Kurzy ze dne: 06.12.2021 || EUR 25,420 || USD 22,521
úterý 7.prosince 2021, Týden: 50, Den roce: 341,  dnes má svátek Ambrož, zítra má svátek Květoslava
7.prosince 2021, Týden: 50, Den roce: 341,  dnes má svátek Ambrož

( Nalezeno 1 článků )

Kubalík skóroval i ve druhém startu sezony, Zacha jednou asistoval

staré Kubalík skóroval i ve druhém startu sezony, Zacha jednou asistoval
Hokejový útočník Dominik Kubalík se na startu nové sezony NHL ukazuje ve skvělé formě. Gólově se prosadil i ve druhém zápase Chicaga, kterému v pátek trefil bod vyrovnáním na 3:3 v 60. minutě. V prodloužení se však radovalo domácí New Jersey, za které si jednu asistenci připsal Pavel Zacha....chcete vědět víc?
staré V přípravě na NHL z českých hokejistů skórovali Pastrňák a Kubalik
David Pastrňák se jednou trefil za Boston, který však v přípravném utkání před startem hokejové NHL podlehl po prodloužení New York Rangers 3:4. Dominik Kubalík přispěl gólem k vítězství Chicaga 5:1 nad St. Louis. Dan Vladař předvedl 21 úspěšných zákroků při výhře Calgary 5:1 nad nováčkem ze Seattlu, na triumfu Arizony nad Anaheimem 4:3 se podílel další český gólman Karel Vejmelka.