Registrace •  Přidání RSS zdroje
Kurzy ze dne: 26.07.2021 || EUR 25,630 || USD 21,745
pondělí 26.července 2021, Týden: 31, Den roce: 207,  dnes má svátek Anna, zítra má svátek Věroslav


( Nalezeno 100 článků )

Systém od firmy ERA ERIS je mezi vítězi soutěže agentury NATO o nejlepší technologickou inovaci

staré Systém od firmy ERA ERIS je mezi vítězi soutěže agentury NATO o nejlepší technologickou inovaci
Pardubická firma ERA uspěla v prestižní soutěži, kterou vyhlásila agentura Severoatlantické aliance NCIA (NATO Communication and Information Agency). Včera byl její systém pro řízení letového provozu ERIS vyhlášen jako jeden ze tří vítězů....chcete vědět víc?
datum vydání: 26/07/2021 08:41:36 dnes Insights On Real-World Example Literary Analysis Systems
Faculty Board Advanced Placement® teachers will see major changes for the 2019-2020 faculty yr. First, it was established that the literary work chosen was applicable. The weather chosen, the pivotal second was also established as acceptable, in keeping with the prompt. Subsequent, an understanding of the idea and of the references made in Paragraph I… Více
 • Více
 • datum vydání: 25/07/2021 14:20:47 včera Systemická hrozba pro všechny trhy: Evergrande Tether
  V minulém článku jsem popisoval nebezpečí, které může způsobit úpadek největšího Čínského developera a neskutečnými až stovkami miliard dolarů dluhů. Je třeba si uvědomit, že závazky jedné společnosti jsou aktiva jiných společností a takto vzniká...
  datum vydání: 22/07/2021 13:49:44 4 dny Kalifornie žaluje tvůrce slavných her kvůli systematickému obtěžování a diskriminaci žen
  Call of Duty, Overwatch, Diablo či World of Warcraft patří mezi nejznámější herní značky na světě. Jejich tvůrci nyní čelí žalobě kvůli diskriminaci, obtěžování, porušování pravidel spravedlivého odměňování a dalším přečinům, které mají jeden...
  staré Picking Out Quick Systems Of Hooks For Essays
  A hook essay has a sentence or a paragraph as the introduction part, which grabs the eye of the reader. Even sentences which might be grammatically right can sometimes be laborious to understand. Grammarly can spot unnecessarily wordy phrases and give you concise, easy-to-learn alternatives But what about sentences that Hooks For Essays are really… Více
 • Více
 • staré V Horoměřicích je už prodaná většina bytů po H-Systemu. Zájem neprojevili jen čtyři uživatelé
  V Horoměřicích u Prahy se ze šedesáti dražených bytů z konkurzu po zkrachovalé společnosti H-System prodalo už padesát čtyři. Uživatel dalšího si vyřizuje žádost o hypotéku, celkem se tak podaří bez problémů prodat pětapadesát bytů. O čtyři neprojevili jejich dosavadní uživatelé zájem a budou se dražit znovu, uživatel posledního podal žalobu na vyloučení nemovitosti z konkurzu a odmítá si byt odkoupit. Kauza se tak po letech blíží ke svému závěru.
  staré V Horoměřicích se prodalo již 54 z 60 bytů, kauza společnosti H-System se po letech blíží ke konci
  V Horoměřicích u Prahy se z 60 dražených bytů z konkurzu po zkrachovalé společnosti H-System prodalo již 54. Uživatel dalšího bytu si vyřizuje žádost o hypotéku, celkem se tak podaří bez problémů prodat 55 bytů. O čtyři byty neprojevili jejich dosavadní uživatelé zájem a budou se dražit znovu, uživatel posledního bytu podal žalobu na vyloučení nemovitosti z konkurzu a odmítá si byt odkoupit, vyplývá z informací, které má ČTK k dispozici. Kauza se tak po letech blíží ke svému závěru.
  staré Adele systematicky pořizuje vily: Skoupí celé Beverly Hills?
  Britská zpěvačka Adele (33) si za chvíli bude moci založit vlastní městečko. V hvězdně osazeném sousedství v Beverly Hills totiž koupila už třetí dům.
  staré [aktualita] Budník a J&T kupují další českou IT firmu, Thein za stovky milionů získal C System CZ
  Skupina Thein, za kterou stojí bývalý šéf O2 a telco akvit PPF Tomáš Budník společně s J&T, uskutečnila další akvizici. Za řádově stovky milionů korun koupila českou IT společnost C System CZ. Ta se stane součástí rostoucího technologického portfolia Theinu. Fond má dosáhnout na agregované tržby téměř 2,5 miliardy korun. Součástí Theinu jsou podniky Síť, net.pointers, A­itcom a fond má také investici v Cross Network Intelligence. Vedle sekce Digital skrze divizi Industry investuje také do…
  staré Fond Thein dál roste. Za stovky milionů koupil dodavatele datacenter C System CZ
  Investiční fond J&T Thein Tomáše Budníka dokončil dosud svou největší akvizici. Do své vznikající IT skupiny přikoupil společnost C System CZ, kterou dosud vlastnili spoluzakladatelé Jan Nečas a Pavel Hajn. Informaci o transakci v rozhovoru pro deník E15 potvrdil sám Budník, prodejní cenu nekomentoval. Zdroje deníku E15 nicméně hovoří o částce ve stovkách milionů korun.
  staré Sophos ocenil východoevropské partnery, uznání získali i Autocont a Unicorn System
  Autocont byl vyhlášen nejvýkonnějším partnerem Sophosu v regionu, Unicorn System obdržel cenu Synchronized Security Partner of the Year. Ocenění získala i společnost awin IT.
  staré Klienti H-Systemu se dočkali vlastního bydlení. Po třiadvaceti letech odkoupili 55 z 60 bytů
  V kauze H-System končí další dějství. Třiadvacet let po krachu firmy se většina klientů z Horoměřic dočkala vlastního bydlení. Využili nabídky konkurzního správce a odkoupili 55 z celkového počtu 60 bytů. Celá kauza ale zdaleka nekončí.
  staré Vybavení CZ 4M Systems. Kde a z čeho se vyrábí úspěšné produkty české značky?
  V souvislosti s vývojem spojeným s pandemií nového koronaviru rezonuje v médiích i problematika závislosti západního světa na čínské výrobě. Z pohledu firem, jež s Čínou dlouhodobě kooperují, se ovšem o nové téma zas tak úplně nejedná. Všichni bychom chtěli mít produkty vytvořené u nás, našimi dělníky a konstruktéry. Ale vyrobit cokoli mimo Čínu tak, aby to po ekonomické stránce a po stránce požadavků zákazníků na objem v definovaném čase dávalo smysl, není vždy jednoduchý úkol.
  staré Webinář 3D Systems The Best Supports are NoSupports
  Do­sa­vad­ní způ­so­by pod­po­ry dílů při ko­vo­vé adi­tiv­ní vý­ro­bě za­ved­ly ome­ze­ní ná­vr­hu dílů. Zvý­še­ná slo­ži­tost spo­je­ná s ode­brá­ním pod­pěr zvý­ši­la ná­kla­dy, čas po­třeb­ný k pro­ve­de­ní pro­ce­su a ně­kte­ré díly a apli­ka­ce byly do­kon­ce z adi­tiv­ní vý­ro­by vy­lou­če­ny kvůli pro­blé­mům spo­je­ným s pod­po­ra­mi.
  staré Remake System Shocku se připomíná novými gameplay záběry
  Návrat kultovního sci-fi hororu se blíží.
  staré eD system je nově oficiálním distributorem značky Realme
  Nabídka distributora čítající mobily, hodinky a sluchátka Realme v současné době není dostupná pro všechny. Partneři, kteří mají zájem stát se prodejcem značky, by měli kontaktovat přímo eD system.
  staré eD system získal do oficiální distribuce Realme
  Ostrava, 29. 6. 2021 – Společnost eD system a. s. začala na jaře na českém trhu prodávat produkty značky Realme. V nabídce jsou mobily, hodinky i sluchátka.
  staré eD system je subdistributorem Huawei v České republice a na Slovensku
  Nově získanou subdistribucí se rozšířila nabídka značky Huawei na e-shopu distributora o klasické routery i routery s mesh systémem.
  staré Dilatace kalichopánvičkového systemu
  Dobrý den, můj dotaz se týká ročního syna s hydronefrozou. Poslední zprávu z UZ vyšetření zasílám v příloze (nález je v podstatě stále stejný, jako byl měsíc po porodu) a chtěla bych se zeptat, zda je nutné ho v nějakých aktivitách omezovat? Vzhledem k letní sezóně mě nejvíce zajímá koupání ve veřejných bazénech, ať už venkovních či vnitřních. Také mě zajímá, jak se dilatace zpravidla vyvíjí, zda se lepší, horší nebo se v jeho případě může úplně samovolně srovnat nebo nález zůstane, jak je a bude se i nadále sledovat? Dále mě zajímá funkce ledvin, zda fungují obě dvě tak, jak mají(dotaz, na který jsem se obávala dr. zeptat)? Zánět doposud, ťukám, nejspíš neměl, ale před cca 14 dny měl jednodenní horečku (38,2 max.), odebrali jsme moč (nesterilně), kde se prokázal výskyt ecolí, vzhledem k diagnoze mu nasadili ATB, druhý den byl již úplně v pořádku a další den 48h. od horečky jsme šli na crp, které bylo pod pět a odevzdali vzorek moči, který byl negativní. Paní doktorka nás při předepisování atb informovala, že začnou zabírat po 48h, syn v tuto dobu měl crp pod pet a moc negativni, zajima me, zda je mozne, ze atb začaly zabírat tak rychle nebo se s velkou pravděpodobností jednalo o nějakou virozu? Moc děkuji a přeji hezké dny, LP.
  staré Zebra Systems: SMB firmy nejvíce podceňují slabá hesla a školení uživatelů
  Průzkum odhalil, že v oblasti kyberbezpečnosti zákazníci nejčastěji podceňují slabá hesla a školení uživatelů. Trápí je ale i nezabezpečené e-maily, nechráněné sítě a neaktualizované aplikace.
  staré MCAE Systems představuje software Tebis verze 4.1
  Slo­ži­tý vý­rob­ní svět vy­ža­du­je snad­no po­u­ži­tel­ný soft­ware. Novou dlou­ho oče­ká­va­nou verzi CAD/CAM soft­wa­ru Tebis 4.1 před­sta­vil český dis­tri­bu­tor MCAE Sys­tems. Tebis V4.1 po­sky­tu­je ře­še­ní pro všech­ny vý­rob­ní úkoly a sou­čas­ně se snad­no a in­tu­i­tiv­ně po­u­ží­vá. Pro­střed­nic­tvím re­vi­do­va­né­ho stro­mu struk­tu­ry jsou všech­ny ak­ti­vi­ty vždy do­ko­na­le pře­hled­né.
 • Tebis 4.1
 • MCAE Sys­tems
 • staré Bentley Systems oznamuje akvizici SPIDA Softwaru
  Bent­ley Sys­tems ozná­mi­la 14. října akvi­zi­ci spo­leč­nos­ti SPIDA Soft­ware, vý­vo­já­ře spe­ci­a­li­zo­va­né­ho soft­wa­ru pro návrh, ana­lý­zu a sprá­vu sys­té­mů ob­služ­ných slou­pů. SPIDA, která byla za­lo­že­na v roce 2007 v Co­lum­bu­su ve státě Ohio, na­bí­zí soft­wa­ro­vá ře­še­ní pro mo­de­lo­vá­ní, si­mu­la­ci a sprá­vu dat pro elek­tric­ké a ko­mu­ni­kač­ní ná­stro­je a je­jich po­sky­to­va­te­le in­že­nýr­ských slu­žeb v USA a Ka­na­dě.
  staré Covid: Ryanair and Manchester Airports Group take legal action over travel traffic light system
  There is anger in the travel sector over how the government has made decisions over the green list.
  staré Observer: System Redux - CD obaly
  staré Zvláštní happy end v příběhu jménem H-System: klienti budou platit potřetí
  Poslali jste milion korun společnosti, která vám slibovala postavit dům na klíč. Píší se devadesátá léta a pro vás jsou ve hře velké peníze. Firma vinou série podvodů některých majitelů zkrachuje a vy jste se ocitli bez peněz a bez nemovitosti....
  staré Asbis uzavírá distribuční smlouvu pro Seagate Storage Systems v České republice
  Smlouva zahrnuje distribuci, prodejní servis i marketingovou podporu řešení pro datová centra a korporátní klienty.
  staré Kterak nejbohatší lidé systematicky podkopávají demokracii
  Ilustrace: Jáchym Bohumil KartousInvestigativní poznatky nezávislé organizace ProPublica pojednávající o absurditách amerického daňového systému, který nejbohatším lidem umožňuje platit směšně nízké daně, spatřují světlo světa právě v době, kdy se lídři zemí G7 dohodli na zavedení minimální globální korporátní daně ve výši 15 procent. Už předchozí odhalení, jmenovitě Panamské dokumenty a daňové úniky bývalého amerického prezidenta Donalda Trumpa, detailně ilustrují, kterak nejbohatší lidé světa na úkor všech ostatních hromadí groteskně obrovské sumy peněz. Není tomu tak dávno, kdy byl zesnulý Petr Kellner v českých médiích vyzvedáván za svou píli a filantropii. V našich poměrech se totiž stále traduje infantilní mýtus, že ti nejbohatší z nás ke svému majetku přišli vesměs poctivou cestou, a jsou tudíž hodní následování. Syrová realita je ovšem na hony vzdálená horečnatě udržovaným báchorkám.
  staré Byty zkrachovalého H-Systemu se po čtvrtstoletí prodaly nájemníkům. Jsem nadšený, říká konkurzní správce Monsport
  Ke konci se chýlí více než dvacetiletá anabáze 60 rodin, které bydlí v domech zkrachovalého H-Systemu v Horoměřicích a hrozilo jim, že se z nich budou muset vystěhovat. Více než 90 procent z nich se totiž dohodlo s konkurzním správcem Josefem...
  staré eD system uspořádal další setkání eD Profi, opět v online formě
  Účastníci v průběhu osmihodinového vysílání vyslechli třináct odborných přednášek a na stránkách edprofionline.cz získali přístup také do výstavního sálu s jedenácti virtuálními stánky.
  staré Soud: „Zašantročil“ to šikovně. Stát přišel o možnost zabrat lukrativní pozemky po odsouzeném za tunelování H-Systemu
  Ačkoli si zakladatel společnosti H-System Petr Smetka již odpykal dvanáctiletý trest za vytunelování firmy, dodnes běží spor o vlastnictví rozsáhlého areálu Rabyně u slapské přehrady, který mu patřil. Pražští vrchní žalobci sice pozemky, na nichž leží, v hodnotě desítek a dnes už spíše stovek milionů korun v roce 2001 zablokovali – aby s nimi Smetka dále nemohl nakládat.
  staré Bylo to jen zašantročení vlastního majetku. Soud odmítl zabavit rekreační areál vyvedený ze zkrachovalého H-Systemu
  Stát ani podvedení klienti H-Systemu nedosáhnou na zabavený rekreační areál Rabyně, který původně patřil zakladateli H-Systemu Petru Smetkovi, ale chybou soudu i exekutora jej získal jeho známý Luděk Fabinger. Obvodní soud pro Prahu 2 ve středu...
  staré Na peníze z areálu v Rabyni zapomeňte, vzkázal soud poškozeným z H-Systemu
  Obvodní soud pro Prahu 2 ve středu zamítl návrh státního zástupce na zabrání areálu v Rabyni u Slapské přehrady. Ten dříve patřil zakladateli vytunelované společnosti H-System Petru Smetkovi. Areál získal v dražbě podnikatel Luděk Fabinger. Podle soudkyně se ale neprokázalo, že by šlo o výnos z trestné činnosti.
  staré Soud zamítl zabrání areálu v Rabyni, který dřív patřil zakladateli H-Systemu
  Praha - Obvodní soud pro Prahu 2 dnes zamítl návrh státního zástupce na zabrání areálu v Rabyni u Slapské přehrady, který dříve patřil zakladateli vytunelované společnosti H-System...
  staré Zebra Systems se stává distribučním partnerem Virtuozzo pro ČR a SR
  Zebra Systems, která je distributorem s přidanou hodnotou řešení Acronis, GFI Software, N-able a Cloudflare, novou distribuční smlouvou rozšířila své portfolio o další značku v oblasti IT správy a bezpečnosti.
  staré Kompletní řada produktů Virtuozzo v distribuci ZEBRA SYSTEMS
  Virtuozzo je globální poskytovatel hybridní virtualizace, ukládání a cloudových softwarových řešení. Společnost ZEBRA SYSTEMS uzavřením dalšího partnerství rozšiřuje na českém a slovenském trhu své portfolio o další významnou značku v oblasti IT správy a bezpečnosti. [ 1.června 2021 - úterý ]
  staré ZEBRA SYSTEMS se stala distribučním partnerem Virtuozzo pro Česko a Slovensko
  Společnost ZEBRA SYSTEMS oznámila, že se stala distribučním partnerem (Distribution Partner) společnosti Virtuozzo, globálního poskytovatele hybridní virtualizace, ukládání a cloudových softwarových řešení, na českém a slovenském trhu. ZEBRA SYSTEMS, která je distributorem s přidanou hodnotou řešení Acronis, GFI Software, N-able a Cloudflare tímto ...
  staré Jan Novák jmenován členem představenstva eD systemu
  Změny v čele distributora se dotkly statutárního orgánu i dozorčí rady společnosti. Jan Beneš se přesunul do role člena dozorčí rady eD system a řady představenstva doplnil ředitel nákupu Jan Novák, který ve firmě působí již přes deset let.
  staré Hejtman Kulhánek: Snažíme se o systematickou podporu jednotek sborů dobrovolných hasičů
  Dobrovolní hasiči v našem regionu získají finance z Programu pro poskytování dotací z rozpočtu Karlovarského kraje na podporu jednotek sborů dobrovolných hasičů obcí Karlovarského kraje v roce 2021. V krajském rozpočtu je vyčleněno 11,4 milionu korun na pořízení nového vybavení či na rekonstrukce zbojnic a další.
  staré General Dynamics European Land Systems vstupuje do SPČR
  Společnost General Dynamics European Land Systems (GDELS) se dnes stala členem Svazu průmyslu a dopravy České republiky. Po 15 letech úzké spolupráce s českými firmami se GDELS rozhodla využít této příležitosti a stvrdit tak svůj závazek nejen České republice, ale také místním specializovaným společnostem. Podpisový ceremoniál proběhl po společném online semináři na téma Bezpečnostní a obranný průmysl - jak se mohou české společnosti zapojit do evropských a globálních dodavatelských řetězců.
  staré Šenovská firma Varroc Lighting Systems nedodržela emisní limit hmotnostní koncentrace těkavých organických látek
  Česká pobočka globálního dodavatele systémů vnějšího osvětlení vozidel - společnost Varroc Lighting Systems, s.r.o., která sídlí v Šenově na Novojičínsku, nedodržela emisní limit hmotnostní koncentrace těkavých organických látek vyjádřených jako celkový organický uhlík (dále ,,TOC") v přípustné míře - tedy ve výši 50 mg/m3. Za to jí udělila Česká... ...
  staré Zebra Systems: Firemní IT je nutné chránit na pěti základních úrovních
  Konkurenční výhodu budou mít podle společnosti N-able ti poskytovatelé MSSP, kteří vytvoří dostatečně širokou nabídku služeb a budou zajistit nabízet rychlý a flexibilní přístup.
  staré Rozvoral (SPD): Žádáme systematické řešení ochrany hranic před imigranty
  Musíme být velmi ostražití před imigranty, kteří jsou už v Evropě a snaží se dostat nelegálním způsobem převážně do Německa.
  staré Poznáváme Šumavu - Na Šumavě se dlouhodobě a systematicky monitorují zvířata, rostliny i místa
  Monitoring na Šumavě a zaznamenávání chráněných druhů do databází, je základem práce lidí ze Správy Národního parku Šumava. A čím déle trvá monitoring určité oblasti, nebo živočišného či rostlinného druhu, tím jsou data kvalitnější.
  staré Letiště Praha bude využívat nový geografický informační systém. Platformu dodá Unicorn Systems
  Letiště Praha bude ke správě polohových dat využívat systém společnosti Esri. Ta je světovým lídrem v oblastech pořizování, správy, analýzy a publikace geodat. O správné nasazení systému se postará společnost Unicorn Systems, která zvítězila ve výběrovém řízení.
  staré Letiště Praha bude využívat nový geografický informační systém. Platformu dodá Unicorn Systems
  Letiště Praha bude ke správě polohových dat využívat systém společnosti Esri. Ta je světovým lídrem v oblastech pořizování, správy, analýzy a publikace geodat. O správné nasazení systému se postará společnost Unicorn Systems, která zvítězila ve výběrovém řízení.
  staré Hejtman Vondrák: Boj proti koronaviru musí být systematický a jasně cílený
  Pro a proti očkování? Jsem proočkovaný, mám protilátky. V Moravskoslezském kraji startuje očkovací kampaň.
  staré Huawei má armový notebook s Linuxem, System76 zase svou vlastní klávesnici
  [2 minuty čtení] Firma Huawei uvedla na čínský trh nový notebook s předinstalovaným operačním systémem postaveným na Linuxu. Americká společnost System76 představila svou první otevřenou klávesnici. Obnovený Freespire vydal svou novou verzi s Xfce 4.16. Firma Huawei uvedla na čínský trh nový notebook s architekturou ARM a s předinstalovaným operačním systémem postaveným na Linuxu. Jmenuje se Huawei Qingyun L410, pohání jej armový procesor HiSilicon Kirin 900 Soc spolu s 8 GB RAM a 256 GB SSD diskem.
  staré Flétnistka Monika Štreitová: Je důležité systematicky se věnovat ženské tvorbě
  Monika Štreitová Duarte (1971) je česká flétnistka a pedagožka. Žije a pracuje v Portugalsku. Od dob studií spolupracuje se soudobými tvůrci různých žánrů a stylů. Má stylově velmi rozmanitý repertoár, na své kontě na 200 premiér současných děl. Byla zakládající členkou komorních souborů Ensemble Neue Music Bratislava, Trio Neue Music Bratislava a Duo kontrast Praha, působí i v řadě dalších souborů. The post Flétnistka Monika Štreitová: Je důležité systematicky se věnovat ženské tvorbě appeared first on OperaPlus.
 • Flétnistka Monika Štreitová: Je důležité systematicky se věnovat ženské tvorbě
 • OperaPlus
 • staré Johnová (Praha sobě): Zejména v oblasti prevence není podpora rodin systematická
  První strategický dokument hlavního města v oblasti rodinné politiky po více než deseti letech dnes představila radní Milena Johnová na semináři Deset kroků k rodinné politice, který pořádala Unie center pro rodinu a komunitu. Akce se konala ve vazbě na zítřejší Mezinárodní den rodiny. Základní směry prorodinné politiky na období 2021-2022 schválila pražská radnice v únoru.
  staré eD system rozšiřuje portfolio o značky Neno, Evorei a Xblitz
  Distributor obohatil svou kategorii non IT produktů o zhruba osmdesát produktů spotřební elektroniky, audio příslušenství a péče o dítě. eD system je aktuálně jediným distributorem produktů Neno, Evorei a Xblitz pro český a slovenský trh.
  staré Unicorn Systems dodává softwarové řešení Aptean pro potravinářskou výrobu
  Unicorn Systems se stala partnerem společnosti Aptean, která poskytuje špičkové ERP řešení pro potravinářské firmy postavené na Microsoft D365 Business Central. Unicorn Systems zajišťuje implementaci řešení Aptean a servis v České republice a na Slovensku.
  staré Unicorn Systems přináší na náš trh ERP řešení Aptean pro potravinářské firmy
  Unicorn Systems se stala partnerem společnosti Aptean, která je výrobcem ERP řešení pro potravinářské firmy postavené na platformě Microsoft D365 Business Central. Společnost Unicorn Systems bude zajišťovat implementaci řešení Aptean a související služby v České republice a na Slovensku....
  staré Zpátky do minulosti: Založení Network General Corporation a příchod System 7 (13. 5. 2021)
  V dnešním díle našeho pravidelného návratu do minulosti se opět budeme zabývat společností Apple. Tentokrát to bude v souvislosti s operačním systémem System 7, jehož představení si dnes připomínáme. Kromě Systemu 7 bude dnes řeč také o založení společnosti Network General Corporation. Založení Network General Corporation (1986) 13. května roku 1986 byla založena společnost Network General Corporation. Jejími zakladateli byli Len Shustek a Harry Saal, a jejich […]
  staré Cisco chce dominovat v oblasti optických sítí, kupuje Sedona Systems
  Platforma Sedona NetFusion posílí řešení Cisco Crosswork a umožní mu replikovat sítě v reálném čase a predikovat jejich chování.
  staré Británie udělila kontrakt na modernizaci tanků Challenger 2. O upgrade se postará Rheinmetall BAE Systems Land
  Hlavní bojové tanky Challenger 2 budou upgradovány na standard Challenger 3. O modernizaci se postará Joint-venture podnik Rheinmetall BAE Systems Land.
  staré Piráti: Rozhodnutí Ústavního soudu je první krok k systematické regulaci psychotropních látek
  Středeční usnesení Ústavního soudu bohužel zachovává mnohoznačnost paragrafů trestního zákoníku v oblasti nakládání s návykovými látkami ponecháním pojmu „množství větší než malé“.
  staré eD system je exkluzivním distributorem čteček čárových kódů Cino
  Nový kontrakt rozšířil nabídku eD systemu o drátové i bezdrátové modely čteček od tradiční značky s třicetiletou historií. Dohoda platí pro ČR i SR.
  staré Observer: System Redux dorazí i na PS4 a Xbox One
  Tato verze bude těžit z dodatečných úprav.
  staré eD system je exkluzivním distributorem čteček Cino
  Ostrava, 3. 5. 2021 – Přední distributor eD system a. s. rozšířil nabídku ručních skenerů čárových kódů o produkty značky Cino. Ty zároveň od 1. března získal do exkluzivní distribuce.
  staré Charouz Racing System zaplnil volná místa v sestavě
  De Geruse doplní Sargeant s Fittipaldim
  staré Nedostatkové čipy budou chybět až do konce roku, varuje šéf Cisco Systems
  Nedostatek polovodičových čipů, který způsobuje těžkosti ve výrobě aut i elektroniky po celém světě, přetrvá po většinu roku, domnívá se Chuck Robbins, generální ředitel počítačové společnosti Cisco Systems. Ta je hlavním dodavatelem síťových prvků na světě.
  staré Zpátky do minulosti: Xerox 8010 Star Information System, žaloba na Microsoft a rekordní kvartál Applu (27. 4. 2021)
  Applu se skvěle daří již řadu let, některé kvartály jsou ale zkrátka někdy úspěšnější než jiné. Příkladem může být například druhý kvartál roku 2015, který firmě přinesl rekordní zisk. Kromě tohoto úspěchu si v dnešním návratu do minulosti připomeneme také Xerox 8010 Star Information System 8010 nebo žalobu na Microsoft. Xerox 8010 Star Information System (1981) 27. dubna roku 1981 představila společnost Xerox svůj Xerox 8010 Star […]
  staré Nedostatkové čipy budou chybět až do konce roku, varuje šéf Cisco Systems
  Nedostatek polovodičových čipů, který způsobuje těžkosti ve výrobě aut i elektroniky po celém světě, přetrvá po většinu roku, domnívá se Chuck Robbins, generální ředitel počítačové společnosti Cisco Systems. Ta je hlavním dodavatelem síťových prvků na světě.
  staré Zebra Systems: Poptávkou po řízených službách bude rezonovat IT bezpečnost
  Kyberútočníci neustále vylepšují strategie a techniky, jak obelstít existující obranu podniků a organizací a získat přístup k datům. Podmínkou úspěšné obrany proti takovýmto napadením je podle odborníků existence vícevrstvého zabezpečení.
  staré Zahájení Národního projektu EES – Enter/Exit system
  Dne 4. března 2021 byla podepsána prováděcí smlouva mezi Ředitelstvím služby cizinecké policie a společností Vítkovice IT Solution a.s., o realizaci projektu „Vybudování národního systému EES“. Tato smlouva byla podepsána na základě rámcové dohody, uzavřené mezi oběma subjekty ze dne 22.1.2021, a tímto podpisem začala faktická realizace projektu.
  staré Webinář Shop System – Budoucnost moderní strojírenské výroby
  Se­tka­li jste se již s tech­no­lo­gií 3D tisku zva­nou Bin­der Jet­ting? Znáte její hlav­ní cha­rak­te­ris­ti­ky, vý­rob­ní mož­nos­ti a klí­čo­vé vý­ho­dy? Je-li vám tato ob­last ne­zná­má, ne­vá­hej­te a při­poj­te se na další webi­nář MCAE Sys­tems, kde se do­zví­te vše pod­stat­né. A nejen to. Bude před­sta­ve­no za­ří­ze­ní Shop Sys­tem spo­leč­nos­ti Desktop Metal, které před­sta­vu­je zcela nový seg­ment mo­der­ní stro­jí­ren­ské vý­ro­by.
  staré Quality Management System Intro - webinář
  Seriál 4 webinářů Digital Resources - první je zaměřen na úvod do oblasti QMS, na kterém představíme základní vlastnosti a benefity QMS řešení a provedeme živou ukázku finského systému M-Files a jeho modulu QMS - akce se koná ve středu 12. 5. 2021. [ 16.dubna 2021 - pátek ]
  staré Intenzivní výcvik systemického koučování
  [skoleni-kurzy.eu] ...Centrum systemiky a NLP s.r.o.
  staré Greensill: Cronyism watchdog says system need urgent reform
  Tory peer Eric Pickles is concerned about possible conflicts of interest amid ongoing Greensill lobbying row.
  staré V BrnÄ› dnes zaÄŤal systematickĂ˝ sbÄ›r bioodpadu,hnÄ›dĂ© popelnice jsou uĹľ ve SlatinÄ›
  Brno 12. dubna (ČTK) - Obyvatelé brněnské městské části Slatina mohou ode dneška vyhazovat zbytky ze zeleniny a ovoce, čajové sáčky či kávovou sedlinu do hnědých popelnic. Městská svozová společnost SAKO jich tam dnes navezla 43, čímž ve městě začal systematický sběr biologického odpadu. Popelnice postupně přibudou po celém městě. Dnes kromě Slatiny v Černovicích, Líšni a Brně-jihu. V pátek návoz skončí v Židenicích, Vinohradech a Brně-středu, řekl novinářům předseda představenstva SAKO Brno Filip Leder (KDU-ČSL).
  cached