Registrace •  Přidání RSS zdroje
Kurzy ze dne: 21.01.2022 || EUR 24,345 || USD 21,452
pondělí 24.ledna 2022, Týden: 5, Den roce: 024,  dnes má svátek Milena, zítra má svátek Miloš
24.ledna 2022, Týden: 5, Den roce: 024,  dnes má svátek Milena


( Nalezeno 4 článků )

Česko Slovensko má talent podeváté

staré Česko Slovensko má talent podeváté
Česko Slovensko má talent (ČSMT) je nejúspěšnější světová talentová show, která se letos po loňské koronavirové odmlce dočká své už 9. řady. Vysílá ji česká TV Prima a slovenská TV JOJ. Startujeme v pátek 3. září ve 20.15 na Primě.       V deváté sérii zůstává složení poroty stejné – Jakub Prachař, Marta Jandová,...chcete vědět víc?
staré Česko Slovensko hľadá superstar - ceskoslovenskohladasuperstar.eu
Predám starší projekt, ktorého redakcia žiaľ už vyrástla zo študentských čias a nestíha sa mu venovať. Obsah nebol duplicitný. EU doména, určite by mohol byť ešte zaujímavý pre niekoho, čo sleduje...
staré Udělejme tečku za koronavirem: web ceskoockuje.cz
staré Shoptet export pro Ceskou postu
zdravim, je tu nekdo kdo ma a pouziva export shoptetu pro import do systemu ceske posty? Tj nekdo kdo ma spravne nastavene sablony v systemu ceske posty pro balik do ruky a balikovnu? diky:)
staré Podpořme zdravotníky, kteří bojují v první linii. BIS přichází s iniciativou #ceskodekuje
Zdravotníci v těchto dnech intenzivně bojují o životy lidí nakažených koronavirem. Již téměř rok trvající pandemie tlačí české zdravotnictví na hranice svých kapacit a lékaři, sestřičky, záchranáři i pomocný personál se v nemocnicích ocitají na kraji svých fyzických i psychických sil. Bezpečnostní informační služba (BIS) se proto rozhodla přijít s kampaní #ceskodekuje.
actual not cached