Registrace •  Přidání RSS zdroje
Kurzy ze dne: 07.10.2022 || EUR 24,515 || USD 25,028
pátek 7.října 2022, Týden: 41, Den roce: 280,  dnes má svátek Justýna, zítra má svátek Věra
7.října 2022, Týden: 41, Den roce: 280,  dnes má svátek Justýna


( Nalezeno 12 článků )

Jeffery: Zpráva, že uživatelské jméno nebo heslo je chybné, je nesmyslná

staré Jeffery: Zpráva, že uživatelské jméno nebo heslo je chybné, je nesmyslná
Vývojář Travis Jefferey tvrdí, že nemá smysl při neúspěšném přihlášení hlásit, že „uživatelské jméno nebo heslo je chybné“. Podle něj může útočník stejně uživatelské jméno poměrně snadno zjistit a jen se tím legitimní uživatel obírá o cenné informace. ...chcete vědět víc?
staré Zůstanou jen skvrny [Ross Jeffery / Golden Dog]
Děsivý příběh dvou bratrů, Judea a Kylea, jejichž životy jsou zničeny ve chvíli, kdy umírá jejich matka. Nemají ani čas truchlit, protože za dveřmi už čekají strýcové, kteří s nimi mají vlastní plány. Dětská nevinnost má být navždy ztracena.
staré Ostrý řez [Jeffery Deaver / Domino]
V New Yorku řádí vrah s velmi neobvyklým modem operandi. Čtrnáctý případ Lincolna Rhyma.
staré Dvanáctá karta [Jeffery Deaver / OneHotBook]
Nic není takové, jaké se na první pohled zdá být…Středoškolačku Genevu se v knihovně pokusil někdo zavraždit. Profesionální zabiják sice napoprvé neuspěl, ale nikdo nepochybuje o tom, že to zkusí znovu.
staré Hra na nikdy [Jeffery Deaver / Domino]
Musí hrát, nebo zemřou. První díl série s Colterem Shawem. Colter Shaw se živí jako lovec odměn.
staré Poslední důkaz [Jeffery Deaver / Domino]
Colter Shaw v boji s protivníky, kteří se neštítí ničeho. Třetí díl akční série.Colter Shaw v San Francisku sleduje tajemná vodítka, aby dokončil misi, kterou před lety započal jeho otec. Musí najít ztracenou tašku s důkazy, které zničí korporaci zodpovědnou za obrovské množství úmrtí.
staré Poslední důkaz [Jeffery Deaver / Domino]
Colter Shaw v boji s protivníky, kteří se neštítí ničeho. Třetí díl akční série.
staré Iluze [Jeffery Deaver / OneHotBook]
Další příběh geniálního detektiva Lincolna Rhyma se začíná odvíjet na prestižní hudební škole v centru New Yorku, kam se po útěku z místa činu uchýlí pachatel vraždy. Policie do několika minut obklíčí uzamčenou učebnu a chystá se s vrahem vyjednávat.
staré Dawe, James Jeffery
Autor: Jirka Cooper Datum: 23.12.2020 01:02:29   Příjmení:Surname: Dawe DaweJméno:Given Name: James Jeffery James JefferyJméno v originále:Original Name: James Jeffery DaweFotografie či obrázek:Photograph or Picture: -Hodnost:Rank: nadporučík LieutenantAkademický či vědecký titul:Academic or Scientific Title: - -Šlechtický titul:Hereditary Title: - -Datum, místo narození:Date and Place of Birth: DD.MM.1898 Watford / DD.MM.1898 Watford / Datum, místo úmrtí:Date and Place of Decease: 07.06.1918 nad Rosières, Ardèche / 07.06.1918 Over Rosières, Ardèche / Nejvýznamnější funkce:(maximálně tři)Most Important Appointments:(up to three) - -Jiné významné skutečnosti:(maximálně tři)Other Notable Facts:(up to three) - anglické letecké eso 1. sv. v. s 8 sestřely [4 sražené do neřízeného pádu (sám) a 4 zničené (3 sám, 1 sdílel)]- zahynul v souboji s Fritzem Rumeyem (23. z 45) - english flying ace of WW1 with 8 claims [4 driven out of control (solo) and 4 destroyed (3 solo, 1 shared)]- died in dogfight with Fritz Rumey (23rd of 45)Související články:Related Articles: Zdroje:Sources: https://www.theaerodrome.com/aces/england/dawe.php
 • Jirka Cooper
 • Watford
 • Watford
 • Ardèche
 • Ardèche
 • Fritzem Rumeyem
 • Fritz Rumey
 • https://www.theaerodrome.com/aces/england/dawe.php
 • staré Komunita truchlících [Jeffery Deaver / Domino]
  Lovec odměn Colter Shaw se vydává do státu Washington, aby vypátral dva mladíky, kteří údajně poničili kostel a postřelili dva muže. Shawovi se podaří oba podezřelé dopadnout poměrně snadno, ale během pátrání narazí na něco velmi znepokojivého.
  staré Komunita truchlících [Jeffery Deaver / Domino]
  Nikdy nevěřte, že jste v bezpečí. Druhý případ Coltera Shawa.Při sledování dvou údajných zločinců narazí lovec odměn Colter Shaw ve washingtonské divočině na záhadnou komunitu.
  staré Jeffery: Zpráva, že uživatelské jméno nebo heslo je chybné, je nesmyslná
  Vývojář Travis Jefferey tvrdí, že nemá smysl při neúspěšném přihlášení hlásit, že „uživatelské jméno nebo heslo je chybné“. Podle něj může útočník stejně uživatelské jméno poměrně snadno zjistit a jen se tím legitimní uživatel obírá o cenné informace.
  staré Kamenná opice [Jeffery Deaver / OneHotBook]
  Je jako přízrak… kde se ukrývá? K přístavu na Long Islandu se blíží velká čínská nákladní loď s uprchlíky a lidskými otroky. Americkým úřadům se podařilo zjistit, že na palubě se nachází i mezinárodně hledaný zločinec zvaný Duch, a požádaly o spolupráci věhlasného detektiva Rhyma a jeho asistentku Sachsovou.
  actual not cached