Registrace •  Přidání RSS zdroje
Kurzy ze dne: 20.09.2019 || EUR 25,910 || USD 23,490
neděle 22.září 2019, Týden: 39, Den roce: 265,  dnes má svátek Darina, zítra má svátek Berta
22.září 2019, Týden: 39, Den roce: 265,  dnes má svátek Darina


( Nalezeno 100 článků )

OBRAZEM: Praha už nestojí o „alkoturisty“. Chceme nalákat jiný typ návštěvníků, říká Hřib

staré OBRAZEM: Praha už nestojí o „alkoturisty“. Chceme nalákat jiný typ návštěvníků, říká Hřib
Pivní kola, falešné veteránské vozy, obří medvědi či obtěžující bublifuky. To je jen část z neestetických projevů komerce a turismu v centru Prahy. Problémy s negativními dopady turismu na obyvatele se projevují i v rušení nočního klidu. Město nyní vážně řeší otázku turistů, kteří přijíždějí do Prahy čistě s vidinou laciného alkoholu a nočního života. Podle primátora Zdeňka Hřiba (Piráti) je třeba se zaměřit na jiný typ turistů....chcete vědět víc?
datum vydání: 22/09/2019 05:20:08 dnes OBRAZEM: Houbaři poslali poslední úlovky, našli vzácný květnatec Archerův
Poslali jste houbařské úlovky, které se v posledních dnech podařilo najít v lesích Česka. Byly to nejen klasické hřiby nebo křemenáče, ale i poměrně vzácný květnatec Archerův, kterého se u nás podařilo nalézt poprvé až v roce 1963 a který původně pochází z oblasti Tasmánie a Nového Zélandu.Další články k tématu:OBRAZEM: Houby sbírají naši čtenáři i v Americe, v Česku je vozí kolečkemOBRAZEM: Houbová smršť od Brd přes Vysočinu až po OstravskoPřežijte smaženici ve zdraví. Některé otravy mohou být zákeřnéŽe se po houbách nesmí pít alkohol? To je mýtus, říká expert
 • OBRAZEM: Houby sbírají naši čtenáři i v Americe, v Česku je vozí kolečkem
 • OBRAZEM: Houbová smršť od Brd přes Vysočinu až po Ostravsko
 • Přežijte smaženici ve zdraví. Některé otravy mohou být zákeřné
 • Že se po houbách nesmí pít alkohol? To je mýtus, říká expert
 • datum vydání: 21/09/2019 17:06:55 včera OBRAZEM: Začíná Oktoberfest, milovníci piva ho slaví přes dvě stě let
  Počátek pivních slavností spadá do října 1810, kdy po svatbě uspořádali bavorský korunní princ Ludvík a jeho manželka Tereza Sasko-Hildburghausenská pro obyvatele království na louce za Mnichovem slavnost s koňským dostihem.
  datum vydání: 21/09/2019 16:47:36 včera Týden obrazem: Luxusní zombie na molu, anglické ponožky ve Francii a smutný strom bez pralesa
  Čínské kamery, kterým nic neunikne, pes, který „volil“ v Izraeli nebo anglický premiér přeměněný v Hulka. Podívejte se do naší galerie na výběr těch nejzajímavějších fotek, které minulý týden zveřejnily tiskové agentury po celém světě.
  datum vydání: 21/09/2019 06:42:52 včera OBRAZEM: V Blatnici vyvíjí rozložitelné misky. Přírodě neškodí
  Misky na potraviny, které se po několika měsících rozloží na neškodné látky, nezatěžující pak životní prostředí. Ty jsou cílem spolupráce profesionálů z firmy Blatinie z Blatnice pod Svatým Antonínkem na Hodonínsku a výzkumníků z Centra polymerních systémů Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně.
  datum vydání: 21/09/2019 00:19:28 včera OBRAZEM: Bitva o Stalina. Na Letné mělo vyrůst Muzeum nesvobody, okolí metronomu se ale propadá
  V Praze se v posledních dnech a týdnech rozhořel spor o budoucnost takzvaného Stalina na Letné. Spojené síly pro Prahu a ODS chtěli v prostorách vybudovat muzeum nesvobody. Zásadně proti však byla Praha sobě. Kritici však uskupení kolem Jana Čižinského vyčítali, že jen protěžuje nočního starostu Jana Šterna, který se podílel na provozu kulturního centra. Čižinský však argumentoval především rozbitím klidové zóny. Nakonec však dal všem plánům prozatimní stopku radní Jan Chabr, který zveřejnil…
  datum vydání: 20/09/2019 17:54:55 2 dny OBRAZEM: Nejvyšší budovu v Česku postaví developer Trigema v Nových Butovicích
  Nejvyšší budovu v Česku s názvem Top Tower chce postavit developerská společnost Trigema v Nových Butovicích v Praze. Má být vysoká 135 metrů, náklady jsou dvě miliardy korun. Na návrhu se podílejí sochař David Černý a architekt Tomáš Císař ze studia Black n´Arch. Stavba by mohla v ideálním případě začít v roce 2021, trvat by měla tři roky. Trigema to sdělila v pátek. Nejvyšší budovou v Česku je v současnosti brněnská AZ Tower vysoká 111 metrů.
  datum vydání: 20/09/2019 17:39:04 2 dny OBRAZEM: Opravené Janáčkovo divadlo před vandaly možná ochrání mříž
  Jedna budova, dva roky oprav, pět set nově vybavených místností nebo odlití devíti tisíc speciálních železných písmen na dveře. Rekonstrukce brněnského Janáčkova divadla, která dohromady stála přes sedm set milionů korun, skončila.
  datum vydání: 20/09/2019 17:02:48 2 dny OBRAZEM: Rampa v Kourou se chystá na Ariane 6
  Jak už pravidelní čtenáři našeho webu vědí, stavba nové startovní rampy na kosmodromu Guiana Space Centre / Centre Spatial Guyanais alias častěji Kourou, se pomalu blíží ke svému konci. Čas do jejího dokončení se počítá již jen na pár měsíců a proto je již vhodné začít se zkouškami. Inženýři třeba testovali přesun urychlovacích motorů na tuhé pohonné látky. Právě tyto pomocné bloky zajistí, že se Ariane 6 bez problémů odlepí od startovní rampy - podle cílové dráhy a hmotnosti nákladu se tyto motory použijí buďto dva, nebo čtyři. V rámci zkoušek se samozřejmě nepracuje s plně natankovanými motory. K testům se používá speciální konstrukce, která rozměry odpovídá motorům P120C a pro zvýšení hmotnosti je naplněna vodou.
  datum vydání: 20/09/2019 14:09:11 2 dny OBRAZEM: Nová komora v Rohatci? Se stavbou chtějí začít za rok
  Původní plány počítaly s tím, že první lodě měly Baťovým kanálem připlout do Hodonína už před deseti lety. Příprava plavební komory Rohatec přímo na státní hranici si však vyžádala mnohem více času. Letos ale konečně dostala razítko se stavebním povolením na Slovensku. I na Moravě začíná mít zakončení jižní části vodní cesty jasnější obrysy. 
  datum vydání: 20/09/2019 12:23:41 2 dny OBRAZEM: Sběratel má tisíce cínových vojáčků. Nejvíc v celé České republice
  Od mládí ho bavilo něco sbírat. Nejprve to byly známky a posléze figurky cínových vojáčků. Těch má Zdeněk Klement z Duchcova na Teplicku tisíce, v Česku nemá v tomto směru konkurenci. Vidět jeho chloubu můžete v nedávno otevřeném muzeu v Duchcově. „V České republice nikdo takto velkou sbírku nemá, na světě nás je jen 10 až 15,“ říká hrdě 57letý Zdeněk Klement.
  datum vydání: 20/09/2019 12:23:41 2 dny OBRAZEM: Vinaři staví v souladu s přírodou. V Mikulově hotel, jinde vinařství
  V okolí vinic, lomu a přímo pod Svatým kopečkem v Mikulově na Břeclavsku vznikne Boutique Wine Hotel. Za projektem stojí syn vinaře Miroslava Volaříka Mike, stavbu navrhl ateliér Bukolsky architekti. Počet zajímavých staveb spojených s vinařstvím v regionu roste. Podle ekonoma další přibudou.
  datum vydání: 20/09/2019 12:03:55 2 dny OBRAZEM: Vinaři staví v souladu s přírodou. V Mikulově hotel, jinde vinařství
  V okolí vinic, lomu a přímo pod Svatým kopečkem v Mikulově na Břeclavsku vznikne Boutique Wine Hotel. Za projektem stojí syn vinaře Miroslava Volaříka Mike, stavbu navrhl ateliér Bukolsky architekti. Počet zajímavých staveb spojených s vinařstvím v regionu roste. Podle ekonoma další přibudou.
  datum vydání: 19/09/2019 16:34:33 3 dny OBRAZEM: Podzemí pod bývalým Stalinovým pomníkem zavírá. Nahlédněte do útrob
  Dříve tu stál monumentální pomník Stalina, dnes jde o populární volnočasový prostor, kde se schází třeba skateboardisté. V původním podstavci sochy se nachází velký prostor, pro který dlouho nebylo adekvátní využití. Dnes je však v tak havarijním stavu, že Praha musí okolí pomníku zavřít, nebo je podepřít.
  datum vydání: 19/09/2019 16:20:26 3 dny OBRAZEM: Podzemí pod bývalým Stalinovým pomníkem zavírá. Nahlédněte do útrob
  Dříve tu stál monumentální pomník Stalina, dnes jde o populární volnočasový prostor, kde se schází třeba skateboardisté. V původním podstavci sochy se nachází velký prostor, pro který dlouho nebylo adekvátní využití. Dnes je však v tak havarijním stavu, že Praha musí okolí pomníku zavřít, nebo je podepřít.Další články k tématu:Další nápad pro Letnou. Muzeum na místě Stalina ale Praha 7 odmítáPraha musí zavřít podstavec Stalinova pomníku, konstrukci hrozí zříceníPraha chce podepřít podzemí bývalého Stalinova pomníku, skelet se prohýbá
 • Další nápad pro Letnou. Muzeum na místě Stalina ale Praha 7 odmítá
 • Praha musí zavřít podstavec Stalinova pomníku, konstrukci hrozí zřícení
 • Praha chce podepřít podzemí bývalého Stalinova pomníku, skelet se prohýbá
 • datum vydání: 19/09/2019 07:23:17 3 dny OBRAZEM: Zničená kamenná těla. Sochy ve městech ničí čas i vandalové
  Povrch rozdrolený vodou a větrem nebo zarostlý mechem. Chybějící kusy kamenných těl. Část památkově chráněného barokního sousoší v parku slavkovského zámku, který patří městu, byla ještě nedávno v dezolátním stavu. Loni město nechalo opravit jedenáct soch za více než jeden a půl milionu korun. Většinu nákladů pokryly dotace od státu.  
  datum vydání: 19/09/2019 05:23:15 3 dny OBRAZEM: Satanův vůz. Vrtulník Mi-24 ukázal poprvé zuby v Afghánistánu
  Mohutný bitevní a výsadkový vrtulník Mi-24 poprvé vzlétl před půl stoletím. Bojové ostruhy získal během sovětsko-afghánské války. Významně se zapsal i do historie československého letectva a v tom českém stále ještě létá. A jeho výroba v pokročilé verzi Mi-35M dosud neskončila.Další články k tématu:Giganty na obloze. Největší vrtulníky světa Mil V-12 postavili v SSSROBRAZEM: Vrtulníky Kamov, zbraň proti ponorkám i polním škůdcůmV SSSR vyvíjeli od roku 1952 velký konvertoplán. Dva ze čtyř havarovaly
 • Giganty na obloze. Největší vrtulníky světa Mil V-12 postavili v SSSR
 • OBRAZEM: Vrtulníky Kamov, zbraň proti ponorkám i polním škůdcům
 • V SSSR vyvíjeli od roku 1952 velký konvertoplán. Dva ze čtyř havarovaly
 • datum vydání: 19/09/2019 05:20:07 3 dny OBRAZEM: Satanův vůz. Vrtulník Mi-24 ukázal poprvé zuby v Afghánistánu
  Mohutný bitevní a výsadkový vrtulník Mi-24 poprvé vzlétl před půl stoletím. Bojové ostruhy získal během sovětsko-afghánské války. Významně se zapsal i do historie československého letectva a v tom českém stále ještě létá. A jeho výroba v pokročilé verzi Mi-35M dosud neskončila.Další články k tématu:Giganty na obloze. Největší vrtulníky světa Mil V-12 postavili v SSSROBRAZEM: Vrtulníky Kamov, zbraň proti ponorkám i polním škůdcůmV SSSR vyvíjeli od roku 1952 velký konvertoplán. Dva ze čtyř havarovaly
 • Giganty na obloze. Největší vrtulníky světa Mil V-12 postavili v SSSR
 • OBRAZEM: Vrtulníky Kamov, zbraň proti ponorkám i polním škůdcům
 • V SSSR vyvíjeli od roku 1952 velký konvertoplán. Dva ze čtyř havarovaly
 • datum vydání: 18/09/2019 16:50:19 4 dny OBRAZEM: Hasiči trénovali na divoké vodě. Třeba na povodně
  Jižní Morava /FOTOGALERIE/ – Záchranu a pohyb ve vodě trénovali v pondělí a úterý jihomoravští hasiči na hanále v Českém Vrbném na Českobudějovicku.
  datum vydání: 18/09/2019 14:38:16 4 dny OBRAZEM: Plocha posetá odstavenými letadly. Boeing na ni hledá stovky mechaniků
  Letadla 737 MAX po dvou tragických nehodách nevzlétla už půl roku. Uzemněných boeingů jsou po celém světě stovky. Jedním z míst, kde se nabízí nevšední pohled na řady odstavených strojů je třeba mezinárodní letiště Grant County u Mosesova jezera v americkém státě Washington. Společnost Boeing tam aktuálně shání stovky mechaniků a dalších techniků, aby stroje připravili na další provoz.
  datum vydání: 18/09/2019 12:11:47 4 dny Iva Sojková: Kriminalizace ilegální těžby v Ghaně je obrazem selhání státu i médií
  Čím dál tvrdší postup ghanské vlády proti tradičním drobným zlatokopům, vrhá špatné světlo na tamější demokracii, média i problematickou roli Číny.
 • staré OBRAZEM: Pomohou při pohromách. Trauma tým cvičí v Brně
  Brno – K záplavám nebo zemětřesení budou nově vyjíždět i gynekologové, pediatři nebo internisté z Fakultní nemocnice Brno.
  staré OBRAZEM: Býčí skálu obsadil filmový štáb. Děti hledaly královnu vody
  /FOTOGALERIE/ Z lesa mizí voda a ohrožují ho plány těžařů, kteří pátrají po vzácném kovu. Na pomoc musejí přírodě přijít děti a kouzelné bytosti. Při letním táboře u toho zažijí společně spoustu dobrodružství. Filmaři v těchto dnech natáčejí na jihu Moravy scény do rodinného snímku Mazel a tajemství lesa. V kině se má objevit příští rok.  
  staré OBRAZEM: Při sbližování tapírů vyžaduje mladá samice pomalé namlouvání
  Ve výběhu v dolní části Zoo Praha se od začátku září zabydluje mladičká samice tapíra jihoamerického jménem Taluen. Pár má vytvořit se zdejším zkušeným samcem Texem. A jejich první vzájemné kontakty chovatelům naznačily, že si toto sbližování vyžádá spoustu času a trpělivosti.Další články k tématu:Středoameričtí chápani si hledají svačinu v hromadách podzimního listíTapíři čabrakoví jsou novou raritou pražské zoo. V Asii jsou téměř vyhubeniPražská zoo se raduje z mláděte mravenečníka, prvního ve své historiiV Praze se narodilo mládě tapíra s téměř dalmatinovskými puntíkyPrasátka pekari, která dokážou spásat opuncie, rodí mláďata i v ziměVIDEO: Natočil, jak pijí zvířata. Lvi využívají jazyk, nosorožec nasává
 • Středoameričtí chápani si hledají svačinu v hromadách podzimního listí
 • Tapíři čabrakoví jsou novou raritou pražské zoo. V Asii jsou téměř vyhubeni
 • Pražská zoo se raduje z mláděte mravenečníka, prvního ve své historii
 • V Praze se narodilo mládě tapíra s téměř dalmatinovskými puntíky
 • Prasátka pekari, která dokážou spásat opuncie, rodí mláďata i v zimě
 • VIDEO: Natočil, jak pijí zvířata. Lvi využívají jazyk, nosorožec nasává
 • staré OBRAZEM: Vinobraní zalilo slunce, do Znojma dorazilo 85 tisíc lidí
  Mnohem lepší počasí, než jaké panovalo před týdnem v Mikulově na Pálavském vinobraní, si užívali lidé na slavnostech vína ve Znojmě. I přes slunečné počasí však počet účastníků nepřekonal loňský ročník. Letos jich dorazilo zhruba 85 tisíc, o tři tisíce méně než loni.
  staré OBRAZEM: Vinobraní zalilo slunce, do Znojma dorazilo 85 tisíc lidí
  Mnohem lepší počasí, než jaké panovalo před týdnem v Mikulově na Pálavském vinobraní, si užívali lidé na slavnostech vína ve Znojmě. I přes slunečné počasí však počet účastníků nepřekonal loňský ročník. Letos jich dorazilo zhruba 85 tisíc, o tři tisíce méně než loni.Další články k tématu:Na Svatém kopečku v Mikulově ubývá pod náporem turistů vzácných rostlinNa Mělnickém vinobraní vystoupí Ledecký, Lenny i Monkey BusinessVIDEO: Máme dvojčata a vinobraní na krku, hlásí hrdinové filmu 3BobulePřed kamerou jsem jako Messi. Mám volný pohyb, říká Jakub Kohák
 • Na Svatém kopečku v Mikulově ubývá pod náporem turistů vzácných rostlin
 • Na Mělnickém vinobraní vystoupí Ledecký, Lenny i Monkey Business
 • VIDEO: Máme dvojčata a vinobraní na krku, hlásí hrdinové filmu 3Bobule
 • Před kamerou jsem jako Messi. Mám volný pohyb, říká Jakub Kohák
 • staré OBRAZEM: Návrat v čase. V archeoparku na Karvinsku ožila historie
  Dílny raně středověké kultury čekaly uplynulou neděli na zájemce o historii v archeoparku v Chotěbuzi-Podoboře. Konaly se v rámci Dnů evropského dědictví a přilákaly na sto padesát malých i velkých návštěvníků z celého regionu od Jablunkova po Ostravu.  
  staré OBRAZEM: Z Fukušimy se po jaderné havárii vytratil život. Připomíná ukrajinskou Pripjať
  Jadernou elektrárnu Fukušima 11. března roku 2011 spláchla obří tsunami vyvolaná zemětřesením o síle devíti stupňů Richterovy stupnice, která ochromila chladící systémy a umožnila tak výbuch vodíku a roztavení jader tří reaktorů. Fotografka Natalia Sobańska oblast zdevastovanou jadernou havárií navštívila v roce 2018 a svůj zážitek nyní zprostředkovaně sdílí prostřednictvím webu deadinside.eu. 
  staré OBRAZEM: Jak to sluší modelkám a herečkám při venčení psů
  Známe je jako krásné, perfektně nalíčené, načesané a v róbách za stovky tisíc. Slavné ženy jako Angelina Jolie, Amanda Seifertová nebo Emily Ratajkowski spojuje kromě talentu, úspěšné kariéry a krásy ještě něco jiného - slabost pro čtyřnohé miláčky. Jak se oblékají, když s nimi vyrazí na procházku? Poznali byste je?Další články k tématu:VIDEO: Stylové venčení. Pudlík miluje projížďky na koleKate si postavu v těhotenství udržuje díky pilates a venčeníOBRAZEM: Zahalené a v černých brýlích. Tak si celebrity chrání soukromíOBRAZEM: Celebrity, které podlehly pomíjivému kouzlu botoxových injekcíOBRAZEM: Celebrity v teplácích. Lesk, lodičky, krajky i odhalená ňadra
 • VIDEO: Stylové venčení. Pudlík miluje projížďky na kole
 • Kate si postavu v těhotenství udržuje díky pilates a venčení
 • OBRAZEM: Zahalené a v černých brýlích. Tak si celebrity chrání soukromí
 • OBRAZEM: Celebrity, které podlehly pomíjivému kouzlu botoxových injekcí
 • OBRAZEM: Celebrity v teplácích. Lesk, lodičky, krajky i odhalená ňadra
 • staré TÝDEN OBRAZEM: Malá bohyně, psi na surfu a truchlení za mučedníka
  Muslimové slavili svátek, kdy truchlí za zabitého mučedníka, v Kalifornii surfovali psi a v Nepálu oslavovali bohyni Kumari. I tento týden jsme pro vás připravili ty nejzajímavější snímky ze světových agentur.
  staré Obrazem: Geniální vojevůdce, nebo vrah civilistů? Kdo byl vlastně maršál Ivan Koněv
  I více než 40 let po smrti Ivana Koněva je jeho pražská socha předmětem sporů. Připomeňte si maršálův život na historických snímcích.
  staré OBRAZEM: Houby sbírají naši čtenáři i v Americe, v Česku je vozí kolečkem
  Vaše houbařské úlovky nadále plní naše e-mailové schránky. Proto jsme se rozhodli podělit se o novou várku vašich příspěvků. A opět se tu najdou fotografie z Karlovarska, Křivoklátska, ale i Moravy, třeba z Jesenicka. Formulář ke vkládání fotografií najdete v těle článku.Další články k tématu:OBRAZEM: Houbová smršť od Brd přes Vysočinu až po OstravskoPřežijte smaženici ve zdraví. Některé otravy mohou být zákeřnéPochlubte se svými houbařskými úlovky. Nejlepší fotografie ukážeme
 • OBRAZEM: Houbová smršť od Brd přes Vysočinu až po Ostravsko
 • Přežijte smaženici ve zdraví. Některé otravy mohou být zákeřné
 • Pochlubte se svými houbařskými úlovky. Nejlepší fotografie ukážeme
 • staré Týden obrazem: Zelený mužík, paví tanec a pes, který rád sedí na hlavě
  Auto přilepené na stěně, boty z vodních řas, japonský vítr, světlo jako vzpomínku a strom hořící zevnitř nabízí galerie sestavená z fotografií pořízených v uplynulém týdnu předními světovými agenturami.
  staré OBRAZEM: Vinohradské vinobraní i letos přilákalo milovníky vína a dobré zábavy
  Již druhým dnem probíhá na náměstí Jiřího z Poděbrad Vinohradské vinobraní. Vína jak z osvědčených vinařství, tak i z malých rodinných podniků mohou návštěvníci vychutnávat až do pozdního sobotního večera.
  staré OBRAZEM: Kůrovcová kalamita poblíž Orlické přehrady z ptačí perspektivy
  Česko se s kůrovcovou kalamitou potýká už několik let. Podle odborníků je dnes situace nejhorší v historii českého lesnictví. Obnovu lesů státní podnik Lesy ČR v současné době považuje za prioritu. Podívejte se na situaci v českých lesích zachycenou na leteckých snímcích, konkrétně na záběry zdevastovaného porostu při soutoku Otavy s Vltavou nedaleko Zvíkovského Podhradí. Další články k tématu:Kůrovec v rozpočtech měst. Kalamita v lesích nutí radnice šetřitKůrovec ukousl Lesům ČR 90 procent zisku. Přetlak dřeva může za pokles cenKůrovec ruinuje majitele lesů v kraji, nemají ani čas žádat o dotace
 • Kůrovec v rozpočtech měst. Kalamita v lesích nutí radnice šetřit
 • Kůrovec ukousl Lesům ČR 90 procent zisku. Přetlak dřeva může za pokles cen
 • Kůrovec ruinuje majitele lesů v kraji, nemají ani čas žádat o dotace
 • staré OBRAZEM: Danone slaví sto let. Podívejte se na historickou výrobu jogurtů
  Prodával se pouze jako lék v menších porcelánových nádobách. Od té doby se rozšířil takřka do každého obchodu s potravinami, kde jich lidé nakoupí několik kilo ročně. Řeč je o jogurtu značky Danone, který slaví sto let.
  staré Obrazem: Města pod vodou, zaplavené tunely. Jih Španělska zasáhly rekordní srážky
  Pod vodou je téměř celý region Murcie, povodně postihly také Valencii.
  staré Videa na výšku mají budoucnost, usmyslel si Acer a představil projektor s vertikálním obrazem
  Na právě probíhajícím veletrhu spotřební elektroniky IFA představil Acer zajímavou novinku – projektor, který promítá obraz na zeď na výšku. Výrobce to odůvodnil tím, že řada videí dnes vzniká na mobilních telefonech a jsou natáčena na výšku. Nový projektor je umožní promítnout na zeď, aniž by se plýtvalo nevyužitým vyzařovaným prostorem.     
  staré Je pozoruhodným obrazem doby, za co nejčastěji mění svá auta majitelé Porsche
  Když si někdo koupí sporťák od Porsche, člověk by čekal, že jej krom jiného Porsche nejčastěji vymění za ještě ostřejší sportovní aut. Realita nemůže být odlišnější, náhradou je stylové SUV. (Petr Prokopec)
  staré OBRAZEM: Život prezidenta. Filmaři v Tupadlech natáčeli Havla
  Na jeden natáčecí den vyrazili filmaři kvůli chystanému snímku s pracovním názvem Havel. Ten volně zachycuje život bývalého prezidenta Václava Havla. Filmaři si vyhlédli lokaci kvůli natáčení scén v pivovaru. „Lokace výborně funguje od našeho filmu, kde je o dobový pivovar před rekonstrukcí, co se v příběhu objeví,“ řekl Tomáš Rotnágl, výkonný producent filmu.
  staré OBRAZEM: Vybírejte a vysazujte cibuloviny, na jaře vám rozsvítí zahradu
  Ještě pořádně nezazářily barvy podzimu a máte myslet na jaro? Přesně tak. Tedy pokud chcete, aby vám po dlouhých tmavých zimních dnech zahradu rozsvítily zářivě barevné květy cibulovin. Vybírají a sázejí se právě teď. Klidně pod stromy. Ty zjara nejsou olistěné, takže pod sebe pustí sluneční paprsky.Další články k tématu:Tulipány a spol. sázejte právě teď, ať stihnou do jara nabrat síluTeď sázejte a na jaře vám zahrada může rozkvést do uklidňující bíléKvěty milující sníh a led. Dopřejte si v zahradě zimní královnu čemeřiciŽebříčky nejoblíbenějších stromů, keřů i květin Ferdinanda LeffleraI zahrada ve stínu může nádherně kvést. Jen vědět, jak ji osázetJedenáct rad, jak zahradě ulevit od škůdců a chorob a připravit ji na zimu
 • Tulipány a spol. sázejte právě teď, ať stihnou do jara nabrat sílu
 • Teď sázejte a na jaře vám zahrada může rozkvést do uklidňující bílé
 • Květy milující sníh a led. Dopřejte si v zahradě zimní královnu čemeřici
 • Žebříčky nejoblíbenějších stromů, keřů i květin Ferdinanda Lefflera
 • I zahrada ve stínu může nádherně kvést. Jen vědět, jak ji osázet
 • Jedenáct rad, jak zahradě ulevit od škůdců a chorob a připravit ji na zimu
 • staré OBRAZEM: Hvězdy Panství Downton na premiéře filmu. Možná bude i pokračování
  V Londýně se v pondělí sešla většina hlavních hrdinů seriálu Panství Downton na slavnostní premiéře stejnojmenného filmu. Tvůrci nevyloučili, že by mohla vzniknout i dvojka, snímek však musí být stejně úspěšný jako televizní seriál. Podívejte se, jak vypadaly hvězdy na červeném koberci. Další články k tématu:Hvězda Bohemian Rhapsody a Panství Downton Allen Leech se oženilFanoušci Panství Downton se filmu zřejmě dočkají. Natáčet se má letosRole gaye mi v kariéře uškodila, říká hvězda seriálu Panství DowntonPanství Downton se možná vrátí jako film. Má potenciál, míní herciMaggie Smithová: Nikdy jsem neviděla z Panství Downton ani jediný dílHvězda Panství Downton pochovala snoubence, který zemřel na rakovinuKrálovna Alžběta II. miluje Panství Downton a ráda kritizuje chyby
 • Hvězda Bohemian Rhapsody a Panství Downton Allen Leech se oženil
 • Fanoušci Panství Downton se filmu zřejmě dočkají. Natáčet se má letos
 • Role gaye mi v kariéře uškodila, říká hvězda seriálu Panství Downton
 • Panství Downton se možná vrátí jako film. Má potenciál, míní herci
 • Maggie Smithová: Nikdy jsem neviděla z Panství Downton ani jediný díl
 • Hvězda Panství Downton pochovala snoubence, který zemřel na rakovinu
 • Královna Alžběta II. miluje Panství Downton a ráda kritizuje chyby
 • staré OBRAZEM: Pejsek a kočička zdraví řidiče na hlavním tahu na Rakousko
  Už po patnácté postavili Jakubovští u státní silnice I/38 obří sochy z balíků slámy. Letos je to duo Pejsek a kočička ze známé pohádky Josefa Čapka o tom, jak zvířátka pekla dort.
  staré OBRAZEM: Hvězdy Panství Downton na premiéře filmu. Možná bude i pokračování
  V Londýně se v pondělí sešla většina hlavních hrdinů seriálu Panství Downton na slavnostní premiéře stejnojmenného filmu. Tvůrci nevyloučili, že by mohla vzniknout i dvojka, snímek však musí být stejně úspěšný jako televizní seriál. Podívejte se, jak vypadaly hvězdy na červeném koberci. Další články k tématu:Hvězda Bohemian Rhapsody a Panství Downton Allen Leech se oženilFanoušci Panství Downton se filmu zřejmě dočkají. Natáčet se má letosRole gaye mi v kariéře uškodila, říká hvězda seriálu Panství DowntonPanství Downton se možná vrátí jako film. Má potenciál, míní herciMaggie Smithová: Nikdy jsem neviděla z Panství Downton ani jediný dílHvězda Panství Downton pochovala snoubence, který zemřel na rakovinuKrálovna Alžběta II. miluje Panství Downton a ráda kritizuje chyby
 • Hvězda Bohemian Rhapsody a Panství Downton Allen Leech se oženil
 • Fanoušci Panství Downton se filmu zřejmě dočkají. Natáčet se má letos
 • Role gaye mi v kariéře uškodila, říká hvězda seriálu Panství Downton
 • Panství Downton se možná vrátí jako film. Má potenciál, míní herci
 • Maggie Smithová: Nikdy jsem neviděla z Panství Downton ani jediný díl
 • Hvězda Panství Downton pochovala snoubence, který zemřel na rakovinu
 • Královna Alžběta II. miluje Panství Downton a ráda kritizuje chyby
 • staré OBRAZEM: Na kostel ve Velelibech se vrátila věžička
  Na kostele sv. Václava ve Velelibech byla konečně opravena sanktusní věž. Ta se opravovala tak, že se celá věžička sundala velkým jeřábem dolů, což je netradiční řešení. Opravena je po více jak osmdesáti letech a opět se může na ní rozeznít zvon. Usazována zpět na střechu kostela (opět za přítomnosti velkého jeřábu) byla před několika dny za poměrně velkého zájmu obyvatel. Usazení nebylo vůbec jednoduché, pracovalo na tom několik dělníků.
  staré Obrazem: distribuce LXLE nabízí moderní desktop pro starší počítače
  Linuxová distribuce LXLE je postavena na nejnovějším Ubuntu LTS, ale uživatelům přináší optimalizované rozhraní využívající prostředí LXDE. Nová verze přišla s řadou vylepšení a vyměnila spoustu aplikací.
  staré OBRAZEM: Sraz veteránů obohatila corvetta, vojenský trabant i česká rikša
  Pokochat se více než dvěma stovkami krásných kousků z dávné i novější historie mohli milovníci aut a motorek o víkendu ve Šternberku, kde se uskutečnil další ročník Ecce Homo Historic. V neděli pak účastníci vyjeli na trať v soutěži pravidelnosti, v níž se jezdci snaží zajet dvě časově co možná nejpodobnější jízdy.
  staré OBRAZEM: Sraz veteránů obohatila corvetta, vojenský trabant i česká rikša
  Pokochat se více než dvěma stovkami krásných kousků z dávné i novější historie mohli milovníci aut a motorek o víkendu ve Šternberku, kde se uskutečnil další ročník Ecce Homo Historic. V neděli pak účastníci vyjeli na trať v soutěži pravidelnosti, v níž se jezdci snaží zajet dvě časově co možná nejpodobnější jízdy.Další články k tématu:VIDEO: Více aut i motorek. Zvětšená olomoucká Veteran Arena znovu otevřelaVIDEO: Olomoucká Veteran Arena láká na nové wikovy i jejich předkaVIDEO: Zapomenutá automobilka Wikov vyráběla limuzíny i náklaďáky
 • VIDEO: Více aut i motorek. Zvětšená olomoucká Veteran Arena znovu otevřela
 • VIDEO: Olomoucká Veteran Arena láká na nové wikovy i jejich předka
 • VIDEO: Zapomenutá automobilka Wikov vyráběla limuzíny i náklaďáky
 • staré Krása jednoduchosti: Panasonic GZ1500 je nejprostší „chytrá“ televize s fantastickým obrazem
  staré OBRAZEM: Fotoreportér LN vzlétl nad středočeskou krajinu a zachytil kůrovcovou zkázu
  Vysoko v horách umí žít smrk a lýkožrout ve spokojené symbióze. Kůrovcová kalamita posledních let ale ukazuje, co se stane, když dá člověk přednost hospodářskému prospěchu z lesů nad přírodou, nasází smrk nahusto v nižších polohách a nepřidá listnaté kolegy. Klimatická změna si podala ruku se zranitelnými monolity jehličnanů a škody jdou do vysokých miliard. A to jsou jen ty vyčíslitelné penězi.Další články k tématu:V Modřanské rokli je zhruba polovina smrků napadená kůrovcem, nahradí je buky či habryNěmecko nasadilo do boje proti kůrovci armádu. Vojáci se od rána přemísťovali do saských lesůKůrovec nezná vlastnické hranice. Nezodpovědné majitele může čekat nucená správa
 • V Modřanské rokli je zhruba polovina smrků napadená kůrovcem, nahradí je buky či habry
 • Německo nasadilo do boje proti kůrovci armádu. Vojáci se od rána přemísťovali do saských lesů
 • Kůrovec nezná vlastnické hranice. Nezodpovědné majitele může čekat nucená správa
 • staré OBRAZEM: Houbová smršť od Brd přes Vysočinu až po Ostravsko
  V pátek jsme vás vyzvali, ať posíláte obrázky vašich houbařských úlovků. Vaše dokumentace ukazuje, že podzimní sezona skutečně začala a téměř nikdo nepřichází z lesa s prázdnou. Formulář pro vložení vašich příspěvků najdete uvnitř článku.Další články k tématu:Kompletní příručka pro houbaře. Naučte se sbírat i uchovávat poklady lesaPochlubte se svými houbařskými úlovky. Nejlepší fotografie ukážeme
 • Kompletní příručka pro houbaře. Naučte se sbírat i uchovávat poklady lesa
 • Pochlubte se svými houbařskými úlovky. Nejlepší fotografie ukážeme
 • staré TÝDEN OBRAZEM: Ničivý živel, moře odpadu a Baby Trump
  V Karibiku udeřil ničivý hurikán Dorian, který patřil k nejsilnějším v historii. Dánové v hlavním městě Kodani připravili „přivítání“ americkému prezidentovi Donaldu Trumpovi, ačkoliv návštěvu odložil. A v Japonsku ukazují, že sportovat lze i ve vyšším věku. Přinášíme vám nejlepší snímky zahraničních agentur z uplynulého týdne. Další články k tématu:TÝDEN OBRAZEM: Požár amazonského pralesa či oslavy zrození KrišnyTÝDEN OBRAZEM: Léto na lyžích, oběť bohům a špinavá hraTÝDEN OBRAZEM: Festival hadů, mezinárodní armádní hry či tání ledů
 • TÝDEN OBRAZEM: Požár amazonského pralesa či oslavy zrození Krišny
 • TÝDEN OBRAZEM: Léto na lyžích, oběť bohům a špinavá hra
 • TÝDEN OBRAZEM: Festival hadů, mezinárodní armádní hry či tání ledů
 • staré OBRAZEM: Dorian zkouší Kanadu. Země čeká až dvanáctimetrové vlny a záplavy
  Hurikán Dorian, který před několik dny zpustošil Bahamy, dorazil v sobotu v noci místního času ke břehům Kanady. Přinesl s sebou intenzivní srážky a silný vítr o rychlosti až 160 kilometrů za hodinu, který v provincii Nové Skotsko způsobil výpadek dodávek elektrické energie pro 300 tisíc lidí.
  staré OBRAZEM: TOP stadiony českých divizí, kterým by slušela vyšší soutěž
  Ostatní české soutěže > Na některých divizních stadionech se musí diváci spokojit s klandrem nebo lavičkou, jinde se mohou posadit na svojí vlastní sedačku a sledovat zápas z často zastřešené tribuny, odkud mají ideální rozhled. Posvítili jsme si na letošní účastníky českých divizí (skupiny A až C), jejichž stánky by se neztratily ani ve vyšších soutěžích. Kde se mohou pochlubit nejlepšími stadiony?
  staré OBRAZEM: TOP stadiony v českých divizích, kterým by slušela vyšší soutěž
  Ostatní české soutěže > Na některých divizních stadionech se musí diváci spokojit s klandrem nebo lavičkou, jinde se mohou posadit na svojí vlastní sedačku a sledovat zápas z často zastřešené tribuny, odkud mají ideální rozhled. Posvítili jsme si na letošní účastníky českých divizí, jejichž stánky by se neztratily ani ve vyšších soutěžích. Kde se mohou pochlubit pěknými a moderními stadiony?
  staré OBRAZEM: Mecenáška a sběratelka umění Meda Mládková slaví 100. narozeniny
  Meda Mládková zasvětila život kultuře a podpoře umělců z bývalého Československa, kterým totalitní režim nepřál. S manželem shromáždila jednu z nejvýznamnějších sbírek středoevropského umění, v Praze pro ni vybojovala budovu a založila muzeum, zachránila i Werichovu vilu. V neděli slaví 100. narozeniny.Další články k tématu:Werichův dům už mohl žít. Kdyby politici chtěli, říká mecenáška MládkováVyměnili jsme dům za Katedrálu, líčí vznik svojí sbírky Meda MládkováExministr Pospíšil bude jednou prezidentem, říká mecenáška MládkováMeda Mládková dostane Řád za zásluhy, nejvyšší francouzské vyznamenáníKnížák pukne vzteky, radovala se Mládková nad novými Kupkovými obrazyMládková rozšířila sbírku Františka Kupky o 44 děl. Jedno je přelomovéMládková věnuje své nadaci díla za miliony, Amerika ztrácí nárok
 • Werichův dům už mohl žít. Kdyby politici chtěli, říká mecenáška Mládková
 • Vyměnili jsme dům za Katedrálu, líčí vznik svojí sbírky Meda Mládková
 • Exministr Pospíšil bude jednou prezidentem, říká mecenáška Mládková
 • Meda Mládková dostane Řád za zásluhy, nejvyšší francouzské vyznamenání
 • Knížák pukne vzteky, radovala se Mládková nad novými Kupkovými obrazy
 • Mládková rozšířila sbírku Františka Kupky o 44 děl. Jedno je přelomové
 • Mládková věnuje své nadaci díla za miliony, Amerika ztrácí nárok
 • staré OBRAZEM: Mecenáška a sběratelka umění Meda Mládková slaví 100. narozeniny
  Meda Mládková zasvětila život kultuře a podpoře umělců z bývalého Československa, kterým totalitní režim nepřál. S manželem shromáždila jednu z nejvýznamnějších sbírek středoevropského umění, v Praze pro ni vybojovala budovu a založila muzeum, zachránila i Werichovu vilu. V neděli slaví 100. narozeniny.Další články k tématu:Werichův dům už mohl žít. Kdyby politici chtěli, říká mecenáška MládkováVyměnili jsme dům za Katedrálu, líčí vznik svojí sbírky Meda MládkováExministr Pospíšil bude jednou prezidentem, říká mecenáška MládkováMeda Mládková dostane Řád za zásluhy, nejvyšší francouzské vyznamenáníKnížák pukne vzteky, radovala se Mládková nad novými Kupkovými obrazyMládková rozšířila sbírku Františka Kupky o 44 děl. Jedno je přelomovéMládková věnuje své nadaci díla za miliony, Amerika ztrácí nárok
 • Werichův dům už mohl žít. Kdyby politici chtěli, říká mecenáška Mládková
 • Vyměnili jsme dům za Katedrálu, líčí vznik svojí sbírky Meda Mládková
 • Exministr Pospíšil bude jednou prezidentem, říká mecenáška Mládková
 • Meda Mládková dostane Řád za zásluhy, nejvyšší francouzské vyznamenání
 • Knížák pukne vzteky, radovala se Mládková nad novými Kupkovými obrazy
 • Mládková rozšířila sbírku Františka Kupky o 44 děl. Jedno je přelomové
 • Mládková věnuje své nadaci díla za miliony, Amerika ztrácí nárok
 • staré OBRAZEM: Extrémní kulinářské zápasy. Britové poměřují síly v omáčce
  Tisíc litrů husté, lepkavé a slané tmavé omáčky a muži a ženy, jimž neschází síla, odvaha, ale předně smysl pro humor. Do britského Lancashiru se již třináctý rok sjíždějí, aby se utkali na „jedné z nejbláznivějších kulinářských soutěží světa“. Tak svůj podnik totiž titulují organizátoři. Myslí tím, že se soutěžící v omáčkové nádrži perou.Další články k tématu:Finsko přeje bizarním sportům. Může za to i dlouhá zima a alkoholNeznámé sporty: profesionální polštářové bitvy nebyly pro slečinkyNeznámé sporty: florentský fotbal spojuje MMA, fotbal a ragby
 • Finsko přeje bizarním sportům. Může za to i dlouhá zima a alkohol
 • Neznámé sporty: profesionální polštářové bitvy nebyly pro slečinky
 • Neznámé sporty: florentský fotbal spojuje MMA, fotbal a ragby
 • staré Týden obrazem: Nejstarší japonský ragbista, zeleninový obchod na vodě a rekreace u hurikánu
  Dřevěnou verzi Donalda Trumpa ve Slovinsku, karneval karibských národů, hromadu kol v Kazachstánu i nepálské zahánění komárů nabízí galerie sestavená z fotografií pořízených v uplynulém týdnu předními světovými agenturami.
  staré OBRAZEM: Brno vrátí část domu válečného veterána Miloše Knorra jeho manželce
  Brno – Část domu po generálmajorovi Miloši Knorrovi, který v padesátých letech zabavili komunisté, stále vlastní Brno. Vedení města ji chce vrátit manželce zesnulého válečného veterána a je připravené se s ní dohodnout.
  staré OBRAZEM: V Ostravě otevřeli nové dopravní hřiště. Jedno z největších v regionu
  /FOTOGALERIE/Děti jej využívají od úterý, kdy jej poprvé vyzkoušeli žáci 4. A tamní základní školy, oficiálně však bylo dopravní hřiště ve Svinově otevřeno až včera.  
  staré OBRAZEM: Aerovky slaví v Praze 90 let od zahájení výroby
  Areál kbelského leteckého muzea patří až do neděle veteránům – koná se zde 38. evropské setkání vozů značky Aero. Akce připomíná 100. výročí založení továrny na letadla Aero Praha, 90. výročí zahájení výroby automobilů značky Aero a 40. výročí založení evropského klubu Aero – IG. Další články k tématu:Na srazu veteránů závodila i nákladní tatrovka s cisternouVIDEO: Veteráni uhání Československem. Takhle startovali z PrahyŘeditelka muzea Škody: Veteráni jsou dobrá investice
 • Na srazu veteránů závodila i nákladní tatrovka s cisternou
 • VIDEO: Veteráni uhání Československem. Takhle startovali z Prahy
 • Ředitelka muzea Škody: Veteráni jsou dobrá investice
 • staré OBRAZEM: Aerovky slaví v Praze 90 let od zahájení výroby
  Areál kbelského leteckého muzea patří až do neděle veteránům – koná se zde 38. evropské setkání vozů značky Aero. Akce připomíná 100. výročí založení továrny na letadla Aero Praha, 90. výročí zahájení výroby automobilů značky Aero a 40. výročí založení evropského klubu Aero – IG. Další články k tématu:Na srazu veteránů závodila i nákladní tatrovka s cisternouVIDEO: Veteráni uhání Československem. Takhle startovali z PrahyŘeditelka muzea Škody: Veteráni jsou dobrá investice
 • Na srazu veteránů závodila i nákladní tatrovka s cisternou
 • VIDEO: Veteráni uhání Československem. Takhle startovali z Prahy
 • Ředitelka muzea Škody: Veteráni jsou dobrá investice
 • staré OBRAZEM: Dočesná odstartovala. Oslavit chmel a pivo přijdou tisíce návštěvníků
  V Žatci začala v pátek 6. září odpoledne tradiční Dočesná. Stánky nabízejí tradičně hlavně pivo, občerstvení, rozjely se pouťové atrakce. Hudební program 62. ročníku slavností chmele a piva se bude odehrávat na třech pódiích.
  staré OBRAZEM: Mugabe byl přítel Západu, později se jeho režim stal jedním z nejkritizovanějších
  Vláda Roberta Mugabeho patřila k nejkritizovanějším režimům v Africe i ve světě, nebylo tomu tak ale vždy. Mugabe byl řadu let vnímán jako hrdina osvobozeneckého boje a stejně byl přijímán i na Západě. Bývalá koloniální velmoc Británie jej považovala za jednoho z nejlepších afrických vůdců a v USA byl v roce 1981 dokonce poctěn cenou lidských práv. Zimbabwe bylo tehdy vnímáno jako oáza demokracie, stability a hospodářského růstu na válkami zmítaném černém kontinentě.
  staré OBRAZEM: S pohádkou Hodinářův učeň objevíte nádherná místa z celého Česka
  Nová pohádka Hodinářův učeň se pyšní nejen výraznými kostýmy a hereckým uměním, ale také skvělým výběrem lokací. Tou nejlepší filmovou architekturou jsou totiž podle autorů skutečná místa, jejichž historii a atmosféru nic nenahradí. A při cestě po těchto místech leccos poznáte a leccos se dozvíte.Další články k tématu:RECENZE: Pohádku Hodinářův učeň spasil zábavný padouch Viktora PreisseVIDEO: Já kluky, ty holky. Plesl a Neužil baví v pohádce Hodinářův učeňPRVNÍ DOJMY: Viktora Preisse pozlatit, dokládá pohádka Hodinářův učeň
 • RECENZE: Pohádku Hodinářův učeň spasil zábavný padouch Viktora Preisse
 • VIDEO: Já kluky, ty holky. Plesl a Neužil baví v pohádce Hodinářův učeň
 • PRVNÍ DOJMY: Viktora Preisse pozlatit, dokládá pohádka Hodinářův učeň
 • staré OBRAZEM: Když zvířatům létá potrava až do zobáku. Třeba hraboši čápům
  Stovky čápů se v srpnu slétly na Moravu zobat z polí přemnožené hraboše. Je to paradox moderní doby – zatímco čeští zemědělci naříkají nad přemnoženými hraboši na polích, pro čápy je hojné hemžení hlodavců víc než vítanou zastávkou na jejich dlouhé cestě do Afriky.Další články k tématu:Čápi hledají hraboše jako ve frontě před obchodem, žabích lahůdek je máloHejna čápů se na cestě do Afriky zastavila na Moravě. Kvůli hrabošůmČápy na Opavsku otrávil jed na hraboše, použití chemie potvrdil rozborKroužkování mapuje život čápů, ti z Vysočiny se domů moc nevracejíČápů ubývá, na Liberecku dostalo kroužek jen devět mláďatČápi jsou hvězdami reality show. Roste počet kamer, které je sledují
 • Čápi hledají hraboše jako ve frontě před obchodem, žabích lahůdek je málo
 • Hejna čápů se na cestě do Afriky zastavila na Moravě. Kvůli hrabošům
 • Čápy na Opavsku otrávil jed na hraboše, použití chemie potvrdil rozbor
 • Kroužkování mapuje život čápů, ti z Vysočiny se domů moc nevracejí
 • Čápů ubývá, na Liberecku dostalo kroužek jen devět mláďat
 • Čápi jsou hvězdami reality show. Roste počet kamer, které je sledují
 • staré OBRAZEM: Z princezny Charlotte je školačka. Doprovodili ji rodiče i bratr
  Britská princezna Charlotte (4) nastoupila do přípravné školy. Jde o soukromou Thomas’s Battersea School, kam chodí i její bratr princ George (6). Zatímco vévodkyně Kate ve velký den svého syna kvůli těhotenství chyběla, dceru do školy vyprovodila spolu s manželem Williamem.Další články k tématu:OBRAZEM: Stydlivý George nemá zuby a šibalka Charlotte vyplázla jazykPrincezna Charlotte letos nastoupí do soukromé školy, čeká ji i baletPrincezna Charlotte slaví čtvrté narozeniny. O fotky se postarala KatePrinc George mával mečem, princezna Charlotte osedlala maminku KateOBRAZEM: Princ George a princezna Charlotte byli hvězdami na svatběOBRAZEM: Charlotte a George dováděli na charitativní akci. Kate relaxovala
 • OBRAZEM: Stydlivý George nemá zuby a šibalka Charlotte vyplázla jazyk
 • Princezna Charlotte letos nastoupí do soukromé školy, čeká ji i balet
 • Princezna Charlotte slaví čtvrté narozeniny. O fotky se postarala Kate
 • Princ George mával mečem, princezna Charlotte osedlala maminku Kate
 • OBRAZEM: Princ George a princezna Charlotte byli hvězdami na svatbě
 • OBRAZEM: Charlotte a George dováděli na charitativní akci. Kate relaxovala
 • staré OBRAZEM: Z princezny Charlotte je školačka. Doprovodili ji rodiče i bratr
  Britská princezna Charlotte (4) nastoupila do přípravné školy. Jde o soukromou Thomas’s Battersea School, kam chodí i její bratr princ George (6). Zatímco vévodkyně Kate ve velký den svého syna kvůli těhotenství chyběla, dceru do školy vyprovodila spolu s manželem Williamem.Další články k tématu:OBRAZEM: Stydlivý George nemá zuby a šibalka Charlotte vyplázla jazykPrincezna Charlotte letos nastoupí do soukromé školy, čeká ji i baletPrincezna Charlotte slaví čtvrté narozeniny. O fotky se postarala KatePrinc George mával mečem, princezna Charlotte osedlala maminku KateOBRAZEM: Princ George a princezna Charlotte byli hvězdami na svatběOBRAZEM: Charlotte a George dováděli na charitativní akci. Kate relaxovala
 • OBRAZEM: Stydlivý George nemá zuby a šibalka Charlotte vyplázla jazyk
 • Princezna Charlotte letos nastoupí do soukromé školy, čeká ji i balet
 • Princezna Charlotte slaví čtvrté narozeniny. O fotky se postarala Kate
 • Princ George mával mečem, princezna Charlotte osedlala maminku Kate
 • OBRAZEM: Princ George a princezna Charlotte byli hvězdami na svatbě
 • OBRAZEM: Charlotte a George dováděli na charitativní akci. Kate relaxovala
 • staré OBRAZEM: V Josefově shořela stodola, škoda se vyšplhala na 900 tisíc
  Josefov - Pět jednotek hasičů likvidovalo ve středu večer požár stodoly v Josefově, místní části Rožné na Bystřicku. Při požáru ani samotném zásahu se podle mluvčí Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina Petry Musilové nikdo nezranil.
  staré Videa na výšku mají budoucnost, usmyslel si Acer a představil projektor s vertikálním obrazem
  Na právě probíhajícím veletrhu spotřební elektroniky IFA představil Acer zajímavou novinku – projektor, který promítá obraz na zeď na výšku. Výrobce to odůvodnil tím, že řada videí dnes vzniká na mobilních telefonech a jsou natáčena na výšku. Nový projektor je umožní promítnout na zeď, aniž by se ...
  staré OBRAZEM: Missky mají za sebou profesionální focení. Která se vám líbí?
  Také letos čekalo vítězky soutěže krásy krátce po finále focení. O oficiální fotografie dívek se postarala fotografka Petra Odrazilová, která pro Českou Miss fotila i v minulém roce. Snímky budou vítězky používat také na mezinárodních soutěžích krásy.Další články k tématu:Česko i Slovensko mají nové miss. Federální královnou krásy je Češka VavruškováMissí nemoc nám nehrozí. Partneři vše ustojí, tvrdí nové královny krásyDívky jsou jiné, než když jsem byla v miss před 25 lety, říká LakatošováČeská Miss 2018 Šteflíčková porušila pravidla soutěže. V porotě nakonec chybělaFinalistky miss šly do plavek. Líbí se vám více Češky, nebo Slovenky?
 • Česko i Slovensko mají nové miss. Federální královnou krásy je Češka Vavrušková
 • Missí nemoc nám nehrozí. Partneři vše ustojí, tvrdí nové královny krásy
 • Dívky jsou jiné, než když jsem byla v miss před 25 lety, říká Lakatošová
 • Česká Miss 2018 Šteflíčková porušila pravidla soutěže. V porotě nakonec chyběla
 • Finalistky miss šly do plavek. Líbí se vám více Češky, nebo Slovenky?
 • staré OBRAZEM: Missky mají za sebou profesionální focení. Která se vám líbí?
  Také letos čekalo vítězky soutěže krásy krátce po finále focení. O oficiální fotografie dívek se postarala fotografka Petra Odrazilová, která pro Českou Miss fotila i v minulém roce. Snímky budou vítězky používat také na mezinárodních soutěžích krásy.Další články k tématu:Česko i Slovensko mají nové miss. Federální královnou krásy je Češka VavruškováMissí nemoc nám nehrozí. Partneři vše ustojí, tvrdí nové královny krásyDívky jsou jiné, než když jsem byla v miss před 25 lety, říká LakatošováČeská Miss 2018 Šteflíčková porušila pravidla soutěže. V porotě nakonec chybělaFinalistky miss šly do plavek. Líbí se vám více Češky, nebo Slovenky?
 • Česko i Slovensko mají nové miss. Federální královnou krásy je Češka Vavrušková
 • Missí nemoc nám nehrozí. Partneři vše ustojí, tvrdí nové královny krásy
 • Dívky jsou jiné, než když jsem byla v miss před 25 lety, říká Lakatošová
 • Česká Miss 2018 Šteflíčková porušila pravidla soutěže. V porotě nakonec chyběla
 • Finalistky miss šly do plavek. Líbí se vám více Češky, nebo Slovenky?
 • actual not cached