Registrace •  Přidání RSS zdroje
Kurzy ze dne: 03.12.2021 || EUR 25,415 || USD 22,509
pondělí 6.prosince 2021, Týden: 50, Den roce: 340,  dnes má svátek Mikuláš, zítra má svátek Ambrož
6.prosince 2021, Týden: 50, Den roce: 340,  dnes má svátek Mikuláš


( Nalezeno 100 článků )

Zeman by měl být zbaven pravomocí, cynického vysmívání už bylo dost

staré Zeman by měl být zbaven pravomocí, cynického vysmívání už bylo dost
Ke zdravotnímu stavu prezidenta opět žádná konkrétní informace nepadla...chcete vědět víc?
datum vydání: 6/12/2021 08:39:15 nyní   Robert Malecký: Ztracen čas, ztraceno všechno. Zeman si pouští svůj orloj
Minulý týden jsme zde premiérům Babišovi a Fialovi doporučili společnou symbolickou tiskovou konferenci, a oni ji obratem uspořádali. Děkujeme. Zdá se, že země v tuto chvíli nemá vážnější problém, a tak je spousta času dopřát zotavenému prezidentovi jeho hvězdnou chvíli při zkoušení prvňáčků, pardon – ministrů. Česko v roce 2021 dál hledá hranici absurdní satiry. Předání moci těch pár dní počká, stejně se už s podzimní covidovou vlnou nedá nic moc rozumného dělat, pokud tedy nepočítáme případné uzavření lichých stánků na tržištích v sudé dny, a to ve městech, jejichž jména začínají na tvrdé souhlásky.
datum vydání: 6/12/2021 08:22:53 nyní   Zeman v Lánech přijme Kupku a Langšádlovou. Jaké plány mají vládní adepti pro dopravu a vědu?
Dnes budou pokračovat rozhovory prezidenta Miloše Zemana s kandidáty na ministry nové vlády koalic Spolu (ODS, KDU-ČSL, TOP 09) a Pirátů se STAN. Na zámek v Lánech dopoledne přijede nominant na ministra dopravy Martin Kupka (ODS) a odpoledne kandidátka na ministryni pro vědu a výzkum Helena Langšádlová (TOP 09).
datum vydání: 6/12/2021 08:00:12 nyní   Zeman si hraje na kádrováka, nakonec ale vyměkne, myslí si politolog Kopeček
V Lánech začne druhý týden bizarního sériového rituálu „klanění se teráriu osazenému českým prezidentem“. Poptáme se jednoho z největších znalců politiky a osobnosti Miloše Zemana, profesora Masarykovy university Lubomíra Kopečka, jaké...
datum vydání: 6/12/2021 07:20:32 1-3 h Prezident Zeman přijme v Lánech kandidáty do vlády Kupku a Langšádlovou
Druhý týden pokračuje prezident Miloš Zeman v jednání s kandidáty do nové vlády Petra Fialy. Na zámek v Lánech přijede adept na ministra dopravy Martin Kupka z ODS a po něm kandidátka na ministryni pro vědu a výzkum Helena Langšádlová z TOP 09.
datum vydání: 6/12/2021 05:43:57 dnes Za Zemanem dnes dorazí kandidáti na členy vlády Kupka a Langšádlová
Praha - Dnes budou pokračovat rozhovory prezidenta Miloše Zemana s kandidáty na ministry nové vlády koalic Spolu (ODS, KDU-ČSL, TOP 09) a Pirátů se STAN. Na zámek v Lánech dopoledne přijede...
datum vydání: 6/12/2021 05:24:44 dnes Za Zemanem dnes dorazí kandidáti na členy vlády Kupka a Langšádlová
Praha - Dnes budou pokračovat rozhovory prezidenta Miloše Zemana s kandidáty na ministry nové vlády koalic Spolu (ODS, KDU-ČSL, TOP 09) a Pirátů se STAN. Na zámek v Lánech dopoledne přijede...
datum vydání: 6/12/2021 00:25:36 dnes Babiš je druhým nejdéle vládnoucím premiérem Česka. Překonal i Zemana se Sobotkou
Předseda hnutí ANO a šéf dosluhující vlády v demisi Babiš, který byl jmenován premiérem 6. prosince 2017, je k neděli předsedou vlády 1460 dní, tedy bez jednoho dne čtyři roky. Překonal tak současného prezidenta Miloše Zemana, který byl předsedou vlády od 17. července 1998 do 15. července 2002, což bylo 1459 dní. Babiš i Zeman přitom museli několik dní čekat, než byla po jejich ustavení premiérem jmenována také jejich vládní sestava – Zeman pět a Babiš sedm dní.
datum vydání: 6/12/2021 00:22:36 dnes Za Zemanem dnes dorazí kandidáti na členy vlády Kupka a Langšádlová
Praha - Dnes budou pokračovat rozhovory prezidenta Miloše Zemana s kandidáty na ministry nové vlády koalic Spolu (ODS, KDU-ČSL, TOP 09) a Pirátů se STAN. Na zámek v Lánech dopoledne přijede...
datum vydání: 5/12/2021 22:44:10 včera Dohra schůzky se Zemanem. Černochová a Pekarová. Příznivci Hradu budou koukat
Velmi nepříjemným příspěvkům čelí kandidátka na ministryni obrany Jana Černochová (ODS) za to, že se setkala na lánském zámku s prezidentem Milošem Zemanem. „Proč mu kurva žerete to divadlo?“ sesypalo se na kandidátku poté, co označila debatu s prezidentem za přínosnou a informovala, že je Zeman ve výborné formě. Po vlně útoků od diskutérů se jí zastala i šéfka TOP 09 Markéta Pekarová Adamová, pochopení přesto nedorazilo, a tak se kandidátka rozhodla některé blokovat. Zákaz komentářů si vysloužil i novinář Alexandr Mitrofanov. Klid však nenastal. „Ten člověk vyzýval k likvidaci našich spoluobčanů,“ ukazuje na Zemana bývalý brankář Dominik Hašek.
datum vydání: 5/12/2021 16:50:30 včera Jurečka: Pokud by Zeman nejmenoval celou vládu, obrátíme se na Ústavní soud
Pokud by prezident Miloš Zeman nevyhověl návrhu na jmenování nové vlády, porušil by Ústavu ČR a obratem by proto následovala kompetenční žaloba k Ústavnímu soudu. V České televizi to dnes řekl předseda lidovců a kandidát na ministra práce a sociálních věcí Marian Jurečka.
datum vydání: 5/12/2021 13:41:46 včera Pokud Zeman nejmenuje všechny ministry, podáme kompetenční žalobu, potvrdil Jurečka
V případě, že prezident Miloš Zeman nejmenuje některého z navržených ministrů, podají strany vznikajícího kabinetu SPOLU (ODS, KDU-ČSL, TOP 09) a Pirátů se STAN kompetenční žalobu k Ústavnímu soudu. Šéf lidovců Marian Jurečka to v nedělním diskusním pořadu České televize.
datum vydání: 5/12/2021 12:37:21 včera Se Zemanem v kukani
Česká politika dál utužuje tradici svéhlavosti, cynismu a ustrašené poslušnosti
datum vydání: 5/12/2021 08:09:30 včera Holocaust a cynismus radikálních antivaxerů. Je pro ně Zeman covidfašista?
Rozmach epidemie koronaviru odkrývá dvě krajní pozice. Objevují se hlasy pro povinné očkování celé populace včetně dětí, na opačné straně sílí radikální antivaxerské nálady, odmítající všechna opatření a překonávající myslitelné hranice nevkusu.
datum vydání: 4/12/2021 18:55:57 2 dny Lipavský před schůzkou se Zemanem žehlí své vztahy s Izraelem. A nejen to...
Zdá se, že kandidát Pirátů na ministra zahraničí dělá vše pro to, aby otupil hrot kritiky prezidenta Miloše Zemana. Právě Lipavský je pravděpodobně tím ministrem, k němuž má prezident velké výhrady a asi ho odmítne jmenovat členem vlády Petra Fialy (ODS). Kvůli jejich rozdílnému pohledu na stát Izrael. Lipavský teď vyrazil na izraelskou ambasádu. Ale nezůstal jen u toho.
datum vydání: 4/12/2021 15:47:50 2 dny Nenávist Petra Pitharta. Expremiér nechápe jeho výhrůžky Zemanovi
Expremiér Petr Pithart míní, že je třeba prezidenta Zemana dočasně zbavit pravomocí a jednat, neboť covid na nikoho nečeká a nová vláda musí mít prostor jednat. Jenže když se toto dočetl další bývalý premiér Jiří Paroubek, Pithartovi rázně odpověděl. Nahlédněte.
datum vydání: 4/12/2021 08:17:11 2 dny Lipavský před schůzkou se Zemanem nadbíhá proizraelským kruhům
Adept na post ministra zahraničí Jan Lipavský se začal sbližovat se zástupci židovské komunity. Tento týden dokonce slavil chanuku na izraelské ambasádě. Může to být vzkaz Miloši Zemanovi, že Piráti nejsou protiizraelští.
datum vydání: 3/12/2021 17:20:02 3 dny Polsko souhlasí s českou pomocí na běloruských hranicích. Přijalo Zemanovu nabídku
Babiš v pátek nejprve uvedl, že se zatím Polsko k české nabídce nevyjádřilo. Později svou odpověď aktualizoval. Na pracovní úrovni podle něj přišla odpověď z polského ministerstva obrany na prezidentův dopis. Zeman minulý týden Polsku nabídl pomoc. "Jsme připraveni s Poláky začít jednat o konkrétní formě pomoci, s největší pravděpodobností by se jednalo o vyslání ženistů," napsal premiér. Dá se podle něj očekávat, že vzhledem ke shodě s nastupující vládou premiéra Petra Fialy (ODS) případné vyslání vojáků dořeší buď současná vláda, nebo spíše vláda nová, a to včetně zajištění souhlasu v parlamentu. "Dnes jsme od polské strany obdrželi kladnou odpověď na oficiální nabídku prezidenta Zemana poskytnout pomoc při zvládnutí krize. V návaznosti na ni začnou jednání o konkrétních představách a možnostech pomoci, v tuto chvíli ale nelze poskytnout více podrobností," sdělil Jakub Fajnor z tiskového oddělení ministerstva obrany. Podle agentury PAP v pátek řekl polský ministr obrany Mariusz Blaszczak, že Polsko jedná s Českou republikou a s Maďarskem o vojenské pomoci při zvládání vleklé migrační krize na hranicích s Běloruskem. Na tiskové konferenci mimo jiné uvedl, že maďarští a čeští vojáci by byli pravděpodobně využiti ke střežení a udržování hraničních bariér a přístupových cest. Ministr rovněž připomněl, že pomáhat do Polska už přijelo 155 britských a 150 estonských vojáků. Od prosince do dubna podle něj mají plnit ženijní a průzkumné úkoly. Polsko čelí migračnímu tlaku na hranicích s Běloruskem od jara, krize se ale vystupňovala na podzim. Varšava, pobaltské země a další unijní státy obviňují režim autoritářského vůdce Alexandra Lukašenka, že láká migranty z krizových oblastí do své země a pak je posílá k hranicím bloku. Minsk se tak podle nich mstí za sankce, které EU na režim uvalila kvůli porušování lidských práv. Běloruská strana to popírá.
datum vydání: 3/12/2021 16:45:20 3 dny Hasil průšvih? Lipavský na fotce, která Zemana potěší. I s Pekarovou
Zdálo se, že právě izraelská otázka bude jedním z důvodů, proč prezident Miloš Zeman, nebude chtít jmenovat kandidáta Pirátů Jana Lipavského ministrem zahraničních věcí. Dráždí jej především jeho odmítavý postoj stěhování české ambasády v Izraeli. Pětikoalice ale stále doufá, že po společném setkání hlava státu názor změní. To se nyní nezdá tak nereálné poté, co se Lipavský nechal zvěčnit při návštěvě na izraelské ambasádě.
datum vydání: 3/12/2021 15:26:46 3 dny Zeman nemá příznaky covidu. Normálně funguje a pracuje, říká kancléř Mynář
Prezident Miloš Zeman nemá klinické příznaky onemocnění covid-19, řekl hradní kancléř Vratislav Mynář. Zeman se bude chtít sejít s premiérem Petrem Fialou záhy poté, co v pátek 10. prosince ukončí schůzky s kandidáty na ministry. Prezident byl již třikrát očkován proti covidu a navíc dostal v Ústřední vojenské nemocnici v Praze monoklonální protilátky.
datum vydání: 3/12/2021 15:20:55 3 dny Zeman nemá příznaky covidu. Normálně funguje a pracuje, říká kancléř Mynář
Prezident Miloš Zeman nemá klinické příznaky onemocnění covid-19, řekl hradní kancléř Vratislav Mynář. Zeman se bude chtít sejít s premiérem Petrem Fialou záhy poté, co v pátek 10. prosince ukončí schůzky s kandidáty na ministry. Prezident byl již třikrát očkován proti covidu a navíc dostal v Ústřední vojenské nemocnici v Praze monoklonální protilátky.
datum vydání: 3/12/2021 14:31:05 3 dny Adept na ministra Jurečka u Zemana řešil důchody. Prezident dál nemá horečky, hlásí Mynář
Kandidát na ministra práce Marian Jurečka (KDU-ČSL) by chtěl změny důchodů v Česku prosadit v příštích dvou letech. Zmínil zavedení minimální zaručené penze ve výši nejméně 10 000 korun pro všechny či zvýšení penzí za výchovu dětí. Své plány v resortu práce představil dnes prezidentovi Miloši Zemanovi na zámku v Lánech. Ten podle jeho kancléře Vratislava Mynáře nadále nemá příznaky covidu, přesto jednání opět proběhlo za plexisklem.
datum vydání: 3/12/2021 14:28:06 3 dny Zeman nemá klinické příznaky koronaviru, uvedl Mynář. Schůzky s ministry ukončí podle plánu
Prezident Miloš Zeman i nadále nemá klinické příznaky onemocnění covid-19. Uvedl to kancléř Vratislav Mynář. Prezident se podle něj bude chtít sejít s premiérem Petrem Fialou (ODS) záhy poté, co v pátek 10. prosince ukončí schůzky s kandidáty na ministry. Tento týden už setkávání s kandidáty ukončil, když na Hradě uvítal kandidáta na ministra práce a sociálních věcí Mariána Jurečku.
datum vydání: 3/12/2021 14:01:22 3 dny Jurečka od Zemana přinesl důležitou zprávu pro seniory. Prezident si přál i skřípnout „nemakačenka“
V dalším kole schůzek prezidenta Miloše Zemana s kandidáty na ministerské posty se v pátek Zeman setkal s šéfem KDU-ČSL Marianem Jurečkou. Ten by měl usednout v čele resortu práce a sociálních věcí, kde jako klíčová témata vidí důchodovou reformu, zamezení zneužívání sociálních dávek nebo rozvoj pracovního trhu.
datum vydání: 3/12/2021 13:53:05 3 dny Zeman nemá podle Mynáře příznaky nákazy, s Fialou se setká záhy po ministrech
Prezident Miloš Zeman i nadále nemá klinické příznaky onemocnění covid-19. ČTK to dnes řekl kancléř Vratislav Mynář. Prezident se podle něj bude chtít sejít s premiérem Petrem Fialou (ODS) záhy poté, co v pátek 10. prosince ukončí schůzky s kandidáty na ministry.
datum vydání: 3/12/2021 13:52:36 3 dny Zeman je příklad, že sociální péče funguje, řekl Jurečka po setkání v Lánech
Kandidát na ministra práce Marian Jurečka (KDU-ČSL) v nové vládě, kterou utvoří Spolu (ODS, KDU-ČSL, TOP 09) a Piráti se Starosty a nezávislými (STAN), by chtěl změny důchodů v Česku prosadit v příštích dvou letech.
datum vydání: 3/12/2021 13:26:33 3 dny Budoucí ministr Jurečka slíbil Zemanovi, že důchod více zohlední výchovu dětí
Ve funkci ministra práce a sociálních věcí chce šéf KDU-ČSL Marian Jurečka dělat adresnou sociální politiku. Po jednání s prezidentem Milošem Zeman slíbil i důchodovou reformu, která více zohlední i výchovu dětí. „Já jsem ho ujistil, že v našem programu je jasná podpora toho, že chceme, aby sociální systém byl adresný, aby byl cílený, abychom zabránili zneužívání,“ řekl Jurečka.
datum vydání: 3/12/2021 12:51:08 3 dny Do Lán za Zemanem dorazil kandidát na ministra práce Jurečka
Lány (Kladensko) - Na zámek do Lán za prezidentem Milošem Zemanem dnes dopoledne dorazil lidovecký kandidát na ministra práce a sociálních věcí Marian Jurečka. Začali spolu debatovat o...
datum vydání: 3/12/2021 12:23:44 3 dny Adept na ministra Jurečka se Zemanem řešil důchody. Prezident uzavřel první týden jednání
Do Lán na setkání s prezidentem Milošem Zemanem dnes zamířil kandidát na ministra práce a sociálních věcí Marian Jurečka (KDU-ČSL). Hlavě státu představil své plány v rezortu, chce hlavně dotáhnou důchovou reformu. Prezidentovi také přivezl knihu o historii lidovců. Jurečka byl v předminulém volebním období ministrem zemědělství tehdejší Sobotkovy vlády. Podívejte na tiskový brifing po jednání, přinášíme ho živě.
datum vydání: 3/12/2021 12:09:54 3 dny ŽIVĚ: Do Lán za Zemanem dorazil kandidát na ministra práce Jurečka
Lány (Kladensko) - Na zámek do Lán za prezidentem Milošem Zemanem dnes dopoledne dorazil lidovecký kandidát na ministra práce a sociálních věcí Marian Jurečka. Začali spolu debatovat o...
datum vydání: 3/12/2021 12:09:08 3 dny ŽIVĚ: Do Lán za Zemanem dorazil kandidát na ministra práce Jurečka
Lány (Kladensko) - Na zámek do Lán za prezidentem Milošem Zemanem dnes dopoledne dorazil lidovecký kandidát na ministra práce a sociálních věcí Marian Jurečka. Začali spolu debatovat o...
datum vydání: 3/12/2021 12:08:40 3 dny Zeman se sešel s Jurečkou. Řešili důchodovou reformu i zneužívání dávek
A
datum vydání: 3/12/2021 11:48:20 3 dny Hasil průšvih? Lipavský na fotce, které Zemana potěší. I s Pekarovou
Zdálo se, že právě izraelská otázka bude jedním z důvodů, proč prezident Miloš Zeman, nebude chtít jmenovat kandidáta Pirátů Jana Lipavského ministrem zahraničních věcí. Dráždí jej především jeho odmítavý postoj stěhování české ambasády v Izraeli. Pětikoalice ale stále doufá, že po společném setkání hlava státu názor změní. To se nyní nezdá tak nereálné poté, co se Lipavský nechal zvěčnit při návštěvě na izraelské ambasádě.
datum vydání: 3/12/2021 11:25:17 3 dny Zeman uzavírá první týden pohovorů z izolace. Adept na ministra Jurečka do Lán přivezl dárek
Do Lán na setkání s prezidentem Milošem Zemanem zamířil dnes kandidát na ministra práce a sociálních věcí Marian Jurečka (KDU-ČSL). Hlavě státu představí své plány v rezortu, přivezl ji také jako dárek knihu o historii lidovců. Šéf strany byl v předminulém volebním období ministrem zemědělství tehdejší Sobotkovy vlády.
datum vydání: 3/12/2021 11:04:55 3 dny Za Zemanem do Lán zamíří kandidát na ministra práce Jurečka
Lány (Kladensko) - Do Lán na setkání s prezidentem Milošem Zemanem zamíří dnes kandidát na ministra práce a sociálních věcí Marian Jurečka (KDU-ČSL). Hlavě státu by měl představit...
datum vydání: 3/12/2021 11:04:41 3 dny Za Zemanem do Lán zamíří kandidát na ministra práce Jurečka
Lány (Kladensko) - Do Lán na setkání s prezidentem Milošem Zemanem zamíří dnes kandidát na ministra práce a sociálních věcí Marian Jurečka (KDU-ČSL). Hlavě státu by měl představit...
datum vydání: 3/12/2021 09:46:50 3 dny Miloš Zeman si spravuje chuť. Nedůstojné chvíle před akvariem pokračují
Miloš Zeman má v těchto dnech napilno. Na zámku v Lánech se začal scházet s Fialovými kandidáty na ministry. A jejich návštěvy si proto zrekapitulujeme v dnešním díle. Více se dozvíte v Událostech Luďka Staňka z produkce internetové televize Mall.tv.
datum vydání: 3/12/2021 08:07:45 3 dny Zeman uzavře první týden pohovorů z izolace. Do Lán zamíří adept na ministra práce Jurečka
Do Lán na setkání s prezidentem Milošem Zemanem zamíří dnes kandidát na ministra práce a sociálních věcí Marian Jurečka (KDU-ČSL). Hlavě státu by měl představit své plány v resortu. Šéf lidovců byl v předminulém volebním období ministrem zemědělství tehdejší Sobotkovy vlády.
datum vydání: 3/12/2021 07:20:14 3 dny Zemanovi se do Lán přijede představit kandidát na ministra práce Jurečka
Prezident Miloš Zeman pokračuje v jednání s kandidáty do nové vlády Petra Fialy. Do Lán za ním přijede budoucí ministr práce a sociálních věcí, předseda KDU-ČSL Marian Jurečka. Strany příští vlády (ODS, KDU-ČSL, TOP 09, Piráti a STAN) v koaliční smlouvě slibují například důchodovou reformu.
datum vydání: 3/12/2021 06:41:54 3 dny Za prezidentem Zemanem dnes zamíří kandidát na ministra práce Jurečka
Do Lán na setkání s prezidentem Milošem Zemanem zamíří dnes kandidát na ministra práce a sociálních věcí Marian Jurečka (KDU-ČSL). Hlavě státu by měl představit své plány v resortu. Šéf lidovců byl v předminulém volebním období ministrem zemědělství tehdejší Sobotkovy vlády.
datum vydání: 3/12/2021 05:46:46 3 dny Za Zemanem do Lán zamíří dnes kandidát na ministra práce Jurečka
Lány (Kladensko ) - Do Lán na setkání s prezidentem Milošem Zemanem zamíří dnes kandidát na ministra práce a sociálních věcí Marian Jurečka (KDU-ČSL). Hlavě státu by měl představit...
datum vydání: 3/12/2021 00:15:09 3 dny Za Zemanem do Lán zamíří dnes kandidát na ministra práce Jurečka
Lány (Kladensko ) - Do Lán na setkání s prezidentem Milošem Zemanem zamíří dnes kandidát na ministra práce a sociálních věcí Marian Jurečka (KDU-ČSL). Hlavě státu by měl představit...
datum vydání: 2/12/2021 23:27:15 4 dny Zeman si spravuje chuť, nedůstojné chvilky před akvárkem pokračují. A randěním s ministry to končit nebude!
Trvalo to dlouhé týdny, ale Česko se konečně dočkalo. Prezident Zeman už opět čile úřaduje a v posledních dnech má opravdu napilno. Ze své majestátní kostky totiž vede rozhovory s kandidáty na nové ministry. Pojďte se s námi v Událostech Luďka Staňka z produkce internetové televize Mall.tv podívat, jak to zatím probíhá. 
datum vydání: 2/12/2021 22:56:03 4 dny Lidovecká ministryně se jako první postavila Zemanovi: Kanál nebude
Prezidenta Miloše Zemana dnes nepotěšila kandidátka na ministryni životního prostředí Anna Hubáčková (KDU-ČSL), když mu v Lánech představila některé své vize. Za nejkontroverznější bod diskuse označila projekt vybudování kanálu Dunaj–Odra–Labe, který prezident dlouhodobě prosazuje.
datum vydání: 2/12/2021 17:59:29 4 dny Hubáčková se sešla se Zemanem, senátorkou zůstane i po vstupu do vlády
Kandidátka na ministryni životního prostředí Anna Hubáčková (za KDU-ČSL) představila na dnešní schůzce v Lánech prezidentovi Miloši Zemanovi své priority. Řadí mezi ně například ochranu vody, téma ekologické havárie na Bečvě nebo výzvy vycházející ze Zelené dohody pro Evropu (Green Deal). Hubáčková to dnes řekla po jednání novinářům.
datum vydání: 2/12/2021 17:32:47 4 dny Hubáčková představila Zemanovi priority, senátorkou zůstane
Lány (Kladensko) - Kandidátka na ministryni životního prostředí Anna Hubáčková (za KDU-ČSL) představila na schůzce v Lánech prezidentovi Miloši Zemanovi své priority. Řadí mezi ně...
datum vydání: 2/12/2021 17:31:39 4 dny Hubáčková představila Zemanovi priority, senátorkou zůstane
Lány (Kladensko) - Kandidátka na ministryni životního prostředí Anna Hubáčková (za KDU-ČSL) představila na schůzce v Lánech prezidentovi Miloši Zemanovi své priority. Řadí mezi ně...
datum vydání: 2/12/2021 17:24:12 4 dny Za Zemanem dorazila kandidátka na ministryni ĹľivotnĂ­ho prostĹ™edĂ­ Hubáčková
Na zámek do Lán na schůzku s prezidentem Milošem Zemanem dnes odpoledne dorazila senátorka Anna Hubáčková, kandidátka lidovců na ministryni životního prostředí. Na twitteru o tom informoval mluvčí Hradu Jiří Ovčáček. Jde o předposlední jednání hlavy státu s nominanty na členy nové vlády Spolu (ODS, KDU-ČSL, TOP 09) a Pirátů a STAN v tomto týdnu, v pátek dopoledne se Zeman sejde ještě s kandidátem na vicepremiéra a ministra práce a sociálních věcí Marianem Jurečkou (KDU-ČSL).
datum vydání: 2/12/2021 17:20:39 4 dny Zemanovo samoděržaví. Kandidáti na ministry jsou servilní, zní kritika
Prezident Miloš Zeman hovoří v Lánech s jedním kandidátem na ministra za druhým a ti si poté před novináři pochvalují, jak plodná diskuze s prezidentem byla. To kritizují někteří politici. Vyčítají nedůstojnost jednání Zemana z „lánské budky“, druzí zase servilnost kandidátům nové vlády.
datum vydání: 2/12/2021 16:26:14 4 dny Adeptka na ministryni Hubáčková odmítla Zemanův sen. A Gazdík řešil covid ve školách
Kandidát na ministra školství Petr Gazdík (STAN) a adeptka na ministryni životního prostředí Anna Hubáčková (za KDU-ČSL) - to je dvojice dalších možných členů Fialovy budoucí vlády, kteří si na čtvrtek naplánovali cestu do Lán na jednání s prezidentem Milošem Zemanem. Kandidátka na post ministryně životního prostředí mimo jiné odmítla plány na vybudování kanálu Dunaj-Odra-Labe, což je projekt, do kterého se zasnil právě Zeman.
datum vydání: 2/12/2021 16:19:46 4 dny Kandidátka na ministryni Hubáčková po jednání se Zemanem
Lány (Kladensko) - Na zámek do Lán na schůzku s prezidentem Milošem Zemanem dnes odpoledne dorazila senátorka Anna Hubáčková, kandidátka lidovců na ministryni životního prostředí. Na...
actual not cached