Registrace •  Přidání RSS zdroje
Kurzy ze dne: 07.10.2022 || EUR 24,515 || USD 25,028
pátek 7.října 2022, Týden: 41, Den roce: 280,  dnes má svátek Justýna, zítra má svátek Věra
7.října 2022, Týden: 41, Den roce: 280,  dnes má svátek Justýna


( Nalezeno 100 článků )

Moderní technologie v autech neznají pojem „bezpečnost“

staré Moderní technologie v autech neznají pojem „bezpečnost“
Automobilky se předhánějí ve všemožných systémech, které mají řidiči usnadnit život. Často mu ho ale dosti komplikují… Posledním přírůstkem je článek o bezpečnostních slabinách vozu Mitsubishi Outlander PHEV Hybrid. Na jeho palubě je totiž nedomyšlený systém s WiFi access pointem,… Read more › The post Moderní technologie v autech neznají pojem „bezpečnost“ appeared first on VIRY.CZ. ...chcete vědět víc?
datum vydání: 7/10/2022 16:32:24 dnes Cupra v roce 2025: Tři novinky i výrazně modernizované stálice
Značka Cupra sice existuje jen čtyři roky, přesto už stihla vybudovat slušné modelové portfolio. To se navíc v dalších letech hojně rozšíří.
datum vydání: 5/10/2022 08:31:34 2 dny Výbor pro obranu jednal o akvizici pásových BVP a modernizaci Pandurů. Armáda bude spoléhat na ráži 30 mm
V úterý 4. října proběhla 16. schůze sněmovního Výboru pro obranu, které se kromě členů výboru zúčastnila také ministryně obrany Jana Černochová (ODS), náměstci Lubor Koudelka a Jan Jireš nebo náčelník generálního štábu generálmajor Karel Řehka. Na programu byl pozměňovací návrh k novele zákona o zadávání veřejných zakázek, informace o probíhajících jednáních o akvizici pásových BVP, informace o nasazení mnohonárodního uskupení na Slovensku, informace k vývoji na Ukrajině, modernizace, servis a doplnění vozidel Pandur II a stanovisko AČR k letišti Líně u Plzně.
staré Nemocnice Strakonice: Modernizace přístrojového vybavení za 150 milionů
Rychlejší vyšetření, zpřesnění diagnostiky a další zvýšení kvality péče o zdraví pacientů – na tom v těchto dnech pracuje Nemocnice Strakonice, a.s. Uspěla totiž s žádostí do dotačního programu REACT-EU , který vypisovalo Ministerstvo pro místní rozvoj. Za získaných 150 milionů nemocnice do konce roku 2023 nakoupí nové přístroje. V těchto dnech dorazila první várka nového vybavení. Operatéři na chirurgii a gynekologii využívají nové operační stoly, osvětlení, laparoskop, sterilizátor, na odděleních jsou k dispozici nové ultrazvuky, EKG, EEG nebo EMG. Nové přístrojové vybavení je přínosem pro lékaře i pacienty.
staré Ministryně Černochová: Prostředky od USA použijeme na modernizaci armády i na další pomoc Ukrajině
ČR dostane od USA podporu ve výši 106 milionů dolarů.
staré DS 3 prošlo modernizací, největší změny jsou pod slupkou elektrické verze
Automobilka DS odhalila modernizovaný kompaktní crossover DS 3. Z jeho názvu nově vymizel nápis Crossback, ale naopak vidíme několik menších vizuálních změn, nový infotainment a schopnější elektrickou verzi E-Tense.
staré Modernizované BMW Z4 vstupuje na český trh s cenami od 1,2 milionu Kč
Čistokrevný roadster, sportovnější a vizuálně přitažlivější než kdy jindy – to je BMW Z4 modelového roku 2023. Nejnovější verze dvoumístného vozu s plátěnou stahovací střechou přináší řadu detailních vylepšení, svěží designové prvky exteriéru a rozšířenou standardní výbavu a přidává nové položky na seznam volitelné výbavy. Novinky více než kdy jindy podtrhují sportovní charakter BMW Z4. Jsou ideálními ingrediencemi, s nimiž lze navázat na jeho úspěšnou tradici coby symbolu ryzí radosti z jízdy v nabídce bavorské prémiové automobilky a globálního lídra v daném segmentu.
staré Bentley Bentayga Hybrid prošlo modernizací, nabídne vyšší výkon i dojezd
Prémiové SUV dostalo baterie s vyšší kapacitou a nepatrně vzrostl i výkon. Navíc bude dostupné ve dvou nových výbavách. 
staré Jak snadno modernizovat interiér a dosáhnout skvělého výsledku?
Máte pocit, že vaše domácnost poslední dobou působí zašlým dojmem? Nemusíte hned plánovat kompletní rekonstrukci za statisíce. Stačí několik chytrých kroků a celý interiér prokoukne. Na co se zaměřit? Podívejte se na svou domácnost nezaujatýma očima Budete-li interiér vylepšovat svépomocí, musíte se v první řadě pokusit o nezaujatý pohled na svou vlastní domácnost. Sami jistě víte, […] <p>The post Jak snadno modernizovat interiér a dosáhnout skvělého výsledku? first appeared on Elegantní bydlení.</p>
 • Jak snadno modernizovat interiér a dosáhnout skvělého výsledku?
 • Elegantní bydlení
 • staré Česká armáda dostane 2,7 miliardy korun od USA. Půjdou na modernizaci. Je to uznání, míní Černochová
  Česká republika dostane od USA podporu 106 milionů dolarů (zhruba 2,7 miliardy Kč) na modernizaci armády, částečnou kompenzaci dodávek na Ukrajinu, která čelí ruskému útoku, a kybernetickou ochranu. Schválil to americký Kongres. ČTK to dnes sdělilo české ministerstvo obrany a americké velvyslanectví v Praze.
  staré Česko dostane od USA za pomoc Ukrajině téměř tři miliardy korun na modernizaci armády
  A
  staré Bentley Bentayga Hybrid prošlo modernizací, nabídne vyšší výkon i dojezd
  Prémiové SUV dostalo baterie s vyšší kapacitou a nepatrně vzrostl i výkon. Navíc bude dostupné ve dvou nových výbavách. 
  staré Česko dostane od USA miliardy na modernizaci armády
  Česká republika dostane od USA podporu 106 milionů dolarů (zhruba 2,7 miliardy Kč) na modernizaci armády, částečnou kompenzaci dodávek na Ukrajinu, která čelí ruskému útoku, a kybernetickou ochranu.
  staré Spojené státy darují Česku 2,7 miliardy na modernizaci armády
  Česká republika dostane od USA podporu 106 milionů dolarů (zhruba 2,7 miliardy korun) na modernizaci armády, částečnou kompenzaci dodávek na Ukrajinu, která čelí ruskému útoku, a kybernetickou ochranu. Schválil to americký Kongres. Uvedlo to české ministerstvo obrany a americké velvyslanectví v Praze.
  staré Američané darují Česku 2,7 miliardy na modernizaci armády
  Čěsko dostane od Spojených států podporu zhruba 2,7 miliardy korun na modernizaci armády, kompenzaci dodávek na Ukrajinu a kybernetickou ochranu. Ve čtvrtek to schválil americký Kongres.
  staré Peugeot e-208 prošel modernizací, má větší dojezd i výkon
  Francouzský Peugeot si pro rok 2023 připravil novou verzi elektrického hatchbacku e-208. Novinka ale překvapuje hned při prvním prozkoumání, protože do vínku dostala technologii z většího modelu e-308 a tím i větší výkon nebo dojezd.
  staré Test Bentley Bentayga po faceliftu: Co dokáže modernizace
  Bentley se v rámci modernizace svého prvního SUV podařilo zahladit v podstatě všechny vrásky bentaygy. Být podvozek zdatnější při filtraci některých typů nerovností, dokonalé image aristokrata mezi SUV by už nic nebránilo.
  staré Citroën představil modernizované logo, opět sází na retro
  Francouzská automobilka se s novým logem vrací ke svým kořenům. Poprvé se s ním setkáme na novém konceptu, který bude představen ještě letos.
  staré Ministerstvo dopravy: Proinvestiční rozpočet na rok 2023 zajistí pokračování výstavby dálnic a modernizaci železnic
  Vláda schválila návrh rozpočtu Státního fondu dopravní infrastruktury (SFDI) ve výši 150,9 miliardy korun. To umožní resortu dopravy pokračovat ve výstavbě nových dálnic, modernizaci železnic, zajištění nutných oprav i běžnou údržbu. Na základě jednání vlády dochází k navýšení původně v červnu navrhovaného rozpočtu o 27,5 miliardy korun.
  staré Obrana chystá speciální zákon pro strategické nákupy a modernizaci armády
  Minimálně 2 procenta HDP na obranu ročně, nový způsob financování strategických projektů armády a komplexní obranné výdaje napříč resorty. To jsou hlavní a zásadní změny, které má přinést nový speciální zákon připravovaný ministerstvem obrany.
  staré Rusku bude dělat problémy, že přijde o důležité technologie a nebude se modernizovat, míní Niedermayer
  A
  staré BMW unikla fotka modernizované Z4! Co se změní?
  BMW zřejmě neuhlídalo fotku modernizovaného roadsteru Z4. Objevila se na instagramovém účtu švýcarského zastoupení značky a naznačuje, že změny budou decentní.
  staré V neděli 25. září se pro řidiče zprůjezdní modernizovaný úsek silnice II/152 z Hrotovic na Dukovany
  (trebicdnes.cz) Od neděle 25. září se řidičům opět zprůjezdní 3,2 km dlouhý úsek silnice II/152 od křižovatky II/399 až za obec Slavětice. Jedná se o druhou etapu modernizace silnice II/152 Hrotovice - Dukovany, 1. stavba. ...
  staré ČD-Telematika a TTC Marconi za půl miliardy modernizují železniční komunikační síť
  Státní podnik ČD-Telematika, který patří Českým drahám, společně se společností TTC Marconi vyhrál obří tendr na modernizaci sítě Správy železnic, informoval deník E15. Tendr dosahuje na hodnotu necelých 518 milionů korun. Z toho 85 procent půjde z evropského rozvojového fondu.
  staré Test Subaru Forester: Modernizovaný lesník
  Největší subaru s označením forester prošlo drobným faceliftem, při kterém zůstalo to dobré, jako perfektní výhled z vozu či prostornost, a přibylo pár užitečných prvků. Některé z nich nefungují vždycky dokonale, ale celkově aby člověk takto všestranně dobré auto pohledal.
  staré Volkswagen představil modernizované Polo, ovšem nikoliv evropské
  Modernizovaný VW Polo, určený pro jihoamerické trhy, přijíždí víc jak rok po premiéře modernizace určené pro Evropu. 
  staré Metrostav má podle soudu za machinace při modernizaci hotelu Bohemia zaplatit 35 milionů
  A
  staré Alpina představuje obří SUV XB7 po modernizaci
  Alpina, úpravce vozů BMW, který je již součástí mnichovského koncernu, oficiálně představil SUV XB7 po faceliftu. Po upoutávce značka potvrdila přesná data a sadu nových fotografií.
  staré MPO poprvĂ© vyhlásilo aukce pro provoznĂ­ podporu vĂ˝roby elektĹ™iny z novĂ˝ch nebo modernizovanĂ˝ch obnovitelnĂ˝ch zdrojĹŻ
  Praha 20. září (ČTK) - Ministerstvo průmyslu a obchodu poprvé vyhlásilo aukce pro provozní podporu výroby elektřiny z nových nebo modernizovaných obnovitelných zdrojů. Soutěžit o ni mohou projekty bioplynových stanic, větrných elektráren a malých vodních elektráren. Ministerstvo si od toho slibuje mimo jiné další snížení závislosti země na zemním plynu z Ruska. Informovalo o tom na svém webu. Aukce na výkup elektřiny z fotovoltaických zdrojů umožnila novela zákona o podporovaných zdrojích energie.
  staré Olomoucký kraj pokračuje v modernizaci vozového parku zdravotnických záchranářů
  (olomoucdnes.cz) Olomoucký kraj pokračuje v plnění svých priorit. V tomto případě je řeč o zkvalitnění zdravotnické péče. Po nedávném otevření nového pavilonu ve šternberské nemocnici převzalo hejtmanství dalších pět moderních sanitek. ...
  staré Další novĂ© sanitky. OlomouckĂ˝ Kraj pokraÄŤuje v modernizaci vozovĂ©ho parku zdravotnickĂ˝ch záchranářů
  Celkem jich hejtmanství letos pořídilo už čtrnáct. Zakázka má hodnotu téměř 50 miliónů korun.
  staré Strahov čeká modernizace, přestavby na technologické centrum se účastní i Průša Research
  Prostory Strahovského stadionu čeká proměna na centrum pro inovativní podnikání a testování moderních technologií. Memorandum k projektu dnes podepsali zástupci pražského magistrátu, ČVUT, Studentské unie ČVUT a partneři projektu – Průša Research a venture studio a investiční fond DLTG.
  staré Stavba nákladná a mimořádně náročná. Modernizace trati z Kladna do Ostrovce začíná
  Modernizace více než 5 kilometrového železničního úseku je součástí významného projektu Správy železnic, a to přestavby a elektrizace trati z Prahy do Kladna. Dokončení všech etap náročného projektu se očekává v roce 2029. Cestující pak z Masarykova nádraží v Praze dojedou až do Kladna za půl hodiny.
  staré Ministerstvo dopravy: Modernizace tratě z Kladna do Kladna-Ostrovce se blíží, letos začnou přípravné práce
  (kladnodnes.cz) Ve stanici Kladno se za účasti ministra dopravy Martina Kupky uskutečnila prezentace modernizace traťového úseku z Kladna do Kladna- Ostrovce. Byla podepsána smlouva se zhotovitelem a letos začne přípravnými pracemi samotná stavba. Zhotovitelem bude Společnost Kladno, kterou tvoří EUROVIA CS jako správce a STRABAG Rail a Elektrizace železnic Praha jako společníci. Vysoutěžená cena je 3 691 998 007 ...
  staré Úprava webových stránek - modernizace
  Dobrý den, poptáváme úpravu webových stránek, modernizaci. Web jede na Wordpressu. Prosíme jen solidní nabídky. Děkuji Pavel
  staré TEST: Škoda Karoq 2.0 TDI 4x4 Style – rodinný univerzál po modernizaci
  Oblíbené městské SUV prošlo nedávno omlazovací kůrou, která Karoqu prospěla. Jde o příjemného společníka, který je přesně tím jednoduchým vozem, kteří uživatelé chtějí. Někdo by mohl namítnout, že je zastaralý, ale z pohledu intuitivnosti ovládání je to jedině plus. Za naftový motor s automatem a pohonem všech kol však nezaplatíte úplně málo a tak vzniká otázka, zda není lepší volbou předokolkový benzín 1.5 TSI o shodném výkonu.
  staré Modernizace silnice z Ústí nad Orlicí do Kerhartic opět pokračuje
  (ustinadorlicidnes.cz) Ve čtvrtek 15. září byla znovuzahájena modernizace silnice II/315 z Ústí nad Orlicí směrem na Hrádek. Stavba musela být na podzim roku 2021 přerušena z důvodu sesuvu půdy svahu v blízkosti Tiché Orlice. Následně bylo nutné vypracovat nová nezbytná opatření pro modernizaci silnice týkající se sanace území a vypracování opatření proti erozi břehů koryta řeky. Po vyřešení všech nezbytných opatření mo ...
  staré Seďa (ČSSD): Hříchy radniční koalice – Hřích čtvrtý: Odsouhlasení varianty modernizace CTZ i
  Je dobře, když mají politici vizi k řešení problémů města a jeho občanů. Ale ke správnému rozhodnutí je třeba mít analýzy a to i oponentní. Ae zejména je třeba informovat občany a znát jejich názory. Tohle vše je potřeba ke správnému rozhodnutí.
  staré Podařilo se rozhýbat modernizaci armády, řekl Fiala. Navštívil ministerstvo obrany
  Ve čtvrtek ráno se sešli premiér Petr Fiala s ministryní obrany Janou Černochovou. Ruská agrese na Ukrajině potvrdila, že vláda správně stanovila obranu jako prioritu. Pod Černochovou se podařilo rozhýbat modernizaci, řekl na tiskové konferenci premiér Fiala.
  staré Fiala dnes navštíví ministerstvo obrany, zhodnotí třeba modernizaci armády
  Praha - Modernizaci armády nebo témata spojená s válkou na Ukrajině dnes proberou premiér Petr Fiala a ministryně obrany Jana Černochová (oba ODS). Předseda vlády tak bude pokračovat v...
  staré Další modernizace písecké nemocnice zlepší léčbu i pobyt pacientů
  (ceskebudejovicednes.cz) Rychlejší vyšetření, šetrnější operace, čistší vzduch i bezpečnější informační systém. Takový dopad na pacienty bude mít další modernizace písecké nemocnice, k níž vedení krajského zdravotnického zařízení využije státní i evropské dotace. Za více než 80 milionů korun například nakoupí nové přístroje a další miliony investuje do energeticky úsporných opatření, užitkového elektromobilu a posílení oc ...
  staré Stržínek (ANO): Městský rozhlas prošel modernizací
  S náklady bezmála 10 milionů Kč a s dotací 70 % ze Státního fondu životního prostředí nechala valašskomeziříčská radnice modernizovat rozhlasový a varovný systém (RVS). Město tak dokáže lépe informovat občany zejména v případě krizových událostí.
  staré Ústřední budovu Knihovny Jiřího Mahena i její pobočky čeká modernizace
  Brno, 10. září 2022 - Knihovna Jiřího Mahena včetně několika poboček projde výraznou modernizací. To vše bude možné díky evropským dotacím z 2. výzvy Integrovaného regionálního operačního programu (IROP). Brněnští radní souhlasili s podáním žádostí o dotace. Následně bude projekty koordinovat sama knihovna. Celý článek...
 • Celý článek...
 • staré Charles, William, George. Navzdory modernizaci čeká Brity dlouhá vláda králů
  Nástupnická linie britské královské rodiny prošla v posledních letech proměnou, která posílila pozici žen. Zatímco princezna Anna musí před sebe ve frontě na trůn pustit oba mladší bratry, dcera prince Williama Charlotte už bude požívat výhod rovnoprávnosti. Změnu před pár lety zajistil nový zákon o nástupnictví. V praxi se však Británie další královny hned tak nedočká.
  staré Karel III. chce monarchii modernizovat. Vystěhuje ji z paláců, říká odbornice
  Místo dámy tající před veřejností své osobní postoje bude Británii rozdělené na dva nesmiřitelné tábory vládnout král, o němž veřejnost naopak ví mnohem víc, než by mu bylo milé. Přestože mu chybí obrovské charisma, jímž oplývala zesnulá královna, má Karel III. podle anglistky ze Západočeské univerzity v Plzni Alice Tihelkové u svých poddaných šanci na úspěch. Navzdory svým nedostatkům je totiž nad politikou stojící monarcha stále mnohem lepší, než tamější „provařené“ politické persony.
  staré Modernizace železničního koridoru z Prahy do Českých Budějovic pomalu končí. Jízdní doba se zkrátí o více než 20 minut
  Jedna z nejvýznamnějších investic do železniční infrastruktury v České republice, která podle předpokládaných nákladů vyjde na téměř 5 miliard korun, je téměř u konce. V neděli 11. září vyjedou první vlaky na předposlední úsek modernizované trati mezi Soběslaví a Doubím u Tábora. „Dokončujeme modernizaci další části trati z Prahy do Českých Budějovic.
  staré Brabec (ANO): Co Modernizační fond zchvátí, nikdy už nenavrátí
  Projev na 35. schůzi Poslanecké sněmovny 6. září 2022.
  staré Modernizovaná Kia XCeed už se vyrábí. Míří k prvním zákazníkům i v ČR
  Z výrobní linky závodu automobilky Kia ve slovenské Žilině sjely první kusy nového kompaktního crossoveru Kia XCeed, které míří k českým zákazníkům.  Jediný evropský závod značky Kia zahájil se spuštěním výroby crossoveru XCeed novou éru hospodárnější a udržitelnější výroby. Součástí modernizované výrobní linky je 40 nových vyspělých robotů v prostorách lakovny a montovny – jako součást dlouhodobého plánu zvyšovat míru automatizace, efektivitu a dodržování nejnovějších environmentálních standardů. V otázkách trvalé udržitelnosti dále slovenský závod Kia využívá k provozu ze 100 % obnovitelnou energii a zároveň v rámci celého provozu rekuperuje teplo a recykluje vodu z lakovny ve snaze omezit produkci odpadu. Všechny žilinské modely značky Kia se vyrábějí na téže výrobní lince, což samo o sobě vede ke zvýšení efektivity a pomáhá lépe reagovat na měnící se poptávkové trendy napříč různými modelovými řadami. Vedle nového modelu XCeed se v Žilině vyrábí další zástupci rodiny vozů Ceed, jakož i Sportage páté generace. V závodu se dále sestavují benzínové a mild-hybridní pohony ‚Smartstream‘ 1,5 litru ‚Kappa‘ a přeplňované jednotky 1,6 litru ‚Gamma‘ T-GDi. Nová Kia XCeed S ohledem na produktová vylepšení, zahrnující nový markantní design exteriéru, vylepšený interiér a poprvé i nové sportovní dekory GT-line, bude XCeed i nadále v oblíbeném segmentu kompaktních crossoverů představovat atraktivní volbu. Předchozí provedení modelu XCeed bylo nejprodávanějším zástupcem širší modelové řady Ceed se 40% zastoupením v celoevropských prodejích a celkovou výrobou překračující 120 000 vozů. Kia XCeed se představuje po faceliftu. Přináší pozměněný vzhled, nové motory i výbavu Pro nový XCeed je k dispozici hned několik vysoce hospodárných elektrifikovaných ústrojí včetně mild-hybridního (MHEV) a plug-in hybridního (PHEV) provedení; v případě PHEV činí elektrický dojezd až 60 km.
 • Kia XCeed se představuje po faceliftu. Přináší pozměněný vzhled, nové motory i výbavu
 • staré S modernizací vytápění pomohou i v roce 2022 dotace
  staré Modernizovaná Kia XCeed ze Slovenska míří k prvním zákazníkům
  Z výrobní linky závodu automobilky Kia ve slovenské Žilině sjely první kusy nového kompaktního crossoveru Kia XCeed, které míří k českým zákazníkům.
  staré Praha-Tábor za 59 minut. Modernizace čtvrtého železničního koridoru končí
  Počátkem září byl obnoven plnohodnotný dvoukolejný provoz mezi Sudoměřicemi u Tábora a Voticemi. Původní trať nahradila téměř 20 kilometrů dlouhá přeložka. Tím se modernizace  železničního koridoru z Českých Budějovic do Prahy chýlí ke konci. Vlaky zde v budoucnu budou jezdit 200 kilometrovou rychlostí.
  staré Hymer modernizuje obytné dodávky na platformě Fiatu, chce oslovit nové zákazníky
  Modernizace přichází po šesti letech a slibuje novou image i funkcionalitu, která má oslovit nové zákazníky.
  staré Zoo Hodonín plánuje modernizovat a stavět
  Zatraktivnit areál výstavbou nových šesti pavilonů pro zvířata ze všech kontinentů plánují v příštích letech vedení zoologické zahrady i město.
  staré Nemocnice slibují lepší psychiatrickou péči. Díky modernizaci pavilonů
  Dospělých i dětí s psychickými potížemi přibývá, ale akutních lůžek i psychiatrů je v Česku málo. Mnozí pacienti tak musí na léčbu dlouho čekat. Zlepšit dostupnost i kvalitu péče mají moderní psychiatrické pavilony, které vznikají ve fakultních nemocnicích. Jen letos už jsou tři.
  staré Zoo Zlín plánuje modernizovat a stavět
  Zatraktivnit areál výstavbou nových šesti pavilonů pro zvířata ze všech kontinentů plánují v příštích letech vedení zoologické zahrady i město. Odborná komise a rada města vybraly ve výběrovém řízení zpracovatele projektové dokumentace pro stavby pavilonů, které se mají provádět po etapách. Dokumentaci vyhotoví polské architektonické studio, které má s podobnými stavbami bohaté zkušenosti.
  staré Strategické bombardéry B-52H podstupují další modernizaci. Vzniká nová varianta
  Podle plukovníka Louise Ruscetty, vedoucího programu B-52, bude letoun B-52H nově označen jako B-52J nebo možná B-52K. Další verze vznikne zabudováním nového radaru a nových motorů. Letectvo zatím nerozhodlo. Je vypracován i nový odhad nákladů na přestavbu motorů a vedoucí programu se jej chystá předložit Kongresu, jak mu ukládá loňský zákon o obraně. Ruscetta nicméně uvedl, že zprávy o padesátiprocentním překročení rozpočtu jsou značně nadsazené.
  staré Pokus o vzkříšení umírající třídy aut luxusní novinkou je obrovský hit, modernizace ho má dostat ještě výš
  Když přišel na trh, mnozí se mu smáli, dnes ale titíž lidé mohou jen uznale kývnout hlavou. Je navzdory očekáváním mimořádně prodejně úspěšný, otázkou však je, zda se s modernizací nevydá přesně opačným než kýženým směrem. (Mirek Mazal)
  staré Slovensko bude modernizovat a transformovat bioplynovĂ© stanice
  Ministerstvo hospodářství Slovenské republiky vyhlásilo další výzvu z Plánu obnovy a odolnosti Slovenské republiky v oblasti Zelené
  staré Školení učitelů v modernizaci výuky má podpořit projekt za 860 milionů
  Pomoct školám se školením učitelů v modernizaci obsahu a způsobu vzdělávání chce ministerstvo školství prostřednictvím nového projektu s názvem Podpora kurikulární práce škol. Na projekt by mělo jít 860 milionů korun z evropských dotací i ze státního rozpočtu. Začít by mohl začátkem příštího roku a trvat by měl 64 měsíců.
  staré Svérázný korejský bestseller se s modernizací změnil k nepoznání, za stejné peníze nabídne výrazně víc
  Slovo „svérázný” berte jako vrcholnou diplomacii, vypadal přinejmenším podivně, ne-li rovnou ošklivě. Přesto šel na dračku. Nyní působí alespoň z některých pohledů lákavě, jeho prodeje by to při nezměněných cenách mělo ještě víc nakopnout. (Petr Prokopec)
  staré Kroměřížská nemocnice se modernizuje, proměna potrvá deset let
  Zásadní proměna areálu Kroměřížské nemocnice, která v těchto dnech začala, je rozdělená na čtyři etapy a odehraje se v následujících deseti letech. Na jejím konci bude stát modernizovaný špitál zasazený v zeleni a příznivý pro personál i pacienty. Nyní se připravuje nultá fáze projektu.
  staré Modernizace v brněnské zoo: vznikne nová vyhlídka na medvědici Coru v bazénu
  Nový suchý přírodní výběh přímo napojený na stávající expoziční by mohla získat medvědice Cora v brněnské zoologické zahradě. Brněnští radní minulý týden souhlasili s vypracováním záměru na rozšíření výběhu ledního medvěda.
  staré Jan Bartošek (KDU-ČSL): Stíhačky F-35 modernizují českou armádu
  Česká vláda rozhodla, že zahájí jednání o nákupu 24 amerických stíhaček F-35 Lightning. Premiér Petr Fiala z ODS to označil za zásadní krok pro modernizaci české armády. Jde o zbytečný luxus, který brzdí modernizaci ostatních částí české armády, nebo o základní potřebu při obraně vzdušného prostoru, jehož bezpečnost čelí po válce na Ukrajině novým […]
  staré Modernizační fond rozděluje miliardy na zelenou energii
  Čerpání prostředků z Modernizačního fondu zahájilo Česko v loňském roce a úspěšně v něm pokračuje. Podpořené solární zdroje již nyní pokryjí roční spotřebu energie 370 tisíc domácností.
  staré Primátor Hrabálek: Začala modernizace základní školy Úprkova v Hradci Králové
  V tomto týdnu byla zahájena rozsáhlá rekonstrukce základní školy Úprkova v Hradci Králové.
  actual not cached