Registrace •  Přidání RSS zdroje
Kurzy ze dne: 28.01.2022 || EUR 24,435 || USD 21,940
pátek 28.ledna 2022, Týden: 5, Den roce: 028,  dnes má svátek Otýlie, zítra má svátek Zdislava
28.ledna 2022, Týden: 5, Den roce: 028,  dnes má svátek Otýlie


( Nalezeno 8 článků )

Vorlová, Jiřina - Mlok 2020

staré Vorlová, Jiřina - Mlok 2020
Nová sbírka české sci-fi a fantasy prozrazuje, že známe vítězné autory a jejich práce. Už tradičně: tři mikropovídky, pět krátkých povídek, pět povídek a jedna novela… Projdeme si podivnou apokalypsou, pohádkovou variací s černým humorem a děsivým kočičím thrillerem. Čekají nás galaktičtí úředníci, upíří řádění, věštění, sázky a cesta osudu. Následuje strhující vzdor silám zla, krutý boj o záchranu duší, a vskutku nesnadné stanovení ceny za štěstí. Pořešíme problém s importem nebezpečné mimozemské drogy a otázku jak naložit se zajatým monstrem z vesmíru. Závěrem si užijeme alternativní dějiny s osudy nejen historických postav, ale také druidů. Datum vydání: 30.11.2021...chcete vědět víc?
staré Vorlová, Jiřina - Mlok 2020
Nová sbírka české sci-fi a fantasy prozrazuje, že známe vítězné autory a jejich práce. Už tradičně: tři mikropovídky, pět krátkých povídek, pět povídek a jedna novela… Projdeme si podivnou apokalypsou, pohádkovou variací s černým humorem a děsivým kočičím thrillerem. Čekají nás galaktičtí úředníci, upíří řádění, věštění, sázky a cesta osudu. Následuje strhující vzdor silám zla, krutý boj o záchranu duší, a vskutku nesnadné stanovení ceny za štěstí. Pořešíme problém s importem nebezpečné mimozemské drogy a otázku jak naložit se zajatým monstrem z vesmíru. Závěrem si užijeme alternativní dějiny s osudy nejen historických postav, ale také druidů. Datum vydání: 30.11.2021
staré Erika Vorlová, GasNet – Aby digitalizace proběhla úspěšně, musíme s lidmi mluvit, pak jde všechno
Jak efektivně digitalizovat HR procesy, o funkci a přínosech digitálních ambasadorů a jak se dotkla pandemie interní komunikace? Tato a další zajímavá témata si můžete přečíst v rozhovoru, který se odehrál v rámci konference HR Know How 2021 - HR v novém normálu, kterou pořádala společnost People Management Forum.
staré Vorlova třetí Cesta skýtá jen vyčpělý nářek nad zbědovanou krajinou
S přestávkou jedné dekády se Tomáš Vorel opět vrací ke své přírodní romanci Cesta z města z roku 2000, k níž před devíti lety přibylo předešlé pokračování Cesta do lesa. Úvaha o úniku za čistotou venkova, jež na přelomu milénia ještě dokázala být aktuální, je v...
staré E.V.Č.A.... Take care of your soul and body [Wanda Vorlová / Plot]
Dějí-li se nám NEHODY, ÚRAZY, ZTRÁTY, praktikujme KDEKOLI a KDYKOLI.
staré E.V.Č.A.... Starej se o ducha a tělo [Wanda Vorlová / Plot]
Dějí-li se nám NEHODY, ÚRAZY, ZTRÁTY, praktikujme KDEKOLI a KDYKOLI.
staré E.V.Č.A.... Starej se o ducha a tělo [Wanda Vorlová / Plot]
Dějí-li se nám NEHODY, ÚRAZY, ZTRÁTY, praktikujme KDEKOLI a KDYKOLI.
staré Vorlova premiéra? Dohoda s Drobným a nula: Závary byly, tutovky ne
Prvoligová premiéra mezi třemi tyčemi jako z fotbalového snu. Budějovický brankář Vojtěch Vorel nahradil po dvou vítězných zápasech Jaroslava Drobného a ve svém prvním ostrém duelu v české nejvyšší soutěži vychytal pěti bezchybnými zákroky plzeňskou Viktorii.
actual not cached