Registrace •  Přidání RSS zdroje
Kurzy ze dne: 16.04.2021 || EUR 25,925 || USD 21,633
sobota 17.dubna 2021, Týden: 16, Den roce: 107,  dnes má svátek Rudolf, zítra má svátek Valérie
17.dubna 2021, Týden: 16, Den roce: 107,  dnes má svátek Rudolf


( Nalezeno 6 článků )

Norek americký: Nepříjemný host

staré Norek americký: Nepříjemný host
V České republice žijí volně desetitisíce invazních norků amerických. Kde se tu vzali, čím naší přírodě škodí a jak je těžké se jich zbavit?...chcete vědět víc?
staré Biatlon ONLINE: Davidová v masáku 13. Vládla Hauserová před trojicí Norek
 Mistryní světa závodu s hromadným startem je Rakušanka Lisa Thera Hauserová. Díky fantastické střelba si dovezla do cíle 20sekundový náskok na trojici Norek. Stříbro bere Ingrid Tandrevoldová, bronz Tiril Eckhoffová před Marte Roiselandovou. Češka Markéta Davidová skončila po dvou chybách na střelnici na 13. místě. MS skončí masákem mužů, který začíná v 15:15, sledujte ho ONLINE.
staré Bez Norek je Tour se Ski zajímavější, míní Razýmová. Elitní desítku neztrácí z dohledu
Před Tour de Ski se mluvilo o tom, že má šance na umístění mezi deseti nejlepšími v etapovém závodě. A tak tomu zůstává i před závěrem Tour. Kateřina Razýmová se zlepšuje, což potvrdila devátým místem ve stíhačce v Toblachu. Tour de Ski vyvrcholí v neděli stoupáním na Alpe Cermis.
staré Proklatý norek. Anglie řeší bláznivou situaci, fotbalistům chce pomoci Albánie
Slyšeli jste už o tom, že norci v Dánsku přenášejí zmutovaný koronavirus? Pokud ne, tak vězte, že je to problém. A právě kvůli němu zažívají blázinec i fotbalisté z nejrůznějších končin Evropy.
staré Norek americký: Nepříjemný host
V České republice žijí volně desetitisíce invazních norků amerických. Kde se tu vzali, čím naší přírodě škodí a jak je těžké se jich zbavit?
staré Planetárium - Norek americký - nepříjemný host: zoolog Lukáš Poledník; Kosmonautika 2019, 4. část - Mars, planetky a Jupiter: odborník na kosmonautiku Dušan Majer; Objevy a události; Historie vědy: Hedvábná stezka (plná verze pořadu
Norek americký - nepříjemný host: zoolog Lukáš Poledník; Kosmonautika 2019, 4. část - Mars, planetky a Jupiter: odborník na kosmonautiku Dušan Majer; Objevy a události; Historie vědy: Hedvábná stezka (plná verze pořadu)
actual not cached