Registrace •  Přidání RSS zdroje
Kurzy ze dne: 06.12.2021 || EUR 25,420 || USD 22,521
úterý 7.prosince 2021, Týden: 50, Den roce: 341,  dnes má svátek Ambrož, zítra má svátek Květoslava
7.prosince 2021, Týden: 50, Den roce: 341,  dnes má svátek Ambrož


( Nalezeno 20 článků )

Kolt kmotra Al Caponeho přepsal aukční rekord

staré Kolt kmotra Al Caponeho přepsal aukční rekord
Více než tři miliony dolarů (65,9 mil. korun) se podařilo získat dražbou osobních věcí nelítostného chicagského gangstera Al Caponeho. Dražba se konala v soukromém klubu v kalifornském Sacramentu a podílelo se na ní takřka tisíc zájemců, napsal ve středu list The Chicago Tribune....chcete vědět víc?
staré Psanec Kolt 2060 [Daniel Janů / Splendidum družstvo]
V roce 2060 se Psanec Paul „Kolt“ Sutter alias Deny Fleet se svou přítelkyní Kennou dostali až do Nashville. Další zastávkou však bylo městečko Pleasant View, kde si našli práci. Opět se to zvrtlo a byli znovu na útěku.
staré Starostové chtějí do příštích voleb sami.“Ale s Piráty nejsme na kolty,“ řekl Rakušan
Podle předsedy STAN Víta Rakušana nastal čas aby Starostové přestali kandidovat v koalicích. Zároveň však v době, kdy Piráti zveřejnili analýzu, ve které obvinili STAN z porušení předvolebních dohod, odmítl, že by vztahy v koalici s Piráty byly nepřátelské. Uvedl tak v rozhovoru pro Právo. Vyjádřil se též například k případným novým opatřením proti covidu, či k situaci kolem policejního prezidenta Jana Švejnara.
staré Kolt kmotra Al Caponeho přepsal aukční rekord
Více než tři miliony dolarů (65,9 mil. korun) se podařilo získat dražbou osobních věcí nelítostného chicagského gangstera Al Caponeho. Dražba se konala v soukromém klubu v kalifornském Sacramentu a podílelo se na ní takřka tisíc zájemců, napsal ve středu list The Chicago Tribune.
staré RECENZE: Nezkušený mladíček, kupa zlata a kolty proklatě nízko
Mladý australský režisér Roderick MacKay natočil drama Furnace (výheň nebo pec), které bylo kladně přijato na festivalu v Benátkách. Zcela právem.
staré Psanec Kolt 2070 [Daniel Janů / Splendidum družstvo]
Rudý stín vstupoval do atmosféry planety Země, když se objevila lapurianská fregata. Zasáhla proti vetřelcům. Loď se roztrhla na dvě části. Jedna z částí dopadla na břeh řeky a druhá neznámo kam.
staré Ranní brífink Lucie Černohlávkové: Šéfka Evropské komise v Česku a jak se vyrábějí kolty v Coltu
Muži s kolty proklatě nízko se sice už nikde neprohánějí, zbrojovka Colt ale stále funguje a zbraně vyrábí. Od února pro nového majitele, kterým je Česká zbrojovka. Jak továrna ikonické americké značky, která se před časem dostala do vážných...
staré Psanec Kolt 2111 [Daniel Janů / Splendidum družstvo]
Nejpodivnější posádka vesmírné lodi zvaná Rudý Stín ve složení Psanec Kolt, hmyzák Qé, desátník Jillová a bytost s telepatickými schopnostmi Blue vyrazila na cestu Divokým vesmírem.
staré Blízká setkání: Martin Myšička: To, že nebojuji kolty, je mi bližší
Role v seriálu Boží mlýny mu sedí. „Baví mě nadsázka a možnost převleků. I to, že Fait nebojuje kolty a bojovým uměním, ale fištrónem,“ vysvětluje v Blízkých setkáních.
staré Za vyvedení peněz ze záložny MSD si má Petr Koltok odpykat sedm a půl roku
Za úvěrový podvod vůči Metropolitnímu spořitelnímu družstvu (MSD) si má podnikatel Petr Koltok odpykat 7,5 roku vězení a zaplatit peněžitý trest 1,2 milionu korun. Nepravomocně o tom v pátek rozhodl pražský městský soud, který muži uložil i desetiletý zákaz činnosti ve statutárních orgánech firem. Záložna, jež měla zhruba 14 tisíc členů, zkrachovala. Škoda způsobená dvacítkou pachatelů trestné činnosti podle obžaloby přesáhla 1,2 miliardy korun. Koltoka soud označil za jednu z hlavních postav celé organizované skupiny.
staré Podnikatel Koltok si za zpronevěru peněz ze záložny MSD má odpykat 7,5 roku vězení
Koltok společně s dalšími obviněnými podle verdiktu vyvedl z Metropolitního spořitelního družstva se 14 tisíci členy více než 1,2 miliardy korun.
staré FEJETON: Popelka a kolt 45
V předvánočním coronavirovém přítmí rozjasnila moji mysl falešná informace neboli hoax neboli produkt institutu fake news tom, že Norsko zakáže tradiční promítání filmu Tři oříšky pro Popelku s ohledem na alergiky, kteří by se mohli cítit dotčeni ve svých alergických právech.
staré FEJETON: Popelka a kolt 45
V předvánočním coronavirovém přítmí rozjasnila moji mysl falešná informace neboli hoax neboli produkt institutu fake news tom, že Norsko zakáže tradiční promítání filmu Tři oříšky pro Popelku s ohledem na alergiky, kteří by se mohli cítit dotčeni ve svých alergických právech.
staré Kolty proklatě nízko. Rada České televize pálí ostrými, ale mimo terč
Poslouchat zasedání Rady České televize bylo minulý týden chvílemi skoro na panáka. Kontrola nejdůležitějšího média dospěla do fáze, kdy se mění v absurdní frašku. Výsledkem může být konec současných manažerů ještě před sněmovními volbami. A to ne...
staré Kolt proklatě nízko a všem na očích: Muž děsil lidi v ulicích Ostravy
Jako na Divokém západě se do ulic Ostravy vydal muž (51). Za opaskem měl revolver, který děsil okolí. Teď kovboje možná vyleká výše pokuty, kterou dostane.
staré 20:00 Provaz a kolt
Michèle Mercierová a Robert Hossein, ona se chce pomstít a on je osamělý pistolník. Francouzko-italský western (1969). Dále hrají: G. Lollobrigida, S. Marquand, A. Alvarez a další. Režie Robert Hossein[online]
actual not cached