Registrace •  Přidání RSS zdroje
Kurzy ze dne: 12.08.2022 || EUR 24,380 || USD 23,706
pátek 12.srpna 2022, Týden: 33, Den roce: 224,  dnes má svátek Klára, zítra má svátek Alena
12.srpna 2022, Týden: 33, Den roce: 224,  dnes má svátek Klára


( Nalezeno 5 článků )

Novotný, David - Město vran

staré Novotný, David - Město vran
Fantaskní thriller, v němž se detektiv dostává na stopu sériového vraha, jehož činy mají souvislosti s dávnou historií, sahající do středověku… „Před dvaceti lety jsem učinil rozhodnutí, které změnilo můj život. Přidal jsem se k policii a stal se detektivem. Netrvalo dlouho a stoka hlavního města mě doslova pohltila. Má žena mě opustila velmi rychle, nenáviděla mé zaměstnání, pozorovala, jak se má mysl mění a ztrácí se ve světě násilí. Dnes jezdím městem a řeším případ za případem. Chodím na místa, kde naskakuje husí kůže. Denně riskuji život, testuji svou houževnatost a svádím boj sám se sebou. Před očima mám stále krvavé stopy pachatelů, kteří musí zaplatit za své zločiny. Jmenuji se Kristián Verner a pracuji na oddělení vražd.“ Datum vydání: 26.11.2021...chcete vědět víc?
staré HC Faraoni Frýštejn a aljašský démon [Josef J. Novotny / Pointa]
Humoristický sportovní román o náhradním brankáři ledního hokeje, který potřeboval nový impulz.Náhradní brankář provinčního hokejového klubu HC Faraoni vypráví příběh, ve kterém poklidnou hladinu pojizerské vody rozvlní příchod kontroverzní posily.
staré HC Faraoni Frýštejn a aljašský démon [Josef J. Novotny / Pointa]
Humoristický sportovní román o náhradním brankáři ledního hokeje, který potřeboval nový impulz. Náhradní brankář provinčního hokejového klubu HC Faraoni vypráví příběh, ve kterém poklidnou hladinu pojizerské vody rozvlní příchod kontroverzní posily.
staré Hvězda londýnských prostitutek, která okouzlila Kennedyho. Proč musela Mariella Novotny zemřít?
Mysteriózní blond kráska, dvojitý agent, prostitutka a oběť válečných zločinů. To vše skvěle vystihuje Mariellu Novotny. Nebrala... Historie
  • Historie
  • staré Hvězda londýnských prostitutek, která okouzlila Kennedyho. Musela právě proto Mariella Novotny zemřít?
    Mysteriózní blond kráska, dvojitý agent, prostitutka a oběť válečných zločinů. To vše skvěle vystihuje Mariellu Novotny. Nebrala... Zajímavosti
  • Zajímavosti
  • staré JAZZ NA STŘEŠE: Paul Novotny & Jazz Gypsy N Tango
    Paul Novotny je česko-kanadský hudebník, který jako kytarista, aranžér, a... | Praha 5 - (2020-09-12 16:00:00 - 2020-09-12 00:00:00)
    actual not cached