Registrace •  Přidání RSS zdroje
Kurzy ze dne: 28.01.2022 || EUR 24,435 || USD 21,940
pátek 28.ledna 2022, Týden: 5, Den roce: 028,  dnes má svátek Otýlie, zítra má svátek Zdislava
28.ledna 2022, Týden: 5, Den roce: 028,  dnes má svátek Otýlie


( Nalezeno 100 článků )

SLEDUJEME: První spojení Super Heavy a Starship

staré SLEDUJEME: První spojení Super Heavy a Starship
Včera večer jsme vydali krátkou zprávu, která zvala diváky ke sledování přímého přenosu ze základny Boca Chica. Mělo zde totiž dojít k historicky prvnímu spojení nosné rakety Super Heavy s kosmickou lodí Starship, což na Twitteru potvrdil také Elon Musk. Jenže čas plynul a Starship S20 zůstávala stále sedět na zemi, byť k její špičce byl připojen velký jeřáb. Elon Musk po několika hodinách oznámil, že z dnešního pokusu nebude nic kvůli silnému větru. Týmy se prý o spojení pokusí druhý den ráno místního času. A jelikož v Texasu za chvilku bude svítat, je čas Vás pozvat ke sledování přímého přenosu, který doplníme psaným online přenosem. Dost možná budeme za pár hodin vůbec poprvé svědky sestavení 120 metrů vysoké konstrukce - tu bude tvořit Super Heavy B4 sedící na orbitální rampě a Starship S20. A mimochodem ani přes noc nebyl na Boca Chica úplný klid - pracovníci se věnovali doplňování destiček tepelného štítu na břiše S20....chcete vědět víc?
datum vydání: 26/01/2022 11:54:44 2 dny Sledujeme docházku poslanců. V Top 10 nejhorších je předseda ANO i premiér
Neúčastnit se hlasování ve Sněmovně je pohrdání voliči, zaznívalo v posledních týdnech ve Sněmovně. Seznam Zprávy proto začaly dlouhodobě mapovat, jaká je docházka jednotlivých poslanců.
staré Sledujeme vaše plány, vzkázal Lavrov do Prahy
Spojené státy souhlasily s tím, že Rusku příští týden poskytnou písemné odpovědi na bezpečnostní požadavky Moskvy. V Ženevě to po schůzce se svým americkým protějškem Antonym Blinkenem řekl ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov.
staré Pavlovic: Nakazit se může až 200 tisíc lidí denně, sledujeme ale hlavně ty ohrožené
Nárůst bude raketový, ale předpokládáme, že nebudeme na horších číslech hospitalizovaných než v případě delty, říká náměstek ministra zdravotnictví.
staré Sledujeme to, vyhnul se Fiala odpovědi na Kazachstán a Orbána
Předsedové české a slovenské vlády nechtěli reagovat na Victora Orbána a jeho podporu kazašskému prezidentovi.
staré Rok a půl tu sledujeme rozvrat práva. Vláda si vzala děti jako rukojmí, říká Nielsen
Vládě se podařilo rozdělit společnost na očkované a neočkované a školy jsou do určité míry jen oběti systému, tvrdí právník Tomáš Nielsen.
staré Zrušení trhů je třeba. Novou variantu viru sledujeme a jsme obezřetní, říká ministr zdravotnictví Vojtěch
Vánoční trhy by při zachování provozu vedly k velkému pohybu lidí napříč republikou, vysvětluje v rozhovoru pro HN ministr zdravotnictví v demisi Adam Vojtěch (za ANO), proč ve čtvrtek vláda rozhodla, že trhy budou zrušeny. Vojtěch zatím nechce...
staré Sledujeme online: Verstappen, Bottas a Sainz jdou před sportovní komisaře
Sportovní komisaři si včera večer po skončení kvalifikace předvolali na nedělní odpoledne (místního času) tři jezdce.
staré Sledujeme online: Hamilton diskvalifikován, Verstappen s tučnou pokutou
Nečekanou zápletku přinesla kvalifikace na GP São Paula. Hamilton i Verstappen musí před sportovní komisaře
staré V srdci demonstrace, která burcovala za klima. Sledujeme vás, volali lidé v Glasgow
Sto tisíc lidí v Glasgow protestovalo proti prázdným slibům politiků. Na místě byla i reportérka Aktuálně.cz.
staré V Africe se rodí čím dál víc slonů bez klů. Sledujeme zrychlenou evoluci, říkají vědci
Mohutné kly jsou pro slony obvykle výhodou. Umožňují jim dostat se k vodě, strhávat větve nebo kůru ze stromů, aby se dostali k potravě, ale také se hodí jako zbraň při bojích o samice. Jenže v době, kdy je hlavním nepřítelem slona lidský pytlák, se tyto přerostlé zuby stávají slonům přítěží, ukazuje nový výzkum.
staré Čtvrtek přinese silný vítr, hrozí pády stromů a škody na majetku - sledujeme on-line
Čtvrtek přinese silný vítr, hrozí pády stromů a škody na majetku - sledujeme on-line
staré VĂ˝sledky voleb: ChybĂ­ seÄŤĂ­st 1 %. SPOLU pĹ™edstihlo ANO, koalice majĂ­ jasnou vÄ›tšinu 108 mandátĹŻ. Sledujeme online
Po sečtení bezmála 99 % při volební účasti přesahující 65 % SPOLU průběžně 27,6 % ku 27,3 % u ANO. Chybí sečíst přes 1 %. SPOLU vyrovnává ANO na mandáty ve Sněmovně, oba 71.
staré Volby v ÄŚesku: Po seÄŤtenĂ­ poloviny okrskĹŻ prvnĂ­ ANO, SPOLU a PirStan sniĹľujĂ­ jeho náskok. Sledujeme online
Hlasování v letošních volbách do Sněmovny dnes ve 14:00 skončilo. Ve sněmovních volbách vítězilo posečtení poloviny okrsků vedlo ANO s 29,75 % před Spolu s 24,53 % a PirSTAN se 13,88 %.
staré Volby v ÄŚesku: ZaÄŤalo sÄŤĂ­tánĂ­ hlasĹŻ, pĹ™ijdou prvnĂ­ odhady vĂ˝sledkĹŻ. Sledujeme online
Hlasování v letošních volbách do Sněmovny dnes ve 14:00 skončilo. Lidé určili, které z 22 stran, hnutí a koalic budou mít poslance a které budou mít šanci podílet se na vládě.
staré ONLINE: Sparta - Slavia. Sledujeme dění před 300. derby
Největší fotbalový svátek je tady! V jubilením 300. derby se Sparta pokusí na Letné porazit Slavii poprvé od března 2016. Na prestižní souboj se naladila vítězstvím 1:0 nad Rangers v Evropské lize, Slavia je však v domácí soutěži výš o dva body, navíc má zápas k dobru. Sledujte ONLINE na iSport.cz.
staré V Americe sledujeme takřka hamletovské drama. Být či nebýt o trochu více jako Evropa?
Američtí demokraté jsou rozštěpeni. Progresivisté míří k sociálnímu státu. Střed strany je brzdí. Sledujeme souboj dvou představ o budoucnosti USA.
staré Oktagon 28 ONLINE: Sledujeme dění před duely Pešty a Knížete
Velká MMA událost je tu opět opět s diváky! Turnaj Oktagon 28 nabídne v sobotu večer v pražské hale O2 universum souboje  Petra „Monstera“ Knížete s brazilským bijcem Kaikem Britem a hlavní zápas večera v podání Viktora Pešty a Stephana Pütze. Dění sledujeme ONLINE.
staré Microsoft představuje nové počítače Surface. Sledujeme online
staré SLEDUJEME: V Praze objednávky doručíme ještě ten samý den, plánuje šéf lékáren Dr. Max Horák
Blíží se očekávaný vrchol letošní obchodní sezony. Další růst by měl mít před sebou on-line prodej. Na co se chystají některé z nejvýznamnějších firem české e-commerce? Které světové trendy patří mezi nejvýraznější v roce 2021 a jaký potenciál mají takzvaná virtuální tržiště? Odpovědi na tyto a další otázky přináší E-commerce summit deníku E15. Akce začala v pondělí 13. září. Přímý přenos z ní je k vidění v těle článku, video doplňuje také textový popis událostí.
staré SLEDUJEME: S úpravou poštovného za vícenásobné doručení jsme udělali dobře, říká Kováč z Mall Group
Blíží se očekávaný vrchol letošní obchodní sezony. Další růst by měl mít před sebou on-line prodej. Na co se chystají některé z nejvýznamnějších firem české e-commerce? Které světové trendy patří mezi nejvýraznější v roce 2021 a jaký potenciál mají takzvaná virtuální tržiště? Odpovědi na tyto a další otázky přináší E-commerce summit deníku E15. Akce začala v pondělí 13. září. Přímý přenos z ní je k vidění v těle článku, video doplňuje také textový popis událostí.
staré Na Moravě se vyskytují supercely s krupobitím - sledujeme on-line
Na Moravě se vyskytují supercely s krupobitím - sledujeme on-line
staré Haalanda sledujeme, připustil sportovní ředitel Bayernu
O norskému šutérovi Erlingu Haalandovi se toho za poslední rok namluvilo opravdu mnoho. Jeho budoucnost byla spojována s celou řadou zahraničních velkoklubů, které by se neostýchaly vyplatit Borussii tučné odstupné. Úplně mimo mísu ovšem pochopitelně není ani populární linka do Bayernu Mnichov.
staré SLEDUJEME: První spojení Super Heavy a Starship
Včera večer jsme vydali krátkou zprávu, která zvala diváky ke sledování přímého přenosu ze základny Boca Chica. Mělo zde totiž dojít k historicky prvnímu spojení nosné rakety Super Heavy s kosmickou lodí Starship, což na Twitteru potvrdil také Elon Musk. Jenže čas plynul a Starship S20 zůstávala stále sedět na zemi, byť k její špičce byl připojen velký jeřáb. Elon Musk po několika hodinách oznámil, že z dnešního pokusu nebude nic kvůli silnému větru. Týmy se prý o spojení pokusí druhý den ráno místního času. A jelikož v Texasu za chvilku bude svítat, je čas Vás pozvat ke sledování přímého přenosu, který doplníme psaným online přenosem. Dost možná budeme za pár hodin vůbec poprvé svědky sestavení 120 metrů vysoké konstrukce - tu bude tvořit Super Heavy B4 sedící na orbitální rampě a Starship S20. A mimochodem ani přes noc nebyl na Boca Chica úplný klid - pracovníci se věnovali doplňování destiček tepelného štítu na břiše S20.
staré Na jih Čech dorazily silné bouřky, postupují dále na severovýchod - sledujeme on-line
Na jih Čech dorazily silné bouřky, postupují dále na severovýchod - sledujeme on-line
staré Také dnes se objeví silné bouřky, hlavně odpoledne a večer - sledujeme on-line
Také dnes se objeví silné bouřky, hlavně odpoledne a večer - sledujeme on-line
staré Na západ dorazily velmi silné bouřky, doprovází je přívalové srážky - sledujeme on-line
Na západ dorazily velmi silné bouřky, doprovází je přívalové srážky - sledujeme on-line
staré Dnes bude teplo, k večeru hrozí v Čechách až velmi silné bouřky - sledujeme on-line
Dnes bude teplo, k večeru hrozí v Čechách až velmi silné bouřky - sledujeme on-line
staré Hejtman Schiller: Situaci kolem počasí a silného větru sledujeme i na území našeho regionu
Vedení Ústeckého kraje deklaruje připravenost poskytnout pomoc jižní Moravě zasažené ničivým tornádem. O konkrétní humanitární či finanční pomoci bude jednat hejtman Ústeckého kraje Jan Schiller v rámci Rady Asociace krajů ČR se svým kolegou hejtmanem Jihomoravského kraje Janem Grolichem.
staré Velmi silné bouřky zasáhly Česko, na jihu Moravy hlásí lidé i tornádo - sledujeme on-line
Velmi silné bouřky zasáhly Česko, na jihu Moravy hlásí lidé i tornádo - sledujeme on-line
staré Sledujeme živě: Novinářská cena vyhlašuje své vítěze
Nadace OSF uděluje novinářské ceny v prostoru Azyl78 ve 14 kategoriích.
staré Vystrčil: Podporou Běloruska následujeme Václava Havla
Představitelka běloruské opozice Svjatlana Cichanouská dorazila do Česka. Pozval ji předseda Senátu Miloš Vystrčil (ODS), který zdůraznil, že Senát při podpoře běloruské opozice navazuje na politiku prvního českého prezidenta Václava Havla. Cichanouská poděkovala za podporu a popsala, co by čeští politici ještě mohli udělat.
staré Dvacet minut Radiožurnálu: Od roku 2015 sledujeme prudký pokles migrantů mířících do Evropy, tvrdí expert
Předseda vlády Andrej Babiš (hnutí ANO) nedávno oznámil, že chce řešit migraci mimo Evropskou unii. Zdůraznil také, že Česko si musí samo rozhodovat o tom, kdo v zemi bude žít a pracovat. Jde o aktuální hrozbu nebo jen Babišovu předvolební rétoriku? Jak vypadá migrace do Evropy v posledních měsících? A jak je na tom Česká republika? Hostem Tomáše Pancíře ve Dvaceti minutách Radiožurnálu byl ředitel Organizace na pomoc uprchlíkům Martin Rozumek.
staré Ano, místo kázání v kostele sledujeme politické debaty v televizi
Naivní dítě si myslí, že je možné se stát kouzelníkem, který si vykouzlí to, co chce, mnoho vysokoškoláků myslí ale… The post Ano, místo kázání v kostele sledujeme politické debaty v televizi appeared first on Guru Vit Kouba Bhagavan.
 • Ano, místo kázání v kostele sledujeme politické debaty v televizi
 • Guru Vit Kouba Bhagavan
 • staré První reakce Hradu na ruskou kauzu ministra Jana Hamáčka. Situaci sledujeme, vzkázal Miloš Zeman
  Ministr vnitra a šéf ČSSD Jan Hamáček (42) čelí nejvážnější krizi za celou politickou kariéru. Objevily se informace, že chtěl politicky obchodovat s Ruskem a měnit bezpečnost České republiky za dodávku vakcíny Sputnik V. Jan Hamáček to rázně odmítá. O kauzu se intenzivně zajímá také prezident, který byl ruské vakcíně v minulých týdnech nakloněn. "Situaci sledujeme," uvedl pro ŽivotvČesku.cz mluvčí prezidenta Miloše Zemana (76). The post První reakce Hradu na ruskou kauzu ministra Jana Hamáčka. Situaci sledujeme, vzkázal Miloš Zeman first appeared on ŽivotvČesku.cz.
 • První reakce Hradu na ruskou kauzu ministra Jana Hamáčka. Situaci sledujeme, vzkázal Miloš Zeman
 • ŽivotvČesku.cz
 • staré KOMENTÁŘ: ČT má jen zrcadlit. Místo toho sledujeme flusance na politiky
  Poslanci v úterý 4. května volí chybějící členy Rady ČT. V době, kdy je kolem veřejnoprávní televize dost horko. Kdy se mluví o možném konci ředitele Dvořáka a členové rady chodí po Kavčích horách s ochrankou. O co tady jde? ptá se ve svém komentáři mediální analytik Štěpán Kotrba.
  staré Oslaví Slavia titul už dnes? Fanoušci jsou u stadionu, sledujeme ONLINE
  Už dnes večer to může být jisté! Fotbalisty Slavie dělí ve FORTUNA:LIZE jediná výhra od jistoty mistrovského titulu. Zastavit je mohou na domácím stadionu Bohemians na vlastním stadionu. Kolem něj je živo, fanoušci se chystají na možné oslavy. Dění sledujeme ONLINE.
  staré SLEDUJEME: První vrtulový let mimo Zemi
  Pokud se nic nepokazí, měly by se  9. dubna v 9:30 našeho času roztočit rotory vrtulníku Ingenuity až na 2400 otáček za minutu a stroj by se měl odlepit od povrchu Marsu, vystoupat do výšky zhruba tří metrů, kde zůstane půl minuty viset a pak autonomně přistane na místě, odkud se vznesl. Vše bude ze vzdálenosti několika desítek metrů sledovat rover Perseverance, přes který se také budou odesílat veškerá naměřená data a snad i fotografie. Data by měla na Zemi dorazit kolem 12:15 a na stejný čas NASA plánuje i spuštění přímého přenosu ze řídícího střediska. Jelikož se jedná o historický okamžik, který zatím v kosmonautice nemá obdoby, je mezi veřejností o tyto novinky oprávněný zájem. Dnes Vám proto nabízíme článek, ve kterém najdete nejen přehrávač přenosu od NASA, ale i psaný online přenos, který rozjedeme v pondělí kolem poledne.
  staré Zprávy - Sledujeme situaci v Semilech, tamní waldorfská škola učí žáky i bez antigenních testů, hrozí jí pokuta
  Krajští hygienici dokončují šetření ve waldorfské základní škole v Semilech. Ta v pondělí přijala do výuky děti bez antigenních testů. Škole hrozí za porušení zákona pokuta až 3 miliony korun. Vývoj sleduje redaktorka Šárka Škapiková.
  staré Zprávy - Sledujeme situaci v Semilech, tamní waldorfská škola učí žáky bez antigenních testů, hrozí jí pokuta
  Krajští hygienici dokončují šetření ve waldorfské základní škole v Semilech. Ta v pondělí přijala do výuky děti bez antigenních testů. Škole hrozí za porušení zákona pokuta až 3 miliony korun. Vývoj sleduje redaktorka Šárka Škapiková.
  staré Smrt prince Philipa - sledujeme ONLINE: Jak bude vypadat pohřeb? Královna chválila plány posledního rozloučení
  V pátek 9. dubna zemřel po vleklé nemoci Philip, Jeho královská Výsost, vévoda z Edinburghu a přes 70 let manžel britské královny Alžběty II. (94). Rodina o jeho smrti informovala okolo 13. hodiny, až několik hodin poté, co naposledy vydechl. O několik chvil později vyvěsili zaměstnanci Buckinghamského paláce na brány královnina londýnského sídla smuteční oznámení. Tam se také shlukují davy lidí, aby vyjádřily upřímnou soustrast nad ztrátou chotě nejmocnější vladařky světa. Co všechno se událo záhy po smrti i veškeré aktuální informace spojené s úmrtím prince Philipa, to vše vám Blesk zprostředkovává právě zde online!
  staré Smrt prince Philipa - sledujeme ONLINE: Jak pohřeb naruší pandemie covidu?
  V pátek 9. dubna zemřel po vleklé nemoci Philip, Jeho královská Výsost, vévoda z Edinburghu a přes 70 let manžel britské královny Alžběty II. (94). Rodina o jeho smrti informovala okolo 13. hodiny, až několik hodin poté, co naposledy vydechl. O několik chvil později vyvěsili zaměstnanci Buckinghamského paláce na brány královnina londýnského sídla smuteční oznámení. Tam se také shlukují davy lidí, aby vyjádřily upřímnou soustrast nad ztrátou chotě nejmocnější vladařky světa. Co všechno se událo záhy po smrti i veškeré aktuální informace spojené s úmrtím prince Philipa, to vše vám Blesk zprostředkovává právě zde online!
  staré Smrt prince Philipa - sledujeme ONLINE: Poslední přání a srdceryvná slova Meghan a Harryho!
  V pátek 9. dubna zemřel po vleklé nemoci Philip, Jeho královská Výsost, vévoda z Edinburghu a přes 70 let manžel britské královny Alžběty II. (94). Rodina o jeho smrti informovala okolo 13. hodiny, až několik hodin poté, co naposledy vydechl. O několik chvil později vyvěsili zaměstnanci Buckinghamského paláce na brány královnina londýnského sídla smuteční oznámení. Tam se také shlukují davy lidí, aby vyjádřily upřímnou soustrast nad ztrátou chotě nejmocnější vladařky světa. Co všechno se událo záhy po smrti i veškeré aktuální informace spojené s úmrtím prince Philipa, to vše vám Blesk zprostředkovává právě zde online!
  staré Smrt prince Philipa - sledujeme ONLINE: Srdceryvná slova Meghan a Harryho! A co královna?
  V pátek 9. dubna zemřel po vleklé nemoci Philip, Jeho královská Výsost, vévoda z Edinburghu a přes 70 let manžel britské královny Alžběty II. (94). Rodina o jeho smrti informovala okolo 13. hodiny, až několik hodin poté, co naposledy vydechl. O několik chvil později vyvěsili zaměstnanci Buckinghamského paláce na brány královnina londýnského sídla smuteční oznámení. Tam se také shlukují davy lidí, aby vyjádřily upřímnou soustrast nad ztrátou chotě nejmocnější vladařky světa. Co všechno se událo záhy po smrti i veškeré aktuální informace spojené s úmrtím prince Philipa, to vše vám Blesk zprostředkovává právě zde online!
  staré SLEDUJEME: Unikátní kryptoaukcí pokračuje případ bankovního pirátství z Ostravy
  Počet účastníků: neznámý. Identita: skrytá. Doba trvání: čtyřiadvacet hodin. Předpoklady: pevné nervy, sledování aktuálního vývoje, znalost specifického finančního prostředí, potřebná hotovost. Vratná kauce: čtyřicet tisíc korun. Minimální příhoz: dvacet tisíc korun. Vyvolávací cena: 544 632 korun. Výsledek: jen obtížně odhadnutelný.
  staré ON-LINE: Sledujeme výměnu ministra zdravotnictví. Jan Blatný končí, svolal tiskovou konferenci
  Ministr zdravotnictví Jan Blatný (50) po řadě vytýkacích dopisů od premiéra Andreje Babiše (66) končí ve funkci. Informaci o konci v roli šéfa rezortu zdravotnictví potvrdil premiér Andrej Babiš. Potvrdil zároveň, že jeho nástupcem se má stát stávající šéf Všeobecné fakultní nemocnice v Praze Petr Arenberger. The post ON-LINE: Sledujeme výměnu ministra zdravotnictví. Jan Blatný končí, svolal tiskovou konferenci first appeared on ŽivotvČesku.cz.
 • ON-LINE: Sledujeme výměnu ministra zdravotnictví. Jan Blatný končí, svolal tiskovou konferenci
 • ŽivotvČesku.cz
 • staré Fotbalové přestupy ONLINE: sledujeme jednání i spekulace o posilách
  Sledujte fotbalové přestupy, jednání i spekulace ONLINE na iSport.cz.
  staré Izraelci po roce opět volili parlament, Netanjahu vyhrál, ale nemá jistou většinu. Sledujeme online
  Izrael dnes čekají již čtvrté parlamentní volby za uplynulé dva roky a druhé od začátku epidemie covidu-19. Stejně jako v těch posledních je hlasování označováno za referendum o premiérovi Benjaminu Netanjahuovi. Ten doufá, že mu k vítězství pomůže úspěšná vakcinační kampaň, související otevírání ekonomiky a loňské navázání vztahů s několika muslimskými státy. Jeho rivalové naopak poukazují na soudní proces, v němž je Netanjahu obviněn z korupce, či na ultraortodoxní židovské a nacionalistické spojence, o které se opírá. Pokud v čele vlády stane opět Netanjahu, bude to pro něj už dvanáctý rok po sobě. Izraelské volby sleduje online politolog a komentátor Reflexu Petr Sokol.
  staré Izraelci po roce opět volí parlament, očekává se těsný výsledek. Sledujeme online
  Izrael dnes čekají již čtvrté parlamentní volby za uplynulé dva roky a druhé od začátku epidemie covidu-19. Stejně jako v těch posledních je hlasování označováno za referendum o premiérovi Benjaminu Netanjahuovi. Ten doufá, že mu k vítězství pomůže úspěšná vakcinační kampaň, související otevírání ekonomiky a loňské navázání vztahů s několika muslimskými státy. Jeho rivalové naopak poukazují na soudní proces, v němž je Netanjahu obviněn z korupce, či na ultraortodoxní židovské a nacionalistické spojence, o které se opírá. Pokud v čele vlády stane opět Netanjahu, bude to pro něj už dvanáctý rok po sobě. Izraelské volby sleduje online politolog a komentátor Reflexu Petr Sokol.
  staré SLEDUJEME: uzavřená jižní Morava, lidé nesmí za hranice svých okresů
  Zhoršující se epidemická situace a vládní nařízení uzavřelo obyvatele v jihomoravských okresech, kde mají trvalý pobyt. 
  staré SLEDUJEME: uzavřená jižní Morava, lidé nesmí za hranice svých okresů
  Zhoršující se epidemická situace a vládní nařízení uzavřelo obyvatele v jihomoravských okresech, kde mají trvalý pobyt. 
  staré SLEDUJEME: Je to podobné jako se španělskou chřipkou. Po ní přišla bouřlivá dvacátá, zaznělo na E-Commerce Summitu E15
  Hledáte inspiraci pro své podnikání v současné složité době? Užitečným pomocníkem může být dvoudenní virtuální summit E15. Vybraní řečníci se věnují novinkám a inovacím ve svých oborech. Pokud vás zajímá svět e-commerce, start-upy a technologické společnosti, tak si udělejte dnes čas. Akci můžete sledovat na webu a sociálních sítích deníku E15 nebo přímo na stránkách akce. Summit pro vás tady budeme živě sledovat.
  staré SLEDUJEME: Byl jsem trochu diktátor, řekl šéf knihkupectví Martinus na E-Commerce Summitu E15
  Hledáte inspiraci pro své podnikání v současné složité době? Užitečným pomocníkem může být dvoudenní virtuální summit E15. Vybraní řečníci se věnují novinkám a inovacím ve svých oborech. Pokud vás zajímá svět e-commerce, start-upy a technologické společnosti, tak si udělejte čas ještě tento čtvrtek. Akci můžete sledovat na webu a sociálních sítích deníku E15 nebo přímo na stránkách akce. Summit pro vás tady budeme živě sledovat.
  staré SLEDUJEME: Byl jsem trochu diktátor, říká šéf knihkupectví Martinus na E-Commerce Summitu E15
  Hledáte inspiraci pro své podnikání v současné složité době? Užitečným pomocníkem může být virtuální summit E15. Vybraní řečníci se věnují novinkám a inovacím ve svých oborech. Pokud vás zajímá svět e-commerce, start-upy a technologické společnosti, tak si udělejte čas dnes a zítra. Akci můžete sledovat na webu a sociálních sítích deníku E15 nebo přímo na stránkách akce. Summit pro vás živě sledujeme.
  staré SLEDUJEME: Krize plodí příležitosti, říká Simona Kijonková na E-Commerce Summitu E15
  Hledáte inspiraci pro své podnikání v současné složité době? Užitečným pomocníkem může být virtuální summit E15. Vybraní řečníci se věnují novinkám a inovacím ve svých oborech. Pokud vás zajímá svět e-commerce, start-upy a technologické společnosti, tak si udělejte čas dnes a zítra. Akci můžete sledovat na webu a sociálních sítích deníku E15 nebo přímo na stránkách akce ZDE. Summit pro vás živě sledujeme.
  staré SLEDUJEME: E-Commerce Summit E15 s hosty z Googlu nebo Alibaby
  Hledáte inspiraci pro své podnikání v současné složité době? Užitečným pomocníkem může být virtuální summit E15. Vybraní řečníci se budou věnovat novinkám a inovacím ve svých oborech. Pokud vás zajímá svět e-commerce, start-upy a technologické společnosti, tak si udělejte čas dnes a zítra. Akci můžete sledovat na webu a sociálních sítích deníku E15 nebo přímo na stránkách akce ZDE. Start je v 9:00.
  staré SLEDUJEME: Čínská Tianwen-1 dorazila k Marsu
  Včera jsme byli společně svědky úspěšné premiéry - sonda Al-Amal ze Spojených arabských emirátů (první meziplanetární sonda z arabského světa) úspěšně vstoupila na oběžnou dráhu kolem Marsu. Dnes se tento proces zopakuje, ale vymění se obsazení - na scénu nastupuje čínská Tianwen-1. Také pro Čínu jde o první samostatnou misi k Marsu, přesto má ještě vyšší ambice než Al-Amal. Ostatně je to vidět na startovní hmotnosti - zatímco sonda z UAE vážila při startu 1350 kg, čínská sonda měla rovných pět tun. Však to také není jen orbiter jako u Al-Amal. Čínská Tianwen-1 se skládá z orbiteru, landeru a roveru. Jejich přistání však proběhne až v květnu. Na oběžnou dráhu Marsu tedy vstoupí celá sonda. Klíčový manévr této mise budeme sledovat v tomto článku formou psaného online přenosu.
  staré SLEDUJEME: Al-Amal přilétá k Marsu
  Už je to tu, dočkali jsme se! Velmi plodná aktivita během loňských letních prázdnin přináší své ovoce a začíná etapa příletů k Marsu. Jako první se o slovo hlásí nováček ze Spojených arabských emirátů - jejich sonda Al-Amal (můžete se setkat i s anglickým názvem Hope, tedy naděje) startovala 19. července 2020 na japonské raketě H-IIA. Ze všech tří průzkumníků Marsu, kteří v dalších dnech dorazí k rudé planetě, je nejmenší - při startu vážila pouze 1350 kilogramů. Zatímco čínská a americká sonda počítají s přistáním na Marsu, Al-Amal bude kolem rudé planety pouze kroužit - vědci vytipovali oběžnou dráhu s periareem ve výšce 20 000 kilometrů a apoareem ve výšce 43 000 kilometrů, na které by jeden oběh trval 55 hodin. Sonda, která má sloužit hlavně ke studiu marsovské atmosféry měla při startu k dispozici 800 kilogramů hydrazinu - velká část pohonných látek se využije právě dnes k zážehu, který sondu usadí na oběžné dráze kolem Marsu.
  staré Vrba ve Spartě ONLINE: Sledujeme první den nového trenéra na Letné
  Zatím letošní největší událost v tuzemském fotbale. Do Sparty nastupuje jako nový trenér Pavel Vrba, symbol úspěšné éry Plzně i bývalý kouč reprezentace. Klub z Letné již včera potvrdil, že nahradí Václava Kotala, dnes od 13:30 by měl Vrba poprvé vystoupit před novináři na tiskové konferenci. Dění sledujeme ONLINE.
  staré SLEDUJEME: Inaugurace nového amerického prezidenta. Já, Joe Biden, slavnostně přísahám...
  Spojené státy při tradiční inauguraci oficiálně potvrdily svého nového prezidenta Joea Bidena. Ten ve funkci vystřídal Donalda Trumpa. Biden se stal celkově 46. prezidentem USA. Jeho inaugurace začala ve středu 20. ledna v 17:00 středoevropského času. Celou akci a dění kolem ní sledujte ON-LINE v našem přenosu. 
  staré SLEDUJEME: Inaugurace nového amerického prezidenta Joea Bidena
  Spojené státy při tradiční inauguraci oficiálně potvrdí svého nového prezidenta Joea Bidena. Ten ve funkci vystřídá Donalda Trumpa. Biden se stane celkově 46. prezidentem USA. Jeho inaugurace začíná ve středu 20. ledna v 18:00 středoevropského času. Celou akci a dění kolem ní sledujte ONLINE v našem přenosu. 
  staré ŽIVĚ: Roman Berbr má opustit vazbu. Sledujeme situaci před věznicí
  Roman Berbr, hlavní podezřelý v závažné kauze ovlivňování fotbalových zápasů, by dnes měl opustit vyšetřovací vazbu. Někdejší místopředseda FAČR a mocný muž v pozadí bude dál vyšetřován na svobodě. Dění u vazební věznice na Pankráci i obecně kolem jeho plánovaného odchodu sledujeme v online reportáži.
  staré ONLINE: Berbr má opustit vazbu. Sledujeme situaci před věznicí
  Roman Berbr, hlavní podezřelý v závažné kauze ovlivňování fotbalových zápasů, by dnes měl opustit vyšetřovací vazbu. Někdejší místopředseda FAČR a mocný muž v pozadí bude dál vyšetřován na svobodě. Dění u vazební věznice na Pankráci i obecně kolem jeho plánovaného odchodu sledujeme v online reportáži.
  staré SLEDUJEME: Trumpovi příznivci zaútočili na Kapitol, kde se potvrzuje vítězství Bidena
  Obě komory amerického Kongresu přerušily jednání k potvrzení výsledků prezidentských voleb kvůli střetu příznivců prezidenta Donalda Trumpa s policií před budovou Kapitolu. Podle agentury Reuters někteří demonstranti překonali zátarasy a po střetu s policisty a ochrannou službou se jim podařilo dostat do budovy. Policie tak zasahuje i uvnitř budovy. Zákonodárci mají plynové masky, ochranka je evakuuje z jednacího sálu, Pence už budovu opustil.      
  staré Oktagon 20: Vémola bere titul, ubil Francouze na body! Sledujeme reakce
  Třetí letošní zápas a třetí výhra. Karlos Vémola porazil v hlavním zápase Oktagon 20 Alexe Lohorého na body v pětikolovém zápase a v Brně získal titul této organizace ve střední váze. Průběh večera jsme sledovali ONLINE.
  staré Fotbalové přestupy ONLINE: Sledujeme všechna jednání a spekulace
  Sledujte fotbalové přestupy, jednání i spekulace ONLINE na iSport.cz.
  staré Očkování má v Česku dlouhou tradici. Vakcínu pečlivě sledujeme, říká ředitelka SÚKL
  Na bezpečnost je u vakcín kladen daleko větší důraz než třeba u jiných léků, klidní obavy z vakcíny ředitelka SÚKL Storová.
  staré Je z nás společnost hypochondrů, sledujeme každé kýchnutí. Vědci měli držet bobříka, udělali tu paseku. Publicista Komárek se přiznal, jak to dnes má s alkoholem
  ROK S COVIDEM A TEN PŘÍŠTÍ Od ruské invaze v roce 1968 nepostihlo zemi nic tak strašného – až do této epidemie. Tak hodnotí rok 2020 na jeho sklonku novinář, komentátor, spisovatel a bývalý politik za hnutí ANO Martin Komárek. Naději vidí ve vakcínách proti covidu-19, které by měla vláda dostat k co největšímu počtu lidí. Nedomnívá se však, že by koronavirová krize změnila něco na přístupu lidstva k majetku. Podle Komárka je naděje, že se vše zase vrátí do starých kolejí, veliká.
  staré SLEDUJEME ŽIVĚ: Startupista Gogár popsal, co chybí Česku ke sloupnutí nálepky montovny
  Koronakrize přinesla obrovský rozmach digitalizace. Startupista a vývojář vizuálních efektů pro hollywoodská studia Pavel Kacerle dokonce v nedávném rozhovoru pro E15 Premium uvedl, že je ideální čas začít podnikat. Cílem čtvrteční on-line konference E15 na téma nových technologií je proto mimo jiné nastínit, jakých chyb by se měli začínající podnikatelé vyvarovat a kterých technologických trendů se držet. Na akci vystupují například 3D tiskař Josef Průša, programátor Applu Jan Dvorský nebo šéf startupu Neuron Pavel Konečný. Přímý přenos z konference najdete v článku.
  staré SLEDUJEME ŽIVĚ: Vývojář Applu Dvorský uvádí důvody, proč hodnota Tesly překoná i jeho zaměstnavatele
  Koronakrize přinesla obrovský rozmach digitalizace. Startupista a vývojář vizuálních efektů pro hollywoodská studia Pavel Kacerle dokonce v nedávném rozhovoru pro E15 Premium uvedl, že je ideální čas začít podnikat. Cílem čtvrteční on-line konference E15 na téma nových technologií je proto mimo jiné nastínit, jakých chyb by se měli začínající podnikatelé vyvarovat a kterých technologických trendů se držet. Na akci vystupují například 3D tiskař Josef Průša, programátor Applu Jan Dvorský nebo šéf startupu Neuron Pavel Konečný. Přímý přenos z konference najdete v článku.
  staré SLEDUJEME ŽIVĚ: Průša, Konečný, Dvorský a další představují nejdůležitější technologické trendy
  Koronakrize přinesla obrovský rozmach digitalizace. Startupista a vývojář vizuálních efektů pro hollywoodská studia Pavel Kacerle dokonce v nedávném rozhovoru pro E15 Premium uvedl, že je ideální čas začít podnikat. Cílem čtvrteční on-line konference E15 na téma nových technologií je proto mimo jiné nastínit, jakých chyb by se měli začínající podnikatelé vyvarovat a kterých technologických trendů se držet. Na akci vystoupí mimo jiné 3D tiskař Josef Průša, programátor Applu Jan Dvorský nebo šéf startupu Neuron Pavel Konečný. Přímý přenos z konference najdete v článku.
  staré Bartoš (Piráti): Se znepokojením sledujeme horšící se ekonomickou situaci
  Projev na 70. schůzi Poslanecké sněmovny 19. listopadu 2020 k návrhu na vyslovení souhlasu s prodloužením doby nouzového stavu
  actual not cached