Registrace •  Přidání RSS zdroje
Kurzy ze dne: 20.09.2019 || EUR 25,910 || USD 23,490
sobota 21.září 2019, Týden: 38, Den roce: 264,  dnes má svátek Matouš, zítra má svátek Darina
21.září 2019, Týden: 38, Den roce: 264,  dnes má svátek Matouš


( Nalezeno 100 článků )

Kuciaka zřejmě zavraždil bývalý voják Marček, potvrdili slovenští prokurátoři

staré Kuciaka zřejmě zavraždil bývalý voják Marček, potvrdili slovenští prokurátoři
Vyšetřování případu prokuratura očekává letos na podzim. Následně by měla být podána obžaloba....chcete vědět víc?
datum vydání: 20/09/2019 21:53:23 včera Slováci si v ulicích připomněli vraždu Kuciaka
Po více než půl roce dnes Slováci opět vyšli do ulic na shromáždění připomínající loňskou vraždu novináře Jána Kuciaka a jeho partnerky Martiny Kušnírové. Organizátorky demonstrace ve slovenské metropoli nařkli vládu z toho, že selhala při řízení státu. Občanská iniciativa Za slušné Slovensko ohlásila shromáždění nejen v Bratislavě, ale i v dalších městech na Slovensku a ve světě, kde žije slovenská komunita.
datum vydání: 20/09/2019 21:20:05 včera Slováci vyšli kvůli vraždě Kuciaka znovu do ulic. Kritizovali nedůvěryhodnost vlády
Sledovali jsme nekonečná selhání při řízení státu, tento systém vedl až k vraždě novináře, zaznělo na shromážděních.
datum vydání: 20/09/2019 20:46:30 včera Slováci si připomněli vraždu novináře Kuciaka a jeho Martiny. Vláda prý selhává
Po více než půl roce v pátek Slováci opět vyšli do ulic na shromáždění připomínající loňskou vraždu novináře Jána Kuciaka a jeho partnerky Martiny Kušnírové. Organizátorky demonstrace ve slovenské metropoli nařkli vládu z toho, že selhala při řízení státu. Občanská iniciativa Za slušné Slovensko ohlásila shromáždění nejen v Bratislavě, ale i v dalších městech na Slovensku a ve světě, kde žije slovenská komunita.
datum vydání: 20/09/2019 20:39:48 včera „Nekonečná selhání v čele státu.“ Na Slovensku si připomínají smrt Kuciaka a Kušnírové
Po více než půl roce vyšli Slováci opět do ulic na shromáždění připomínající loňskou vraždu novináře Jána Kuciaka a jeho partnerky Martiny Kušnírové. Organizátorky demonstrace ve slovenské metropoli nařkly vládu z toho, že selhala při řízení státu. Občanská iniciativa Za slušné Slovensko ohlásila shromáždění v Bratislavě i v dalších městech na Slovensku a ve světě tam, kde žijí krajané.
datum vydání: 20/09/2019 10:26:12 včera Slováci si připomenou popravu novináře Kuciaka (†27). Demonstrovat se bude i v Brně
V pátek si Slováci v několika městech doma i v zahraničí opět připomenou loňskou vraždu novináře Jána Kuciaka a jeho partnerky. Hlavní demonstrace byla svolána na podvečer do centra slovenské metropole, jedna z akcí je naplánována i v Brně. 
datum vydání: 20/09/2019 09:49:18 včera Slováci vyjdou do ulic, připomenou si vraždu novináře Kuciaka
Slováci si dnes v několika městech doma i v zahraničí opět připomenou loňskou vraždu novináře Jána Kuciaka a jeho partnerky. Hlavní demonstrace byla svolána na podvečer do centra slovenské metropole, jedna z akcí je naplánována i v Brně.
staré Sťažnosť Kočnera voči obvineniu v prípade vraždy Kuciaka ÚŠP opätovne zamietol
Jeho advokátovi Parovi uznesenie o zamietnutí sťažnosti doručili v piatok.
staré Zoltán Andruskó vypovedal v prípade vraždy Jána Kuciaka ako svedok
Obvinený Zoltán Andruskó v stredu vypovedal v banskobystrickom Ústave na výkon väzby.
staré Kočner obviněný z vraždy Kuciaka odmítl další obžalobu. Za padělání směnek Markízy
Kontroverzní slovenský podnikatel Marian Kočner v pondělí u soudu odmítl obžalobu, podle které se měl podílet na padělání směnek v hodnotě téměř 69 milionů eur (1,78 miliardy korun). Jejich proplacení žádala jedna z Kočnerových firem i od soukromé televize Markíza. Kočnera policie letos v březnu obvinila také z objednávky loňské vraždy novináře Jána Kuciaka. V kauze padělání směnek jej obžalovala spolu s bývalým ředitelem Markízy a exministrem hospodářství Pavolem Ruskem. Také ten už dříve vinu popřel.
staré Psala si s Kočnerem obviněným z vraždy Kuciaka? Čaputová chce konec náměstkyně
Slovenská prezidentka Zuzana Čaputová dnes vybídla státní tajemnici (náměstkyni) slovenského ministerstva spravedlnosti Moniku Jankovskou k rezignaci. Podle médií si Jankovská psala s Marianem Kočnerem, který je obviněný kromě jiného z objednání loňské vraždy novináře Jána Kuciaka. Jankovská, které spolu s dalšími soudci policie minulý týden zabavila mobilní telefony, dříve popřela, že byla s Kočnerem v kontaktu.
staré Žreb prisúdil Námestie SNP na výročie vraždy Kuciaka SaS. Prenechá ho iniciatíve Za slušné Slovensko
Dva roky od vraždy novinára a jeho snúbenice si pripomenieme týždeň pred parlamentnými voľbami.
staré Šifrované zprávy odkrývají, jak muž obviněný z objednání vraždy Kuciaka ovlivňoval slovenskou politiku
staré Alena Z. obviněná v případu Kuciaka (†27) poslala dopis z vazby: Ve vězení má leháro!
Alena Z. (45), která je mimo jiné obviněná z objednávky a přípravy vražd novináře Jána Kuciaka (†27) a jeho snoubenky Martiny Kušnírové (†27), napsala dopis z vazební věznice. Popsala v něm, jak vypadá za mřížemi její denní režim. Otázky ohledně zavražděné dvojice však zodpovědět odmítla.
staré Liberálové na Slovensku dle Luboše Blahy: Z chvástání možného vraha dělají rockovou hvězdu. Jim o památku mrtvého Kuciaka vůbec nejde
Vidíte to? Pravicový radikál Marian Kotleba je novým ministrem vnitra ve vládě, kde má většinu strana Směr - Sociální demokracie a Kotlebovi radikálové ji drží u moci. Zhruba takhle nějak podle poslance Směru Luboše Blahy popisují současnou situaci na Slovensku tamní novináři, které zákonodárce označuje za zaprděné.
staré Prezidentka dôveruje vyšetrovaciemu tímu a prokurátorom v kauze vraždy J.Kuciaka
Čaputová zdieľa presvedčenie vyšetrovateľov i dozorujúcich prokurátorov, že v záujme vyšetrenia celého prípadu je potrebné, aby ľudia, ktorých sa dôvodné podozrenia vyplývajúce z komunikácie s jedným z obvinených týkajú, prišli dobrovoľne v tejto veci vypovedať.
staré Kuciaka zavraždil bývalý voják Marček? Původně byl za střelce považován jiný muž
Vrahem slovenského novináře Jána Kuciaka a jeho partnerky Martiny Kušnírové byl patrně jeden z obviněných Miroslav Marček, který se k činu během vyšetřování přiznal a jehož kriminalisté původně označovali jen za řidiče.
staré Vrahem Kuciaka a jeho snoubenky je podle policie obviněný Marček. V případu jsou ale stále pochybnosti
staré Kuciaka a Kušnírovou zastřelil bývalý voják Marček, míní prokuratura
Dozorující prokurátoři speciální prokuratury Slovenské republiky v pondělí připustili, že o průběhu loňské vraždy novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky Martiny Kušnírové přetrvávají určité pochybnosti, ale vrah by měl být jasný.
staré Vrahem Kuciaka byl podle prokuratury patrně bývalý voják Marček
Pezinok (Slovensko) - Vrahem slovenského novináře Jána Kuciaka a jeho partnerky Martiny Kušnírové byl patrně jeden z obviněných Miroslav Marček, který se k činu během vyšetřování...
staré Vrahem Kuciaka byl podle prokuratury patrně bývalý voják Marček
Pezinok (Slovensko) - Vrahem slovenského novináře Jána Kuciaka a jeho partnerky Martiny Kušnírové byl patrně jeden z obviněných Miroslav Marček, který se k činu během vyšetřování...
staré Vrahem Kuciaka a jeho snoubenky je údajně Marček. Vyšetřovatelé ho původně měli za řidiče
Vrahem slovenského novináře Jána Kuciaka a jeho partnerky Martiny Kušnírové byl patrně jeden z obviněných Miroslav Marček, který se k činu během vyšetřování přiznal a jehož kriminalisté původně označovali jen za řidiče. Vyplývá to z prohlášení dvou elitních prokurátorů, kteří dohlížejí na vyšetřování loňské dvojnásobné vraždy.
staré Kuciaka zřejmě zavraždil bývalý voják Marček, potvrdili slovenští prokurátoři
Vyšetřování případu prokuratura očekává letos na podzim. Následně by měla být podána obžaloba.
staré Vrahem Kuciaka byl podle prokuratury patrně bývalý voják Marček
Pezinok (Slovensko) - Vrahem slovenského novináře Jána Kuciaka a jeho partnerky Martiny Kušnírové byl patrně jeden z obviněných Miroslav Marček, který se k činu během vyšetřování...
staré Kočnerova Alena viněná ze smrti Jána Kuciaka ve vazbě chřadne: Kde nechala vlasy?
Alena Zs. (45), která je obviněná ze zprostředkování vraždy investigativního novináře Jána Kuciaka, ve čtvrtek vypovídala v centrále Národní kriminální agentury. Alena Zs. na první pohled vypadala ztrhaně a překvapila změnou image.
staré „Nenechte růst špínu.“ Nechutný výpad Kočnera drtí rodinu Kuciaka, Fico řeší džihád
Předsedové stran slovenské vládní koalice Směr-sociální demokracie a Most-Híd Robert Fico a Béla Bugár ve čtvrtek důrazně popřeli spojení s Marianem Kočnerem. Tedy mimo jiné mužem obviněným z objednávky vraždy novináře Jána Kuciaka. Do nesnází se dostali, když slovenská média zveřejnila část rozšifrované komunikace, kterou Kočner prostřednictvím aplikace Threema vedl s Alenou Zsuzsovou, rovněž stíhanou mimo jiné za vraždu Kuciaka.
staré Gang obviněný z vraždy novináře Kuciaka chtěl zabít další tři lidi
Z přípravy vraždy dvou prokurátorů a advokáta byli obviněni členové gangu, kteří jsou obviněni z loňské vraždy novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky Martiny Kušnírové. Ve středu to potvrdilo slovenské ministerstvo vnitra.
staré Obviněni v případu Kuciaka mají na svědomí další vraždy
Čtveřici obviněných z vraždy novináře Jána Kuciaka a jeho partnerky slovenská policie obvinila i z přípravy dalších tří vražd, jejichž oběťmi se měli stát dva prokurátoři a advokát. Podle serveru sme.sk to oznámilo slovenské ministerstvo vnitra.
staré Zabití Kuciaka nestačilo? Čtveřice chystala další vraždy, prokurátor je obvinil
Čtveřici obviněných z vraždy novináře Jána Kuciaka a jeho partnerky slovenská policie obvinila i z přípravy dalších tří vražd, jejichž oběťmi se měli stát dva prokurátoři a advokát. Podle serveru sme.sk to oznámilo slovenské ministerstvo vnitra.
staré Podezřelí z vraždy novináře Kuciaka jsou obvinění z přípravy dalších vražd. Jejich oběťmi prý měli být prokurátoři i exministr
staré Obvinění z vraždy Kuciaka jsou obviněni z přípravy dalších vražd
Bratislava - Čtveřici obviněných z vraždy novináře Jána Kuciaka a jeho partnerky slovenská policie obvinila i z přípravy dalších tří vražd, jejichž oběťmi se měli stát dva prokurátoři...
staré Obvinění z vraždy Kuciaka jsou obviněni z přípravy dalších vražd
Bratislava - Čtveřici obviněných z vraždy novináře Jána Kuciaka a jeho partnerky slovenská policie obvinila i z přípravy dalších tří vražd, jejichž oběťmi se měli stát dva prokurátoři...
staré Obvinění z vraždy Kuciaka jsou obviněni z přípravy dalších vražd
Bratislava - Čtveřici obviněných z vraždy novináře Jána Kuciaka a jeho partnerky slovenská policie obvinila i z přípravy dalších tří vražd, jejichž oběťmi se měli stát dva prokurátoři...
staré Kočner před vraždou Kuciaka šifroval zprávy. Díky spojce s policií věděl všechno
Podnikatel Norbert Bödör měl skvělé kontakty u policie, informace předával Marianu Kočnerovi, který je obviněn z objednání vraždy novináře.
staré Anton Hrnko vyzýva, aby sa ktokoľvek zdržal zásahov do vyšetrovania vraždy Kuciaka a Kušnírovej
Kriminálna práca podľa neho zahŕňa "vyťažovanie podsvetia."
staré Drsné video ze Slovenska: „Robert Fico stojí v čele mafie!“ Padlo i jméno Jána Kuciaka
Na Slovensku to vře. Lídr opozičního hnutí Obyčejní lidé a nezávislé osobnosti Igor Matovič tvrdí, že existují důkazy o tom, jak mafie ovládá Slovensko. Vychází prý z informací o komunikaci mezi kontroverzními podnikateli Marianem Kočnerem a Norbertem Bödörem. Šlo také o vraždu slovenského novináře Jána Kuciaka.
staré Marian Kočner mal posielať Petorvi Tóthovi osobné údaje Jána Kuciaka pred vraždou
Ján Kuciak, Veľká Mača 558, Galanta, napísal mu 3. októbra minulého roka.
staré Prokuratúra bude informovať o postupe vo vyšetrovaní vraždy Kuciaka začiatkom augusta
Práve Úrad špeciálnej prokuratúry vykonáva v tomto prípade dozor.
staré Kočner by sa musel s vraždou Kuciaka zblázniť, hovorí jeho bývalý spoločník
Bývalý spoločník Mariana Kočnera Štefan Ágh figuroval v kauze Gamatex. Teraz v súdnej sieni sleduje súdny proces v kauze zmeniek TV Markíza.
staré Prokurátor naštval rodiče Kuciaka a jeho snoubenky: Buďte chlap, vyzývají ho
„Buďte chlap a zveřejněte svou konverzaci s Kočnerem,“ vyzvali rodiče zavražděného investigativního novináře Jána Kuciaka (†27) a jeho snoubenky Martiny Kušnírové (†27) bývalého náměstka generálního prokurátora na Slovensku Petera Šufliarského. Ten během vyšetřování kauzy vraždy mladého páru svoji funkci položil. 
staré Lhal údajný vrah Kuciaka policii? Tohle všechno nesedí na doznání Marčeka
Vražda investigativního novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky Martiny Kušnírové nepřestává znepokojovat veřejnost ani kriminalisty. Policie po rozsáhlém vyšetřování sice nejprve zadržela pět hlavních podezřelých a následně i údajného objednavatele mordu. Jenže, pak přišel šok. V průběhu výslechů se k vraždám snoubenců nečekaně doznal Miroslav Marček. Ten byl původně považován jen za šoféra. Poslal dokonce omluvný dopis rodičům obětí. Jenže jeho výpovědi v mnoha bodech neodpovídají zjištěním kriminalistů. Je možné, že si doznání prostě vymyslel? A jaký důvod by k tomu mohl mít? 
staré Kdo zabil novináře Jána Kuciaka? Přiznání domnělého vraha nesedí
K vraždě Jána Kuciaka se slovenské policii přiznal jiný muž, než na kterého ukazují dosavadní důkazy. Policisté za vraha považovali bývalého policistu Tomáše Szabóa, později se však přiznal jeho bratranec Miroslav Marček. Může jít o trik, aby soud nebyl schopný jednoznačně určit viníka a oběma mužům uložil mírnější trest.Další články k tématu:Vražda novináře Jana Kuciaka a Martiny Kušnírové: minuta po minutěMatka Kuciakovy zavražděné snoubenky vstoupí do politiky, píší na SlovenskuZločin, mafie, politika. Od vraždy novináře Jána Kuciaka uplynul rokNa Slovensku vzniklo investigativní centrum, nese jméno Jána KuciakaKočner kompromitoval prokurátory i prezidenta. Měl na to schopnou volavkuNajdu na vás špínu, vyhrožuje Kočner Kuciakovi na zveřejněné nahrávce
 • Vražda novináře Jana Kuciaka a Martiny Kušnírové: minuta po minutě
 • Matka Kuciakovy zavražděné snoubenky vstoupí do politiky, píší na Slovensku
 • Zločin, mafie, politika. Od vraždy novináře Jána Kuciaka uplynul rok
 • Na Slovensku vzniklo investigativní centrum, nese jméno Jána Kuciaka
 • Kočner kompromitoval prokurátory i prezidenta. Měl na to schopnou volavku
 • Najdu na vás špínu, vyhrožuje Kočner Kuciakovi na zveřejněné nahrávce
 • staré Kočner obviněný z vraždy Kuciaka: Chtějí mu přišít i popravu mafiána!
  Marián Kočner, kterého obvinili z objednání vraždy novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky Martiny Kušnírové, zažívá horké chvilky. Valí se na něj jedno nařčení za druhým. Nejnovější zprávy hovoří o jeho roli v případu, který se odehrál před 16 lety. Dva podnikatelé tvrdí, že si Kočner údajně objednal vraždu mafiánského bosse Jána Takáče v roce 2003.
  staré SIS rozpracovala aktivity osôb, ktorých činnosť mohla súvisieť s vraždou Kuciaka
  Ekonomická kriminalita či zmanipulované verejné obstarávania patria medzi hlavné zdroje príjmov organizovaného zločinu na Slovensku.
  staré Rukavice použité pri vražde Kuciaka a Kušnírovej polícia hneď nezaistila, boli v aute
  Rukavice však detektívi protizločineckej jednotky NAKA mali nájsť až potom, ako ich na ne upozornil údajný strelec.
  staré Zvrat v kauze vraždy Kuciaka: Našli bundu střelce, ale obviněnému nepatří!
  Byl to šok, když úkladný vrah 21. února 2018 zastřelil ve slovenské Velké Mači investigativního novináře Jána Kuciaka (†27) a jeho snoubenku Martinu Kušnírovou (†27). Za vykonavatele vraždy byl dlouhou dobu považován bývalý policejní vyšetřovatel Tomáš Sz., jenže k činu se posléze doznal jeho spoluobviněný Miroslav Marček. Jenže ani tak věci nejdou tak hladce, jak by si kriminalisté přáli.
  staré Slovenští policisté našli bundu, kterou měl na sobě Kuciakův vrah
  Bezpečnostní kamery v slovenské obci Veĺká Mača v okresu Galanta zachytily loni v únoru pohyb člověka, který zavraždil novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenku Martinu Kušnírovou. Podle televize Markíza před měsícem zajistili policisté ve městě Kolárovo bundu, kterou měl vrah v den vraždy oblečenou a identifikovali ji právě na základě záběrů bezpečnostních kamer.
  staré Kočner obviněný z vraždy Kuciaka chce na svobodu: Žádost o propuštění projedná zvláštní soud!
  Údajný objednatel vraždy novináře Jána Kuciaka (†27) a jeho snoubenky Martiny Kušnírové (†27), Marián Kočner, který je stíhaný za více zločinů, se pokouší dostat na svobodu. Televizní stanici JOJ se podařilo zjistit, že k příslušnému soudnímu senátu podal žádost o propuštění z vazby. Kriminalisté mezitím zjišťují, kolik světla do vyšetřování ještě může vnést údajný „střelec“ Kuciakovy kauzy Miroslav Marček.
  staré Z Maroše Kramára je mafián! Zahraje si vraha novináře Kuciaka (†27)
  Koho by napadlo, že zrovna charismatický herec Maroš Kramár (60), moderátor pořadu Zázraky přírody, by mohl ztvárnit kontroverzního slovenského podnikatele, který je zapleten do případu mladého investigativního novináře Jána Kuciaka (†27)? A přece tomu tak bude ve třetí sérii populárního krimiseriálu Za sklem, kde mu byla svěřena role mafiána Voznera.
  staré Krize demokracie! Slováci si zvolili Čaputovou. A jak její volba souvisí s vraždou Kuciaka? Bohumil Pečinka napovídá...
  Zkušený komentátor Bohumil Pečinka zavítal k Barboře Tachecí do Českého rozhlasu. Prozradil jí, že ve zvolení právničky Zuzany Čaputové vidí krizi demokracie. Slováci si prý zvolili někoho, o kom nic nevědí, a až čas ukáže, zda to bylo správné. Poté srovnal Čaputovou s Přemyslem Oráčem. Věnoval se také Trikolóře Václava Klause mladšího.
  staré Ruskí špióni pôsobia v Limbachu, tvrdí centrum Jána Kuciaka
  Rusi, ktorí stáli za šikanou ruského investigatívneho novinára Ivana Golunova, pôsobia údajne aj na Slovensku.
  staré Rozpory ve výpovědi údajného vraha Jána Kuciaka
  Přiznání bývalého profesionálního vojáka Miroslava Marčeka k vraždě novináře Jána Kuciaka a Martiny Kušnírové obsahuje několik nesrovnalostí, které nyní prověřují slovenští vyšetřovatelé. Spolupracují přitom s odborníky na balistiku a se soudními lékaři.
  staré Miroslav M. z prípadu vraždy Kuciaka: Rodina si zaslúži vedieť, kto to urobil a prečo
  Výpoveď obvineného Miroslava sa rozchádza v tom, koľkými strelami zasiahol novinára.
  staré Žitný o zastrieracom manévri pri vražde Kuciaka
  Bol objednávateľom vraždy novinára Jána Kuciaka podnikateľ Marian Kočner alebo nejaký Rus? Vypočujte si vo videu TV Pravda názor bezpečnostného analytika Milana Žitného.
  staré Vraždu Kuciaka si objednal rusky mluvící muž, tvrdí najednou pachatel
  Bývalý profesionální voják Miroslav Marček, údajný vrah novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky Martiny Kušnírové, slovenským policistům řekl, že vraždu si objednal rusky mluvící muž. Ve středu o tom informovala televize Joj.
  staré Zvrat v případu vraždy Kuciaka: Objednal si mord známý Rus?!
  Jeden z obviněných v případu loňské vraždy slovenského novináře Jána Kuciaka podle televize Joj vypovídal, že usmrcení reportéra si objednal rusky mluvící cizinec. Policii to prý uvedl s odvoláním na vyjádření dalšího obviněného. Z vraždy Kuciaka policie dříve obvinila dohromady pět osob, jako objednavatele označila kontroverzního podnikatele Mariana Kočnera. Střelec kromě Kuciaka v jeho domě zastřelil i reportérovu přítelkyni.
  staré Vraždu Kuciaka si objednal rusky mluvící cizinec, tvrdí jeden z obviněných
  Vraždu slovenského novináře Jána Kuciaka si možná objednal rusky mluvící cizinec. Podle slovenské televize Joj to vypověděl jeden z obviněných v kauze. Policii to údajně uvedl s odvoláním na vyjádření dalšího obviněného.Další články k tématu:Podle rodičů zavražděného Kuciaka někdo brání vyšetření případuKuciakovi vrazi jsou obvinění i z vraždy podnikatele, uvedla policieBývalý voják Marček se přiznal k zastřelení Kuciaka a jeho snoubenkyNajdu na vás špínu, vyhrožuje Kočner Kuciakovi na zveřejněné nahrávce
 • Podle rodičů zavražděného Kuciaka někdo brání vyšetření případu
 • Kuciakovi vrazi jsou obvinění i z vraždy podnikatele, uvedla policie
 • Bývalý voják Marček se přiznal k zastřelení Kuciaka a jeho snoubenky
 • Najdu na vás špínu, vyhrožuje Kočner Kuciakovi na zveřejněné nahrávce
 • staré Vraždu slovenského novináře Jána Kuciaka si podle jednoho z obviněných prý objednal cizinec
  staré Miroslav M. údajne tvrdí, že Kuciaka zabili na objednávku cudzinca
  Z jeho výpovede je zjavné, že sa s bratrancom Tomášom Sz. o pozadie objednávky nezaujímali.
  staré Na pamätník mien zabitých novinárov pridali aj Jána Kuciaka
  Na pamätníku vo Washingtone sa nachádzajú mená 2 344 novinárov zabitých od roku 1837.
  staré Matka zavražděné přítelkyně (†27) Kuciaka (†27): Její tušení se po rekonstrukci krvavého činu naplnilo
  Slovenská policie udělala velký krok k objasnění nájemné vraždy, jejíž obětí byli investigativní novinář Ján Kuciak (†27) a jeho stejně stará snoubenka Martina Kušnírová. Nedávno proběhla v domě zabitých rekonstrukce činu, které se účastnil i Miroslav Marček. Ten se před nedávnem k činu doznal policii. Nyní promluvila matka Martiny Zlatice (54), která jakoby podvědomě celou dobu tušila pravdu. Tu nyní potvrdili i vyšetřovatelé.
  staré Kuciaka a novinárov pre Kočnera sledoval aj policajný vyšetrovateľ
  Súčasťou tzv. Kočnerovho komanda, ktoré sledovalo novinárov, bol aj bývalý zamestnanec colného úradu, ktorý je dnes policajným vyšetrovateľom.
  staré Nová rekonstrukce vraždy Kuciaka (†27) zamíchala karty! Vrah netušil, kde našli tělo!
  Ve vesnici nechvalně proslulé popravou Jána Kuciaka (†27) a jeho snoubenky Martiny Kušnírové (†27) bylo v úterý pořádně rušno. Ve Velké Mači totiž proběhla rekonstrukce dvojnásobné vraždy. Na místo proto kromě obrovského množství policistů, hasičů, advokátů a zvídavých novinářů přijel v doprovodu policejních zakuklenců i Miroslav Marček obviněný z obou vražd. Měl ukázat, jak k ohavnému činu došlo. Jenže spousta věcí vůbec neseděla.
  actual not cached