Registrace •  Přidání RSS zdroje
Kurzy ze dne: 07.10.2022 || EUR 24,515 || USD 25,028
pátek 7.října 2022, Týden: 41, Den roce: 280,  dnes má svátek Justýna, zítra má svátek Věra
7.října 2022, Týden: 41, Den roce: 280,  dnes má svátek Justýna


( Nalezeno 100 článků )

Rychlá analýza klíčových slov s Sklik Pluginem

staré Rychlá analýza klíčových slov s Sklik Pluginem
Analýza klíčových slov je základem online marketingu. Jedná se o dokument, ve kterém máte zaznamenaný největší možný počet zajímavých klíčových slov a spojení, u kterých se chcete se svými stránkami umisťovat ve výsledcích vyhledávání. Čím rozsáhlejší a konkurenčnější téma máte, tím samozřejmě bude analýza rozsáhlejší a zabere vám více času. Tato analýza je opravdu důležitá […] Příspěvek Rychlá analýza klíčových slov s Sklik Pluginem pochází z Webžurnál.cz ...chcete vědět víc?
datum vydání: 7/10/2022 17:57:11 dnes Video zachycuje rychlý postup Ukrajinců na jihu země
Ukrajinské ozbrojené síly od začátku října osvobodily v jihoukrajinské Chersonské oblasti od ruské okupace údajně už přes 500 kilometrů čtverečních území.
datum vydání: 7/10/2022 17:39:33 dnes Rychlé šípy Jaroslava Foglara a Marko Čermáka [Jaroslav Foglar / Albatros]
Nové vydání původních komiksových příběhů Rychlých šípů Jaroslava Foglara od kreslíře Marko Čermáka a 13 zbrusu nových příběhů namalovaných Jiřím Grusem!
datum vydání: 7/10/2022 17:21:31 dnes Lídři EU chtějí po Evropské komisi rychlý plán na snížení cen energií, řekl Morawiecki
Prezidenti a premiéři zemí Evropské unie dnes vyzvali Evropskou komisi, aby rychle připravila plán na snížení cen energií. Po jednání neformálního pražského summitu to novinářům řekl polský premiér Mateusz Morawiecki. Většina politiků podle něho podpořila zavedení cenového stropu na plyn, ke shodě na konkrétním řešení však nedospěli. Řada lídrů kritizovala podpůrný energetický balík Německa, který dává neférovou konkurenční výhodu tamním firmám, dodal Morawiecki. EU by podle něj na podporu obyvatel ohrožených energetickou krizí mohla využít i peníze zabavené ruským oligarchům.
datum vydání: 6/10/2022 23:41:16 včera Peksa (Piráti): Oceňujeme rychlé řešení energetické krize, je to ale jen první krok
Pirátští europoslanci jsou zklamaní z konečné podoby rezoluce, týkající se energetické krize. Podle nich přijaté usnesení mělo být ještě ambicióznější a výrazněji řešit sociální dopady či investice.
datum vydání: 6/10/2022 13:17:04 včera Rychlý konec Pulkrábka na MS. Prohrál hned v úvodním zápase
A
datum vydání: 5/10/2022 18:45:26 2 dny Piráti ocenili rychlé řešení energetické krize. Je to ale jen první krok, varují
Štrasburk, 5. října 2022 – Pirátští europoslanci jsou zklamaní z konečné podoby rezoluce týkající se energetické krize. Podle nich dnes přijaté usnesení mělo být ještě ambicióznější a výrazněji řešit sociální dopady či investice. Evropský parlament dnešním hlasováním vyzval k zavedení přiměřeného cenového stropu na dovoz plynu prostřednictvím plynovodů a opatření proti spekulacím. „Rezoluce ocenila, že […]
datum vydání: 5/10/2022 15:21:00 2 dny Česko 2022: Život k nezaplacení: Nižší teplota topení a vody, rychlé větrání a sprcha místo vany ušetří až 5 tisíc ročně, radí Prokop
Jak inflace a energetická krize dopadají na domácnosti? Tím se zabýval výzkum organizace PAQ Research, která výsledky představí druhý říjnový týden. Jakou pomoc stát nabízí? „O zastropování ceny elektřiny a plynu nebude třeba žádat, dodavatel by to měl aplikovat v cenách. Vyšší cenu by měl snížit na stropy, cenu fixovanou a nižší by neměl zvyšovat,“ popisuje Daniel Prokop. Kolik mohou domácnosti díky podpoře získat? A na čem všem se dá ušetřit? Poslechněte si rozhovor.
datum vydání: 5/10/2022 11:49:44 2 dny Návrh vizitky – rychlé zpracování
Poptávám návrh vizitky obratem. Mám jasnou představu, jak by měla vypadat. Pište SMS, zavolám.  Číslo: 777 958 441 Díky!
datum vydání: 5/10/2022 09:29:23 2 dny Ukrajina hlásí rychlé vytlačení ruských vojsk na dvou frontách
Ukrajina přiznala rychlý postup na jižní a východní frontě. Prezident Zelenskyj řekl, že ukrajinské jednotky dosáhly významných a rychlých úspěchů, když osvobodily desítky vesnic.
datum vydání: 4/10/2022 06:22:24 3 dny Pardubice se topí, sílí tlak na rychlé body. Trenér Kováč: Bojíme se hrát
Východočeši dokázali v dosavadní sezoně FORTUNA:LIGY uhrát teprve tři body a se žalostným skóre 5:28 jsou na posledním místě. V minulém zápase na půdě Teplic podali druholigový výkon a odvezli si domů debakl 1:5. To, že mužstvo se topí v krizi, přiznal i trenér Pardubic Radoslav Kováč. „Na klucích nyní leží deka, budeme se z toho muset dostat co nejdřív.” 
datum vydání: 3/10/2022 16:33:35 4 dny Oběd za půl hodiny? Super rychlé mleté s báječnými fazolemi a brambory ve slupce
Nejen u nás, ale i ve světě je spousta skvělých kuchařů, kteří mají svůj styl a své osobité kouzlo....
staré Sezóna rychlých formulí Maxx Formula se blíží do finále.
Maxx Formula po Spa míří k závěru sezóny   Bez závodů na autodromu v Mostě fanoušci MAXX Formula mohou sledovat jen z dálky, že sezóna rychlých formulí se blíží do finále. Na čele figurují Švýcar, Francouz a Belgičan. Z našich se neobjevil nikdo, ani Veronika Cichá.   Letošní sezóna Maxx Formula se zatím podívala
staré ONLINE + VIDEO: Boleslav - Olomouc 1:0. Rychlý nástup, trefil se Fulnek
Souboj o střed tabulky se odehraje v Mladé Boleslavi, kde domácí celek přivítá v 10. kole FORTUNA LIGY Olomouc. Hosté se po špatném vstupu do sezony vzchopili a z posledních tří ligových zápasů dvakrát zvítězili. Boleslav by ráda poprvé v této sezoně vyhrála před vlastními fanoušky. Tříbodové zápisy totiž zatím vozí jen z venku. Duel startuje od 16:00. ONLINE přenos a VIDEA ze zápasu sledujte na iSport.cz.
staré Konec ve Spartě? Bylo to rychlé, vzpomíná kouč. Ultimátum prý nedostal
Pětadvacet trenérů během osmnácti let vystřídala fotbalová Sparta. Titulů jako šafránu, Liga mistrů je pak pro Letenské v éře majitele Daniela Křetínského věčným snem. Před touto sezonou vyhlásilo vedení Sparty opět útok na titul, jenže devět odehraných a čtrnáct nasbíraných bodů dává tušit, že to nejspíš ani v této sezoně neklapne. „Jsem ale zastáncem toho, aby trenér dostal prostor," myslí si kouč Pavel Hapal, že by vedení Letenských nemělo sahat aktuálně k trenérské výměně.
staré Taky máme koule, říká rychlá dáma na motorce. Založila první ryze ženský tým
Na konec motocyklové sezony na českých okruzích se chystá i jedna pozoruhodná premiéra. Při Velké ceně Bohumila Staši se o víkendu na brněnském Masarykově okruhu představí nově složený Wonder Women Racing Team, který tvoří výhradně ženy. „Nejsme žádné feministky, které to jdou natřít chlapům,“ říká závodnice Veronika Hankocyová, kolem níž se tým točí.
staré Rychlá 4X strategie Ozymandias se chystá na vydání
Vydejte se do doby bronzové.
staré Meta Platforms sníží poÄŤet zamÄ›stnancĹŻ. Éra rychlĂ©ho rĹŻstu je u konce, prohlašuje Mark Zuckerberg
Vůbec poprvé od založení společnosti Facebook v roce 2004 bude sociální obr Meta Platforms rozsáhleji škrtat v rozpočtu. Plány při pravidelném týdenním zodpovídání dotazů ve čtvrtek předestřel generální ředitel Mark Zuckerberg.
staré Výstava ve Staré Boleslavi láká ke zpomalení v rychlé době
(brandysdnes.cz) V ambitech baziliky Nanebevzetí Panny Marie ve Staré Boleslavi byla v úterý 27. září za přítomnosti hejtmanky Středočeského kraje Petry Peckové a pražského arcibiskupa Jana Graubnera zahájena výstava Putování za českými světci. Venkovní expozice, na jejíž přípravě a realizaci spolupracoval Středočeský kraj, představuje na patnácti panelech čtyři nejvýznamnější české patrony související s počátky č ...
staré Průzkum: Američané podporují rychlé diplomatické ukončení války na Ukrajině
 
staré Část zemí EU chce rychlé zastropování cen plynu, komise je zatím nepodpořila
Před pátečním mimořádným zasedáním ministrů energetiky zemí Evropské unie ke krizovým opatřením proti rekordně vysokým cenám energií sílí mezi členskými státy debata o zastropování cen plynu. Skupina zemí požádala Evropskou komisi, aby ministrům předložila návrh na stanovení maximálních velkoobchodních cen zemního plynu. Komise však podle středečního vyjádření místopředsedy Valdise Dombrovskise podnět, proti němuž se staví další státy, neschválila. O krizovém balíčku, který má obsahovat například daň z nadměrných zisků energetických či ropných firem nebo povinné úspory elektřiny, včera jednali velvyslanci unijních zemí.
staré Část zemí EU chce rychlé zastropování cen plynu
Dva dny před pátečním mimořádným zasedáním ministrů energetiky zemí Evropské unie, kteří mají jednat o krizových opatřeních proti rekordně vysokým cenám energií, sílí mezi členskými státy debata o zastropování cen plynu. Skupina zemí požádala Evropskou komisi, aby ministrům předložila návrh stanovení maximálních velkoobchodních cen zemního plynu. Komise však dnes uvedla, že všeobecný cenový strop může ohrozit bezpečnost dodávek. O krizovém balíčku, který má obsahovat například daň z nadměrných zisků energetických či ropných firem nebo povinné úspory elektřiny, dnes jednali velvyslanci unijních zemí.
staré Rychlá sprcha a čistý mrazák. Evropské vlády radí, jak šetřit energií
Utěsněte okna, sprchujte se rychle, vařte s pokličkou a odmrazte mrazák. A když to nepůjde dobrovolně, tak vám to prostě vypneme. Některé evropské vlády ohledně energetických úspor před nadcházející zimou sázejí na více nebo méně kreativní osvětovou kampaň. Jiné se nebojí v případě nutnosti použít tvrdý zásah státu.
staré Část zemí EU chce rychlé zastropování cen plynu, komise je zatím nepodpořila
Brusel - Dva dny před pátečním mimořádným zasedáním ministrů energetiky zemí Evropské unie ke krizovým opatřením proti rekordně vysokým cenám energií sílí mezi členskými státy...
staré Část zemí EU chce rychlé zastropování cen plynu, komise je zatím nepodpořila
Brusel - Dva dny před pátečním mimořádným zasedáním ministrů energetiky zemí Evropské unie ke krizovým opatřením proti rekordně vysokým cenám energií sílí mezi členskými státy...
staré Stížnosti na rychlé vybíjení iPhonů s iOS 16 neutichají ani dva týdny po jeho vydání
Včera večer uplynuly přesně dva týdny od chvíle, kdy Apple vypustil veřejnou verzi operačního systému iOS 16, který testoval již od letošního června. Jak se však zdá, ani tato doba nestačila systému na telefonech mnoha uživatelů k tomu, aby se “srovnal”, tedy alespoň podle spousty stížností jablíčkářů na diskuzních fórech i sociálních sítích.  Je již tak trochu tradicí, že nové verze operačních systémů trápí po jejich vydání nejrůznější softwarové […]
staré Rychlé nabíjení a životnost baterie? Nemusí být takové, jak je výrobci prezentují
staré Rychlý internet přes 5G už v Česku nabízí i virtuální operátoři
Rychlý internet prostřednictvím sítě 5G začali v Česku nabízet první virtuální mobilní operátoři. Minulý týden s nabídkou přišel SAZKAmobil, tento týden ho následovala firma LAMA mobile. Využívají infrastrukturu mobilních operátorů, kteří začali komerční 5G sítě spouštět na konci roku 2020. Vyplývá to z informací firem.
staré Česká hvězda prozrazuje fígle: Pomůže rychlá sprcha
Ať už plánujete vyjížďky na kole i během chladnějšího počasí, nebo raději necháte bicykl pár zimních měsíců odpočinout, je důležité se o něj správně postarat. Své tipy a fígle prozrazuje bývalý elitní český cyklista Roman Kreuziger, desetinásobný účastník Tour de France a v současnosti sportovní ředitel stáje Bahrajn Victorious.
staré CZ IPI, NFNZ a Syndikát vyzývají k rychlé novelizaci zákonů ČT a ČRo
Profesní mediální instituce CZ IPI, NFNZ a Syndikát novinářů vyzývají poslance k urychlené novelizaci zákonů o České televizi a Českém rozhlasu.
staré Rychlý volejbal Japonek? Češky nestíhaly. Bereme to jako dobrou lekci, řekl kouč
Kvalitní servis, hbitá obrana a rychlá útočná hra japonských volejbalistek byly nad síly českého týmu, který hraje na světovém šampionátu po dvanácti letech.
staré Rychlý internet přes 5G začali v Česku nabízet první virtuální operátoři
Praha - Rychlý internet prostřednictvím sítě 5G začali v Česku nabízet první virtuální mobilní operátoři. Minulý týden s nabídkou přišel SAZKAmobil, dnes ho následovala firma LAMA...
staré Šimáňová: Rychlá hra Japonek byla náročná na soustředění i na naše nohy
Blokem získaly volejbalové reprezentantky v utkání s Japonskem (0:3) tři body. O dva z nich se postarala blokařka Pavlína Šimáňová. „Zastavovat jejich rychlé útoky bylo enormně těžké, mockrát se nám to nepovedlo,“ řekla Šimáňová, která si dále připsala dva body útokem a jeden podáním. „Jejich hra je fakt strašně rychlá. Zabránit jejich útokům bylo nesmírně náročné a už vůbec se na ten dvojblok dostat.“
staré Na tohle jsme čekali. TeamGroup už prodává rychlé paměti DDR5-7200 s nízkou latencí
Na našem trhu jsou zatím v prodeji nejrychlejší operační paměti DDR5 s efektivní frekvencí kolem 6,4 GHz, avšak v zahraničí už se začínají objevovat i rychlejší kousky. Jeden z nejrychlejší modulů nově začala prodávat společnost TeamGroup. Operační paměti TeamGroup T-Force Delta RGB totiž ...
staré Policista pronásledoval příliš rychlého řidiče a skončil v potoce
Policista ve Strakonicích se snažil zastavit řidiče, který o 18 kilometrů překročil povolenou rychlost. Hříšník nezastavil a začal ujíždět. Policista se za ním vydal se služebním autem, ale na mokré vozovce dostal smyk a havaroval.
staré Rychlý internet přes 5G začali v Česku nabízet první virtuální operátoři
Praha - Rychlý internet prostřednictvím sítě 5G začali v Česku nabízet první virtuální mobilní operátoři. Minulý týden s nabídkou přišel SAZKAmobil, dnes ho následovala firma LAMA...
staré Policista pronásledoval příliš rychlého řidiče a skončil v potoce
Policista ve Strakonicích se snažil zastavit řidiče, který o 18 kilometrů překročil povolenou rychlost. Hříšník nezastavil a začal ujíždět. Policista se za ním vydal se služebním autem, ale na mokré vozovce dostal smyk a havaroval.
staré TEST Audi RS 5 Sportback – Chladně rychlé svezení
Už na papíře vypadá Audi RS 5 Sportback jako velice schopné auto, které se jen tak něčeho nezalekne. Dokáže se tak chovat i na silnici? A co je důležitější, dokáže nás u toho pobavit?
staré Rychlý návrat do Česka, ale na jinou adresu. Autrey bude hrát za Kolín
A
staré Petr Rychlý se vrací do Ordinace: Mrtvý Mázl obživnul!
Někteří diváci tušili. Jiní si to pouze přáli, ale mysleli si, že se to nestane. Po měsících stýskání se jim přání splní a již ve čtvrtek 29. září na Voyo zažije Ordinace v růžové zahradě 2 návrat ve velké stylu. Do děje se vrátí jeden z pilířů více než sedmnáctileté historie seriálu, lékař Čestmír Mázl v podání Petra Rychlého (57)!   
staré Audi RS 5 Sportback – Chladně rychlé svezení
Už na papíře vypadá Audi RS 5 Sportback jako velice schopné auto, které se jen tak něčeho nezalekne. Dokáže se tak chovat i na silnici? A co je důležitější, dokáže nás u toho pobavit?
staré Nejlepší rozšíření pro Google Chrome: Rychlé poznámky, prohlížení fotografií a roztomilá kočička
Stejně jako každý víkend jsme si i tentokrát pro vás připravili výběr rozšíření pro webový prohlížeč Google Chrome, která nás nějakým způsobem zaujala. Rozšíření stáhnete tak, že kliknete na jeho název. Notes for Google Drive Rozšíření s názvem Notes for Google Drive vám umožní snadno a rychle vytvářet v rozhraní prohlížeče Google Chrome na vašem Macu poznámky, které se automaticky synchronizují coby dokumenty na úložišti Google Disk. […]
staré Přibylo rychlých vítězů už v prvním kole, nejvíce od vzniku českého Senátu
V letošním roce bylo zvoleno nejvíce senátorů v prvním kole od roku 1996. Svůj mandát obhájil Jiří Růžička za TOP 09, který kandidoval ve volebním obvodu Praha 6. Získal 50,28 procenta hlasů. Nadpoloviční většinu hlasů získal také Petr Fiala a Ladislav Václavec.
staré ON-LINE: Povolební vyjednávání už začala. V Plzni byla rychlá, jinde koalice tak jasné nejsou
A
staré Síkela: Ochrana lidí před nejistotou na energetických trzích musí být rychlá
Ochrana spotřebitelů před nejistotou na energetických trzích musí být podle ministra průmyslu a obchodu Jozefa Síkely (za STAN) rychlá a účinná. Na pátečním neformálním jednání v Praze v rámci českého předsednictví v Radě Evropské unie se na tom podle něj shodli unijní ministři odpovědní za ochranu spotřebitele. Eurokomisař Didier Reynders na tiskové konferenci doplnil, že v případě ochrany spotřebitele Evropská komise usiluje o to, aby byla legislativa lépe zakotvena a rychleji se schvalovala.
staré 12 rychlých tipů, jak zlepšit zážitek z domovské obrazovky vašeho Samsungu 
Ačkoli je zde uživatelské rozhraní One UI Samsungu již několik let, s vydáním řady Galaxy S22 na začátku tohoto roku se dočkalo významného faceliftu. One UI 4.1 je dosud nejpropracovanější uživatelské rozhraní společnosti s vylepšenými funkcemi ochrany soukromí a spoustou možností přizpůsobení. Tady máte ty nejlepší.  Přestože aplikace Samsung Good Lock a desítky launcherů v Google Play možní zcela změnit domovskou obrazovku telefonu, mnoha lidem budou možnosti […]
staré Ochrana před energetickou nejistotou musí být rychlá, řekl Síkela na setkání unijních ministrů
A
staré Síkela: Ochrana lidí před nejistotou na energetických trzích musí být rychlá
Praha - Ochrana spotřebitelů před nejistotou na energetických trzích musí být podle ministra průmyslu a obchodu Jozefa Síkely (za STAN) rychlá a účinná. Na neformálním jednání v Praze...
staré Ochrana lidí před nejistotou na energetických trzích musí být rychlá, uvedl Síkela
Ochrana spotřebitelů před nejistotou na energetických trzích musí být podle ministra průmyslu a obchodu Jozefa Síkely (za STAN) rychlá a účinná. Na neformálním jednání v Praze v rámci českého předsednictví v Radě Evropské unie se na tom podle něj shodli unijní ministři odpovědní za ochranu spotřebitele. Eurokomisař Didier Reynders na tiskové konferenci doplnil, že v případě ochrany spotřebitele Evropská komise usiluje o to, aby byla legislativa lépe zakotvena a rychleji se schvalovala.
staré Síkela: Ochrana lidí před nejistotou na energetických trzích musí být rychlá
Praha - Ochrana spotřebitelů před nejistotou na energetických trzích musí být podle ministra průmyslu a obchodu Jozefa Síkely (za STAN) rychlá a účinná. Na neformálním jednání v Praze...
staré Jednoduchá švestková povidla. Rychlá příprava bez zničeného nádobí!
Švestek se letos urodilo opravdu velké množství, tak proč nezkusit také švestková povidla. Tento...
staré Fed znovu razantnÄ› zvýšil sazby a naznaÄŤil další rychlĂ˝ rĹŻst sazeb
Americká centrální banka Fed ve středu podle očekávání zvýšila úrokové sazby o 75 bazických bodů na 3,00-3,25 %. Fed zvýšil sazby o 75 bodů potřetí v řadě a jde o nejagresivnější utahování měnové politiky Fedu za posledních 40 let.
staré Přijďte do Veselí poznat Moc folkloru. Vernisáží výstavy provede Břeťa Rychlík
V rámci blížících se Andělských hodů nás čeká několik předcházejících programů. Navštívit můžete například výstavu Moc folkloru na náměstí Míru! Vernisáž výstavy proběhne 22. 9. od 17.30 na náměstí Míru s následnou projekcí od 18.15 v kině Morava. Slovem provede Břetislav Rychlík a Roman Zmrzlý.
staré Soutěžte o powerbanku Varta Fast Energy 20000 a užijte si rychlé dobíjení
Funkce tabletů, mobilů ale také nejrůznější gadgetů přibývají, nicméně kapacita baterek už bohužel...
staré Češi poprvé převládli mezi cestujícím na Letišti Praha. To zažívá nečekaně rychlý restart
Největšímu českému letišti se daří postpandemický restart rychleji, než plánovalo. Letiště Václava Havla odbavilo v hlavní letní sezoně od června do srpna přes 3,8 milionu cestujících, o třetinu více oproti předpokladu. Celkem by tak letos mohlo odbavit 10,5 milionu osob, o dva miliony více proti původním záměrům. V nové sezoně letišti přibude řada nových atraktivních destinací a spojení do těch stávajících dopravci posílí.
staré Řetězec rychlého občerstvení zvažuje právní kroky kvůli Mbappému
Francouzské zastoupení společnosti KFC zvažuje právní kroky kvůli tomu, že se hvězda fotbalové reprezentace Kylian Mbappé odmítá účastnit sponzorských akcí. Mezinárodní řetězec rychlého občerstvení je jedním z partnerů Francouzské fotbalové federace.
staré Nové extendery TP-Link pro rychlé a jednoduché rozšíření Wi-Fi sítě
Společnost TP- uvedla na trh nové extendery RE700X a RE705X, která zvládnou rychle a jednoduše rozšířit bezdrátovou Wi-Fi síť, a to s podporou standardu Wi-Fi 6 (802.11ax), což znamená vyšší rychlost i minimální odezvu i tam, kde signál původního routeru nebyl silný nebo zcela nepřítomný....
staré Colt CZ: OÄŤekáváme rychlĂ˝ rĹŻst trĹľeb a solidnĂ­ marĹľi za 1H22
Společnost Colt CZ Group (dříve CZG) zveřejní hosp. výsledky za první polovinu roku ve čtvrtek 22. 9. před otevřením trhu. Očekáváme, že tržby meziročně vzrostly o 57,4 % na 7,44 mld. Kč.
staré Nejdřív týden snů a titul v Indii, pak rychlý konec. Fruhvirtová vypadla už v 1. kole
V neděli vybojovala trofej v Čennaí a dnes nestačila na zkušenou Belgičanku Yaninu Wickmayerovou. Bývalé světové dvanáctce podlehla 1:6 a 4:6. Fruhvirtová od začátku nestačila na agresivní hru Wickmayerové. Rychle prohrávala 0:4, až pak se jí povedl brejk. Vzápětí však opět neudržela servis, o který v zápase přišla celkem pětkrát. Při šesti esech se dopustila deseti dvojchyb a po snovém týdnu v Indii si v Soulu zahrála jen hodinu a půl. Tenisový turnaj žen v Soulu (tvrdý povrch, dotace 251.750 dolarů): Dvouhra - 1. kolo: Wickmayerová (Belg.) - L. Fruhvirtová (ČR) 6:1, 6:4, Linetteová (3-Pol.) - Hartonová (Niz.) 6:2, 7:5, Ču Lin (4-Čína) - Rainaová (Indie) 6:1, 6:3, Blinkovová (Rus.) - Gračovová (5-Rus.) 6:4, 7:6 (7:1).
staré Primátor Bělica: Nové výtahy mají moderní design, jsou tiché a rychlé
Modernizace výtahů v městských bytech spěje do úspěšného konce
staré Muž zkolaboval na recepci v centru Prahy. Rychlá akce strážníků mu zachránila život
Štěstí v neštěstí měl starší muž, který pracoval na recepci u pražského Masarykova nádraží. Ve chvíli, kdy se muži udělalo špatně a omdlel, ho uviděla žena, která se v neděli v noci vracela z práce. Neváhala a ihned zavolala městskou policii a následně záchranku. Strážníci se do uzamčené budovy dostali přes skleněné dveře, které museli rozbít sekerou. Muž skončil v péči záchranářů. 
actual not cached