Registrace •  Přidání RSS zdroje
Kurzy ze dne: 03.12.2021 || EUR 25,415 || USD 22,509
pátek 3.prosince 2021, Týden: 49, Den roce: 337,  dnes má svátek Svatoslav, zítra má svátek Barbora
3.prosince 2021, Týden: 49, Den roce: 337,  dnes má svátek Svatoslav
 Hry -
ABCgames.skcheck
staré Kitaria Fables
Kitaria Fables je nádherné roztomilé akčné dobrodružné RPG s farmárčení­m a craftovaní­m. Vyzbrojení­ mečom, lukom a knihou kíşziel bojujte proti stíşpajíşcej tme ohrozujíşcej svet. Objavte rí´zne regiíłny pri hÄľadaní­ relikvií­ a zdrojov, obráťte sa na svoju farmu, aby vám vypestovala vlastné zásoby, a prijí­majte íşlohy síłlo alebo s priateÄľmi v lokálnom co-op míłde. Vitajte vo svete Kitaria Vo svete pokojnej krajiny, kde prí­roda žije v harmíłnii - až doteraz. Pretože divočina okolo dediny Paw Village je č...
staré The Day Before
The Day Before je masí­vne multiplayerová online survival akcia zasadená do smrtiacej post-pandemickej Ameriky. Svet je zaplavení˝ infikovaní˝mi a preživší­mi, ktorí­ sa navzájom zabí­jajíş kví´li jedlu, zbraniam a autám. Hra The Day Before sa samozrejme síşstredí­ na to, aby ste prežili za každíş cenu. Budete prehÄľadávať opustené vozidlá, domy, nákupné centrá a mrakodrapy, kde mí´žete nájsť dí´ležité zdroje, ale aj infikovaní˝ch a iní˝ch hráčov tíşžiacich po vašej koristi. Na začiatku prí­behu sa hlavní˝ hrd...
staré Propnight
Hororová multiplayerovka Propnight je 4vs1 multiplayer založení˝ na fyzike, kde štyria hráči utekajíş pred jední˝m prenasledovateÄľom. Konkrétne tu sa budíş musieť štyria teenagari schovávať a maskovať ako veci pred vrahom.
staré Seed of Life
Epická adventíşra Seed of Life sa pokíşsi aktivovať jadro života na umierajíşcej planéte. Toto poslanie čaká Coru, posledníş preživšiu na planéte Lumia. Hlavná hrdinka prehÄľadáva prostredie, čelí­ nebezpečenstvám, hÄľadá kapsuly a osvojuje si nové schopnosti. V hre ju čakajíş ju konfrontácie s iní˝mi bytosťami aj hlavolamy.
staré Bright Memory: Infinite
Bright Memory: Infinite je futuristická singleplayerová first-person strieÄľačka s rí´znorodou hrateÄľnosťou. Budete zbesilo strieÄľať, kosiť katanou aj behať po stenách. Bright Memory: Infinite sa odohráva v rozÄľahlej, expandujíşcej futuristickej metropole v roku 2036. Na oblohe po celom svete sa vyskytol podivní˝ jav, pre ktorí˝ vedci nenašli žiadne vysvetlenie. Supernatural Science Research Organisation (SRO) vyslala agentov do rí´znych regiíłnov, aby preskíşmali tento jav. čoskoro sa zistí­, že tiet...
staré Faraday Protocol
First person puzzle titul Faraday Protocol z vás spraví­ medzihviezdneho archeolíłga, ktorí˝ musí­ zistiť, čo sa stalo na íşplne opustenej stanici. Ako archeolíłg Raug Zeekon sa ocitnete na mieste, kam vás zaviedol tajomní˝ signál vychádzajíşci z opustenej, hviezdu obiehajíşcej planéty. čakajíş vás tam rí´zne skíşšky a objekty, s ktorí˝mi treba manipulovať a aktivovať ich.
staré Epic Chef
Vaša kulinárska ví˝prava práve začí­na! V íşlohe mladého šéfkuchára Zesta farmárte, vyrábajte a predovšetkí˝m varte s cieÄľom stať sa skutočnou kuchárskou legendou. Epic Chef je prí­behom ťahaná dobrodružná hra dochutená prvkami simulácie života, bláznivého varenia a ví˝roby predmetov, čo dohromady vytvára vážne lahodníş chuťovku!
staré The Elder Scrolls V: Skyrim - Anniversary Edition
The Elder Scrolls V: Skyrim - Anniversary Edition vychádza na desiate ví˝ročie hry a prináša Skyrim - Special Edition verziu hry s expanziami, nextgen upgrade, cez 500 creation club elementov ako questy, dungeony, bossovia, zbrane alebo kíşzla, noví˝ Saints and Seducers quest a survival režim.
GamePlanetcheck
staré Steam beta pro Linux detaily
Těšili jste se, že vyzkouší­te Steam na svém alternativní­m operační­m systému? Interní­ beta test začne již pří­ští­ tí˝den. Otevření˝ test bude k dispozici v ří­jnu a bude pro jeden tisí­c hráčů. Po shlédnutí­ ví˝sledků sní­mků u hry Left for Dead na Linuxu a Windows, padl precedenc o pohodlném hraní­ her pouze na systémemch Windows, jelikož se naměřilo v Linuxu ví­ce sní­mků za vteřinu a hraní­ tak bylo plynulé a pohodlné.
staré Total War Rome II - PC Recenze - Antické dobí˝vání­ podruhé
Je tomu dva roky, kdy vyšla poslední­ instance do série Total War s podtitulem Shogun II. Ten svému originálu dělal čest a i když nebyl titul perfektní­, byl opěvován jak recenzenty, tak hráči samotní˝mi. Některí˝m však zasazení­ do dob feudální­ho Japonska nesedlo a raději zůstali u Total War: Rome. A jeho nástupce si představí­me. Je lepší­ než předchůdce, originál nebo všechna snaha přišla vniveč a hra nechá zklamané hráče?
staré Middle-earth: Shadow of Mordor - PC Recenze - Nejlepší­ Pán prstenů na počí­tače!
Tolkien by byl hrdí˝. Middle-earth: Shadow of Mordor je titul, kterí˝ vychází­ jednou za pár let. Ví­ce v recenzi na tento skvost.
staré Murdered: Soul Suspect - PC Recenze - Vyřešte svou vlastní­ smrt!
Kdo se bojí­, nesmí­ do lesa, nebo Salemu? Dějí­ se tam strašidelné věci. Které čtěte dál recenzi na strašidelní˝ titul od Square-Enixu
staré FIFA2013 – milion předobjednávek
EA oznámilo, že hru má předobjednáno přes milion hráčů. Demo stáhlo 4,6 milionu hráčů. To je přibližně padesát procent celkoví˝ch roční­ch downloadů EA. FIFA 2013 bude vydána, kromě standardní­ch platforem, i pro Wii U jako jeden ze startovní­ch titulů. Bundle bude stát 299 USD. Vyjde 18. listopadu v USA, 30. listopadu v Evropě Austrálii. 8. prosince vyjde v Japonsku.
staré Call of Juarez: Gunslinger - PC Recenze - Hombre, tohle pueblo není­ dost velkí˝ pro nás oba..
Pozdě, ale přeci. Ví­tejte u recenze na parádní­ westernovku Call of Juarez: Gunslinger.
staré Alien: Isolation - PC Recenze - A sliz teče proudem?
Milovní­ci pomalého plí­žení­, scifi a kyseliny, teÄŹ je tu něco pro vás. Ví­ce v recenzi na Alien: Isolation pro PC.
staré Deadpool - PC Recenze - Schizofrenie je dobrá věc. Z jednoho hrdiny udělá
Další­ z comiksoví˝ch hrdinů od Marvelu má vlastní­ videohru. Tentokrát se jedná o méně známého a trošku ší­leného Deadpoola. Je stejně íşspěšní˝ jako Batman nebo Spiderman? čtěte dál.
ABCgames.skcheck
staré Men of War II - Screenshoty

staré Monster Energy Supercross 5 - The Official Videogame - Screenshoty

staré Kitaria Fables - Screenshoty

staré FortressCraft Evolved - Screenshoty

staré Kitaria Fables - Hra
Kitaria Fables je nádherné roztomilé akčné dobrodružné RPG s farmárčení­m a craftovaní­m. Vyzbrojení­ mečom, lukom a knihou kíşziel bojujte proti stíşpajíşcej tme ohrozujíşcej svet. Objavte rí´zne regiíłny pri hÄľadaní­ relikvií­ a zdrojov, obráťte sa na svoju farmu, aby vám vypestovala vlastné zásoby, a prijí­majte íşlohy síłlo alebo s priateÄľmi v lokálnom co-op míłde. Vitajte vo svete Kitaria Vo svete pokojnej krajiny, kde prí­roda žije v harmíłnii - až doteraz. Pretože divočina okolo dediny Paw Village je č...
staré Monster Energy Supercross 5 - The Official Videogame - Wallpapery

staré Thymesia - Screenshoty

staré Myth of Empires - Screenshoty

Super Online hry svet RSScheck
staré Be Ready - buÄŹ stále ve střehu
Zlolajná, zlomyslná, nepřátelská a velice nebezpečná zelenina a ovoce, zneškodnila borůvkovou stráž a unesla vaši milovanou princezničku, možná se budete divit, ale jedná se skutečně o adventuru, „nacpanou“ silně akční­mi prvky. Vše probí­há zcela automaticky, hlavní­ hrdina si sám vykračuje vpřed, skáče, bojuje a dostává se dál přes různé překážky. Vaší­m íşkolem v dnešní­ online hře „Be Ready“, je vždy zavčas zareagovat na bubliny, které občas vyskočí­, a vy na ně musí­te rychle kliknout, aby hlavní­ hrdina vykonal nějakou tu vámi požadovanou činnost. Většinou je ale řešení­ celé situace pouze a jenom na vás, napří­klad když budete stří­let později z tanku. Jedná se spí­še o odpočinkovou a oddechovou záležitost, než o obtí­žnou hru, v ní­ž byste byli donuceni muset „zatěžovat“ vaše unavené, mozkové závity.
staré Headless Zombie - bezhlavá Zombie
Vskutku vynikají­cí­ logická hopsačka "Headless Zombie", je perfektně zpracovaná jak po grafické stránce, tak i sví˝m pří­během. Hlavní­ postavou hry je šlechtic jménem Carl, kterí˝ měl svůj vlastní­ hrad, koně a také spoustu peněz. Jeho bohatství­ ale způsobovalo velkou závist zvláště u čaroděje. Jednoho dne se Carl vydal na projí­žÄŹku na svém koni, čaroděj poslal na Carla kletbu a ta způsobila, že mladí˝ hrdina spadl ze svého koně a zlomil si přitom vaz. Po Carlově smrti se čaroděj dostal lehce k moci nad hradem i celí˝m bohatství­m zesnulého šlechtice. Carl vstal z mrtví˝ch jako Zombie, nyní­ má unikátní­ vlastnost, tou je to, že může kdykoliv odhodit svou hlavu a poté se může pohybovat bez ní­ a mí­sto ní­ může nasadit bednu nebo dí˝ni. Sbí­rejte i zlaté mince, protože pro odemknutí­ hradu, musí­te po cestě posbí­rat všech šedesát zlaťáků.
staré Run Ram Run - utí­ká, beran, utí­ká
Dnešní­ho beránka čeká skutečně velice dlouhá a náročná cesta, při ní­ž bude muset hodně skákat. „Run Ram Run“ je totiž velice hezká „hopsačka“ s malí˝m beranem, kterí˝ se potřebuje dostat na mí­sto určení­. Natěšení˝ beran už se nemůže dočkat svojí­ milé ovečky, a tak jí­ utí­ká vstří­c, pomozte mu tedy překonat všechny překážky a splnit mu jeho toužebné přání­. Ovládáte tedy beránka, běží­cí­ho vstří­c mnoha nebezpečí­m, mám na mysli všelijaké ostny, plošinky, skokánky, přes které se musí­ dostat. Cestou sbí­ráte mince a „power-upy“, dí­ky nimž skáčete ví˝še, nebo pří­mo plachtí­te. Za vaše setrvávání­ v běhu a při životě zí­skáváte body, což vše dohromady je velice jednoduchí˝ herní­ princip a zábavná kratochví­le. Hru si tudí­ž rozhodně vyzkoušejte, je to zcela klasická „hopsačka“, u které se tedy nudit nebudete a beránka potěší­te.
staré Snake Squad - válčí­cí­ hadí­ parta
Akční­ arkáda Snake Squad má velmi snadné ovládání­ a zprvu působí­ jednoduchí˝m dojmem. Brzy je však vlažná hratelnost vystří­dána vysokou obtí­žností­ a skoro až nadpozemskí˝m tempem. Ve hře ovládáte skupinku vojáků, kdy hrajete za velitele a zbytek čety vás jen následuje. Občas lze na bitevní­m poli nají­t další­ho dobrovolní­ka, kterí˝ rozší­ří­ řady vašeho smrtí­cí­ho komanda. Ovládáte jen směr běhu. Střelba je plně automatická, přičemž každí˝ z vojáků stří­lí­ na nejbližší­ho soupeře. Z mrtví˝ch nepřátel zí­skáte pení­ze, za které kupujete vylepšení­ od rychlého běhu a menší­ch rozestupů mezi vašimi svěřenci přes vyšší­ životy velitele až ke speciální­m druhům vojáků, jako je ten s plamenometem, nebo minigunem. Cí­lem je přeží­t všechny vlny nepřátel a ztratit co nejméně střelců. Postupně přijí­ždí­ nepřátelské tanky či artilerie a vaše přežití­ závisí­ spí­še než na vašem umu čí­m dál ví­ce na náhodě. To je sice škoda, ale hra tak zí­skává na napí­navosti.
staré Back in Time - nazpět v čase
Hlavní­m hrdinou hry Back in Time je sympatickí˝ chlapí­k v oranžovém triku, kterému se povedl ohromují­cí­ průlom na poli fyziky. Dí­ky své inteligenci a znalostem totiž dokázal sestrojit stroj, pomocí­ něhož je možné cestovat časem. Shodou několika neočekávaní˝ch okolností­ se stalo, že se sám stal pokusní˝m králí­kem a dí­ky svému stroji se vrátil v čase do dávné minulosti. Přijměte nyní­ identitu tohoto sympatického chlapí­ka, kterí˝ se ocitl ve velmi těžké situaci a pokuste se udělat vše pro to, abyste se z temného a nebezpečného středověku dokázali vrátit zpět do relativně bezpečné současnosti. Procházejte íşzemí­m hry Back in Time, konverzujte s obyvateli středověkého města, sbí­rejte užitečné předměty a ve správnou chví­li je použijte.
Herni svet RSScheck
staré Free hra: Halloween - horor v domě bez proudu
Halloween slouží­ jako pří­běhoví˝ íşvod k pětatřicet let starému filmu stejného názvu. Michael Meyers opět íştočí­ na nevinné teenagery a je třeba jej zastavit.
staré Online hra: Back in Time - nazpět v čase
Hlavní­m hrdinou hry Back in Time je sympatickí˝ chlapí­k v oranžovém triku, kterému se povedl ohromují­cí­ průlom na poli fyziky. Dí­ky své inteligenci a znalostem totiž dokázal sestrojit stroj, pomocí­ něhož je možné cestovat časem. Shodou několika neočekávaní˝ch okolností­ se stalo, že se sám stal pokusní˝m králí­kem a dí­ky svému stroji se vrátil v čase do dávné minulosti. Přijměte nyní­ identitu tohoto sympatického chlapí­ka, kterí˝ se ocitl ve velmi těžké situaci a pokuste se udělat vše pro to, abyste se z temného a nebezpečného středověku dokázali vrátit zpět do relativně bezpečné současnosti. Procházejte íşzemí­m hry Back in Time, konverzujte s obyvateli středověkého města, sbí­rejte užitečné předměty a ve správnou chví­li je použijte.
staré Online hra: Snake Squad - válčí­cí­ hadí­ parta
Akční­ arkáda Snake Squad má velmi snadné ovládání­ a zprvu působí­ jednoduchí˝m dojmem. Brzy je však vlažná hratelnost vystří­dána vysokou obtí­žností­ a skoro až nadpozemskí˝m tempem. Ve hře ovládáte skupinku vojáků, kdy hrajete za velitele a zbytek čety vás jen následuje. Občas lze na bitevní­m poli nají­t další­ho dobrovolní­ka, kterí˝ rozší­ří­ řady vašeho smrtí­cí­ho komanda. Ovládáte jen směr běhu. Střelba je plně automatická, přičemž každí˝ z vojáků stří­lí­ na nejbližší­ho soupeře. Z mrtví˝ch nepřátel zí­skáte pení­ze, za které kupujete vylepšení­ od rychlého běhu a menší­ch rozestupů mezi vašimi svěřenci přes vyšší­ životy velitele až ke speciální­m druhům vojáků, jako je ten s plamenometem, nebo minigunem. Cí­lem je přeží­t všechny vlny nepřátel a ztratit co nejméně střelců. Postupně přijí­ždí­ nepřátelské tanky či artilerie a vaše přežití­ závisí­ spí­še než na vašem umu čí­m dál ví­ce na náhodě. To je sice škoda, ale hra tak zí­skává na napí­navosti.
Závisláci.cz - Online hry zdarmacheck
staré Gibbets 4
Gibbets 4 - Chyť luk a dej se do práce, životy těchto nevinných vězňů jsou závislé na tobě!
 • http://www.zavislaci.cz/arkady/gibbets-4/
 • staré Gladiator - True Story
  Gladiator - True Story - Jste Bruticus, ničitel světů. Toto je příběh o tom, jak jste se stal největším gladiátor všech dob...
 • http://www.zavislaci.cz/akcni-hry/gladiator-true-story/
 • staré Storm the House 3
  Storm the House 3 - Pokračování oblíbené strategické hry Storm House. Hra kombinuje prvky tower defense, střílečky a strategické hry kde budete muset obránit svoji pevnost před nepřátelským vojskem.
 • http://www.zavislaci.cz/strategicke-hry/storm-the-house-3/
 • staré Sniper Sim 3D
  Sniper Sim 3D - Cílem této střelecké hry je pokusit se co nejlépe sestřelit všechny cíle v omezeném čase.
 • http://www.zavislaci.cz/strilecky/sniper-sim-3d/
 • staré Shadow Kings - The Dark Ages
  Multiplayerová hra Shadow Kings - The Dark Ages je strategická válečná hra kde budete stavět své město, rozšiřovat hradby a budovat domy a kasárny. Vybuduj mocnou metropoli a braň jí proti nájezdům orků, skřetů a trollů. Obchoduj a rozvíjej ekonomiku města a převálcuj všechny další ekonomiky.
 • http://www.zavislaci.cz/hry-pro-dva/shadow-kings-the-dark-ages/
 • staré Project Alnilam
  Project Alnilam je abstraktní, atmosférická, mysl zatěžující puzzle hra. Připravte si mozkové buňky!
 • http://www.zavislaci.cz/logicke-hry/project-alnilam/
 • staré Tesla Defense 2
  Tesla Defense 2 - Legendární vynálezce je zpět a připravil si nové a lepší věže v pokračování oblíbení tower defense hry.
 • http://www.zavislaci.cz/tower-defense-hry/tesla-defense-2/
 • staré The Great Magicians Curse: Magicians 2
  The Great Magicians Curse: Magicians 2 - Pomozte kouzelníkovi uniknout ze strašidelného sklepení. Použijte svou magii k ovládnutí více postav najednou, přičemž využívejte své jedinečné schopnosti řešit hádanky. Vyhýbejte se nebezpečí a dostaňte se se bezpečně do cíle.
 • http://www.zavislaci.cz/logicke-hry/the-great-magicians-curse-magicians-2/
 • GameZona.skcheck
  staré Brawlout – zaujímavá náhrada za Super Smash Bros
  Novinka prináša súboje až pre štyroch hráčov on-line alebo na jednom PC. Zatiaľ ako Early Access, ale vyjde tiež na konzole. Prestalo vás Super Smash Bros baviť alebo naopak nemáte na čom túto kultovú sériu hrať? Novinka Brawlout by mohla pomôcť. Vychádza ako Early Access cez Steam. Tvorcovia chcú priniesť ideálnu mlátičku pre hranie s […] The post Brawlout – zaujímavá náhrada za Super Smash Bros appeared first on GameZona.sk.
 • http://www.gamezona.sk/brawlout-zaujimava-nahrada-za-super-smash-bros/
 • http://www.gamezona.sk
 • staré Syndrome – hororová hra, ktorá vás bohužiaľ nenadchne
  V klasickom survival horore Syndrome sa zobudíte na prieskumnej vesmírnej lodi kdesi ďaleko vo vesmíre. Mierne omámení účinkom dlhého cryospánku sa vydáte hľadať svojich kolegov, veľmi rýchlo však zistíte, že väčšina z nich je mŕtva a preživší sú zasa… dosť zmenení. Hra sa vracia ku koreňom sci-fi hororov, teda do temných zákutí a k boju […] The post Syndrome – hororová hra, ktorá vás bohužiaľ nenadchne appeared first on GameZona.sk.
 • http://www.gamezona.sk/syndrome-hororova-hra-ktora-vas-bohuzial-nenadchne/
 • http://www.gamezona.sk
 • staré Portal Knights – ďalšia kvalitná hra v early access
  Netradičné akčné RPG odohrávajúce sa v otvorenom a fantastickom svete sandboxových ostrovov, ktoré sú vzájomne spojené starobylými portálmi. Vo svete, v pradávnej minulosti rozdrobenom na tisíce drobných častí, ktoré teraz plávajú oblohou každá vlastným smerom a ústrety vlastnej budúcnosti. Ostrovy sú obývané rozličnými bytosťami a predstavujú skutočne unikátne svety. Vaši hrdinovia sú tu potom od […] The post Portal Knights – ďalšia kvalitná hra v early access appeared first on GameZona.sk.
 • http://www.gamezona.sk/portal-knights-dalsia-kvalitna-hra-v-early-access/
 • http://www.gamezona.sk
 • staré Red Dead Redemption 2 bude vyžadovať minimálne 100 GB
  O tom, že Red Dead Redemption 2 nebude malou hrou, sa vie už nejakú chvíľu. Nie je to ani mesiac, čo sme vás informovali, že PS4 Pre bundle odhalil veľkosť v podobe 105 GB. Realita je veľmi mierne odlišná, ako odhalil oficiálny web, ale o nič menej „pozitívna“. Pokiaľ si hru zaobstaráte na disku, tak […] The post Red Dead Redemption 2 bude vyžadovať minimálne 100 GB appeared first on GameZona.sk.
 • http://www.gamezona.sk/red-dead-redemption-2-bude-vyzadovat-minimalne-100-gb/
 • http://www.gamezona.sk
 • staré Hra War Thunder si na Halloween pripravila čarodejnícky kotol
  War Thunder oslavuje tohtoročný Halloween a blížiace sa výročie cenami, udalosťami, zľavami a súťažami. Jesenná akcia pobeží od piatku 28. októbra do 2. novembra. Piloti a tankisti sa môžu zúčastniť špeciálnych halloweenskych pretekov. Piloti môžu prevziať velenie povestne známeho nočného bombardéra Polikarpov Po-2 z letky Nočné čarodejnice a bojovať o prvé miesto v pretekoch vyhýbaním […] The post Hra War Thunder si na Halloween pripravila čarodejnícky kotol appeared first on GameZona.sk.
 • http://www.gamezona.sk/hra-war-thunder-si-na-halloween-pripravila-carodejnicky-kotol/
 • http://www.gamezona.sk
 • staré Cossacks 3 – zaujímavý nástupca legendy
  Návrat legendárnych Cossacks! Pokračovanie ocenenej strategickej série. Hra sa odohráva v Európe 17. a 18. storočia, realtimová stratégia umožňuje obrovské bitky až s 16 000 jednotkami na bojisku. Toto je remake hry, ktorá bola pôvodne vydaná v roku 2000. Obsahuje všetky prvky úspešnej a význаmnej hry Cossacks a kombinuje ich so súčasnou 3D grafikou. Cossacks […] The post Cossacks 3 – zaujímavý nástupca legendy appeared first on GameZona.sk.
 • http://www.gamezona.sk/cossacks-3-zaujimavy-nastupca-legendy/
 • http://www.gamezona.sk
 • staré Zombie akcia Days Gone má ďalší odklad
  Brutálna zombie hraDays Gone, ktorá mala vyjsť vo februári budúceho roka (a úplne pôvodne dokonca ešte tento rok), sa opäť odkladá. Údajne je potrebné veci „ešte trochu vyhladiť“, hovorí štúdio Bend. Ale pravdepodobne za tým bude ešte niečo iné. Februárové vydanie by postapokalyptického psychopata v šiltovke postavilo priamo proti hneď niekoľkým veľkým hrám. Žiadna z […] The post Zombie akcia Days Gone má ďalší odklad appeared first on GameZona.sk.
 • http://www.gamezona.sk/zombie-akcia-days-gone-ma-dalsi-odklad/
 • http://www.gamezona.sk
 • staré Ďalší skvelý trailer k Battlefieldu 5 láka na príbehovú kampaň
  Call of Duty už zložku pre jedného hráča úplne vypustila, ale Battlefield si ju minimálne ešte tento rok udrží. Rovnako ako v Battlefieldu 1 bude mať opäť podobu tzv. War Stories, teda nie ucelené dejové linky, ale skôr niekoľko samostatných „poviedok“, ktoré vás zavedú pre rôzne bojiská druhej svetovej vojny. Slovom, ktoré najlepšie vystihuje úplne […] The post Ďalší skvelý trailer k Battlefieldu 5 láka na príbehovú kampaň appeared first on GameZona.sk.
 • http://www.gamezona.sk/dalsi-skvely-trailer-k-battlefieldu-5-laka-na-pribehovu-kampan/
 • http://www.gamezona.sk
 • Zahraj.czcheck
  staré Stick Tank Wars
  Jedná sa o online hru, kde budete útočiť na nepriateľov na druhej strane mapy.
  staré Super Hunting
  V tejto hre máte za úlohu prežiť v lese.
  staré Swarm Simulator: Evolution
  V tejto hre hráte za červa, s ktorým musíte rozvíjať svoje územie.
  staré Soldiers 5 - Sudden Shot
  Jedná sa o perfektnú strieľačku z prvej osoby.
  staré Vikings Aggression
  Jedná sa o rok 1060 pred Kristom, kde ste uväznení v hrade.
  staré Raging Punch 3D
  Vitajte v krvavej kúpeli, kde budete boxovať o život.
  staré Magic Arena Multiplayer
  Zahrajte si hru pre jedného alebo viacerých hráčov v tejto magickej aréne.
  staré Heartlake Rush
  Pripojte sa do rodiny Lego a vydajte sa na závodnú trať.
  mezera
  Gamestarcheck
  staré Google posiluje izolaci stránek v Chromu - 4. díl
  Jeden z inženýrů Googlu nazval izolaci stránek (site isolation) „největším pokrokem v zabezpečení prohlížečů od vzniku sandboxu.“
  staré Google posiluje izolaci stránek v Chromu - 3. díl
  Jeden z inženýrů Googlu nazval izolaci stránek (site isolation) „největším pokrokem v zabezpečení prohlížečů od vzniku sandboxu.“
  staré Google posiluje izolaci stránek v Chromu - 2. díl
  Jeden z inženýrů Googlu nazval izolaci stránek (site isolation) „největším pokrokem v zabezpečení prohlížečů od vzniku sandboxu.“
  staré Google posiluje izolaci stránek v Chromu - 1. díl
  Jeden z inženýrů Googlu nazval izolaci stránek (site isolation) „největším pokrokem v zabezpečení prohlížečů od vzniku sandboxu.“
  staré Mozilla Firefox 70 blokuje trackery ze sociálních médií - 3. díl
  Prohlížeč Mozilla Firefox ve verzi 70 přidává trackery (či chcete-li sledovací cookies) od gigantů mezi sociálními sítěmi – Facebooku, Twitteru a LinkedInu – na seznam blokovaných prvků, dále nabízí nový report o soukromí a přináší i integrovaného správce hesel.
  staré Mozilla Firefox 70 blokuje trackery ze sociálních médií - 4. díl
  Prohlížeč Mozilla Firefox ve verzi 70 přidává trackery (či chcete-li sledovací cookies) od gigantů mezi sociálními sítěmi – Facebooku, Twitteru a LinkedInu – na seznam blokovaných prvků, dále nabízí nový report o soukromí a přináší i integrovaného správce hesel.
  staré Efektivní ochrana před online podvody či ransomwarem - 4.díl
  Nejlepším řešením je prevence – a to platí i u online aktivit.
  staré Efektivní ochrana před online podvody či ransomwarem - 3.díl
  Nejlepším řešením je prevence – a to platí i u online aktivit.
  Gamestar.skcheck
  staré Havarijné poistenie a cena cez kalkulačku
  Havarijné poistenie, nevyhnutnosť alebo len marketingový ťah? Mnohí majitelia áut sa určite zamýšľajú nad výhodnosťou tohto poistenia. Častou je otázka, načo uzatvárať havarijné poistenie, keď každé vozidlo musí mať uzatvorené povinné zmluvné poistenie. Nie sú to potom len vyhodené … The post Havarijné poistenie a cena cez kalkulačku appeared first on Gamestar.
 • https://www.gamestar.sk/havarijne-poistenie-cena/
 • https://www.gamestar.sk
 • Doupe.czcheck
  datum vydání: 3/12/2021 13:36:04 dnes Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si můžete nadělit pod stromeček
  Herní průmysl neustále doprovází jeden odklad za druhým, i tak jsme ale měli v posledním roce stále co hrát. Urodily se výborné kousky skrz všechny žánry a my jsme vybrali ty, které byste neměli minout.
  datum vydání: 3/12/2021 12:30:57 dnes GRID Legends dnes odhalují datum vydání a debutové záběry ze hry
  Nalaďte se večer na vlnu závodů.
  datum vydání: 3/12/2021 12:30:57 dnes The Matrix Awakens bude herní zážitek na Unreal Enginu 5
  Na Playstation 5 se chystá doprovodný zážitek k nejnovějšímu filmu. Prozatím bez oficiálního potvrzení.
  datum vydání: 3/12/2021 11:31:00 dnes Logická adventura Moss se v létě dočká pokračování. Opět ve virtuální realitě
  Příběh myšáka Quilla byla jedna z prvních velkých her pro PlayStation VR. Jeho dobrodružství ale ještě nekončí.
  datum vydání: 3/12/2021 09:32:12 dnes EA restrukturalizuje. O Battlefield se nově postará Vince Zampella z Respawnu
  Tvůrce Titanfallu hodlá vnést do válečné série čerstvou krev.
  datum vydání: 3/12/2021 05:26:28 dnes Hry zadarmo, nebo se slevou: balíček Batmanových her a Dead by Daylight zdarma
  Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!
  datum vydání: 2/12/2021 12:32:30 včera Vývojáři plošinovky Metroid Dread chystají nové temné RPG
  Studio MercurySteam nadšeně vyhlíží rozšíření svých projektů.
  datum vydání: 2/12/2021 10:27:06 včera Sony oficiálně potvrdilo prosincové hry zdarma pro Playstation Plus
  Leaknuté informace o chystaných titulech se nakonec ukázaly být pravdivé.
  Zahraj.skcheck
  staré Stick Tank Wars
  Jedná sa o online hru, kde budete útočiť na nepriateľov na druhej strane mapy.
  staré Super Hunting
  V tejto hre máte za úlohu prežiť v lese.
  staré Soldiers 5 - Sudden Shot
  Jedná sa o perfektnú strieľačku z prvej osoby.
  staré Swarm Simulator: Evolution
  V tejto hre hráte za červa, s ktorým musíte rozvíjať svoje územie.
  staré Vikings Aggression
  Jedná sa o rok 1060 pred Kristom, kde ste uväznení v hrade.
  staré Raging Punch 3D
  Vitajte v krvavej kúpeli, kde budete boxovať o život.
  staré Magic Arena Multiplayer
  Zahrajte si hru pre jedného alebo viacerých hráčov v tejto magickej aréne.
  staré Heartlake Rush
  Pripojte sa do rodiny Lego a vydajte sa na závodnú trať.
  Nově přidané online hrycheck
  staré Squidy 2
  Squidy 2 A je tu další superhra Squidy 2! Zdarma si prožijte několik okamžiků u této pohodové online hry! A pokud se vám tato hra líbí, nezapomeňte ji komentovat, nebo poslat vašim přátelům odkaz na tuto skvělou ohline hru Squidy 2! Registrovaní májí možnost downloadu Squidy 2 hry! Registrace na herním portálu
 • http://online-hry.vsetu.eu/cs/kategorie-her/logicke-hry/squidy-2/8311/
 • http://online-hry.vsetu.eu/cs/kategorie-her/logicke-hry/squidy-2/8311/
 • http://online-hry.vsetu.eu/cs/registrace/
 • staré Skateboard City 2
  Skateboard City 2 Tak už dost té nudy! Teď je tu pohodová online hra Skateboard City 2, která vás z té nudy dostane! Tak dost řečí a jdem na to! Jo a pokud se vám tato hra líbí, nezapomeňte ji komentovat, nebo poslat vašim přátelům odkaz na tuto skvělou ohline hru Skateboard City 2! Registrovaní si mohou stáhnout Skateboard City 2 do svého počítače! Registrace na herním portálu
 • http://online-hry.vsetu.eu/cs/kategorie-her/sportovni-hry/skateboard-city-2/8312/
 • http://online-hry.vsetu.eu/cs/kategorie-her/sportovni-hry/skateboard-city-2/8312/
 • http://online-hry.vsetu.eu/cs/registrace/
 • staré Goblin defence
  Goblin defence Super online hra Goblin defence vám přinese zábavu i relax zároveň! Pozor ale na možnost vzniku závislosti na této skvělé online hře Goblin defence :) A pokud se vám tato hra líbí, nezapomeňte ji komentovat, nebo poslat vašim přátelům odkaz na tuto skvělou ohline hru Goblin defence! Registrovaní májí možnost downloadu Goblin defence hry! Registrace na herním portálu
 • http://online-hry.vsetu.eu/cs/kategorie-her/bojove-hry-akcni-hry/goblin-defence/8317/
 • http://online-hry.vsetu.eu/cs/kategorie-her/bojove-hry-akcni-hry/goblin-defence/8317/
 • http://online-hry.vsetu.eu/cs/registrace/
 • staré Robbed eggs
  Robbed eggs Zábavná online flash hra Robbed eggs, u které se určitě nebudete nudit! Udělejte si chvilku čas a zkuste si ji zahrát! Jo a pokud se vám tato hra líbí, nezapomeňte ji komentovat, nebo poslat vašim přátelům odkaz na tuto skvělou ohline hru Robbed eggs! Registrovaní si mohou stáhnout Robbed eggs do svého počítače! Registrace na herním portálu
 • http://online-hry.vsetu.eu/cs/kategorie-her/logicke-hry/robbed-eggs/8310/
 • http://online-hry.vsetu.eu/cs/kategorie-her/logicke-hry/robbed-eggs/8310/
 • http://online-hry.vsetu.eu/cs/registrace/
 • staré Monster High Operetta
  Monster High Operetta Bombastická online hra Monster High Operetta, která vás jistě bude bavit. Líbí se vám tato hra? Nezapomeňte ji komentovat, nebo poslat vašim přátelům odkaz na tuto skvělou ohline hru Monster High Operetta! Pokud se registrujete navíc máte možnost stáhnout Monster High Operetta hru! Využijte této možnosti! Registrace na herním portálu
 • http://online-hry.vsetu.eu/cs/kategorie-her/oblikacky/monster-high-operetta/8319/
 • http://online-hry.vsetu.eu/cs/kategorie-her/oblikacky/monster-high-operetta/8319/
 • http://online-hry.vsetu.eu/cs/registrace/
 • staré Crystal caverns
  Crystal caverns Bombastická online hra Crystal caverns, která vás jistě bude bavit. Líbí se vám tato hra? Nezapomeňte ji komentovat, nebo poslat vašim přátelům odkaz na tuto skvělou ohline hru Crystal caverns! Pokud se registrujete navíc máte možnost stáhnout Crystal caverns hru! Využijte této možnosti! Registrace na herním portálu
 • http://online-hry.vsetu.eu/cs/kategorie-her/oddechove-hry/crystal-caverns/8316/
 • http://online-hry.vsetu.eu/cs/kategorie-her/oddechove-hry/crystal-caverns/8316/
 • http://online-hry.vsetu.eu/cs/registrace/
 • staré Deadswitch II
  Deadswitch II Další skvělá online flash hra Deadswitch II, která vás pobaví! Stačí kliknout a pak už se jen nechat unášet dějem této online hry Deadswitch II! Jo a pokud se vám tato hra líbí, nezapomeňte ji komentovat, nebo poslat vašim přátelům odkaz na tuto skvělou ohline hru Deadswitch II! Registrovaní si mohou stáhnout Deadswitch II do svého počítače! Registrace na herním portálu
 • http://online-hry.vsetu.eu/cs/kategorie-her/strilecky/deadswitch-ii/8318/
 • http://online-hry.vsetu.eu/cs/kategorie-her/strilecky/deadswitch-ii/8318/
 • http://online-hry.vsetu.eu/cs/registrace/
 • staré Ben 10 Take Down
  Ben 10 Take Down A je tu další superhra Ben 10 Take Down! Zdarma si prožijte několik okamžiků u této pohodové online hry! A pokud se vám tato hra líbí, nezapomeňte ji komentovat, nebo poslat vašim přátelům odkaz na tuto skvělou ohline hru Ben 10 Take Down! Registrovaní májí možnost downloadu Ben 10 Take Down hry! Registrace na herním portálu
 • http://online-hry.vsetu.eu/cs/kategorie-her/hry-ben-10/ben-10-take-down/8313/
 • http://online-hry.vsetu.eu/cs/kategorie-her/hry-ben-10/ben-10-take-down/8313/
 • http://online-hry.vsetu.eu/cs/registrace/
 • . Pokud chcete stíhat, tak se hodí přesný čas. Jak je venku zjistíte na Aktuální teploty :) Šikovná předpověd počasí  Další partnerské stránky: Fantastický Android  :).
  Kontakt: info zavináč aktualnizpravy.cz | ochrana soukromí
  [phpBB Debug] PHP Warning: in file /var/www/vhosts/aktualnizpravy_cz/aktualnizpravy.cz/details.php on line 174: fopen(./cache/details/detail_hry.cache): failed to open stream: Operace zam�tnuta
  [phpBB Debug] PHP Warning: in file /var/www/vhosts/aktualnizpravy_cz/aktualnizpravy.cz/details.php on line 175: fwrite() expects parameter 1 to be resource, bool given
  [phpBB Debug] PHP Warning: in file /var/www/vhosts/aktualnizpravy_cz/aktualnizpravy.cz/details.php on line 176: fclose() expects parameter 1 to be resource, bool given