Registrace •  Přidání RSS zdroje
Kurzy ze dne: 28.01.2022 || EUR 24,435 || USD 21,940
pátek 28.ledna 2022, Týden: 5, Den roce: 028,  dnes má svátek Otýlie, zítra má svátek Zdislava
28.ledna 2022, Týden: 5, Den roce: 028,  dnes má svátek Otýlie


( Nalezeno 18 článků )

Izmir

staré Izmir
Izmir, ve starších pramenech známější pod názvem Smyrna, je třetím největším tureckým městem a druhým nejvýznamnějším přístavem v této zemi. Jedná se o velmi důležité průmyslové město. Izmir leží v západní části státu u pobřeží Egejského moře a žije v něm téměř tři miliony obyvatel. První osady se v místech, kde stojí dnešní Izmir objevily […] Izmir ze stránek www.i-cestovani.com i Cestování ...chcete vědět víc?
staré Házenkáři Karviné postoupili přes Izmir do 3. kola Evropského poháru
Házenkáři Karviné vybojovali v Evropském poháru postup do třetího kola a navázali na úspěch Zubří, které si účast v další fázi zajistilo už v...
staré Karviná připisuje úspěch na mezinárodní scéně. Vyřadila Izmir a je ve 3. kole Evropského poháru
Házenkáři Karviné vybojovali v Evropském poháru postup do třetího kola. Ve víkendovém dvojutkání s tureckým Izmirem vyhráli s přehledem oba zápasy. Po sobotní výhře o šest branek (32:26) v neděli v odvetě uspěli ještě výrazněji 32:25.
staré Karvinští házenkáři postoupili přes Izmir do třetího kola Evropského poháru
Karvinští házenkáři vybojovali v Evropském poháru postup do třetího kola, navázali na úspěch Zubří, které si účast v další fázi zajistilo už v sobotu. Karviná zvládla ve víkendovém dvojutkání s Izmirem s přehledem oba zápasy 2. kola a po sobotní výhře o šest branek (32:26) o den později v odvetě uspěla ještě výrazněji 32:25.
staré Záchranné práce v Izmiru skončily. Zemětřesení má 116 obětí
Počet obětí pátečního zemětřesení v Egejském moři vystoupal na 116. V tureckém Izmiru, kde si otřesy vyžádaly 114 životů, skončilo pátrání po obětech a přeživších. Záchranáři z trosek budov vysvobodili 107 lidí. Ve třetím největším tureckém městě bylo zraněno více než tisíc osob.
staré V Izmiru skončily záchranné práce, zemětřesení si vyžádalo 116 životů
Počet obětí pátečního zemětřesení v Egejském moři vystoupal na 116. V tureckém Izmiru, kde si otřesy vyžádaly 114 životů, skončilo pátrání po obětech a přeživších. Záchranáři z trosek budov vysvobodili 107 lidí a přes tisíc jich bylo v třetím největším tureckém město zraněno, informovala agentura AP.
staré V Izmiru dostali z trosek pod 91 hodinách živé tříleté děvče
Tříletou dívku se podařilo zachránit v úterý tureckým záchranářům v Izmiru (Smyrna) zpustošeném zemětřesením. V troskách strávila 91 hodin. Našel ji jeden ze záchranářů při prohledávání domu, když uslyšel její křik. Stala se 107. zachráněnou.
staré Zemětřesení v Řecku a Turecku už má nejméně 81 obětí. Nejvíc mrtvých hlásí Izmir
Páteční zemětřesení v Řecku a Turecku už má nejméně 81 obětí. Plných 79 z nich zemřelo v tureckém přístavním městě Izmir. V třímilionovém velkoměstě hasiči i nadále pokračují v úsilí o nalezení dalších lidí v osmi budovách, uvedla v pondělí ráno agentura Reuters.
staré Turecký Izmir zasáhlo zemětřesení, nejméně čtyři mrtví a 120 zraněných
Po pátečním zemětřesení v Egejském moři, které zasáhlo Řecko i Turecko, zemřeli nejméně čtyři lidé a dalších 120 utrpělo zranění. Úder nejvíce postihl turecké pobřežní město Izmir a jeho okolí, kde se zřítilo nejméně 20 budov.
staré Izmir
Izmir, ve starších pramenech známější pod názvem Smyrna, je třetím největším tureckým městem a druhým nejvýznamnějším přístavem v této zemi. Jedná se o velmi důležité průmyslové město. Izmir leží v západní části státu u pobřeží Egejského moře a žije v něm téměř tři miliony obyvatel. První osady se v místech, kde stojí dnešní Izmir objevily […] Izmir ze stránek www.i-cestovani.com i Cestování
  • Izmir
  • i Cestování
  • staré Superb se v Turecku vyrábět nebude. Volkswagen zastavil plány na stavbu nové továrny u Izmiru
    Německý automobilový koncern Volkswagen zastavil plány na výstavbu nové továrny v Turecku, která měla vyrábět i škodovky. Firma ve středu podle agentury DPA oznámila, že za jejím rozhodnutím je propad poptávky v důsledku koronavirové krize....
    actual not cached