Registrace •  Přidání RSS zdroje
Kurzy ze dne: 28.01.2022 || EUR 24,435 || USD 21,940
pátek 28.ledna 2022, Týden: 5, Den roce: 028,  dnes má svátek Otýlie, zítra má svátek Zdislava
28.ledna 2022, Týden: 5, Den roce: 028,  dnes má svátek Otýlie


( Nalezeno 11 článků )

Misty Brothers / Bráchanci v mlze

staré Misty Brothers / Bráchanci v mlze
Aperture: ƒ/9 ● Camera: PENTAX K-5 ● Focal length: 34mm ● ISO: 400 ● Shutter speed: 1/2500s ●...chcete vědět víc?
staré Odvrácená strana USA. Mrazivý příběh agenta, který pronikl mezi vraždící extrémisty
Moore někdy dokonce pořizoval videozáznamy. O to, co se dozvěděl, se dělil s federálními agenty, kteří se snažili potírat bělošské supremacisty dokonce i ve floridských policejních složkách. FBI díky němu odhalila, že členy klanu jsou také floridští strážci zákona, kteří pracovali na městské, okresní i státní úrovni. Podle soudních záznamů z trestního procesu se dvěma klany pomohl tento ženatý otec tří dětí zmařit nejméně dvě vražedná spiknutí. Jedno se týkalo vězně černé pleti a druhé řidiče kamionu hispánského původu. "Bezpochyby by mě zavraždili," odpověděl Moore ve videorozhovoru s agenturou AP na otázku, co by příslušníci Ku-klux-klanu dělali, kdyby zjistili, že je nahrává. Dnes žije Moore se svou rodinou pod novými jmény a dohledem. Poté, co Moore svědčil v případu vražedného spiknutí proti členům klanu, jeho spolupráce s FBI skončila. Dnes se obává, že muži, které pomohl dostat do vězení, vědí, kde se nachází, a chtějí se mu pomstít. Všichni mají být za několik let propuštěni.  Moore se rozhodl vystoupit ze stínu a veřejně mluvit o svém příběhu proto, že si myslí, že jde o nejlepší způsob, jak ochránit sebe a svou rodinu. Moore prý také nechce, aby jeho práce a práce dalších tajných informátorů, kteří nasazují své životy, aby pomohli odhalit domácí extremisty, byla marná. 
staré Mrkněte na parádní Xiaomi Redmi Note 11 v barevné verzi Misty Forest. Těšíte se na něj?
Teprve včera jsme vás informovali o tom, že Xiaomi vydalo oficiální prospekty k chystané řadě Redmi Note 11. Ovšem žádných bližších specifikací jsme se oficiálně nedočkali. Naštěstí nám je však prozrazují některé zákulisní informace. Nyní se alespoň můžeme podívat na to, jak budou telefony vypadat díky oficiálním renderům. Redmi Note 11 v barvě Misty Forest […] Celý článek si můžete přečíst na Mrkněte na parádní Xiaomi Redmi Note 11 v barevné verzi Misty Forest. Těšíte se na něj?
 • Mrkněte na parádní Xiaomi Redmi Note 11 v barevné verzi Misty Forest. Těšíte se na něj?
 • staré Nová kniha MistynÄ› Ching Hai - Love Is The Only Solution
  Mistryně Ching Hai vydala novou knihu o lásce pro tento trochu zblázněný svět - o lésce ke všem živým bytostem!
  staré Kořanová (ANO): Pirát sponzoroval ekologické extrémisty
  Komentář na facebookovém profilu k Pirátům, ekologickému extrémismu a sponzorování.
  staré Recenze: Zahrajte mi Misty
  Clint Eastwood slaví jednadevadesát, takže se podíváme na jeho padesát roků starý režijní debut, který je k dispozici za dobrou cenu na Blu-ray. 
  staré Misty Brothers / Bráchanci v mlze
  Aperture: ƒ/9 ● Camera: PENTAX K-5 ● Focal length: 34mm ● ISO: 400 ● Shutter speed: 1/2500s ●
  staré Pokus o trumpistický puč: Příznivci se promísili s extrémisty
  Vedle amerických vlajek a vlajek Trump 2020 byly během středečních nepokojů k vidění i vlajky, znaky a symboly rasistických skupin, skupin hlásajících bělošskou nadřazenost a extrémistických skupin, napsaly Mallory Simonová a Sara Sidnerová.
  staré Rakouská policie zabavila náklad zbraní pro německé extrémisty
  Rakouská policie zabavila velký náklad automatických zbraní, výbušnin a ručních granátů určený k vyzbrojení pravicově extrémistických skupin v Německu, uvedl ministr vnitra Karl Nehammer.
  staré Obamu je třeba nakazit chřipkou z Wu-chanu. "Borat" napálil extrémisty v Americe
  Herec Sacha Baron Cohen zase provokuje. Ve Washingtonu se infiltroval na setkání pravicových extremistů a na pódiu zpíval rasistické písně.
  actual not cached