Registrace •  Přidání RSS zdroje
Kurzy ze dne: 03.12.2021 || EUR 25,415 || USD 22,509
pondělí 6.prosince 2021, Týden: 50, Den roce: 340,  dnes má svátek Mikuláš, zítra má svátek Ambrož
6.prosince 2021, Týden: 50, Den roce: 340,  dnes má svátek Mikuláš


( Nalezeno 100 článků )

Milan Šteindler: Na stará kolena se ze mě stal skeptický optimista

staré Milan Šteindler: Na stará kolena se ze mě stal skeptický optimista
Začalo to v roce 1971 jako předvádění čtrnáctiletých puberťáků před spolužáky a hlavně spolužačkami, dnes se padesát let od založení divadla Sklep připomíná jako významné kulturní výročí. Jeho motorem byli a jsou spolužáci ze základní školy David Vávra a Milan Šteindler (64)....chcete vědět víc?
datum vydání: 5/12/2021 06:02:25 včera Pražský Big Band Milana Svobody
datum vydání: 3/12/2021 14:01:22 3 dny Milan Knížák: Prezident v akváriu
Jmenování premiéra by bylo náramnou podívanou, kdyby se to nedělo v tak vážné a naléhavé době. Miloš Zeman by již dlouho neměl být prezidentem, prezidentský úřad přesahuje jeho schopnosti. Kdyby byl soudný, tak by se dávno svého úřadu vzdal.
datum vydání: 3/12/2021 08:42:01 3 dny O hradním skřítkovi Melichárkovi a jeho kamarádech [Milan Kynčl / Knesl+Kynčl]
Uprostřed javořických lesů je hrad Roštejn. Tedy on je to spíš hrádek, ale to nevadí. Už tři sta let na něm žije hradní skřítek Melichárek. Na hradě je sice sám, ale smutno mu není, kolem hradu má hromadu kamarádů.
datum vydání: 3/12/2021 08:33:27 3 dny KOMENTÁŘ: Na polské hranici je v běhu válka, nikoliv migrační krize – Milan Mikulecký
Zprávy o střetech se skupinami nelegálních migrantů ze severovýchodní hranice Evropské unie se začínají stávat každodenní součástí zpravodajství.
datum vydání: 3/12/2021 06:09:26 3 dny Kampaň Dvojky v CZC.cz: Jak dělat brandové kampaně? | Milan Duda
CZC.cz o sobě říká, že je dvojkou na trhu s elektronikou. Vytvořilo velkou brandovou kampaň. Jak dopadla a co se díky ní firma naučila? Rozhovor se šéfem marketingu. The post Kampaň Dvojky v CZC.cz: Jak dělat brandové kampaně? | Milan Duda first appeared on MladýPodnikatel.cz.
 • Kampaň Dvojky v CZC.cz: Jak dělat brandové kampaně? | Milan Duda
 • MladýPodnikatel.cz
 • datum vydání: 2/12/2021 22:52:51 4 dny Pohřeb bez nebožtíka [Milan Macho / Brána]
  V cizině žijící Michal přicestuje do Prahy na pohřeb svého bratra Erika. Smutná událost se dramaticky zkomplikuje: bratrova rakev je prázdná, postrádá se nebožtík!
  datum vydání: 2/12/2021 17:29:21 4 dny Česká soda by se dnes bez soudů a tahanic neobešla, všichni bychom skončili za mřížemi, míní její dramaturg Milan Tesař
  A
  datum vydání: 2/12/2021 11:35:52 4 dny KOMENTÁŘ: Na polské hranici je v běhu válka, nikoliv migrační krize – Milan Mikulecký
  Zprávy o střetech se skupinami nelegálních migrantů ze severovýchodní hranice Evropské unie se začínají stávat každodenní součástí zpravodajství.
  staré Když struny života zní [Milan Kašuba, Dáša Ubrová (ed.) / Sursum]
  Kniha o Milanu Kašubovi – jazzmanu, pedagogovi, brněnské osobnosti, která v loňském roce oslavila 80 let – vznikla coby pocta této výjimečné muzikantské osobnosti.
  staré Milan z jihu Moravy málem prohrál svou rodinu. Před hazardem varuje na besedách
  Obával se, že ztratí svou rodinu. Tak vysvětloval pan Milan z Vyškovska svoji motivaci k vyhledání pomoci odborníků s jeho závislostí na hazardním hraní. Jeho cesta pravidelně mířila k hracím automatům, kvůli kterým bylo v sázce mnohé. Nyní se snaží varovat ostatní i svou účastí na besedách spojených právě s rizikem závislosti.
  staré Milan Kundera je úplně jiná disciplína, připouští překladatelka Anna Kareninová
  A
  staré Hodnotu krypta nesledujeme, důležitá je pro nás svobodná směna, říká Milan "Sodomák" Půlkrábek
  Jak funguje digitální sebeobrana v zemi, kde si lidé často neumí nastavit silné heslo na e-mail?  A jak lidé v Paralelní Polis vnímají kryptoměny? O tom v dalším díle E15 Castu mluvil Nikita Poljakov s Milanem Půlkrábkem, expertem na kryptoměny a specialistou na digitální bezpečnost, který už 7. prosince vystoupí na E15 Technologic Festivalu.
  staré Erbovní mapa hradů, zámků a tvrzí Čech, Moravy a Slezska 18 [Milan Mysliveček / Chvojkovo nakladatelství]
  18. díl Erbovní mapy nás zavede do prosluněného kraje jižní Moravy, kde na nás čeká další várka hradů, zámků a tvrzí.
  staré Český fašismus [Milan Nakonečný / Sol Noctis]
  Po patnácti letech od prvního vydání přináší nakladatelství Sol Noctis titul Český fašismus v doplněné a podstatně rozšířené podobě.
  staré Šmrtmitlák [Milan Koželuh / Koželuh Milan]
  Převážně šťastná až místy veselá kniha o tom, že není tak důležité jaký osud člověku život přichystal, jako to, s kým ho sdílí. Příběh začíná jako pohádka, do jejíž pohody nečekaně vstoupí nadpřirozená událost.
  staré Jak číst účetní výkazy [Milana Otrusinová, Karel Šteker / Grada]
  Nové vydání praktické a přehledné publikace je aktualizováno s ohledem na legislativní změny platné k 1. 1. 2021.
  staré 15. ligové kolo: Plzeň remizovala v Ostravě, Milan Škoda dal stý gól
  Praha - Fotbalisté Baníku Ostrava v utkání 15. ligového kola remizovali s Plzní 2:2, Viktoria v lize nevyhrála potřetí za sebou a zůstala druhá. Stejným výsledkem skončil zápas Olomouce...
  staré 15. ligové kolo: Plzeň remizovala v Ostravě, Milan Škoda dal stý gól
  Praha - Fotbalisté Baníku Ostrava v utkání 15. ligového kola remizovali s Plzní 2:2, Viktoria v lize nevyhrála potřetí za sebou a zůstala druhá. Stejným výsledkem skončil zápas Olomouce...
  staré 15. ligové kolo: Plzeň remizovala v Ostravě, Milan Škoda dal stý gól
  Praha - Fotbalisté Baníku Ostrava v utkání 15. ligového kola remizovali s Plzní 2:2, Viktoria v lize nevyhrála potřetí za sebou a zůstala druhá. Stejným výsledkem skončil zápas Olomouce...
  staré Milan Kundera: Od Žertu k Bezvýznamnosti
  Česko, 2021, 95 min, mládeži přístupný Proč dílo Milana Kundery tak... | Opava - (2021-12-01 18:00:00 - 2021-12-01 00:00:00)
  staré Kudy na hrady v Plzeňském kraji [Jan Hajšman, Milan Novobilský, Jaroslav Vogeltanz / Starý most]
  Pozvánky na výlety na hrady a zříceniny v Plzeňském kraji a blízkém okolí. U každého hradu bude popsána nejen jeho historie a zachovalé stopy, ale také možné přístupové cesty a zajímavá místa v okolí.
  staré Milan Knížák: A co logika?
  Epidemiolog v Česku je vlastně nový výraz pro kartářku, vědmu nebo čarodějnici.
  staré Milan Kunc, autorský workshop v Ateliéru Rychta
  Máte doma malého umělce, malířku, zkrátka dítě s kreativní duší, se... | Praha 7 - Bubeneč - (2021-11-21 14:30:00 - 2021-11-21 00:00:00)
  staré 21:55 Na plovárně s Milanem Uhde
  Rozhovor Marka Ebena s naším předním literátem, dramatikem a bývalým politikem. Režie J. Hojtaš[online]
  staré Koncert jsme přesunuli, protože nechceme dělat kompromisy, říká Milan Cais
  Z důvodů neblahé a stále se zhoršující epidemiologické situace se kapela Tata Bojs rozhodla už podruhé přesunout koncert v O2 Universum, kde hodlala konečně jaksepatří živě pokřtít album Jedna nula.
  staré Milan Svoboda – Birthday Concert
  Milan Svoboda Quartet a hosté Kvartet známého českého pianisty, dirigenta... | Praha 5 - (2021-12-10 19:00:00 - 2021-12-10 00:00:00)
  staré Ujčov a místní části včera a dnes [Milan Šustr / Tváře]
  Celobarevná publikace fotografa Milana Šustra a jeho spolupracovníků „Ujčov a místní části včera a dnes" zachycuje historickou a dnešní podobu obce v okrese Žďár nad Sázavou.
  staré Milan Kundera obdržel slovinské státní vyznamenání
  Slovinský prezident Borut Pahor udělil během dvoudenní návštěvy Paříže česko-francouzskému spisovateli státní vyznamenaní, zlatý řád za zásluhy o slovinskou nezávislost a připomenul tím Kunderův význam na mezinárodním poli v době desetidenní války, kdy slavný spisovatel vystupoval na obhajobu slovinských snah o nezávislost. Ocenění ze zdravotních důvodů Kundera nemohl převzít osobně a jeho jménem je převzal Evgen Bavčar, slovinský umělec a filozof žijící v Paříži, a osobní přítel Milana Kundery.
  staré Byznys podle Milana Mikulky: Automobilka bez tržeb je hvězdou investorů a Buffett hromadí hotovost
  Americký akciový trh má za sebou jeden z nejpozoruhodnějších vstupů na burzu v historii. Postarala se o něj automobilka Rivian. Při úpisu akcií získala 12 miliard dolarů, v přepočtu přes čtvrt bilionu korun. Zájem byl velký, první dva dny...
  staré Mozaika: Utrpení z nemožnosti návratu. Další z francouzských románů Milana Kundery vyšel v českém překladu
  Po knize Slavnost bezvýznamnosti vyšel česky další z románů Milana Kundery, který spisovatel napsal francouzsky. O tématech prózy Nevědění, problematických aspektech překladu i osobních momentech si redaktorka Mozaiky Šárka Jančíková povídala s Annou Kareninovou, která text převedla do češtiny.
  staré Procesory AMD Epyc Milan-X s 3D V-Cache zvyšují výkon dle měření Microsoftu až o 80 %
  AMD zveřejnilo další detaily o nových serverových procesorech Epyc Milan-X, které přináší několik novinek oproti standardním čipům Milan. Tou nejdůležitější technologií je ale nasazení 3D V-Cache. Technologie 3D V-Cache umožňuje připojení dodatečné L3 cache do standardního balení. Díky tomu mají ...
  staré Microsoft zveřejnil testy Milan-X, vliv V-cache je vyšší než rozdíl Zen 2-Zen 3
  Prvním velkým zákazníkem, který ve svých systémech nasadí Epyc Milan-X s V-cache od AMD, je Microsoft. Ten nyní zveřejnil výkonnostní testy, které ukazují, že dopad cache navíc může být enormní…
  staré Šéfkomentátorem stanice Nova Sport je Milan Štěrba
  Na nově vzniklé místo šéfkomentátora a vedoucího fotbalové sekce Nova Sport míří Milan Štěrba.
  staré Jsem dynamit [Martin Machovec (ed.), Milan Vrabec / Kalich]
  Tento výbor z básnického díla Milana Vrabce (1958–1979) obsahuje zhruba třetinu rozsahu jeho literární pozůstalosti. Jde také o vůbec první knižní vydání díla tohoto autora, jenž za svého krátkého života vydal jen něco málo v samizdatu.
  staré Microsoft zveřejnil benchmarky nových EPYC Milan-X
  Jak včera oznámilo samotné AMD, procesory Milan-X sice přijdou na trh až příští rok, ale už nyní je využívá Microsoft ve svých serverech systému Azure. Právě díky tomu má k dispozici i jejich benchmarky. 
  staré AMD uvedla Milan-X s V-cache, Instinct MI200 (až 5× Ampere) a ohlásila Zen 4c
  Na akci Accelerated Data Center Premiere uvedla AMD procesory Epyc Milan-X zvyšující v cílových aplikacích výkon až o 80 % oproti současným Epycům, dále akcelerátory Instinct MI250X a naťukla i Zen 4…
  staré EPYC Milan-X ohlášen: 64 jader a 768 MB L3 cache
  Procesory Milan-X do této doby byly na veřejnosti také jen předmětem spekulací, ale to už neplatí. AMD se skutečně rozhodlo, že na trh vyšle vylepšené EPYC generace Zen 3, které doplní o V-Cache. 
  staré Zamilovaný Milan Šteindler na tajné oslavě »60« generála Petra Pavla: Vyvedl paní Columbovou?!
  Přestože Milan Šteindler (64) před časem přiznal nový vztah, prozradit, kdo je jeho paní Columbová, odmítl. Fotoreportéři Blesku ji teď poprvé zastihli po jeho boku! Na tajné oslavě 60. narozenin generála Petra Pavla.
  staré Karel I. [Milan Novák / Triton]
  Karel I. (1887–1922), poslední z českých králů (1916–1918), byl Habsburk i potomek Přemyslovců.
  staré Zoologická zahrada boha Ra [Miroslav Černý / Milan Hodek]
  Kniha Zoologická zahrada boha Ra přináší souborné vydání básní opavského spisovatele, cestovatele a vysokoškolského pedagoga Miroslava Černého.
  staré Nevědění [Milan Kundera / Atlantis]
  Nevědění, předposlední román Milana Kundery napsaný francouzsky, vychází poprvé v českém překladu Anny Kareninové.
  staré Český dialog [Eva Střížovská / Milan Hodek]
  Eva Střížovská založila brzy po "sametu" časopis Český dialog, který se stal lávkou mezi postsocialistickými občany, a mezi exulanty a krajany žijícími v celém světě.
  staré Šprýmy s/z rýmy 2 [Zdena Bratršovská, František Hrdlička / Milan Hodek]
  Šprýmy s/z rýmy 2 je soubor dalších limericků, navazujících na úspěšný první díl. Limericky jsou oblíbené zejména v anglosaských zemích. Tato veršovaná forma není v Čechách příliš obvyklá a svou hravou lehkostí jistě potěší malé i velké čtenáře.
  staré Záhadné taje Sibiře [Milan Syruček / Česká citadela]
  Nahlédněte do neuvěřitelných osudů odsouzenců k životu na zmrzlé Sibiři. Do vyhnanství sem byli posíláni poddaní nepohodlní carskému i stalinskému režimu, mezi nimiž se objevují spisovatelé jako Dostojevskij, Černyševskij, Sacharov, Solženicyn...
  staré Milan Knížák: Babiš politik neexistuje
  Babiš politik neexistuje. Andrej Babiš je obyčejný obchodník – podvodník, bývalý estébák, lhář, člověk, kterému jde jen o to urvat co nejvíce majetku a moci.
  staré Idiopatické střevní záněty II [kolektiv, Milan Lukáš / Grada]
  Kniha volně navazuje na předchozí vydání, ale přináší zcela nová mezioborová aktuální témata z péče o pacienty s idiopatickými střevními záněty.
  staré Fotografujeme ptáky [Milan Zygmunt / Grada]
  Fotograf a cestovatel Milana Zygmut vám v knize plné nádherných ptačích fotografií z celého světa prozradí své triky na to, jak udělat dokonalý snímek.
  staré Případ Austerlitz 1805 [Jaromír Bár, Zdeněk Chromý, Milan Plch, Libor Urbančík / Zoner Press]
  O slavné bitvě „tří císařů“ již byly napsány stovky knih, studií a pojednání. Mohlo by se zdát, že další publikace již mnoho nového přinést nemůže.
  staré Host Lucie Výborné: V Grónsku jsme potkali ledního medvěda. Byl odhodlaný a hladový, vzpomíná polárník Milan Wlasák
  Jako dospívající mladík měl tři sny: vylézt na osmitisícovku, přejít Grónsko a žít na Kavkazu. Všechno se mu povedlo. Horolezec a polárník Milan Wlasák má za sebou bezpočet výprav a expedic. „Vždycky jsem cestoval s nějakým zaměřením, většinou to byly hory nebo polární oblasti. Nejsem ten, kdo by potřeboval odškrtávat země, místa… Přechod Grónska předčil všechny představy. Gruzie je nádherná země, ale pivo je tam nepitelné. Začali jsme vařit vlastní ležák,“ vypráví.
  staré Milan Kundera: Od Žertu k Bezvýznamnosti
  Proč dílo Milana Kundery tak zaujalo po celém světě? Proč odešel do... | Roudnice nad Labem - (2021-11-16 19:00:00 - 2021-11-16 00:00:00)
  staré Milan Kundera: Od žertu k Bezvýznamnosti, nejočekávanější dokument dorazil právě do kinMilan Kundera: Od žertu k Bezvýznamnosti, nejočekávanější dokument dorazil právě do kin
  Životní příběh zajímavého člověka, který nemá rád novináře a reportéry, a navíc se nerad fotí a natáčí, byl pro režiséra Miloslava Šmídmajera životní výzvou. Nakonec se dílo podařilo, a přestože Milan Kundera na sebe nic neprozradil, udělali to za něj jeho přátelé.
  staré Milan Pospíšil: Vůči Bedřichu Smetanovi máme velký dluh
  Milan Pospíšil má za to, že máme vůči Bedřichu Smetanovi velký dluh. Doufá, že vydání jeho korespondence způsobí vlnu zájmu o jeho dílo podobně, jako svého času vydání korespondence Giacoma Meyerbeera. The post Milan Pospíšil: Vůči Bedřichu Smetanovi máme velký dluh appeared first on OperaPlus.
 • Milan Pospíšil: Vůči Bedřichu Smetanovi máme velký dluh
 • OperaPlus
 • staré Milan Knížák: Zase jsme srabi
  To, co se děje na Pražském hradě, je mimo všechny normy. Skvadra hradních úředníků se chopila výkonné moci a manipuluje naší politickou scénou, tzn. našimi osudy.
  staré Stačí zdravé srdce, ručník a sekera, říká o otužování fotograf Milan Stryja
  /ROZHOVOR/ Zavolali ho v zimě, jestli by je mohl vyfotit ve vodě. Snímky pořídil. Ale nedalo mu to a zkusil pak do ledové vody vlézt za partičkou lidí. Od té doby se teplický fotograf Milan Stryja aktivně věnuje otužování. 
  staré Oznámení o možnosti převzetí písemnosti - Milan VIDLIČKA
  Č. j. KRPS-223125-6/ČJ-2021-0100PZ
  staré Velký komiksový vandr [Milan Krejčí, Michal Moravec (ed.) / Toužimský a Moravec]
  Pestrý výběr dvaceti dobrodružných komiksových příběhů více než tuctu českých a československých výtvarníků. Z takzvaných klasiků žánru nechybí Bohumil Bimba Konečný, Jaromír Vraštil, Miloslav Havlíček, Petr Barč, nebo Jozef Schek.
  staré Zemřel překladatel François Hirsch, Francouzům představil Milana Kunderu
  Zemřel dvorní překladatel spisovatele Milana Kundery do francouzštiny François Hirsch, bylo mu 95 let. Českého spisovatele francouzským čtenářům poprvé přiblížil v roce 1970 překladem Směšných lásek. Hirschova práce na překladech z češtiny skončila, když Kundera, žijící ve Francii, začal sám psát ve francouzštině.
  staré Poslední SMS před smrtí Milana Lasici (†81): Psal krásné herečce (32)!
  Krásná slovenská herečka Dominika Kavaschová (32) se posledních pár měsíců těší z nové role maminky malé holčičky. V opojení z maličké dcerky se pochlubila s poslední zprávou, kterou jí před smrtí poslal legendární herec a humorista Milan Lasica (†81), sám hrdý otec dvou dcer. Tuhle SMSku prý Dominika nikdy nevymaže!
  staré Filmové premiéry: Moje slunce Mad, Duna, Kryštof, Poslední souboj či Milan Kundera: Od Žertu k Bezvýznamnosti
  O amerického Oscara v kategorii animovaných filmů bude usilovat český film Moje slunce Mad. Do kin jde dlouho očekávaná sci-fi Duna. Poslední souboj se odehrává ve Francii 14. století. Životem spisovatele Milana Kundery se zabývá dokument Milan Kundera: Od Žertu k Bezvýznamnosti. Nevšední a laskavé dobrodružství prožívají v animovaném filmu Rozbitý robot Ron chlapec a robot. Příběh filmu Halloween zabíjí začíná v okamžiku, kdy skončil Halloween z roku 2018.
  staré Akcent: Práce spisovatele je z padesáti procent taktika: Milan Kundera z českého i francouzského pohledu
  Jméno Milana Kundery vyvolává i po završení jeho literárního díla v kulturních kruzích vášnivé debaty. V loňském roce vyšly hned dvě jeho biografie na vyhrocených pólech mezi adorací a odsudkem. Proč se část čtenářů nechce spokojit s dílem a láká je pátrat i v záhadě života? Čím a jak se liší pohled Čechů a Francouzů na Kunderovu tvorbu? Na otázky Šárky Jančíkové odpovídá francouzská novinářka Ariane Chemin i v Praze narozený francouzský politolog a historik Jacques Rupnik.
  staré Milanová víta finančnú pomoc Maďarska pri obnove kostolov na juhu Slovenska
  Ministerka kultúry by však považovala za vhodné, ak by takáto cezhraničná investičná výpomoc bola dopredu odkonzultovaná.
  staré Živý mýtus Roger Federer [Milan Hanuš / Prostor]
  O „nejlepším tenistovi všech dob“ vyšla již řada publikací a článků, převážně od sportovních novinářů, ale pohled Milana Hanuše je v tomto kontextu ojedinělý stylem i pojetím.
  staré Milan Knížák: Je to odporné
  Nejodpornějším aktérem dnešního politického dění je Andrej Babiš, který ze sebe dělá záchrance morálky a vyzývá všechny kolem k abdikaci. Najednou.
  staré Případ Toman [Milan Krčmář / CPress]
  Zákulisí vyšetřování hrůzného zločinu na Moravě Četníci v roce 1911 našli na Moravě mužské tělo s odseknutou bradou, nosem i přirozením. To, co zprvu vypadá jako čin psychopata, se záhy ukáže být pokusem o rafinovaný pojišťovací podvod.
  staré Xaver a host: Režisér Milan Cieslar: Už druhý rok se zabývám adaptací románu Hana od Aleny Mornštajnové
  Úspěšné filmy Špindl, Colette, Krev zmizelého nebo oblíbený televizní seriál Na vodě, to je jen krátký výčet z tvorby režiséra Milana Cieslara. Své první praktické zkušenosti v oboru nabíral jako pomocný režisér Věry Chytilové, se kterou nebylo lehké vyjít. Jak na spolupráci s ní dnes vzpomíná a proč obsadil Jiřího Mádla do hlavní role ve filmu Colette?
  staré BŘITVA MILANA ANTOŠE: Lener byl katastrofa! Rozboural všechno, co fungovalo
  Bez fanfár a bez potlesku zmizel z hokejového svazu Slavomír Lener, konstruktér přestavby českého hokeje. Bývalý úspěšný trenér, který měl předělat tuzemský mládežnický hokej, aniž by s ním měl jakoukoliv zkušenost, úplně rozboural všechno, co v mládežnickém hokeji jakž takž fungovalo. Jeho účinkování na svazu byla katastrofa.
  staré KNIHA: Hokejová legenda Milan Nový
  Říkali mu Balík. A ačkoliv je mu už sedmdesát let, dodnes ho v českém hokeji nikdo nepřekonal: v nejvyšší soutěži dokázal nastřílet neuvěřitelných 474 branek. K tomu přidal 120 gólů v národním mužstvu.
  staré KNIHA: Hokejová legenda Milan Nový
  Říkali mu Balík. A ačkoliv je mu už sedmdesát let, dodnes ho v českém hokeji nikdo nepřekonal: v nejvyšší soutěži dokázal nastřílet neuvěřitelných 474 branek. K tomu přidal 120 gólů v národním mužstvu.
  staré Dan Brown v Praze i dokument o Milanu Kunderovi. Přinášíme týdenní tipy od 18. do 24. října
  Říjen se překlápí do druhé půle a přináší řadu poutavých kulturních událostí, z nichž ční první návštěva proslulého Dana Browna v Praze. Nepřehlédněte ani dokumentární portrét Milana Kundery nebo třeba velkou retrospektivu výtvarníka, jenž dal podobu...
  staré Chci vidět mozek! Rudolf a Milan brutálně zavraždili Jozefa: Trest rodinu oběti zklamal
  Dva mladíci Rudolf D. (20) a Milan J. (22) chtěli vědět, jaký je to pocit někoho zabít, a tak brutálním způsobem zavraždili nevinného člověka. Před soudem se setkali s rodiči jejich oběti Jozefa (†47). Vrazi od soudu odešli s mnohaletými tresty.
  staré Milan Knížák: Proč mlčíme?
  Hradní kamarila (Mynář, Nejedlý, Ovčáček a spol.) vytváří kolem prezidenta Zemana neprostupnou clonu, aby nikdo jiný nevěděl jak to s jeho zdravím vypadá. Proto maskují Zemanovy pohyby stavěním nejrůznějších opon, tunelů a zábran, jakoby se jednalo o malomocného člověka, který se nesmí přiblížit většinové společnosti! Potřebují, aby se Miloš Zeman udržel na prezidentském stolci co nejdéle a oni mohli v klidu provádět své čachry, které mají jediný cíl a to je vlastní obohacení.
  staré Milan Šteindler: Na stará kolena se ze mě stal skeptický optimista
  Začalo to v roce 1971 jako předvádění čtrnáctiletých puberťáků před spolužáky a hlavně spolužačkami, dnes se padesát let od založení divadla Sklep připomíná jako významné kulturní výročí. Jeho motorem byli a jsou spolužáci ze základní školy David Vávra a Milan Šteindler (64).
  staré Milan Knížák: Držet dohromady
  První a zásadní úkol posledních voleb bylo odstranit Babiše. Zdá se to být málo, ale jsem přesvědčen, že to byl velký úkol.
  staré Minirecenze: Gigabyte R282-Z92 A00 server - dva AMD EPYC Milan procesory v akci
  Společnost AMD letos vydala nové serverové procesory EPYC generace Milan postavené na Zen3 architektuře. A rovnou dva 24C kousky bydlí v dnes testovaném Gigabyte serveru.
  staré Milan Nový - hokejová legenda [David Lukšů, Milan Nový / Improx print s.r.o.]
  Nejvyšší domácí hokejová soutěž nezná lepšího kanonýra. Milan Nový v ní během 590 zápasů nastřílel 474 gólů. Svým uměním pomohl k šesti mistrovským titulům (1x Jihlava, 5x Kladno).
  actual not cached