Kurzy ze dne: 26.11.2021 || EUR 25,665 || USD 22,733
sobota 27.listopadu 2021, Týden: 48, Den roce: 331,  dnes má svátek Xenie, zítra má svátek René

( Nalezeno 1 článků )

Kubalík vystřelil Chicagu první bod, Zacha ve vzájemném utkání asistoval

staré Kubalík vystřelil Chicagu první bod, Zacha ve vzájemném utkání asistoval
Český hokejový útočník Dominik Kubalík gólem v poslední minutě základní hrací doby pomohl Chicagu k prvnímu bodu v novém ročníku. Blackhawks i přes branku plzeňského rodáka podlehli New Jersey 3:4 po prodloužení. Na výhře Devils se asistencí podílel i Pavel Zacha....chcete vědět víc?
staré V přípravě na NHL z českých hokejistů skórovali Pastrňák a Kubalik
David Pastrňák se jednou trefil za Boston, který však v přípravném utkání před startem hokejové NHL podlehl po prodloužení New York Rangers 3:4. Dominik Kubalík přispěl gólem k vítězství Chicaga 5:1 nad St. Louis. Dan Vladař předvedl 21 úspěšných zákroků při výhře Calgary 5:1 nad nováčkem ze Seattlu, na triumfu Arizony nad Anaheimem 4:3 se podílel další český gólman Karel Vejmelka.