Registrace •  Přidání RSS zdroje
Kurzy ze dne: 21.01.2022 || EUR 24,345 || USD 21,452
pondělí 24.ledna 2022, Týden: 5, Den roce: 024,  dnes má svátek Milena, zítra má svátek Miloš
24.ledna 2022, Týden: 5, Den roce: 024,  dnes má svátek Milena


( Nalezeno 10 článků )

Lidé, kteří přežili těžký covid, mají výrazně vyšší šanci, že příští rok zemřou

staré Lidé, kteří přežili těžký covid, mají výrazně vyšší šanci, že příští rok zemřou
U pacientů, kteří přežili těžký průběh onemocnění covid-19, existuje asi dvakrát vyšší riziko, že zemřou v následujícím roce, než u lidí, kteří se koronavirem nenakazili vůbec nebo měli jen mírný průběh nemoci. ...chcete vědět víc?
staré Lide československý! Slavíme 103 let republiky. Vystrčil se pokloní Masarykovi
Česko si dnes připomene výročí vzniku samostatné republiky v roce 1918. Konat se budou tradiční akce na pražském Vítkově nebo u sochy prvního československého prezidenta Tomáše Garrigua Masaryka. Kvůli hospitalizaci prezidenta Miloše Zemana se ale neuskuteční večerní předávání nejvyšších státních vyznamenání, odloženo bylo i jmenování nových generálů.
staré Vladimír Mertlík: Až se tvá ztracená vláda věcí tvých zpět zas k tobě navrátí, lide, navrátí
Třiapadesát let, celý jeden lidský věk, uplynul od doby, kdy jsme s rozechvěním, dojetím a vírou zpívali text písně Modlitba pro Martu, jejíž nepatrně posunutou parafrázi má dnes Zpětné zrcátku v titulu. Není tomu tak náhodou či z nedostatku invence. Skutečně jsme s jistotou našeho mládí věřili, že vláda věcí našich se k nám zas navrátí, jen jsme netušili, jak složité, těžké a bůh ví, zda ne nemožné, bude pro nás – obdarované svobodou – s touto vládou naložit. Vládu nad naší věcí a svobodu jsme ztratili rychleji, než jsme si stačili všimnout. Snad proto, že zatímco k jejich získání jiní přispěli vzdorem, bojem, utrpením i bolem, většina z nás volila cestu si vládu i svobodu prostě vysedět. A ono to vyšlo! Jak pohodlné a příjemné.
staré Lide budou mít problém přežít tuto krizi, říká nový brněnský senátor Kraus
/ROZHOVOR/ Senátorem za brněnský obvod 60 bude příštích šest let bývalý ředitel Fakultní nemocnice Brno Roman Kraus. Ve druhém kole voleb o tom rozhodli voliči, kteří mu dali přes jedenáct tisíc hlasů. Přesvědčivý vítěz klání se v horní komoře parlamentu plánuje zaměřit na zdravotnictví a sociální oblast. Chce také pomáhat lidem v jejich každodenních problémech.
staré Divočák okradl nudistu, má být zastřelen. Lide sepisují petice, prasnice má šanci
Více než 8000 lidí už podepsalo petici, která chce zabránit odstřelu divokého prasete u berlínského jezera Teufelssee. Bachyně se... Zajímavosti
 • Zajímavosti
 • staré Požár paneláku v České Třebové zavinil dělník. Lide se stále nemohou vrátit
  Za devastující požár panelového domu v České Třebové může stavební dělník, který na domě opravoval střechu. Alespoň podle policie, která dělníka obvinila z obecného ohrožení. Většina lidí se stále nemůže do bytů nastěhovat.
  staré Požár paneláku v České Třebové zavinil dělník. Lide se stále nemohou vrátit
  Za devastující požár panelového domu v České Třebové může stavební dělník, který na domě opravoval střechu. Alespoň podle policie, která dělníka obvinila z obecného ohrožení. Většina lidí se stále nemůže do bytů nastěhovat.Další články k tématu:Vyhořelý panelák v České Třebové má novou střechu, už od jiné firmyPožár paneláku napáchal škodu za 30 milionů, lidé nemohou do svých bytůBěh do schodů, evakuace bytů. Hasiči bojovali s požárem střechy osm hodin
 • Vyhořelý panelák v České Třebové má novou střechu, už od jiné firmy
 • Požár paneláku napáchal škodu za 30 milionů, lidé nemohou do svých bytů
 • Běh do schodů, evakuace bytů. Hasiči bojovali s požárem střechy osm hodin
 • actual not cached