Registrace •  Přidání RSS zdroje
Kurzy ze dne: 24.11.2020 || EUR 26,260 || USD 22,128
úterý 24.listopadu 2020, Týden: 48, Den roce: 329,  dnes má svátek Emílie, zítra má svátek Kateřina
24.listopadu 2020, Týden: 48, Den roce: 329,  dnes má svátek Emílie


( Nalezeno 100 článků )

Systém ERA bude sledovat vzdušný prostor souostroví Fidži

staré Systém ERA bude sledovat vzdušný prostor souostroví Fidži
ERA podepsala smlouvu na dodávku systému, který bude sledovat letový provoz nad 18 000 čtverečnými kilometry souostroví Fidži v Pacifiku, přesně na opačné straně Zeměkoule, než leží Česká republika....chcete vědět víc?
datum vydání: 24/11/2020 13:27:40 dnes Rakousko v lednu zahájí systematické očkování proti covidu, první na řadě budou senioři
Systematické očkování rakouské populace proti covidu-19 začne v lednu, a to nejdříve v domovech seniorů a v pečovatelských domech u personálu a lidí starších 65 let. Oznámil to dnes na tiskové konferenci ve Vídni rakouský ministr zdravotnictví Rudolf Anschober, který chce proočkovat výraznou většinu obyvatel.
datum vydání: 22/11/2020 05:24:11 2 dny Covid-19: Strengthened tier system for England after lockdown
More areas will be in higher tiers, and the tiers will have tougher rules - but the 10pm pub curfew will ease.
datum vydání: 21/11/2020 11:22:30 3 dny Megaraketu NASA čekají finální testy. Space Launch System má vynést do vesmíru i loď, která zamíří na Měsíc
Největší vesmírná raketa historie poprvé poletí už příští rok. Loď Orion, kterou ponese, však bude zatím bez posádky. Za čtyři roky by měla pomoci vrátit Američany na Měsíc.
datum vydání: 20/11/2020 05:43:34 4 dny Megaraketu NASA čekají finální testy. Space Lunch System má vynést do vesmíru i loď, která zamíří na Měsíc
Největší vesmírná raketa historie poprvé poletí už příští rok. Loď Orion, kterou ponese, však bude zatím bez posádky. Za čtyři roky by měla pomoci vrátit Američany na Měsíc.
staré Covid: England tier system may need strengthening - government adviser
The impact of the three-tier Covid system in England was varied, says a senior health official.
staré Bentley Systems spouští fond Bentley iTwin Ventures
Spo­leč­nost Bent­ley Sys­tems ozná­mi­la zří­ze­ní fondu Bent­ley iTwin Ven­tu­res, jehož pro­střed­nic­tvím se hodlá po­dí­let na in­ves­ti­cích do na­děj­ných tech­no­lo­gic­kých spo­leč­nos­tí, které se ne­bo­jí no­vých pří­le­ži­tos­tí v ob­las­ti ře­še­ní di­gi­tál­ních dvoj­čat in­frastruk­tu­ry, jako jsou sil­ni­ce, že­lez­ni­ce, vodní cesty, mosty, in­že­nýr­ské sítě, prů­mys­lo­vá za­ří­ze­ní a další in­frastruk­tur­ní ma­jet­ky. Bent­ley iTwin Ven­tu­res je fond ri­zi­ko­vé­ho ka­pi­tá­lu v hod­no­tě 100 mi­li­o­nů do­la­rů.
 • Bent­ley Sys­tems
 • staré 3D Systems prodává Cimatron a GibbsCAM
  V mi­nu­lém týdnu ozná­mi­la spo­leč­nost 3D Sys­tems po­de­psá­ní do­ho­dy o pro­de­ji spo­leč­nos­ti Ci­ma­t­ron Ltd. a je­jích dce­ři­ných spo­leč­nos­tí, které ob­slu­hu­jí in­te­gro­va­ný CAD/CAM soft­ware Ci­ma­t­ron a CNC pro­gra­mo­va­cí soft­ware Gi­bb­s­CAM, investiční spo­leč­nos­ti Bat­te­ry Ven­tu­res. Ci­ma­t­ron a Gi­bb­s­CAM se při­po­jí k vý­rob­ní­mu port­fo­liu, které za­hr­nu­je po­sky­to­va­te­le CAD/CAM soft­wa­ru pro ko­vo­prů­my­sl Sig­ma­TEK Sys­tems. Oče­ká­vá se, že k do­kon­če­ní trans­ak­ce dojde během ná­sle­du­jí­cích 2–3 mě­sí­ců. Během této doby po­kra­ču­je 3D Sys­tems v po­sky­to­vá­ní údrž­by a pod­po­ry pro pro­duk­ty Ci­ma­t­ron a Gi­bb­s­CAM.
  staré Observer: System Redux – launch trailer
  Depresivní vize budoucnosti ve vylepšené verzi.
  staré Migrace databáze na jiný hosting, jinou url, jiný red. System
  Poptávám "přestěhování" webu [font="IBM Plex Sans", sans-serif]nakódovaného na míru (PHP)[/font], respektive databáze 109 MB, na nový hosting, jinou url a red. systém Wordpress. Jde mi hlavně o...
  staré Migrace databáze na jiný hosting, jinou url, jiný red. System
  Prosím radu, kde hledat chybu: mam aktivni web kodovany na zakazku a chci ho casem preklopit na jiny hosting, kde pobězi na WordPressu. Dostala jsem dočasnou url, kde web pripravim, WP je...
  staré Klip týdne: Není čas zavírat oči. Boje Arménů nenechaly chladnými System Of A Down
  To, čemu většina fanoušků už ani nevěřila, se stalo skutečností. Po dlouhých letech se s novou hudbou přihlásili američtí velikáni System Of A Down. Dvojice skladeb Protect The Land a Genocidal Humanoidz reflektuje aktuální situaci v Náhorním Karabachu, přičemž k prvně jmenované vznikl i všeříkající videoklip.  
  staré Observer: System Redux - Wallpapery
  staré 16:35 WV Systems Přerov Cup 2020
  Reportáž z mezinárodního tenisového turnaje vozíčkářů[online]
  staré Bitcoin Global System recenze – Jasně, že je to podvod [zkušenosti]
  Naše recenze Bitcoin Global Systému ukazuje, že je tato obchodní aplikace podvodná. Ve skutečnosti prodělává peníze. The post Bitcoin Global System recenze – Jasně, že je to podvod [zkušenosti] first appeared on OB Trading.
 • Bitcoin Global System recenze – Jasně, že je to podvod [zkušenosti]
 • OB Trading
 • staré BAE Systems Hägglunds AB [201R- ]
  Autor: Aubi Datum: 03.11.2020 19:30:42   Název:Name: BAE Systems Hägglunds AB BAE Systems Hägglunds AB Originální název:Original Name: BAE Systems Hägglunds ABHistorie názvů:History of Names: DD.MM.1899-DD.MM.1988 AB Hägglund & SönerDD.MM.1988-DD.10.1997 Hägglund Vehicle ABDD.10.1997-DD.09.2004 Alvis Hägglunds ABDD.09.2004-DD.MM.201R BAE Systems Land Systems Hägglunds ABDD.MM.201R-DD.MM.RRRR BAE Systems Hägglunds AB DD.MM.1899-DD.MM.1988 AB Hägglund & SönerDD.MM.1988-DD.10.1997 Hägglund Vehicle ABDD.10.1997-DD.09.2004 Alvis Hägglunds ABDD.09.2004-DD.MM.201R BAE Systems Land Systems Hägglunds ABDD.MM.201R-DD.MM.RRRR BAE Systems Hägglunds ABObory výroby:Production Subjects: strojírenství; obrněná technika engineering; armored vehiclesSídlo hlavního závodu:Headquarters: DD.MM.1899-DD.MM.RRRR Gullänget/Örnsköldsvik / DD.MM.1899-DD.MM.RRRR Gullänget/Örnsköldsvik / Názvy a sídla poboček:Subsidiary Name and Location: DD.MM.19RR-DD.MM.RRRR Gjøvik DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ... DD.MM.19RR-DD.MM.RRRR Gjøvik DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ... Vznik:Founded: DD.MM.1899 DD.MM.1899 Zánik:Cancelled: DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR Produkty:Products: DD.MM.1944-DD.MM.1946 Bücker Bü 181 BestmannDD.MM.1966-DD.MM.1972 Pbv 302DD.MM.1976-DD.MM.1978 Bv 206DD.MM.1983-DD.MM.1987 Strv 104DD.MM.1988-DD.MM.RRRR CV90DD.MM.200R-DD.MM.RRRR BvS 10Poznámka:Note: 1899 vznik jako tesařská dílna Johana Hägglunda1921 začátek výroby karoserií, později celých autobusů, tramvají1971 majitelem ASEA1988 společnost rozdělena na pět částí 1997 majitelem Alvis plc2004 majitelem BAE System -Zdroje:Sources: sv.wikipedia.orghttps://www.army-guide.com/eng/firm30.html
 • Aubi
 • Bücker Bü 181 Bestmann
 • Pbv 302
 • Bv 206
 • Strv 104
 • CV90
 • Alvis plc
 • BAE System
 • sv.wikipedia.org
 • https://www.army-guide.com/eng/firm30.html
 • staré Zebra systems: řešení SolarWinds RMM nově s nástrojem pro ochranu koncových bodů
  Integrace SolarWinds EDR umožňuje rozšířit IT služby o další vrstvu ochrany.
  staré Jak na nákup? Systematicky a chytře!
  Pamatujete si dobu před 12. březnem letošního roku, kdy se byznysu dařilo? Říkalo se tomu trvale udržitelný rozvoj. Firmy vykazovaly zisky a náklady vložené do podnikání se vracely. Většina hleděla ke šťastným zítřkům. A pak se najednou vše změnilo. Objevilo se cosi, co okem nepostřehneme, přesto to umí napáchat nedozírné škody. Virus. Svět nebyl připraven a státy se ocitly v karanténě.
  staré Koronavirus: Není zapotřebí tvrdý lockdown, když systematicky testujete a trasujete a uzavřete hranice
  Devi Sridhar, profesorka globálního veřejného zdraví na univerzitě v Edinburku v britském rozhlase:  Jednou z chyb, kterou hned na začátku pandemie udělala Británie, bylo, že dala rovnítko mezi potlačení pandemie a tvrdý lockdown. Německo si poradilo lépe, protože rychle napodobilo východoasijský model masového testování a rychle si vypracovalo trasování. A Německo se rychle vydalo touto cestou, i když zpočátku dost dobře nerozumělo tomu, proč to funguje. Jen věděli, že musejí běžet tímto směrem, aby udrželi svou ekonomiku ve funkčním stavu. Politikové nabídli veřejnosti velmi jasné vedení, kancléřka Merkelová naprosto jasně informovala veřejnost, jak se může vyhnout nákaze, jak rozbít řetězce nákazy, zavedli také testování na letištích, zavedli omezení. Bylo možno tohle všechno zavést a vyhnout se totálnímu lockdownu. Měli jsme zavést systém testování, trasování a karantény, který pořád v Británii řádně nefunguje.
  staré Vybavení CZ 4M Systems. Kde a z čeho se vyrábí úspěšné produkty české značky?
  V souvislosti s vývojem spojeným s pandemií nového koronaviru rezonuje v médiích i problematika závislosti západního světa na čínské výrobě. Z pohledu firem, jež s Čínou dlouhodobě kooperují, se ovšem o nové téma zas tak úplně nejedná. Všichni bychom chtěli mít produkty vytvořené u nás, našimi dělníky a konstruktéry. Ale vyrobit cokoli mimo Čínu tak, aby to po ekonomické stránce a po stránce požadavků zákazníků na objem v definovaném čase dávalo smysl, není vždy jednoduchý úkol.
  staré Dítě při rozchodu rodičů ve světle dynamiky a systemiky rodinných vztahů - AKREDITACE MPSV
  [skoleni-kurzy.eu] Akreditace: MPSV - A2018 - 0591-SP - PC Název akreditace:Dítě při rozchodu rodičů ve světle dynamiky a systemiky rodinných vztahů Cíl semináře Rodina představuje pro dítě bezpečné hnízdo a základ jeho jistoty. V ní zakouší, že je chráněno a milováno. V plně funkční rodině jsou nejlépe naplňovány jeho základní potřeby psychologické a sociální povahy. Rozchod či rozvod rodičů pro něj představuje obrovskou zkoušku a hlavně ztrátu veškerých dosavadních jistot. V této situaci je třeba obnovit ...Aliaves Co., a.s.
  staré Družstvo Svatopluk žádá soud o zrušení souhlasu s prodejem bytů po H-Systemu
  Bytové družstvo Svatopluk podalo k pražskému městskému soudu žádost o zrušení souhlasu s prodejem bytů v konkurzu po zkrachovalé společnosti H-System v Horoměřicích. Družstvo zároveň podalo stížnost na postup soudu při udělování povolení k prodeji. Připravujeme i ústavní stížnost, uvedl předseda družstva Martin Junek. 
  staré H-System: Družstvo žádá o zrušení souhlasu s prodejem bytů, připravuje se ústavní stížnost
  Bytové družstvo Svatopluk podalo k Městskému soudu v Praze žádost o prozatimní zrušení souhlasu s prodejem bytů v konkurzu po zkrachovalé společnosti H-System v Horoměřicích u Prahy. Družstvo zároveň předsedkyni soudu podalo stížnost na postup soudu při udělování povolení k prodeji.
  staré Kauza H-System: Družstvo Svatopluk žádá o zrušení souhlasu s prodejem bytů
  Bytové družstvo Svatopluk podalo k Městskému soudu v Praze žádost o prozatimní zrušení souhlasu s prodejem bytů v konkurzu po zkrachovalé společnosti H-System v Horoměřicích u Prahy. Družstvo zároveň předsedkyni soudu podalo stížnost na postup soudu při udělování povolení k prodeji. Družstvo nyní připravuje i ústavní stížnost, chce tak odvrátit blížící se prodej bytů, řekl v pondělí 26. října předseda družstva Martin Junek.
  staré Bentley Systems ocenila vítěze Year in Infrastructure 2020
  Le­toš­ní kon­fe­ren­ce Year in In­frastructu­re i zá­vě­reč­ný ce­re­mo­ni­ál pře­dá­ní cen ví­tězům pro­běh­ly pouze vir­tu­ál­ně ve dnech 20. až 21. října 2020. Pokud jste se na kon­fe­ren­ci při­hlá­si­li, mohli jste vidět celé dění ve svých in­ter­ne­to­vých pro­hlí­že­čích na stol­ních po­čí­ta­čích, no­te­bo­o­cích, table­tech nebo chyt­rých te­le­fo­nech. A i když jste ne­stih­li všech­no, mů­že­te si dění pus­tit ze zá­zna­mů. Kaž­do­roč­ní pro­gram oce­ně­ní vy­zna­me­ná­vá mi­mo­řád­nou práci uži­va­te­lů Bent­ley soft­wa­rů, kteří za­zna­me­ná­va­jí po­kro­ky v ob­las­ti ná­vr­hu, vý­stav­by a pro­vo­zu in­frastruk­tu­ry po celém světě. Letos více než 330 or­ga­ni­za­cí z více než 60 zemí před­lo­ži­lo přes 400 no­mi­na­cí, ze kte­rých šest­náct ne­zá­vis­lých porot vy­bra­lo 57 fi­na­lis­tů.
  staré BD Svatopluk žádá o zrušení souhlasu s prodejem bytů po H-systemu
  Horoměřice (u Prahy) - Bytové družstvo Svatopluk podalo k Městskému soudu v Praze žádost o prozatimní zrušení souhlasu s prodejem bytů v konkurzu po zkrachovalé společnosti H-System v...
  staré Covid: Scotland to enter new five-tier alert system
  The new system for setting Covid restrictions in Scotland adds two levels to the three tiers used in England.
  staré Covid in Scotland: Sturgeon to set out five-tier alert system
  It will include a top level of measures more rigorous than those south of the border.
  staré eD system rozšiřuje portfolio o příslušenství značky COTetCI
  Distributor v září 2020 zařadil do své nabídky příslušenství pro Apple, jako například ochranná skla a kryty pro Apple Watch či kožené obaly pro MacBook.
  staré eD system získal do oficiální distribuce značku COTEetCI
  Nabídka předního distributora eD system se rozrostla o příslušenství značky COTEetCI. Do oficiální distribuce pro český, slovenský a polský trh ji společnost získala od září 2020.
  staré ZEBRA SYSTEMS: řešení SolarWinds RMM nově s nástrojem pro ochranu koncových bodů
  Společnost ZEBRA SYSTEMS oznámila dostupnost nového nástroje SolarWinds Endpoint Detection and Response (EDR) v rámci řešení SolarWinds RMM (Remote Monitoring and Management). Integrace nástroje umožňuje poskytovatelům IT služeb a MSP firmám nově nabízet zákazníkům pokročilé služby IT bezpečnosti z prostředí svého řešení pro monitoring a správu zákaznických IT z jedné centrální obrazovky.
  staré Spojazdnenie NETTE systemu na subdomene.
  Zdravim Vas, potreboval by som programatora, ktory robi NETTE. Potrebujem rozbehnut system na subdomene. Ak mate zaujem ozvite sa a ja poslem Viac info. Dakujem. S pozdravom Ing. Peter...
  staré eD system je oficiálním distributorem značky Baseus pro ČR, SR a Polsko
  Baseus podle distributora nabízí široký záběr ekosystému, jenž zahrnuje mimo jiné nabíječky do auta, powerbanky a sluchátka.
  staré eD system je oficiálním distributorem značky Baseus
  Ostrava, 16. 10. 2020 – Společnost eD system a. s. se v září stala oficiálním distributorem produktů Baseus. Ty nově nabízí v Česku, na Slovensku i v Polsku. Nabídka eD SHOPu se tak rozrostla o další příslušenství do domácnosti, kanceláře, do auta i na cesty.
  staré V MCAE Systems vytiskli sochy posledních pravěkých lidí pro výstavu ULTRASUPERNATURAL
  Na výstavě ULTRASUPERNATURAL, která je vyústěním téměř čtvrtstoletí trvajícího projektu českých umělců Barbory Šlapetové a Lukáše Rittsteina, jsou díky MCAE Systems k vidění monumentální sochy domorodých obyvatel papuánského kmene Yali Mek v životní velikosti. Výstava v pražském centru současného umění DOX potrvá až do 18. listopadu 2020.
  staré Klienti H-Systemu prosí stát o pomoc. Nechtějí přijít o domovy, prodej se blíží
  Lidé bydlící v Horoměřicích u Prahy v bytech po zkrachovalé firmě H-System znovu prosí stát a zákonodárce o pomoc s odvrácením blížícího se prodej prvních ze zhruba 60 bytů v konkurzu. V otevřených dopisech oslovují vládu, poslance i senátory.
  staré Klienti H-Systemu prosí stát o pomoc, nechtějí přijít o domovy
  Lidé bydlící v Horoměřicích u Prahy v bytech po zkrachovalé firmě H-System znovu prosí stát a zákonodárce o pomoc s odvrácením blížícího se prodej prvních ze zhruba 60 bytů v konkurzu. V otevřených dopisech oslovují vládu, poslance i senátory.
  staré Klienti H-Systemu prosí stát o pomoc, nechtějí přijít o domovy
  Horoměřice (u Prahy) - Lidé bydlící v Horoměřicích u Prahy v bytech po zkrachovalé firmě H-System znovu prosí stát a zákonodárce o pomoc s odvrácením blížícího se prodej prvních...
  staré Klienti H-Systemu prosí stát o pomoc, nechtějí přijít o domovy
  Horoměřice (u Prahy) - Lidé bydlící v Horoměřicích u Prahy v bytech po zkrachovalé firmě H-System znovu prosí stát a zákonodárce o pomoc s odvrácením blížícího se prodej prvních...
  staré Lidé v bytech H-Systemu prosí politiky o pomoc. Podmínky odkupu jsou prý likvidační
  "Navrhovaný způsob odkupu prakticky vylučuje úvěr a otvírá investiční možnost externím zájemcům, kteří do stavby neinvestovali žádné finance," říkají.
  staré Covid-19: New lockdown system, pregnancy risk and football shake-up
  Five things you need to know about the coronavirus pandemic this Monday morning.
  staré ZEBRA SYSTEMS nabízí efektivní vzdálený přístup s využitím řešení SolarWinds MSP
  Aktuální vývoj prudce zvyšuje poptávku zákazníků po službách typu „as-a-service“ - Solarwinds RMM na 30 dní zdarma
  staré eD system rozšiřuje portfolio o značku Turris
  Distributor nově nabízí routery, switche, chladiče a další příslušenství české značky Turris. Dohoda je platná pro český i slovenský trh.
  staré eD system zařazuje do nabídky autokamery značky Nextbase
  Distributor uzavřel dohodu s britských výrobcem autokamer v průběhu léta. Smlouva je platná pro Českou republiku i Slovensko.
  staré Systemické konstelace
  SYSTEMICKÉ KONSTELACE - CELODENNÍ SEMINÁŘ Nerodíme se do samoty.... | Praha 1 - (2020-10-24 10:00:00 - 2020-10-24 00:00:00)
  staré Obrazem: Partneři skupiny eD system Group se utkali na greenu
  První ročník golfového turnaje skupiny eD system Group se konal za účasti akcionářů skupiny, zástupců partnerských firem či partnerů holdingu. Na nejlepší hráče čekaly skleněné trofeje a další ceny.
  staré Intenzivní výcvik systemického koučování - Praha
  [skoleni-kurzy.eu] ...Centrum systemiky a NLP s.r.o.
  staré VUMS DataCom Gold Partnerem pro OTN Systems
  Společnost VUMS Datacom se stala Gold Partnerem v novém partnerském programu firmy OTN Systems pro XTran portfolio.
  staré RH124 - Red Hat System Administration I
  [skoleni-kurzy.eu] Red Hat System Administration I provides a foundation for students wishing to become full-time Linux system administrators by introducing key command line concepts and other enterprise-level tools. These concepts are further developed in the follow-on course, Red Hat System Administration II RH134. Audience IT professionals across a broad range of disciplines who need to perform essential Linux administration tasks including installation, establishing network connecti ...DataScript s.r.o.
  staré Nové questy v Observer System Redux
  Vylepšená verze hry nenabídne jen lepší vizuál.
  staré Tento tĂ˝den nabĂ­dne dividendy od Cisco Systems, Deere, Mondelez a spousty dalších
  V týdnu se dočkáme příchodu posledního čtvrtletí roku, což bude pro investory výraznějším signálem, že start nové výsledkové sezóny se výrazně přiblížil. Vzhledem k jinému fiskálnímu období se v tomto týdnu údaje o hospodaření dočkáme jen od jednotek&hell
  staré První pohled na remasterovaný Observer System Redux pro novou...
  První pohled na remasterovaný Observer System Redux pro novou generaci konzolí a PC. Značně omlazený kyberpunkový horor od polského Bloober Team (Observer, Blair Witch, Layers of Fear, The Medium) dorazí 10. 11. letošního roku na Xbox Series X, Xbox Se... The post První pohled na remasterovaný Observer System Redux pro novou... first appeared on Kritiky.cz.
 • První pohled na remasterovaný Observer System Redux pro novou...
 • Kritiky.cz
 • staré Katastrofa pro lidská práva. Řecko systematicky brání vstupu žadatelům o azyl
  Toto video může některé čtenáře zděsit, varuje deník Guardian. Zaznamenává, jak řecké pobřežní stráže nechaly člun s uprchlíky, s vážně nemocnou ženou a malými dětmi, uprostřed moře bez motoru a bez pomoci. Asi v 1 hodinu ráno 24. srpna nastoupil Ahmed (není to jeho skutečné jméno) do gumového člunu s 29 dalšími a vypluli z provincie Çanakkale v severozápadním Turecku. Asi za půl hodiny vstoupili do řeckých vod nedaleko ostrova Lesbos a přiblížila se k nim řecká pobřežní hlídka.
  staré Obyvatelé bytů po H-Systemu zpochybňují cenu, kterou za ně mají zaplatit. Chtějí slevu 85 procent, dostali 15
  Družstvo Svatopluk, které sdružuje část obyvatel bytů po H-Systemu v Horoměřicích, zpochybňuje stanovenou cenu, za kterou by si obyvatelé měli své domovy odkoupit. Věřitelský výbor jim nabízí patnáctiprocentní slevu oproti tržním cenám, podle Svatopluku by ale měla být sleva 85procentní. Družstvo navíc tvrdí, že je vlastníkem inženýrských sítí.
  staré Byty H-Systemu se začínají naceňovat. Pro většinu jejich obyvatel jsou ale nedosažitelné
  Věřitelský výbor zkrachovalé společnosti H-System schválil prvních deset znaleckých posudků, které určily prodejní cenu bytů po H... Zpravodajství
 • Zpravodajství
 • staré Věřitelský výbor H-Systemu schválil první posudky na prodej bytů
  Věřitelský výbor zkrachovalé společnosti H-System schválil prvních deset znaleckých posudků, které určily prodejní cenu bytů po H-Systemu v Horoměřicích u Prahy. Prodávat se bude 60 bytů, cena je známá zatím u deseti z nich. Jde o stejné byty 1+1 s předzahrádkou, která se u jednotlivých bytů liší plochou.
  staré V kauze H-System svitla naděje na obrat. U soudu zazněla přelomová svědectví
  Ačkoli od zablokování jediného majetku, který se v Česku podařilo dohledat Petru Smetkovi, uplynulo skoro dvacet let, stále není jisté, jestli se ho podaří získat pro poškozené. U Obvodního soudu pro Prahu 2 však ve čtvrtek zazněla přelomová svědectví.
  staré Věřitelé zkrachovalého H-Systemu schválili první posudky na prodej bytů v Horoměřicích
  Věřitelský výbor zkrachovalé společnosti H-System schválil prvních deset znaleckých posudků, které určily prodejní cenu bytů po H-Systemu v Horoměřicích u Prahy. Prodávat se bude celkem šedesát bytů, cena je však zatím známá jen u deseti z nich. Jde o stejné byty 1+1 s předzahrádkou, která se u jednotlivých bytů liší plochou. Určené ceny se pohybují mezi 45 a 55 tisíci korunami za metr čtvereční. Bytové družstvo Svatopluk má však výhrady k přiznané hodnotě dostavby domů.
  staré První vlna prodeje bytů z H-Systemu: Metr čtvereční až za 55 000
  Věřitelský výbor zkrachovalé společnosti H-System schválil prvních deset znaleckých posudků, které určily cenu bytů po H-Systemu v Horoměřicích u Prahy. Prodávat se bude 60 bytů, cena je známá zatím u deseti z nich. Jde o stejné byty 1+1 s předzahrádkou, která se u jednotlivých bytů liší plochou. Určené ceny se pohybují mezi 45 000 a 55 000 korun za metr čtvereční.
  staré Kauza H-System: věřitelský výbor schválil první posudky na prodej bytů
  Věřitelský výbor zkrachovalé společnosti H-System schválil prvních deset znaleckých posudků, které určily prodejní cenu bytů po H-Systemu v Horoměřicích u Prahy. Prodávat se bude 60 bytů, cena je známá zatím u deseti z nich. Jde o stejné byty 1+1 s předzahrádkou, která se u jednotlivých bytů liší plochou. Určené ceny se pohybují mezi 45 tisíc a 55 tisíc korun za metr čtvereční. Současným uživatelům těchto deseti bytů se prodejní cena při případném odkupu sníží v průměru zhruba o 15 procent, což představuje výši investice, kterou lidé vložili do dostavby bytů, řekl dnes ČTK šéf věřitelského výboru a advokát největšího věřitele H-Systemu Petr Pavel.
  staré Věřitelský výbor H-Systemu schválil první posudky na prodej bytů
  Praha - Věřitelský výbor zkrachovalé společnosti H-System schválil prvních deset znaleckých posudků, které určily prodejní cenu bytů po H-Systemu v Horoměřicích u Prahy. Prodávat...
  staré Věřitelský výbor H-Systemu schválil první posudky na prodej bytů
  Praha - Věřitelský výbor zkrachovalé společnosti H-System schválil prvních deset znaleckých posudků, které určily prodejní cenu bytů po H-Systemu v Horoměřicích u Prahy. Prodávat...
  staré Kauza H-System ožila. U první desítky bytů byla stanovena prodejní cena, dražit se budou v říjnu
  Věřitelský výbor zkrachovalé společnosti H-System schválil prvních deset znaleckých posudků, které určily prodejní cenu bytů po H-Systemu v Horoměřicích u Prahy. Prodávat se bude 60 bytů, cena je známá zatím u deseti z nich.
  staré Věřitelský výbor H-Systemu schválil první posudky na prodej bytů, cenu za metr čtvereční určil od 45 tisíc
  Věřitelský výbor zkrachovalé společnosti H-System schválil prvních deset znaleckých posudků, které určily prodejní cenu bytů po H-Systemu v Horoměřicích u Prahy. Prodávat se bude 60 bytů, cena je známá zatím u deseti z nich. Jde o stejné byty 1+1 s předzahrádkou, která se u jednotlivých bytů liší plochou. Určené ceny se pohybují mezi 45 000 a 55 000 korun za metr čtvereční.
  staré Byty H-Systemu budou od 45 tisíc za metr, výbor schválil první posudky
  Věřitelský výbor zkrachovalé společnosti H-System schválil prvních deset znaleckých posudků, které určily prodejní cenu bytů po H-Systemu v Horoměřicích u Prahy. Prodávat se bude 60 bytů, cena je známá zatím u deseti z nich. Určené ceny se pohybují mezi 45 až 55 tisíci korun za metr čtvereční.
  staré RH134 - Red Hat System Administration II
  [skoleni-kurzy.eu] Kurz Red Hat System Administration II RH134 se zaměřuje zejména na IT profesionály pracující jako systémoví administrátoři platformy Linux. Obsahově i koncepčně navazuje na kurz RH124, rozšiřuje, prohlubuje a upevňuje znalosti a praktické dovednosti získané v kurzu Red Hat System Administration I a v profesní praxi. Klade důraz zejména na rutinní zvládnutí a propojení administračních dovedností. Účastníci se naučí postupy při správě blokových zařízení, administraci soub ...DataScript s.r.o.
  staré RH403 - System Management with Red Hat Satellite 6
  [skoleni-kurzy.eu] Red Hat Satellite 6 Administration seznamuje zkušené systémové administrátory, kteří mají praxi v používání Red Hat Satellite, s novou verzí tohoto produktu. Protože RHN Satellite 6 využívá zcela nové koncepce, dává kurz frekventantům možnost se seznámit s novými technikami a postupy, které Satellite používá. Účastníci postupují od instalace Red Hat Satellite 6 k provádění úkonů primární administrace jako je tvorba a správa Red Hat Network organizací, lokalit, uživatelů a ...DataScript s.r.o.
  staré Zebra Systems spouští iniciativu Buď Cyber Fit pro lepší zdraví v kyberprostoru
  Iniciativa si klade za cíl stát se prostorem, kam jednotlivci a firmy chodí na preventivní prohlídky svého kybernetického zdraví. Součástí je formulář, po jehož vyplnění se respondent dozví své „Cyber Fit“ skóre.
  staré Observer: System Redux bude launch titulem pro novou generací...
  Observer: System Redux bude launch titulem pro novou generací konzolí. Vylepšený titul z roku 2017 vyjde 12. 11. pro PlayStation 5 a 10. 11. pro Xbox Series X a Microsoft Windows (Steam) za cenu €22 (593 Kč). The post Observer: System Redux bude launch titulem pro novou generací... first appeared on Kritiky.cz.
 • Observer: System Redux bude launch titulem pro novou generací...
 • Kritiky.cz
 • actual not cached