Registrace •  Přidání RSS zdroje
Kurzy ze dne: 16.04.2021 || EUR 25,925 || USD 21,633
sobota 17.dubna 2021, Týden: 16, Den roce: 107,  dnes má svátek Rudolf, zítra má svátek Valérie
17.dubna 2021, Týden: 16, Den roce: 107,  dnes má svátek Rudolf


( Nalezeno 2 článků )

ŽIVĚ A ČESKY: Odkládaná 17. mise družic Starlink

staré ŽIVĚ A ČESKY: Odkládaná 17. mise družic Starlink
Mise Starlink s pořadovým číslem 17 si vybrala smůlu měrou vrchovatou. Z technických důvodů se její start tolikrát odložil, až ji nakonec předběhla nejen mise 18, ale i mise 19. Nyní se však mohou věci začít pomalu vracet do tradičních kolejí. Raketa Falcon 9 už čeká na rampě 39A, aby vynesla zmíněnou várku s číslem 17. Nosič před pár dny provedl statický zážeh a SpaceX zakrátko oznámila, že se startem počítá na pondělí ve 2:37 středoevropského času. Pokud Vás tedy tento nepříjemný čas neodradil, rádi Vás pozveme k našeho živě a česky komentovanému přenosu....chcete vědět víc?
staré Seriál Radiožurnálu: Nový krušnohorský projekt zivehory.cz spojuje virtuální realitu s reálnou turistikou
Letošní začátek turistické sezóny je opět poznamenaný pandemií a proto Radiožurnál hledá zajímavé online tipy a projekty, které leze spojit s výlety na čerstvém vzduchu. Horkou novinkou je projekt spolku Antikomplex, který vytvořil pokročilou aplikaci zivehory.cz. Ta umožňuje velmi interaktivně objevovat historii Krušných hor a zároveň se projít krajinou. Celý projekt Živé hory startuje právě tento týden.
staré Stažení dat z zivefirmy.cz
Zdravím, Potřeboval bych skript, zaměřený na zivefirmy.cz s tím, že projdou určitou kategorii a stáhnou všechny kontaktní emaily a telefony a uloží do excelu. Děkuji
actual not cached