Registrace •  Přidání RSS zdroje
Kurzy ze dne: 18.01.2022 || EUR 24,425 || USD 21,488
úterý 18.ledna 2022, Týden: 4, Den roce: 018,  dnes má svátek Vladislav, zítra má svátek Doubravka
18.ledna 2022, Týden: 4, Den roce: 018,  dnes má svátek Vladislav


( Nalezeno 52 článků )

Zimní tipy pro zdravý spánek

staré Zimní tipy pro zdravý spánek
Večer nemůžete usnout a po zazvonění budíku jen těžko vstáváte z postele? Budíte se nad ránem a už nemůžete znovu zabrat? Přepadá vás během dne ochromující ospalost? To vše jsou projevy narušeného spánkového režimu a objevují se téměř u poloviny české populace. A asi pětina Čechů se s poruchami spánku potýká dlouhodobě. Přečtěte si, čeho se vyvarovat, pokud se každé ráno chcete probouzet odpočatí. ...chcete vědět víc?
staré Zimnice bez teploty i při horečce: co ji způsobí a jak se jí pak zbavit?
Zimnice nemusí souviset jen s horečkou, její příčinou může být i vážná nemoc či větší námaha. Léčit zimnici bez lékaře můžeme jen v určitých situacích, velký pozor je třeba dát u malých dětí s horečkou či křečemi.
staré Koronavirus a sport ONLINE: Horečka, zimnice, bolesti, hlásí tenistka
Narůstající počet nakažených a hospitalizovaných lidí koronavirem se promítá stejně jako v minulosti i do světa sportu. Nová opatření se zavádějí v Česku, v rámci nouzového stavu smí na stadiony maximálně 1000 lidí, vzrůstající počet covidových případů zasahuje do zahraničních soutěží, řeší se účast hokejistů z NHL na olympiádě. Jednotlivé novinky sledujeme ONLINE na iSport.cz.
staré Svírala ho úzkost, třásla jím zimnice. Český fotbalový reprezentant raději ukončil kariéru
Má titul se Slavií, zahrál si v reprezentaci, získal lukrativní zahraniční angažmá ve Francii. Dosáhl na mnohé, po čem řada fotbalisté touží, ale dobrovolně se toho Lukáš Pokorný předčasně vzdal. Ve 28 letech ukončil kariéru profesionální fotbalisty. „Jakmile jsem měl hrát, neměl jsem chuť, dělalo se mi špatně,“ vysvětluje v rozhovoru pro Sport.cz své rozhodnutí.
staré Zimnice [Kateřina Göttlichová / Indies]
Sólový hudební projekt zpěvačky a hudebnice Kateřiny Göttlichové z kapely BraAgas.
staré Bolest a zimnice zad
Dobrý den, mám takový problém který nevím přesně jak řešit. Jde o to, že mám občas zimnici, únavu která jde od zad. Tenhle problém už mám teď delší dobu 3-4 roky. Podle mého názoru to má souvislost se zády, protože tyto pocity zimnice (mám až husí kůži) zázračně přestanou když se protáhnu nebo dám polštář do horní části mezi lopatky. Mám zároveň problém s levím ramenem(jde mi více dopředu, stažené svaly u krku a naopak ochablé u lopatky). Řekl bych že problém bude místo někde na levé straně páteře mezi lopatky. Chodil jsem na rehabilitace do MONADA a doporučili mi různé cviky apod. Které dělám a dodržují (jsou to cca. 2-3 měsíce) Bohužel tento problém občas znovu nastane hlavně pokud si záda namůžu po posilování. Ten důvod proč, ale píši vám je že dnes mám znovu celý den silné zimnice. Má to nejspíš souvislost s tím, že jsem byl včera posilovat a mám znovu záda namožené, pomáhá mi jedině pokud si dám polštář ve tvaru kužele mezi lopatky. Jde mi, ale o to že tyhle symptomy mi příjdou velice zvláštní a nepříjemné a nevím co přesně může být příčinou. Na dotek rukou v té oblasti (mezi lopatky ) cítím silné teplo. Zatímco mám právě tuto zimnici. Nevím zda to všechno může být od nějakého nervu, spasmatu nebo zda páteř nemůže blokovat průtok krve? Kdybych nevěděl, že mi protažení pomáhá, měl bych pocit že mám chřipku. Proto bych se rád poradil zda nevíte o co by mohlo jít a jak to řešit. Děkuji.
staré Když Čína kýchne, dostane bitcoinový svět zimnici. I když Peking jen zkouší ucpat díry
Opakuje se to s železnou pravidelností. Čínské státní orgány vydají nařízení zaměřené proti kryptoměnám a jejich kurz zamíří prudce dolů. Včetně té nejstarší, v níž mají nadšenci i investoři nejvíc peněz – v bitcoinu. Propad bitcoinu, k němuž...
staré Vracející se teploty a zimnice
Dobrý den, nepíšu sem z důvodu divného povlaku na jazyku nebo kašle. Píšu sem a prosím zda najdu lékaře, který má zkušenost s něčím podobným co se děje mé matce. V minulosti prodělala karcinom střev , který byl odstraněn . Na pravidelné kontroly dochází , vše je v pořádku. Nyní se jí v nepravidelných intervalech vrací teploty se zimnicí. Prošla snad všemi možnými testy. Moč. Krev. Zuby. Střeva. Onkologie. Mám k dispozici kompletní dokumentaci. Její lékařka si už neví rady a lékaře co jsem oslovila nic už nenapadá. Prosím má někdo zkušenost s něčím podobným? Pokud by se našel někdo kdo by se tímto případem chtěl zabývat , odvezu mamku kamkoliv. Je to vitální člověk, ale psychicky už to není nejlepší . Rok potahovani po vysetrenich a na nic se nepřišlo . Porad věřím, že ještě v ČR existují odborníci, kteří vědí. Velmi děkuji za každý tip!
staré Bergen-Belsen: Tábor zimnice a třesavky, kde skoná i Josef Čapek
Koncentrační tábor Bergen-Belsen založí nacisté v roce 1941 jako vězení určené pro válečné zajatce. „Mezi prvními vězni byli Židé, kteří údajně čekali na odvoz do ciziny výměnou za valuty a válečný materiál,“ píše historik Stanislav Zámečník. Od dubna 1943 je Bergen-Belsen veden jako tábor koncentrační, jehož velení je svěřeno do rukou pověstnému válečnému zločinci Josefu
staré Zimnice, horečky, zažívací potíže... Lubomír Zaorálek je v nemocnici
Ministr kultury Lubomír Zaorálek (ČSSD) skončil kvůli horečkám a zažívacím obtížím v nemocnici. V IKEMu zůstane přes víkend, cítí se lépe, uvedl na svém twitteru.
staré Očkování proti žluté zimnici a epilepsie
Dobrý den, mám dotaz zda se mohu s epilepsií nechat očkovat na žlutou zimnici. Chystám se do Východní Afriky a tak je pro mě očkování důležité. Jak takovou situaci řešit ? Děkuji za odpověď. Simona
staré Eva Holubová popisuje peklo po očkování proti covidu: Bolesti a zimnice střídá nával horka!
Herečka Eva Holubová (62) v neděli podstoupila očkování proto covidu a stěžuje si na nepříjemné stavy. Nespavost, zvýšená bolest kloubů a zimnice. I přesto to bere pozitivně s tím, že se jí v těle tvoří protilátky. 
staré Diabetik chytil covid. Regeneron mě do rána zbavil kašle i zimnice, říká
Cukrovka, vysoký krevní tlak, chronické onemocnění ledvin i jater, nadváha. To všechno trápí Brňana Luďka Višňanského. Když na začátku dubna jeho rodina onemocněla covidem, dostal strach. Také se nakazil, ale pomohl mu lék regeneron, který dostal ve Fakultní nemocnici Brno.
staré Diabetik chytil covid. Regeneron mě do rána zbavil kašle i zimnice, říká
Cukrovka, vysoký krevní tlak, chronické onemocnění ledvin i jater, nadváha. To všechno trápí Brňana Luďka Višňanského. Když na začátku dubna jeho rodina onemocněla covidem, dostal strach. Také se nakazil, ale pomohl mu lék regeneron, který dostal ve Fakultní nemocnici Brno.
staré Prodej letnisezona.cz + zimnisezona.cz
Prodej domén letnisezona.cz + zimnisezona.cz
staré Slabost a zimnice: Zpěvačka, která pomáhá v nemocnici, popsala, jak se cítila po očkování proti covidu-19
Muzikálová zpěvačka Nikola Ďuricová (25) se již několik měsíců nemůže věnovat naplno své práci. Svůj volný čas, kterého má kvůli vládním nařízením a zavřeným divadlům spoustu, se rozhodla věnovat pomoci druhým. Začala pomáhat ve zdravotnictví a díky tomu byla jedna z prvních, kdo se nechal očkovat proti covidu-19.
staré Slabost a zimnice: Muzikálová zpěvačka popsala, jak se cítila po očkování proti covidu-19
Muzikálová zpěvačka Nikola Ďuricová (25) se již několik měsíců nemůže věnovat naplno své práci. Svůj volný čas, kterého má kvůli vládním nařízením a zavřeným divadlům spoustu, se rozhodla věnovat pomoci druhým. Začala pomáhat ve zdravotnictví a díky tomu byla jedna z prvních, kdo se nechal očkovat proti covidu-19.
staré Zimnice, únava
Mám už 4 dny zimnici. Začalo to v sobotu večer. Nikdy jsem tak strašnou zimnici nezažil, včera jsem už lezl zimnicí a únavou po zdi. Dnes to bylo lepší, ale bolela mě hlava, teď se zimnice vrací. Teplotu mám stabilně okolo 36,7. Tep normálně v leže kolem 60 za minutu. Zítra půjdu na testy na covid, minulý týden jsem totiž pobyl v nemocnici, měl jsem palpitace a pocit arytmie, rozostřené vidění a motání hlavy, ukázalo se, že mám vyšší hladiny hormonů štítné žlázy (léčím se s ní už déle, ale zatím bez problémů). Dávka snížena, ale v té nemocnici jsem si pobyl asi dvě hodiny na chodbě mezi kašlajícimi lidmi, takže mě hned napadlo, že jsem mohl dostat covid. Ale jiné příznaky než zimnici nemám. Jak mám postupovat? Mám čekat až budu mít negativní test a pak teprve jít k lékaři? Co by to mohlo být, pokud to není covid? Zimnice včera byla fakt nesnesitelná, bojím se, že se to vrátí. Mám se znepokojovat, že může jít o něco vážného?
staré Horečka, zimnice, bolesti kloubů. Zdravotníci evidují 322 podezření na nežádoucí účinky vakcín
Státní ústav pro kontrolu léčiv (SÚKL) eviduje k úterku 322 podezření na možné nežádoucí účinky vakcín, za týden počet vzrostl o 124. Nejčastěji lidé hlásili po očkování takové reakce, jako je horečka, zimnice, reakce v místě vpichu, únava, bolest hlavy, svalů nebo kloubů. Pravidelné informace dnes ústav zveřejnil na svém webu. Zdravotníci už lidem podali přes 310 000 dávek vakcín.
staré Zimnice, únava, horečka. Podezření na nežádoucí účinky má jen jeden očkovaný z tisíce
Státní ústav pro kontrolu léčiv eviduje k úterku 322 podezření na možné nežádoucí účinky vakcín. Zdravotníci už lidem podali přes 310 000 dávek.
staré Horečka, zimnice. Příznaky má jen zlomek očkovaných na covid v Česku
Horečka, zimnice, únava. Takové vedlejší příznaky vakcíny proti nemoci covid-19 eviduje Státní ústav pro kontrolu léčiv. Jde vesměs o očekávané potíže popsané v oficiálních dokumentech. Je jich navíc jen 322, tedy asi tisícina ze všech zatím podaných dávek.
staré Žlutá zimnice: Snížení dávky vakcíny může při epidemiích pomoci zachránit více životů
Proti žluté zimnici se dá bojovat jedině prevencí. Na nemoc totiž neexistuje lék. Jedna dávka vakcíny může přitom člověka ochránit na celý život. V krizových situacích zdravotníci hrají o čas. Uvedli to lékaři bez hranic v tiskové zprávě, kterou mají EuroZprávy.cz k dispozici.
staré Zimnice, bolesti hlavy, únava: Jaké jsou vedlejší účinky po očkování proti koronaviru v ČR?
V Česku je podle webu Ministerstva zdravotnictví zatím očkováno přes 19 tisíc lidí. A Státní ústav pro kontrolu léčiv (SÚKL) ke čtvrtečnímu odpoledni evidoval 20 hlášení o nežádoucích účincích. Jak sdělila Blesk Zprávám ředitelka SÚKL Irena Storová, reakce se podobají stavu při viróze. V současné době je v Evropské unii shromážděno přes 3000 podezření na nežádoucí účinky. Podle bývalé šéfky Úřad pro kontrolu potravin a léčiv USA (FDA) Margaret Hamburgové nežádoucí účinky dokazují, že si tělo buduje proti viru imunitu.
staré Infekce močových cest, horečka, zimnice, bolesti v zádech
Dobrý den, jsem urologický pacient a již nějakou dobu jsem pociťovala zánět močového měchýře. Když se příznaky zhoršily, chtěla jsem navštívit lékařku, ale ta mi jen přes telefon vzkázala, že nemá čas, a ať si nechám vyšetřit moč, že mi pošle elektronickou žádanku. Tak jsem si ji nechala vyšetřit a druhý den mi přišel na mobil e-recept na Furolin. Vzala mi to sestra a říkala, že tam mám nález, ale nespecifikovala to, a že mám brát Furolin 3x denně po dobu pěti dnů, a kdyžtak se pak při problémech zastavit. Tak ho beru už 4 dny, ale nepociťuji žádnou změnu, kromě toho, že mám trvale zvýšenou teplotu okolo 37 stupňů. Dnes jsem měla teplotu dokonce 38 stupňů a včera zimnici a velké bolesti zad (až dnes do rána). Přemýšlím, jestli to není souběžně probíhající neléčenou poševní infekcí (byla jsme na gyndě dvakrát, nic mi nepomohlo), nebo zda mi moje doktorka třeba nenaordinovala špatné léky, když mě ani neviděla. A zda nemám preventivně zajít do nemocnice na vyšetření, anebo stačí, když se u své obvoďačky stavím až v pondělí. Minulý rok touto dobou jsem měla těžký zánět ledvin, ale od té doby nepociťuji bolesti při močení, jen bolesti měchýře samotného. Díky za odpověď. Bojím se, abych něco nezanedbala, a abych neměla vážné následky.
staré Jak komáři přelstili karanténu: Žlutá zimnice ve Filadelfii
V Evropě lidé sváděli boj s posledními morovými ranami a za oceánem se rozšířila jiná nemoc. V čerstvě nezávislých Spojených státech amerických se v opakovaných vlnách hlásila o slovo žlutá zimnice. Ke konci léta 1793 přišla řádit také do tehdejšího hlavního města USA Filadelfie. Tisíce obyvatel před epidemií uprchly. S nebezpečnou virovou nákazou si nakonec musela poradit sama příroda.
staré Po zimnici heroická výhra v čase 59:59. Jsem pyšný, řekl lovosický kouč
Koronavirus je položil na lopatky, pak oni položili na lopatky Plzeň. V extázi končili házenkáři Lovosic víkendový domácí zápas, loňského mistra porazili gólem z poslední sekundy 33:32.
staré Zimnice a teplota
Dobrý den, dnes kolem 01:00 jsem se probudil a měl som zimnici která trvala přes hodinu , do toho jsem měl teplotu 37,9... vzal jsem si algifen a ted rano ibalgin .... po probuzení v 06:00 promočená postel . Po sprše už se cítím lepe ... ale otazka co to muze byt ? přestěhoval jsem se do Prahy a zatím tu nemám obvodního ... po pul roce jsem začal cvičit a dost jsem to asi přehnal. .. (bolí mě 3 den svaly které jsem cvičil víc a víc ....) jestli to nemůže mít spojení (sval. horečka) ??. Popřípadě v práci jsem pod klimatizací už 2 den .... odpadli všichni od nás ze skupiny v práci s rýmou a bolestí hlavy atd...... do nemocnice nechci abych se nevystavil zvýšenému riziku koronaviru.... (dokud to nebude fakt akutní) tak teď řeším co by mohlo stát za tou zimnicí a teplotou ... momentálně mam 36,6. Mám to dál nějak řešit ? (mám v práci volno do úterý tak abych věděl co a jak ... děkuji
staré Zimnice a teplota
Dobrý den, Od včerejška mám teplotu, bolest hlavy a zad, občas zimnici. Začalo to včera kolem 10h ráno, mírná bolest hlavy, nevolnost, teplota 37,4°. Během pár hodin se přidala zimnice, u které jsem se nemohla zahřát ať už jsem dělala cokoliv. Postupně teplota stoupá, dnešního rána se přidala bolest zad, bolest hlavy přetrvává, nynější teplota je 38°. Co by to prosím mohlo být? Zároveň se momentálně nacházím v jiném městě než je můj lékař. Předem díky za odpověď
staré Maminka zvrací a má zimnici! Míša (10) zavolala zdravotníky a zachránila život
Desetiletá Míša z Brněnska zachovala chladnou hlavu v situaci, kdy její maminku postihly velké bolesti na hrudi a díky spolupráci se zdravotníky jí zajistila rychlou pomoc. Za způsob, jakým se zhostila rozhovoru s operátorkou na tísňové lince 155, dostala od zdravotníků pochvalu.   
staré Velká únava, občas zimnice, popisuje pacienty bojovnice s koronavirem z Bělé
Kolegové o Monice Stejskalové ze Staré Bělé říkají, že je prý nejmladší moravskoslezskou zdravotnicí pomáhající v boji s koronavirem. Je jí devatenáct, má před maturitou a slouží na odběrném místě i klinice ARO frýdecko-místecké nemocnice.
staré Celková přechodná paralýza se zimnicí
Co by měl lékař vědět o tvém problému? Přilož fotku či lékařskou zprávu, pokud ji máš.: Dobrý den. Lékařskou zprávu nemám. Mám problém. Několikrát za den mě přepadne nekonteolovatelna zimnice, ztuhne mi celé tělo, strašně mě zebou nohy od kolen dolů, ruce od loktů, ztuhnou záda a motá se a bolí mi hlava. Jsem vlastně paralizovana. Vůbec netuším co s tím a na koho se obrátit. Ještě dodám že jsem po onkologické léčbě už 5 let v celkové remisi ( karcinom orofaringu) živím se pouze tekutou stravou. Jsem 10 let po septalni alkoholové ablaci pro hypertrofickou obstrukcni kardiomiopatii a mám středně vážnou nedomykavost srdeční chlopně. Poraďte mi prosím co s tím a na kterého odborného lékaře se obrátit. Děkuji a přeji hezký den Co se chceš od lékaře dozvědět?: Poradit co může můj problém způsobovat a ke kterému lékaři se objednat Jak dlouho problém trvá?: Asi 2 měsíce Léčíš se s nějakým závažným onemocněním? Jakým?: Jsem po onkologické léčbě (karcinom orofaringu) v současné době již 5 let v celkové remisi. 10 let po septalni alkoholové ablaci pro hypertrofickou obstrukcni kardiomiopatii. Středně vážná nedomykavost srdeční chlopně Užíváš pravidelně nějaké léky, hormony nebo antikoncepci?: Ano Jaké léky užíváš?: Euthyrox, Pregabalin 75 Máš alergii na nějaké léky?: Ne Máš představu, čeho se problém týká?: Netuším
staré Zimnice, slabost
Dobrý den, Je mi 62 let. Dostal jsem od dcery nějakou virovou infekci před necelými 14 dny. Příznaky byly typicky chřipkové - ochablost svalů. zimomřivky, nechuť k jídlu, ale bez teplot a bez nachlazení tj. bez kašle a zahlenění. Začal jsem užívat Paralen- grip a po třech dnech tyto potíže ustoupily, ale zůstal mi tlak za hrudní kostí jako když je zánět průdušek. Toto přetrvává až do dneška. Nejprve jsem pokračoval v užívání Paralenu grip, to přineslo vždy jen chvilkovou úlevu. Přidal jsem bylinkové čaje na průdušky se stejným účinkem. Tak jsem našel Panadol tak jsem zkusil i toto. Opět úleva, ale jen na jeden den, pak opět zhoršení. Před třemi dny jsem zkusil Nalgisin 550 mg podle návodu tj. první dávku 550 mg, pak po 8 hodinách 270 mg. Na dva dny jsem cítil úlevu, takřka tlak na prsou ustoupil, ale nyní se zase vrací. Po celou tu dobu cítím celkovou slabost a neustále mám studené nohy a od toho i zimomřivky po těle. Když zahřeji nohy v teplé vodě, nastane krátkodobá úleva od zimomřivky. Zkoušel jsme kontaktovat svého lékaře, ale zřejmě neordinuje. Myslím, že bych potřeboval antibiotika, ale nevím, kdo by mi je předepsal. Domnívám se, že jsem nepřišel do styku s koronavirem, i dcera se vyléčila z virózy během několika dnů bez následků. Celou tu dobu jsem doma nikde nevycházím, spolupracuji se zaměstnavatelem dálkově (home office).
staré „Asi jsem to dostala.“ Greta promluvila o koronaviru, zimnici, kašli a zodpovědnosti
Švédská klimatická aktivistka Greta Thunbergová předpokládá, že se koronavirem rovněž nakazila. Nyní se již ale zotavila, uvedla v úterý na instagramu. Symptomy pocítila před deseti dny po návratu z Bruselu, stejné potíže, ač trochu vážnější, měl i její otec.
staré Zimnice, pálení očí. Jak italského fotbalistu sklátil koronavirus
V noci se třásl zimou. Když se ráno 2. března italský fotbalista Alessandro Favalli probudil, měl zvýšenou teplotu, bolela ho hlava, pálily oči. „Myslel jsem si, že mám zase chřipku jako během ledna,“ vzpomínal v rozhovoru pro BBC. Další články k tématu:Fotbal je poslední naděje. Sezonu musíme dohrát, říká šéf Serie AVe Fiorentině mají už deset lidí nakažených novým koronaviremPryč z Bergama! Fotbalista část platu posílá nemocniciPřijďte si k nám pro roušky. Vietnamci pomáhají lidem v nouzi. Zdarma
 • Fotbal je poslední naděje. Sezonu musíme dohrát, říká šéf Serie A
 • Ve Fiorentině mají už deset lidí nakažených novým koronavirem
 • Pryč z Bergama! Fotbalista část platu posílá nemocnici
 • Přijďte si k nám pro roušky. Vietnamci pomáhají lidem v nouzi. Zdarma
 • staré Od úterý mě bolí hlava a svaly spolu se zimnicí
  Dobrý den, prosím o radu už od úterý mě bolí hlava a svaly spolu se zimnicí (přítelkyně je v tričku a je jí horko zatím co mě je teplo až mám na sobě teplé pyžamo, župan a jsem zalezlý pod peřinou s čepicí na hlavě ). Zatím to léčím jen tekutinama a klidem v posteli (teplota mezi 34.4 - 36.7). Většinou mě tyto potíže přejdou během dvou až tří dní ale nyní zatím neodeznívá. Můžete prosím poradit nějakou medikaci? Nebo si mám zajít k doktorovi ? (Ke kterému se mi v těchto časech moc nechce :/ ) Děkuji za radu :)
  staré Případy koronaviru v Česku: Žena přijela z Itálie, trpěla zimnicí, horečkou i bolestmi svalů
  Nákaza koronavirem se potvrdila již i v Česku. Nyní již v osmi případech. Jde například o profesora, který byl na univerzitě v italském Udine, o studentku z USA, která přes Itálii přijela do Česka, nebo děčínského zastupitele, který se vrátil z lyží v Itálii. Kdo jsou další nakažení?
  staré 5. případ koronaviru v Česku: Žena přijela z Itálie, trpěla zimnicí, horečkou i bolestmi svalů
  Nákaza koronavirem se potvrdila již i v Česku. Nyní již ve čtyřech případech. Jde o profesora, který byl na univerzitě v italském Udine, dále pak o studentku z USA, která přes Itálii přijela coby turistka do Česka. Třetím případem je děčínský zastupitel, který se vrátil z lyží v Itálii. Čtrtým pak žena (53), který bydlela ve stejném hotelu, jako on. Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO) to označuje jako cestovatelskou anamnézu.
  staré 4. případ koronaviru v Česku: Žena přijela z Itálie, trpěla zimnicí, horečkou i bolestmi svalů
  Nákaza koronavirem se potvrdila již i v Česku. Nyní již ve čtyřech případech. Jde o profesora, který byl na univerzitě v italském Udine, dále pak o studentku z USA, která přes Itálii přijela coby turistka do Česka. Třetím případem je děčínský zastupitel, který se vrátil z lyží v Itálii. Čtrtým pak žena (53), který bydlela ve stejném hotelu, jako on. Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO) to označuje jako cestovatelskou anamnézu.
  staré Zimnice, horečka, zvracení... Další smrtící virus z Číny. A v Hongkongu přituhlo
  Nejen koronavirus sužuje Čínu. V provincii Chu-nan, která sousedí s provincií Chu-pej, do které spadá i nakažený Wu-chan, se objevila ptačí chřipka. Zatím podlehlo 4 500 tisíce kuřat, dalších 18 000 bylo vybito, aby se předešlo nákaze dalších. V Hongkongu už personál nemocnic požaduje totální uzavření hranic s pevninskou Čínou a hrozí stávkou doktorů a sester. Ale v Japonsku už se prý podařilo virus izolovat, takže může začít práce na vývoji vakcíny.
  staré Špatná nálada, zimnice, třes
  Dobrý den, moje maminka před Vánoci byla na operaci kvůli nádoru. Není však vyléčená. Od té doby si připadám, že na nás číhá jedna rána za druhou. Mám v sobě vnitřní třes, který střídá zimnice, jsem vzteklá a nevrlá na nic nemám náladu. Mám dny kdy bych mohla celý dny spát a nikoho nevidět. Nevylist z domu a ba na opak mám stavy kdy bych doma nevydržela ani minutu. Mám 10 měsíčního syna a někdy mi tečou nervy i u něj. Chci se zeptat jak takový stavy zvládnout? Mám vyhledat odbornou pomoc, nebo se to nějak dá udělat? Děkuji za odpověď.
  actual not cached