Registrace •  Přidání RSS zdroje
Kurzy ze dne: 28.01.2022 || EUR 24,435 || USD 21,940
pátek 28.ledna 2022, Týden: 5, Den roce: 028,  dnes má svátek Otýlie, zítra má svátek Zdislava
28.ledna 2022, Týden: 5, Den roce: 028,  dnes má svátek Otýlie


( Nalezeno 4 článků )

Janja Garnbret první 8c on signt

staré Janja Garnbret první 8c on signt
Podzim v OlianěJanja Garnbret po hladném vítězství na Olympiádě prožívá úspěšný podzim ve Španělsku. Dala svoje první 8c na On Sight, cestu Fish Eye a pár dní na to padlo na OS další 8c s názvem Americal Hustle....chcete vědět víc?
staré Janja Garnbret první 8c on signt
Podzim v OlianěJanja Garnbret po hladném vítězství na Olympiádě prožívá úspěšný podzim ve Španělsku. Dala svoje první 8c na On Sight, cestu Fish Eye a pár dní na to padlo na OS další 8c s názvem Americal Hustle.
staré Vizitka: Šperkařka Janja Prokič: Nemám ráda opulentnost. Čím víc ohňostrojů, tím méně emocí
Příroda, rituály a mytologie starodávných kultur a národů – právě z nich designérka narozená v srbském Bělehradě nejčastěji čerpá inspiraci. V kolekci HOMA z roku 2018 těžila z bohaté mytologie a unikátního přírodního dědictví ostrova Papua Nová Guinea, v kolekci INUO z roku 2020 ji zase inspiroval drsný život Eskymáků.
staré Designérka a výtvarnice Janja Prokić: Šperk je jako talisman, dává sílu a chrání
Patří k nejvýraznějším designérkám šperku v Česku, prorazila však i v jiných zemích. Za desetiletou kariéru získala dva tituly Czech Grand Design. Své šperky nejen navrhuje, ale i vyrábí. „Jsem dělník,“ řekla mi Janja Prokić (37) ve svém ateliéru v Praze.
staré Šatníky - Designérka Janja Prokić: Když se zadaří, investuju do místních umělců a návrhářů
Tentokrát otevíráme šatník, který je unikátní sbírkou modelů od českých návrhářů. Janja Prokić má pro fashion design velkou vášeň a její skříň je plná unikátních kousků. „O šaty se dobře starám, ale nebojím se je používat, i když jsem na ně třeba šetřila několik měsíců. Líbí se mi, když je na věcech vidět, že jsou používané a někdo v nich žije,“ říká Janja. Poslechněte si, co ovlivnilo její pohled na módu a v čem se cítí nejlépe.
actual not cached