Registrace •  Přidání RSS zdroje
Kurzy ze dne: 07.10.2022 || EUR 24,515 || USD 25,028
pátek 7.října 2022, Týden: 41, Den roce: 280,  dnes má svátek Justýna, zítra má svátek Věra
7.října 2022, Týden: 41, Den roce: 280,  dnes má svátek Justýna


( Nalezeno 3 článků )

Agáta Hanychová se zranila při děsivém pádu na wakeboardu! Její děti si myslely, že je mrtvá

staré Agáta Hanychová se zranila při děsivém pádu na wakeboardu! Její děti si myslely, že je mrtvá
Modelka Agáta Hanychová (36) se zranila při jízdě na wakeboardu. Jak sama říká, dlouho kolem sebe neviděla tolik krve. "Jak chci všechno umět během týdne, tak jsem chtěla rychle jezdit i překážky a upadla jsem," řekla Super.cz Agáta....chcete vědět víc?
staré Agatě (26) odmítli provést ve fakultní nemocnici legální potrat. Plod neměl lebeční kosti
Fakultní nemocnice ve městě Bialystok na východě Polska odmítla ženě (26) ukončit těhotenství, přestože podle prenatálních vyšetření měl plod nevyléčitelnou, smrtelnou vadu - neměl lebeční kosti. Po takové diagnóze se žena psychicky zhroutila a propadla depresím, což nezávisle na sobě potvrdili dva psychiatři. Přesto nemocnice odmítla vykonat interrupci, a to s odvoláním na verdikt ústavního soudu, který loni na podzim postavil interrupce prakticky mimo zákon. Kvůli rozdílným interpretacím nejasných předpisů se lékaři podle nemocnice bojí rozhodnout o přerušení těhotenství z obavy, že přijdou o živobytí a budou čelit trestnímu stíhání. O případu informovala polská média.
staré Robot Ludvík poprvé na prknech, která znamenají svět, „Rising Star“ koncert nebo světová vokalistka Agata Zubel. Takový bude březen s PKF — Prague Philharmonia
Nabitá hudebními událostmi, tak lze charakterizovat sérii březnových koncertů PKF. V neděli 1. března si poprvé v historii vyzkouší hereckou práci stále populárnější robot Ludvík, kterému scénáristé svěřili několik významných replik v novém dílu cyklu koncertů PKF pro děti v Rudolfinu s názvem S hudbou do vesmíru. The post Robot Ludvík poprvé na prknech, která znamenají svět, „Rising Star“ koncert nebo světová vokalistka Agata Zubel. Takový bude březen s PKF — Prague Philharmonia appeared first on OperaPlus.
  • Robot Ludvík poprvé na prknech, která znamenají svět, „Rising Star“ koncert nebo světová vokalistka Agata Zubel. Takový bude březen s PKF — Prague Philharmonia
  • OperaPlus
  • actual not cached