Registrace •  Přidání RSS zdroje
Kurzy ze dne: 20.09.2019 || EUR 25,910 || USD 23,490
sobota 21.září 2019, Týden: 38, Den roce: 264,  dnes má svátek Matouš, zítra má svátek Darina
21.září 2019, Týden: 38, Den roce: 264,  dnes má svátek Matouš


( Nalezeno 6 článků )

Volný pohyb lidí ze zemí EU v říjnu skončí, pokud dojde na tvrdý brexit, píše tisk

staré Volný pohyb lidí ze zemí EU v říjnu skončí, pokud dojde na tvrdý brexit, píše tisk
Britské ministerstvo vnitra plánuje ukončit volný pohyb občanů zemí Evropské unie v případě brexitu bez dohody hned 31. října....chcete vědět víc?
staré Za chvili bude volny sklad v Nevade
Tak tento muj nejvetsi sklad bude za chvili volny k pronajmu/prodeji. Shipito ho uz nepotrebuje a rozhodli se prestehovat. Uz jim budou stacit jen jeden sklad v Kalifornii a jeden v Nevade. Takze tato kapitola uz konci. Takze hledam zajemce na pronajem i pripadne na prodej. I kdyz radeji chci sklad pronajmout.
staré Dotaz emailem: Co delat s volnym kapitalem?
Ahoj Johne, myslis ze bych te mohl poprosit o rady ohledne prace s cashem/volnym kapitalem? Zajimalo by me jak k tomu pristupujes ty. V poslednim roce casto slychavam ze je dobre mit v dnesni dobe pripraven cash az spadnou trhy, pripadne prijde krize. Co se bavim s lidmi tak vsichni shromazduji cash ve velkem, prodavaji … Continue reading Dotaz emailem: Co delat s volnym kapitalem? →
  • Continue reading Dotaz emailem: Co delat s volnym kapitalem? ?
  • staré Volny pohyb pracovníků v rámci EU bude snazší. Novela má zelenou
    Sněmovna schválila novelu, která upravuje fungování zaměstnaneckých penzijních fondů. Změna má usnadnit volný pohyb pracovníků v rámci EU. Zároveň ruší některá pravidla, která v tomto systému vytvářejí překážky. Novela reaguje na požadavky legislativy EU.
    staré Budeme ve skladu mit volnych 200 paletovych pozic. Jak je zpenezit?
    Budeme ve skladu mit volnych az cca 200 paletovych pozic. Napadlo me, nejakym zpusobem je zpenezit. Co jsme si nechavali uskladnit palety drive my jinde, tak obvykla cena je kolem 5-7 Kc za EUR...
    actual not cached