Registrace •  Přidání RSS zdroje
Kurzy ze dne: 28.01.2022 || EUR 24,435 || USD 21,940
pátek 28.ledna 2022, Týden: 5, Den roce: 028,  dnes má svátek Otýlie, zítra má svátek Zdislava
28.ledna 2022, Týden: 5, Den roce: 028,  dnes má svátek Otýlie


( Nalezeno 86 článků )

Resorty Occidental na Kanárských ostrovech s all-inclusive. Zájezd od 10 490 Kč

staré Resorty Occidental na Kanárských ostrovech s all-inclusive. Zájezd od 10 490 Kč
Zatímco nejlevnější zájezdy do Španělska s all-inclusive stojí 8 990 Kč, my vás upozorníme na dva zájezdy mířící do resortů Occidenal. Prvním z nich je Occidental Jandia Mar za 10 490 Kč a druhý Occidental Jandia Playa za 10 990 Kč ležící přímo na pláži Jandía na ostrově Furteventura. Resorty nesou označení 4 a půl hvězdičky a standardně se zájezdy neprodávají za méně jak 17 tisíc na osobu. Vy můžete letět 28. listopadu za uvedené ceny nebo o 500 Kč dráž s odletem 5. prosince. V ceně je přímý let z Prahy, transfer na hotel a all-inclusive na 7 nocí pobytu. Prohlédnout Occidental Jandia Mar za 10 490 Kč Prohlédnout Occidental Jandia Playa za 10 990 Kč Cesty do Španělska jsou pro očkované bezproblémové. Prohlédněte si našeho průvodce po Fuerteventuře, zejména pak 25 míst, co na Fuenteventuře vidět. ...chcete vědět víc?
staré Ministr Bartoš: Za resorty, které máme v gesci, je vše na dobré cestě
Piráti představili své priority pro programové prohlášení vlády. Chtějí dostupné bydlení, ochranu lidí před „šmejdy“ i dluhovými pastmi a získat pro občany miliardy pomocí chytrých trendů, digitalizace či omezení korupce.
staré Noví ministři se seznamují s resorty, končí první náměstci
A
staré Resorty Occidental na Fuerteventuře za super cenu. Zájezd od 9 590 Kč
Neuplynulo ani 10 dní od poslední akce do skvělých hotelů řetězce Occidental a přichází další sleva na týdenní all-inclusive zájezdy z Prahy, která klesá pod 10 000 Kč. Resorty nesou označení 4 a půl hvězdičky a standardně se zájezdy neprodávají za méně jak 17 tisíc na osobu. Odlet do obou hotelů je 12.12. s návratem 19.12. V ceně je přímý let z Prahy, transfer na hotel a all-inclusive na 7 nocí pobytu. Rezervovat Occidental Jandia Mar za 9 590 Kč Rezervovat Occidental Jandia Playa za 9 990 Kč Podívejte se ale také na další zájezdy na Kanárské ostrovy, které ve 3* hotelech začínají už na cenách 8 490 Kč. Cesty do Španělska jsou pro očkované bezproblémové. Prohlédněte si našeho průvodce po Fuerteventuře, zejména pak 25 míst, co na Fuenteventuře vidět.
 • Occidental Jandia Mar za 9 590 Kč
 • Occidental Jandia Playa za 9 990 Kč
 • 3* hotelech začínají už na cenách 8 490 Kč
 • průvodce po Fuerteventuře
 • 25 míst, co na Fuenteventuře vidět
 • staré Budoucí vláda chce škrtat jen ve výdajích. Jednotlivé resorty jsou proti
  A
  staré Vyhlášku o povinném očkování mají resorty probrat do konce týdne
  Praha - O parametrech vyhlášky o povinném očkování proti covidu-19 se podle ministryně financí v demisi Aleny Schillerové (ANO) rozhodne do konce týdne, projednávají ji legislativci a posuzují...
  staré Vyhlášku o povinném očkování mají resorty probrat do konce týdne
  Praha - O parametrech vyhlášky o povinném očkování proti covidu-19 se podle ministryně financí v demisi Aleny Schillerové (ANO) rozhodne do konce týdne, projednávají ji legislativci a posuzují...
  staré Resorty Occidental na Kanárských ostrovech s all-inclusive. Zájezd od 10 490 Kč
  Zatímco nejlevnější zájezdy do Španělska s all-inclusive stojí 8 990 Kč, my vás upozorníme na dva zájezdy mířící do resortů Occidenal. Prvním z nich je Occidental Jandia Mar za 10 490 Kč a druhý Occidental Jandia Playa za 10 990 Kč ležící přímo na pláži Jandía na ostrově Furteventura. Resorty nesou označení 4 a půl hvězdičky a standardně se zájezdy neprodávají za méně jak 17 tisíc na osobu. Vy můžete letět 28. listopadu za uvedené ceny nebo o 500 Kč dráž s odletem 5. prosince. V ceně je přímý let z Prahy, transfer na hotel a all-inclusive na 7 nocí pobytu. Prohlédnout Occidental Jandia Mar za 10 490 Kč Prohlédnout Occidental Jandia Playa za 10 990 Kč Cesty do Španělska jsou pro očkované bezproblémové. Prohlédněte si našeho průvodce po Fuerteventuře, zejména pak 25 míst, co na Fuenteventuře vidět.
 • zájezdy do Španělska s all-inclusive stojí 8 990 Kč
 • Occidental Jandia Mar za 10 490 Kč
 • Occidental Jandia Playa za 10 990 Kč
 • průvodce po Fuerteventuře
 • 25 míst, co na Fuenteventuře vidět
 • staré Lidovci i TOP 09 jdou do vlády, vedení schválilo koaliční smlouvu. Jaké obsadí resorty?
  Celostátní konference lidovců schválila dnes odpoledne koaliční smlouvu a program formující se vládní koalice Spolu (ODS, KDU-ČSL a TOP 09) a Pirátů a STAN. Informoval o tom předseda poslaneckého klubu strany Marek Výborný. Stejně se zachoval i výkonný výbor TOP 09, už ve čtvrtek dokumenty posoudily a schválily stranické orgány občanských demokratů a Starostů. Piráti budou smlouvu ratifikovat až po pondělním podpisu lídrů stran.
  staré 5* resorty na Dominikáně s all-inclusive a přímým letem. Zájezd od 21 990 Kč
  Další týden pomalu uběhl a s ním se blíží i další přímý let Boeingu 787-8 Dreamliner z Prahy do Punta Cana na Dominikánské republice. V nabídce znovu svítí zájezdy do luxusních 5* resortů s all-inclusive. Za 21 990 Kč můžete letět 8. listopadu s návratem 16. listopadu do 5* hotelu Impressive Resort and Spa. Za 22 490 Kč si zarezervujete pobyt v 5* Grand Sirenis Punta Cana Resort. A za 22 990 Kč je v nabídce ještě jeden 5* hotel Serenade Punta Cana Beach and Spa Resort. Do kterého se vydáte? Vstup na Dominikánskou republiku je beproblémový. Není vyžadován test ani očkování, pouze vyplnění formuláře. Detailně na koronavirus na Dominikáně.
 • 5* hoteluImpressive Resort and Spa
 • 5* Grand Sirenis Punta Cana Resort
 • 5* hotel Serenade Punta Cana Beach and Spa Resort
 • koronavirus na Dominikáně
 • staré Piráti by mohli mít dokonce tři resorty. Ve hře je nové ministerstvo
  Koalice Spolu (ODS, KDU-ČSL a TOP 09) a PirSTAN ve středu započíná jednání o povolební spolupráci. S ohledem na víkendový výsledek Pirátů se zdá, že ve vládě obsadí jen dva resorty. Situací by však mohl zamíchat vznik ministerstva pro digitalizace. Podle šéfa Pirátů Ivana Bartoše je to ve hře.
  staré Chcete vidět, kde sedí Schillerová či Vojtěch? Resorty otevřely brány
  I letos otevřela své dveře pro veřejnost některá z ministerstev na Den české státnosti 28. září. K ministerstvům financí a kultury se tentokrát připojily i resorty zdravotnictví a práce a sociálních věcí. Na svá pracoviště lákali sami ministři a ministryně na sociálních sítích.
  staré Ministři chodí žmoulat čepici k Schillerové. Kvůli větším rozpočtům pro své resorty
  U ministryně financí Aleny Schillerové (za ANO) se v poslední době netrhnou dveře. Důvodem je, že jednotliví ministři chodí k šéfce státní kasy na jednání a snaží se získat miliony či miliardy korun navíc pro své resorty. Tato strategie se opakuje už z minulých let, kdy se tvoří nový státní rozpočet a ministrům se přerozdělené částky nezamlouvají. Schillerová má vyčleněno několik miliard na další jednání. Většina ministrů pak dostane za svůj resort přidáno a oslavují to jako svůj vyjednávací…
  staré Vrcholí vyjednávání o rozpočtu. Přidat chtějí téměř všechny resorty
  staré Deset nových Bali? Indonéská vláda vytváří nové turistické resorty i za cenu zabírání půdy a vyhánění obyvatel
  Mnoho turistů, kteří tráví dovolenou na indonéském Bali, zná také sousední ostrov Lombok. Tento poklidnější ostrov lákal doposud hlavně surfaře a obdivovatele sopek, kteří sem přijíždějí pokořit mohutný vulkán Gunung Rinjani. Již příští rok ale...
  staré Konec superministra? Havlíček chce své resorty sloučit do jednoho
  Vicepremiér, ministr průmyslu a obchodu a ministr dopravy Karel Havlíček (za ANO) by chtěl své resorty sloučit do jednoho. Vzniklo by tak podle něj silné ministerstvo hospodářství. Havlíček to v úterý řekl novinářům v Ostravě.
  staré 5* resorty v Turecku s all-inclusive a aquaparky na týden. Zájezd od 7 790 Kč
  Ačkoliv aktuálně najdete zájezdy na týden do Turecka již od 6 790 Kč s Blue Stylem, tak si za podobně směšný peníz můžete dopřát i mnohem většího luxusu. Doporučíme vám totiž zvolit 5* resorty, kdy zájezdy začínají na ceně 7 790 Kč. V té je zahrnut týdenní pobyt s all-inclusive a téměř všechny dostupné hotely disponují i skvělými aquaparky! Seznam hotelů včetně termínů najdete zde. Odlety jsou dostupné z Prahy, Brna i Ostravy, a to po celý měsíc červen. Podmínky vstupu do Turecka Před vstupem do Turecka je povinné vyplnit tento formulář a poté klasicky PCR (72h) nebo antigenní (48h) test před odletem nebo ukončené očkování s odstupme 14 dní nebo prodělání nemoci v uplynulých 6 měsících. Výjimku mají děti do 6 let. Před odletem zpět do ČR je nutné podstoupit PCR / antigenní test. který stojí cca 25 USD a po příletu nejdříve po 5 dnech musíte podstoupit další PCR test, který je bezplatný 2x do měsíce. Výjimku mají pouze osoby, které v uplynulých 180 dnech nemoc Covid-19 prodělali a děti do 5 let. Detailní a aktuální informace najdete zde - koronavirus Turecko a cestování.
 • na týden do Turecka již od 6 790 Kč s Blue Stylem
 • Seznam hotelů včetně termínů najdete zde
 • tento formulář
 • koronavirus Turecko a cestování
 • staré Poslanci ANO tlačí monopolní pojištění. Resorty kroutí hlavou, odborníci také
  Pozměňovací návrh zákona z dílny zástupců vládnoucího ANO Věry Adámkové a Miloslava Janulíka ve svém textu definuje výsadní postavení státní Pojišťovně VZP (PVZP). Tento takzvaný přílepek budí pozornost nejen médií, ale rovněž odborníků. Vypadá to, že jej s nimi nikdo nekonzultoval. V pojištění cizinců, které je ve hře, jde přitom o stovky milionů korun ročně.
  staré Poslanci ANO tlačí monopolní pojištění. Resorty kývají hlavou, odborníci také
  Pozměňovací návrh zákona z dílny zástupců vládnoucího ANO Věry Adámkové a Miloslava Janulíka ve svém textu definuje výsadní postavení státní Pojišťovně VZP (PVZP). Tento takzvaný přílepek budí pozornost nejen médií, ale rovněž odborníků. Vypadá to, že jej s nimi nikdo nekonzultoval. V pojištění cizinců, které je ve hře, jde přitom o stovky milionů korun ročně.
  staré Bolsonaro mění vládu, klíčové resorty dostanou nové šéfy
  Brazilský prezident Jair Bolsonaro provedl největší personální změny na ministerských postech od chvíle, co se v roce 2019 ujal úřadu. Nové šéfy budou mít klíčové resorty. Změny udělal v době, kdy čelí zvýšenému tlaku kvůli svému přístupu ke covidové pandemii, která v zemi zabila přes 300.000 lidí. Dnes o tom informovala agentura Reuters.
  staré MAN představil speciální dodávku pro horské resorty, může mít kola i pásy
  Unikátní koncept MAN TGE 3.180 4x4 Combi je připraven poradit si s běžnými silnicemi i zasněženými horskými cestami.
  staré Závěry komise k odklonu od uhlí budou resorty připomínkovat
  Praha - Materiál s doporučením Uhelné komise ukončit využívání uhlí pro výrobu tepla a elektřiny v roce 2038 byl stažen z dnešního jednání vlády. Resorty ho budou připomínkovat,...
  staré Závěry komise k odklonu od uhlí budou resorty připomínkovat
  Praha - Materiál s doporučením Uhelné komise ukončit využívání uhlí pro výrobu tepla a elektřiny v roce 2038 byl stažen z dnešního jednání vlády. Resorty ho budou připomínkovat,...
  staré Závěry komise k odklonu od uhlí budou resorty připomínkovat
  Praha - Materiál s doporučením Uhelné komise ukončit využívání uhlí pro výrobu tepla a elektřiny v roce 2038 byl stažen z dnešního jednání vlády. Resorty ho budou připomínkovat,...
  staré Balcarová (Piráti): Zdroje z European Green Deal musíme nasměrovat napříč resorty
  Výbor pro životní prostředí Poslanecké sněmovny včera uspořádal videokonferenci „European Green Deal – cesta k prosperitě Evropy?“. Konference konaná pod záštitou předsedkyně výboru Dany Balcarové z Pirátské strany reagovala na dějinný okamžik – takové zdroje, jaké nabízí European Green Deal, již nikdy mít nebudeme a šanci nesmíme promarnit.
  staré Výměna řidičského průkazu může počkat, dohodly se resorty. V době nouzového stavu se na končící platnost nehledí
  Lidé, kterým v době nouzového stavu skončila nebo končí platnost řidičského oprávnění, mohou dál jezdit, na doklad se bude do konce zvláštního režimu hledět jako na platný. Ministerstvo dopravy se na toleranci dohodlo s ministerstvem vnitra, na některých úřadech zejména v Praze se totiž tvořily fronty.
  staré ČSSD chce umožnit obcím zakázat Airbnb vyhláškou. Špatně zpracované, míní resorty
  Pro nesrozumitelnost i možný rozpor s ústavou by mohla vláda odmítnout návrh zákonné regulace turistického ubytování skrz platformy typu Airbnb.
  staré Schillerová bude dnes pokračovat v jednání s resorty o rozpočtu
  Praha - Ministryně financí Alena Schillerová (za ANO) dnes bude jednat o návrhu rozpočtu na příští rok se zástupci Akademie věd, ministerstva pro místní rozvoj a Národní sportovní agentury....
  staré Ministr zdravotnictví Prymula musí lépe komunikovat s ostatními resorty, říká senátor Drahoš
  Nový ministr zdravotnictví Roman Prymula (za ANO) musí podle senátora a předsedy senátního výboru pro vzdělání a vědu Jiřího Drahoše (STAN) lépe komunikovat s ostatními resorty. Jeho letmá zmínka o volném pátku přidělala ředitelům škol půl dne práce, říká. V pořadu Interview ČT24 Drahoš hovořil i na téma uzavírání škol nebo vývoje české vakcíny proti koronaviru.
  staré Na MF dnes budu pokračovat jednání s resorty o rozpočtu
  Praha - Ministryně financí Alena Schillerová (za ANO) dnes bude jednat o návrhu rozpočtu na příští rok se zástupci Akademie věd, ministerstva pro místní rozvoj a Národní sportovní agentury....
  staré Přebytky roušek převedou resorty na SSHR
  Praha - Ochranných pomůcek proti koronaviru je podle vlády dostatek, některé úřady jich mají ale přebytek, jinde scházejí. Premiér Andrej Babiš (ANO) po dnešním jednání kabinetu novinářům...
  staré Přebytky roušek převedou resorty na SSHR
  Praha - Ochranných pomůcek proti koronaviru je podle vlády dostatek, některé úřady jich mají ale přebytek, jinde scházejí. Premiér Andrej Babiš (ANO) po dnešním jednání kabinetu novinářům...
  staré Resorty na Korfu berou hygienu vážně. Odbavovat turisty ale nezvládají
  Hotelový resort Labranda Sandy Beach v letovisku Agios Georgios na jihozápadě řeckého ostrova Korfu striktně dbá na hygienu a bezpečnost v souvislosti s koronavirem. Uzavření hranic a delší přípravy na novou sezonu však nevyužil ke zlepšení svého vybavení a recepce v pátek mimo jiné příliš nezvládala odbavení hostů.
  staré Miliardové casino resorty – luxus pro bohaté
  Luxusní casino resorty – centra odpočinku a zábavy Výherní automaty, ruleta nebo poker – to je zábava, za kterou bohatí jezdí do luxusních casin. Ačkoli se tu ale někdy hraje o opravdu velké sumy, lidé je nenavštěvují jen kvůli samotným hrám – moderní vegas resorty jsou především centrem odpočinku a relaxace. Luxusní casino resorty nelákají
  staré Účtenková loterie k EET se kvůli boji s koronavirem zruší, rozhodla Schillerová. Spořit mají i další resorty
  Ministerstvo financí zruší kvůli boji s koronavirem účtenkovou loterii k elektronické evidenci tržeb (EET). České televizi (ČT) to řekla ministryně financí Alena Schillerová (za ANO). Omezit chce i slevy na jízdném. Úspory mají připravit i další ministerstva.Další články k tématu:Druhého nakaženého lékaře má břeclavské oddělení ARO. Kvůli koronaviru se zavře poliklinika ve StrakonicíchVláda jedná o vyhlášení karantény pro celé Česko. Koronavirus už má 253 lidí, téměř stovka je v PrazeMinisterstvo zahraničí vyšle pro Čechy do ciziny šest autobusů, všechny navrátilce čeká karanténaDítě ze školky v Praze 12 má koronavirus. Radnice MŠ uzavřela a nařídila karanténu
 • Druhého nakaženého lékaře má břeclavské oddělení ARO. Kvůli koronaviru se zavře poliklinika ve Strakonicích
 • Vláda jedná o vyhlášení karantény pro celé Česko. Koronavirus už má 253 lidí, téměř stovka je v Praze
 • Ministerstvo zahraničí vyšle pro Čechy do ciziny šest autobusů, všechny navrátilce čeká karanténa
 • Dítě ze školky v Praze 12 má koronavirus. Radnice MŠ uzavřela a nařídila karanténu
 • staré Babiš trvá na svém. Filipovi vysvětlí, proč bude mít Havlíček dva resorty
  Premiér Andrej Babiš (ANO) je připraven vysvětlit předsedovi KSČM Vojtěchu Filipovi svůj názor, že vicepremiér Karel Havlíček (za ANO) může dlouhodobě řídit současně ministerstva průmyslu a obchodu i dopravy.
  staré Stát nesmí ovládat zájmové skupiny, tvrdí Havlíček. Dva resorty prý zvládne
  Vést navíc resort dopravy k agendě průmyslu a obchodu bude zátěž. Pro Právo to přiznal ministr Karel Havlíček (za ANO). Tvrdí ale, že to zvládne.
  staré Babišovy obraty kolem dopravy vadĂ­ opozici. Dva resorty ministr nezvládne, tvrdĂ­
  V pátek kolem osmé hodiny ráno si oficiálně převzal funkci ministra dopravy stávající ministr průmyslu a obchodu Karel Havlíček. Ačkoli premiér Andrej Babiš prohlásil, že k žádnému sloučení ministerských resortů nedojde, dvě různá ministerstva od páteč...
  staré Video: Babiš: Odvolaný Kremlík nebude náměstek, resorty se neslučují
  ...
  staré Babiš znovu otočil: odvolaný Kremlík náměstkem nebude, resorty se neslučují
  Odvolaný ministr dopravy Vladimír Kremlík (za ANO) nebude na ministerstvu náměstkem. Po uvedení Kremlíkova nástupce Karla Havlíčka (za ANO) do funkce uvedl premiér Andrej Babiš (ANO). Hnutí ANO, kterému Babiš předsedá, podle něj nerozdává trafiky. Pozice politických náměstků je dědictvím po „tradičních politických stranách“ a pod Havlíčkem nebude žádná zřízena, uvedl ministerský předseda. Další Kremlíkovo působení na ministerstvu záleží na Havlíčkovi.
  staré Babiš: Kremlík nebude náměstek, resorty se neslučují
  Praha - Odvolaný ministr dopravy Vladimír Kremlík (za ANO) nebude na ministerstvu náměstkem. Po uvedení Kremlíkova nástupce Karla Havlíčka (za ANO) do funkce to dnes novinářům řekl premiér...
  staré Babiš: Kremlík nebude náměstek, resorty se neslučují
  Praha - Odvolaný ministr dopravy Vladimír Kremlík (za ANO) nebude na ministerstvu náměstkem. Po uvedení Kremlíkova nástupce Karla Havlíčka (za ANO) do funkce to dnes novinářům řekl premiér...
  staré Babiš: Kremlík nebude náměstek, resorty se neslučují - živě
  Praha - Odvolaný ministr dopravy Vladimír Kremlík (za ANO) nebude na ministerstvu náměstkem. Po uvedení Kremlíkova nástupce Karla Havlíčka (za ANO) do funkce to dnes novinářům řekl premiér...
  staré Babiš: Kremlík nebude náměstek, resorty se neslučují - živě
  Praha - Odvolaný ministr dopravy Vladimír Kremlík (za ANO) nebude na ministerstvu náměstkem. Po uvedení Kremlíkova nástupce Karla Havlíčka (za ANO) do funkce to dnes novinářům řekl premiér...
  staré Havlíček se postavil do čela ministerstva dopravy. Nyní vede resorty dva
  Vicepremiér a současný ministr průmyslu a obchodu Karel Havlíček (za ANO) se ujal funkce ministra dopravy. Nahradil tak Vladimíra Kremlíka (za ANO), kterého premiér Andrej Babiš (ANO) odvolal kvůli zakázce k elektronickým dálničním známkám. Havlíček povede resorty dopravy a průmyslu současně, podle premiéra až do konce volebního období. Kremlík se má stát Havlíčkovým politickým náměstkem.
  staré Havlíček nahradil Kremlíka ve funkci ministra dopravy, povede dva resorty najednou
  Vicepremiér a současný ministr průmyslu a obchodu Karel Havlíček (za ANO) se ujal funkce ministra dopravy, v pátek ráno krátce před osmou hodinou ho do úřadu uvedl premiér Andrej Babiš (ANO). Havlíček nahradil Vladimíra Kremlíka (za ANO), kterého Babiš v pondělí odvolal kvůli zakázce k elektronickým dálničním známkám. Havlíček povede resorty dopravy a průmyslu současně, podle Babiše až do konce volebního období.Další články k tématu:Zeman odvolal ke čtvrtku Kremlíka, zároveň řízením dopravy pověřil HavlíčkaANALÝZA: Havlíček místo vyhozeného Kremlíka? Fúze resortů není tak snadná, je to práce na rokyMinistr Kremlík končí, Babiš ho kvůli dálničním známkám vyhodil z vlády. Dopravu převezme Havlíček
 • Zeman odvolal ke čtvrtku Kremlíka, zároveň řízením dopravy pověřil Havlíčka
 • ANALÝZA: Havlíček místo vyhozeného Kremlíka? Fúze resortů není tak snadná, je to práce na roky
 • Ministr Kremlík končí, Babiš ho kvůli dálničním známkám vyhodil z vlády. Dopravu převezme Havlíček
 • staré Patrik Eichler: Resorty nemusíme slučovat, zřiďme silnější úřad premiéra
  Premiér je v České republice slabý. Nemá náměstky, kteří by ho zastupovali na Úřadu vlády. Když něco chce, musí to pro něj vesměs zařídit některý z ministrů. Debata o spojování resortů s tím úzce souvisí.
 • staré Havlíček začne dopravu řídit v pátek, zůstane mu i ministerstvo průmyslu a obchodu. Babiš chce oba resorty spojit
  Vicepremiér Karel Havlíček (za ANO) se v pátek ujme funkce ministra dopravy. Nahradí Vladimíra Kremlíka (za ANO), kterého se premiér Andrej Babiš (ANO) rozhodl v pondělí vyměnit kvůli kvůli kritizované zakázce na informační systém pro elektronické dálniční známky. Havlíček bude vedle dopravy současně řídit i ministerstvo průmyslu a obchodu.Další články k tématu:ANALÝZA: Havlíček místo vyhozeného Kremlíka? Fúze resortů není tak snadná, je to práce na rokyMinistr Kremlík končí, Babiš ho kvůli dálničním známkám vyhodil z vlády. Dopravu převezme HavlíčekBabiš nedokáže sestavit vládu odborníků, tvrdí opozice. Odchod Kremlíka byl podle ní nezbytnýMinistr Kremlík předběhl dlouhou frontu na Gotta, později se za své chování omluvilVicepremiér Karel Havlíček bude jmenován ministrem dopravy v pátek
 • ANALÝZA: Havlíček místo vyhozeného Kremlíka? Fúze resortů není tak snadná, je to práce na roky
 • Ministr Kremlík končí, Babiš ho kvůli dálničním známkám vyhodil z vlády. Dopravu převezme Havlíček
 • Babiš nedokáže sestavit vládu odborníků, tvrdí opozice. Odchod Kremlíka byl podle ní nezbytný
 • Ministr Kremlík předběhl dlouhou frontu na Gotta, později se za své chování omluvil
 • Vicepremiér Karel Havlíček bude jmenován ministrem dopravy v pátek
 • staré Babiš by sloučil dopravu, průmysl, místní rozvoj i další resorty
  Ministerstva dopravy a průmyslu mají spoustu společných průsečíků, je proto možné je řídit obě zároveň a jejich agendu sbližovat do eventuálního spojení. Uvedl to vicepremiér Karel Havlíček (za ANO), který má oba resorty dlouhodobě vést. Premiér Andrej Babiš (ANO) by si uměl představit sloučení obou ministerstev s ministerstvem pro místní rozvoj.
  staré ČSSD i KSČM nechtějí, aby Havlíček vedl až do voleb dva resorty
  Praha - Vládní ČSSD i komunisté, kteří tolerují kabinet, by upřednostňovali, aby vicepremiér Karel Havlíček (za ANO) nebyl až do příštích voleb vedle ministra průmyslu a obchodu i...
  staré ČSSD i KSČM nechtějí, aby Havlíček vedl až do voleb dva resorty
  Praha - Vládní ČSSD i komunisté, kteří tolerují kabinet, by upřednostňovali, aby vicepremiér Karel Havlíček (za ANO) nebyl až do příštích voleb vedle ministra průmyslu a obchodu i...
  actual not cached