domácí kutily na to, jak namíchat správně beton na běžné úpravy. Tento stavební materiál využijete při stavbě domů do základů, na podlahy i stropy, schodiště, ale i na exteriérové úpravy. Správné namíchání vám zaručí pevnost, stálost a dlouhou životnost.
  staré Pěstování vřesu
  Vřesy a vřesovce rostou zejména v borových lesích, kdy na podzim tvoří nádherné barevné koberce. Jelikož vřes snáší bez problémů i zimu, lze ho úspěšně pěstovat na zahradě, ale i v květináčích nebo truhlících za okny, na balkónech a terasách.  
  staré Fotovoltaika pro rodinné domky – přehled dotací
  Fotovoltaika pro rodinné domky je stále lákavější, stále dostupnější a stále žádanější. Začíná pomalu nahrazovat teplovodní solární kolektory. Je jednodušší na pořízení, servis i provoz. A hlavně – vyrábí elektřinu. Kdo by nechtěl mít vlastní zdroj elektřiny zadarmo.  
  staré Ideální dům a jeho přínosy pro život
  Co tedy můžeme čekat od ideálního domu? Těch přínosů je spousta, navíc násobených časem. Čím začít?
  staré Zahrada v listopadu
  Je listopad, tedy konec podzimu. Zima už je za dveřmi. Listí ze stromů opadává. Příroda se připravuje na zimní období. Období nejhlubšího vegetačního klidu. A tak je čas připravit i naši zahradu k zimnímu spánku.
  Magazín o bydlenícheck
  staré Jak nás ovlivňuje barva pokoje?
  Až si budete vybírat odstín, kterým vymalujete zdi své ložnice, nedbejte jen na svůj vkus. Díky barvě totiž můžete ovlivnit, zda se dobře vyspíte, a dokonce má vliv i na sexuální aktivitu. Výzkum provedený Travelodge odhalil, že určité barvy nás stimulují, nebo naopak uklidňují a velmi tedy ovlivňují průběh naší noci.
  staré Jak rozzářit pokoj pomocí akvária
  Spousta pokojů má v rozích místností tmavá místa, která působí ponuře a depresivně. Přitom existuje snadný způsob, jak tento kout místnosti oživit a prosvětlit – akvária. Každé akvárium by mělo být osvětleno akvarijním osvětlením, které zajistí dobrý růst akvarijních rostlin a umožní rybkám vnímat den a noc. Právě díky osvětlení působí akvárium jako svítící kvádr, který oživí místnost.
 • https://www.rostlinna-akvaria.cz/eshop/akvaria
 • staré Jak pěstovat brambořík
  Pokud chcete, aby vám brambořík rok co rok dělal radost plnými květy, péče o něj je zásadní. Díky krásnému květenství a pozoruhodným listům je brambořík velmi oblíbenou rostlinou domácích pěstitelů. Často ale slýcháme, že přesně nevědí, jak se o tuto rostlinku postarat. Podívejme se, jak připravit ideální podmínky pro brambořík během květenství i po něm.
  staré Jak namíchat beton
  Připravili jsme pro vás jednoduchý návod pro všechny začátečníky i domácí kutily na to, jak namíchat správně beton na běžné úpravy. Tento stavební materiál využijete při stavbě domů do základů, na podlahy i stropy, schodiště, ale i na exteriérové úpravy. Správné namíchání vám zaručí pevnost, stálost a dlouhou životnost.
  staré Pěstování vřesu
  Vřesy a vřesovce rostou zejména v borových lesích, kdy na podzim tvoří nádherné barevné koberce. Jelikož vřes snáší bez problémů i zimu, lze ho úspěšně pěstovat na zahradě, ale i v květináčích nebo truhlících za okny, na balkónech a terasách.  
  staré Fotovoltaika pro rodinné domky – přehled dotací
  Fotovoltaika pro rodinné domky je stále lákavější, stále dostupnější a stále žádanější. Začíná pomalu nahrazovat teplovodní solární kolektory. Je jednodušší na pořízení, servis i provoz. A hlavně – vyrábí elektřinu. Kdo by nechtěl mít vlastní zdroj elektřiny zadarmo.  
  staré Ideální dům a jeho přínosy pro život
  Co tedy můžeme čekat od ideálního domu? Těch přínosů je spousta, navíc násobených časem. Čím začít?
  staré Zahrada v listopadu
  Je listopad, tedy konec podzimu. Zima už je za dveřmi. Listí ze stromů opadává. Příroda se připravuje na zimní období. Období nejhlubšího vegetačního klidu. A tak je čas připravit i naši zahradu k zimnímu spánku.
  Magazín o bydlenícheck
  staré Jak nás ovlivňuje barva pokoje?
  Až si budete vybírat odstín, kterým vymalujete zdi své ložnice, nedbejte jen na svůj vkus. Díky barvě totiž můžete ovlivnit, zda se dobře vyspíte, a dokonce má vliv i na sexuální aktivitu. Výzkum provedený Travelodge odhalil, že určité barvy nás stimulují, nebo naopak uklidňují a velmi tedy ovlivňují průběh naší noci.
  staré Jak rozzářit pokoj pomocí akvária
  Spousta pokojů má v rozích místností tmavá místa, která působí ponuře a depresivně. Přitom existuje snadný způsob, jak tento kout místnosti oživit a prosvětlit – akvária. Každé akvárium by mělo být osvětleno akvarijním osvětlením, které zajistí dobrý růst akvarijních rostlin a umožní rybkám vnímat den a noc. Právě díky osvětlení působí akvárium jako svítící kvádr, který oživí místnost.
 • https://www.rostlinna-akvaria.cz/eshop/akvaria
 • staré Jak pěstovat brambořík
  Pokud chcete, aby vám brambořík rok co rok dělal radost plnými květy, péče o něj je zásadní. Díky krásnému květenství a pozoruhodným listům je brambořík velmi oblíbenou rostlinou domácích pěstitelů. Často ale slýcháme, že přesně nevědí, jak se o tuto rostlinku postarat. Podívejme se, jak připravit ideální podmínky pro brambořík během květenství i po něm.
  staré Jak namíchat beton
  Připravili jsme pro vás jednoduchý návod pro všechny začátečníky i domácí kutily na to, jak namíchat správně beton na běžné úpravy. Tento stavební materiál využijete při stavbě domů do základů, na podlahy i stropy, schodiště, ale i na exteriérové úpravy. Správné namíchání vám zaručí pevnost, stálost a dlouhou životnost.
  staré Pěstování vřesu
  Vřesy a vřesovce rostou zejména v borových lesích, kdy na podzim tvoří nádherné barevné koberce. Jelikož vřes snáší bez problémů i zimu, lze ho úspěšně pěstovat na zahradě, ale i v květináčích nebo truhlících za okny, na balkónech a terasách.  
  staré Fotovoltaika pro rodinné domky – přehled dotací
  Fotovoltaika pro rodinné domky je stále lákavější, stále dostupnější a stále žádanější. Začíná pomalu nahrazovat teplovodní solární kolektory. Je jednodušší na pořízení, servis i provoz. A hlavně – vyrábí elektřinu. Kdo by nechtěl mít vlastní zdroj elektřiny zadarmo.  
  staré Ideální dům a jeho přínosy pro život
  Co tedy můžeme čekat od ideálního domu? Těch přínosů je spousta, navíc násobených časem. Čím začít?
  staré Zahrada v listopadu
  Je listopad, tedy konec podzimu. Zima už je za dveřmi. Listí ze stromů opadává. Příroda se připravuje na zimní období. Období nejhlubšího vegetačního klidu. A tak je čas připravit i naši zahradu k zimnímu spánku.
  Magazín o bydlenícheck
  staré Jak nás ovlivňuje barva pokoje?
  Až si budete vybírat odstín, kterým vymalujete zdi své ložnice, nedbejte jen na svůj vkus. Díky barvě totiž můžete ovlivnit, zda se dobře vyspíte, a dokonce má vliv i na sexuální aktivitu. Výzkum provedený Travelodge odhalil, že určité barvy nás stimulují, nebo naopak uklidňují a velmi tedy ovlivňují průběh naší noci.
  staré Jak rozzářit pokoj pomocí akvária
  Spousta pokojů má v rozích místností tmavá místa, která působí ponuře a depresivně. Přitom existuje snadný způsob, jak tento kout místnosti oživit a prosvětlit – akvária. Každé akvárium by mělo být osvětleno akvarijním osvětlením, které zajistí dobrý růst akvarijních rostlin a umožní rybkám vnímat den a noc. Právě díky osvětlení působí akvárium jako svítící kvádr, který oživí místnost.
 • https://www.rostlinna-akvaria.cz/eshop/akvaria
 • staré Jak pěstovat brambořík
  Pokud chcete, aby vám brambořík rok co rok dělal radost plnými květy, péče o něj je zásadní. Díky krásnému květenství a pozoruhodným listům je brambořík velmi oblíbenou rostlinou domácích pěstitelů. Často ale slýcháme, že přesně nevědí, jak se o tuto rostlinku postarat. Podívejme se, jak připravit ideální podmínky pro brambořík během květenství i po něm.
  staré Jak namíchat beton
  Připravili jsme pro vás jednoduchý návod pro všechny začátečníky i domácí kutily na to, jak namíchat správně beton na běžné úpravy. Tento stavební materiál využijete při stavbě domů do základů, na podlahy i stropy, schodiště, ale i na exteriérové úpravy. Správné namíchání vám zaručí pevnost, stálost a dlouhou životnost.
  staré Pěstování vřesu
  Vřesy a vřesovce rostou zejména v borových lesích, kdy na podzim tvoří nádherné barevné koberce. Jelikož vřes snáší bez problémů i zimu, lze ho úspěšně pěstovat na zahradě, ale i v květináčích nebo truhlících za okny, na balkónech a terasách.  
  staré Fotovoltaika pro rodinné domky – přehled dotací
  Fotovoltaika pro rodinné domky je stále lákavější, stále dostupnější a stále žádanější. Začíná pomalu nahrazovat teplovodní solární kolektory. Je jednodušší na pořízení, servis i provoz. A hlavně – vyrábí elektřinu. Kdo by nechtěl mít vlastní zdroj elektřiny zadarmo.  
  staré Ideální dům a jeho přínosy pro život
  Co tedy můžeme čekat od ideálního domu? Těch přínosů je spousta, navíc násobených časem. Čím začít?
  staré Zahrada v listopadu
  Je listopad, tedy konec podzimu. Zima už je za dveřmi. Listí ze stromů opadává. Příroda se připravuje na zimní období. Období nejhlubšího vegetačního klidu. A tak je čas připravit i naši zahradu k zimnímu spánku.
  . Pokud chcete stíhat, tak se hodí přesný čas. Jak je venku zjistíte na Aktuální teploty :) Šikovná předpověd počasí  Další partnerské stránky: Fantastický Android  :).
  Kontakt: info zavináč aktualnizpravy.cz | ochrana soukromí
  [phpBB Debug] PHP Warning: in file /var/www/vhosts/aktualnizpravy_cz/aktualnizpravy.cz/details.php on line 174: fopen(./cache/details/detail_bydleni.cache): failed to open stream: Operace zam�tnuta
  [phpBB Debug] PHP Warning: in file /var/www/vhosts/aktualnizpravy_cz/aktualnizpravy.cz/details.php on line 175: fwrite() expects parameter 1 to be resource, bool given
  [phpBB Debug] PHP Warning: in file /var/www/vhosts/aktualnizpravy_cz/aktualnizpravy.cz/details.php on line 176: fclose() expects parameter 1 to be resource, bool given