Kurzy ze dne: 20.09.2019 || EUR 25,910 || USD 23,490
sobota 21.září 2019, Týden: 38, Den roce: 264,  dnes má svátek Matouš, zítra má svátek Darina
21.září 2019, Týden: 38, Den roce: 264,  dnes má svátek Matouš

( Nalezeno 18 článků )

Junioři i „áčko“ pardubických florbalistů vezou stříbra z Bratislavy

staré Junioři i „áčko“ pardubických florbalistů vezou stříbra z Bratislavy
Pardubičtí florbalisté za sebou mají další turnaj před startem superligy. O víkendu se v Bratislavě na tamním Slovak Floorball Cupu 2019 dostali až do finále, kde se v sobotu večer střetli s celkem Nokian KrP. Loňský čtvrtfinalista finské nejvyšší soutěže však Východočechům dal pěkně za vyučenou, Pardubice s ním prohrály 1:10 a v Bratislavě získaly stříbrnou medaili.Další články k tématu:Pardubičtí florbalisté zvolili za kapitána Dleska. Doufal jsem v to, říká...chcete vědět víc?
datum vydání: 17/09/2019 09:44:06 4 dny Strelectvo-ME: Juniori skončili v mixe na 4. mieste
Slovenskí reprezentanti v skeete Veronika Sýkorová so Štefanom Zemkom nepostúpili na ME v Lonate v súťaži zmiešaných párov z kvalifikácie. V pondelok dosiahli 138 bodov a obsadili štrnáste miesto.
staré Cyklistika-ME: Pluimersová získala titul v pretekoch junioriek
Najlepšia zo Sloveniek Radka Paulechová obsadila 32. miesto.
staré Cyklistika-ME: Jenčušová v časovke junioriek 20., triumf van Anrooijovej
Okrem Jenčušovej sa v časovke predstavila aj Simona Záhorcová.
staré Paňková štvrtá vo finále K1 junioriek, Macúš piaty v C1
Dodok bol jediný slovenský zástupca vo finále C1 do 23 rokov, keď zo semifinále postúpil z desiatej priečky. Jeho krajan Marko Mirgorodský síce predviedol čistú jazdu, no skončil až na 17. pozícii.
staré Slovenskí vodnoslalomári juniori si z Krakova nesú striebro
V utorok sa predstavili aj ďalšie slovenské hliadky. Juniori 3xC1M Ľudovít Macúš, Juraj Mráz a Juraj Dieška skončili na piatom mieste.
staré Zlato v šprinte junioriek si v biatlonovom Osrblí vybojovala Bechová
Zo štvorice Sloveniek bola najlepšia na 44. mieste Veronika Machyniaková (+1:55,8).
staré MS v cyklistike: V pretekoch junioriek triumfovala Stiggerová
Z dvojice slovenských reprezentantiek si lepšie počínala Petra Machálková, ktorá skončila na 59. priečke, Radka Paulechová finišovala na 71. mieste.
staré MS v cyklistike: Slovenkám sa v časovke junioriek nedarilo
Petra Machálková obsadila 42. miesto, Radka Paulechová finišovala o dve priečky nižšie.
staré Juniori a dorastenci získali na MS v silovom trojboji 13 medailí
Dorasteneckým majstrom sveta v kategórií do 105 kg sa stal Jaroslav Halač.
staré Hocková obsadila na MS v streľbe 21. miesto v skeete junioriek
Titul majsterky sveta si vystrieľala v novom juniorskom svetovom rekorde (53 bodov) Číňanka Jü-fej Čche.
staré V deblových mixoch sú majstri sveta španielski a talianski juniori
C2mix do 23 rokov: 1. Miren Lazkanová - David Llorente (Špan.) 103,08. C2mix juniorov: 1. Elena Micozziová - Flavio Micozzi (Tal.) 113,77 .
staré Slovenskí juniori získali na ME v silovom trojboji štyri medaily
Ákos Labát bol druhý v kategórii nad 120 kg (540,17 b.) a Kristián Slíž v kategórii do 93 kg (509,89 b).
staré V najcennejšom drese Slovenska aj juniori 1.BK Michalovce
V sobotu 28.4. sa v najcennejšom drese Slovenska výberu U18 predstavili odchovanci 1.BK Michalovce Martin Pirkovský a Samuel Kincel.
staré Futbalový Tréner Petrovič skončil pri reprezentačných tímoch junioriek
Riaditeľ technického úseku SFZ Ján Greguš spolu s viceprezidentom SFZ pre štátne reprezentácie Karolom Belaníkom sa budú zaoberať hľadaním nového trénera v najbližšom období.
staré MICHALOVCE: Juniori oplatili Handlovej prehru
Po basketbalovej stránke boli Michalovčania o niečo lepší a cenné víťazstvo si zaslúžili.
staré Vo vytrvalostných pretekoch na MSJ v biatlone boli juniori SR v úzadí
Medzi 87 štartujúcim sa celá štvorica zmestila až do druhej časti výsledkovej listiny.