Registrace •  Přidání RSS zdroje
Kurzy ze dne: 21.01.2022 || EUR 24,345 || USD 21,452
pondělí 24.ledna 2022, Týden: 5, Den roce: 024,  dnes má svátek Milena, zítra má svátek Miloš
24.ledna 2022, Týden: 5, Den roce: 024,  dnes má svátek Milena


( Nalezeno 4 článků )

Air4, létající Renault

staré Air4, létající Renault
Za účelem zakončení oslav 60. výročí modelu 4L v plné kráse se značka spojila s design hubem TheArsenale, aby vytvořila futuristický showcar, novou interpretaci tohoto ikonického modelu. ...chcete vědět víc?
staré Renault představuje koncept AIR4. Je to „létající“ odkaz na klasický Renault 4
Za účelem zakončení oslav 60. výročí modelu 4L v plné kráse se značka spojila s design hubem TheArsenale, aby vytvořila futuristický showcar, novou interpretaci tohoto ikonického modelu. Rok 2021 je rokem šedesátého výročí Renaultu 4L, vozu, jehož bylo za 30 let jeho výroby prodáno více než 8 milionů ve více než 100 zemích. Model 4L je více než vozidlo, je to skutečná ikona. K oslavám jeho 60. výročí vyvíjel Renault po celý rok různé iniciativy. Pro zakončení v plné kráse se značka rozhodla spojit s designovým centrem TheArsenale, aby vytvořila showcar, který představuje futuristickou a odlišnou interpretaci modelu 4L. Původní Renault 4 byl jednoduchý, efektivní a víceúčelový vůz, vyráběný v letech 1961 až 1992. Vůz„modré džíny” – tak ho popsal bývalý ředitel skupiny Renault Pierre Dreyfus. Skutečná ikona sloužící rodinám, živnostníkům, ale také četnictvu a poště, pomohl také několika generacím začínajících mladých řidičů a řidiček při zaučování do silničního provozu.
  • staré Air4, létající Renault
    Za účelem zakončení oslav 60. výročí modelu 4L v plné kráse se značka spojila s design hubem TheArsenale, aby vytvořila futuristický showcar, novou interpretaci tohoto ikonického modelu.
    staré Renault poodhalil koncept Air4, zřejmě půjde o elektrický crossover s retro vzhledem
    V rámci oslav 60 výročí modelu Renault 4L představuje automobilka koncepty, na kterých spolupracovala s různými francouzskými designéry.
    actual not cached