Registrace •  Přidání RSS zdroje
Kurzy ze dne: 25.05.2020 || EUR 27,275 || USD 25,003
pondělí 25.května 2020, Týden: 22, Den roce: 146,  dnes má svátek Viola, zítra má svátek Filip
25.května 2020, Týden: 22, Den roce: 146,  dnes má svátek Viola


( Nalezeno 100 článků )

Prince Andrewa natočili v Epsteinově domě. Nařčením se brání

staré Prince Andrewa natočili v Epsteinově domě. Nařčením se brání
Buckinghamský palác v pondělí označil za odporné naznačování, že by princ Andrew (59) mohl mít cokoli společného se sexuálním zneužíváním mladých dívek, z nějž byl obviněn americký finančník Jeffrey Epstein (†66). Stalo se tak poté, co se objevilo několik let staré video, na němž je syn britské královny Alžběty II. v Epsteinově domě.Další články k tématu:Soudní patolog potvrdil, že Epstein spáchal sebevraždu. Oběsil se v celeEpstein nemusel spáchat sebevraždu. Mohl ho někdo zabít, naznačuje pitvaEpsteinovi dozorci dostali pracovní volno, ředitele věznice přeložiliPro Epsteina podle policie sháněla dívky dcera mediálního magnáta MaxwellaEpsteinovu sebevraždu obestřely konspirační teorie, sdílel je i TrumpFinančník Epstein obviněný ze zneužívání nezletilých spáchal sebevražduAmerický finančník Epstein byl v cele nalezen v bezvědomí se zraněními na krkuMinistr práce USA Acosta rezignoval, udělal to kvůli Epsteinově kauze...chcete vědět víc?
datum vydání: 24/05/2020 17:25:07 včera Alena Šeredová už je z porodnice doma! Pochlubila se fotkou s partnerem a svojí malou princeznou
Novopečená maminka, modelka Alena Šeredová (42) se pochlubila rodinným snímkem s partnerem Alessandrem Nasim. Na fotce nechyběla také čerstvě narozená dcerka, která dostala krásné jméno Vivienne Charlotte.
 • Alena Šeredová
 • datum vydání: 24/05/2020 13:27:13 včera Prince William: Parenthood brought Diana death emotions
  The Duke of Cambridge tells a documentary on mental health he found things "overwhelming" at times.
  datum vydání: 24/05/2020 11:22:24 včera Šeredová už je s princeznou z porodnice doma: Čekala na ni záplava darů
  Novopečená maminka Alena Šeredová (42) je v sedmém nebi. Před pár dny přivedla na svět vytoužené miminko, nyní už je z porodnice doma. Prozradila to fotkou z postele se svým partnerem Alessandrem, jehož je malá Vivienne Charlotte prvním potomkem.
  datum vydání: 22/05/2020 10:03:19 3 dny Princezna Elisabeth (18) šokovala královskou rodinu: Místo koruny na hlavu raději zbraň!
  Zcela netradiční životní cestu zvolila korunní princezna Elisabeth Belgická, která dala vale pohodlí a bohatému společenskému životu a ve svých 18 letech se přihlásila na vojenskou akademii.
  datum vydání: 22/05/2020 08:21:54 3 dny Nechal si narůst dlouhé vlasy: Zdeněk Piškula by teď mohl hrát romantického prince
  Herec Zdeněk Piškula (21) se po karanténě pomalu vrací k práci. V Městských divadlech pražských začíná zkoušet hru Vojna a mír, navíc si poprvé v životě vyzkoušel roli modela, a právě při focení jsme ho potkali.
 • Zdeněk Piškula
 • datum vydání: 22/05/2020 07:03:56 3 dny Šeredová si umí vybrat! Co vše její princezničce připadne díky bohatému tatínkovi?
  Všichni ji litovali, když ji opustil fotbalista, s nímž má dva kluky, ale teď jí naopak můžou jen závidět. Alena Šeredová (42) porodila holčičku Vivienne Charlotte a stmelila tak pouto s miliardářem Alessandrem Nasim (46). Co všechno mu ale říká pane a jednou to možná zdědí právě novorozená holčička?
  datum vydání: 22/05/2020 00:03:56 3 dny U Prince sází na zážitky
  Jedním z nejkrásnějších zážitků letní Prahy bude návštěva Terasy U Prince na Staroměstském náměstí, která se může pochlubit doslova magickým výhledem na Orloj a věže Týnského chrámu. Místo jako stvořené pro všechny fajnšmekry a romantiky, ať už přijdou „jenom“ na kávu a dort s výhledem či na fantastickou večeři. Anebo chtějí ulovit jeden z nejprestižnějších
  datum vydání: 21/05/2020 19:21:58 4 dny Šok pro prince Charlese: Harry objevil svého nového »otce«!
  Otce má princ Harry (35) jen jednoho, ale ten žije tisíce kilometrů daleko. Pro radu a potřebnou oporu v těžkých časech tak začal docházet ke známému hudebníkovi Davidu Fosterovi (70), s nímž se zná přes Meghan (38). Jejich přátelství ale přerostlo v pouto, které jim princ Charles (71) může jen závidět!
  datum vydání: 21/05/2020 07:21:59 4 dny Další princezna na útěku. Bojím se, že mě zabijí, zoufá šlechtična a prosí o pomoc
  Australská stanice Channel 9 přinesla příběh dubajské šlechtičny Maíthy Maktúm, která zveřejnila video, v němž zoufale prosí o pomoc, zmínila i strach, že bude zavražděná. Žena je členkou rozvětvené královské rodiny Spojených arabských emirátů (SAE), v posledních dvou letech je už třetí dubajskou princeznou, která by ráda uprchla před krutostí své rodiny. V roce 2018 zkusila utéct princezna Latifa, dcera dubajského korunního prince, premiéra SAE, a v podstatě nejmocnějšího muže země, šejcha Muhammada bin Rašída Al Maktúma (70). Princeznu ale dostihli otcovi muži, šejch od té doby dceru vězní. Loni šejchovi Muhammedovi i s dvěma dětmi utekla nejmladší manželka, jordánská princezna Hajá bint al-Hussajn.
  staré Belgická princezna nastoupí na vojenskou akademii, připraví ji na vládnutí
  Belgický královský dvůr oznámil, že korunní princezna Elisabeth (18) bude rok studovat na vojenské akademii. Je to v rámci příprav na její budoucí královské povinnosti. Na trůn usedne po svém otci Philippem(60).
  staré Alena Šeredová ukázala dceru a prozradila jméno princezny! Má rovnou dvě
  Česká modelka žijící v Itálii Alena Šeredová (42) v úterý 19. května porodila dceru, kterou nazvala princeznou. Mezi téměř devíti tisíci příspěvky byla gratulace i od italského fotbalisty Giorgia Chielliniho (35), který malinkou oslovil a tím pravděpodobně prozradil její jméno. Teď ale šla s pravdou ven i samotná modelka, a tak je to už jisté! Holčička dostala krásná jména rovnou dvě. 
  staré Alena Šeredová se pochlubila dcerou: Jak svou vysněnou princeznu pojmenovala?
  Modelka a moderátorka Alena Šeredová (42) se v úterý stala trojnásobnou maminkou. Po dvou synech se dočkala vytoužené dcerky, kterou se sympatická brunetka pochlubila na Instagramu. A prozradila i krásné jméno, jež holčička dostala.
 • Alena Šeredová
 • stala trojnásobnou maminkou
 • staré Uniklo jméno novorozené princezny Aleny Šeredové! Prozradil ho italský fotbalista
  Česká modelka žijící v Itálii Alena Šeredová (42) v úterý 19. května porodila dceru, kterou nazvala princeznou. Mezi téměř devíti tisíci příspěvky byla gratulace i od italského fotbalisty Giorgia Chielliniho (35), který malinkou oslovil a tím pravděpodobně prozradil její jméno. 
  staré Zmizení perníkové princezny [Alena Jakoubková / MOBA]
  Na malém městě ví skoro každý, kde se co šustne, ale dvojčata Klára a Gábina to vědí do puntíku.
  staré Vítej, princezno: Alena Šeredová se ve 42 letech stala trojnásobnou maminkou
  Sen se pro ni stal skutečností. Alena Šeredová (42) se v úterý stala trojnásobnou maminkou. Česká modelka a herečka, zdomácnělá v Itálii, přivedla na svět dceru.
 • Alena Šeredová
 • zdomácnělá v Itálii
 • staré Nežijú len v rozprávkach. Tento mini drak však neohrozí žiadnu princeznú
  Malé draky nie sú žiadnym výmyslom. Skrývajú sa v lesoch južnej a juhovýchodnej Ázie.
  staré Klenoty Wankelovy sbírky. Do starší doby železné zavede princezna z Býčí skály
  Kopie dobových šatů a šperků. Pohled do tváře a turisté se rázem přenesou časem o více než dva a půl tisíce let zpět. Do starší doby železné. Expozici Cesta do pravěku Blanenska v Muzeu Blanenska totiž rozšíří unikátní socha takzvané princezny z Býčí skály.
  staré Klenoty Wankelovy sbírky. Do starší doby železné zavede princezna z Býčí skály
  Kopie dobových šatů a šperků. Pohled do tváře a turisté se rázem přenesou časem o více než dva a půl tisíce let zpět. Do starší doby železné. Expozici Cesta do pravěku Blanenska v Muzeu Blanenska totiž rozšíří unikátní socha takzvané princezny z Býčí skály.
  staré Vrátí se legendární Prince of Persia? Objevují se falešné stopy i nadějné náznaky
  Značka Prince of Persia se zapsala nesmazatelným písmem nejen do videoherní historie, ale také do srdcí mnoha fanoušků po celém světě. Ostatně, byl to právě Prince of Persia, na jehož základech Ubisoft vystavěl svou nejpopulárnější značku současnosti – Assassin’s Creed. Na skok do minulosti První hra z dnes již početné série vyšla roku 1989 exkluzivně pro … Přečtěte si celý článek Vrátí se legendární Prince of Persia? Objevují se falešné stopy i nadějné náznaky
 • Vrátí se legendární Prince of Persia? Objevují se falešné stopy i nadějné náznaky
 • staré Od malé princezny po britskou královnu. Podívejte se na bankovky zachycující, jak šel čas s Alžbětou II.
  Zdobení bankovek tvářemi významných osobností pro daný stát patří mezi celosvětové tradice. Využití osobnosti Alžběty II. v tomto ohledu proto není žádným překvapením. V případě britské královny ale pavučina času v průběhu desítek let zachytila proces stárnutí. Cenné papíry vydané bankami na různých koncích světa společně mapují její vývoj od malého dítěte až po nejdéle vládnoucí panovnici.
  staré 08:05 Princezna Lada
  Jana Preissová jako neohrožená královská dcera v pohádce volně zpracované podle B. Němcové (1969). Dále hrají: B. Waleská, od jejíhož narození brzy uplyne 110 let, E. Kohout, P. Oliva a další. Scénář J. Soukup. Kamera F. Němec. Režie V. Jordánová
  staré Zemřela princezna Maria (†31): Pravnučku posledního českého krále zradilo srdce
  Ve věku pouhých 31 let zemřela princezna Maria Petrovna Galitzineová, která byla pravnučkou Karla I., posledního českého krále a císaře Rakouska.
  staré Podle lebky z doby železné vytvořili princeznu z Býčí skály
  Říká se jí princezna z Býčí skály, a přestože zemřela již před 2500 lety, návštěvníci Moravského krasu se jí již letos budou moci podívat díky nejmodernější vědě do očí. Jde o jednu z nejzáhadnějších postav středoevropských dějin.
  staré Mramorová koupelna jako pro princeznu
  Trendy v bydlení udávají už několik let nestárnoucí a neochvějně krásné materiály: dřevo, beton a mramor. Všechny nadčasové materiály se dobře kombinují s různými barvami i styly a sluší jim bílá sanitární technika. Ovšem jenom mramor v sobě nese ušlechtilou krásu, noblesu a dokáže vytvořit koupelnu jako z pohádky.
  staré Prince of Persia Redemption objeven po osmi letech
  Uniklého prototypu zrušeného dílu si do nedávna skoro nikdo nevšiml.
  staré Ukázka ze zrušené hry Prince of Persia: Redemption se objevila na internetu
  Před osmi lety pracovat Ubisoft na novém dílu Prince of Persia, ale vývoj nebyl nikdy dokončen. Nyní se na internetu objevilo gameplay. Mezitím se ovšem možná konečně chystá nový díl, jak značí nově zaregistrovaná doména pro Prince of Persia 6.
  staré Primadona Meghan: »Princezno« jí říkali už dávno!
  Meghan Markleová (38) má pravděpodobně pocit, že se narodila pro to být princeznou. A tak se podle toho chovala už v dobách dávných, kdy se s princem Harrym (35) ještě ani osobně neznali.
  staré Princezna se zlatou hvězdou
  staré Ubisoft zřejmě chystá nového Prince of Persia
  Už je tomu opravdu dlouho, co jsme si mohli zahrát hru Prince of Persia. Jak se ale zdá, Ubisoft na tuto sérii nezanevřel. Po oznámení nového dílu AC se možná hráči dočkají ještě dalšího přídavku v podobě oznámení právě nového Prince of Persia. Ubisoft si totiž zaregistroval doménu princeofpersia6.com. Nezbývá tedy než čekat. Zahráli byste si nový díl této série?
  staré Čtyři pokusy o sebevraždu! Nový dokument odhalí nejtemnější chvíle princezny Diany
  Královskou rodinu čeká další podpásovka. Sdílný dokument o problémech zesnulé Diany (†36) má prozradit úskalí nešťastného manželství s princem Charlesem (71). Princezna z lidu se údajně čtyřikrát pokusila spáchat sebevraždu a před rozvodem trpěla poruchou příjmu potravy.
  staré Kazašská princezná prišla o korunku
  Dcéra prvého prezidenta Kazachstanu Dariga Nazarbajevová už nie je náhradníčkou na post hlavy štátu.
  staré Tatínek, nebo prababička? Fanoušci řeší, komu je podobná princezna Charlotte
  Tatínek, jeho sestřenice, dědečkova sestřenice, nebo prababička? Fanoušci královské rodiny se nemohou shodnout na tom, komu je více podobná princezna Charlotte. Dcera prince Williama a vévodkyně Kate 2. května 2020 oslavila páté narozeniny.
  staré 8 nejlepších fotek princezny Charlotte (5), která ráda vyplazuje jazyk na fotografy: Roztomilá princeznička slaví narozeniny
  Princezna Charlotte (5) si ze všech královských ratolestí u veřejnosti získala zatím asi největší sympatie. A to nejen kvůli tomu, že umí být i pořádná rošťanda a ráda plazí jazyk na fotografy, jak předvedla například na svatbě Harryho a Meghan nebo loni při závodech v jachtingu.
 • Princezna Charlotte
 • při závodech v jachtingu
 • staré Princezna Charlotte slaví 5. narozeniny: Nové fotky berou dech!
  Princezna Charlotte slaví právě tuto sobotu už páté narozeniny. Její rodiče, vévodkyně Kate (38) a princ William (37), tak prostřednictvím svého instagramového účtu zveřejnili její nejnovější fotografie.
  staré Princezna Charlotte slaví 5. narozeniny. Kate ji vyfotila, jak pomáhá
  Princezna Charlotte slaví 2. května 2020 své páté narozeniny. Kensingtonský palác zveřejnil nové fotky pořízené vévodkyní z Cambridge. Dcera prince Williama a Kate na nich mimo jiné pomáhá s balením a roznášením jídla osamělým seniorům.
  staré Kate a William zveřejnili narozeninové snímky princezničky Charlotte (5): Malá holčička pomáhá seniorům!
  Princezna Charlotte (5) slaví v sobotu páté narozeniny. Vévodkyně Kate (38) a princ William (37) při té příležitosti zveřejnili sérii jejích narozeninových fotek.
 • Charlotte
 • Vévodkyně Kate
 • princ William
 • staré Česká tenisová láska: Jsi pro naši princeznu to nejlepší!
  Příběh jako z Hollywoodu. Vztah kdysi elitních českých tenistů Radka Štěpánka a Nicole Vaidišové je cokoliv, jen ne tuctový. Slavný pár si prošel celou řadou radostí i zklamání, teď však, jak se zdá, vše jde tím nejlepším možným směrem. Poslední příspěvek populárního Štěpce, který uveřejnil na sociálních sítích, o tom mluví jasně.
  staré Princezna Leia na pláži: Carrie Fisher na vzácných snímcích z roku 1983, podívejte se
  Zesnulá americká herečka bude navždy vnímána jako kulturní ikona. A to hlavně díky jedné z rolí v Lucasových Hvězdných válkách. Spolu s ní odešla princezna Leia, která byla vnitřní silou a nezlomností inspirací pro obrovské množství mladých dívek a díky jedinečným kostýmům i objektem touhy nejedné generace chlapců.
  staré Punková písničkářka Mucha, streamování zkoušky sólistů baletu a animovaná pohádka o indiánské princezně. Nabízíme kulturní tipy na středu 1. května
  V pátek se můžete podívat na třetí sérii osudů florentského rodu Medicejových na Netflixu, poslechnout si živý online koncert punkové písničkářky Nikoly Mucha, sjet do autokina na snímek Národní třída či se večer podívat na animovanou pohádku o princezně Pocahontas....
  staré Inspirace od tchyně? Meghan najala právníka zesnulé princezny Diany (†36)!
  Manželka prince Harryho sáhla po nejvyšších možných trumfech. Byť se osobně nikdy nesetkaly, Meghan Markleová (38) má princeznu Dianu (†36) za vzor v mnoha oblastech života. A tak stačilo pár telefonátů a korespondence. Nyní se brunetka může pyšnit tím, že stejný právní zástupce, který u soudu zastupoval tragicky zesnulou matku princů Williama (37) a Harryho (35), se teď bude bít za ni.
  staré Vzpomínáte na urozenou babičku z Deníku princezny? Dnes je jí 84 let a klidně by si zahrála v dalším dílu
  Od natočení druhého dílu Deníku princezny, ve kterém Julie Andrews ztvárnila královnu Clarisse Renaldiovou, sice uplynulo už 16 let, ale herečka svěřila, že by se nebránila dalšímu pokračování. „Dlouho se o tom mluví, ale zatím nemám na stole scénář nebo tak. Ale myslím, že bych do toho šla. Hrozivě stárnu a začínám být nedůtklivá,“ řekla se smíchem v pořadu The Talk.
  staré Karanténa je pro prince Charlese časem pro uvažování o ekologičtější budoucnosti
  Následník britské koruny princ Charles nevnímá pandemii koronaviru a současnou karanténu jen negativně. Vidí v ní příležitost zastavit příliš uspěchanou společnost, která by měla využít tento moment k uvažování o ekologičtější budoucnosti. Nouzový stav výrazně omezil dopravu a výrobu, máme najednou čistější atmosféru, vodní svět a větší klid v přírodě. To má blahodárný vliv na neustále zkoušené a devastované životní prostředí. A podle jednasedmdesátiletého prince z Walesu bychom se neměli vracet k původnímu hektickému ničení přírody, ale přemýšlet, jak trvale a udržitelně rozvíjet společnost v souladu s živou i neživou přírodou.
  staré Sestra Kim Čong-una v centru pozornosti: Princezna režimu s krásnou tváří, za kterou se skrývá zlo
  Ať už je pravda o zdravotním stavu severokorejského vůdce Kim Čong-una jakákoliv, v centru pozornosti se aktuálně ocitla jeho mladší sestra a pravděpodobná nástupkyně Kim Jo-čong (32). Dlouho se jí dařilo skrývat se v bratrově stínu, užila si ale i svou „chvilku slávy“ na olympiádě v Jižní Koreji. Někteří ji přirovnávají k Ivance Trumpové nebo označují za „princeznu“ režimu. Minulý měsíc navíc ukázala, že má i jinou než vlídnou tvář.
  staré Švédská princezna dělá pomocnou sílu v nemocnici. A proti viru bojují i další urození
  Kromě zranitelnosti světových společenství poodhalila pandemie nového koronaviru také míru solidarity, které jsou lidé v kritických chvílích schopni. Pozadu nezůstali ani ti urození. Do pomoci v boji s koronavirem se zapojili členové královských rodin, povšiml si server Insider.
  staré O princezně Jasněnce a létajícím ševci
  staré Královna nikdy nechodí pozdě: Herečka Anne Hathaway vtipně zavzpomínala na svůj průlomový film Deník princezny
  Polštářová výzva už dávno není na Instagramu žádnou novinkou, ale Anne Hathaway (37) stejně neodolala a mezi posledními se do ní také zapojila.
 • není na Instagramu žádnou novinkou
 • Anne Hathaway
 • staré Manželka prince Harryho Meghan: Z vévodkyně prezidentkou? Už se to chystá!
  V britské monarchii to s bídou dotáhla na manželku vévody a královnou by se pravděpodobně nikdy nestala, ale v Americe má možná víc šancí zazářit! Mohla by se Meghan Markleová (38) stát prezidentkou USA?  
  staré Dojemné tleskání vévodů mělo hořkou dohru: Totální trapas pro prince Williama!
  Můžeme za stále častější výstupy vévodů z Cambridge a jejich dětí poděkovat koronaviru? V březnu a dubnu se sice téměř žádné oficiální královské události neodehrávají, o to víc jsou ale William (37) a Kate Middletonová (38) vidět na veřejnosti i se svými ratolestmi. Tentokrát hrdinům v první linii zatleskala celá pětice!
  staré Pomáhala nakaženým. Recesističtí Kravihorci ocení švédskou princeznu Sofii
  Za její statečný čin, když šla pracovat jako zdravotní sestra v době epidemie do nemocnice k nakaženým koronavirem, chtějí představitelé recesistické vinařské Kravihorské republiky ocenit švédskou princeznu Sofii.
  staré Nové snímky prince Louise povzbudily fanoušky k diskuzi: Také vidíte dědečka Michaela?
  Nejmladší potomek prince Williama (37) a vévodkyně Kate (38) , princ Louis, slaví druhé narozeniny. Kensingtonský palác při této příležitosti, už tradičně, vydal oslavencovy čerstvé snímky. Jejich autorkou je opět vévodkyně z Cambridge.
 • Williama
 • Kate
 • staré Královská rodina zveřejnila nové snímky prince Louise. Vyrábí na nich plakát
  Britský princ William a jeho manželka Kate zveřejnili několik fotografií k příležitosti dnešních druhých narozenin svého syna Louise. Vévodkyně Kate, která své děti fotí pravidelně, malého prince zachytila, když vyráběl duhový plakát. Duhu v různých podobách britské děti začaly vytvářet poté, co kvůli šíření koronaviru zavřely školy. Jejich obrázky mají symbolizovat naději.
  staré Švédská princezna Sofia vypomáhá v době koronavirové v nemocnici
  Švédská princezna Sofia (35) se v době šíření koronaviru osobně zapojila do pomoci zdravotníkům. V minulém týdnu absolvovala spolu s dalšími osmdesáti dobrovolníky třídenní kurz. Nyní pravidelně dochází na soukromou kliniku Sophiahemmet ve Stockholmu, kde pomáhá jako asistentka.
  staré Neprovokuje jen výstřihy a rozparky. Tímto počinem česká rapová princezna vyzývá k síle a naději v těžké době
  Kulturní svět se kvůli pandemii nového typu koronaviru téměř zastavil. I tak ale v této hluché době občas zazní nějaký tón.
  staré Grandslamový vítěz v roli princezny. Tenisté si teď plnými doušky vychutnávají role otců
  Udržují se v kondici, plní všechny možné výzvy a také se naplno věnují svým dětem. Tenisté, i když teď nemohou hrát na turnajích, mají důvod k radosti. Svůj čas tráví se svými rodinami a vžívají se do pro ně poněkud netradičních rolí. Třeba z Andyho Murrayho se díky dcerkám stala princezna.
  staré Princezna Beatrice zrušila květnovou svatbu s italským miliardářem
  Plánovaná květnová svatba britské princezny Beatrice (31) a italského miliardáře Edoarda Mapelliho Mozziho (37) se neuskuteční. Vnučka královny Alžběty II. musela kvůli šíření koronaviru zrušit svatební hostinu v zahradách Buckinghamského paláce, nyní se odkládá i samotný obřad.
  staré Nenáviděný boss má z Newcastlu továrnu na peníze, fanoušci vyhlížejí saúdského prince
  Ashley koupil Newcastle v roce 2007 a od té doby to s fotbalem ve městě jde od desíti k pěti. Teď fanouškům svitla naděje v podobě investorů z Arábie.
  staré Nejluxusnější karanténa na světě: Podívejte se do útrob zámku korunního prince
  Noční klub, obří akvárium, dvě tělocvičny, vinný sklep nebo kinosál. To vše je součástí francouzského zámečku, který patří saúdskoarabskému korunnímu princi Mohammedu Bin Salmanovi. Honosné sídlo ho údajně stálo v přepočtu 8,4 miliardy korun!
  staré Princezna Sofie odložila korunku a nastoupila do nemocnice. Pomůže v boji s koronavirem
  Švédská princezna Sofia (35), vévodkyně z Värmlandu, podstoupila třídenní kurz na univerzitě ve Stockholmu, aby mohla vypomáhat jako zdravotní asistentka v nemocnici. Švédsko bylo jednou z posledních evropských zemí, které zavádělo restrikce kvůli koronaviru způsobujícímu nemoc covid-19. Jejich opatření nejsou ani zdaleka tak přísná jako jinde. Nákaza se v zemi rychle šíří a už si vyžádala více než tisíc obětí, uvedl list Daily Mail.
  staré Expřítelkyně prince Harryho: Z jejich vztahu propadla úzkosti a depresi!
  Randit se slavnou osobností jistě není jenom tak, neustále máte v patách novináře, fotografy, nadšené fanoušky, a na každém kroku vás doprovází bodyguardi. To nezní moc romanticky! Svoje o tom ví bývalá modelka a herečka Florence Brudenell-Bruceová (34), která je už pár let šťastně provdaná za multimilionáře Henryho St. George. A před lety randila s princem Harrym (35).
  staré Švédska princezná odložila korunku a pracuje v nemocnici. Chce tiež pomôcť v boji s vírusom
  Každý, kto môže, chce pomôcť. Pripája sa aj švédska princezná Sofia, ktorá absolvovala trojdňový lekársky kurz.
  staré Dávná mumie princezny Ukok prý udržuje ruskou oblast Altaj bez nákazy
  Zatímco se koronavirus šíří Ruskem rekordním tempem, Altajská republika v jižní části Sibiře, kde žije zhruba 220 000 obyvatel,... Historie
 • Historie
 • staré Britská královská svatba zrušena. Princezna o novém termínu neuvažuje
  Mezi ty, kterým koronavirová pandemie zhatila plány na svatební obřad, se řadí i britská princezna Beatrice. V pátek 29. května si měla brát italského obchodníka Eduarda Mapelli Mozziho. K tomu ale nedojde, pár oficiálně oznámil zrušení akce. Princezna ani její snoubenec nyní neuvažují o hledání nového termínu. Není na to podle nich vhodná doba. Největší královská událost tohoto roku je tak odložena na neurčito.
  staré Zoufalá princezna Beatrice: Veselka se oficiálně ruší! Proč?
  Již nějakou dobu se o tom šuškalo,  teď už je ale definitivně jasno. Svatba princezny Beatrice (31) byla kvůli koronaviru definitivně zrušena. Sestřenice princů Williama (37) a Harryho (35) s tím už jistě počítala, ale samozřejmě ji to i tak mrzí.
  staré Coronavirus: Prince William opens Nightingale Hospital
  The Duke of Cambridge uses video link to officially open the site on the edge of Birmingham.
  staré Koktavý Kokoška (✝53) ze Šíleně smutné princezny: Předčasná smrt po selhání ledvin
  Jméno tohoto herce upadlo tak trochu do zapomnění, stačí ale připomenout Kokošku z Šíleně smutné princezny (1968) a všichni mají okamžitě jasno. Možná vás to překvapí, ale představitel pohádkového hrdiny koktal doopravdy.
  staré Dům Mela Gibsona novým bydlištěm prince Harryho a jeho ženy nejspíš nebude. Byť by za to stál
  Nádherný dům v kalifornském Malibu, jehož posledním známým majitelem je herec Mel Gibson, zmiňovala v minulých dnech zejména britská média jako možné bydliště britského prince Harryho a jeho ženy Meghan. Naopak americká média v téže době tuto zprávu vehementně popírala. Jisté v tuto chvíli je pouze jediné - zmiňovaný dům by byl bez nejmenší pochyby nejenom důstojným útočištěm páru, ale především neobyčejně příjemným domovem.
  staré Budu drakem, princeznou, nebo Ĺľabákem?
  Kterou z pohádkových postav bych se chtěla stát? Možná se tak jako malá ptala i autorka knihy Cesta do pohádky a pedagožka Jitka Míčková. A třeba se tak ptá i dnes.
  staré Idylické natáčení Pekla s princeznou? Naopak, Mádl krvácel, Ramba se bála a Stránský si narazil zadek!
  Ve sváteční večer vsadí Česká televize na rozkošnou pohádku Peklo s princeznou. Málokdo ale ví, že komediální příběh při natáčení provázela celá řada nešťastných nehod, zranění a nepříjemností. Bývalý „Snowboarďák“ Jiří Mádl (33) například pro svou roli doslova a do písmene cedil krev a představitelka princezny Anety Tereza Ramba (30), tehdy Voříšková, zase dostala šok z pavouků!
  staré Poznáváte tuto herečku? Patří mezi naše nejznámější filmové princezny!
   
  staré Jana Semerádová a Erich Traxler: Chaconne pro princeznu
  Po osmi letech od vydání alba „Sólo pro krále“ se flétnistka a umělecká vedoucí mezinárodně úspěšného barokního souboru Collegium Marianum Jana Semerádová vrací s podobně koncipovaným albem, které příznačně nazvala „Chaconne pro princeznu“. Po dvoře pruského krále v Postupimi nás tentokrát zve spolu s vynikajícím rakouským cembalistou Erichem Traxlerem na anglický dvůr, kde se dcera Jiřího II. princezna Anna věnovala hudebnímu vzdělání pod vedením Georga Friedricha Händela. Album vydává Supraphon na CD i v digitálních formátech (MP3, FLAC, HI-RES) již 24. dubna 2020. The post Jana Semerádová a Erich Traxler: Chaconne pro princeznu appeared first on OperaPlus.
 • Jana Semerádová a Erich Traxler: Chaconne pro princeznu
 • OperaPlus
 • staré Slovenská popová princezna se stará o dceru v zamořené Itálii. Tvář holčičky už neskrývá
  S partnerem a dcerou tráví Daniela Nízlová už několikátý týden v karanténě ve svém domě v italské Neapoli. Vzhledem k tomu, že se slovenská zpěvačka stará o takřka tříměsíční dceru Lindu, která ji maximálně zaměstnává, tak si zase tolik nestěžuje na to, že nemůže opustit hranice svého pozemku.
 • tříměsíční dceru Lindu
 • staré CV - HMS Prince of Wales (R09)
  Autor: FiBe Datum: 10.04.2020 16:40:29   Název:Name: HMS Prince of Wales HMS Prince of Wales Originální název: Original Name: HMS Prince of WalesKategorie:Category: letadlová loď Aircraft CarrierTřída: Class: Queen ElizabethKódové označení:Pennant Number: R09Loděnice:Builder: Aircraft Carrier Alliance - Rosyth Dockyard, Rosyth Založení kýlu:Laid Down: 26.05.2011Spuštění na vodu:Launched: 21.12.2017Uvedení do služby:Commissioned: 10.12.2019 Vyřazení ze služby:Decommissioned: - Velitel: Commander: 10.12.2019-DD.MM.RRRR Houston, Darren (Captain)Jednotka:Unit: DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ? DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?Posádka:Crew: 679Technické údaje:Technical Data:  Standardní výtlak: Standard Displacement: ? t ? long tonsPlný výtlak: Full Load Displacement: 65027 t 64000 long tonsDélka:Length: 284,07 m 932 ftŠířka:Beam: 73,15 m 240 ftPonor:Draught: 10,97 m 36 ftPancéřování:Armour: ? ?Pohon:Propulsion:  Typ:Type: IEP (integrovaný elektrický pohon):- typ CODLAG (kombinace diesel-generátoru, elektromotoru a plynové turbíny umožňující souběžný provoz)- 2x plynová turbína Rolls-Royce MT30 (36.000 kW)- 4x vznětový motor Wartsila 16V38 s elektrickým generátorem (11.600 kW)- 4x elektromotor Alstom / Converteam VDM25000 (10.000 kW) IEP (Integrated Electric Propulsion):- CODLAG (COmbined Diesel-eLectric And Gas) type- 2x Rolls-Royce MT30 Gas Turbine (48,277 hp)- 2x Wartsila 16V38 Diesel Engine with Electric Generator (15,556 hp)- 2x Alstom / Converteam Electric Motor VDM25000 (13,410 hp)Výkon:Power: 118400 kW při ? ot/min 158777 bhp at ? rpmŠrouby:Propellers: 2Zásoba paliva:Fuel Load: ? t ? long tonsVýkony:Performance:  Rychlost:Speed: 46,3 km/h 25 ktDosah:Range: 18520 km při rychlosti ? km/h 10000 nm at speed ? ktVýzbroj a vybavení:Armament and Equipment:  Výzbroj:Armament: 3x 20 mm kanon Mark 15 Phalanx (3x I)4x 30 mm kanon DES/MSI 30B (4x I) 3x Mark 15 Phalanx Gun, cal 20 mm (3x I)4x DES/MSI 30B Gun, cal. 30 mm (4x I)Vybavení:Equipment: Radary:1x PESA Radar typ 10461x přehledový 3D Radar typ 997 ArtisanOstatní:1x elektrooptický systém Ultra Electronics Series 25001x systém GPC1x skokanský můstek2x letadlový výtah Radars:1x Type 1046 Radar (Long Range PESA)1x Type 997 Artisan Radar (multi-Function 3D)Others:1x Electro-optical System Ultra Electronics Series 25001x Glide Path Camera System1x Ski-jump2x Aircrafts LiftNesená letadla:Aircraft Carried: kapacita: 72 letadel- obvykle palubní letecké křídlo s cca 40 letadly (36x Lightning II + 4x Merlin)Lockheed Martin F-35B Lightning IIBoeing CH-47 ChinookAgustaWestland Apache AH.1AgustaWestland Merlin HM.2 (včetně Crowsnest AEW)AgustaWestland Merlin HC.4AgustaWestland Wildcat AH.1AgustaWestland Wildcat HMA.2 Capacity: up to 72 Aircraft- usually Carrier Air Wing with 40 Aircrafts (36x Lightning II + 4x Merlin)Lockheed Martin F-35B Lightning IIBoeing CH-47 ChinookAgustaWestland Apache AH.1AgustaWestland Merlin HM.2 (include Crowsnest AEW)AgustaWestland Merlin HC.4AgustaWestland Wildcat AH.1AgustaWestland Wildcat HMA.2Poznámka:Note: - -Zdroje:Sources: www.royalnavy.mod.ukwww.royalnavy.mod.uken.wikipedia.orgen.wikipedia.orgwww.forces.nethttps://www.naval-technology.com/projects/cvf/www.baesystems.comwww.aircraftcarrieralliance.co.uk
 • FiBe
 • Queen Elizabeth
 • Captain
 • Mark 15 Phalanx
 • Mark 15 Phalanx
 • Lockheed Martin F-35B Lightning II
 • Boeing CH-47 Chinook
 • AgustaWestland Apache AH.1
 • AgustaWestland Merlin HM.2
 • Lockheed Martin F-35B Lightning II
 • Boeing CH-47 Chinook
 • AgustaWestland Apache AH.1
 • AgustaWestland Merlin HM.2
 • www.royalnavy.mod.uk
 • www.royalnavy.mod.uk
 • en.wikipedia.org
 • en.wikipedia.org
 • www.forces.net
 • https://www.naval-technology.com/projects/cvf/
 • www.baesystems.com
 • www.aircraftcarrieralliance.co.uk
 • staré Branky, body, kokoti: Perské princezny, buzerace po maďarsku a prasák ztracený v karanténě
  Přes obličej mají sice roušky, i tak ale neuvěřitelné výroky sázejí dál! A my je i z karantény pečlivě sledujeme!
  staré Poznali byste baculatou holčičku na fotce? Vyrostla z ní štíhlá blondýnka a představitelka princezen
  Buclaté tvářičky už dávno nemá a krátký sestřih nosila jen jako malá holčička. V rodinném archivu se rozhodla zapátrat tentokrát Sabina Laurinová (48) a vytáhla opravdový poklad. Herečka a zpěvačka, která 8. dubna slaví 48. narozeniny, vytáhla snímek ze svých prvních velikonočních svátků, kdy už mohla na pomlázku.
 • Sabina Laurinová
 • staré Na poslední chvíli. Dračí princezna má české kulisy
  Doslova za pět minut dvanáct padla poslední klapka pohádky Dračí princezna, kterou u nás norští filmaři v rámci pobídek dotočili, než vypukl nouzový stav. Rodinný snímek je dílem režisérky Katariny Launingové, která nezastírá inspiraci filmy Stevena Spielberga a magickým realismem Guillerma del Tora.  
  actual not cached