Registrace •  Přidání RSS zdroje
Kurzy ze dne: 07.10.2022 || EUR 24,515 || USD 25,028
pátek 7.října 2022, Týden: 41, Den roce: 280,  dnes má svátek Justýna, zítra má svátek Věra
7.října 2022, Týden: 41, Den roce: 280,  dnes má svátek Justýna


( Nalezeno 17 článků )

Faraday Protocol

staré Faraday Protocol
First person puzzle titul Faraday Protocol z vás spravĂ­ medzihviezdneho archeolĂłga, ktorĂ˝ musĂ­ zistiĹĄ, ÄŤo sa stalo na Ăşplne opustenej stanici. Ako archeolĂłg Raug Zeekon sa ocitnete na mieste, kam vás zaviedol tajomnĂ˝ signál vychádzajĂşci z opustenej, hviezdu obiehajĂşcej planĂ©ty. ÄŚakajĂş vás tam rĂ´zne skúšky a objekty, s ktorĂ˝mi treba manipulovaĹĄ a aktivovaĹĄ ich....chcete vědět víc?
staré Faraday Future přeci jen nezačne vyrábět, chybí jí stovky milionů dolarů
Americká společnost Faraday Future ještě nedávno tvrdila, že je výroba modelu FF 91 na spadnutí. Dle nejnovějších informací jí však na start výroby chybí přes 200 milionů dolarů.
staré Faraday Future představuje produkční FF 91, údajně první opravdu luxusní elektromobil
Ani dnes představený první produkční vůz ale ještě nemusí být finální podobou. Ostatně s výrobou se počítá až v průběhu třetího čtvrtletí roku.
staré Faraday Future přiznává, že nadsadila rezervace modelu FF 91 o 1400 %
Společnost Faraday Future přiznává, že lhala o počtu zaplacených rezervací na model FF 91, jehož výroba má začít letos. Zároveň zahajuje práce na menším, levnějším modelu FF 81.
staré Faraday Protocol - Screenshoty
staré Faraday Protocol - Hra
First person puzzle titul Faraday Protocol z vás spraví medzihviezdneho archeológa, ktorý musí zistiť, čo sa stalo na úplne opustenej stanici. Ako archeológ Raug Zeekon sa ocitnete na mieste, kam vás zaviedol tajomný signál vychádzajúci z opustenej, hviezdu obiehajúcej planéty. Čakajú vás tam rôzne skúšky a objekty, s ktorými treba manipulovať a aktivovať ich.
staré Jako ve Faradayově kleci. Sestry od Kolína nabízí bydlení v upravených kontejnerech
Alternativní bydlení má 52 metrů čtverečních a interiér ve stylu wabi sabi. Podívejte se.
staré Na burzu míří další výrobce elektrických vozů: americký start-up Faraday zatím sériovou výrobu nezahájil
Od svého vzniku v roce 2014 utratil americký start-up Faraday přes dvě miliardy dolarů, sériovou výrobu vozů na elektrický pohon však dosud nezahájil. Na chod podniku měly vliv i obrovské osobní dluhy čínského zakladatele a většinového majitele Jia...
staré Zpátky do minulosti: Narodil se Michael Faraday a 200 kilogramů marihuany na eBay (22. 9. 2020)
V dnešním stručném přehledu historických událostí z oblasti technologií si připomeneme dvě velmi rozdílné záležitosti – narození Michaela Faradaye a den, kdy se na aukčním serveru eBay objevil inzerát, nabízející více než 200 kilogramů marihuany. Michael Faraday (1791) 22. září roku 1791 se v jižním Londýně narodil Michael Faraday – vědec, který proslul například objevem elektromagnetické indukce nebo magnetických a elektrických siločar. Faraday svými objevy položil teoretické […]
staré Faradayovy klece ve Fakultní nemocnici u sv. Anny v Brně jsou evropským unikátem
Málokdo ví, že přímo v centru Brna se v areálu Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně nachází unikátní místo. Jedná se o tzv. Faradayovy klece, tedy speciální laboratoř, která je umístěna pod budovou Mezinárodního centra klinického výzkumu (FNUSA-ICRC).
staré Faradayovy klece ve Fakultní nemocnici u sv. Anny v Brně jsou evropským unikátem
Málokdo ví, že přímo v centru Brna se v areálu Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně nachází unikátní místo. Jedná se o tzv. Faradayovy klece, tedy speciální laboratoř, která je umístěna pod budovou Mezinárodního centra klinického výzkumu (FNUSA-ICRC).
actual not cached