Registrace •  Přidání RSS zdroje
Kurzy ze dne: 18.01.2022 || EUR 24,425 || USD 21,488
úterý 18.ledna 2022, Týden: 4, Den roce: 018,  dnes má svátek Vladislav, zítra má svátek Doubravka
18.ledna 2022, Týden: 4, Den roce: 018,  dnes má svátek Vladislav


( Nalezeno 3 článků )

Dalux BIM prohlížeč v češtině zdarma!

staré Dalux BIM prohlížeč v češtině zdarma!
Dalux rozšiřuje digitalizaci ve stavebnictví na českém a slovenském trhu a nabízí BIM prohlížeč v češtině zdarma! S cílem zvýšení adopce BIM na stavbě, představila dánská společnostDalux aplikaci BIM prohlížeč pro tablety a smartphony zcela zdarma. Vize firmy Dalux je digitalizace všech procesů během přípravy a realizace stavebního projektu. Především procesy spojené s projektováním, koordinací dokumentů a kontrolou projektu od návrhu až po realizaci....chcete vědět víc?
staré Společnost PROMA využila Dalux pro digitální management výstavby
Při výstavbě Centra automatizácie v Horné Stredě (SK) o výměře 10.000m² využila PROMA digitální správu a CDE od Dalux pro management vad a nedodělků, přidělování úkolů a archiv fotografií z výstavby.
staré Společnost PROMA díky CDE od Dalux zdigitalizovala kompletní komunikaci nad projektem
Projektový tým z Proma využil společné datové prostředí (CDE) pro systematickou komunikaci s investorem nad residenčními projekty ZWIRN - BCT1 v Bratislavě.
staré Dalux BIM prohlížeč v češtině zdarma!
Dalux rozšiřuje digitalizaci ve stavebnictví na českém a slovenském trhu a nabízí BIM prohlížeč v češtině zdarma! S cílem zvýšení adopce BIM na stavbě, představila dánská společnostDalux aplikaci BIM prohlížeč pro tablety a smartphony zcela zdarma. Vize firmy Dalux je digitalizace všech procesů během přípravy a realizace stavebního projektu. Především procesy spojené s projektováním, koordinací dokumentů a kontrolou projektu od návrhu až po realizaci.
actual not cached