Registrace •  Přidání RSS zdroje
Kurzy ze dne: 18.01.2022 || EUR 24,425 || USD 21,488
úterý 18.ledna 2022, Týden: 4, Den roce: 018,  dnes má svátek Vladislav, zítra má svátek Doubravka
18.ledna 2022, Týden: 4, Den roce: 018,  dnes má svátek Vladislav


( Nalezeno 100 článků )

PSA Groupe

staré PSA Groupe
PSA je zkratka pro francouzský automobilový koncern vyrábějící osobní i nákladní automobily a motocykly. V současné době je tento koncern zastupován především třemi značkami Peugeot, Citroën a DS. The post PSA Groupe first appeared on autolexicon.net....chcete vědět víc?
datum vydání: 18/01/2022 13:52:00 dnes Psaní originálních textů a článků - 250 kč/1NS.
Pro spolupráci menšího rozsahu hledám přímého seriózního zadavatele, který poptává psaní originálních obsahových, tématických, reklamních, inzertních, emailových a webových textů/článků (případně psaní a úpravu popisků kvalitních produktů) atd. nyní v rozsahu cca 20 - 30 NS měsíčně.  Pokud máte zájem, tak Vám mohu zaslat emailem odkazy na některé webové stránky kde si můžete prohlédnout moje originální texty. Jedná se napřiklad o témata obchodu, marketingu, telemarketingu, obchodování online, esoteriky, poskytování různých služeb poradenských, osobního charakteru, klientských, profesních, inzertních atd. a dříve jsem také díky mojí zálibě pro takzvané "tajemno" přispíval do časopisu Záhady života. Jsem vyzrálá osobnost (50+) se smyslem pro zodpovědnost a s psaním kvalitních originálních textů mám dlouhodobé zkušenosti. Preferuji vzájemné férové jednání se spolehlivou komunikací a píši texty na mnohá témata, ale jsou i taková, která nepatří mezi moje oblíbená (například nebankovní úvěry, systémy MLM, pojišťovnictví, některé IT a finanční produkty atd.). Texty píši ve Wordu v základní úpravě (vše ostatní záleží na vzájemné domluvě) a cena textu za 1 NS (1 800 znaků včetně mezer) je 250 kč/1 NS. V případě Vašeho předběžného zájmu o spolupráci bude vhodné zaslat na můj e-mail následující informace: 1.- Témata, o která máte zájem a přibližnou požadovanou délku textů. 2.- Srozumitelné zadání a Vaše specifické představy/požadavky na jednotlivé texty. 3.- Vámi požadované termíny na dodání textů, předpokládanou délku/objem spolupráce a Vaše případné požadavky na klíčová slova  4.- Adresy webových stránek kde mají být texty umístěny a případné cílové skupiny čtenářů. 5.- Vaší e-mailovou adresu a Vaše telefonní číslo pro další komunikaci. Jakékoliv případné dotazy Vám rád zodpovím, o veškerých Vašich dalších požadavcích ohledně psaní textů jsem s Vámi vždy ochotný seriózně jednat a jestli požadujete před zahájením spolupráce napsání nějakého kratšího zkušebního textu, tak samozřejmě souhlasím. P. S. Pokud na tento inzerát bude reagovat více zájemců, tak odpovím každému, zda již s někým o spolupráci jednám a jestli mám pro psaní aktuálně ještě nějakou volnou kapacitu. Kontaktní e-mail:  texty-clanky@email.cz .
datum vydání: 18/01/2022 12:57:54 dnes V Německu má každý osmý dospělý velké problémy se čtením a psaním
Berlín - Přes šest milionů dospělých obyvatel Německa v produktivním věku má problémy se psaním a čtením. Vyplnit formulář u lékaře, cestovat hromadnou dopravou nebo podat žádost...
datum vydání: 18/01/2022 12:41:44 dnes Každý osmý dospělý obyvatel Německa má velké problémy se čtením a psaním
Přes šest milionů dospělých obyvatel Německa v produktivním věku má problémy se psaním a čtením. Vyplnit formulář u lékaře, cestovat hromadnou dopravou nebo podat žádost na úřadu je tak pro ně často neřešitelný problém. Přesvědčit takzvané funkční analfabety, aby si svůj handicap přiznali a rozhodli se nedostatky ve vzdělání napravit, pomáhá Adrian Eppel.
datum vydání: 18/01/2022 12:30:13 dnes V Německu má každý osmý dospělý velké problémy se čtením a psaním
Berlín - Přes šest milionů dospělých obyvatel Německa v produktivním věku má problémy se psaním a čtením. Vyplnit formulář u lékaře, cestovat hromadnou dopravou nebo podat žádost...
datum vydání: 18/01/2022 10:11:14 dnes Psaní článků na sociální sítě a blog
Hledáte brigádu na pár hodin týdně a rádi by jste pracovali odkudkoliv z ČR a kdykoliv? Pokud zvládáte výborný písemný projev, jste šikovný a kreativní hledáme přesně vás. Jedná se o psaní poutavých článků, včetně sdílení na LinkedIn. Zkušenost s copywritingem a vedením blogu vítána, není však podmínkou. Nabízíme flexibilní práci s možností práce z domu a to na dlouhodobou spolupráci. Požadujeme výbornou znalost českého jazyka a zkušenost se správou sociálních sítí.
datum vydání: 18/01/2022 09:02:00 dnes Nabíráme copywritery pro psaní jednoduchých článků
Dobrý den. Poptávám pisálka pro psaní článků na magazíny různého zaměření, především témata bydlení, zahrada, life hacks, ženy, zdraví, virál... Nejde o žádná náročná témata, zdroje/inspirace/témata vždy dodáme. Průměrné ohodnocení se vzhledem k jednoduchosti článků i požadavkům může pohybovat kolem 200 - 250 Kč za hodinu psaní. Aktuálně jsem schopen dodávat pravidelnou práci v horizontu měsíců, klidně i let. Pokud chcete pouze doplnit současné volné kapacity, nebo mít naopak práci na fulltime, není problém ani jedno. Start možný ihned. O kontakt prosím formou soukromé zprávy. Děkuji.
datum vydání: 17/01/2022 14:22:30 včera Zápisník zahraničních zpravodajů: Bolševik, který psal pravdu: Za své knihy o genocidě Arménů si spisovatel Aksel Bakunc vysloužil smr
Stalinův stroj na represe nemilosrdně semlel miliony lidí. A často i ty, kteří sovětský režim podporovali. Takový byl i osud arménského spisovatele Alexe Bakunce.
datum vydání: 17/01/2022 06:42:43 včera Redaktorka / redaktor pro pravidelné psaní článků okolo tématiky výživy a potravin
Pro web zabývající se aktivním životním stylem a výživou hledám redaktorku / redaktoru pro pravidelné psaní článků. Pro tématiku okolo výživy a potravin. Hledám někoho pro dlouhodobou spolupráci. Piště do PM, určitě uvádějte: - reference - cena za článek o délce 2 NS.
datum vydání: 16/01/2022 18:48:15 2 dny Psaní originálních textů a článků.
Pro spolupráci menšího rozsahu hledám přímého seriózního zadavatele, který poptává psaní originálních obsahových, tématických, reklamních, inzertních, emailových a webových textů/článků (případně psaní a úpravu popisků kvalitních produktů) atd. v rozsahu cca 20 - 30 NS měsíčně. S výše uvedeným mám dlouhodobé zkušenosti a preferuji vzájemné férové jednání se spolehlivou komunikací. Píši texty na mnohá témata, ale jsou i taková, která nepatří mezi moje oblíbená (například nebankovní úvěry, systémy MLM, pojišťovnictví, některé IT a finanční produkty atd.). Texty píši ve Wordu v základní úpravě a cena běžného textu za 1 NS (1 800 znaků včetně mezer) je 120 kč/1 NS. V případě Vašeho předběžného zájmu o spolupráci je vhodné zaslat na můj e-mail následující informace: 1.- Témata, o která máte zájem, přibližnou požadovanou délku textů a formu spolupráce k domluvě. 2.- Srozumitelné zadání a Vaše případné specifické představy/požadavky na jednotlivé texty. 3.- Vámi požadované termíny na dodání textů a předpokládanou délku/objem spolupráce. 4.- Adresy webových stránek kde mají být texty umístěny a případné cílové skupiny čtenářů. 5.- Vaší e-mailovou adresu a Vaše telefonní číslo pro další komunikaci. Jakékoliv dotazy Vám rád zodpovím a při psaní textů vždy dodržuji vzájemně domluvené termíny dodání a požadovanou kvalitu. P. S. Pokud na tento inzerát bude reagovat více zájemců, tak odpovím každému, zda již s někým o spolupráci jednám a jestli mám pro psaní aktuálně ještě nějakou volnou kapacitu. Kontaktní e-mail:  texty-clanky@email.cz .
datum vydání: 16/01/2022 08:33:00 2 dny Poslední dopisy psané před popravou
Za druhé světové války bylo v Drážďanech popraveno 892 Čechoslováků. Jejich příbuzní často nedostali oficiální oznámení o smrti, přišel jen rukou psaný lístek na rozloučenou. A tak ještě dlouhé týdny marně doufali, že milovaný muž, táta, syn či dcera nakonec zázrakem vyvázli.
datum vydání: 15/01/2022 19:02:45 3 dny Hledám někoho pro psaní SK / HU článků
Pro dlouhodobou spolupráci hledám copywritera, který je schopen dodávat články ve Slovenštině, případně Maďarštině. Mám zájem také o překlad z CZ. Prosím cenu za NS: - psaný text - překlad Děkuji Petr
datum vydání: 14/01/2022 13:22:12 4 dny Díky za novoroční slevy, psali fanoušci Lega. Poté firma diskusi odstranila
Novoroční výprodeje spustil český e-shop dánského hračkářského giganta Lego ihned po půlnoci. Kvůli systémové chybě bylo možné některé sady stavebnic pořídit za zlomkové ceny proti původním, a tak akce spustila nejenom nákupní horečku, ale i pestrou diskusi na sociálních sítích. O své zkušenosti se podělili i čtenáři iDNES.cz.
datum vydání: 14/01/2022 13:20:20 4 dny Díky za novoroční slevy, psali fanoušci Lega. Poté firma diskusi odstranila
Novoroční výprodeje spustil český e-shop dánského hračkářského giganta Lego ihned po půlnoci. Kvůli systémové chybě bylo možné některé sady stavebnic pořídit za zlomkové ceny proti původním, a tak akce spustila nejenom nákupní horečku, ale i pestrou diskusi na sociálních sítích. O své zkušenosti se podělili i čtenáři iDNES.cz.
datum vydání: 14/01/2022 05:27:21 4 dny GLOSA: Psala vám Pájinka?
Svůj první mailový účet si lidé už hezkých pár desítek let zakládají ještě na základní škole. Tím se ovšem mnozí chytili do pasti.
datum vydání: 14/01/2022 00:07:20 4 dny GLOSA: Psala vám Pájinka?
Svůj první mailový účet si lidé už hezkých pár desítek let zakládají ještě na základní škole. Tím se ovšem mnozí chytili do pasti.
staré Soudce Boudník dlužníkem Rogoze, jehož předtím osvobodil. Efotbal psal o jeho možné podjatosti už před lety
Domácí soutěže > „Server efotbal.cz přišel se zjištěním, že syn příbramského soudce Miloslava Boudníka chytá za žákovský tým Příbrami, takže by v jeho případě mohlo jít v kauze sportovního ředitele 1. FK Příbram Romana Rogoze a budějovického útočníka Michala Klesy o střet zájmů,“ psala už před osmi lety média. Ano, autor tohoto komentáře přišel už v letech 2013 až 2014 na to, proč státní zástupce Ondřej Trčka podal kvůli Boudníkově možné podjatosti námitku. 
staré „Jsi nebezpečný. Pozveme policii.“ Pavel Šafr prý psal Petru Holcovi. V noci
Komentátor Petr Holec prozradil, jakou SMS mu v noci poslal šéfredaktor serveru Forum24.cz Pavel Šafr. A hned k tomu dodal, že tohle už nespraví ani hora xanaxu - léku určeného na zklidnění.
staré Večírek během lockdownu u premiéra Johnsona: Tajemník pozval na 100 lidí. Alkohol s sebou, psal
Jeden z nejvýše postavených zaměstnanců britského premiéra Borise Johnsona pozval své kolegy na zahradní večírek v oficiálním sídle v Downing Street během první celostátní uzávěry na jaře 2020, kdy platila přísná opatření proti šíření koronaviru. Na pozvánce byla i výzva, aby si na akci donesli vlastní alkohol. Vyplývá to ze soukromého e-mailu, který dnes zveřejnila televize ITV.
staré Trestat za psaní na internet, aby si ostatní dali pozor. Bradáčová to řekla naplno, mnohé šokovala
Lenka Bradáčová volá po trestním stíhání za psaní na internet. Je to prý důležité jako „osvěta“ pro ostatní. Ti se mají dozvědět, co ještě mohou a co už ne. Někteří ale už teď mají z rozhodování české justice místo osvěty v hlavě spíše zmatek.
staré „Máme covid. Pšt!“ psala cestující v letadle do esemesky. Přes rameno jí koukal další pasažér
Žena v letadle posílala během cesty znepokující SMS zprávy. Svému známému napsala, že je pozitivní na covid. Na obrazovku telefonu jí v tu chvíli ale bez jejího vědomí koukal další pasažér, který seděl za ní. Ženu vyfotil a fotografii zveřejnil na sociální síti, mezi uživateli se strhla ostrá debata. „Psala to schválně!“ tvrdí někteří.
staré Respekt získal dopis Putinovi: Sputnik je podle akademiků úspěšný, psal mu Zeman
Pražský hrad žádal Moskvu o pomoc s dodávkou vakcín
staré Drahá maminko, psal voják v prosinci 1945. Pošta dopis teprve teď doručila
Velké překvapení čekalo na ženu v Massachusetts. Pošta jí totiž po 76 letech doručila dopis, který její budoucí manžel poslal v prosinci 1945 své matce. Odesilatel i příjemkyně dopisu už zemřeli. Voják list napsal v prosinci 1945 z Německa, kde byl umístěn.
staré Byla jsem rasistka z Karviné, psala Michailidu, rudá od Pirátů
Není to jen komunismus, ke kterému se Bartošova vyzyvatelka Janka Michailidu přihlásila na Pirátském fóru. V roce 2014 na sebe prozradila, že byla rasistka. „Byla jsem svého času taky dost rasista, tedy spíš anticigánista, poněvadž jsem bydlela v Karviné a do ghetta chodila 8 let na gymnázium,“ řekla, když byl do Pirátské strany přijímán člověk s minulostí u DSSS. „Opravdu jsem si myslela, že cigáni jsou špatní,“ uvedla a označila toto smýšlení za horší než členství v DSSS nebo v KSČM.
staré Opilecké hlouposti, hájí se antivaxeři. Psali si o atentátu na saského premiéra
Nic jsme neplánovali, bylo to plácání, tvrdí správce saské chatovací skupiny. Odpůrci očkování si v ní psali o vraždě premiéra. Německá kontrarozvědka varovala, že se extremisté zaměřují na odborníky, lékaře, politiky a novináře.
staré Poptávám přepis ručně psané kroniky, viz ukázka
Jazyková agentura poptává přepis kroniky obce do Wordu. Texty pocházejí přibližně z přelomu 19 a 20. století. Je to ručně psané panem farářem. Je tam spousta místopisných záležitostí, historických údajů atd. Ideálně někdo, kdo má s podobnými texty zkušenosti a vzdělání v podobné oblasti. Není to kurent, jen občas hůře čitelné (někdy je písmo dost položené, ale dá se na to po chvíli zvyknout). Je to jen čeština. V příloze je ukázka.Příloha 35081 Přiložené miniatury
 • Příloha 35081
 • staré Tolkien psal základy fantasy „krví svého srdce“. Narodil se před 130 lety
  A
  staré Tolkien psaní vnímal jen jako hobby, Hobita stvořil i díky své životní lásce
  Psaní pro něj bylo především hobby. Odpočinek a způsob, jak přinášet radost čtyřem milovaným potomkům. Právě příběhy, které napsal, ovšem jeho jméno proslavily po celém světě. Přesně před 130 lety se narodil spisovatel, filolog a univerzitní profesor John Ronald Reuel Tolkien, autor Hobita a Pána prstenů.
  staré V NBA se psala historie. DeRozan podruhé v řadě rozhodl trojkou v poslední sekundě
  Pohrálo také New Orleans s Tomášem Satoranským v duelu s obhájcem titulu Milwaukee 113:136. Český rozehrávač za 13 minut stihl pět bodů, tři doskoky, šest asistencí a tři zisky. DeRozan měl dosud na kontě jedinou vítěznou střelu s klaksonem, ta byla navíc už téměř devět let stará. V této sezoně však po přestupu do Chicaga prožívá možná nejlepší sezonu. A to potvrdil i proti Washingtonu. Wizards přitom většinu zápasu vedli, ještě dvě minuty před koncem o pět bodů, ale koncovka opět patřila DeRozanovi. Nejprve košem s faulem snížil, poté asistencí vyzval Zacha LaVinea k otočení skóre, sám pak přidal dva trestné hody a když Kyle Kuzma čtyři vteřiny před koncem trojkou poslal Washington do vedení, vzal si poslední útok DeRozan pro sebe. Míč dostal do rohu hřiště, kde naznačil střelu, čímž se zbavil jednoho obránce, druhý ale byl rychle u něj, přesto se DeRozan trefil a zařídil Bulls sedmou výhru za sebou. To je pro klub nejdelší vítězná série za posledních sedm let. "Je to neuvěřitelné. Zvláště když je to na hřištích soupeřů. Nevím, jestli náhodou nesním, jestli je to skutečně pravda," prohlásil DeRozan, autor 28 bodů. LaVine přidal 35 bodů, Nikola Vučevič 22 bodů a 12 doskoků. Wizards táhl s 29 body Kuzma a s 27 body a 17 asistencemi Bradley Beal, jenž pokořil hranici 14 tisíc bodů v kariéře. Washington doplatil i na to, že ve druhé čtvrtině dostal technickou chybu za příliš mnoho hráčů na hřišti, což ho stálo jeden bod, který nakonec rozhodl. New Orleans se sice dostává do formy, ale proti Milwaukee se drželo jen poločas. Pak úřadující šampioni zabrali, ve třetí části získali dvouciferné vedení a to už nepustili i díky triple double Janise Adetokunba. Zaznamenal 35 bodů, 16 doskoků a 10 asistencí. V dresu "Pelikánů" sice mělo sedm hráčů dvouciferný počet bodů, ale jen Jaxson Hayes se dostal s úspěšností střelby nad 50 procent a na 23 bodů. Satoranský jako jediný z týmu neskončil při pobytu na hřišti v záporných číslech. Po jednom ze svých zisků proměnil nájezd do koše, přidal tři trestné hody a tvořil pro spoluhráče. Dvakrát po jeho přihrávkách smečoval Hayes. Důležitou výhru si připsali basketbalisté Golden State. Zvítězili na hřišti Utahu 123:116 a ukončili mu šestizápasovou sérii výher. Právě Utah se ze třetího místa dotahoval na čelo Západní konference, ale Warriors tímto vítězstvím získali na prvním místě klid. Utah přitom 41 body ve třetí čtvrtině smazal až šestnáctibodovou ztrátu a vedl o osm bodů, ale Warriors v poslední části skórovali ze sedmi útoků po sobě, získali vedení 111:106 a to už uhájili. "Přesně takové důležité výhry na hřištích soupeřů budují sebedůvěru týmu pro play off. Ukazují nám, na jaké úrovni jsme," řekl Stephen Curry, který dal 12 ze svých 28 bodů v poslední čtvrtině. Andrew Wiggins přidal 25 bodů. Vedle DeRozana se vítěznou střelou blýskl i Saddiq Bey a trojkou dvě vteřiny do konce prodloužení rozhodl o výhře Detroitu nad San Antoniem 117:116. Pro Pistons to byla teprve šestá výhra v sezoně a zůstali nejhorším týmem ligy. Brooklyn překvapivě nestačil na oslabené Clippers, nestačil mu ani triple double Jamese Hardena za 34 bodů, 12 doskoků a 13 asistencí, ani 28 bodů Kevina Duranta. Clippers táhl svým sezonním maximem 27 body Eric Bledsoe. NBA: Brooklyn - LA Clippers 116:120, Detroit - San Antonio 117:116 po prodl., Houston - Denver 111:124, Milwaukee - New Orleans 136:113 (za hosty Satoranský 5 bodů, 6 asistencí, 3 doskoky), Utah - Golden State 116:123, Washington - Chicago 119:120. Tabulka: Východní konference: Atlantická divize: 1. Brooklyn 34 23 11 67,6 2. Philadelphia 35 19 16 54,3 3. Boston 36 17 19 47,2 New York 36 17 19 47,2 5. Toronto 32 15 17 46,9 Centrální divize: 1. Chicago 34 24 10 70,6 2. Milwaukee 38 25 13 65,8 3. Cleveland 36 20 16 55,6 4. Indiana 36 14 22 38,9 5. Detroit 34 6 28 17,6 Jihovýchodní divize: 1. Miami 36 23 13 63,9 2. Charlotte 36 19 17 52,8 3. Washington 36 18 18 50,0 4. Atlanta 35 16 19 45,7 5. Orlando 36 7 29 19,4 Západní konference: Jihozápadní divize: 1. Memphis 37 23 14 62,2 2. Dallas 35 17 18 48,6 3. San Antonio 35 14 21 40,0 4. New Orleans 36 13 23 36,1 5. Houston 37 10 27 27,0 Severozápadní divize: 1. Utah 36 26 10 72,2 2. Denver 34 18 16 52,9 3. Minnesota 35 16 19 45,7 4. Oklahoma City 35 13 22 37,1 Portland 35 13 22 37,1 Pacifická divize: 1. Golden State 35 28 7 80,0 2. Phoenix 35 27 8 77,1 3. LA Clippers 37 19 18 51,4 4. LA Lakers 37 18 19 48,6 5. Sacramento 37 15 22 40,5
  staré Děsivý případ: Střelec z Denveru psal o svých plánech v románech. Zmínil i oběti
  Lyndon James McLeod o vraždících plánech psal ve vlastních románech. V pondělí v Denveru zastřelil pět lidí a několik dalších zranil. Pod pseudonymem vydal sérii fantasy knih, ve kterých figuruje jako hlavní hrdina. Zmiňuje v nich specifické postavy, které v díle vlastnoručně zabije. Bohužel se mu to v pondělí podařilo i v reálném životě. S jednou z obětí se shoduje i adresa, na které ji zastřelil. 
  staré Jak vybrat ten správný psací stůl a co mu nesmí chybět
  Když vybíráte psací stůl, je nezbytné vzít v potaz i to, zda bude využíván pouze… Článek Jak vybrat ten správný psací stůl a co mu nesmí chybět se nejdříve objevil na ChytráMáma.cz.
 • Jak vybrat ten správný psací stůl a co mu nesmí chybět
 • ChytráMáma.cz
 • staré Psaly se tu dějiny italského fotbalu. Teď milánské San Siro nahradí snový stadion od prestižních architektů
  Psala se na něm fotbalová historie. Od dvacátých let minulého století si postupně budoval pověst jednoho z nejprestižnějších stadionů Evropy, který hostil nejen ta nejlepší utkání v italské soutěži, ale také několik zápasů mistrovství světa i Ligy mistrů. Z fotbalového stánku přezdívaného San Siro v Miláně se stala legenda, nyní Příspěvek Psaly se tu dějiny italského fotbalu. Teď milánské San Siro nahradí snový stadion od prestižních architektů pochází z CzechCrunch
 • Psaly se tu dějiny italského fotbalu. Teď milánské San Siro nahradí snový stadion od prestižních architektů
 • CzechCrunch
 • staré Hledám copywritera na psaní recenzí
  Zdravím, hledáme někoho, kdo má zkušenosti se psaním recenzí různorodých výrobků a doprovodných textů typu "Jak vybrat". Tedy poměrně dlouhé a detailní popisy dané kategorie výrobků, parametrů, atp. Uvádím příklady: Jak vybrat televizi | Test nejlepších TV 2020 & Recenze | ARecenze.cz TEST 12+ nejlepších televizí 2020 🥇- RECENZE + Jak vybrat TV Nejlepší LED televize (Smart i 4K TV) – TEST & RECENZE – 2020 Jednalo by se o dlouhodobou spolupráci s rozsahem 1 - 2 články týdně o délce cca 16 NS / článek. Prosím, aby se mi ozval pouze ten, kdo již podobné texty píše/psal a má reference. Podmínky:zkušenosti se psaním podobných textů možnost fakturace Nabízíme 100 Kč / NS. Nabídky prosím do SZ a ideálně včetně nějakých referenční textů. Předem se omlouvám, že nemusím zpětně odpovědět všem, kdo se mi ozve. Děkuji
 • Jak vybrat televizi | Test nejlepších TV 2020 & Recenze | ARecenze.cz
 • TEST 12+ nejlepších televizí 2020 🥇- RECENZE + Jak vybrat TV
 • Nejlepší LED televize (Smart i 4K TV) – TEST & RECENZE – 2020
 • staré Tři Češi psali ve West Hamu historii, Souček pomohl brankou k obratu
  Londýn - Fotbalisté West Hamu otočili díky brance Tomáše Součka utkání 20. kola anglické ligy na hřišti Watfordu a po vítězství 4:1 bodovali naplno v soutěži po třech zápasech. Za...
  staré Tři Češi psali ve West Hamu historii, Souček pomohl brankou k obratu
  Londýn - Fotbalisté West Hamu otočili díky brance Tomáše Součka utkání 20. kola anglické ligy na hřišti Watfordu a po vítězství 4:1 bodovali naplno v soutěži po třech zápasech. Za...
  staré Tři Češi psali ve West Hamu historii, Souček pomohl brankou k obratu
  Londýn - Fotbalisté West Hamu otočili díky brance Tomáše Součka utkání 20. kola anglické ligy na hřišti Watfordu a po vítězství 4:1 bodovali naplno v soutěži po třech zápasech. Za...
  staré Není větší téma než láska. Při natáčení občas zařvu, u psaní jsem se potřeboval poňuchňat, říká Hartl
  Láska je téma, které řeší každý, ať je blbec, nebo intelektuál. Mám pocit, že mám bezbřehou fantazii, ale je jasné, že jednou dojde. Jsem příliš vášnivý a nemám to kam dávat, tak píšu, fiktivní svět mě uklidňuje, říká spisovatel a režisér Patrik...
  staré Zemřel básník Karel Šiktanc. Psal téměř 70 let
  Ve věku 93 let dnes zemřel básník, novinář, spisovatel a překladatel Karel Šiktanc. Uvedla to Česká televize. Katedra české literatury a literární vědy Filozofické fakulty Ostravské univerzity na sociálních sítích uvedla, že „zemřel jeden z posledních velkých básníků 20. a zcela jistě též 21. století, kdy bylo i mezi všemi generacemi nutné sledovat jeho stále výjimečně přítomný hlas“. Psát začínal ještě v 50. letech, jeho počátky byly spjaté s komunismem, za normalizace ho ale režim…
  staré Od faxu k průtokovému ohřívači informací. Jak se psalo před internetem
  Fax, kinofilm, lupa, nůžky, prohlížečka. To všechno byly věci, bez kterých by automobilové magazíny z konce dvacátého století nevznikly. Proč byly testovací jízdy s itinerářem v ruce mnohdy adrenalinovým zážitkem? A jak to, že si novináři připadali po návštěvě autosalonů jako po návštěvě fitness centra?
  staré Pamětní deska v Nerudově ulici připomíná polského malíře Czapského. Přežil katyňský masakr a psal o gulazích
  Pražský rodák, polský malíř a spisovatel, svědek totalitních režimů a přeživší z "nelidské země" Józef Czapski se narodil v pražské Nerudově ulici. Mládí strávil v Polsku u svého otce. Většinu svého života pak žil v Paříži a stal se jedním z nejznámějších polských malířů 20. století. Polský institut v Praze a Velvyslanectví Polské republiky spolu s Institutem Polonika odhalil v úterý odpoledne jeho  pamětní desku.  
  staré James Harries kvůli filmu Přání Ježíškovi psal vánoční písně v létě
  Praha - Britský muzikant James Harries kvůli filmu Přání Ježíškovi psal vánoční písně v létě. Poté, co nahrál mimo jiné písně k filmům Snowboarďáci, Bobule, Rafťáci a Lidice,...
  actual not cached