Registrace •  Přidání RSS zdroje
Kurzy ze dne: 10.05.2021 || EUR 25,590 || USD 21,027
úterý 11.května 2021, Týden: 20, Den roce: 131,  dnes má svátek Svatava, zítra má svátek Pankrác
11.května 2021, Týden: 20, Den roce: 131,  dnes má svátek Svatava


( Nalezeno 100 článků )

Systém od firmy ERA ERIS je mezi vítězi soutěže agentury NATO o nejlepší technologickou inovaci

staré Systém od firmy ERA ERIS je mezi vítězi soutěže agentury NATO o nejlepší technologickou inovaci
Pardubická firma ERA uspěla v prestižní soutěži, kterou vyhlásila agentura Severoatlantické aliance NCIA (NATO Communication and Information Agency). Včera byl její systém pro řízení letového provozu ERIS vyhlášen jako jeden ze tří vítězů....chcete vědět víc?
datum vydání: 10/05/2021 13:55:28 včera Británie udělila kontrakt na modernizaci tanků Challenger 2. O upgrade se postará Rheinmetall BAE Systems Land
Hlavní bojové tanky Challenger 2 budou upgradovány na standard Challenger 3. O modernizaci se postará Joint-venture podnik Rheinmetall BAE Systems Land.
datum vydání: 8/05/2021 09:32:46 3 dny Piráti: Rozhodnutí Ústavního soudu je první krok k systematické regulaci psychotropních látek
Středeční usnesení Ústavního soudu bohužel zachovává mnohoznačnost paragrafů trestního zákoníku v oblasti nakládání s návykovými látkami ponecháním pojmu „množství větší než malé“.
datum vydání: 7/05/2021 17:34:52 4 dny eD system je exkluzivním distributorem čteček čárových kódů Cino
Nový kontrakt rozšířil nabídku eD systemu o drátové i bezdrátové modely čteček od tradiční značky s třicetiletou historií. Dohoda platí pro ČR i SR.
datum vydání: 7/05/2021 16:53:15 4 dny Observer: System Redux dorazí i na PS4 a Xbox One
Tato verze bude těžit z dodatečných úprav.
datum vydání: 7/05/2021 16:35:36 4 dny eD system je exkluzivním distributorem čteček Cino
Ostrava, 3. 5. 2021 – Přední distributor eD system a. s. rozšířil nabídku ručních skenerů čárových kódů o produkty značky Cino. Ty zároveň od 1. března získal do exkluzivní distribuce.
staré Charouz Racing System zaplnil volná místa v sestavě
De Geruse doplní Sargeant s Fittipaldim
staré Nedostatkové čipy budou chybět až do konce roku, varuje šéf Cisco Systems
Nedostatek polovodičových čipů, který způsobuje těžkosti ve výrobě aut i elektroniky po celém světě, přetrvá po většinu roku, domnívá se Chuck Robbins, generální ředitel počítačové společnosti Cisco Systems. Ta je hlavním dodavatelem síťových prvků na světě.
staré Zpátky do minulosti: Xerox 8010 Star Information System, žaloba na Microsoft a rekordní kvartál Applu (27. 4. 2021)
Applu se skvěle daří již řadu let, některé kvartály jsou ale zkrátka někdy úspěšnější než jiné. Příkladem může být například druhý kvartál roku 2015, který firmě přinesl rekordní zisk. Kromě tohoto úspěchu si v dnešním návratu do minulosti připomeneme také Xerox 8010 Star Information System 8010 nebo žalobu na Microsoft. Xerox 8010 Star Information System (1981) 27. dubna roku 1981 představila společnost Xerox svůj Xerox 8010 Star […]
staré Nedostatkové čipy budou chybět až do konce roku, varuje šéf Cisco Systems
Nedostatek polovodičových čipů, který způsobuje těžkosti ve výrobě aut i elektroniky po celém světě, přetrvá po většinu roku, domnívá se Chuck Robbins, generální ředitel počítačové společnosti Cisco Systems. Ta je hlavním dodavatelem síťových prvků na světě.
staré Zebra Systems: Poptávkou po řízených službách bude rezonovat IT bezpečnost
Kyberútočníci neustále vylepšují strategie a techniky, jak obelstít existující obranu podniků a organizací a získat přístup k datům. Podmínkou úspěšné obrany proti takovýmto napadením je podle odborníků existence vícevrstvého zabezpečení.
staré Zahájení Národního projektu EES – Enter/Exit system
Dne 4. března 2021 byla podepsána prováděcí smlouva mezi Ředitelstvím služby cizinecké policie a společností Vítkovice IT Solution a.s., o realizaci projektu „Vybudování národního systému EES“. Tato smlouva byla podepsána na základě rámcové dohody, uzavřené mezi oběma subjekty ze dne 22.1.2021, a tímto podpisem začala faktická realizace projektu.
staré Webinář Shop System – Budoucnost moderní strojírenské výroby
Se­tka­li jste se již s tech­no­lo­gií 3D tisku zva­nou Bin­der Jet­ting? Znáte její hlav­ní cha­rak­te­ris­ti­ky, vý­rob­ní mož­nos­ti a klí­čo­vé vý­ho­dy? Je-li vám tato ob­last ne­zná­má, ne­vá­hej­te a při­poj­te se na další webi­nář MCAE Sys­tems, kde se do­zví­te vše pod­stat­né. A nejen to. Bude před­sta­ve­no za­ří­ze­ní Shop Sys­tem spo­leč­nos­ti Desktop Metal, které před­sta­vu­je zcela nový seg­ment mo­der­ní stro­jí­ren­ské vý­ro­by.
staré Vybavení CZ 4M Systems. Kde a z čeho se vyrábí úspěšné produkty české značky?
V souvislosti s vývojem spojeným s pandemií nového koronaviru rezonuje v médiích i problematika závislosti západního světa na čínské výrobě. Z pohledu firem, jež s Čínou dlouhodobě kooperují, se ovšem o nové téma zas tak úplně nejedná. Všichni bychom chtěli mít produkty vytvořené u nás, našimi dělníky a konstruktéry. Ale vyrobit cokoli mimo Čínu tak, aby to po ekonomické stránce a po stránce požadavků zákazníků na objem v definovaném čase dávalo smysl, není vždy jednoduchý úkol.
staré Quality Management System Intro - webinář
Seriál 4 webinářů Digital Resources - první je zaměřen na úvod do oblasti QMS, na kterém představíme základní vlastnosti a benefity QMS řešení a provedeme živou ukázku finského systému M-Files a jeho modulu QMS - akce se koná ve středu 12. 5. 2021. [ 16.dubna 2021 - pátek ]
staré Intenzivní výcvik systemického koučování
[skoleni-kurzy.eu] ...Centrum systemiky a NLP s.r.o.
staré Greensill: Cronyism watchdog says system need urgent reform
Tory peer Eric Pickles is concerned about possible conflicts of interest amid ongoing Greensill lobbying row.
staré V BrnÄ› dnes zaÄŤal systematickĂ˝ sbÄ›r bioodpadu,hnÄ›dĂ© popelnice jsou uĹľ ve SlatinÄ›
Brno 12. dubna (ČTK) - Obyvatelé brněnské městské části Slatina mohou ode dneška vyhazovat zbytky ze zeleniny a ovoce, čajové sáčky či kávovou sedlinu do hnědých popelnic. Městská svozová společnost SAKO jich tam dnes navezla 43, čímž ve městě začal systematický sběr biologického odpadu. Popelnice postupně přibudou po celém městě. Dnes kromě Slatiny v Černovicích, Líšni a Brně-jihu. V pátek návoz skončí v Židenicích, Vinohradech a Brně-středu, řekl novinářům předseda představenstva SAKO Brno Filip Leder (KDU-ČSL).
staré V BrnÄ› zaÄŤal systematickĂ˝ sbÄ›r bioodpadu, hnÄ›dĂ© popelnice postupnÄ› pĹ™ibudou po celĂ©m mÄ›stÄ›
Obyvatelé brněnské městské části Slatina mohou od pondělí vyhazovat zbytky ze zeleniny a ovoce, čajové sáčky či kávovou sedlinu do hnědých popelnic. Městská svozová společnost SAKO jich tam navezla 43, čímž ve městě začal systematický sběr biologického odpadu. Popelnice postupně přibudou po celém městě. Kromě Slatiny v Černovicích, Líšni a Brně-jihu. V pátek návoz skončí v Židenicích, Vinohradech a Brně-středu, řekl předseda představenstva SAKO Brno Filip Leder (KDU-ČSL).
staré Postavme se systematickému ničení zdraví našich dětí, říká šéfka Trikolóry
Pondělní návrat části dětí do škol a školek na řadě míst provázelo rozčarování rodičů především z povinného testování malých dětí. Na jejich stranu se postavila poslankyně Zuzana Majerová Zahradníková, předsedkyně hnutí Trikolóra. Podle jejích slov vláda selhala, když do školy vrátila pouze hrstku dětí, které navíc ještě nutí, aby dvakrát týdně podstupovaly nepřesné antigenní testy výtěrem z nosu.
staré eD system je oficiálním distributorem chytrých produktů Tesla
Ostrava, 6. 4. 2021 – Produktů pro chytrou domácnost je na eD SHOPu opět více. Společnost eD system získala v březnu kontrakt na oficiální distribuci české značky Tesla.
staré eD system rozšiřuje nabídku o chytré produkty české značky Tesla
Distribuční smlouva, platná pro ČR, SR a Polsko, zahrnuje vedle IP kamer i čističky vzduchu či chytré produkty pro domácí mazlíčky.
staré HSF System Bike Čeladná
Další, již 8. ročník cyklistického závodu pro širokou veřejnost,... | Čeladná - (2021-08-21 08:00:00 - 2021-08-21 00:00:00)
staré EOS Space Systems postavili pozemní laser pro sestřelování orbitálního odpadu
Oběžná dráha je plná smetí. Společnost EOS nabízí řešení, které fiunguje ze Země. Na observatoři Mount Stromlo v Canberře instalovali laserový systém, který dokáže zaměřit vesmírný odpad a pak ho zasáhnout laserovým paprskem, čímž ho bude možné odsunout z dráhy a zlikvidovat.
staré Aleš Hok, Zebra systems: Nebojte se služeb
S novopečeným obchodním ředitelem Zebra systems jsme probrali úlohu distributora s přidanou hodnotou v obchodním modelu postaveném na službách, novou platformu Zebra Marketplace nebo vliv lokálních útoků na povědomí o bezpečnosti.
staré V Brně začne systematický sběr bioodpadu. Lidé jej vyhodí v hnízdech
Zbytky zeleniny a ovoce nebo třeba čajové sáčky Brňané nově vyhodí do tisícovky hnědých popelnic na biologicky rozložitelný odpad. Od příštího týdne je najdou v kontejnerových hnízdech po celém městě. Jeho představitelé tím spustí systematický sběr bioopadu.
staré eD system je distributorem tiskových pásek a etiket PrintLine
Ostrava, 7. 4. 2021 – Společnost eD system zákazníkům nově nabízí alternativní spotřební materiál pro tiskárny od české značky PrintLine. V distribuci má od března její pásky a etikety.
staré eD system je distributorem tiskových pásek a etiket PrintLine
Distributor do svého portfolia zařadil přes 300 produktů z kategorie alternativního spotřebního materiálu pro tiskárny výrobců Brother, Dymo a Casio. Smlouva platí pro ČR, SR a Polsko.
staré Zpátky do minulosti: Přichází IBM System 360 a startuje Mars Odyssey (7. 4. 2021)
Také v dnešním díle našeho pravidelného seriálu se podíváme do vesmíru. Tentokrát se vrátíme do roku 2001, kdy byla do vesmíru vypuštěna sonda Mars Odyssey. Kromě této události si připomeneme také představení počítačů produktové řady System 360 od společnosti IBM. IBM představuje System 360 (1964) Společnost IBM představila 7. dubna roku 1964 produktovou řadu svých počítačů System 360. Jednalo se tehdy celkem o pět modelů, přičemž cílem […]
staré Tvrdá kritika z NKÚ: Schodek nejde jen za pandemií, stát nedokáže jednat systematicky
Hospodaření státu v loňském roce nelze přičítat jen vlivu pandemie covid-19, uvedl v úterý Nejvyšší kontrolní úřad (NKÚ) k výroční zprávě za loňský rok. Konstatoval, že se loni zvyšovaly nejen výdaje spojené s nemocí covid-19, ale i běžné výdaje, které s pandemií nesouvisely. K problémům podle kontrolorů přispělo i to, že stát nedokáže jednat systematicky.
staré Tento tĂ˝den nabĂ­dne dividendy od Oracle, JPMorgan, Cisco Systems, Mastercard a spousty dalších
Již v příštím týdnu započne na Wall Street další výsledková sezóna, ve středu 14. dubna ji zahájí zejména finanční korporace jako Goldman Sachs, JPMorgan či Wells Fargo. Tento týden s jednotek reportů mohou být více sledována snad jen čísla od Conagra&hel
staré Covid-19: PM expected to unveil foreign travel traffic light system
Boris Johnson is to give details on a series of measures for easing lockdown restrictions later.
staré H-System: Kauza zkrachovalé stavební společnosti nebere konce ani po čtvrt století
Lidem bydlícím v bytech po H-Systemu v Horoměřicích u Prahy opět hrozí vystěhování. Prodeje v konkursu zablokovala vylučovací žaloba na pozemky pod cestami. Kauza zkrachovalé stavební společnosti, která se táhne od konce devadesátých let má další pokračování a konec je nejistý jak pro obyvatele domů, tak pro věřitele.
staré System4u: Polovina Čechů na home office se trápí, i kvůli špatnému připojení do firemní sítě
Zaměstnanci si nejvíce stěžují na těžko dostupné firemní aplikace a obtížnou komunikaci s kolegy pomocí telefonu nebo e-mailu. Chybí jim vzájemný přímý kontakt, na který byli zvyklí.
staré CAD Studio mění jméno na Arkance Systems
Společnost CAD Studio, největší specializovaný dodavatel CAD, CAM, GIS a BIM řešení ve střední Evropě, působí na trhu již přes 30 let. Od loňského června patří do rychle rostoucí evropské skupiny Arkance (viz oznámení). Podle plánované změny identity nyní mění společnost jméno na Arkance Systems.
staré CAD Studio mění jméno na Arkance Systems
Společnost CAD Studio patřící do evropské skupiny Arkance mění v rámci pokračující integrace od dubna své jméno na Arkance Systems. Spo­leč­nost CAD Stu­dio, nej­vět­ší spe­ci­a­li­zo­va­ný do­da­va­tel CAD, CAM, GIS a BIM ře­še­ní ve střed­ní Ev­ro­pě, pů­so­bí na trhu již přes 30 let. Od loňského červ­na patří do rych­le ros­tou­cí ev­rop­ské sku­pi­ny Ar­kan­ce (viz ozná­me­ní). Podle plá­no­va­né změny iden­ti­ty nyní mění spo­leč­nost jméno na Ar­kan­ce Sys­tems.
 • CAD Studio
 • ozná­me­ní
 • Ar­kan­ce Sys­tems
 • staré Lidem z bytů po H-Systemu v Horoměřicích hrozí opět vystěhování
  Lidem, kteří bydlí v Horoměřicích v bytech po zkrachovalé firmě H-System, opět hrozí, že je vystěhuje exekutor. Kvůli nové žalobě, jež žádá vynětí pozemků pod přístupovými cestami z konkurzu, nemůže konkurzní správce zapsat věcné břemeno. Bez toho ale banky nebudou nemovitosti financovat, řada lidí by tak na odkup neměla peníze. Informaci ČTK potvrdili předseda bytového družstva Horoměřice 2020 Michal Beník, šéf věřitelského výboru Petr Pavel i předseda SBD Svatopluk Martin Junek.
  staré Obyvatelům bytů po H-Systemu hrozí opět vystěhování, prodej zablokovala žaloba
  Současným obyvatelům bytů po zkrachovalé společnosti H-System v Horoměřicích u Prahy opět hrozí vystěhování. Jejich prodeje v konkurzu zablokovala vylučovací žaloba. Ta se týká pozemků pod přilehlými cestami. Informaci potvrdili předseda bytového družstva Horoměřice 2020 Michal Beník, šéf věřitelského výboru Petr Pavel i předseda BD Svatopluk Martin Junek. 
  staré Lidem z bytů po H-Systemu hrozí opět vystěhování
  Lidem, kteří bydlí v Horoměřicích v bytech po zkrachovalé firmě H-System, opět hrozí, že je vystěhuje exekutor. Kvůli nové žalobě, jež žádá vynětí pozemků pod přístupovými cestami z konkurzu, nemůže konkurzní správce zapsat věcné břemeno. Bez toho ale banky nebudou nemovitosti financovat, řada lidí by tak na odkup neměla peníze.
  staré Lidem z bytů po H-Systemu v Horoměřicích opět hrozí, že je vystěhují exekutoři
  Lidem, kteří bydlí v Horoměřicích v bytech po zkrachovalé firmě H-System, opět hrozí, že je vystěhuje exekutor. Kvůli nové žalobě, jež žádá vynětí pozemků pod přístupovými cestami z konkurzu, nemůže konkurzní správce zapsat věcné břemeno. Bez toho ale banky nebudou nemovitosti financovat, řada lidí by tak na odkup neměla peníze.
  staré Lidem z bytů H-Systemu hrozí opět vystěhování, na odkup nebudou mít peníze
  Lidem bydlícím v bytech po H-Systemu v Horoměřicích opět hrozí, že je vystěhuje exekutor. Prodeje v konkurzu zablokovala vylučovací žaloba na pozemky pod cestami. Informaci potvrdili předseda bytového družstva Horoměřice 2020 Michal Beník, šéf věřitelského výboru Petr Pavel i předseda BD Svatopluk Martin Junek.
  staré Lidem z bytů po H-Systemu v Horoměřicích hrozí opět vystěhování
  Kvůli nové žalobě nemůže konkurzní správce zapsat věcné břemeno. Bez toho ale banky nebudou nemovitosti financovat a řada lidí na odkup nebude mít.
  staré Lidem z bytů po H-Systemu v Horoměřicích hrozí opět vystěhování
  Horoměřice (u Prahy) - Lidem, kteří bydlí v Horoměřicích v bytech po zkrachovalé firmě H-System, opět hrozí, že je vystěhuje exekutor. Kvůli nové žalobě, jež žádá vynětí pozemků...
  staré Lidem z bytů po H-Systemu v Horoměřicích hrozí opět vystěhování
  Horoměřice (u Prahy) - Lidem, kteří bydlí v Horoměřicích v bytech po zkrachovalé firmě H-System, opět hrozí, že je vystěhuje exekutor. Kvůli nové žalobě, jež žádá vynětí pozemků...
  staré APSS: Investování do sociálních služeb potřebuje v ČR systematickou podporu
  Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR se společně s CEVRO Institutem a Českou spořitelnou již třetím rokem podílí na realizaci evropského projektu, jehož cílem je podpořit investování do sociálních služeb – a to zvláště ze soukromých zdrojů.
  staré Snadný přenos informací s inteligentními pneumatickými systémy -Smart Pneumatic Systems
  Průtokoměr AVENTICSTM AF2 doplňuje portfolio inteligentních pneumatických systémů společnosti Emerson. Rozšiřuje tuto robustní technologii tak, aby zapadala do výrobních prostředí průmyslového internetu věcí (IIoT), a to s vynaložením minimálního
  staré OSOBNOST: Jan Vodňanský, hravý systematik
  Tyto verše mi naskočily v hlavě, jakmile jsem si na internetu přečetl, že zemřel Jan Vodňanský, kterého jsem znal od roku 1958.
  staré OSOBNOST: Jan Vodňanský, hravý systematik
  Tyto verše mi naskočily v hlavě, jakmile jsem si na internetu přečetl, že zemřel Jan Vodňanský, kterého jsem znal od roku 1958.
  staré Intenzivní výcvik systemického koučování ON-LINE
  [skoleni-kurzy.eu] ...Centrum systemiky a NLP s.r.o.
  staré Výrobce HEDT počítačů Puget Systems hlásí prudký vzestup procesorů AMD
  Není ani divu, že AMD zaznamenává prudký vzestup, pokud jde o výrobce specializující se na stavu desktopových stanic založených na těch nejvýkonnějších procesorech, které řadíme do sektoru HEDT (High-End Desktop). 
  staré Digitalizace podniku musí být systematický a dobře promyšlený proces
  Digitalizace je mantrou nejrůznějších odborníků už řadu let. V globalizovaném světě nebylo nikdy složitější udržet si svou konkurenceschopnost. Proto také sílí tlak na maximální zefektivnění řídících, výrobních i rozhodovacích procesů. Ačkoliv se v předešlých řádcích objevila pouze fakta a souvislosti, která jsou už dávno známá, v řadě firem digitali...
  staré Systematickým přesidlováním Ujgurů Peking usiluje o rozklad komunity, upozornila BBC na čínskou studii
  Čína se systematickým přesidlováním Ujgurů snaží o jejich rozptýlení a celkový rozklad komunity, vyplývá podle BBC mimo jiné z čínské studie, která byla omylem krátce zveřejněna na internetu. Peking se brání, že pracovní nabídky v často velmi vzdálených oblastech mají muslimskou menšinu vyvést z chudoby.
  staré Future farming: cultivating people-friendly food systems
  Short-term and insecure contracts, dire working conditions, widespread suffering caused by diet-related diseases. Our current food system leaves a lot to be desired for the people working in and buying from it. Asger Mindegaard and Celia Nyssens look into needed changes to make the EU food system a driver of social sustainability - for producers, workers and consumers alike. In its landmark... ...
  staré Remake legendární střílečky System Shock se ukazuje v celé...
  Remake legendární střílečky System Shock se ukazuje v celé své kráse. Vyjít má už letos v létě, mezitím si hráči mohou vyzkoušet nové demo. System Shock se bude pro PC (Steam, Epic Games Store, GOG) prodávat za €38 (995 Kč).How can you challenge a perf...
  staré eD system vyhlášen slovenským distributorem roku značky Canon
  Vedle ceny pro distributora s největším obratem v rámci SR eD system pomyslně převzal i uznání pro nejlepšího distributora v oblasti periferií za rok 2020 pro Českou a Slovenskou republiku.
  staré Alliance Laundry Systems:Nová řada Speed Queen v Evropě
  Ripon (Wisconsin) 26. února 2021 (PROTEXT/PRNewswire) - Legendární profesionální pračky a sušičky řady Speed Queen společnosti Alliance Laundry Systems přicházejí na evropský trh Nová řada Speed Queen Professional je všestranná, snadno kombinovatelná, odolná a vztahuje se...
  staré Remake System Shocku dostal finální demo a nový trailer
  Hru si už můžete předobjednat.
  staré Charouz Racing System představil jezdce pro letošní sezonu
  Pojedou za něj Beckmann se Samaiou
  staré eD system rozšiřuje portfolio o zámky značky Smartkeeper
  Společnost Smartkeeper přichází na trh s bezpečnostními záslepkami počítačových portů řady Essential, která cílí na maloobchod.
  staré eD system je subdistributorem nanoproduktů české značky Alori
  Nabídka distributora pro české, slovenské a polské zákazníky se rozšířila o čisticí prostředky vhodné zejména na ošetření elektroniky. Produkty lze však využít i jako čističe do auta či k čištění brýlí.
  staré eD system je subdistributorem české značky Alori
  Společnost eD system rozšířila v lednu svou nabídku o značku Alori – specialistu na čisticí prostředky i pomůcky na bázi nanotechnologie.
  staré Většina lidí z bytů po H-Systemu chce své domovy odkoupit. Družstvo má ale zaplatit 30 milionů
  Současní obyvatelé bytů po zkrachovalé společnosti H-System v Horoměřicích u Prahy mohou užívané byty odkoupit, všech 56 zájemců podalo ve výběrovém řízení nejvýhodnější nabídku. Na čtyři byty nabídka nepřišla, jejich současní obyvatelé komunikují s věřitelským výborem, o byty nemají zájem a jsou připraveni je opustit, řekl minulý týden šéf věřitelského výboru a advokát největšího věřitele H-Systemu Petr Pavel.
  staré ZEBRA SYSTEMS navazuje partnerství s Cloudflare
  Společnost ZEBRA SYSTEMS oznámila, že s platností od začátku roku 2021 navázala na českém a slovenském trhu partnerství se společností Cloudflare, dodavatelem platformy zvyšující bezpečnost, výkonnost a spolehlivost internetových aplikací. ZEBRA SYSTEMS, která je distributorem s přidanou hodnotou řešení Acronis, GFI Software, Kerio, Exinda a SolarWi...
  staré Zebra Systems uzavřela distribuční smlouvu se společností Cloudflare
  Smlouva o dodávkách služeb zaměřených například na bezpečnost aplikační síťové infrastruktury nebo týmovou spolupráci je platná pro Českou republiku i Slovensko.
  staré Aky eshop system pre 200 000 produktov
  Ahojte, chcel by som sa spytat skusenych eshoparov, ze aky eshop system by ste odporucali pre cca. 200 000 produktov ? Hladam nieco idealne v pomere cena/vykon a aby shop nebol spomaleny pre...
  staré Byty po H-Systemu mohou současní obyvatelé odkoupit, pouze o čtyři z šedesáti není zájem
  Současní obyvatelé bytů po zkrachovalé společnosti H-System v Horoměřicích u Prahy mohou užívané byty odkoupit, všech 56 zájemců podalo ve výběrovém řízení nejvýhodnější nabídku. Na čtyři byty nabídka nepřišla, jejich současní obyvatelé komunikují s věřitelským výborem, o byty nemají zájem a jsou připraveni je opustit, řekl v pátek ČTK šéf věřitelského výboru a advokát největšího věřitele H-Systemu Petr Pavel.
  staré Obyvatelé bytů po H-Systemu je mohou odkoupit. Uspěli ve výběrovém řízení
  Současní obyvatelé bytů po zkrachovalé společnosti H-System v Horoměřicích u Prahy mohou užívané byty odkoupit, všech 56 zájemců podalo ve výběrovém řízení nejvýhodnější nabídku. Na čtyři byty nabídka nepřišla, jejich současní obyvatelé komunikují s věřitelským výborem, o byty nemají zájem a jsou připraveni je opustit, řekl dnes šéf věřitelského výboru a advokát největšího věřitele H-Systemu Petr Pavel.
  staré Současní obyvatelé bytů po H-Systemu je mohou odkoupit, podali nejvyšší nabídku
  "Je to potěšující zpráva. Nicméně je to hodně drahé, dostali nás na kolena. Takhle vysokou cenu jsme nikdy neplánovali dát," říká předseda družstva.
  staré Současní obyvatelé bytů po H-Systemu je mohou odkoupit
  Horoměřice (u Prahy) - Současní obyvatelé bytů po zkrachovalé společnosti H-System v Horoměřicích u Prahy mohou užívané byty odkoupit, všech 56 zájemců podalo ve výběrovém řízení...
  staré Současní obyvatelé bytů po H-Systemu je mohou odkoupit
  Horoměřice (u Prahy) - Současní obyvatelé bytů po zkrachovalé společnosti H-System v Horoměřicích u Prahy mohou užívané byty odkoupit, všech 56 zájemců podalo ve výběrovém řízení...
  staré Obyvatelé bytů po H-Systemu je mohou odkoupit, podali nejlepší nabídky
  Současní obyvatelé bytů po zkrachovalé společnosti H-System v Horoměřicích u Prahy mohou užívané byty odkoupit. Všech 56 zájemců podalo ve výběrovém řízení nejvýhodnější nabídku. Na čtyři byty nabídka nepřišla, jejich současní obyvatelé komunikují s věřitelským výborem, o byty nemají zájem a jsou připraveni je opustit, řekl šéf věřitelského výboru a advokát největšího věřitele H-Systemu Petr Pavel.
  staré Vývoj System Shock Remake finišuje. Vývojáři z Nightdive...
  Vývoj System Shock Remake finišuje. Vývojáři z Nightdive Studios skrze svou Kickstarter kampaň totiž oznámili, že v únoru spustí předobjednávky pro Steam, Epic Games Store a GOG. Kromě spuštění předobjednávek také dorazí poslední demo, ve kterém se pod...
  staré Předobjednávky a finální demo pro System Shock remake v únoru
  K tomu i pár informací ohledně System Shock 2: Enhaced Edition.
  staré Eshop system - 500 000 produktov
  Ahojte, hladam skuseneho programatora alebo tim programatorov, ktori by mi naprogramovali eshop system. V praxi by malo byt na jednu DB napojenych niekolko XML suborov od dodavatelov ( cca. 6-7 )...
  staré Predobjednávky a finálne demo hry System Shock sú na dosah ruky
  Práce na remaku hry System Shock, zdá sa, pokračujú dobre. Nightdive Studios oznámilo potešujúcu správu všetkým fanúšikom, ktorí na tento remake čakajú. Predobjednávky by mali začať už čoskoro a rovnako tak vyjde aj finálne demo hry. Správa pochádza priamo od vývojárov, ktorí novinku uverejnili na Kickstarteri. Prvá správa po dvoch mesiacoch Už veru bolo aj na čase. Posledná správa od vývojárov k remaku System Shock prišla v novembri minulého roka. Tá oznamovala dokončenie zberateľskej edície pod názvom Big Box Collector’s […] Článok Predobjednávky a finálne demo hry System Shock sú na dosah ruky sa objavil na SPAWN.sk.
 • Predobjednávky a finálne demo hry System Shock sú na dosah ruky
 • SPAWN.sk
 • staré Eshop system - 500 000 produktov
  Ahojte, hladam skuseneho programatora alebo tim programatorov, ktori by mi naprogramovali eshop system. V praxi by malo byt na jednu DB napojenych niekolko XML suborov od dodavatelov ( cca. 6-7 )...
  staré Eshop system - 500 000 produktov
  Ahojte, hladam skuseneho programatora alebo tim programatorov, ktori by mi naprogramovali eshop system. V praxi by malo byt na jednu DB napojenych niekolko XML suborov od dodavatelov ( cca. 6-7 )...
  staré Galeristka a historička umění Lucie Drdová: U nás není systematická pomoc
  Minulý rok založila galeristka Lucie Drdová nadační fond Luc Art Fund, který chce podporovat výtvarné umělce. Nápad nosila v hlavě už dlouho. K rozhodnutí ale majitelku pražské Lucie Drdova Gallery přivedla koronavirová krize.
  staré Eshop system - 500 000 produktov
  Ahojte, hladam skuseneho programatora alebo tim programatorov, ktori by mi naprogramovali eshop system. V praxi by malo byt na jednu DB napojenych niekolko XML suborov od dodavatelov ( cca. 6-7 )...
  actual not cached