Registrace •  Přidání RSS zdroje
Kurzy ze dne: 03.12.2021 || EUR 25,415 || USD 22,509
pondělí 6.prosince 2021, Týden: 50, Den roce: 340,  dnes má svátek Mikuláš, zítra má svátek Ambrož
6.prosince 2021, Týden: 50, Den roce: 340,  dnes má svátek Mikuláš


( Nalezeno 100 článků )

FINANCE: Od Parkinsona k Pandoře

staré FINANCE: Od Parkinsona k Pandoře
Skandál zvaný Pandora Papers zasáhl řadu světových politiků. V některých zemích ovlivnil poměr sil. V Česku možná i rozhodujícím způsobem. Jak vlastně vznikly „daňové ráje“?...chcete vědět víc?
datum vydání: 6/12/2021 05:46:34 dnes Hrozby pro digitální finance v roce 2022
Státem podporované hackerské skupiny, které se zaměří na zneužívání kryptoměn, a kyberzločinci, kteří se budou snažit okrádat investory vytvářením podvodných digitálních peněženek se zadními vrátky. To jsou hlavní hrozby pro oblast digitálních financí na rok 2022, před nimiž varuje bezpečnostní společnost Kaspersky. Kromě toho podle jejích analytiků pravděpodobně zažijeme nárůst útoků na platební systémy a více pokročilých mobilních hrozeb.
datum vydání: 5/12/2021 14:01:23 včera Copywriting - Finance/ Research informací
Ahoj,  hledam nekoho, komu nevadi jakekoli tema, a kdo by se chtel ponorit do mozna slozitejsiho tematu. Jednalo by se o navody, "jak postupovat". + Pak bych byl rad i za nekolik obecnych clanku o technictejsich vecech. :-) Napisu více do SZ. Prozatím díky!
datum vydání: 3/12/2021 11:24:44 3 dny Patrik Tkáč, spoluzakladatel finanÄŤnĂ­ skupiny J&T FINANCE GROUP SE, pokraÄŤuje v konsolidaci svĂ©ho majetku do holdingu J&T Capital Partners.
Holding J&T Capital Partners, který v polovině roku založil Patrik Tkáč, a do něhož hodlá zkonsolidovat své podíly na společných podnikatelských projektech s Danielem Křetínským, se rozrůstá o další majetkové účasti.
staré Horší finance, než čekali. Expert ODS: Žilo se nad poměry. Podnikatelé, pozor
Není 80 miliard jako 80 miliard, naznačil Skopeček , když vysvětloval, jak se příští vláda postaví k vyplácení covidových kompenzací podnikatelům. Varoval, že finanční prostředky České republiky nejsou neomezené.
staré Udženija z ODS: Zastávám pravidlo 100 dní, pak hodnoťte práci. Babiš tu zanechal rozvrácené finance i příkopy mezi lidmi
„Dědictví, které nám tady vláda Andreje Babiše zanechává, netkví pouze v rozvrácených veřejných financích a nezvládnuté pandemii koronaviru, ale především v příkopech, které mezi lidmi vyhloubila, a v absolutní nedůvěře občanů ve stát a jeho instituce,“ říká místostarostka Prahy 2 Alexandra Udženija (ODS) v rozhovoru s tím, že náprava bude opravdu dlouhá.
staré Finance podniku: Komplexní pojetí [kol., Marek Vochozka / Grada]
Kniha slouží k uvedení čtenářů do dané problematiky a vytváří podklad pro studium a rozšíření a nabytí znalostí v tomto odvětví.
staré Co dělat, pokud jsou finance nezvladatelné
Každý člověk si na sebe musí vydělat, je-li toho tedy pochopitelně schopen. Nikdo nemůže doufat, že se mu pohrnou peníze, pokud sám nepřiloží ruce k dílu. Jenže mohou nastat chvíle, kdy se člověk může snažit sebevíc, a ani tak si na dostatek finančních prostředků nepřijde. Výplaty u nás nejsou zas tak vysoké, mnozí si nevydělají ani na naprosto běžné věci, a tak se musí uskromňovat. A to často i citelně.
staré Specialista - finance (35.000 - 50.000,- KÄŤ)
staré Publikace PR článků v magazínech (auto/moto, bydlení, cestování, finance, rodina)
Dobrý den,  Provozujeme několik online magazínů zaměřených na různá témata: auto/moto, bydlení, cestování, finance, rodina. Na těchto magazínech pravidelně publikujeme redakční obsah. Zabýváme se...
staré Nedělejme staré chyby: nenechme zezelenat finance a bankovnictví
Na počátku 90. let jsem polemizovával s používáním zcela zavádějících adjektiv, která následující substantivum většinou nikoli rozvíjela, nýbrž popírala. Byl to v Evropě známý souboj, který měl hlavní smysl v německy mluvícím prostředí, o tzv. soziale Marktwirtschaft. Na něm byla v druhé polovině 20. století založena společnost (nejen ekonomika!) Německa a Rakouska. A měla být i naše.
staré Business finance controller s AJ Praha (40.000 - 55.000,- KÄŤ)
staré Finance pro nefinanční manažery - Myslete jako CFO
[skoleni-kurzy.eu] ...Top Vision
staré Podnikové finance pro manažery a jednatele firem
[skoleni-kurzy.eu] ...Controller Institut
staré KOMENTÁŘ: Neštěstí pro státní finance, inflaci a lidi v Česku. Alena Schillerová a spol.
Někdo s oblibou říká, že lidé jsou v Česku na politiky naštvaní proto, že jim lžou. Nebo v lepším případě, že jim řeknou pravdu až tehdy, když už jim, slovy lidového rčení řečeno, teče pořádně do bot. Smutné je, že stávající česká vláda, věřme, že už rychle dosluhující, je toho ještě smutnějším dokladem. Arogance a bohorovnost, se kterou, spoléhejme se na to, že už opravdu velmi brzo exministryně financí Alena Schillerová z hnutí ANO, představila vývoj klíčového a pro lidi nadmíru důležitého ekonomického makro ukazatele, totiž inflace, je vskutku do nebes volající.
staré Digitální vzdělávání zaměstnanců šetří čas i finance
Pracovní svět se během posledních dvou let změnil téměř k nepoznání. Řada firem byla nucena nechat své zaměstnance pracovat z domova, a přestože se někteří lidé postupně do kanceláří vrací, jistému hybridnímu systému práce se už nedá vyhnout. A to stejné platí i o firemním vzdělávání, které se také muselo přizpůsobit formátu vzdáleného pracoviště.
staré ROZHOVOR: Kam asi může finance dovést ajťák?
Vždy, když se mě někdo zeptá, jak ven z té ekonomicky nedobré situace, ve které jsme, moje odpověď začíná u propouštění státních úředníků. Od toho se totiž odvíjí všechno ostatní. Menší počet státních úředníků vede ke snížení tenze na trhu práce, k menšímu tlaku na růst inflace, k posílení veřejného sektoru relativně k soukromému, ke zpomalení státního zadlužování…
staré ROZHOVOR: Kam asi může finance dovést ajťák?
Vždy, když se mě někdo zeptá, jak ven z té ekonomicky nedobré situace, ve které jsme, moje odpověď začíná u propouštění státních úředníků. Od toho se totiž odvíjí všechno ostatní. Menší počet státních úředníků vede ke snížení tenze na trhu práce, k menšímu tlaku na růst inflace, k posílení veřejného sektoru relativně k soukromému, ke zpomalení státního zadlužování…
staré Jen naučené fráze, nic nechápou. Šichtařová se obává končin, do kterých ajťák Stanjura dovede finance
INVENTURA MARKÉTY ŠICHTAŘOVÉ Rétorika vlády tak úplně nesedí s realitou, a to ještě vláda nezačala konat. Mluví o snižování počtu státních úředníků, ale zvyšuje počet ministrů. Před volbami slibovala, že nepřipustí lockdown, teď už o něm mluví. Markéta Šichtařová dává v souvislosti s obsazením postu ministra financí také za pravdu Václavu Klausovi s chybějící backgroundovou znalostí financí. „Právník Sobotka, chemik Kalousek a právnička Schillerová ukázali, kam to s veřejnými financemi vede, když je neřídí ekonom. Do stejných končin, které se vulgárně nazývají jednou částí těla, to pravděpodobně povede i pod vedením ajťáka.“ míní.
staré My budeme ty finance skutečně řídit, víte? Schillerová nad Stanjurou jen kroutila hlavou
V první hodině Otázek Václava Moravce se před kamerami ČT střetli končící ministryně financí Alena Schillerová (ANO) a pravděpodobný příští ministr financí ve vládě Petra Fialy Zbyněk Stanjura (ODS). Schillerová znovu kritizovala Českou národní banku. „Ukáže se, že mám pravdu,“ hřímala ve studiu. Stanjura vyrazil do útoku a prohlásil, že paní Schillerová a pan Babiš jen odvádějí pozornost od vlastních chyb. A to byl teprve začátek. Ve studiu bylo chvílemi pořádně horko. Nahlédněte.
staré KVÍZ: Víte, jak si správně zabezpečit své cennosti a finance?
Bezpečnost je výzvou ve veřejném i soukromém sektoru. Statistiky kriminality sice ukazují snižující se trend výskytu krádeží vloupáním, čísla se ale pořád pohybují v pěticiferných hodnotách. A zloději jsou stále vynalézavější. Nejen proto je důležité se jim účinně bránit. Víte, jak na to?
staré Hello bank! (BNP Paribas Personal Finance SA, odštěpný závod)
Hello bank! je bankovní instituce se zaměřením na spotřebitelské financování, která je známá také pod obchodním názvem BNP Paribas Personal Finance SA, odštěpný závod. Jedná se o českou pobočku francouzské banky BNP Paribas Personal Finance SA. Hello bank! vznikla už v roce 1996, až do roku 2017 ovšem vystupovala pod názvem Cetelem. Původně se jednalo o poskytovatele nebankovních úvěru, až v roce 2015 došlo k získání bankovní licence. Nyní tak Hello bank! nabízí kompletní portfolio bankovních služeb, včetně vedení běžných a spořicích účtů nebo kreditních karet. Kromě toho poskytuje spotřebitelské úvěry a nabízí možnost konsolidace půjček. 
staré Němci by byli pro omezení rychlosti na tamních dálnicích. Důvodem není bezpečnost, ale emise a finance
Už několik měsíců se mluví o omezení rychlosti na německých dálnicích, respektive na úsecích, kde rychlost zatím nijak omezena není. Možnost vyzkoušet, co auto umí, tam mají řidiči od roku 1952, kdy německá vláda přenechala případné nastavení rychlostních limitů na jednotlivých regionech. Tím vznikly úseky, na kterých je možné posadit na plynový pedál cihlu, ale […]
 • staré Stanjura na finance, na obranu žena. Nová vláda už má jasný obrys, kdo v ní zasedne?
  Jak bude vypadat soupiska nové vlády? Toto jsou nejčastěji skloňovaní (skoro)ministři za koalici Spolu a PirSTAN. Kabinet by měl mít celkem osmnáct členů. Vedle postu premiéra připadne Spolu deset vládních míst a koalici PirSTAN sedm křesel. Vzniknou i tři posty ministrů bez portfeje.
  staré Koalice si rozdělily ministerstva: SPOLU získá finance, PirSTAN vnitro
  Vítězné koalice SPOLU a PirSTAN se v úterý večer dohodly na rozdělení ministerstev v chystané vládě. Premiérem má být předseda ODS Petr Fiala, koalice SPOLU dále získá mimo jiné post ministra financí, koalice PirSTAN má získat například ministerstvo vnitra.
  staré Nová vláda se rýsuje. Spolu obsadí finance, obranu či zdravotnictví, PirSTAN bude mít vnitro nebo zahraničí
  Koalice Spolu (ODS, KDU-ČSL, TOP 09) a Pirátů se Starosty a nezávislými (STAN) se v úterý v noci dohodly na koaliční smlouvě i programovém prohlášení společné vlády. Po více než dvanáctihodinovém jednání ve Sněmovně to novinářům řekl předseda ODS a...
  staré Jak konkrétně na třaskavinu jménem veřejné finance aneb pět nápadů za 165 miliard
  Nově vznikající vláda dvou koalic má před sebou nelehký úkol: zkonsolidovat veřejné finance nacházející se v rozkladu tak, aby se strany v koalicích sdružené nejen navzájem nerozhádaly, ale aby proti sobě také nepoštvaly většinu společnosti. Zvlášť...
  staré Pětikoalice hlásí pokrok při sestavování vlády. Stanjura si řekl o finance, strany řeší drobnosti
  Koalice SPOLU, tedy ODS, KDU-ČSL a TOP 09, a Pirátů se Starosty a nezávislými by v úterý měly výrazněji pokročit v dojednávání složení budoucí vlády a koaliční smlouvy. Podle spekulací by Spolu mohlo připadnout devět křesel ve vládě a Pirátům se STAN šest. Místopředseda ODS Zbyněk Stanjura řekl, že by neodmítl funkci ministra financí.
  staré Pětikoalice se přiblížila sestavení vlády. Stanjura si řekl o finance
  Koalice SPOLU, tedy ODS, KDU-ČSL a TOP 09, a Pirátů se Starosty a nezávislými by v úterý měly výrazněji pokročit v dojednávání složení budoucí vlády a koaliční smlouvy. Podle spekulací by Spolu mohlo připadnout devět křesel ve vládě a Pirátům se STAN šest. Místopředseda ODS Zbyněk Stanjura řekl, že by neodmítl funkci ministra financí.
  staré Veřejné finance v praxi České republiky [Eva Lajtepková / CERM]
  Publikace provede čtenáře systémem veřejných financí v České republice v jejich reálném projevu v běžné ekonomické a sociální praxi.
  staré Sparta zaznamenala za minulou sezonu ztrátu 315,3 milionu korun, na vině je covid i chybějící finance z přestupů
  Sparta zaznamenala v minulé sezoně 2020/21 ztrátu 315,3 milionu korun. Podílel se na tom zejména fakt, že klub nedosáhl na původně plánovaný finanční výsledek z hráčských transferů, a také koronavirová pandemie, kvůli níž se značná část zápasů odehrála bez diváků. Výsledky hospodaření předloží klub ke schválení valné hromadě společnosti, která se uskuteční v závěru tohoto roku.
  staré Okamžitě seškrtáme dotace za 60 miliard, říká Stanjura. Má vést finance
  Nejdůležitějším křeslem v kabinetu po premiérovi je už dlouhou dobu ministerstvo financí. V éře prudkého zdražování jeho význam ještě stoupá. V nové vládě koalic Spolu a PirStan do něj téměř s jistotou usedne Zbyněk Stanjura z ODS. V klíčovém ekonomickém týmu expertů z pěti koaličních stran právě finišuje vyjednávání programu. V rozhovoru pro Týdeník Echo popisuje, že Českou republiku čeká s novou vládou s jistotou v prvních měsících příštího roku rozpočtové provizorium, protože státní rozpočet…
  staré Psaní článků - finance obecné
  Poptávám pisálka na dlouhodobou spolupráci (větší objem textů měsíčně - desítky NS), tématika finance - nic složitého, od recenzí půjček po obecné články o financích.  Nabízím 90 Kč za 1,5 NS textu....
  staré Favorit na post ministra vnitra Rakušan exkluzivně pro SM: Prioritou je legislativa pro krizové situace, kybernetické hrozby i finance pro IZS. Podpoříme soběstačnost ve strategických odvětvích
  Možnému budoucímu ministru vnitra a předsedovi hnutí STAN Vítu Rakušanovi jsme položili několik otázek, které se týkají priorit rezortu vnitra, bezpečnosti včetně legislativy v oblasti držení střelných zbraní, a také soběstačnosti České republiky ve strategických odvětvích. Snahu snižovat závislost v určitých odvětvích na zahraniční dodavatele označil v rozhovoru z hlediska strategie bezpečnosti státu za klíčovou.
  staré GlobálnĂ­ pozice - digitalizace a finance (mzda dle zkušenostĂ­)
  staré Na vlastní show nemáme na Slovensku čas ani finance, říká Pepe Majeský
  Pepe Majeský je už roky podepsaný pod česko-slovenskými pořady jako je SuperStar nebo Tvoje tvář má známý hlas. Přestože ho muzika baví, sám by si prý na casting do pěvecké nebo taneční show netroufl jít. Nikdy neměl ambice být na obrazovce a tak je z něj dnes režisér a kreativní producent.
  staré Ptejte se odborníka právě teď na svůj důchod a finance. Jak si přilepšit?
  Chcete mít klidné a bezstarostné stáří? Spolehnout se jen na pomoc státu by se nemuselo vyplatit. Odborníci proto doporučují založit si penzijní spoření nebo alespoň investovat své úspory. Co se vyplatí, kdy začít spořit na důchod? Ptejte se právě teď Ondřeje Hatlapatky, finančního poradce Partners. 
  staré FINANCE: Od Parkinsona k Pandoře
  Skandál zvaný Pandora Papers zasáhl řadu světových politiků. V některých zemích ovlivnil poměr sil. V Česku možná i rozhodujícím způsobem. Jak vlastně vznikly „daňové ráje“?
  staré FINANCE: Od Parkinsona k Pandoře
  Skandál zvaný Pandora Papers zasáhl řadu světových politiků. V některých zemích ovlivnil poměr sil. V Česku možná i rozhodujícím způsobem. Jak vlastně vznikly „daňové ráje“?
  staré Pojďte s námi na CIO Huawei Finance Summit 2021
  Do summitu vlajkových lodí finančních technologií (FinTech) a ICT magazínu CIO a společnosti Huawei zbývá jen chvilka. Registrujte se!
  staré Bývalý voják z misí pobouřen: Benda na spravedlnost? Začínají si dělat p*del?! Stanjura finance? Bez kvalifikace!
  Spekulace o nové podobě vlády už jsou samozřejmě po konci voleb na stole, a tak se již i bouřlivě diskutuje na sociálních sítích. Někdejšího vojáka z povolání a účastníka zahraničních misí Dominika Ticháčka zaujalo například jméno poslance Marka Bendy (ODS), o němž se hovoří jako o možném ministru spravedlnosti. A není sám, koho Bendovo jméno zaujalo.
  staré Rezorty pro ODS: finance, obrana a spravedlnost. Do vlády míří i Bartoš a Richterová
  Vyjednávání o nové vládě jsou v plném proudu. Podle zástupců vítězné koalice Spolu a koalice Pirátů a Starostů je sice zatím předčasné mluvit o tom, komu připadnou jaká ministerstva, podle informací deníku Echo24 už ale padají i konkrétní jména. Ministerstvo financí v nové vládě by mělo připadnout ODS, stejně jako ministerstvo obrany a spravedlnosti. O ministerstvo vnitra a dopravy mají zase zájem Starostové. Pirátům, kteří budou mít jen čtyři poslance, by mělo připadnout ministerstvo práce…
  staré Rakušan vnitro, Jurečka zemědělství, Stanjura finance. Rýsuje se nová vláda
  Strany oficiálně nechtějí říkat, jak by mohla vypadat nová vláda, kterou chce vytvořit předseda ODS a lídr koalice SPOLU Petr Fiala, pokud dostane tuto šanci. Některá jména v ní se již ale i tak rýsují. Například šéf STAN Vít Rakušan by mohl být ministrem vnitra, Marian Jurečka z KDU-ČSL vést zemědělství a Zbyněk Stanjura z ODS finance.
  staré Koalice jednají rychle. Sněmovnu by mohla vést šéfka TOP 09, finance chce ODS, starostové mají zájem o vnitro
  Dohoda o nové vládě bude hotová brzy. Možná už do ustavující schůze sněmovny, která se má konat do 8. listopadu. Aspoň tak si to představují členové koalic Spolu (ODS, KDU-ČSL, TOP 09) i Piráti se starosty, kteří po volbách získali pohodlnou většinu...
  staré Finance = pohřeb malého klubu. Valkeřice doplatily na přestupní tabulky
  Z fotbalové mapy ročně mizí desítky klubů. Před pěti lety ukončily činnost i Valkeřice, tým z větší obce na Děčínsku. Důvodů bylo víc, ale nad jedním by se čelní představitelé asociace měli zamyslet. Finance. 
  staré Zelené daně pro přírodu i rozpočet. Porovnejte si volební sliby politických stran zaměřené na mzdy a finance
  Lidovky.cz mapují programové přísliby politických stran, které mají podle průzkumů šanci dostat se do Poslanecké sněmovny. Třetí díl se věnuje tématu peněz. V pohledu na daně se partaje výrazně odlišují: zatímco ANO nechce zvedat stávající sazby ani zavádět nové, například ČSSD nebo KSČM by uzákonily speciální taxu pro banky i další oligopolní sektory, pravice mluví o ekologických daních. Hojnou pozornost si u všech vysloužila podpora flexibilních a částečných úvazků.
  staré Chyba v kódu přihrála uživatelům platformy Compound Finance miliony
  Spíše ojedinělá chyba připravila milé překvapení uživatelům platformy decentralizovaných financí Compound Finance. Příspěvek Chyba v kódu přihrála uživatelům platformy Compound Finance miliony pochází z A1Finance.cz
 • Chyba v kódu přihrála uživatelům platformy Compound Finance miliony
 • A1Finance.cz
 • staré FINANCE: Alenka v říši divů
  Přišel jsem na svět v době, kdy se ještě papírové peníze považovaly za poukázky obíhající místo skutečných peněz. V průběhu 2. světové války byly národní měny natolik znehodnocené, že jejich krytí zlatem bylo opuštěno a nastala potřeba přijmout jiný mezinárodní peněžní systém.
  staré FINANCE: Alenka v říši divů
  Přišel jsem na svět v době, kdy se ještě papírové peníze považovaly za poukázky obíhající místo skutečných peněz. V průběhu 2. světové války byly národní měny natolik znehodnocené, že jejich krytí zlatem bylo opuštěno a nastala potřeba přijmout jiný mezinárodní peněžní systém.
  staré ÄŚNB schválila split akciĂ­ SAB Finance 1 ku 10, akcionáři jiĹľ obdrĹľeli prvnĂ­ pololetnĂ­ vĂ˝platu dividendy
  Akcie české společnosti SAB Finance budou ode dneška dostupnější i investorům, kteří by do nich chtěli směřovat menší část peněz. Česká národní banka totiž schválila návrh na jejich rozdělení v poměru 1:10. Od 1.
  staré Ranní brífink Jaroslava Maška: Nemovitosti mohou zlevnit aneb proč si dobrovolně zdražit finance
  „Může to vypadat paradoxně, ale česká ekonomika se přehřívá a to vytváří tlak na růst cen. ČNB vyslala proto jasný signál, že je třeba šlápnout razantně na brzdu. Nejhorší by bylo, kdyby se inflační očekávání mezi lidmi rozšířila, kdyby začali...
  staré Premiér Babiš: Veřejné finance jsem dal do pořádku já
  Komentář na facebookovém profilu k státnímu dluhu a stavu veřejných financí
  staré Nová technika phishingu v DeFi na obzoru! Útočníci vám mohou ukrást finance i bez seedu
  Kryptoměny jsou prostředí, které neodpouští. Primárně DeFi zóna je už ze své podstaty silně neregulovaná a každý trader nebo investor vstupuje do tohoto světa na vlastní zodpovědnost. Absolutní anonymita a decentralizace může být na jednu stranu lákavá, musíme se dívat ale i na stinné stránky. S velmi nízkou mírou regulace se pojí též svoboda pro […] Článek Nová technika phishingu v DeFi na obzoru! Útočníci vám mohou ukrást finance i bez seedu pochází z magazínu Finex.cz.
 • Nová technika phishingu v DeFi na obzoru! Útočníci vám mohou ukrást finance i bez seedu
 • Finex.cz
 • staré Broker Trust vstupují do Golem Finance
  Finančně poradenská společnost Broker Trust koupila hypotečního makléře Golem Finance. Výši transakce firmy nezveřejnily, obě budou pokračovat pod svými názvy.
  staré Broker Trust vstupují do Golem Finance
  Finančně poradenská společnost Broker Trust koupila hypotečního makléře Golem Finance. Výši transakce firmy nezveřejnily, obě budou pokračovat pod svými názvy.
  staré Premiér Babiš: My jsme dali do pořádku veřejné finance
  Projev na 118. schůzi Poslanecké sněmovny 16. září 2021 – odpověĎ na interpelaci poslance Raise k vysokému tempu zadlužování státu
  staré Vozidla, která nevlastnil, inzeroval, zálohy inkasoval, závazky však neplnil a finance nevracel
  Pražští kriminalisté dopadli pětadvacetiletého muže, který své živobytí založil na podvodech se smyšlenými auty, čímž si přišel na několik milionů korun.
  staré Cizinci dál dobývají hokejovou extraligu. Důvodem jsou především finance
  /INFOGRAFIKA/ Skoro osmdesát cizinců na extraligových kolbištích? Je to příliš mnoho? Nebo málo? A nebylo by lepší dávat v nejvyšší tuzemské soutěži víc prostoru zdejším odchovancům? To jsou otázky, které se před každou sezonou vracejí s neodbytností obzvlášť dotěrného bumerangu.
  staré Valná hromada SAB Finance schválila vĂ˝platu pololetnĂ­ dividendy ve výši 68 milionĹŻ korun a rozhodla o splitu akciĂ­ 1 ku 10
  Valná hromada SAB Finance schválila po nejúspěšnějším pololetí v historii společnosti výplatu pololetní dividendy ve výši více než 68 milionů Kč ve prospěch akcionářů. Mezitímní dividenda v přepočtu na jednu akcii činí 265 Kč před zdaněním.
  staré Jak do budoucna ochránit vaše finance? Volte zlato!
  Pakliže máte na svém kontě alespoň nějaké finanční úspory, je určitě vhodné uvažovat nad jejich investováním. Měla by vás zneklidňovat především situace kolem inflace, jež v posledních měsících roste. Dochází tak k efektu, kdy se peníze znehodnocují, jednoduše si za ně pořídíte méně nežli v minulosti. A právě rozumná investice může tomuto nepříjemnému trendu zabránit. […] The post Jak do budoucna ochránit vaše finance? Volte zlato! appeared first on OnlineZena.cz - Internetový časopis pro ženy.
 • Jak do budoucna ochránit vaše finance? Volte zlato!
 • OnlineZena.cz - Internetový časopis pro ženy
 • staré Schodek na rok 2022 bude 376,6 miliard, finance ubraly přes 13 miliard
  Schodek státního rozpočtu na příští rok by měl být 376,6 miliardy korun. To je o 13,4 miliardy korun méně proti prvnímu návrhu rozpočtu z letošního června. Vyplývá to z návrhu, který poslalo ministerstvo financí vládě.
  staré Tři pětiny Čechů spravují své finance přes mobil
  Obsluha financí online, přes mobil či počítač, je vlastní absolutní většině Čechů. Nedávný průzkum UniCredit Bank ukázal, že u spravování osobních financí z hlediska času i frekvence využívání výrazně dominuje mobilní bankovnictví a využívání jeho základních funkcí – sledování zůstatku, zadávání plateb či jejich potvrzování na internetu.
  staré Italové jsou proslulí schopností takticky zlepšovat obránce, komentuje Paska prodej Zimy. Jaké finance letí do Prahy?
  Serie A > Už je to hotovo. Linetty, Verdi, Pjaca nebo Belotti mají v FC Turín nového spoluhráče, jímž se stal dvacetiletý reprezentant Česka David Zima.
  staré Bilaxy a Cream Finance podlehly hackerským útokům
  Kryptoměnová burza Bilaxy a platforma decentralizovaných financí Cream Finance přišly o peníze při hackerských útocích. Příspěvek Bilaxy a Cream Finance podlehly hackerským útokům pochází z A1Finance.cz
 • Bilaxy a Cream Finance podlehly hackerským útokům
 • A1Finance.cz
 • staré Státní finance jsou podle Babiše ve skvělém stavu. Za svůj dluh ale Česko platí v průměru dvojnásobek toho co Řecko
  Máme skvělou pověst, nejlepší ratingy, veřejné finance ve skvělém stavu a investoři se předhánějí, aby si mohli koupit české dluhopisy… Při poslechu posledního dílu pravidelného pořadu premiéra Andreje Babiše si člověk nutně vybaví Haškovo...
  staré Veřejné finance by měly letos skončit ve schodku 7,7 procenta HDP. Ministerstvo financí zlepšilo odhad
  Veřejné finance letos podle nových odhadů ministerstva financí (MF) skončí ve schodku 7,7 procenta hrubého domácího produktu (HDP). Příští rok by měl schodek klesnout na pět procent. Vyplývá to z nové prognózy, kterou MF zveřejnilo. Úřad tak odhad vývoje veřejných financí proti dubnové prognóze zlepšil. MF také letos nově čeká růst ekonomiky o 3,2 procenta a příští rok o 4,2 procenta.
  staré Klement (KDU-ČSL): Proč opět rušit něco, co stálo úsilí, čas a finance a co dobře funguje?
  Uvažovalo se o zrušení dětských skupin a jejich přetvoření na jesle, Senát podpořil jejich zachování.
  staré Nejpalčivější problém současnosti? Veřejné finance a covid, myslí si Češi
  Za nejpalčivější problém současnosti považují lidé v Česku stav veřejných financí a také zdravotnictví a pandemii koronaviru. Řešení těchto otázek je velmi naléhavé podle víc než poloviny dotázaných v červencovém průzkumu Centra pro výzkum veřejného mínění (CVVM). Ubylo zájmu lidí o korupci a zejména o migraci, kterou nyní za velmi naléhavý problém k řešení vidí jen třetina účastníků průzkumu.
  staré CVVM: Lidé chtějí řešit hlavně veřejné finance, klesl zájem o migraci
  Praha - Za nejpalčivější problém současnosti považují lidé v Česku stav veřejných financí a také zdravotnictví a pandemii koronaviru. Řešení těchto otázek je velmi naléhavé podle...
  staré CVVM: Lidé chtějí řešit hlavně veřejné finance, klesl zájem o migraci
  Praha - Za nejpalčivější problém současnosti považují lidé v Česku stav veřejných financí a také zdravotnictví a pandemii koronaviru. Řešení těchto otázek je velmi naléhavé podle...
  staré Finance obcí a krajů jsou ve skvělém stavu, pochvaluje si ministryně Schillerová
  Obce a kraje hospodařily za první pololetí s přebytkem 51,8 miliardy korun. To je o 30,4 miliardy korun více než ve stejném období loni.
  actual not cached