Registrace •  Přidání RSS zdroje
Kurzy ze dne: 07.10.2022 || EUR 24,515 || USD 25,028
pátek 7.října 2022, Týden: 41, Den roce: 280,  dnes má svátek Justýna, zítra má svátek Věra
7.října 2022, Týden: 41, Den roce: 280,  dnes má svátek Justýna


( Nalezeno 68 článků )

Seed of Life

staré Seed of Life
Epická adventĂşra Seed of Life sa pokĂşsi aktivovaĹĄ jadro Ĺľivota na umierajĂşcej planĂ©te. Toto poslanie ÄŤaká Coru, poslednĂş preĹľivšiu na planĂ©te Lumia. Hlavná hrdinka prehÄľadáva prostredie, ÄŤelĂ­ nebezpeÄŤenstvám, hÄľadá kapsuly a osvojuje si novĂ© schopnosti. V hre ju ÄŤakajĂş ju konfrontácie s inĂ˝mi bytosĹĄami aj hlavolamy....chcete vědět víc?
staré DJ Seedphrase našel kupce pro svůj vzácný CryptoPunk
Již několik měsíců stále trvá tzv. kryptozima, během které zaznamenaly kryptoměny prudký pokles a předtím velmi populární NFT stagnaci prodeje. I přesto všechno ale existují výjimky, které potvrzují pravidlo. Jednou z těchto výjimek je i projekt CryptoPunks, jehož NFT se podařilo prodat za několik milionů dolarů. Kdo tento nezaměnitelný token vlastnil a komu ho prodal, to se dozvíte v tomto článku. TIP: Cardano Emurgo chce investovat stovky milionů dolarů na podporu ekosystému DJ Seedphrase a jeho CryptoPunk 2924 DJ Seedphrase, vlastním jménem Danny Maegaard, je bitcoinový investor a známý nadšenec a prominent v komunitě nezaměnitelných tokenů. Mimo to byl také držitelem 21 punkerů, včetně jeho podpisu CryptoPunk 8348, který má cylindr, dlouhé vousy, stínidlo a cigaretu. A proč “byl” držitelem 21 punkerů? Protože v současné době jich má již “pouze” 20. DJ Seedphrase se totiž podařil opravdu skvělý obchod. Podařilo se mu prodat jeho vzácný CryptoPunk 2924 muži z Texasu za 3 300 ETH, což je v přepočtu téměř 4,5 milionu dolarů. Tento punk, který je jedním z pouhých 24 Apes punks, koupil DJ Seedphrase v listopadu 2020 za 150 ETH (72 tisíc dolarů). “Docházela mi likvidita a objem prodeje NFT v poslední době prudce klesl, takže jsem věděl, že k nějakému pohybu na trhu bude zapotřebí výjimečný grál. Pravidelně jsem dostával soukromé nabídky na opice s kapucí, takže jsem věděl, že zájem je. Šlo jen o to najít správnou cenu.” řekl DJ Seedphrase. Projekt CryptoPunks NFT je považován za “zakladatele” moderního hnutí krypto umění a zároveň za jednu z nejcennějších a nejvlivnějších značek NFT. Projekt byl zahájen v roce 2017 společností Larva Labs. V březnu letošního roku Larva Labs práva na duševní vlastnictví prodala Yuga Labs, tvůrci znuděných opic. V roce 2021 se prodal CryptoPunk 7523, známý také jako Covid Alien, za 11,7 milionu dolarů. Nejvyšší prodejní cena za CryptoPunk byla zaznamenána v únoru letošního roku, kdy D. Thapliyal, koupil Punk 5822 za 8 000 ETH, v té době téměř za 24 milionů dolarů. TIP: Altcoiny – přehled trhu: SOL roste směrem k 35,00 USD, XMR zvýšil nedávné zisky Originální článek DJ Seedphrase našel kupce pro svůj vzácný CryptoPunk pochází z webu CryptoSvet.cz.
 • Cardano Emurgo chce investovat stovky milionů dolarů na podporu ekosystému
 • Projekt CryptoPunks NFT
 • Altcoiny – přehled trhu: SOL roste směrem k 35,00 USD, XMR zvýšil nedávné zisky
 • DJ Seedphrase našel kupce pro svůj vzácný CryptoPunk
 • CryptoSvet.cz
 • staré Wood Seeds investuje do jednoho z největších dřevozpracujících závodů v ČR
  Udělejte si recenzi sami o našem přístupu a podnikání. Lesnická společnost Wood Seeds odstartovala plánovanou výstavbu nového dřevozpracovatelského závodu v Břasích na Plzeňsku za 225 milionů korun. Závod má být zaměřen na produkci vysoce kvalitního řeziva, především pro nábytkářskou výrobu. Do plného provozu najede už na podzim příštího roku.
  staré Kvalitní recenze a rozumné výnosy, i to je Wood Seeds
  Lesy, zajímavá investice i ochrana proti inflaci. Stále více investorů diverzifikuje portfolia, aby uchránili jejich hodnotu před rostoucí inflací. Vedle aktiv, jako je investiční zlato nebo nemovitosti, se do popředí pozornosti dostávají komodity. Mezi ty perspektivní patří i dřevní hmota.
  staré B-Sides & Rarities - Part II [Nick Cave and the Bad Seeds / Warner Music]
  V různých formátech vyšla reedice „prvního dílu“, vydaného původně v roce 2005 a nově také pokračování kompilace „B-Sides & Rarities“, které obsahuje těžko dostupné B-strany singlů a raritní nahrávky z katalogu a archivu Nick Cave & The Bad Seeds.
  staré Smartphony dokážou předpovědět naši seedovou frázi
  To není vtip ani clickbait, bohužel, vše je pravda. Andre, německý IT profesionál, zřejmě zjistil, že naše chytré telefony mohou být v některých případech až příliš „chytré“. Náhodou se mu podařilo zjistit, že prediktivní psaní našich telefonů může potenciálním hackerům pomoci objevit naši seedovou frázi pouhým uhodnutím prvního slova fráze. Jak všichni víme, seedová fráze jsou náhodnou kombinací slov ze seznamu 2048 slov, a co je důležitější, ve světě kryptoinvestic jsou jediným způsobem, jak můžeme chránit naše peníze. Blockchain činí vše transparentním a viditelným pro všechny a nedovoluje, aby informace byly skryty. Seedová fráze je jediná informace, která musí vždy zůstat utajena. TIP: Zpřísnění převodu kryptoměn – EU podpořila další regulace Prediktivní psaní na chytrých telefonech snižuje naši bezpečnost: seedová fráze v nebezpečí? Andre, IT profesionál, zjistil, že když zadá první slovo své seedové fráze do svého smartphonu, zařízení pomocí prediktivního psaní dokáže správně „navrhnout“ další slovo a dokonšit celý přístupový klíč. Smartphone si zapamatuje počáteční frázi zadanou uživatelem poprvé a poté využije svůj vlastní potenciál k usnadnění práce uživatele při dalších příležitostech. To však vytváří velkou bezpečnostní chybu. Schopnost našich telefonů předvídat celou seedovou frázi usnadňuje hackerům přístup k našim kryptopeněženkám. Andre uvádí: “To usnadňuje útok, dostanete telefon, spustíte jakoukoli chatovací aplikaci a začnete psát jakákoli slova ze seznamu BIP39 a uvidíte, co telefon navrhne.” Po nešťastném objevu se Andre podíval na věc dále pomocí několika experimentů. Jeho testy potvrdily, že GBoard od Googlu je nejméně zranitelný, protože software nedokáže předvídat každé slovo ve správném pořadí. Při dalších pokusech odborníka byla klávesnice Swiftkey od Microsoftu schopna předvídat seedovou frázi okamžitě, stejně jako klávesnice Samsungu, ale pouze se zapnutými možnostmi – „Automaticky nahradit“ a „Navrhovat opravy textu“. Jak zabezpečit naše peněženky Bezpečnost našich digitálních peněženek je velmi důležité téma, o kterém bychom mohli mluvit ještě dlouho. Skutečná odpověď, skutečná praktická rada, kterou by měli dostat všichni uživatelé, zejména ti méně zkušení, je, že pro větší zabezpečení a vyhnutí se nepříjemným situacím, jako jsou tyto, je nejlepší používat hardwarovou peněženku! TIP: Telegram nyní umožňuje posílat kryptoměny prostřednictvím zprávy Originální článek Smartphony dokážou předpovědět naši seedovou frázi pochází z webu CryptoSvet.cz.
 • Zpřísnění převodu kryptoměn – EU podpořila další regulace
 • Telegram nyní umožňuje posílat kryptoměny prostřednictvím zprávy
 • Smartphony dokážou předpovědět naši seedovou frázi
 • CryptoSvet.cz
 • staré Březnová akce na předplatné se Seedstockers
  S prvním jarním měsícem je tu další skvělá akce na předplatné našeho magazínu! Tentokrát se nám podařilo získat luxusní novinku v nabídce španělských expertů Seedstockers. Co na vás čeká a jak splnit podmínky pro získání celkem 12 semen amerických genetik zdarma? V rámci březnové akce rozdáváme v období od čtvrtka 10. až do čtvrtka 31. 3. k předplatnému s jakýmkoli balíčkem bonus od španělských veverek Seedstockers. Konkrétně se jedná o novinku USA Auto Mix obsahující celkem 12 semen v celkové hodnotě 1 400 korun! Těšit se můžete na tyto samonakvétací odrůdy: 3x O.G. Kush, 3x Girl Scout Cookies, 3x Gelato 41 a 3x Gorilla Glue. Jak získat semínka? Zcela jednoduše – stačí si nejpozději do 31. března objednat a zaplatit předplatné našeho magazínu s nějakým balíčkem (nikoli samostatné předplatné, na to se akce nevztahuje!). V rámci květnové akce rozdáváme 12 semen amerických genetik! Předplatné s balíčkem si nejlépe vyberete ZDE. K tomuto balíčku vám před odesláním přidáme zmiňovaných 12 semínek. Rozeslání probíhá do 14 dnů od přijetí platby. Akce platí pouze pro předplatné na území České republiky. Upozornění: Všechna semena jsou určena pouze ke sběratelským účelům. Rozhodně nedoporučujeme pěstovat semena konopných odrůd, které obsahují vyšší procenta THC, jelikož dle platné legislativy (zákon č. 167/1998 Sb. a zákon č. 40/2009 Sb.) je jejich pěstování, sklízení a další zpracování trestné. The post Březnová akce na předplatné se Seedstockers appeared first on Magazín Konopí.
 • Březnová akce na předplatné se Seedstockers
 • Magazín Konopí
 • staré 8 semen Paradise seeds k předplatnému
  Dvě nejoblíbenější odrůdy v nabídce amsterdamských Paradise Seeds. BALÍČEK: 8 SEMEN PARADISE SEEDS – objednat S ročním předplatným za 1 390 Kč. V novém balení najdete 3 semena klasiky Belladonna a 5 semen samonakvétačky Auto Kong 4 vyšlechtěné ve spolupráci s Tommy Chongem v Kalifornii.  www.paradise-seeds.com Upozornění: Všechna semena jsou určena pouze ke sběratelským účelům. Rozhodně nedoporučujeme pěstovat semena konopných odrůd, které obsahují vyšší procenta THC, jelikož dle platné legislativy (zákon č. 167/1998 Sb. a zákon č. 40/2009 Sb.) je jejich pěstování, sklízení a další zpracování trestné. The post 8 semen Paradise seeds k předplatnému appeared first on Magazín Konopí.
 • 8 semen Paradise seeds kpředplatnému
 • Magazín Konopí
 • staré How to Make Toilet Paper Roll Seed Starters
  . ...
  staré Únorová akce na předplatné s Paradise Seeds!
  Máme tu nový měsíc a s ním i zbrusu novou akci na předplatné našeho magazínu. Tentokrát se nám podařilo sehnat vpravdě exkluzivního partnera – legendární Paradise Seeds z Amsterdamu. Co musíte splnit pro získání celkem 5 semen zdarma? V rámci únorové akce rozdáváme v období od čtvrtka 3. 2. až do pondělí 25. 2. k předplatnému s jakýmkoli balíčkem bonus od v podobě 5 semen Auto White Berry od Paradise Seeds! Jak získat semínka? Zcela jednoduše – stačí si nejpozději do 25. února objednat a zaplatit (platba tedy musí být odeslána nejpozději ve čtvrtek 24. 2.) předplatné našeho magazínu s nějakým balíčkem (nikoli samostatné předplatné, na to se akce nevztahuje!). V rámci květnové akce rozdáváme 5 semen  Auto White Berry v novém, luxusním balení! Předplatné s balíčkem si nejlépe vyberete ZDE. K tomuto balíčku vám před odesláním přidáme zmiňovaných 5 semínek. Rozeslání proběhne do poloviny března. Akce platí pouze pro předplatné na území České republiky. Všechna semena jsou určena pouze ke sběratelským účelům. The post Únorová akce na předplatné s Paradise Seeds! appeared first on Magazín Konopí.
 • Únorová akce na předplatné sParadise Seeds!
 • Magazín Konopí
 • staré Lednová akce na předplatné s Dutch Passion a Seedstockers
  I nový rok začínáme s pravidelnou akcí na předplatné. Tentokrát s předními experty v oboru šlechtění a pěstování – Dutch Passion a Seedstockers. Co na vás čeká a jak splnit podmínky pro získání celkem 13 semen zdarma? V rámci lednové akce rozdáváme v období od pátku 21. až do pondělí 31. 1. k předplatnému s jakýmkoli balíčkem bonus od holandských mistrů Dutch Passion a španělských veverek Seedstockers. Konkrétně se jedná o 3 semena Blue Mazar Auto a 10 semen Big Bud Auto v celkové hodnotě přes 1 000 korun! Jak získat semínka? Zcela jednoduše – stačí si nejpozději do 31. ledna objednat a zaplatit (platba tedy musí být odeslána nejpozději v neděli 30. 1.) předplatné našeho magazínu s nějakým balíčkem (nikoli samostatné předplatné, na to se akce nevztahuje!). V rámci květnové akce rozdáváme 3 semena Blue Mazar Auto a 10 semen Big Bud Auto! Předplatné s balíčkem si nejlépe vyberete ZDE. K tomuto balíčku vám před odesláním přidáme zmiňovaných 13 semínek. Rozeslání proběhne do poloviny února. Akce platí pouze pro předplatné na území České republiky. Všechna semena jsou určena pouze ke sběratelským účelům. The post Lednová akce na předplatné s Dutch Passion a Seedstockers appeared first on Magazín Konopí.
 • Lednová akce na předplatné sDutch Passion aSeedstockers
 • Magazín Konopí
 • staré Seed of Life - Hra
  Epická adventúra Seed of Life sa pokúsi aktivovať jadro života na umierajúcej planéte. Toto poslanie čaká Coru, poslednú preživšiu na planéte Lumia. Hlavná hrdinka prehľadáva prostredie, čelí nebezpečenstvám, hľadá kapsuly a osvojuje si nové schopnosti. V hre ju čakajú ju konfrontácie s inými bytosťami aj hlavolamy.
  staré B-Sides & Rarities - Part II [Nick Cave and the Bad Seeds / Warner Music]
  V různých formátech vyšla reedice „prvního dílu“, vydaného původně v roce 2005 a nově také pokračování kompilace „B-Sides & Rarities“, které obsahuje těžko dostupné B-strany singlů a raritní nahrávky z katalogu a archivu Nick Cave & T
  staré Projekt Seeds For The Future dává nové příležitosti i know-how mladým talentům
  Už v roce 2015 se i u nás v České republice spustil projekt společnosti Huawei Seeds For The Future, který umožňuje studentům technických vysokých škol dvoutýdenní pobyt v Číně. Letos podruhé kvůli pandemii covidu-19 konal online. Co vše se studenti v projektu dozvěděli a jak se přihlásit do dalšího ročníku?
  staré Nová technika phishingu v DeFi na obzoru! Útočníci vám mohou ukrást finance i bez seedu
  Kryptoměny jsou prostředí, které neodpouští. Primárně DeFi zóna je už ze své podstaty silně neregulovaná a každý trader nebo investor vstupuje do tohoto světa na vlastní zodpovědnost. Absolutní anonymita a decentralizace může být na jednu stranu lákavá, musíme se dívat ale i na stinné stránky. S velmi nízkou mírou regulace se pojí též svoboda pro […] Článek Nová technika phishingu v DeFi na obzoru! Útočníci vám mohou ukrást finance i bez seedu pochází z magazínu Finex.cz.
 • Nová technika phishingu v DeFi na obzoru! Útočníci vám mohou ukrást finance i bez seedu
 • Finex.cz
 • staré Huawei spouští další ročník studentského programu Seeds for the Future
  Vzdělávací projekt technologického lídra Huawei již pošesté v řadě otevírá českým vysokoškolským studentům dveře do světa informačních a komunikačních technologií. Od 10. září 2021 se mohou posluchači z univerzit prostřednictvím doporučení od svých vyučujících hlásit do mezinárodního programu Seeds for the Future, který byl spuštěn v roce 2008 ...
  staré Feyenoord, Wolverhampton, Motherwell a teď Baník? V ostravském kádru se zjevilo jméno Seedorf
  Česká liga > K Baníku se na jeho právě probíhajícím kroměřížském soustředění připojil třiadvacetiletý křídelník Sherwin Seedorf, jenž naposledy působil ve skotském Motherwellu.
  staré Seedorf trénuje s Baníkem. V Ostravě zkouší příbuzného bývalé nizozemské hvězdy
  Třiadvacetiletý odchovanec Feyenoordu Rotterdam naposledy působil ve skotském Motherwellu.
  staré Slavné jméno na testech: Baník zkouší výbušného rychlíka Seedorfa
  Baník Ostrava testuje nizozemského ofenzivního fotbalistu Sherwina Seedorfa. Třiadvacetiletý odchovanec Feyenoordu Rotterdam, který naposledy působil ve skotském Motherwellu, je vzdáleným příbuzným někdejší nizozemské hvězdy Clarence Seedorfa.
  staré Baník Ostrava zkouší Seedorfa, příbuzného bývalé nizozemské hvězdy
  Baník Ostrava od čtvrtka testuje nizozemského ofenzivního fotbalistu Sherwina Seedorfa. Třiadvacetiletý odchovanec Feyenoordu Rotterdam, který naposledy působil ve skotském Motherwellu, je vzdáleným příbuzným někdejší nizozemské hvězdy Clarence Seedorfa.
  staré Slavné jméno na testech: Baník zkouší výbušného rychlíka Seedorfa
  Baník Ostrava testuje nizozemského ofenzivního fotbalistu Sherwina Seedorfa. Třiadvacetiletý odchovanec Feyenoordu Rotterdam, který naposledy působil ve skotském Motherwellu, je vzdáleným příbuzným někdejší nizozemské hvězdy Clarence Seedorfa.
  staré NEJVĚTŠÍ STARTUPOVÉ TRŽIŠTĚ? SPOJENÍ SEEDRS A CROWDCUBE
  V rybníčku start-upů se spojují dvě velká tržiště – Seedrs a Crowdcube. K tomu by mělo dojít na konci tohoto roku a pokud vše vyjde, bude to rozhodně jedno z největších (nebo úplně největší) tržiště se startupy (nebo menšími firmami) v Evropě. I moje portfolio investic obsahuje startupy a dokonce jsem nakupoval na obou platformách, […] The post NEJVĚTŠÍ STARTUPOVÉ TRŽIŠTĚ? SPOJENÍ SEEDRS A CROWDCUBE appeared first on Boris Pazdera.
 • NEJVĚTŠÍ STARTUPOVÉ TRŽIŠTĚ? SPOJENÍ SEEDRS A CROWDCUBE
 • Boris Pazdera
 • staré Víte, co je privátní klíč a seed phrase? Jak nepřijít o své bitcoiny, vám v novém dílu Krypto Insideru poradí Milan Půlkrábek
  Víte, co je privátní klíč, jak vypadá seed phrase a proč ji nikdy nikomu nedávat? V dalším dílu Krypto Insideru se s Milanem Půlkrábkem alias Sodomákem podíváme na základy bezpečnosti, abyste udrželi své bitcoiny a další kryptoměny v bezpečí. Mnohem...
  staré Další velká hvězda Metronome Prague 2022: Nick Cave and The Bad Seeds
  Jedna z největších osobností současné hudební scény, oslovující jak zaryté fanoušky alternativy, tak mainstreamové publikum, všestranný tvůrce a niterný zpěvák Nick Cave, bude se svou kapelou The Bad Seeds další z hlavních hvězd připravovaného pátého ročníku festivalu Metronome Prague 2022. Ten se uskuteční 23. - 26. června příštího roku na tradičním místě, pražském Výstavišti. Nick Cave v postupně ohlašovaném programu doplňuje britské indiepopové duo Oh Wonder a amerického zpěváka a skladatele Becka. Limitovaná serie třídenních vstupenek je již nyní v prodeji na www.metronome.cz .
  staré Kryptopenazenka a zabudnuty seed
  Ahoj, kryptomenam sa nevenujem, verzim ze poradite. Nasiel som v starych dokumnetoch nejaky 12slovny seed, kde ak si dobre pamatam malo byt par drobnych asi v btc. V penazenke(electrum) je ale...
  staré Reakce na Kúdelu: Zakrývání úst? Dával bych žlutou kartu, navrhuje Seedorf
  Podle Clarence Seedorfa by fotbalisté, kteří na rozhodčího nebo soupeře promluví se zakrytými ústy, měli dostat kartu. Bývalý nizozemský reprezentant to prohlásil v reakci na aféru, kterou rozpoutala roztržka mezi slávistickým stoperem Ondřejem Kúdelou a Glenem Kamarou z Rangers.
  staré Slavia - Arsenal ONLINE: Seedorf chce kvůli Kúdelovi změnu pravidel
  Chystá se další velká fotbalová událost! Slavii čeká ve čtvrtek doma odveta čtvrtfinále Evropské ligy proti Arsenalu a po remíze 1:1 má velkou naději na postup. Sledujeme ONLINE události před očekávaným zápasem.
  staré Trestejme fotbalisty za mluvení se zakrytou pusou, navrhuje Seedorf
  Mluvíš na rozhodčího nebo soupeře se zakrytými ústy? Žlutá karta! Nizozemská legenda Clarence Seedorf by trestala nešvar, který ve fotbalovém prostředí v poslední době vyostřil hned několik afér, například roztržku mezi slávistickým stoperem Ondřejem Kúdelou a Glenem Kamarou z Rangers.
  staré Reakce na Kúdelu: Zakrývání úst? Dával bych žlutou kartu, říká Seedorf
  Podle Clarence Seedorfa by fotbalisté, kteří na rozhodčího nebo soupeře promluví se zakrytými ústy, měli dostat kartu. Bývalý nizozemský reprezentant to prohlásil v reakci na aféru, kterou rozpoutala roztržka mezi slávistickým stoperem Ondřejem Kúdelou a Glenem Kamarou z Rangers.
  staré Trestejme fotbalisty za mluvení se zakrytou pusou, navrhuje Seedorf
  Mluvíš na rozhodčího nebo soupeře se zakrytými ústy? Žlutá karta! Nizozemská legenda Clarence Seedorf by trestala nešvar, který ve fotbalovém prostředí v poslední době vyostřil hned několik afér, například roztržku mezi slávistickým stoperem Ondřejem Kúdelou a Glenem Kamarou z Rangers.
  staré NEJVĚTŠÍ STARTUPOVÉ TRŽIŠTĚ? SPOJENÍ SEEDRS A CROWDCUBE
  V rybníčku start-upů se spojují dvě velká tržiště – Seedrs a Crowdcube. K tomu by mělo dojít na konci tohoto roku a pokud vše vyjde, bude to rozhodně jedno z největších (nebo úplně největší) tržiště se startupy (nebo menšími firmami) v Evropě. I moje portfolio investic obsahuje startupy a dokonce jsem nakupoval na obou platformách, […]
  staré The World´s First Foldable 165-inch Micro LED TV – C SEED introduces the M1 Redefining Luxury and Style
  Wiener Neudorf (Austria) February 25th 2021 (PROTEXT/ots) - Following in the footsteps of the award-winning C SEED 201 TV, the brand new C SEED M1 takes the stage. This is the first foldable 165-inch Micro LED TV and the latest evolution in luxury AV technology. C SEED proudly presents the revolutionary...
  staré Bunkeroid je bezpečná skříňka pro uchovávání hesel a seedu
  S přibývajícím množstvím lidí investujících a vlastnících bitcoin či jiné kryptoměny, přibývá i těch, kteří by si je rádi bezpečně uložili. Tedy přesněji řečeno nejenom je, ale rovněž třeba i obnovovací seed. Na trhu přitom existuje celá řada nástrojů, a to jak těch online, tak i offline, které přesně takovéto bezpečné uložení (nejenom) kryptoměn umožňují. Jedním z podobných nástrojů je i praktická krabička Bunkeroid, jenž vám dokáže posloužit k uložení všemožných hesel a klíčů – kupříkladu právě i obnovovacího seedu. Pojďme si ji blíže představit a ukázat si, co všechno umí. Prakticky nerozbitný ochránce dat a seedů Jak již bylo […]
  staré NEJVĚTŠÍ STARTUPOVÉ TRŽIŠTĚ? SPOJENÍ SEEDRS A CROWDCUBE
  V rybníčku start-upů se spojují dvě velká tržiště – Seedrs a Crowdcube. K tomu by mělo dojít na konci tohoto roku a pokud vše vyjde, bude to rozhodně jedno z největších (nebo úplně největší) tržiště se startupy (nebo menšími firmami) v Evropě. I moje portfolio investic obsahuje startupy a dokonce jsem nakupoval na obou platformách, […] The post NEJVĚTŠÍ STARTUPOVÉ TRŽIŠTĚ? SPOJENÍ SEEDRS A CROWDCUBE appeared first on Boris Pazdera.
 • NEJVĚTŠÍ STARTUPOVÉ TRŽIŠTĚ? SPOJENÍ SEEDRS A CROWDCUBE
 • Boris Pazdera
 • staré Horváthovi vypadla vana a Seedorf se lekl. Petržela o geniálním kamarádovi
  V nejslavnějších dobách plzeňského fotbalu byli nerozlučnou dvojicí. Jeden malý a hubený, druhý o maličko vyšší a o poznání širší. Záložníci Milan Petržela a Pavel Horváth.
  staré Horváthovi vypadla vana a Seedorf se lekl. Petržela o geniálním kamarádovi
  V nejslavnějších dobách plzeňského fotbalu byli nerozlučnou dvojicí. Jeden malý a hubený, druhý o maličko vyšší a o poznání širší. Záložníci Milan Petržela a Pavel Horváth.
  staré Huawei v rámci projektu Seeds for the Future nabízí příležitost mladým talentům
  Vzdělávací projekt společnosti Huawei již po páté v řadě otevírá českým vysokoškolským studentům dveře do světa informačních a komunikačních technologií. Do 15. října 2020 se mohou studenti z českých univerzit přihlásit do mezinárodního programu Seeds for the Future, který byl spuštěn v roce 2008. Společnost Huawei bude v České republice...
  staré Seed-Shop.cz - Prodej domény
  Nabízím k prodeji doménu Seed-Shop.cz
  staré Filmové pirátství asi jen tak nezmizí. Když už musíte, stahujte bezpečně v Seedru
  Máme HBO Go, máme Netflix... • Ale stejně krademe filmy a seriály • Když už musíte, stahujte torrenty bezpečně v Seedru
  staré Mystery seeds: Amazon bans foreign plant sales in US
  Thousands of Americans have received unsolicited packets of seeds this year, mostly from China.
  staré Fakt hustá zvířata - Poznejte nejodpornější tvory na světě [Andy Seed / Svojtka & Co.]
  Tento průvodce představí zvířata z celého světa, která nemusí mít zrovna to nejvybranější chování, ale jsou naprosto úžasná, ohromující a možná lehce nechutná!
  staré FreeZone: Poppy Seed Grinder a Sectesy
  FreeZone: Poppy Seed Grinder a SectesyDATUMÚterý 25.8.2020, 19:55CENAvstup... | Praha 1 - (2020-08-25 00:00:00 - 2020-08-25 00:00:00)
  staré Seedpod: kombinace pohodlí a pannenské přírody
  Pokud jste ve městě pociťováni sociálním distancováním a chcete se znovu spojit s přírodou, může být sen o nomádských letoviscích „seedpod“ skutečností. Díky své struktuře a uklidňujícímu tvaru kokonu nabízí...
  staré Nixplay Seed HD recenze: fotorámeček pro 21. století
  Digitální fotorámečky byly svého času velmi populární. Přiznejme si ale, že se velmi často nejednalo o žádný výkřik moderní techniky. Nízké rozlišení a málo funkcí mohly spoustu uživatelů odradit, čehož si ale byla velmi dobře vědoma americká společnost Nixplay. Jejich fotorámeček Seed jsme u nás již testovali, nyní se nám do redakce dostala nová verze … Přečtěte si celý článek Nixplay Seed HD recenze: fotorámeček pro 21. století
 • Nixplay Seed HD recenze: fotorámeček pro 21. století
 • staré LIVE stream - Bombíme seedbomby, Workshop s šablonami
  Připravili jsme pro vás dva workshopy, které jsou každoročně součástí... | LIVE stream - (2020-05-02 10:00:00 - 2020-05-02 00:00:00)
  staré Titulky k Little Fires Everywhere S01E02 - Seeds and All
  Vztah mezi Elenou a Miou se stane ještě zvláštnější, když Mia přijme Eleninu nabídku pracovat pro ni jako hospodyně. Pearl vyráží do nové školy a Moody je jí po boku. Titulky pro vás připravila **veveruna**.
  staré Nick Cave & The Bad Seeds se vrátí příští rok - už znají nový termín pražského koncertu
  Kvůli probíhající pandemii a vládním opatřením se ruší řada kulturních událostí a mnohé se přesouvaní na nové termíny. Očekávané jarní turné Nicka Cavea a jeho kapely The Bad Seeds už také zná své nové datum - fanoušci si mohou do svého kalendáře zapsat datum 17....
  staré Hledáme seedy - kmenové uživatele služby VášDoklad.cz, kteří budou službu využívat zdarma
  Dobrý den, hledáme kmenové uživatele, kterým chceme nabídnout naši novou službu pro online fakturaci VášDoklad.cz (https://vasdoklad.cz)zdarma za podmínky, že seed ponechá na vystavovaných...
  staré FFF, seed nebo unicorn. Jakým stylem mluví zástupci tuzemských start-upů?
  Na začátku byl nápad, který jsme v pre-seedu zafinancovali díky FFF. Pak jsme šli do seedu a zkoušeli inkubátory a různé angely a zadařilo se. S pořádným MVP jsme pak už konečně mohli rozjet skejling a expanzi na 20 marketů, takže jsme pak v Series...
  staré Dead Cells: The Bad Seed - Screenshoty
  staré Dead Cells: The Bad Seed - Hra
  Prídavok Dead Cells: The Bad Seed prinesie dva nové "biómy", čo sú skrátka herné úrovne. Tešiť sa môžeme na "močiar" a "arborétum", ktoré poslúžia ako alternatívy k skorším úrovniam v hre. Na konci močiara bude tiež nový boss. Okrem toho prinesie Bad Seed nové zbrane - vrátane obrej kosy a ďalšie novinky.
  staré Problémy WeWorku a Uberu nahrávají evropským start-upům, říká ikona startupové scény z fondu Seedcamp
  V Midasově žebříčku, prestižním seznamu nejúspěšnějších startupových investorů Evropy podle amerického magazínu Forbes, má Česko poměrně silnou stopu. Jedničkou je Jan Hammer, rodák ze Svitav, který je partnerem investičního fondu Index Ventures, do...
  actual not cached