Registrace •  Přidání RSS zdroje
Kurzy ze dne: 16.04.2021 || EUR 25,925 || USD 21,633
sobota 17.dubna 2021, Týden: 16, Den roce: 107,  dnes má svátek Rudolf, zítra má svátek Valérie
17.dubna 2021, Týden: 16, Den roce: 107,  dnes má svátek Rudolf


( Nalezeno 2 článků )

ŽIVĚ A ČESKY: Další pokus o start smolné mise

staré ŽIVĚ A ČESKY: Další pokus o start smolné mise
Příběh sedmnácté várky ostrých družic Starlink začíná připomínat mexickou telenovelu - nejen počtem dílů, ale i množstvím nečekaných dějových zvratů, které oddalují start. V noci na pondělí byl automatický odpočet zastaven v čase 1 minuta a 24 sekund před okamžikem startu. Jelikož šlo o okamžité startovní okno, bylo jasné, že se dočkáme dalšího odkladu. Nejbližší možnost ke startu se naskytne 3. března ve 1:57 našeho času. Počasí sice dává o 10 % menší naději na příznivé podmínky než při posledním pokusu, ale i tak jsme na krásných 80 %. Pokud se tedy SpaceX nerozhodne pro nějaký větší odklad, rádi Vás přivítáme u našeho živě a česky komentovaného přenosu....chcete vědět víc?
staré Seriál Radiožurnálu: Nový krušnohorský projekt zivehory.cz spojuje virtuální realitu s reálnou turistikou
Letošní začátek turistické sezóny je opět poznamenaný pandemií a proto Radiožurnál hledá zajímavé online tipy a projekty, které leze spojit s výlety na čerstvém vzduchu. Horkou novinkou je projekt spolku Antikomplex, který vytvořil pokročilou aplikaci zivehory.cz. Ta umožňuje velmi interaktivně objevovat historii Krušných hor a zároveň se projít krajinou. Celý projekt Živé hory startuje právě tento týden.
staré Stažení dat z zivefirmy.cz
Zdravím, Potřeboval bych skript, zaměřený na zivefirmy.cz s tím, že projdou určitou kategorii a stáhnou všechny kontaktní emaily a telefony a uloží do excelu. Děkuji
actual not cached