Registrace •  Přidání RSS zdroje
Kurzy ze dne: 06.12.2021 || EUR 25,420 || USD 22,521
úterý 7.prosince 2021, Týden: 50, Den roce: 341,  dnes má svátek Ambrož, zítra má svátek Květoslava
7.prosince 2021, Týden: 50, Den roce: 341,  dnes má svátek Ambrož


( Nalezeno 100 článků )

Testy zdarma asi končí. Neočkovaní je budou podstupovat prakticky každý den, slibuje Vojtěch

staré Testy zdarma asi končí. Neočkovaní je budou podstupovat prakticky každý den, slibuje Vojtěch
Se stoupajícími čísly covidové nákazy roste tlak na to, aby se co nejvíce lidí nechalo očkovat. Od prvního prosince by proto podle návrhu ministerstva zdravotnictví mělo skončit hrazení koronavirových testů z veřejného zdravotního pojištění. Cílem je snížit komfort lidí, kteří si dosud nedošli pro vakcínu....chcete vědět víc?
datum vydání: 7/12/2021 08:36:31 1-3 h Vědí, že vakcíny a testy jsou k ničemu. Hnízdil zašel o krok dál
Čtvrtého prosince proběhlo setkání Paralelní lékařské komory, tedy lékařů, kterým se nelíbí ani postup vlády proti covidu, ani vedení ČLK Milanem Kubkem. Do Domu lékařů nebyli vpuštěni, takže akce trvající hodinu a půl proběhla před budovou, na schodech. Na závěr držel proslov lékař Jan Hnízdil a nedržel se zkrátka. Prohlásil, že vládní organizace vědí, jak málo účinná jsou opatření i očkování. „Cíl je lidi zotročit, zdevastovat a ovládnout. To je celý cíl té akce, s tím, že k tomu jako záminka byl využit virus a medicína,“ myslí si a odhalil postup, jakým k tomuto zotročení mělo dojít.
datum vydání: 7/12/2021 07:21:16 dnes V pondělí testy potvrdily 15 541 nakažených. Nárůst oproti minulému týdnu opět zpomalil
V pondělí laboratoře v Česku odhalily 15 541 nakažených koronavirem, asi o dva tisíce méně než minulé pondělí. V mezitýdenním srovnání jde o pátý denní pokles v řadě. Opět se snížilo incidenční číslo, o tři setiny na 0,86 i reprodukční číslo.
datum vydání: 6/12/2021 15:24:33 včera Vir hatí školám lyže i plesy. Neočkovaní studenti budou mít asi smůlu, komplikací jsou testy
Neočkovaní žáci nejspíš přijdou o školní lyžařské kurzy. Jejich organizaci komplikuje testování. Maturanti se strachují, že je pandemie koronaviru připraví o plesy.
datum vydání: 6/12/2021 06:21:26 včera Na covid se v Česku používají špatné testy, tvrdí docent Balík
Hostem Luboše Palaty, evropského editora Deníku, byl v třetím dílu Podcastů UK ze série na téma „Covid je zpátky. A jak dál?“ doc. MUDr. Martin Balík, Ph.D., EDIC z Kliniky enesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny 1. Lékařské fakulty Univerzity Karlovy a Všeobecné fakultní nemocnice. Deník je mediálním partnerem projektu.
datum vydání: 4/12/2021 14:26:27 3 dny Přípravy na StarDance vrcholí: Nastěnka Kostková, bolavé koleno farářky a testy na covid!
V osmém kole mělo bojovat pět párů, ale Mirai (29) a tanečnice Lenka Nora Návorková měli pozitivní testy na covid a kvůli pravidlům BBC tak nemohou dále pokračovat. Jak se zbývající čtyři dvojice připravují na dnešní večer, kde předvedou další standardní i latinskoamerické tance? 
datum vydání: 4/12/2021 07:21:23 3 dny Koronavirus ONLINE: 17 659 nových případů za pátek, povinné očkování a další testy do škol
Epidemie koronaviru s mutací delta stále sužuje Česko, navíc se tu objevila už i varianta omikron. V pátek laboratoře zaznamenaly 17 659 pozitivních testů, je to však o 2700 méně než před týdnem. Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO) v pátek uvedl, že příští týden vyjde ve Sbírce zákonů ČR vyhláška o povinném očkování v Česku, a to od března příštího roku. Bude se týkat lidí 60+, zdravotníků, pracovníků v sociálních službách, policistů, hasičů - a to i dobrovolných, strážníků, mediků nebo studentů zdravotnických škol. A Správa státních hmotných rezerv (SSHR) vybrala dodavatele obou části soutěže na dodávku antigenních testů na covid-19 do škol. Dění kolem pandemie koronaviru sledujeme na Blesk.cz online.
datum vydání: 3/12/2021 23:56:24 4 dny Testy na profesionalitu
Vědci pomocí statistiky zjistili že zaostalost a bída je následkem amatérismu, z dálky zde mnoho amatérů vypadá jako profesionálové, pořád zde platí z díla se pozná, kdo je amatér a kdo je profesionál a je jedno jestli jde o dělníka nebo prezidenta! Všechny zániky; rodiny, organizace, hnutí, náboženství, politiky, ekonomiky, podniku, národa atd. jsou vždy způsobené amatérismem, ryba smrdí od hlavy! Teprve s odstupem dlouhé doby spatříme amatérské chyby, kterých jsme se dopouštěli, jak eliminovat amatérismus z naší civilizace optimálně, o tom to je! Nahradíme lidi za umělou inteligenci a roboty, nejsou zde lidi tak zde už není ani amatérismus, všechny snahy o to člověka evolučně zdokonalit jsou naivní a marné! Vše je zde o limitech, a to co už nejde zdokonalit to se musí novým nahradit, zaměstnavatelé potřebují zaměstnance, co pracují jako roboti, a tak jim vyhovíme a roboty pro ně vyrobíme, tak už nebudeme muset řešit to, že jsou s lidmi často problémy. Mnozí pitomci si myslí že jsou nenahraditelní, myslet znamená hovno vědět! The post Testy na profesionalitu appeared first on Guru Vit Kouba Bhagavan.
 • pitomci si myslí že jsou nenahraditelní
 • Testy na profesionalitu
 • Guru Vit Kouba Bhagavan
 • datum vydání: 3/12/2021 18:23:06 4 dny Koronavirus ONLINE: Povinné očkování v Česku od března, potvrdil Vojtěch. A další testy do škol
  Epidemie koronaviru s mutací delta stále sužuje Česko, navíc se tu objevila už i varianta omikron. Ve čtvrtek laboratoře zaznamenaly 18 582 pozitivních testů, je to však o 9300 méně než před týdnem. Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO) v pátek uvedl, že příští týden vyjde ve Sbírce zákonů ČR vyhláška o povinném očkování v Česku, a to od března příštího roku. Bude se týkat lidí 60+, zdravotníků, pracovníků v sociálních službách, policistů, hasičů - a to i dobrovolných, strážníků, mediků nebo studentů zdravotnických škol. A Správa státních hmotných rezerv (SSHR) vybrala dodavatele jedné části soutěže na dodávku antigenních testů na covid-19 do škol. Firma Targo Promotion dodá 12,2 milionu testů za 16,69 Kč za kus, celkem tedy za více než 203 milionů korun. Dění kolem pandemie koronaviru sledujeme na Blesk.cz online.
  datum vydání: 3/12/2021 17:29:53 4 dny Vyzkoušejte domácí testy abyste zjistili svůj zdravotní stav
  Při současném životním stylu nevěnujeme příliš pozornosti triviálním příznakům, které naše tělo dává najevo, pokud má nějaký problém. Většina z The post Vyzkoušejte domácí testy abyste zjistili svůj zdravotní stav appeared first on Mirdo.cz.
 • Vyzkoušejte domácí testy abyste zjistili svůj zdravotní stav
 • Mirdo.cz
 • staré Liberecký kraj omezil PCR testy pro samoplátce
  Liberecký kraj omezil PCR testování pro samoplátce, přednost mají odběry na doporučení lékařů a hygieniků. Kapacita laboratoří v regionu už nestačí. V úterý to uvedl krajský radní pro zdravotnictví Vladimír Richter (ODS).
  staré Třetí dávka, jinak testy pořád dokola. Vojtěch přitvrdil
  Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO) na online tiskové konferenci informoval, že se lidem bez třetí posilující dávky zkrátí platnost očkovacích certifikátů na devět měsíců. S třetí dávkou by měla být platnost na neurčito.
  staré Kdo přiletí z Jihoafrické republiky bude zastřelen. Je to levnější než testy, tvrdí Babiš
  Nová mutace omikron, která byla poprvé pozorována v Jihoafrické republice a kterou Světová zdravotnická organizace WHO označila za znepokojivou, budí obavy a vládní činitelé se napříč celým světem snaží zamezit jejímu rozšíření. Nejinak je tomu i u nás, kdy vláda pod vedením Andreje Babiše dělá vše možné, aby šíření omikronu na našem území zabránila.
  staré Ministerstvo školství hodlá u maturit trvale prodloužit čas na testy
  Maturanti možná získají od jara příštího roku delší čas na vypracování státních didaktických testů. Ministerstvo školství by jim ho chtělo prodloužit v češtině a cizím jazyce o 10 minut a v matematice o 15 minut. Vyplývá to z návrhu, kterým MŠMT plánuje změnit vyhlášku o podobě maturitních zkoušek. Podle úřadu se delší čas osvědčil v minulém školním roce. Novela by měla platit od 1. ledna.
  staré MŠMT chce u maturit prodloužit čas na testy, loni se to podle něj osvědčilo
  Praha - Maturanti získají možná od jara příštího roku delší čas na vypracování státních didaktických testů. Ministerstvo školství by jim ho chtělo prodloužit v češtině a cizím...
  staré Francie zpřísňuje pravidla pro cestující ze zemí mimo EU, bude chtít testy
  Cestující přijíždějící do Francie ze zemí mimo Evropskou unii se budou muset nově prokázat negativním testem na koronavirus starým maximálně 48 hodin, a to nehledě na to, zda jsou naočkovaní. Nenaočkovaní občané EU se pak budou muset prokázat testem ne starším než 24 hodin. Po jednání vlády to dnes řekl mluvčí kabinetu Gabriel Attal.
  staré Vše je jinak. Italské skiareály nakonec testy uznávají
  Italská vláda v minulém týdnu oznámila, že značně omezí neočkované osoby na volnočasových aktivitách. Pro vstup do restaurací, kin a podobně už nebude od pondělí stačit test a původně se mělo omezení vztahovat i na skiareály. Nakonec je ale vše jinak a testy jsou i podle informací na stránkách českého ministerstva zahraničí k lyžování dostačující.
  staré Fond Genesis prodává špičkovou českou laboratoř pro klinické testy. Vstoupí do ní investoři z Německa
  Největší český dodavatel klinických studií pro velké farmaceutické koncerny Quinta-Analytica mění majitele. Většinový podíl 85,9 procenta ve firmě, která letos založila dceřinou firmu v USA a čeká tržby 16 milionů eur (406 milionů korun), prodává po...
  staré Fond Genesis prodává špičkovou českou laboratoř pro klinické testy. Vstoupí do ní investoři z Německa
  Největší český dodavatel klinických studií pro velké farmaceutické koncerny Quinta-Analytica mění majitele. Většinový podíl 85,9 procenta ve firmě, která letos založila dceřinou firmu v USA a čeká tržby 16 milionů eur (406 milionů korun), prodává po...
  staré Až desetkrát více nakažených. Odpadní vody odhalily jiný nárůst než testy
  Jedním ze způsobů, jak popsat vývoj epidemie infekční nemoci nežli na základě diagnostických testů, je zkoumat složení odpadních vod, do kterých virus vylučujeme. Konkrétně výskyt covidu-19 sleduje Vysoká škola chemicko-technologická v Praze (VŠCHT). A právě podle dat zdejších expertů byl přes letošní letní měsíce záchyt pozitivních jedinců skrze testy nižší, než kolik infikovaných odpovídalo vzorkům vod.
  staré Na francouzských sjezdovkách stačí negativní testy. Platí ale jen jeden den
  Začátek lyžařské sezony se v Alpách značně zkomplikoval. Rakousko vyhlásilo minulý týden kompletní lockdown, v Itálii začnou na sjezdovkách od 6. prosince akceptovat pouze očkování či prodělání nemoci a Švýcarsko vstup podmiňuje karanténou. Ve Francii je situace zatím nejmírnější, země uznává i negativní testy, jejich platnost se však značně zkrátila.
  staré Očkovací místa v Karlovarském kraji mění provoz, na testy se nečeká
  Už den po objednání se lidé v Karlovarském kraji dostanou na testy na covid-19 v karlovarské nemocnici. Situace z jiných regionů, kde zájemci čekají i několik dní, tak v Karlových Varech nehrozí. Provoz pak mění očkovací místa. Třeba v Chodově začnou očkovat jednodávkovou vakcínou Janssen bez nutnosti registrace.
  staré Testy zahájil nejrychlejším časem Frijns, Mortara nejlepší v nácviku kvalifikace
  Předsezonní testy formule E ve Valencii – 1. den
  staré Testy po rizikovém kontaktu čekají i očkované, karanténě dál uniknou. Vláda poslechla experty
  Lidé očkovaní proti covidu-19 po významném kontaktu s nakaženým, například v domácnosti, budou muset pátý až sedmý den po kontaktu na PCR test. Do karantény ale před jeho negativním výsledkem dál nemusí. Novinářům to dnes při online tiskové konferenci řekl ministr zdravotnictví v demisi Adam Vojtěch (za ANO). Na dotaz ČTK doplnil, že hlavní hygienička už krajským hygienickým stanicím metodický pokyn rozeslala, takže platí ode dneška.
  staré Žena z Liberce se skutečně nakazila variantou omikron, testy to definitivně potvrdily
  Žena z Liberce, která se nakazila koronavirem, má variantu omikron. Definitivní výsledek testu v pondělí oznámila liberecká nemocnice. Jde o první potvrzený případ varianty v republice.
  staré Dost lží. Testy na covid? Takto. Vakcíny předělat. Doktorka Fialovi
  Mikrobioložka Hana Zelená, členka Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků, promluvila pro nadační fond Svědomí národa o covidu. Řekla například, že současná praxe, kdy je člověk považován za nemocného jen po testu, je špatná. Současná vakcína je podle ní lepší než nic, ale je určená na staré kmeny viru. A připomenula, že se odborníci chlubili, jak se dá vakcína snadno předělat na ty nové. Povinné očkování odmítá a každý lékař by si podle ní měl vzpomenout na to, co se učil na medicíně. „Když lidem lžete, tak i potom, když jednou řeknete pravdu, tak vám prostě nikdo nebude věřit,“ doporučila nastupující Fialově vládě.
  staré Nákaza nepolevuje. Testy odhalily 9 292 lidí s covidem, jde opět o nejvyšší nedělní nárůst
  V neděli v Česku přibylo 9 292 potvrzených případů koronaviru, to je dosud nejvyšší nedělní nárůst od začátku epidemie. Počet hospitalizovaných s koronavirem se mírně zvýšil na 5 804 pacientů, v těžkém stavu je 947 z nich. Na 100 tisíc obyvatel za sedm dní připadá 1 201 nově potvrzených nákaz. Vyplývá to z údajů ministerstva zdravotnictví.
  staré Testy odhalily 9 292 nově nakažených covidem, je to nejvyšší nedělní nárůst
  V neděli v Česku přibylo 9 292 potvrzených případů koronaviru, to je dosud nejvyšší nedělní nárůst od začátku epidemie. Počet hospitalizovaných s koronavirem se mírně zvýšil na 5 804 pacientů, v těžkém stavu je 947 z nich. Na 100 tisíc obyvatel za sedm dní připadá 1 201 nově potvrzených nákaz. Vyplývá to z údajů ministerstva zdravotnictví.
  staré Omikron v Česku: Čeká se na testy. Skupina prý byla v Namibii na fotoexpedici
  Žena z Libereckého kraje, u níž se potvrdila nákaza variantou koronaviru omikron, cestovala s dalšími osmi lidmi z ČR. Ti byli z Prahy, Středočeského a Olomouckého kraje a hygienici je testují, zda nejsou také infikovaní. Podle premiéra Andreje Babiše byla skupina v Africe na fotoexpedici.
  staré Se ženou s podezřením na omikron cestovali čtyři Pražané, na testy se čeká
  Se ženou z Libereckého kraje, která je pravděpodobně nakažená rizikovou koronavirovou variantou omikron, cestovali po Namibii čtyři lidé z Prahy. Hygienici jim nařídili karanténu, na vyhodnocení jejich testů se čeká.
  staré Se ženou s podezřením na omikron cestovali v Africe čtyři Pražané, na testy se čeká
  Se ženou z Libereckého kraje, která je pravděpodobně nakažená rizikovou koronavirovou variantou omikron, cestovali po Namibii čtyři lidé z Prahy. Hygienici jim nařídili karanténu, na vyhodnocení jejich testů se čeká. Žena cestovala s dalšími osmi lidmi z ČR, kteří byli vedle Prahy také ze Středočeského a Olomouckého kraje.
  staré Se ženou s podezřením na omikron cestovali čtyři Pražané, na testy se čeká
  Se ženou z Libereckého kraje, která je pravděpodobně nakažená rizikovou koronavirovou variantou omikron, cestovali po Namibii čtyři lidé z Prahy. Hygienici jim nařídili karanténu, na vyhodnocení jejich testů se čeká. Žena cestovala s dalšími osmi lidmi z ČR, kteří byli vedle Prahy také ze Středočeského a Olomouckého kraje.
  staré Lidé o prvním adventním víkendu kupovali kromě dárků i antigenní testy
  Praha - Obchodníci za první adventní víkend hlásí o desítky procent vyšší tržby oproti běžnému víkendu. Zvýšený zájem podpořila vrcholící slevová akce Black Friday neboli černý...
  staré Lidé o prvním adventním víkendu kupovali kromě dárků i antigenní testy
  Praha - Obchodníci za první adventní víkend hlásí o desítky procent vyšší tržby oproti běžnému víkendu. Zvýšený zájem podpořila vrcholící slevová akce Black Friday neboli černý...
  staré Lidé o prvním adventním víkendu kupovali kromě dárků i antigenní testy
  Praha - Obchodníci za první adventní víkend hlásí o desítky procent vyšší tržby oproti běžnému víkendu. Zvýšený zájem podpořila vrcholící slevová akce Black Friday neboli černý...
  staré Se ženou s podezřením na novou variantu cestovali čtyři Pražané, na testy se čeká
  Se ženou z Libereckého kraje, která je pravděpodobně nakažená rizikovou koronavirovou variantou omikron, cestovali po Namibii čtyři lidé z Prahy. Hygienici jim nařídili karanténu, na vyhodnocení jejich testů se čeká. Na dotaz ČTK to dnes uvedl mluvčí pražských hygieniků Zbyněk Boublík.
  staré Mají testy na protilátky smysl? V Rozstřelu odpoví imunolog Ilja Stříž
  Hostem pondělního Rozstřelu bude od 11:00 profesor Ilja Stříž, přednosta ambulance klinické imunologie a alergologie IKEM a místopředseda České imunologické společnosti. Jak moc se virus SARS-CoV-2 mění v průběhu času a jak se mění a reaguje na něj naše imunita? Na tyto a další otázky bude odpovídat v rozhovoru s moderátorem Vladimírem Vokálem.
  staré V sobotu testy potvrdily 12 514 nakažených. V nemocnicích přibývá pacientů ve vážném stavu
  Nových případů koronaviru v mezitýdenním srovnání podruhé po sobě ubylo. Za sobotu jich bylo 12 514, zhruba o desetinu méně než před týdnem. Opět se ale snížil také počet testů. Na 100 000 obyvatel za sedm dní připadá 1191 nově potvrzených nákaz, incidence tak klesla z pátečních 1209. Počet hospitalizovaných s covid-19 se snížil pod 6000, dál ale přibývá pacientů ve vážném stavu.
  staré Trauma, porušení práv, násilí. Testy panenství jsou v Evropě pořád dostupné
  Testy panenství a hymenoplastika jsou kontroverzním tématem hned v několika zemích. Britští reportéři nyní odhalili jejich rozšířenost i ochotu lékařů pokračovat v zákrocích navzdory překážkám. V čem je vlastně kámen úrazu?
  staré Zájem o testy protilátek je enormní, neuznávání je nefér, zní z laboratoře
  „Kdybychom měli nástroj protilátkové diagnostiky v uvozovkách legální, můžu kamarádce říct: Byla jsi před půl rokem nemocná, ale hladinu protilátek máš mizernou. Běž se očkovat,“ říká Julius Lupač z testovací laboratoře.
  staré Dva případy omikronu a zpřísňuje se: Británie vrací roušky a PCR testy s karanténou pro přijíždějící
  Británie v sobotu zpřísnila opatření týkající se nošení roušek a příjezdů do země poté, co byly v zemi potvrzeny dva případy nové varianty koronaviru zvané omikron. Případy jsou spolu propojené a mají souvislost s cestováním na jih afrického kontinentu, uvedl ministr zdravotnictví Sajid Javid podle agentury Reuters. Oba infikovaní lidé jsou v izolaci společně se členy svých domácností. Úřady nyní provádějí další testy a také trasování případných kontaktů.
  staré Páteční testy odhalily 20 315 nakažených. V nemocnicích je přes šest tisíc lidí
  Denní přírůstek případů koronaviru v Česku v mezitýdenním srovnání poprvé po dvou měsících klesl. Pátečních 20 315 nově potvrzených nákaz bylo o desetinu méně než před týdnem. Méně se ale i testovalo, ubylo zejména antigenních testů. Poprvé od konce září se snížila také týdenní incidence, k dnešku na 100 tisíc obyvatel připadalo za posledních sedm dní 1207 případů koronaviru. Ve čtvrtek to bylo 1231. Hospitalizovaných s nemocí covid-19 dál přibývá, k pátku jich bylo 6169. Vyplývá to z údajů na webu ministerstva zdravotnictví.
  staré V pátek přibylo přes 20 tisíc nakažených. Testy odhalily méně případů než před týdnem
  Události kolem covidu v Česku i ve světě sledujeme v on-line reportáži.
  staré Foto: Zde zjišťují, jestli jste pozitivní. Prošli jsme PCR laboratoř s novými testy
  Nahlédli jsme do laboratoří českého výrobce PCR testů Diana Biotechnologies.
  staré Válkův recept na boj s covidem: přísné pokuty a PCR testy pro každého
  Budoucí vláda chce ke covidu přistupovat jinak. Plošná opatření mají nahradit rozhodnutí krajských hygien, PCR testy opět umožní vstup do hospod. Co se změní, představuje kandidát na ministra zdravotnictví Vlastimil Válek v rozhovoru pro MF DNES.
  staré Nová verze koronaviru může účinněji mutovat, některé testy ji nemusí zachytit, varuje viroložka Tachezy
  Zda nová varianta koronaviru dokáže obejít již vytvořenou imunitu, ukážou laboratorní testy v následujících dvou týdnech, říká v rozhovoru viroložka Ruth Tachezy. Případy nákazy touto nebezpečnou verzí se zatím prokázaly v JAR a dalších zemích jižní Afriky. Dále Hongkongu, Izraeli a Belgii. Světová zdravotnická organizace (WHO) jí přiřadila řecké písmeno omikron.
  staré Vredestein Sportrac 3V: Testy potvrzená kvalita
  Vredestein, nebo spíše Apollo Vredestein B.V. je společnost, která má jasnou a jednoduchou strategii: vyrábět pneumatiky s optimálním poměrem ceny a kvality. Tento středně velký a nezávislý výrobce pneumatik se na svém webu chlubí, že jeho výrobky jsou originální. Pokud tedy chcete zkusit pneumatik ...
  staré Hankook Kinergy Eco K425: Na testy nedejte!
  Jihokorejský výrobce pneumatik Hankook, který je rovněž s výrobou padesát milionů pneumatik za rok výrazným hráčem na světovém trhu, nestojí stranou ani v oblasti ekologických pneumatik a nabízí model Hankook Kinergy Eco K425. Zajímavé je, že v různých testech se pneumatika pohybuje na špici i na ch ...
  staré Testy rozhodly: Nejlepší je Continental
  Je jasné, že zima je pryč. Možná právě potřebujete nové letní pneumatiky a rozmýšlíte se, co koupit. Nápovědou by mohly být výsledky nezávislého testování německého dTestu. Nejdražší =nejlepší V testu pneumatik o rozměru 165/70 R14T vybral dTest jako nejlepší pneumatiku Continental EcoContact 5. J ...
  staré Testy pneumatik pomohou řidičům při rozhodování
  Pokud shání nové obutí pro svůj vůz zkušený motorista, nedělá mu volba problémy. Už ví, jaké pneumatiky mu vyhovují, jaké ho zklamaly, v jaké cenové relaci pro své potřeby musí hledat a zná i názory kamarádů na konkurenční značku. Co si ale počne motorista, který je v této oblasti laikem? Pro takové ...
  staré Testy: Jaké letní pneumatiky pořídit?
  Jako každý rok, i letos s příchodem jara testuje mnoho autoklubů a motoristických časopisů letní pneumatiky. Jaké pláště obstály a jakým je lepší se vyhnout? Ačkoliv většina pneumatik dopadla podle očekávání, vyskytlo se také pár překvapení. Cena odpovídá kvalitě Německý autoklub ADAC testoval šes ...
  staré Testy prokázaly 18 000 nových případů covidu, za středu dosud nejvíc
  Testy ve středu potvrdily 18.004 případů onemocnění covid-19 v Česku. Je to nejvyšší středeční hodnota od začátku epidemie. O týden dříve, ve státní svátek 17. listopadu, byl denní přírůstek nižší o 3859 případů. V nemocnicích je podle posledních údajů 5886 lidí s prokázanou koronavirovou nákazou. Počet pacientů v těžkém stavu se blíží 850, což je nejvíc za posledních sedm měsíců. Vyplývá to z dat na webu ministerstva zdravotnictví.
  staré ONLINE: Zeman s covidem ve špitále! Je ve stabilním stavu, jeho muži jdou na PCR testy
  Miloš Zeman byl ve čtvrtek 25. listopadu převezen zpět do ÚVN, ačkoliv byl v ten den dopoledne z nemocnice propuštěn. V Lánech mu však zjistili pozitivní test na covid. Nemocnice potvrdila podání monoklonálních protilátek prezidentovi. Blesk Zprávy zjistily, že muži ze Zemanova nejbližšího okolí míří na PCR testy. Podezření, že Zemana nakazila, padlo na zaměstnankyni KPR. Podle šéfa Zemanova konzilia Tomáše Zimy je prezident ve stabilním stavu. Další vývoj kolem zdraví hlavy státu sledujeme na Blesk.cz online.
  staré Pro Filipa Salače oficiálními testy sezóna 2021 skončila.
  FILIP SALAČ MÁ ZA SEBOU OFICIÁLNÍ TEST MOTO2 O víkendu 19.-21. listopadu absolvoval český reprezentant a člen ACCR Czech Talent Teamu Autoklubu České republiky Filip Salač oficiální test na motocyklu kategorie Moto2. Do té přestupuje po letošní sezóně a bude hájit barvy známého italského týmu Gresini Racing. Víkendový test proběhl
  staré Itálie obrací. Testy už k lyžování stačit nebudou
  Itálie se rozhodla značně omezit neočkované při účasti na volnočasových aktivitách. Od 6. prosince už tak nebudou stačit k prokázání bezinfekčnosti testy, ale pouze doklad o očkování či prodělané nemoci. Kromě vstupů do divadel, kin či restaurací se nové nařízení dotkne také skiareálů.
  staré Zlínské školy používají PCR testy, falešně pozitivní vrátí dříve do lavic
  Když ukáže antigenní test dvě čárky, znamená to pro školáky i jejich rodiče několik dnů komplikací. Dítě je potřeba objednat na PCR test a počkat na jeho vyhodnocení. Když je negativní, žáci mohou zpět do lavic, mezitím už ale ztratili v průměru čtyři dny výuky. Zlín proto rozvezl PCR testy přímo do škol.
  staré Antigenní testy vs PCR u covid-19
  Dobrý den, onemocněl jsem s následujícími příznaky: slabá teplota (37.3), silná rýma, ucpaný nos, trochu kašel,bolest svalů celého těla. Ležel jsem tři dny, léčba coldrex, čaj s medem, teplo. Test na covid - samotest - byl negativní. Třetí den se mi již ulevilo a cítím se lépe. Celé bych to považoval za normální nachlazení, ale třetí den, když je mi lépe, jsem náhle ztratil čich. Chuť zůstala, i když se domnívám že je trochu otupělá. Další samotest na covid rovněž negativní, manželka také. Znejisťuje mne ta náhlá ztráta čichu - nemůže to přece jen být covid? Jsem očkován oběma dávkami, na třetí zatím nemám nárok.
  staré Testy ve středu prokázaly 18 tisíc nových případů, ve vážném stavu je už 849 lidí
  Laboratoře v Česku ve středu potvrdily 18 004 nakažených, jedná se o nejvyšší středeční hodnotu od začátku epidemie. Minulý týden, ve státní svátek 17. listopadu, byl denní přírůstek nižší o 3 859 případů. V nemocnicích je aktuálně 5 886 lidí s prokázanou koronavirovou nákazou, přičemž téměř 850 z nich je ve vážném stavu.
  staré Testy prokázaly 18 tisíc nových případů, ve vážném stavu je už 849 lidí
  Laboratoře v Česku ve středu potvrdily 18 004 nakažených, jedná se o nejvyšší středeční hodnotu od začátku epidemie. Minulý týden, ve státní svátek 17. listopadu, byl denní přírůstek nižší o 3 859 případů. V nemocnicích je aktuálně 5 886 lidí s prokázanou koronavirovou nákazou, přičemž téměř 850 z nich je ve vážném stavu.
  staré Testy prokázaly 18.000 nových případů covidu, za středu dosud nejvíc
  Praha - Testy ve středu potvrdily 18.004 případů onemocnění covid-19 v Česku. Je to nejvyšší středeční hodnota od začátku epidemie. O týden dříve, ve státní svátek 17. listopadu,...
  staré Testy prokázaly 18.000 nových případů covidu, za středu dosud nejvíc
  Praha - Testy ve středu potvrdily 18.004 případů onemocnění covid-19 v Česku. Je to nejvyšší středeční hodnota od začátku epidemie. O týden dříve, ve státní svátek 17. listopadu,...
  staré Testy prokázaly 18 tisíc nových případů covidu, za středu dosud nejvíc
  Testy ve středu potvrdily 18 004 případů onemocnění covid-19 v Česku. Je to nejvyšší středeční hodnota od začátku epidemie. O týden dříve, ve státní svátek 17. listopadu, byl denní přírůstek nižší o 3859 případů. V nemocnicích je podle posledních údajů 5886 lidí s prokázanou koronavirovou nákazou. Počet pacientů v těžkém stavu se blíží 850, což je nejvíc za posledních sedm měsíců. Vyplývá to z dat na webu ministerstva zdravotnictví.
  staré Olympijskou vesnici v Pekingu zkusilo přes 2000 lidí. Došlo i na covidové testy
  Olympijskou vesnici pro zimní olympijské a paralympijské hry v Pekingu vyzkoušelo přes 2000 lidí. Absolvovali i testování na koronavirus, které olympioniky a paralympioniky čeká denně. Při únorové olympiádě se může v olympijské vesnici v Pekingu ubytovat 2338 lidí, při březnových paralympijských hrách bude kapacita zhruba tisíc osob. Další vesnice bude poblíž horských středisek, kde se uskuteční soutěže na sněhu.
  staré Testy pro očkované a nový covid fond. Budoucí vláda popsala plán boje s epidemií
  Hlavní cíle? Zabránit kolapsu nemocnic, zlepšit komunikaci s veřejností a zavést testy pro očkované po více než šesti měsících od druhé dávky v případě rizikového kontaktu. Zástupci koalice Spolu (ODS, KDU-ČSL, TOP 09), Piráti a hnutí STAN ve středu na tiskové konferenci vystoupili k opatřením a postupům proti koronaviru, které jako vznikající vláda plánují. Čechy vyzvali k omezení kontaktů.
  staré Budoucí vláda odmítá povinné očkování a zavírání škol. Důraz dává na PCR testy a rychlejší trasování
  Budoucí vláda představila své vize o fungování protiepidemických opatření. Řídit se mají podle situace v nemocnicích. Koalice SPOLU a PirátiSTAN nehodlají plošně zavírat školy. Kandidát na premiéra Petr Fiala (ODS) zdůraznil, že jediným účinným nástrojem zůstává očkování. Adept na ministra zdravotnictví Vlastimil Válek (TOP 09) vyzval k omezení sociálních kontaktů, povinná vakcinace podle něj není řešením. Vznikající kabinet chce obnovit eRoušku a k trasování využít externí call centra.
  actual not cached