Registrace •  Přidání RSS zdroje
Kurzy ze dne: 21.01.2022 || EUR 24,345 || USD 21,452
pondělí 24.ledna 2022, Týden: 5, Den roce: 024,  dnes má svátek Milena, zítra má svátek Miloš
24.ledna 2022, Týden: 5, Den roce: 024,  dnes má svátek Milena


( Nalezeno 63 článků )

Sophos odhalil novou verzi ransomwaru Snatch

staré Sophos odhalil novou verzi ransomwaru Snatch
Zpráva společnosti Sophos popisuje měnící se taktiku ransomwaru Snatch, včetně restartování počítačů do nouzového režimu...chcete vědět víc?
datum vydání: 21/01/2022 16:14:03 3 dny Sophos: Polovina zaměstnanců považuje kyberbezpečnostní opatření za důležitá
Ačkoli opatření kybernetické bezpečnosti jsou podle Čechů důležitá, jejich znalost a dodržování deklaruje jen 46 % z nich. Každý čtrnáctý pak bezpečnostní pravidla občas nedodržuje.
staré Sophos uvádí na trh vlastní řadu přepínačů Sophos Switch Series
Přepínače Sophos připojují, napájejí a řídí přístup zařízení k místní síti (LAN).
staré Sophos začal nově nabízet i síťové přepínače
Řadu přepínačů Switch Series, která zahrnuje přepínače pro přístupovou vrstvu sítě, jež slouží k připojení, napájení a řízení přístupu zařízení v rámci lokální sítě (LAN), uvedl na trh Sophos. Chce tak rozšířit nabídku pro bezpečný přístup, která dosud zahrnovala jen firewally a přístupové body řízené z cloudu.
staré Patrick Müller, Sophos: Závodíme s kybernetickými zločinci, kdo bude lepší
S Patrickem Müllerem, regionálním manažerem společnosti Sophos pro východní Evropu, jsme probrali nedávná zjištění o ransomwaru, koncept ekosystému podnikového zabezpečení a přístup k partnerské síti.
staré Sophos: Třetina zaměstnanců přešla na vzdálenou práci bez IT podpory či školení
Školení o bezpečnostních hrozbách a poskytnutí IT podpory nejsou v českých firmách stejně rozšířené, pouze 31 % zaměstnanců dostalo při přechodu na práci z domova oboje.
staré Sophos: Nový malware zneužívá instalační program Windows 10
Nový výzkum SophosLabs odhalil, že operátoři malwaru BazarBackdoor zneužívají instalační program Windows 10 k šíření škodlivého softwaru, což je nová technika, která se v útocích objevuje jen zřídkakdy.
staré Český tým Sophosu posiluje
Společnost Sophos rozšiřuje svůj tým v České republice. V návaznosti na enormní nárůst obchodních příležitostí v oblasti bezpečnostních řešení posiluje o Ondřeje Hubálka, který bude na pozici senior sales inženýra (prodejního technika) pro Českou republiku a Slovensko zodpovědný za předprodejní podporu distributorů, partnerů a jejich zákazníků, př...
staré Ondřej Hubálek je senior sales inženýrem pro ČR a SR v Sophosu
Hubálek bude na nové pozici dohlížet na předprodejní podporu českých a slovenských distributorů, partnerů a jejich zákazníků.
staré Sophos: Evropské podniky za obnovu dat po ransomwarovém útoku zaplatí výrazně více
V roce 2020 zaplatilo útočníkům za dešifrování souborů pouze 19 % z podniků ze sektoru výroby a produkce. V Evropě bylo ransomwarem zasaženo 41 % výrobních firem, jejich průměrná výše nákladů na obnovu byla 2,53 milionu dolarů
staré Sophos: Finanční sektor vykazuje nadprůměrný dopad ransomwaru
Sektor finančních služeb podle průzkumu vykazuje třetí nejvyšší celkové náklady na obnovu po útocích ransomwaru. V loňském roce navíc čelila ransomwaru více než třetina organizací z tohoto sektoru.
staré Sophos spustil informační a poradenské centrum Trust Center
Za účelem pomoci svým zákazníkům, partnerům a celému bezpečnostnímu odvětví s vyšším porozuměním a zodpovědným přístupem ke kybernetické bezpečnosti a jejímu zajišťování spustila společnost Sophos informační a poradenské centrum Trust Center.
staré Michał Kubik je distribution managerem Sophosu pro východní Evropu
Na nové pozici zodpovídá za vztah s distributory a budování a realizaci distribuční strategie Sophosu. Dříve působil například v Microsoftu a Symantecu.
staré Sophos rozšiřuje možnosti automatizace odpovědí na kyberhrozby, kupuje Refactr
Možnosti SOAR Sophosu pomohou více automatizovat jeho adaptivní ekosystém kybernetické bezpečnosti, který je základem všech jeho produktů a služeb, Threat Intelligence a datového jezera.
staré Sophos akvizicí firmy Refactr posiluje v automatizaci DevSecOps
Akvizicí společnosti Refactr chce Sophos rozšířit svá řešení Managed Threat Response (MTR) a Extended Detection and Response (XDR) o možnosti automatizace reakcí na kybernetické události (SOAR).
staré Sophos kupuje Braintrace a získá tak technologii NDR
Sophos koupil společnost Braintrace a díky tomu bude moci doplnit své portfolio řešení kybernetické bezpečnosti o patentovanou technologii pro detekci hrozeb v podnikové síti Braintrace Network Detection and Response (NDR). Technologie NDR poskytuje hluboký vhled do vzorců síťového provozu, včetně toho šifrovaného, bez nutnosti dešifrování typu Man-in-the...
staré Sophos posiluje adaptivní systém kyberbezpečnosti, kupuje Braintrace
Akvizicí společnosti Braintrace posiluje Sophos svůj adaptivní ekosystém kybernetické bezpečnosti o technologii Braintrace pro detekci hrozeb a odezvu sítí (NDR, Network Detection and Response).
staré Sophos posiluje v segmentu Network Detection and Response
Akvizicí společnosti Braintrace posiluje firma Sophos svůj adaptivní ekosystém kybernetické bezpečnosti o technologii Braintrace pro detekci hrozeb a odezvu sítí (NDR, Network Detection and Response). Ta poskytuje především přehled o podezřelých vzorcích síťového provozu. Doplňuje tak rychle rostoucí služby Sophosu Managed Threat Response (MTR) a Rapid Response, technologii Extended Detection and Response (XDR) a datové jezero Sophosu o nové informace o hrozbách.
staré Sophos kupuje Capsule8, získá zabezpečení linuxových serverů a cloudových kontejnerů
Dohodou společnost Sophos rozšiřuje své portfolio řešení a služeb pro detekci a reakci na hrozby i na nedostatečně chráněná serverová a cloudová prostředí.
staré Sophos: v roce 2020 byl ransomwarem nejvíce zasažen sektor vzdělávání
Sophos, celosvětový lídr v řešeních kybernetického zabezpečení nové generace, zveřejnil studii „State of Ransomware in Education 2021", která se zabývá rozsahem a dopadem ransomwarových útoků na vzdělávací instituce po celém světě v roce 2020.
staré Sophos posiluje v oblasti zabezpečení linuxových serverů
Společnost Sophos, která je dodavatelem řešení kybernetického zabezpečení, oznámila, že kupuje společnost Capsule8. Získá tak do svého portfolia kybernetické bezpečnosti technologie Capsule8 pro zabezpečení linuxových serverů a kontejnery v on-premise i cloudovém prostředí.
staré Sophos kupuje společnost Capsule8
Společnost Sophos oznámila akvizici firmy Capsule8, která patří mezi průkopníky a lídry trhu v oblasti provozní síťové viditelnosti, detekce a reakce na hrozby pro Linuxové produkční servery a kontejnery v on-premise i cloudovém prostředí. Podnik Capsule8 byl založen v roce 2016, je v soukromém vlastnictví a sídlí v New Yorku.
staré Sophos ocenil východoevropské partnery, uznání získali i Autocont a Unicorn System
Autocont byl vyhlášen nejvýkonnějším partnerem Sophosu v regionu, Unicorn System obdržel cenu Synchronized Security Partner of the Year. Ocenění získala i společnost awin IT.
staré Sophos Threat Hunting Academy je zpět!
V návaznosti na úspěšnou akademii zaměřenou na lov hrozeb, kterou letos v březnu přinesla společnost Sophos, se znovu otevírají pomyslné brány Sophos Threat Hunting Academy 2021.
staré Sophos ocenil partnery v regionu východní Evropy za vynikající výsledky
Společnost Sophos vyhlásila své nejvýkonnější obchodní partnery v regionu východní Evropy. Hlavními kritérii hodnocení byly obchodní nasazení a ekonomické i projektové úspěchy v uplynulém finančním roce....
staré Nárůst kybernetických útoků během pandemie COVID-19 zvýšil u 69 % českých IT týmů jejich dovednosti v oblasti bezpečnosti, ukázal průzkum společnosti Sophos
Sophos, celosvětový lídr v řešeních kybernetického zabezpečení nové generace, oznámil výsledky svého celosvětového průzkumu „Týmy IT bezpečnosti: 2021 a dále“, který ukazuje, jak náročnější bezpečnostní výzvy během pandemie poskytly IT týmům jedinečnou příležitost k budování jejich odborných znalostí v oblasti kybernetické bezpečnosti. Naprostá většina IT týmů, které v průběhu roku 2020 čelily nárůstu kybernetických útoků (82 % celosvětově, 71 % v České republice) a většímu náporu na zabezpečení (84 % celosvětově, 72 % v České republice), posílila své bezpečnostní dovednosti a znalosti. Navzdory výzvám způsobeným pandemií 44 % českých (52 % celosvětově) IT týmů, které se zúčastnily průzkumu, uvedly, že se jejich týmová morálka v průběhu roku 2020 zvýšila.
staré Sophos: České bezpečnostní IT týmy musely kvůli covidovým útokům zvýšit dovednosti
Celkem 71 % českých IT týmů uvedlo, že se počet kybernetických útoků, jako je ransomware, na jejich organizaci během roku 2020 zvýšil.
staré Sophos: Ke všem zašifrovaným datům se po zaplacení výkupného dostane jen 8 % firem
Z firem a institucí, které vyděračům raději zaplatily, podle průzkumu jen 8 % získalo zpět všechna svá data. Ve skutečnosti společnosti dostaly zpět v průměru jen 65 % svých digitálních informací.
staré Nové firewally Sophos XGS vylepšují kontrolu zabezpečení transportní vrstvy
Sophos představil nové firewally řady XGS s pokročilou ochranou proti kybernetickým útokům, které se chlubí především vylepšenou kontrolou zabezpečení TLS (Transport Layer Security), kterou stále častěji zneužívají kyberzločinci k provádění útoků, aby zabránili jejich odhalení....
staré Sophos představil firewally XGS s vylepšenou kontrolou zabezpečení transportní vrstvy
Řadu firewallů XGS rozšířila o nové modely společnost Sophos. Zařízení se vyznačují vylepšenou kontrolou zabezpečení TLS (Transport Layer Security), včetně nativní podpory TLS 1.3, která je až pětkrát rychlejší než u jiných modelů aktuálně dostupných na trhu.
staré Sophos představuje nové firewally řady XGS s nejlepší kontrolou zabezpečení transportní vrstvy
Sophos, celosvětový lídr v řešeních kybernetického zabezpečení nové generace, představil nové firewally řady XGS s bezkonkurenčním výkonem a pokročilou ochranou proti kybernetickým útokům. Nová zařízení se vyznačují nejlepší možnou kontrolou zabezpečení TLS (Transport Layer Security), včetně nativní podpory TLS 1.3, která je až pětkrát rychlejší než u jiných modelů aktuálně dostupných na trhu.
staré Tech Data se stává distributorem bezpečnostních řešení Sophos
Dohoda mezi oběma společnostmi doplňuje kyberbezpečnostní portfolio Tech Daty o řešení na ochranu koncových bodů a sítí i ochranu před ransomwarem. Smlouva je platná pro sedm evropských zemí včetně ČR a SR.
staré Sophos představil skenování zranitelností kontejnerů
V průběhu minulého roku byla rostoucí poptávka po cloudových službách důvodem pro zrychlení migrace do cloudu u mnoha IT a bezpečnostních týmů. Již v počátečních fázích přesunu operací do cloudu však IT týmy zjišťují, že je potřeba přijmout strategii efektivnějšího a bezpečnějšího přesunu aplikací s využitím principů DevOps, serverless přístup...
staré Sophos představil skenování zranitelností kontejnerů
V průběhu minulého roku byla rostoucí poptávka po cloudových službách důvodem pro zrychlení migrace do cloudu u mnoha IT a bezpečnostních týmů. Již v počátečních fázích přesunu operací do cloudu však IT týmy zjišťují, že je potřeba přijmout strategii efektivnějšího a bezpečnějšího přesunu aplikací s využitím principů DevOps, serverless přístup...
staré Sophos představil skenování zranitelností kontejnerů
V průběhu minulého roku byla rostoucí poptávka po cloudových službách důvodem pro zrychlení migrace do cloudu u mnoha IT a bezpečnostních týmů. Již v počátečních fázích přesunu operací do cloudu však IT týmy zjišťují, že je potřeba přijmout strategii efektivnějšího a bezpečnějšího přesunu aplikací s využitím principů DevOps, serverless přístupu a technologie kontejnerů.
staré Sophos odhalil, jak se chová útočný kód skrytý v paměti, a vytvořil proti němu ochranu
Oblast paměti napadeného počítače je oblíbeným úkrytem pro malware, protože bezpečnostní skenování nemá tendenci pokrývat i paměť. Ve výsledku je méně pravděpodobné, že bude malware detekován a zablokován. Mezi typy škodlivého softwaru, které se útočníci pokoušejí
staré Ulovte a zlikvidujte kyberhrozbu se Sophos Academy!
Moderní kybernetické hrozby nám nedávají na výběr. Organizace se musí proaktivně chránit i pomocí lovců hrozeb. Chcete se také stát skutečným lovcem hrozeb? Zaregistrujte se na Sophos Threat Hunting Academy 2021.
staré Sophos zabezpečí 5G počítače s čipsety Snapdragon
Plány na poskytování ochrany koncových bodů Intercept X počítačům s čipsety Snapdragon od firmy Qualcomm Technologies představila společnost Sophos. Kombinace řešení Intercept X výpočetními platformami Snapdragon s podporou sítí 5G poskytne novou generaci zabezpečení nepřetržitě běžícím a neustále připojeným počítačů.
staré Sophos zvyšuje transparentnost používání umělé inteligence v kybernetické bezpečnosti
Čtyři otevřené iniciativy v oblasti umělé inteligence, včetně datových sad, nástrojů a metodik, navržených na podporu oborové spolupráce a kumulativních inovací, představila společnost Sophos.Tímto krokem urychluje dosažení svého hlavního záměru, kterým je zpřístupnění vlastních výsledků v oblasti data science a zvýšení transparentnosti používání umělé inteligence v kybernetické bezpečnosti, to vše s cílem lépe chránit organizace před všemi formami počítačové kriminality.
staré Patrick Müller, Sophos: Vždy mluvte se zákazníkem o bezpečnosti
S Patrickem Müllerem ze Sophosu jsme probrali aktuální výzvy na poli kybernetické bezpečnosti, nízkou míru investic do bezpečnostních řešení a služeb u českých organizací, nové metody útoků i Müllerovo nedávné povýšení na regionální pozici.
staré Průvodce MSP po kybernetickém zabezpečení formou komplexního systému od Sophosu
Systém Sophos Central si klade za cíl pomáhat MSP poskytovat lepší kontrolu nad sítí a zabezpečením zařízení a zároveň nabízet flexibilitu potřebnou ke splnění různých potřeb podniků, kterým poskytují své služby.
staré Sophos: IT bezpečnost v roce 2021 bude formovat ransomware i komoditní malware
Lidé zodpovídající za IT bezpečnost ve firmách by v příštím roce měli věnovat zvýšenou pozornost ransomwaru, komoditnímu malwaru včetně loaderů a botnetů i rostoucímu trendu zneužívání legitimních nástrojů ze strany kyberútočníků.
staré Proaktivní kybernetické zabezpečení Sophos Rapid Response
Nová služba Sophos Rapid Response poskytuje organizacím nepřetržité služby dedikovaného týmu specialistů, kteří rychle zastaví pokročilé útoky, odstraní útočníky ze sítě, minimalizují škody a zkrátí dobu potřebnou k nápravě. [ 10.listopadu 2020 - úterý ]
staré Sophos nabízí zajištění bezpečnosti i formou služby
Společnost Sophos nabízí službu Rapid Response na identifikaci a neutralizaci kyberbezpečnostních útoků. Služba za fixní poplatek řeší na dálku reakci na incidenty a poskytuje zákazníkům nepřetržité služby dedikovaného týmu specialistů, lovců a analytiků hrozeb, kteří jsou schopni zastavit útoky, odstranit útočníky ze sítě, minimalizova...
staré Patrick Müller obhájil prestižní ocenění bezpečnostního lídra společnosti Sophos
Müller podruhé za sebou získal ocenění Top Performer of the Year. Předávání ceny letos kvůli koronaviru proběhlo pouze virtuálně.
staré Aktuální kyberhrozby i možnosti ochrany na Sophos Evolve 2020
Na summitu o kybernetické bezpečnosti Sophos Evolve 2020 vystoupí přední světoví bezpečnostní odborníci, kteří budou diskutovat o nejnovějších výzvách a efektivních opatřeních v oblasti zabezpečení informačních technologií. Virtuální summit se uskuteční ve dnech 17. a 18. listopadu a účast je zdarma.
staré Sophos Rapid Response identifikuje a neutralizuje aktivní kyberbezpečnostní útoků
O dostupnosti služby Sophos Rapid Response, která za fixní poplatek na dálku řeší reakci na incidenty, když identifikuje a neutralizuje aktivní kyberbezpečnostní útoky, oznámila společnost Sophos. Novinka nabízí organizacím nepřetržité služby dedikovaného týmu specialistů na reakci na incidenty, lovců a analytiků hrozeb, kteří rychle zastaví pokročilé útoky, odstraní útočníky ze sítě, minimalizují škody a náklady a zkrátí dobu potřebnou k nápravě.
staré Sophos: Po útoku ransomwaru už organizace nejsou jako dříve, mění se přístup IT manažerů
Průzkum ukázal, že se velmi liší sebejistota a přístup k boji s kyberútoky u IT manažerů, kteří již zažili útok ransomwaru, a u těch, kteří zatím nikoli. Česká republika je však v tomto ohledu výjimkou.
staré Pracovní stanice a servery lékáren pod ochranou řešení Sophos
Sophos Intercept X spolu s centrální správou bezpečnostních řešení Sophos Central ve více než 700 českých lékárnách s IS Lekis zajišťují pokročilou synchronizovanou ochranu před ransomwarem a phishingem. Umožňuje zrychlení reakcí na kybernetické útoky prostřednictvím jediné cloudové administrační konzole. [ 14.října 2020 - středa ]
staré Globální průzkum Sophos varuje firmy před opakovanými útoky vyděračského softwaru
Ransonware ve všech pádechPokud je nějaké téma týkající se firemní bezpečnosti aktuální, je to jednoznačně ransonware – vyděračský software, který dokáže zašifrovat zapsaná data. Za obnovení přístupu vyžaduje platbu a mnoho z postižených obětí peníze skutečně zaplatí. Globální průzkum The State of Endpoint Security Today odhaluje, že ani po událostech z minulého roku se firmy nechrání dostatečně.Pozor na návratyVíce než polovina dotázaných organizací se dle avizovaného průzkumu během roku 2017 s ransonware útokem setkala, dalších 31 % očekává, že je nějaký škodlivý software teprve navštíví. To není zrovna pozitivní výsledek průzkumu. Útoky jsou čím dál více propracované a firmy se neobejdou bez bezpečnostních opatření. Boj s vyděračskými viry nevyhrajete, pokud nebudete o krok napřed. Senior viceprezident a produktový ředitel společnosti Sophos doporučuje firmám, aby přehodnotili strategii a doplnili ji o prediktivní ochranu.Chce to bezpečné mechanismyVzhledem k výše zmíněnému je o to víc alarmující, že 54 % organizací žádnou technologii pro boj se zneužíváním zranitelností nemá. Bezpečnostní rizika dramaticky narůstají, stejně tak roste popularita ransomware jako služby (RaaS, Ransomware-as-a-Service). Cestou ke zlepšení je sledování všech klíčových informací společně s prevencí a využíváním moderních systémů ochrany.
 • The State of Endpoint Security Today
 • staré Sophos odhalil novou verzi ransomwaru Snatch
  Zpráva společnosti Sophos popisuje měnící se taktiku ransomwaru Snatch, včetně restartování počítačů do nouzového režimu
  staré Sophos varuje před ransomwarem ProLock a jeho vadným dešifrovacím nástrojem
  Ransomware ProLock se proslavil nejprve v březnu 2020 a pak také v květnu 2020, když FBI uvedla, že dešifrovací klíč poskytnutý obětem, které zaplatily výkupné, nefungoval. Nová studie společnosti Sophos popisuje neobvyklý způsob, jakým ProLock šifruje soubory a který může být příčinou, proč dešifrovací nástroj poskytnutý útočníky poškodí data, která b...
  staré Sophos: 67 % českých organizací se stalo obětí kyberincidentu ve veřejném cloudu
  Průzkum naznačil, že nejčastějšími jsou ransomware a malware, následkem jsou odcizená data, kompromitované účty a cryptojacking. Kyberbezpečnostní situaci evropských firem podle Sophosu zachraňuje GDPR.
  staré Sophos: 5G přináší nové bezpečnostní hrozby pro firmy i příležitosti pro hackery
  Problémem bude podle Sophosu širokopásmové připojení, jelikož s jeho pomocí a rychlostí 5G může exfiltrovat důležitá data, aniž by je bezpečnostní systémy organizace zaregistrovaly. Důležitá bude i kontrola nespravovaných zařízení.
  staré Comtec rozšiřuje síť Sophos MSP partnerů
  Slovenská společnost Comtec získala certifikaci v rámci programu Sophos MSP Connect. Ta jí umožní připojit všechny zákazníky do jednoho uceleného a snadno použitelného bezpečnostního řešení nové generace a nabízet jim pokročilé Sophos produkty formou služby. [ 9.června 2020 - úterý ]
  staré Sophos: Pět omylů, které otevírají cestu ransomwaru
  Společnost upozorňuje na pět základních chyb, na které hackeři využívající ransomware při svých útocích na podnikové sítě často spoléhají. Patří mezi ně například nedostatečná ochrana systémových portálů či slabá hesla.
  staré Sophos poskytuje svým zákazníkům zdarma ochranu domácích kanceláří
  Společnost Sophos pohotově reaguje na situaci, do níž se dostalo mnoho firem, a sice zajistit pro své zaměstnance podmínky pro efektivní a bezpečnou práci z domova. V rámci akce Sophos Home Commercial Use Edition (SHCUE) chce Sophos pomoci ochránit zaměstnance svých zákazníků, kteří pracují z domova, aniž by měli k dispozici firemní počítač. V rámci uv...
  staré Sophos je opět soukromou firmou, Thoma Bravo dokončila akvizici
  Podzimní námluvy ze strany kapitálové firmy byly úspěšné; Sophos převzala za bezmála 4 miliardy dolarů. Společnost se tak po takřka pěti letech obchodování na londýnské burze vrací do soukromého vlastnictví.
  staré Sophos 2020 Threat Report odhaluje
  Společnost Sophos zveřejnila studii nazvanou 2020 Threat Report, která obsahuje přehled o rychle se vyvíjejícím prostředí kybernetických hrozeb. Studie vytvořená výzkumnými pracovníky SophosLabs popisuje změny v oblasti kybernetických hrozeb za posledních 12 měsíců a odhaluje trendy, které ...
  staré Sophos: Ransomwaroví útočníci v roce 2020 přitvrdí, pozor i na zabezpečení cloudu
  V roce 2020 by se podniky měly dále zaměřit na prevenci a ochranu k zastavení útoků i využití vícevrstvého přístupu k zabezpečení. Nová rizika přinese též nástup sítí 5G, z poskytovatelů řízených služeb se zase stanou bezpečnostní poradci.
  staré Sophos představuje Intercept X for Mobile na ochranu před fleeceware aplikacemi
  Nová bezpečnostní aplikace je určená pro mobilní zařízení s operačními systémy Chrome OS, Android a iOS. Podle Sophosu ochrání uživatele i před fleeceware aplikacemi odhalenými specialisty ze SophosLabs.
  staré Sophos nabízí ochranu před riziky, která číhají v App Storu a Google Play
  Sophos představil novou verzi aplikace Sophos Intercept X for Mobile s vylepšeným zabezpečením před hrozbami, které cílí na zařízení s Androidem a iOS, jako jsou například záludné fleeceware aplikace. Navíc přináší také nové bezpečnostní funkce pro zařízení se systémem Chrome OS. Nová verze má kompletně přepracované rozhraní, které zjednodušuje ovládán...
  actual not cached