Registrace •  Přidání RSS zdroje
Kurzy ze dne: 21.01.2022 || EUR 24,345 || USD 21,452
pondělí 24.ledna 2022, Týden: 5, Den roce: 024,  dnes má svátek Milena, zítra má svátek Miloš
24.ledna 2022, Týden: 5, Den roce: 024,  dnes má svátek Milena


( Nalezeno 100 článků )

Ako zbaviť fotky hmly

staré Ako zbaviť fotky hmly
Hmla alebo dym sú často veľmi kreatívne nástroje. No všetkého veľa škodí. Fotka potom stráca kontrast a v podstate na nej nič nevidieť. Hmlu môžete neraz následnými úpravami odstrániť alebo zredukovať a nie je to vôbec ťažké. Fotografia bola zhotove ......chcete vědět víc?
staré Buchty: Polyamorie je běžný vztah, akorát je třeba koupit víc rohlíků
Zuzana a Ivana tentokrát ve studiu, které znamená svět, uvítaly básnířku a teoložku Magdalenu, která udržuje polyamorní vztahy.
staré Decentní Mansory? Poslední úprava třídy S od Mercedesu je tak akorát
Když se řekne Mansory, většině čtenářů se vybaví mnohdy až šílené úpravy zejména luxusních vozidel. I designéři Mansory však očividně mají v případě fantazie “slabší” dny a umí přijít s něčím, co na jejich poměry působí decentně.
staré Nový Ford Mondeo je nakonec přece jen venku, Evropanům akorát vžene slzy do očí
Dlouho to vypadalo, že žádné nové Mondeo nebude, ono ale nakonec je a nevypadá vůbec špatně. Jenže u nás v momentě, kdy stávající generace skončí, nedostaneme přesto nic. (Petr Prokopec)
staré Jasné a průhledné firmy. Akorát majitele nenajdete. Rakušan už se vymlouvá
MF Dnes před časem napsala, že dnešní sponzoři STAN jsou např. lidé, kterým v devadesátých letech při privatizaci sítě obchodních domů Prior poskytoval služby tehdejší bankéř a dnes místopředseda STAN Věslav Michalik. Jenže tím celý příběh ani zdaleka nekončí, jak zjistil Jan Moláček z Deníku N. Předseda STANu Rakušan říká, že ostatní strany a hnutí také tak hluboko neprověřují.
staré Mrtvá ryba: Noře Fridrichové se to vymstilo. Zavřít Česko? Přišel akorát výsměch
Za pondělí 27. prosince přibylo v Česku 6 850 nově covid pozitivních a počet úmrtí spojených s epidemií covid-19 se blíží k 36 tisícům. Ale vláda s přijetím dalších covidových opatření vyčkává. Hlavní tvář pořadu ČT 168 hodin Nora Fridrichová si neodpustila vůči vládě kritickou poznámku. Jenže se zdá, že si sama naběhla na vidle. Podívejte se sami.
staré Politici věděli, že očkovaní roznášejí virus. Akorát nám to zapomněli říct
Tak prosím vás, podle B. Svobody ze @SpoluKoalice, který chtěl očkovat pomalu i andulky, se všechno vědělo mezi lékaři, tedy ...
staré Xiaomi smartfóny majú rôzne kódové mená. Po akom gréckom Bohovi je pomenovaný ten váš?
Každý Xiaomi, POCO, či Redmi smartfón nemá len sériové označenie, ale aj kódové. Kódový názov sa hodí najmä v prípadoch, keď má séria viacero zariadení a je ťažšie ich rozlíšiť. Na tému upozornil web xiaomiadictos.com. Tieto druhové názvy majú rôzny pôvod. Reč je tu napríklad o gréckych Bohoch, známych maliaroch či hudobníkoch. Názvy po týchto slávnych … The post Xiaomi smartfóny majú rôzne kódové mená. Po akom gréckom Bohovi je pomenovaný ten váš? appeared first on Vosveteit.sk.
 • Xiaomi smartfóny majú rôzne kódové mená. Po akom gréckom Bohovi je pomenovaný ten váš?
 • Vosveteit.sk
 • staré Medovníky a návod: ako pripraviť, odležať cesto, zdobiť a akou polevou?
  Už rozvoniavajú medovníky? Výroba medovníkov sa dnes spája najmä s pečením na vianočné sviatky, a to takmer v každej domácnosti. Príspevok Medovníky a návod: ako pripraviť, odležať cesto, zdobiť a akou polevou? zobrazený najskôr ZN.SK.
 • Medovníky a návod: ako pripraviť, odležať cesto, zdobiť a akou polevou?
 • ZN.SK
 • staré Ušakov, Michail Ivanovič
  Autor: Panzer Datum: 14.12.2021 16:09:19       + Příjmení:Surname: Ušakov UshakovJméno:Given Name: Michail Ivanovič Mikhail IvanovichJméno v originále:Original Name: Михаил Иванович УшаковFotografie či obrázek:Photograph or Picture: -Hodnost:Rank: plukovník ColonelAkademický či vědecký titul:Academic or Scientific Title: - -Šlechtický titul:Hereditary Title: - -Datum, místo narození:Date and Place of Birth: 06.02.1909 Vologda / 06.02.1909 Vologda / Datum, místo úmrtí:Date and Place of Decease: DD.MM.RRRR DD.MM.RRRR Nejvýznamnější funkce:(maximálně tři)Most Important Appointments:(up to three) - veliteľ 17. stíhacieho leteckého pluku vojenského námorníctva - Commander 17th Fighter Aviation Regiment of the NavyJiné významné skutečnosti:(maximálně tři)Other Notable Facts:(up to three) - -Související články:Related Articles: Zdroje:Sources: pamyat-naroda.ru
 • Panzer
 • plukovník
 • Colonel
 • Vologda
 • Vologda
 • 17. stíhacieho leteckého pluku vojenského námorníctva
 • 17th Fighter Aviation Regiment of the Navy
 • pamyat-naroda.ru
 • staré Máme hosty: Dršťky, zednický klavír, fňukna, vysavač. Akordeon má spoustu přezdívek
  Když se řekne akordeon, tak se vám možná vybaví hospodská harmonika. Opravdový akordeon je ale koncertní nástroj s velkým rozsahem. A nehrají se na něj lidovky. Repertoár má úplně jiný.
  staré Ten, kto našiel svoje poslanie sa akoby druhýkrát narodil…
  Možno máte aj vy občas pocit, že žijeme divné časy. Medziľudské vzťahy, pracovné vzťahy i vzťah samého so sebou. To všetko ovplyvňuje to, či sa cítime šťastní a naplnení. Mimochodom, viete si predstaviť, že by hovorca (tiskový mluvčí) niektorého úradu, alebo ministerstva zotrval na svojej pozícii viac ako 20 rokov? Zdá sa vám to v našich končinách a podmienkach nemožné? Priatelia, možno […]
  staré Prodeje Jaguaru jsou stále větší průšvih, i jeho největší naděje ho akorát táhne ke dnu
  Můžeme si vybrat jakýchkoli 9 z 10 automobilek a hovořit o tom, že se té či oné nedaří, Jaguar je ale ještě na jiné úrovni. Pokud se někdo prodejně propadá i s typem auta, který jako jediný zažívá boom a na který značka sází úplně vše, je to s ním opravdu špatné. (Petr Miler)
  staré Akord a jiskry [Martin Patřičný / Témbr]
  Martin Patřičný je výtvarník, který dělá krásné věci ze dřeva. Dřevo má rád a vypráví o něm v knihách i v televizním pořadu o Kusu dřeva ze stromu. Kromě toho je ale také autorem mnoha fejetonů a povídek.
  staré Kolik hashtagů je na Instagramu tak akorát pro největší engagement a dosah?
  Platí, že více hashtagů znamená automaticky větší šanci na úspěch? A kolik jich máte použít? Analýza 18 milionů příspěvků na Instagramu dává konkrétní odpovědi.
  staré Vyzerá to, akoby Lukašenko prehral bitku o hranice, nádejajú sa Poliaci
  Migranti opúšťajú tábor na bieloruskej strane hranice s Poľskom, odkiaľ ich údajne odvážajú autobusmi bieloruské úrady.
  staré Prezidentka sa pri Bráne slobody poďakovala všetkým aktérom Nežnej revolúcie
  Prezidentka Zuzana Čaputová položila veniec k pamätníku Brána slobody v bratislavskom Devíne pri príležitosti Dňa boja za slobodu a demokraciu.
  staré Na akom princípe funguje zmäkčovač vody?
  Zmäkčovače vody sú predovšetkým na Slovensku pomerne populárnym zariadením. Je tomu tak kvôli tomu, že
  staré V kostele sv. Šimona a Judy zazněla Panova flétna a akordeon
  I v této těžké době se našli příznivci hudby, kteří navštívili kostel sv. Šimona a Judy, aby si vyposlechli zajímavý program. Začátek koncertu byl zahájen klasickým repertoárem, po přestávce představil Pražský komorní orchestr repertoár od Astora Piazzolly, kde se prolínaly melodie s tanečními rytmy za účasti netradičního hudebního nástroje – Panovy flétny, jednoho z nejstarších hudebních nástrojů. The post V kostele sv. Šimona a Judy zazněla Panova flétna a akordeon appeared first on OperaPlus.
 • V kostele sv. Šimona a Judy zazněla Panova flétna a akordeon
 • OperaPlus
 • staré Čisťakov, Vladimir Alexejevič
  Autor: Panzer Datum: 10.11.2021 09:47:49       + Příjmení:Surname: Čisťakov ChistyakovJméno:Given Name: Vladimir Alexejevič Vladimir AlekseyevichJméno v originále:Original Name: Владимир Алексеевич ЧистяковFotografie či obrázek:Photograph or Picture: Hodnost:Rank: plukovník ColonelAkademický či vědecký titul:Academic or Scientific Title: - -Šlechtický titul:Hereditary Title: - -Datum, místo narození:Date and Place of Birth: 15.07.1914 Belaja Glina, Rostovská oblasť / 15.07.1914 Belaya Glina, Rostov Oblast / Datum, místo úmrtí:Date and Place of Decease: 15.03.1991 Minsk 15.03.1991 Minsk Nejvýznamnější funkce:(maximálně tři)Most Important Appointments:(up to three) - veliteľ 86. gardového stíhacieho leteckého pluku - Commander 86th Guards Fighter Aviation RegimentJiné významné skutečnosti:(maximálně tři)Other Notable Facts:(up to three) - počas druhej svetovej vojny zostrelil samostatne štyri nepriateľské lietadlá - During World War II, he shot down four enemy aircraftSouvisející články:Related Articles: Zdroje:Sources: www.moypolk.rusovpilots.rupodvignaroda.ru
 • Panzer
 • plukovník
 • Colonel
 • Rostovská oblasť
 • Rostov Oblast
 • Minsk
 • Minsk
 • 86. gardového stíhacieho leteckého pluku
 • 86th Guards Fighter Aviation Regiment
 • www.moypolk.ru
 • sovpilots.ru
 • podvignaroda.ru
 • staré Výchovná opatření se hodí tak akorát zamknout do šuplíku
  Když se řekne „výchovná opatření“, nepředstaví si většina z nás nic pěkného. Protože jen zřídka to znamená něco pozitivního. Spíše jde o tresty, které mají děti přimět chovat se příště správně.
  staré Akorát mi to o kousíček uteklo, litovala Krejčíková
  Dva zápasy, žádná výhra. Ani napodruhé se Barboře Krejčíkové nepodařilo v týmové soutěži zvítězit ve své dvouhře. Kometa sezony, která letos i díky triumfu na Roland Garros vystoupala na třetí místo světového žebříčku, zažila v Praze prvně roli jedničky týmu a v těžkých zápasech neuspěla.
  staré Na Česko-německém sympoziu zazněla soudobá díla pro akordeon
  Akordeonista Ladislav Horák v poslední době předkládá veřejnosti jeden úspěšný manažerský čin za druhým. Poté, co byly dokončeny nahrávky letošního ročníku česko-německé soudobé tvorby z akce Nová hudba na druhou, přichází již s pátým ročníkem Česko-německého sympozia pro dirigenty, skladatele a akordeonisty, který nabízí během tří dnů bohatý program prezentací a seminářů. The post Na Česko-německém sympoziu zazněla soudobá díla pro akordeon appeared first on OperaPlus.
 • Na Česko-německém sympoziu zazněla soudobá díla pro akordeon
 • OperaPlus
 • staré Akordeonový zážitek s více než 100 hráči z 8 zemí
  Soutěžní hudební festival „ Mezinárodní akordeonové dny v Praze“ proběhne již posedmé letos od 28. do 31. října v sálech centra hlavního města. Spolupořadateli jsou Pražská konzervatoř, Společnost českých akordeonistů a koncertní agentura Club Tours.
  staré Vlny, ktoré akoby zamrzli na mieste: Toto sa stane, keď sa okraj magnetosféry stretne so solárnym vetrom
  Magnetosféra je ochranná bublina okolo našej Zeme, ktorá nás chráni pred neustálym prúdom častíc solárneho vetra. Naše magnetické pole vzniká hlboko v zemskom jadre, píše portál Science Alert. Astronómovia predpokladali, že okraje nášho magnetického poľa budú pod neustálym nátlakom solárneho vetra viať, podobne ako látka vo vetre, no nečakaný objav hovorí o opaku: Niektoré magnetické vlny stoja … The post Vlny, ktoré akoby zamrzli na mieste: Toto sa stane, keď sa okraj magnetosféry stretne so solárnym vetrom appeared first on Vosveteit.sk.
 • Vlny, ktoré akoby zamrzli na mieste: Toto sa stane, keď sa okraj magnetosféry stretne so solárnym vetrom
 • Vosveteit.sk
 • staré 23:50 Akordeon v harmonii časů
  Harmonika v rukou velmistrů. Francouzský dokument[online]
  staré Jeršakov, Filip Afanasjevič
  Autor: Jirka Cooper Datum: 23.09.2021 12:54:40       + Příjmení:Surname: Jeršakov YershakovJméno:Given Name: Filip Afanasjevič Filipp AfanasyevichJméno v originále:Original Name: Фили́пп Афана́сьевич Ершако́вFotografie či obrázek:Photograph or Picture: Hodnost:Rank: generálporučík Lieutenant GeneralAkademický či vědecký titul:Academic or Scientific Title: - -Šlechtický titul:Hereditary Title: - -Datum, místo narození:Date and Place of Birth: 21.01.1893 Taganka, Smolensk / 21.01.1893 Taganka, Smolensk / Datum, místo úmrtí:Date and Place of Decease: 09.06.1942 zajatecký tábor Hammelburg / 09.06.1942 Hammelburg POW camp / Nejvýznamnější funkce:(maximálně tři)Most Important Appointments:(up to three) - velitel 20. a 22. armády - commander of 20th and 22nd ArmyJiné významné skutečnosti:(maximálně tři)Other Notable Facts:(up to three) - 2. listopadu 1941 byl zajat Wehrmachtem - on 2nd November 1941 was captured by WehrmachtSouvisející články:Related Articles: Zdroje:Sources: ru.wikipedia.orgwww.tracesofwar.com
 • Jirka Cooper
 • generálporučík
 • Lieutenant General
 • Smolensk
 • Smolensk
 • 20.
 • 22. armády
 • 20th
 • 22nd Army
 • ru.wikipedia.org
 • www.tracesofwar.com
 • staré Ženy mohou tak akorát uklízet záchody. Afghánské soudkyně se musejí skrývat
  Slibovaná práva se kamsi vytratila. Afghánské ženy víc a víc zjišťují, jaký bude život pod vládou Tálibánu. Radikálové jmenovali náměstky nové vlády, vybírali však čistě mezi muži. Úřadující starosta Kábulu zase oznámil, že do práce mohou přijít jen ty, které muži nemohou nahradit. Třeba uklízečky záchodů. Někdejší soudkyně se skrývají. A dívky zřejmě nepustili do školy.
  staré Kulturní a společenská centra AKORD & POKLAD s. r. o. v Ostravě-Zábřehu hledají dramaturga/dramaturgyni
  The post Kulturní a společenská centra AKORD & POKLAD s. r. o. v Ostravě-Zábřehu hledají dramaturga/dramaturgyni appeared first on OperaPlus.
 • Kulturní a společenská centra AKORD & POKLAD s. r. o. v Ostravě-Zábřehu hledají dramaturga/dramaturgyni
 • OperaPlus
 • staré Týmto jednoduchým spôsobom získate informácie o stave vašej batérie na akomkoľvek smartfóne!
  Všetkým z nás je jasné, že s postupom času a starnutím smartfónu sa i batéria degraduje. Prichádza o svoju pôvodnú kapacitu a i keď sa tento proces dá oddialiť niekoľkými metódami, je i tak nevyhnutný. Ak sa však o náš smartfón chceme naozaj správne starať a priniesť mu starostlivosť, ktorú potrebuje pre dlhšiu výdrž, mali … The post Týmto jednoduchým spôsobom získate informácie o stave vašej batérie na akomkoľvek smartfóne! appeared first on Vosveteit.sk.
 • Týmto jednoduchým spôsobom získate informácie o stave vašej batérie na akomkoľvek smartfóne!
 • Vosveteit.sk
 • staré Dokáže sonda preletieť krížom cez plynnú planétu, akou je Jupiter?
  Vedeli ste, že americká vesmírna agentúra, NASA, poslala tri sondy do útrob plynných obrov? Boli nimi sondy Galileo a Cassini, ktoré sa na konci svojej misie vrhli do útrob Jupitera a Saturnu. Zaujímavosťou ale je, že na palube sondy Galileo bola ešte jedna sonda, ktorá bola špeciálne navrhnutá tak, aby sa vrhla do plynnej atmosféry … The post Dokáže sonda preletieť krížom cez plynnú planétu, akou je Jupiter? appeared first on Vosveteit.sk.
 • Dokáže sonda preletieť krížom cez plynnú planétu, akou je Jupiter?
 • Vosveteit.sk
 • staré Ivan Tásler z kapely IMT Smile: Správný akord se mi obyčejně ozve
  Doma na Slovensku jsou hudební hvězdy. V poslední době se ale soustředí i na to, aby dosáhli pozornosti v České republice. Před několika dny tu tedy absolvovali tři koncerty. Chodí na ně především Slováci žijící u nás, nicméně počet českých fanoušků jim stoupá. Prešovská kapela IMT Smile vydala v květnu nové album Srdce Rozum Blvd. Na otázky odpověděl zpěvák a kytarista Ivan Tásler.
  staré Pri silnom výbuchu v Kazachstane akoby zázrakom nikto nezomrel
  Zranilo sa 60 ľudí vrátane jedenástich vojakov.
  staré Zemřel Radek Pobořil, dlouholetý člen skupiny Čechomor. Hrál na akordeon, dechové i žesťové nástroje
  Po těžké nemoci v úterý zemřel hudebník, dlouholetý člen skupiny Čechomor Radek Pobořil. Kapela to oznámila na sociálních sítích. Pobořil hrál na akordeon, dechové i žesťové nástroje. Bylo mu 75 let.
  staré Dejte si, je to zdravé! Nový systém z EU. Akorát že na hlavu
  Hranolky zdravé, sýr a losos nezdravý. Podle Agrární komory má chystané hodnocení potravin z pera EU vážné trhliny a je nesmyslný. Proti tomuto systému, který se má nazývat Nutri-score, je i Ministerstvo zemědělství a Potravinářská komora. A také europoslanec SPD Ivan David. „Podle Evropské komise si máte dát knedlík či hranolky – nejlépe ze zmraženého polotvaru nějaké nadnárodní korporace, zapít to Coca-colou bez cukru a podle Uršuly von der Leyenové budete jíst zdravě!“ říká a větří práci lobbistů.
  staré Aká je šanca, že zažijeme ďalšiu podobnú pandémiu, akou je COVID-19?
  To, či bude aj tretia vlna ochorenia COVID-19 visí vo vzduchu. Výskumník z Duke University, William Pan však dostal zaujímavý nápad a rozhodol sa zistiť, aká je vlastne pravdepodobnosť, že vznikne celosvetová pandémia, akou si momentálne prechádzame, píše portál Science Alert. Spolu s tímom vedcov zistili, že pandémie, na úrovni covidu sú oveľa pravdepodobnejšie, než … The post Aká je šanca, že zažijeme ďalšiu podobnú pandémiu, akou je COVID-19? appeared first on Vosveteit.sk.
 • Aká je šanca, že zažijeme ďalšiu podobnú pandémiu, akou je COVID-19?
 • Vosveteit.sk
 • staré YouTube bez reklám? S aplikáciou od Xiaomi môžete sledovať videá bez reklám na akomkoľvek smartfóne!
  Videoplatformu YouTube využívajú na svete obrazne povedané snáď všetci. Svoju popularitu si platforma postupne naberala až sa stala jednou z najobľúbenejších aplikácií pre trávenie voľného času a zdieľanie videí. S postupom času však do nej zavítali reklamy, ktoré sa dnes nachádzajú vo videách nezávisle od voľby tvorcov. I tie sa však dajú odstrániť a vyhnúť … The post YouTube bez reklám? S aplikáciou od Xiaomi môžete sledovať videá bez reklám na akomkoľvek smartfóne! appeared first on Vosveteit.sk.
 • YouTube bez reklám? S aplikáciou od Xiaomi môžete sledovať videá bez reklám na akomkoľvek smartfóne!
 • Vosveteit.sk
 • staré Pamätné medaily i finančná odmena. Heger sa poďakoval hasičom, ktorí pomáhali pri požiaroch v Grécku
  Premiér zároveň hasičov poprosil, aby hovorili o svojich skúsenostiach aj v súvislosti s následkami, ktoré mali požiare na životné prostredie.
  staré Formu jsem měl, akorát se mi to nepovedlo prodat. O to víc to mrzí, smutnil Orság
  Cítil formu, ale na olympiádě v Tokiu ho zradil nadhoz, což se mu nestává. Vzpěrač Jiří Orság ve své silnější disciplíně nezapsal ani jeden úspěšný pokus a místo útoku na nejlepší umístění pod pěti kruhy nebyl klasifikován. Po třetí olympijské účasti se chtěl ve 32 letech s Hrami pod pěti kruhy rozloučit, ale teď bude zvažovat, že ještě zkusí štěstí v Paříži 2024.
  staré Google testuje levnější předplatné. YouTube Premium Lite vás akorát zbaví reklam u videí
  Ve Skandinávii a Beneluxu Google testuje třetí tarif předplatného YouTube Premium. Má přídomek Lite, je levnější, ale má také méně výhod. Vlastně jen jedinou – na webu a v aplikacích (mimo YouTube Music) uživatele zbaví reklam. Jako první na tuto novinku upozornil jelmerjt z diskuzního fóra ...
  staré Tři akordy a srdce. Když se vytáhne kytara v hospodě, poslouchá country každý
  Vychází kompilace třiceti nejoblíbenějších českých country písní, které prověřil čas v rozhlasovém éteru. Nahrávky od šedesátých let do současnosti nabídnou klasický „country a western zvuk“ i moderní trampy. Skladby vybralo půl milionu posluchačů Country Radia. Být „pečbuřt a kotlíkář“ není podle hudebního dramaturga Pavla Bezoušky ani dnes žádná ostuda.
  staré Žena v Německu vyhrála v loterii 33 milionů eur, akorát o tom nevěděla
  V Německu vyhrála jedna ze sázejících v červnu jackpot v loterii Lotto, ale několik týdnů jí trvalo, než zjistila, že za tiket schovaný v peněžence získá skoro 33 milionů eur (840 milionů Kč).
  staré Kukrle: Do olympijské vesnice jsem se podíval akorát na testy
  staré Je možné, aby ľudstvo žilo na energii zo Slnka? Na akom princípe fungujú solárne panely?
  Naša Zem dostáva od Slnka naozaj obrovské množstvo energie, ktoré sa rovná 173-tisícom terawattov. Toto množstvo energie je približne 10-tisíc násobne vyššie, než je energetická spotreba všetkých ľudí na planéte. Je možné, aby sme v budúcnosti využívali jedine solárnu energiu? Ak by sme chceli pokryť energetické potreby ľudstva na jeden rok, stačilo by nám množstvo energie, … The post Je možné, aby ľudstvo žilo na energii zo Slnka? Na akom princípe fungujú solárne panely? appeared first on Vosveteit.sk.
 • Je možné, aby ľudstvo žilo na energii zo Slnka? Na akom princípe fungujú solárne panely?
 • Vosveteit.sk
 • staré Hurá, ekologie. Akorát baterky kope černoušek v Kongu
  Reportér Václav Dolejší na serveru Seznam Zprávy burcuje ve svém komentáři k zastavení šílenství s elektroauty na baterky, dokud je čas. Celkem přináší pět důvodů, proč je sázka na elektromobily ideologií, a nikoliv chytrým řešením.
  staré Vášáryová poďakovala za kondolencie k úmrtiu jej manžela Milana Lasicu
  Ocenila, že verejnosť pochopila prianie rozlúčiť sa s umelcom v rodinnom kruhu.
  staré Odhalil vám kovid antigénový test? Štát sa tvári, akoby ste chorobu nemali
  Až 37 miliónov antigénových testov, 390-tisíc pozitívnych ľudí. Štát a digitálny Covid pass sa na nich pozerajú, akoby žiadnu chorobu nemali.
  staré Podnebie, v akom sa nachádzame, má výrazný dopad na vývoj človeka: Aké zmeny sa za posledných milión rokov udiali?
  Výskumníci pod vedením univerzít Cambridge a Tübingen analyzovali viac ako 300 fosílií druhu homo, ktoré boli objavené po celom svete. V práci sa zamerali na veľkosť tela a mozgu, pričom sa im podarilo nájsť prepojenie s podnebím, v ktorom naši predkovia žili, píše portál SciTech Daily. Výsledky štúdie tvrdia, že priemerná veľkosť tiel človeka sa … The post Podnebie, v akom sa nachádzame, má výrazný dopad na vývoj človeka: Aké zmeny sa za posledných milión rokov udiali? appeared first on Vosveteit.sk.
 • Podnebie, v akom sa nachádzame, má výrazný dopad na vývoj človeka: Aké zmeny sa za posledných milión rokov udiali?
 • Vosveteit.sk
 • staré Akorát děláte z lidí hlupáky. Profesoru Svobodovi došla trpělivost s Lutonským z ČT
  Profesor a filmový režisér Jiří Svoboda se ostře opřel do zástupce šéfredaktora zpravodajství veřejnoprávní televize Františka Lutonského, který před týdnem spustil velký poprask v souvislosti s řáděním tornáda na Břeclavsku a Hodonínsku, kdy připomněl, že v těchto obcích lidé většinou volili za prezidenta Miloše Zemana. „Naprosto nepřijatelné a skandální, patří do sféry pokleslého bulváru,“ komentuje Svoboda na svém blogu serveru Aktuálně.cz vyjádření Lutonského.
  staré Pravidlo pro zlepšení podívané v F1 pomáhá akorát velkým týmům, stěžuje si Alonso
  Fernando Alonso se pozastavuje nad kvalifikačním pravidlem, které určuje použití pneumatik na startu. Podle něj dává těm nejrychlejším výhodu navíc, což je spíše kontraproduktivní.
  staré Pápež sa poďakoval kňazovi, ktorý pracuje s ľuďmi z komunity LGBTQ
  James Martin zverejnil pápežom rukou a v španielčine napísaný list na sociálnej sieti.
  staré Advokát Ribár: Akoby som šiel na popravu
  Nemám samovražedné myšlienky, vyhlásil obvinený advokát Martin Ribár. Problém podľa neho je, že svedkovia "už vedia, čo majú hovoriť".
  staré Dopolední host: Tango Argentino je akordeonovým popíkem a mistrovským kouskem zároveň, říká hudebník Ladislav Horák
  Ladislav Horák, přední český akordeonista, vede akordeonovou sekci na pražské konzervatoři. V Jihočeském kraji pořádá každoroční Třeboňská letní setkávání, tedy hudební kurzy hry na akordeon, kytaru, violoncello a hoboj.
  staré Hity klasiky - Akordeon (+online audio) [Zdeněk Šotola / Hudební e-knihkupectví]
  Noty na akordeon. Snadná aranžmá 28 nejznámějších klasických melodií v úpravě pro akordeon. Kniha obsahuje odkazy na audio ukázky všech skladeb, které si můžete stáhnout na svůj počítač nebo přehrát online.
  staré Prezidentka poďakovala ľuďom, ktorí rozvíjajú rusínsku kultúru a jazyk
  "Buďte na svoju identitu hrdí," odkázala Rusínom Zuzana Čaputová pri príležitosti Dňa Rusínov Slovenska.
  staré Miloš Zeman je dobrý akorát tak jako režisér politického porna. I podle toho jeho vláda s republikou nakládala
  Blíží se říjnové volby, které ať dopadnou jakkoliv, změní tuto zemi. Buď se zbytky nadějí listopadu 1989 definitivně zhroutí do bolševické senkrovny, jejíž splachovadlo nedočkavě svírají její pozůstalí, nebo mezi prkny kadibudky svitne paprsek naděje.
  staré V Jindřichohradecké kapli zahraje houslistka Julie Svěcená a akordeonista Ladislav Horák
  (ceskebudejovicednes.cz) Kulturní dům Střelnice vás zve na koncert Julie Svěcené a Ladislava Horáka dne 15. června od 19.00 hodin do kaple sv. Maří Magdaleny. Houslistka Julie Svěcená je jedna z nejnadějnějších mladých houslistek a vítězka mezinárodní rozhlasové soutěže Concertino Praga roku 2010 v oboru sólové housle. Akordeonista Ladislav Horák je absolventem Pražské konzervatoře a laureátem mezinárodních soutěží. ...
  staré Náš host: Akordeonista Petr Vacek: Další distanční výuku už si nedovedu představit
  "Distanční výuka na ZUŠ byla těžká, spoustu dětí odradila," řekl ve vysílání ČRo Plzeň akordeonista a pedagog Petr Vacek. Nyní intenzivně chystá 1. ročník celostátní akordeonové soutěže.
  staré Od prvej verzie až po poslednú: Pozrite sa, akou evolúciou prešla nadstavba MIUI!
  Nadstavba MIUI je pre mnohých dôvodom, prečo siahajú práve po Xiaomi. Systém je prehľadný, v mnohých smeroch i upraviteľný podľa vlastnej preferencie a i keď v dnešných dňoch Xiaomi skľučujú rôzne softvérové problémy, nie vždy tomu tak bolo. Pozrime sa tak späť do minulosti, kedy Xiaomi bolo len malou spoločnosťou, ktorá zo začiatku len produkovala … The post Od prvej verzie až po poslednú: Pozrite sa, akou evolúciou prešla nadstavba MIUI! appeared first on Vosveteit.sk.
 • Od prvej verzie až po poslednú: Pozrite sa, akou evolúciou prešla nadstavba MIUI!
 • Vosveteit.sk
 • staré Rozhodující gól Akolzina v utkání Kazachstán – Německo
  staré Kazachstán přibrzdil německou euforii, rozhodl Akolzin
  Do čtvrtého utkání vstupovali z prvního místa ve skupině B, ale roli favoritů nezvládli. Hokejisté Německa totiž po třech vítězstvích poprvé narazili, s Kazachstánem prohráli 2:3. V čase 55:42 stanovil konečný výsledek Pavel Akolzin. Podrobnosti připravujeme.
  staré Monika Trávníčková a Jaroslav Svěcený: Mají vztah jako akordeon a housle!
  „Štěstí přeje připraveným,“ říká Monika Trávníčková. Korony se nezalekla a vedle manžela Pavla Trávníčka začala zastupovat další umělce. Kupodivu z hudební branže. Mimo jiných Jaroslava Svěceného. Údajně spolu jenom pracují, ale objevily se i zvěsti, že jejich vztah je více než přátelský. Monika však tyto spekulace vyvrací.
  staré Izrael bombardoval tunele Hamasu, Netanjahu poďakoval Zemanovi
  Systém tunelov nazývaný Metro Hamas budoval celé roky. Meria vraj stovky kilometrov a niekde v ňom môžu jazdiť aj vozidlá.
  staré Ondřej Boháč: Mýty kolem stavebního zákona akorát vzdalují česká města od Vídně či Kodaně
  Rozumím tomu, že stavební zákon je velké politikum. Změna je nutná. Často mi ale argumenty státní správy při přípravě stavebního zákona paradoxně připadají, jako by zde všechno fungovalo a nový stavební zákon by to měl pokazit. Takže hlavně opatrně, žádné velké změny. A možná to tak optikou úředníka státní správy z oken kanceláře může opravdu vypadat. Státní správa nenese odpovědnost za výsledek, pouze za proces. Na tom, jaký a zda vůbec výsledek bude, státu nezáleží – zdá se.
  staré HypotĂ©ka s nulovou akontacĂ­ – zĂ­skat jiĹľ mĹŻĹľete i v roce 2021
  Nenechte se mýlit, i v roce 2021 můžete získat 100 % kupní ceny či nákladů na výstavbu prostřednictvím účelového hypotečního úvěru u hypoteční banky, tj. úvěru s velmi nízkou úrokovou sazbou a splatností až 40 let.
  staré Čaputová telefonovala s nemeckým prezidentom, poďakovala mu za pomoc
  Prezidentka poďakoval za hospitalizovanie slovenských pacientov s ťažkým priebehom covidu v nemeckých nemocniciach, ako aj za podporu pri dodatočnom prerozdelení vakcín.
  staré Akord a jiskry [Martin Patřičný / Brána]
  Martin Patřičný je výtvarník, který dělá krásné věci ze dřeva. Dřevo má rád a vypráví o něm v knihách i v televizním pořadu o Kusu dřeva ze stromu.
  staré Ušakov, Valentin Alexejevič
  Autor: Panzer Datum: 16.04.2021 20:13:29       + Příjmení:Surname: Ušakov UshakovJméno:Given Name: Valentin Alexejevič Valentin AlekseyevichJméno v originále:Original Name: Валентин Алексеевич УшаковFotografie či obrázek:Photograph or Picture: Hodnost:Rank: plukovník ColonelAkademický či vědecký titul:Academic or Scientific Title: - -Šlechtický titul:Hereditary Title: - -Datum, místo narození:Date and Place of Birth: 17.12.1911 Krasnoje Sormovo / 17.12.1911 Krasnoje Sormovo / Datum, místo úmrtí:Date and Place of Decease: 11.05.1996 11.05.1996 Nejvýznamnější funkce:(maximálně tři)Most Important Appointments:(up to three) - veliteľ 109. gardového bitevného leteckého pluku - Commander of the 109th Guards Assault Aviation RegimentJiné významné skutečnosti:(maximálně tři)Other Notable Facts:(up to three) - -Související články:Related Articles: Zdroje:Sources: pamyat-naroda.ru
 • Panzer
 • 109. gardového bitevného leteckého pluku
 • 109th Guards Assault Aviation Regiment
 • pamyat-naroda.ru
 • staré Akord a jiskry [Martin Patřičný / Brána]
  Martin Patřičný je výtvarník, který dělá krásné věci ze dřeva. Dřevo má rád a vypráví o něm v knihách i v televizním pořadu o Kusu dřeva ze stromu. Kromě toho je ale také autorem mnoha fejetonů a povídek.
  staré AKORD: Brutální verše na čtvrtek
  staré AKORD: Brutální verše na čtvrtek
  staré Petra Vlhová sa poďakovala trénerovi a ukázala trofeje za 5 rokov
  Naša najúspešnejšia lyžiarka Petra Vlhová je jedným z mála pozitívne ladených prvkov, ktoré nás reprezentujú vo svete. Najmä v aktuálnom období. Príspevok Petra Vlhová sa poďakovala trénerovi a ukázala trofeje za 5 rokov zobrazený najskôr ZN.SK.
 • Petra Vlhová sa poďakovala trénerovi a ukázala trofeje za 5 rokov
 • ZN.SK
 • staré AKORD: Kdekoliv, nejen Na Výtoni
  Verše na zabití i na potěšení.
  staré AKORD: Kdekoliv, nejen Na Výtoni
  Verše na zabití i na potěšení.
  staré V ústach mám akoby "jazvu"
  Dobrý deň, v ústach mám akoby "jazvu" - taký výstup/hrboľ ktorý si vždy jazykom nahmatávam a občas ma to znervózňuje či je to v poriadku, je to z čias keď som nosil strojček a to horné podnebie úst mi obopínal nejaký fixačný drôtik, no ono sa mi to časom zarástlo do podnebia a potom mi to zubárka musela prerezať aby ten drôtik z tade dostala preč (zelenou som zvýraznil tú jazvu/hrboľ, je tam aj vidieť tú drážku skrz ktorú išiel ten drôtik). Je tomu už asi aj 4-5 rokov, tak sa chcem len opýtať či je to v poriadku a netreba to dať pre istotu skontrolovať. Ďakujem.
  staré AKORD: Brutální verše na víkend
  staré AKORD: Brutální verše na víkend
  staré Blatný odvolal Miloše Zemana. Je nám k ničemu a akorát věci zhoršuje, vysvětlil
  Ministr zdravotnictví Jan Blatný v pondělí dopoledne odvolal prezidenta České republiky Miloše Zemana. Stalo se tak po vzájemné výměně názorů a bezprostředně poté, co je podle průzkumů prezident Miloš Zeman k ničemu a akorát věci zhoršuje. 
  staré Akorát že mi zabili tátu [Vojtěch Klimt / Galén]
  Čtvrté vydání knihy Vojtěcha Klimta Akorát že mi zabili tátu vypráví životní příběh písničkáře a básníka Karla Kryla.
  staré Babiš reaguje na průzkumy: Piráti otevřou hranice migrantům, STAN akorát řeší příjmy pro starosty
  Velice ostrá až dehonestující slova padla na adresu Pirátů a hnutí STAN od předsedy vlády Andreje Babiše v odpovědi na dotaz jednoho z voličů. Muž se přes videovzkaz Babiše otázal, jak by podle něj vypadal vláda vedená Piráty. Premiér takovou budoucnost vidí jako extrémně levicovou a řízenou fanatiky z Evropského parlamentu. O Pirátech pak Babiš prohlásil, že nemají tušení, jak se řídí stát, a Starosty ani prý neví, jak nazvat slušně. Koalice těchto dvou stran v posledních volebních průzkumech…
  staré Hubblova konštanta hovorí o rýchlosti, akou sa náš vesmír rozpína. Problém je, že je vždy iná
  Vesmír sa rozpína a rozpína sa stále rýchlejšie a rýchlejšie. Vedci poznajú spôsob, ako túto zrýchľujúcu sa expanziu zmerať, no je tu menší problém, píše portál IFLScience. Podľa toho, či sa pozeráte na vzdialený vesmír, alebo nie, dostanete dva odlišné výsledky. Ide o krízu v kozmológii, ktorá existuje už niekoľko rokov. Nová štúdia sa bližšie … The post Hubblova konštanta hovorí o rýchlosti, akou sa náš vesmír rozpína. Problém je, že je vždy iná appeared first on Vosveteit.sk.
 • Hubblova konštanta hovorí o rýchlosti, akou sa náš vesmír rozpína. Problém je, že je vždy iná
 • Vosveteit.sk
 • staré Lesník z Olomoucka zná jen jeden akord, přesto vydal album vlastních písniček
  V čerstvých padesáti letech si Ondřej Němec z malé vesničky na Olomoucku splnil svůj dlouhodobý sen. Vydal CD s písničkami, které sám napsal, zahrál a zazpíval. Kousky, které se na amatérském albu objevily, do té doby hrál jen mezi přáteli u ohně, v rodině. Album nazvané Pocta C vyšlo i s originálním bookletem, který obsahuje šestnáct Ondřejových textů. Autor všechny sepsal během pouhých tří měsíců.
  staré Součka prý chce Barcelona. Akorát mu Španělé popletli jméno
  Tomáš Souček si svými výkony v londýnském West Hamu říká o další krok v kariéře. To je známá věc, nyní se ale objevily zprávy o tom, že jej chce skutečný velkoklub. Jeden z nejznámějších na světě. Barcelona!
  staré Teritorialita exekutorů je nesmysl. Dlužníkům moc nepomůže akorát ještě ubere práva věřitelům
  Myšlenka zavedení teritoriality exekutorů je jako zombie neustále vstávající z hrobu. Skupině méně úspěšných exekutorů závistivě pokukujících po výdělcích zdatnějších kolegů se podařilo prezentovat zrušení svobodné volby exekutora věřitelem jako spásné řešení problému zadlužených Čechů. Ve skutečnosti se jedná o regionální monopol, který sníží pravděpodobnost, že se věřitel domůže svých peněz. Dlužníkům nepřinese nic.
  staré P. C. Roberts: Rusko už má infantilního Západu tak akorát dost
  Už nějaký ten rok poukazuji na to, že kremelská politika zdrženlivosti a sebeovládání vůči západním provokacím provokuje provokace další a další, čímž se stává politikou nebezpečnou, která může vést až k riziku války.
  actual not cached