Registrace •  Přidání RSS zdroje
Kurzy ze dne: 06.12.2021 || EUR 25,420 || USD 22,521
úterý 7.prosince 2021, Týden: 50, Den roce: 341,  dnes má svátek Ambrož, zítra má svátek Květoslava
7.prosince 2021, Týden: 50, Den roce: 341,  dnes má svátek Ambrož


( Nalezeno 100 článků )

Google vyhledávání dostává na Androidu jednu z největších změn posledních let

staré Google vyhledávání dostává na Androidu jednu z největších změn posledních let
Pokud něco vyhledáváte na Google vyhledávači a nenajdete svou odpověď na první stránce, občas zabrousíte na druhou (nedej bože na třetí) stránku. Americká společnost však nasadila nový styl, na který si budeme jistě nějakou dobu zvykat. Prozatím je však dostupný pouze několika uživatelům v USA a není jisté, kdy se novinka začne šířit na ostatní […] Celý článek si můžete přečíst na Google vyhledávání dostává na Androidu jednu z největších změn posledních let ...chcete vědět víc?
datum vydání: 7/12/2021 08:38:47 1-3 h Řada Google Pixel 6 je sice skvělá, ale týkají se ji nepříjemné problémy. Jak je řešit?
Telefony Google Pixel 6 a Google Pixel 6 Pro jsou na trhu už delší dobu, bohužel se však ani tento rok Google nevyhnul porodním bolestem. Osobně jsme při recenzích jak základní verze, tak i Pro modelu neměli žádné závažné problémy, ale někteří uživatelé (včetně některých našich čtenářů) se s nimi setkávají a tak si v […] Celý článek si můžete přečíst na Řada Google Pixel 6 je sice skvělá, ale týkají se ji nepříjemné problémy. Jak je řešit?
 • Řada Google Pixel 6 je sice skvělá, ale týkají se ji nepříjemné problémy. Jak je řešit?
 • datum vydání: 7/12/2021 06:50:20 dnes Google Play aplikace a hry zdarma po omezenou dobu: Spend Control za 74,99 Kč
  Je tu další úterý, což znamená že vám i tentokrát přinášíme souhrn aplikací a her zdarma. Ty se na Google Play objevují po omezenou dobu, takže pokud se vám nějaká zamlouvá, rozhodně není na co čekat. Nás zaujala třeba aplikace Spend Control od šikovného vývojáře Alexandera Ivanova, za kterou normálně zaplatíme 74,99 Kč. Google Play […] Celý článek si můžete přečíst na Google Play aplikace a hry zdarma po omezenou dobu: Spend Control za 74,99 Kč
 • Google Play aplikace a hry zdarma po omezenou dobu: Spend Control za 74,99 Kč
 • datum vydání: 7/12/2021 05:25:16 dnes Patnáct let Google dokumentů. Z odvážného experimentu se stala nezbytnost
  Ještě před 15 lety mnozí z nás své dokumenty tvořili především v textovém editoru Word od Microsoftu. To se však Google se svým produktem Google dokumenty rozhodl změnit. Tento ze začátku nevýrazný společník se stal postupem času hitem.
  datum vydání: 6/12/2021 17:17:54 včera Google Kameru vo verzii 2.8 Go si môžete teraz nainštalovať takmer do každého Android smartfónu. Pozrite sa, ako na to!
  Google kamera vo svete mobilnej fotografie bezpochyby patrí medzi tie najzaujímavejšie a zároveň najlepšie riešenia. V minulosti sme vám ukázali, ako si môžete nainštalovať Google Kameru takmer do každého Android telefónu. Málokto však vie, že existuje aj odľahčená verzia tejto aplikácie, ktorá síce nedisponuje tak širokou škálu funkcií, ale aj napriek tomu, je schopnosť vytvárať fotografie častokrát … The post Google Kameru vo verzii 2.8 Go si môžete teraz nainštalovať takmer do každého Android smartfónu. Pozrite sa, ako na to! appeared first on Vosveteit.sk.
 • Google Kameru vo verzii 2.8 Go si môžete teraz nainštalovať takmer do každého Android smartfónu. Pozrite sa, ako na to!
 • Vosveteit.sk
 • datum vydání: 6/12/2021 12:44:34 včera Základní Google aplikace testuje další vzhled. Posuďte sami
  I malé detaily mohou rozhodovat o celkovém dojmu z používání aplikace a i přesunutí jen jediného prvku může udělat hodně. A to hlavně v případě, kdy jste Google a tím prvkem je pole pro vyhledávání. Jak se ukazuje, americký gigant začal v rámci své základní Android aplikace testovat další designovou variantu rozložení hlavních prvků. Právě […] Celý článek si můžete přečíst na Základní Google aplikace testuje další vzhled. Posuďte sami
 • Základní Google aplikace testuje další vzhled. Posuďte sami
 • datum vydání: 6/12/2021 10:21:12 včera Máte poslední verzi Google Play? Market na Androidu můžete nově velmi snadno aktualizovat
  datum vydání: 6/12/2021 09:13:50 včera Funguje lockdown? Pozrite sa, v akej miere sme obmedzili náš pohyb podľa správy Mobility Report od Google
  Aktuálne prebiehajúca pandémia dáva zabrať nielen podnikateľom, zamestnancom, ale i našim nemocniciam. To je aj jeden z dôvodov, prečo sa vláda približne dva týždne dozadu rozhodla zaviesť tvrdé opatrenie v podobe lockdownu, ktorého cieľom je obmedziť mobilitu ľudí. Účelom opatrenia je, aby sme spomalili šírenie vírusu spôsobujúceho ochorenie COVID-19. Otázkou je, zmenili sme naše návyky? … The post Funguje lockdown? Pozrite sa, v akej miere sme obmedzili náš pohyb podľa správy Mobility Report od Google appeared first on Vosveteit.sk.
 • Funguje lockdown? Pozrite sa, v akej miere sme obmedzili náš pohyb podľa správy Mobility Report od Google
 • Vosveteit.sk
 • datum vydání: 6/12/2021 08:43:44 včera Jedna z nejžádanějších funkcí pro Google TV bude mít zpoždění
  Několik měsíců poté, co Google představil svůj Chromecast s Google TV slíbil, že do systému přinese možnost přepínání mezi uživatelskými profily. Původně bylo v plánu, že se tato novinka ukáže už v listopadu, což se ale nakonec nestalo. Na Google TV si jen tak uživatelský profil nepřepnete Zpoždění potvrdila také mluvčí společnosti Google, Ivy Hunt. […] Celý článek si můžete přečíst na Jedna z nejžádanějších funkcí pro Google TV bude mít zpoždění
 • Jedna z nejžádanějších funkcí pro Google TV bude mít zpoždění
 • datum vydání: 5/12/2021 18:47:50 2 dny Google Pixel Watch se ukazují na oficiálně vypadajících snímcích. Jak se vám líbí?
  Už několik let slýcháme o tom, že by mohl Google představit své vlastní chytré hodinky v podobě Pixel Watch. Přestože je americká firma stvořitelem systému Wear OS, vlastní hardware stále nemá a to i přes fakt, že koupila firmu Fitbit, která by ji mohla s vývojem výrazně pomoci. Začátkem roku leaker Jon Prosser zveřejnil první […] Celý článek si můžete přečíst na Google Pixel Watch se ukazují na oficiálně vypadajících snímcích. Jak se vám líbí?
 • Google Pixel Watch se ukazují na oficiálně vypadajících snímcích. Jak se vám líbí?
 • datum vydání: 4/12/2021 18:25:01 3 dny Google to s Pixel hodinkami nevzdal, nové informace vám udělají radost
  Operační systém Wear OS od Googlu to nemá jednoduché. Jeho vývoji nevěnoval gigant z Mountain View tolik pozornosti jako jiným produktům, přesto ho stále držel při životě. Ačkoli s příchodem (či spíše návratem) Samsungu k systému od Googlu svitla Wear OS naděje, stále ještě nemá své místo na slunci vybojováno. Oči mnoha fanoušků se upínaly k mytickým hodinkám Pixel Watch, které mají být referenčním zařízením a také pořádnou konkurencí pro Apple Watch. Google se nicméně k výrobě těchto hodinek neodhodlal a raději zaměřil své síly například na řadu Pixel. Podle zprávy serveru Insider ale poslední plamínek naděje na chytré hodinky od Googlu ještě nezhasl. Chytré hodinky s kódovým označením Rohan údajně připravují stejní lidé, jako ostatní produkty Pixel, tedy překvapivě mimo struktury Fitbitu, který má Google pod svými křídly od listopadu 2019. Údajně se máme těšit na klasické měření sportovních aktivit, senzor srdečního tepu a samozřejmě také operační systém Wear … Přečtěte si celý článek Google to s Pixel hodinkami nevzdal, nové informace vám udělají radost
 • Google to s Pixel hodinkami nevzdal, nové informace vám udělají radost
 • datum vydání: 4/12/2021 15:35:46 3 dny Nejlepší rozšíření pro Google Chrome: Ukládání na disk, audio z YouTube a seznamy úkolů
  Stejně jako každý víkend jsme si i tentokrát pro vás připravili výběr rozšíření pro webový prohlížeč Google Chrome, která nás nějakým způsobem zaujala. Save to Google Drive Jak název napovídá, rozšíření jménem Save to Google Drive vám usnadní a urychlí ukládání vybraného obsahu na váš Google Disk. S pomocí tohoto rozšíření můžete efektivně ukládat celé stránky, odkazy i mediální obsah, přizpůsobit si jednotlivé parametry a mnoho dalšího. […]
  datum vydání: 4/12/2021 10:41:50 3 dny Užitečná funkce aplikace Fotky Google míří na další Android telefony. Máte ji k dispozici?
  Telefony Google Pixel byly vůbec prvními mobily, které získaly funkci zabezpečená složka v aplikaci Fotky Google. Pomocí ní si můžete zamknout fotografie a videa na kód či otisk prstu. Google však slíbil, že se tato funkce dostane časem i do dalších Android telefonů, což začal před nějakým časem plnit. Nyní je však funkce dostupná na […] Celý článek si můžete přečíst na Užitečná funkce aplikace Fotky Google míří na další Android telefony. Máte ji k dispozici?
 • Užitečná funkce aplikace Fotky Google míří na další Android telefony. Máte ji k dispozici?
 • datum vydání: 3/12/2021 20:22:06 4 dny Ruská cenzura pro firmy Google a Meta. Za porušení zákona zaplatí pokutu
  Ruský cenzurní úřad Roskomnadzor zahájil právní kroky proti americkým internetovým společnostem Google a Meta, které by mohly vést k uvalení pokut odvozených od tržeb těchto podniků.
  datum vydání: 3/12/2021 20:20:24 4 dny Ruská cenzura pro firmy Google a Meta. Za porušení zákona zaplatí pokutu
  Ruský cenzurní úřad Roskomnadzor zahájil právní kroky proti americkým internetovým společnostem Google a Meta, které by mohly vést k uvalení pokut odvozených od tržeb těchto podniků.
  datum vydání: 3/12/2021 14:34:48 4 dny Rusko zahájilo právní kroky směřující k pokutám pro firmy Google a Meta
  Ruský cenzurní úřad Roskomnadzor zahájil právní kroky proti americkým internetovým společnostem Google a Meta, které by mohly vést k uvalení pokut odvozených od tržeb těchto podniků. Oznámil to moskevský soud. Roskomnadzor oběma podnikům takovými pokutami pohrozil už v listopadu, a to kvůli tomu, že firmy ze svých platforem opakovaně neodstraňují nezákonný obsah. Informuje o tom agentura Reuters.
  datum vydání: 3/12/2021 14:03:23 4 dny Import metrik z Facebook Ads do Google Data Studia
  Dobrý den, umí někdo pomoci s importem metrik z Facebook Ads do Google Data Studia? Nejlépe bez nutnosti používání placených nástrojů jako Supermetrics apod. Kontakt prosím na e-mail mojmir@eboost.cz Děkuji
 • mojmir@eboost.cz
 • datum vydání: 3/12/2021 09:28:03 4 dny Správy od Google dostávajú zaujímavú funkciu „Štuchnutia“. Funkcia je zatiaľ dostupnou pre obmedzený počet používateľov
  Mnohí z nás si určite spomenú ešte na funkciu „Nudges“, resp. Štuchnutia, s ktorými sme sa mohli v minulosti stretnúť naprieč sociálnou sieťou Facebook. Táto funkcia išla však plynúcim časom do úzadia a dnes si na ňu málokto spomenie. S podobnou funkciou prichádza tentokrát i Google v súvislosti s aplikáciou Správy. V aplikácii Správy sa … The post Správy od Google dostávajú zaujímavú funkciu „Štuchnutia“. Funkcia je zatiaľ dostupnou pre obmedzený počet používateľov appeared first on Vosveteit.sk.
 • Správy od Google dostávajú zaujímavú funkciu „Štuchnutia“. Funkcia je zatiaľ dostupnou pre obmedzený počet používateľov
 • Vosveteit.sk
 • datum vydání: 3/12/2021 08:45:59 4 dny Google naděluje další funkce: Včetně jedné skvělé pro Android Auto
  Americký Google začal poslední dobou oznamovat příchod zajímavých funkcí pohromadě a nyní je tu další vlna. Jen pár dní poté, co podobným způsobem vypustil novinky pro své Mapy, tu máme soupis několika přicházejících vychytávek většinou dostupných pro celý Android obecně. Je mezi nimi například i zjednodušená možnost odpovídaní na zprávy v prostředí Android Auto. Nastavení […] Celý článek si můžete přečíst na Google naděluje další funkce: Včetně jedné skvělé pro Android Auto
 • Google naděluje další funkce: Včetně jedné skvělé pro Android Auto
 • datum vydání: 3/12/2021 06:15:17 4 dny Ako si môžete v aplikácii Správy od Google zapnúť ochranu pred spamovými SMS a prečo by ste tak hneď mali spraviť?!
  Posledné týždne spolu so sebou priniesli i zvýšenú aktivitu rôznych útočníkov, ktorí sa snažia využiť našu chvíľkovú nepozornosť, aby sa obohatili na náš úkor. Dobrým príklad sú správy, a to ako e-mailové, tak i SMS, ktoré sa tvária ako Slovenskej pošty a pýtajú od ľudí peniaze za doručenie balíka. V skutočnosti ide však o podvod … The post Ako si môžete v aplikácii Správy od Google zapnúť ochranu pred spamovými SMS a prečo by ste tak hneď mali spraviť?! appeared first on Vosveteit.sk.
 • Ako si môžete v aplikácii Správy od Google zapnúť ochranu pred spamovými SMS a prečo by ste tak hneď mali spraviť?!
 • Vosveteit.sk
 • staré Zločin sa nevypláca: Google Earth pomáha policajtom nájsť skryté marihuanové polia
  Ak ste strávili nejaký čas v aplikácii Google Earth, určite ste natrafili na pár zvláštnych vecí. Či už ide o opustené lode, prevrátené autá, alebo zvláštne kresby, nachádzajúce sa takmer na každom kontinente. Google Earth, alebo v tomto prípade aj Google Street View je plný zvláštností, ktoré si nedokážeme vysvetliť. Napriek tomu má táto aplikácia … The post Zločin sa nevypláca: Google Earth pomáha policajtom nájsť skryté marihuanové polia appeared first on Vosveteit.sk.
 • Zločin sa nevypláca: Google Earth pomáha policajtom nájsť skryté marihuanové polia
 • Vosveteit.sk
 • staré Google odhalil nové funkce pro Android. S telefonem odemknete i auto
  Během včerejšího dne oznámil Google spoustu nových funkcí, které jsou nebo již brzy budou k dispozici na zařízeních s Androidem. Tou nejzajímavější je bezesporu funkce digitálních klíčů od auta. Ta umožní svým uživatelům využít svůj smartphone k odemykání a zamykání svého auta. Využití nové vychytávky je v současné chvíli značně omezené, protože ji momentálně využijí jen majitelé telefonů Pixel 6, Pixel 6 Pro a Samsung Galaxy S21, a to ještě jen v některých zemích a pouze v případě, že vlastní některé z aut značky BMW, které je s novou funkcí kompatibilní. Troufnu si nicméně odhadnout, že se podpora této funkce co nevidět značně rozšíří, a to jak o podporované smartphony, tak kompatibilní automobily a země, ve kterých bude k dispozici. Další novinkou je tzv. Rodinný zvonek (Family bell), který bude nejen vás, ale i celou vaši rodinu informovat o důležitých momentech, které vás v daný den čekají. Vzhledem k tomu, … Přečtěte si celý článek Google odhalil nové funkce pro Android. S telefonem odemknete i auto
 • Google odhalil nové funkce pro Android. S telefonem odemknete i auto
 • staré Google uvoľňuje v našom regióne pre aplikáciu Fotky funkciu, ktorá umožňuje skryť citlivý obsah. Tu ju nájdete!
  Asi každý z nás má v smartfóne veci, ktoré by sme nechceli, aby videli iné osoby. Za týmto účelom rôzni výrobcovia smartfónov ponúkajú špeciálne funkcie. Napríklad Xiaomi ponúka možnosť uzamknutia priečnikov, či špeciálny režim „druhého profilu“, prostredníctvom ktorého môžete obmedziť niekomu, aby pristupoval k častiam smartfónu, ku ktorým nechcete, aby mal prístup. Podobný režim, ako … The post Google uvoľňuje v našom regióne pre aplikáciu Fotky funkciu, ktorá umožňuje skryť citlivý obsah. Tu ju nájdete! appeared first on Vosveteit.sk.
 • Google uvoľňuje v našom regióne pre aplikáciu Fotky funkciu, ktorá umožňuje skryť citlivý obsah. Tu ju nájdete!
 • Vosveteit.sk
 • staré Google sľubuje tieto nové funkcie pre Android a to ešte do konca roka. Ktoré z nich budete používať?
  Android je v súčasnosti najrozšírenejší mobilný operačný systém na svete a preto sa o neho musí Google vzorne starať, aby ním aj zostal. Najnovšie spoločnosť Google prostredníctvom svojho blogu oznamuje nie jednu, ale hneď niekoľko nových funkcií. Poďme sa spolu teraz pozrieť, o čo konkrétne ide. „Family Bell“ vás upozorní na dôležité udalosti Prvou novinkou … The post Google sľubuje tieto nové funkcie pre Android a to ešte do konca roka. Ktoré z nich budete používať? appeared first on Vosveteit.sk.
 • Google sľubuje tieto nové funkcie pre Android a to ešte do konca roka. Ktoré z nich budete používať?
 • Vosveteit.sk
 • staré Google myslí na stávající Androidy. Před Vánoci nadělí aktualizační balíček s novými funkcemi a vylepšeními
  staré Tisíce Čechů mohou pochválit Google za funkci, která jim zlepší život
  Možná si říkáte, že aplikací nebo služeb, kterými Google určitým způsobem zlepšuje život mnohým z nás, je přece spousta. Tak proč by měla být nějaká další funkce výjimečnější a stojí za takový nadpis? Pointa se ukrývá v tom, že jde o nástroj určený zrakově postiženým lidem, kteří jsou na tom při práci s počítači a […] Celý článek si můžete přečíst na Tisíce Čechů mohou pochválit Google za funkci, která jim zlepší život
 • Tisíce Čechů mohou pochválit Google za funkci, která jim zlepší život
 • staré Google v tichosti vydal Android TV 12. Známe hlavní změny
  Pár týdnů po globálním vypuštění očekávaného systému Android 12 primárně pro telefony a tablety připravil Google také finální podobu televizního prostředí Android TV 12. Na stránce pro vývojáře je už nyní ke stažení a testování dostupné finální vydání. Systém se dá také manuálně stáhnout, nicméně zatím vůbec není jasné, do kterých zařízení a kdy oficiálně […] Celý článek si můžete přečíst na Google v tichosti vydal Android TV 12. Známe hlavní změny
 • Google v tichosti vydal Android TV 12. Známe hlavní změny
 • staré Firma dostala 40 miliard na umělé slunce. Věří jí Gates, Soros i Google
  Společnost CFS, která vyvíjí elektrárnu využívající principu jaderné fúze, získala od investorů 1,8 miliardy dolarů, tedy zhruba 40 miliard korun. Mezi investory jsou Google, Bill Gates i George Soros.
  staré Základní Aplikace Google dostane lehčí ovládání jednou rukou
  Obří displej a malé ruce (s krátkým palcem). To je kombinace, která trápí nejednoho majitele chytrého telefonu. Naštěstí vrtá hlavou i vývojářům, kteří se snaží hledat způsoby, jak v aplikacích tuto nepříjemnost zmírňovat, případně úplně eliminovat. Výjimkou pochopitelně nejsou ani Google nástroje a právě základní vyhledávací aplikace amerického giganta se šikovného řešení v tomto směru […] Celý článek si můžete přečíst na Základní Aplikace Google dostane lehčí ovládání jednou rukou
 • Základní Aplikace Google dostane lehčí ovládání jednou rukou
 • staré Pavel Ungr o SEO na WebTop100: co lze čekat od Google a Seznamu pro rok 2022
  SEO je disciplína, bez které se online marketéři a jejich weby neobejdou. Jaké změny na nás čekají v roce 2022? A dají se vůbec odněkud dostat relevantní data a predikce? Přední český SEO odborník Pavel Ungr vás asi zklame – nedají. Co s tím?
  staré Google Play vyhlásil nejlepší aplikace roku 2021. Tady jsou oceněné vítězné tituly i hry pro Android
  staré Rusko znovu pokutovalo Google za zakázaný obsah
  Soud v Rusku tento týden znovu pokutoval americkou internetovou společnost Google. Podle agentury Reuters jí nařídil zaplatit tři miliony rublů (přes 910 000 Kč), protože nesmazala obsah považovaný v zemi za nelegální. Moskva i Google jsou v dlouhodobém sporu.
  staré Google Play aplikace a hry zdarma po omezenou dobu: co umí Graphie za 69,99 Kč?
  Stejně jako každé úterý vám i toto přinášíme souhrn nejzajímavějších aplikací a her, které jsou momentálně dočasně zdarma. Zaujala nás třeba aplikace Graphie, která umí upravovat EXIF soubory, ale na své si přijdou také milovníci her. Google Play Android aplikace zdarma Aplikace Graphie – EXIF editor dělá přesně to, podle čeho se jmenuje. Můžete v […] Celý článek si můžete přečíst na Google Play aplikace a hry zdarma po omezenou dobu: co umí Graphie za 69,99 Kč?
 • Google Play aplikace a hry zdarma po omezenou dobu: co umí Graphie za 69,99 Kč?
 • staré Už nejen Apple a Google. Také Microsoft čelí v Evropě stížnostem kvůli zneužívání monopolního postavení
  Americký technologický gigant Microsoft dostal od Evropské komise v minulosti pokuty v hodnotě 2,2 miliardy dolarů za to, že bránil propojení svého operačního systému Windows se serverovými produkty konkurence, a za to, že nedával uživatelům výběr...
  staré Google recaptcha v3 - wordpress - Divi theme
  Dobrý den, na jednom projektu používáme starší Divi theme, které v kontaktním formuláři ještě nemá tuto možnost https://www.peeayecreative.com/how-t...-optin-module/ Na webu je 1 kontaktní formulář na straně "kontakt" a na straně "homepage". Je stejný, ale na 2 místech. Potřebuji tam přidat Google recaptcha v3, klíče mám vygenerované. Děkuji
 • https://www.peeayecreative.com/how-t...-optin-module/
 • staré Už nejen Apple a Google, stížnostem kvůli zneužívání monopolního postavení čelí i Microsoft
  Microsoft dostal od Evropské komise v minulosti pokuty v hodnotě 2,2 miliardy dolarů za to, že bránil propojení Windows se serverovými produkty konkurence, a za to, že nedával uživatelům výběr při používání internetového prohlížeče. Nyní může dostat...
  staré Alternativy Zoom, Google Meet, Microsoft Teams apod?
  Jaké byste doporučili alternativy pro Zoom, Google Meet, Microsoft Teams apod.? Osvědčuje se mi Jitsi Meet: https://meet.jit.si/ a zaujaly mě Quill: https://quill.chat/ a také Around: https://www.around.co/
 • https://meet.jit.si/
 • https://quill.chat/
 • https://www.around.co/
 • staré Google vypočítá jednoduché matematické příklady. Ukáže i podrobný postup řešení
  Ostříleným internetovým borcům patrně nemusíme představovat webovou aplikaci Wolfram Alpha, která (kromě spousty dalších věcí) umí pomoci s řešením matematických příkladů. Podobná funkce je (možná poněkud překvapivě) k dispozici i v rámci internetového vyhledávače Google. Hned v úvodu je vhodné ...
  staré Zajímavé odhalení: měl mít vlastní čipset už loňský Google Pixel 5?
  Pokud pravidelně sledujete YouTubera MKBHD, pravděpodobně jste si všimli nového videa týkající se telefonů od Googlu. V jeho průběhu však Marques sdělil poměrně zajímavou informaci, která se týkala čipsetu Tensor. Google Tensor byl prý odložen Dle jeho slov Google plánoval tento čipset představit již před rokem při příležitosti představení modelu Google Pixel 5, ale na […] Celý článek si můžete přečíst na Zajímavé odhalení: měl mít vlastní čipset už loňský Google Pixel 5?
 • Zajímavé odhalení: měl mít vlastní čipset už loňský Google Pixel 5?
 • staré Nejlepší rozšíření pro Google Chrome: Umění, zprávy z oblasti vývoje a práce s barvami
  Stejně jako každý víkend jsme si i tentokrát pro vás připravili výběr rozšíření pro webový prohlížeč Google Chrome, která nás nějakým způsobem zaujala. Google Arts & Culture Rozšíření Google Arts & Culture potěší – podobně jako stejnojmenná aplikace – všechny milovníky umění. Umožní vám objevovat nová i důvěrně známá umělecká díla pokaždé, když na vašem prohlížeči otevřete novou kartu. Můžete se těšit na neustálý přísun uměleckých děl […]
  staré Obrázky produktů ve výsledcích vyhledávání Google
  Jak se dá docílit toho, aby se zobrazovaly ve výsledcích vyhledávání fotky produktů, jako to je třeba zde?
  staré Google a Apple porušovali pravidlá, tvrdia regulačné úrady. Musia zaplatiť milióny €!
  Na nekalé praktiky dvoch veľkých technologických rivalov, spoločnosti Google a Apple, si najnovšie posvietil Taliansky úrad pre hospodársku súťaž (AGCM). Úrad oboch technologických gigantov obvinil z agresívnych praktík, ktorými obe spoločnosti nútia používateľov akceptovať podmienky spojené s komerčným využívaním údajov o používateľoch. Obe spoločnosti si tak od talianskych autorít vyslúžili pokutu vo výške 10 miliónov … The post Google a Apple porušovali pravidlá, tvrdia regulačné úrady. Musia zaplatiť milióny €! appeared first on Vosveteit.sk.
 • Google a Apple porušovali pravidlá, tvrdia regulačné úrady. Musia zaplatiť milióny €!
 • Vosveteit.sk
 • staré Google FreddieMeter vám řekne, jestli zpíváte jako legenda
  Freddie Mercury byl bezesporu jedním z nejlepších zpěváků celé hudební historie. V očích mnoha fanoušků dokonce ten úplně nejlepší. Pokud si s ním či celou jeho kapelou Queen občas v autě, v práci nebo jen tak doma pozpěvujete ty nejslavnější fláky (ať hodí kamenem, kdo to nikdy nedělal), určitě jste se nechali unést a představovali […] Celý článek si můžete přečíst na Google FreddieMeter vám řekne, jestli zpíváte jako legenda
 • Google FreddieMeter vám řekne, jestli zpíváte jako legenda
 • staré GOOGLEADS / SKLIK / Facebook Ads
  GOOGLEADS / SKLIK / Facebook / (Garance Google Partner - pro nové účty 1500,- Kč kredit zdarma) -Založení / Nastavení / Optimalizace / Audit -Následné zvyšování efektivity. Pro efektivnější nastavení používám údaje z Google Analytics a YouTube Analytics. -Vyhodnocování úspěšnosti PPC kampaní + měsíční report samozřejmostí + vysvětlení reportu na schůzce (Praha) nebo Skypecall. -Vytvoření a implementace bannerů. -Vytvoření bannerů pro Branding Proč zrovna já? :) -Jsem Google partner, veškerá certifikace (video, obsahová síť, vyhledávání a Google Nákupy) ZDE -Reference, jak funguji mám na ppckonzultant.com -Profil na volné noze ZDE -AUDIT účtu od 5500 Kč Najdu chyby, které vám ušetří desetitisíce měsíčně! -ZDARMA kredit v hodnotě 1500,- Kč (platí pro nové účty) -Férové ceny: CENÍK -Hraji fér = Přesně ukáži, kde v účtu zkontrolovat, kolik jsem toho za den/týden/měsíc udělal. Kontakt: tel & whatsap: 606 822 513 email: ppc.kampane.efektivne@gmail.com
 • ZDE
 • ppckonzultant.com
 • ZDE
 • CENÍK
 • ppc.kampane.efektivne@gmail.com
 • staré Google Pixel 6a nakonec zřejmě dostane Tensor. Budeme se však muset spokojit s horším fotoaparátem
  Je tomu jen pár dní, co jsme vás informovali možném příchodu telefonu Google Pixel 6a. Respektive, bylo by hodně překvapivé kdyby se jedna z nejúspěšnějších řad od americké firmy nedočkala nástupce. V předchozím článku jsme vám ukazovali první neoficiální rendery a zmiňovali jsme, že by se měl telefon dočkat stejného 50Mpx hlavního snímače a možná […] Celý článek si můžete přečíst na Google Pixel 6a nakonec zřejmě dostane Tensor. Budeme se však muset spokojit s horším fotoaparátem
 • Google Pixel 6a nakonec zřejmě dostane Tensor. Budeme se však muset spokojit s horším fotoaparátem
 • staré Sony Bravia X95J: Kontrolovaná tma i bez OLED panelu a k tomu služby Google TV
  Vánoční pohádky, moderní videohry, populární sportovní utkání, v nejhorším i televizní zpravodajství. To všechno musí zvládnout špičková televize – ve dne, v noci a ideálně i hodiny v jednom zátahu. Ukázat obraz z televizního vysílání nebo ze...
  staré PPC pro dětský obchod (Shoptet) - FB a Google
  Dobrý den, jsem výhradní dovozce dětského zboží značek Moni, Cangaroo a Byox do ČR a SR a hledám akutně někoho na správu PPC na FB a Google pro můj B2C e-shop tvojemamka.cz. E-shop je napojený na...
  staré Google Analytics - Filtr měření
  Zdravím, potřeboval bych pomoci s filtrací provozu v Google Analytics. Je tu někdo, kdo by mi nyní dokázal poradit? Budu rád za zprávu zde na webtrhu. Děkuji moc!
  staré Orange začal predávať telefóny Honor s Google službami. Pridal aj čističku vzduchu či AirPods
  Po rokoch sa vrátila aj legendárna Nokia 6310.
  staré Jak nastavit konverzní akci Google Ads ve WordPressu
  Jak měřit konverze Google Ads ve WordPressu? Existuje několik možností: Import cílů z Google Analytics Měření konverzí v Google Tag Manageru Měření konverzí Google Ads v kódu stránky… Článek Jak nastavit konverzní akci Google Ads ve WordPressu se nejdříve objevil na Blog Write.cz.
 • Jak nastavit konverzní akci Google Ads ve WordPressu
 • Blog Write.cz
 • staré Google Play testuje reakce uživatelů. Některým mizí důležité detaily aplikací, jiným zase přibyla nová sekce
  Google v posledních dnech a týdnech testuje reakce uživatelů na novinky Obchodu Play, které se v mobilní aplikaci objevují zcela náhodně. Některá skupina uživatelů v minulých dnech a týdnech přišla o zobrazení velmi důležitých detailů, konkrétně chybí datum poslední aktualizace aplikace. To běžně ...
  staré Google, Facebook či Twitter. Technologičtí giganti musí mít kancelář v Rusku
  Ruský cenzurní úřad Roskomnadzor zveřejnil seznam zahraničních firem, po kterých požaduje, aby měly do konce roku 2021 oficiální zastoupení na ruské půdě. Zařadil mezi ně 13 technologických gigantů, jako je Google, Facebook či Twitter. Uvedla to agentura Reuters, podle které není jasné, co úřad zastoupením myslí, protože na soupis se dostaly i společnosti, které v Rusku kanceláře mají.
  staré Google chystá lacnejší Pixel 6a s čipom Tensor. Má vyzerať ako drahšie modely
  Hoci vraj bude telefón pripomínať vlajkové lode, údajne ponúkne slabší hlavný fotoaparát.
  staré Výkonnostní online marketing __ Facebook Ads / Google Ads_ ZÁRUKA VRÁCENÍ PENĚZ
  _Zvýším vaše prodeje díky výkonnostnímu online marketingu, zejména přes pokročilý nástroj Facebook Ads, kterému momentálně věnuji největší pozornost._ Soustředím se na cílený prodej produktů a...
  staré Jak snížit náklady na konverzi v Google Ads
  -Po přihlášení do Vašeho účtu klikněte na kampaň, jejíž náklady chcete optimalizovat. -Zobrazte si klíčová slova. -Přidejte si do reportu sloupce z aukce - Impr. (Top) % a Impr. (Abs. Top)%. -A...
  staré Google se naučí zobrazovat reakce z Apple iMessage. Využije k tomu emoji
  Apple před pár lety ve zprávách iMessage přišel s možností reakcí na konkrétní zprávy podobně jako to umí i některé další messengery. Narozdíl od nich však je nevýhodou, že to funguje pouze v rámci iMessage na iPhonech. Sílou zvyku a taky integrací iMessage do aplikací zprávy se však běžně stává, ...
  staré Wear OS drží nad vodou Samsung, který posílil v segmentu hodinek. A Google si může mnout ruce
  Agentura Counterpoin Research publikovala statistiky nositelností za uplynulé třetí čtvrtletí, z nichž vyplývají zajímavé závěry. Ukazuje se, že z užší spolupráce Googlu a Samsungu profitovaly obě firmy rovným dílem. V prvním případě si výrazně přilepšil operační systém Wear OS. Zatímco v první ...
  staré Uniklé specifikace Google Pixel 6a: Hlavní foťák má potěšit
  Je to sice jen pár týdnů, kdy Google představil telefony z nové řady Pixel 6, nicméně i kvůli jejich velké nedostupnosti se už mluví o tom, kdy a jací budou pokračovatelé. Dle tradice se nejvíc skloňuje a očekává modelové označení Google Pixel 6a a kolotoč spekulací a “úniků” pomalu nabírá na obrátkách. Aktuálně propírané údajné […] Celý článek si můžete přečíst na Uniklé specifikace Google Pixel 6a: Hlavní foťák má potěšit
 • Uniklé specifikace Google Pixel 6a: Hlavní foťák má potěšit
 • staré Google Play aplikace a hry zdarma po omezenou dobu: co umí Scalar Pro za 69,99 Kč?
  Je úterý, což znamená že můžete tradičně počítat s naším seriálem Google Play aplikace a hry zdarma po omezenou dobu. Přinášíme vám hned 7 aplikací a 12 her, které jsou nyní zdarma. Zaujala nás třeba aplikace Scalar Pro — nejpokročilejší vědecká kalkulačka, kterou si uživatelé chválí a normálně vychází na 69,99 Kč. Google Play Android […] Celý článek si můžete přečíst na Google Play aplikace a hry zdarma po omezenou dobu: co umí Scalar Pro za 69,99 Kč?
 • Google Play aplikace a hry zdarma po omezenou dobu: co umí Scalar Pro za 69,99 Kč?
 • staré Ako môžete používať Google Mapy aj bez prístupu k internetu? Túto funkciu neprehliadajte!
  V súčasnosti jednou z najpoužívanejších navigácií, či nástrojov súvisiacich s mapami, sú Google Mapy. Okrem toho, že aplikácia ponúka podrobné mapové podklady, tak  disponuje aj viacerými šikovnými funkciami. Je však aplikácia bez prístupu k internetu nepoužiteľnou? Určite nie. Ako môžete mapy používať bez aktívneho prístupu k internetu Hoci dnes mnohí z nás už disponujú aktívnym … The post Ako môžete používať Google Mapy aj bez prístupu k internetu? Túto funkciu neprehliadajte! appeared first on Vosveteit.sk.
 • Ako môžete používať Google Mapy aj bez prístupu k internetu? Túto funkciu neprehliadajte!
 • Vosveteit.sk
 • staré Hledáme specialistu na reklamní kampaně (Facebook, Instagram, Google Ads)
  Dobrý den,  hledáme specialistu pouze s prokazatelnými výsledky pro vytvoření a správu reklam pro naši společnost na Facebooku, Instagramu a v minimální míře Google Ads. Už několikrát jsme se...
  staré Zprávy Google budou zobrazovat reakce iMessage. Je to malý a možná zbytečný krok
  Existuje lepší chatovací platforma, než kterou je iMessage? Co se funkcí týče, možná ano. Co se ale týká uživatelské přívětivosti a celkové implementace do systému iOS, nikoli. Celé to má jen jednu pihu na kráse, a tou je samozřejmě komunikace s druhou stranou, která vlastní zařízení s Androidem. Google se však nyní snaží tuto konverzace o něco vylepšit.  Pokud komunikujete skrze iMessage s druhou stranou vlastnící zařízení s platformou […]
  staré Vychází Google Chrome 97 beta. Přináší nové funkce ochrany soukromí
  Google před nedávnem vydal novou verzi svého prohlížeče Chrome s číslovkou 96, která kromě jiného také upravuje uživatelské rozhraní tak, aby odpovídalo vzhledu Windows 11. Spolu s touto verzí se začala šířit také beta Chrome 97, která upravuje funkce ochrany soukromí. Google Chrome 97 beta vychází Nově naleznete všechny údaje o webech na jednom místě, […] Celý článek si můžete přečíst na Vychází Google Chrome 97 beta. Přináší nové funkce ochrany soukromí
 • Vychází Google Chrome 97 beta. Přináší nové funkce ochrany soukromí
 • staré Google Alerts: Takto si môžete zapnúť službu, prostredníctvom ktorej budete upozornený na zaujímavý obsah na internete
  Mnohí z nás pristupujú k najnovším správam prostredníctvom sociálnych sietí, najmä Facebooku. Prípadne prostredníctvom aplikácií, ako sú Google Správy, či kanál objaviť v prehliadači Chrome a podobne. Ide o služby, ktoré sú medzi používateľmi nesmierne populárne. Majú však jeden háčik, obsah ktorý vidíme, vieme ovplyvniť len nepriamo. Algoritmy, ktoré nám zobrazujú obsah fungujú najmä na … The post Google Alerts: Takto si môžete zapnúť službu, prostredníctvom ktorej budete upozornený na zaujímavý obsah na internete appeared first on Vosveteit.sk.
 • Google Alerts: Takto si môžete zapnúť službu, prostredníctvom ktorej budete upozornený na zaujímavý obsah na internete
 • Vosveteit.sk
 • staré Google přiznal barvu: Pixel 6 se nabíjí skutečně pomaleji
  Když jsme testovali Google Pixel 6, zdálo se nám, že se telefon nabíjí o poznání pomaleji než ostatní telefony s 30W nabíjením a podobnou kapacitou baterie. Později přišel web AndroidAuthority s podrobným testem, který ukázal že se telefon nabíjí výkonem maximálně 22 W. A nyní Google tuto skutečnost přiznal. Google Pixel 6 se nenabíjí 30 […] Celý článek si můžete přečíst na Google přiznal barvu: Pixel 6 se nabíjí skutečně pomaleji
 • Google přiznal barvu: Pixel 6 se nabíjí skutečně pomaleji
 • staré Na světě jsou první rendery Pixelu 6a. Google u dalších telefonů vsadí na známý design
  Nové Pixely 6 se na trhu ještě neohřály, a už se začínají objevovat informace o „ořezaném“ Pixelu 6a. I přesto, že se bude jednat o nástupce Pixelu 5a, začne Google s čistým štítem. Podle zveřejněných renderů je zřejmé, že se novinka designově vzhlédne právě v Pixelu 6. Pixel 6a zřejmě na první ...
  staré Máte Windows 11? Google Chrome bude nyní hezčí
  Před pár dny vydal Google nový Chrome ve verzi 96, který přidává kromě jiného také nový vzhled, který je lépe uzpůsobený systému Windows 11. Nová verze by měla být nyní dostupná všem uživatelům, takže pokud nový systém máte, není na co čekat. Google Chrome přizpůsobil svůj vzhled Windows 11 Chrome 96 upravuje především rohy aplikace, […] Celý článek si můžete přečíst na Máte Windows 11? Google Chrome bude nyní hezčí
 • Máte Windows 11? Google Chrome bude nyní hezčí
 • staré Jak nainstalovat Google Play do Windows 11? (podrobný návod)
  Microsoft před nedávnem umožnil instalovat do Windows 11 aplikace navržené pro Android, zatím však pouze Insiderům v testovacím kanále Beta, a nově i v kanále Dev. Oficiální cestou lze do Windows 11 dostat prvních padesát aplikací skrze obchod Amazon App Store, ovšem záhy se objevily návody, jak toto omezení obejít a nainstalovat do Windows 11 téměř libovolnou androidovou aplikaci. Italský student vystupující na Twitteru pod nickem ADeltaX se však dostal ještě dál a zprovoznil ve Windows 11 celý obchod Google Play. My jsme si vyzkoušeli, že jeho postup skutečně funguje. Google Play ve Windows 11? Jde to, ale… Ještě než se dostaneme k tomu, jak obchod Google Play ve Windows 11 zprovoznit, musíme vás upozornit, že výsledek není schválen společností Google a porušuje smlouvu o službách Play. Jedná se navíc o poměrně složitý a zdlouhavý proces, který se nemusí podařit hned napoprvé – pracuje se v Linuxu, příkazovém řádku a … Přečtěte si celý článek Jak nainstalovat Google Play do Windows 11? (podrobný návod)
 • Jak nainstalovat Google Play do Windows 11? (podrobný návod)
 • staré Jak jednoduše zvýšit počet konverzí z vyhledávače Google
  -Nainstalujte si Google Search Console službu, je to zdarma. -Nechte ji alespoň měsíc běžet, aby nasbírala nějaká data. -Pak si ji otevřete, zobrazte si cílové stránky a exportujte si data do...
  staré Nejlepší rozšíření pro Google Chrome: Kontrola obsahu Facebooku, úprava fotografií a klávesové zkratky
  Stejně jako každý víkend jsme si i tentokrát pro vás připravili výběr rozšíření pro webový prohlížeč Google Chrome, která nás nějakým způsobem zaujala. News Feed Eradicator for Facebook Pokud Facebook používáte rozumně, může se za určitých okolností jednat o velice užitečný nástroj. Facebook je ale zároveň návykový, a spousta jeho obsahu vás zbytečně rozptyluje a zdržuje. Pokud chcete účinně vyfiltrovat kanál novinek, můžete k tomuto účelu použít […]
  staré Google pracuje na funkcii, ktorou chce „okoreniť“ komunikáciu cez aplikáciu Správy
  Google pracuje na nových možnostiach, ako budeme môcť reagovať na správy. Mnohí z nás za účelom komunikácie používajú Messenger, aplikáciu od Meta (Facebooku), ktorá umožňuje reagovať na správy pomocou emoji. Prípadne iMessage, ktorú dobre poznajú používatelia iPhone telefónov. Na obdobnej funkcii pracuje i WhatsApp, sesterská aplikácia Messengeru. Najnovšie informácie, na ktoré poukazuje portál 9to5google.com naznačujú, … The post Google pracuje na funkcii, ktorou chce „okoreniť“ komunikáciu cez aplikáciu Správy appeared first on Vosveteit.sk.
 • Google pracuje na funkcii, ktorou chce „okoreniť“ komunikáciu cez aplikáciu Správy
 • Vosveteit.sk
 • staré Německý Google Store odstartoval Black Friday slevy. Mrkněte
  Jak jsme vás minulý týden informovali, Google po celém světě naplánoval ve svých obchodech Black Friday slevy. Akce se týká také německého online Storu, odkud se dá díky šikovné kličce objednávat i z ČR. Proto by vám nemělo uniknout, co si pro zájemce americký gigant a jeho e-shop u našich západních sousedů přichystal. Ještě před […] Celý článek si můžete přečíst na Německý Google Store odstartoval Black Friday slevy. Mrkněte
 • Německý Google Store odstartoval Black Friday slevy. Mrkněte
 • staré Pipedrive rozšiřuje svůj marketplace na téměř 300 aplikací. Přibyl Zoom, Google Workspace nebo Microsoft Teams
  Startup Pipedrive, který vyvíjí komplexní CRM platformu pro zvyšování prodejů, rozšířil svůj marketplace o sedm nových aplikací. Mezi ně zařadil i nejvýznamnější komunikační nástroje od Googlu, Zoomu a Microsoftu. Z původních 15 integrací, které…
  staré Google podepsal s AFP pětiletou smlouvu na dodávání obsahu
  Americká internetová společnost Google bude platit francouzské tiskové agentuře Agence France-Presse (AFP) za obsah.
  staré Google připravil nový widget pro Gmail. Skousnete tu změnu?
  Android 12 je oficiálně venku, spousty výrobců už oznámily jeho osvojení v mnoha telefonech a Google mezitím dokončuje převlékání svých nástrojů do nového stylu Material You. Po samotných aplikacích přišly na řadu také widgety a jedním z posledních je ten pro Gmail. I ten už byl v některých mobilech zahlédnut a můžeme se tedy mrknout, […] Celý článek si můžete přečíst na Google připravil nový widget pro Gmail. Skousnete tu změnu?
 • Google připravil nový widget pro Gmail. Skousnete tu změnu?
 • staré Parádní Google Pixel 6 Pro dorazil do redakce. Co vás nejvíce zajímá?
  Už nějakou dobu využíváme Google Pixel 6 jako náš hlavní telefon a přinesli jsme vám na něj kompletní recenzi. Dnes nám z Německa dorazil také model Google Pixel 6 Pro, který se nám navíc podařilo sehnat v pěkné zlaté variantě Sorta Sunny. Naší SIM kartu tedy vkládáme do vylepšené verze a začínáme ji používat jako […] Celý článek si můžete přečíst na Parádní Google Pixel 6 Pro dorazil do redakce. Co vás nejvíce zajímá?
 • Parádní Google Pixel 6 Pro dorazil do redakce. Co vás nejvíce zajímá?
 • staré Google Mapy dostávajú štyri nové funkcie. Dve z nich sú dostupné i v našom regióne
  Google Mapy vo všeobecnosti patria medzi najpopulárnejšie aplikácie v oblasti navigácie. Čoraz populárnejšími sú však i medzi „nešoférmi“, dôvodom sú bohaté funkcie, ktoré nám vedia v mnohých prípadoch zjednodušiť fungovanie. Najnovšie spoločnosť prostredníctvom svojho blogu predstavuje štyri nové funkcie, ktoré sa chystá pre koncových používateľov distribuovať v najbližších dňoch až týždňoch. Poďme sa spolu pozrieť … The post Google Mapy dostávajú štyri nové funkcie. Dve z nich sú dostupné i v našom regióne appeared first on Vosveteit.sk.
 • Google Mapy dostávajú štyri nové funkcie. Dve z nich sú dostupné i v našom regióne
 • Vosveteit.sk
 • staré Google opäť raz predlžuje podporu pre Chrome na Windows 7 počítačoch
  Operačný systém Windows 7 je považovaný za jednu z najvydarenejších verzií Windowsu. To je pravdepodobne aj jeden z dôvodov, prečo sa táto verzia OS stále teší relatívne vysokej podpore a to aj napriek tomu, že od 15. januára 2020, nie je táto verzia operačného systému zo strany Microsoftu podporovanou. Podľa dát spoločnosti gs.statcounter.com, ku dnešnému … The post Google opäť raz predlžuje podporu pre Chrome na Windows 7 počítačoch appeared first on Vosveteit.sk.
 • Google opäť raz predlžuje podporu pre Chrome na Windows 7 počítačoch
 • Vosveteit.sk
 • staré Google podepsal s agenturou AFP pětiletou smlouvu na dodávání obsahu
  Paříž/Oakland (USA) - Americká internetová společnost Google bude platit francouzské tiskové agentuře Agence France-Presse (AFP) za obsah. Google ve středu oznámil, že s agenturou podepsal...
  staré Google podepsal s agenturou AFP pětiletou smlouvu na dodávání obsahu
  Paříž/Oakland (USA) - Americká internetová společnost Google bude platit francouzské tiskové agentuře Agence France-Presse (AFP) za obsah. Google ve středu oznámil, že s agenturou podepsal...
  staré Google podepsal s agenturou AFP pětiletou smlouvu na dodávání obsahu
  Americká internetová společnost Google bude platit francouzské tiskové agentuře Agence France-Presse (AFP) za obsah. Google ve středu oznámil, že s agenturou podepsal pětiletou smlouvu. Je to jedna z největších licenčních dohod podle nového francouzského zákona, uvedla agentura Reuters. Finanční podmínky dohody Google odmítl zveřejnit.
  staré Mapy Google globálně nadělují nové předvánoční funkce
  Vývojáři aplikace Mapy Google opět využili předvánočního období k tomu, aby do nástroje poslali pár “holiday” vychytávek a funkcí. Jde celkem o čtyři novinky, které jsme doposud buď vůbec neviděli, nebo se o nich psalo v souvislosti s omezeným beta testováním či zaváděním jen v některých regionech. Dvě funkce jsou v tuto chvíli zaváděny globálně, […] Celý článek si můžete přečíst na Mapy Google globálně nadělují nové předvánoční funkce
 • Mapy Google globálně nadělují nové předvánoční funkce
 • staré Nastavení Google Analytics ve WooCommerce
  Dobrý den, sháním někoho kdo dokáže správně implementovat kódy Google Analytics do e-shopu na WooCommerce. 
  staré Co když Google selže? Nabízí teď novou zábavnou hru
  Čím je Google nejznámější? Vyhledáváním. A víte, co se stane, když na zadanou frázi nic nenajde? V tuto chvíli zobrazí pouze stránku s textem “Na váš předmět vyhledávání nebyl nalezen žádný odkaz” a doporučí zkontrolovat či vyměnit zadaná slova. Do budoucna už to ale nejspíš taková nuda nebude. Na stránku bez výsledku vyhledávání totiž podle […] Celý článek si můžete přečíst na Co když Google selže? Nabízí teď novou zábavnou hru
 • Co když Google selže? Nabízí teď novou zábavnou hru
 • staré Bolest hlavy? Rakovina! Když se googlení příznaků stane samo diagnózou
  Bolí mě hlava, a tak si vygooglím, co může být příčinou. Internet mi však poví, že může jít jak o dehydrataci, tak třeba i o rakovinu. Češi jsou na googlení informací o svém zdraví odborníci. Symptomy si na internetu vyhledává až 62 procent lidí. Posedlost vyhledáváním příznaků nemocí – kyberchondrie – je však nebezpečná. Může způsobovat i úzkostné stavy.
  actual not cached