Registrace •  Přidání RSS zdroje
Kurzy ze dne: 18.01.2022 || EUR 24,425 || USD 21,488
úterý 18.ledna 2022, Týden: 4, Den roce: 018,  dnes má svátek Vladislav, zítra má svátek Doubravka
18.ledna 2022, Týden: 4, Den roce: 018,  dnes má svátek Vladislav


( Nalezeno 44 článků )

Psychopati za volantem: pozor na dodávky, elektromobily a bouráky dvou značek

staré Psychopati za volantem: pozor na dodávky, elektromobily a bouráky dvou značek
Beránci ve škodovkách a predátoři v bavorácích? Výběr auta o vás může prozradit víc, než byste možná chtěli. Ať už se posadíte za volant jakéhokoli auta, okolí si vás hned pečlivě zaškatulkuje. Výběr vozu na vás totiž může prozradit víc, než myslíte....chcete vědět víc?
staré Psychopati za volantem: pozor na dodávky, elektromobily a bouráky dvou značek
Beránci ve škodovkách a predátoři v bavorácích? Výběr auta o vás může prozradit víc, než byste možná chtěli. Ať už se posadíte za volant jakéhokoli auta, okolí si vás hned pečlivě zaškatulkuje. Výběr vozu na vás totiž může prozradit víc, než myslíte.
staré Průzkum odhalil nejčastější psychopatické sklony podle značek aut, paliva i barvy. Je i není to překvapení
Neexistuje snad větší řidičské klišé než to, které říká, že řidiči BMW a Audi jsou na silnici pro své ne úplně slušné chování snadno rozpoznatelní. My s tím nesouhlasíme, podle nás je všechny do kapsy strčí řidiči bílých dodávek a aut kurýrních služeb. A i to je jen klišé. Jenomže nedávný britský průzkum ukázal, že na tom prvním zmíněném možná něco je. .
 • .
 • staré Radkin Honzák: Psychopati mezi námi | Webinář
  Vyčnívají z davu, jsou sociálně atraktivní, mají obdivuhodný drive a... | Praha - (2021-12-09 19:00:00 - 2021-12-09 00:00:00)
  staré Psychopati sociopati devianti blbci blázni
  Vše je o tom, co je nám blízké, pokud se k něčemu přiblížíme tak se logicky od jiného vzdálíme, každý má možnost stoupat po schodech nahoru, nebo sestupovat po schodech dolů, je snadnější sestupovat po schodech dolů než vystupovat nahoru, ty schody to jsou evoluční zkoušky, které zde musíme složit abychom prokázali svoji hodnotu. Není… Číst dále »Psychopati sociopati devianti blbci blázni The post Psychopati sociopati devianti blbci blázni appeared first on Guru Vit Kouba Bhagavan.
 • Číst dále Psychopati sociopati devianti blbci blázni
 • Psychopati sociopati devianti blbci blázni
 • Guru Vit Kouba Bhagavan
 • staré Psychopati devianti blbci
  Vše je o tom, co je nám blízké, pokud se k něčemu přiblížíme tak se logicky od jiného vzdálíme, každý má možnost stoupat po schodech nahoru, nebo sestupovat po schodech dolů, je snadnější sestupovat po schodech dolů než vystupovat nahoru, ty schody to jsou zkoušky, které zde musíme složit abychom prokázali svoji hodnotu. Není rozdíl… Číst dále »Psychopati devianti blbci The post Psychopati devianti blbci appeared first on Guru Vit Kouba Bhagavan.
 • Číst dále Psychopati devianti blbci
 • Psychopati devianti blbci
 • Guru Vit Kouba Bhagavan
 • staré Recenze hry Far Cry 6. Psychopatický padouch počtvrté
  Opět se vydáváme do tropů, abychom zavařili zlému zloduchovi. Stačí to i počtvrté?
  staré Topolánek: Všichni čtyři lídři z visegrádské čtyřky jsou psychopati, možná i sociopati
  Týdeník Echo se spojil s Knihovnou Václava Havla a v novém projektu jednou za měsíc otevře veřejnosti rozpravu zvanou Salon právě v příjemných prostorách knihovny v pražské Ostrovní ulici. Srdečně vás chceme pozvat k debatě nad zajímavými a inspirativními tématy s našimi hosty. Záznam bude k vidění na streamu knihovny Havel Channel a na stránkách Echo24.cz.
  staré „Omezují nás blázni a psychopati.“ Slováci bouří proti vládě i covidovým opatřením
  Odpůrci slovenské vlády využili dnešní svátek dne ústavy k demonstracím v Bratislavě a v Košicích. Na několika shromážděních konaných z iniciativy opozice protestovali nejen proti nynější koalici premiéra Eduarda Hegera, ale i proti koronavirovým opatřením a údajné diskriminaci lidí, kteří nejsou očkováni proti nemoci covid-19.
  staré Romanutti z Bert & Friends: Nejsem psychopatický pozitivák, chci se mít fajn. Hudba je vytváření nových světů
  Albert Romanutti je zpěvák a skladatel z kapely Bert & Friends. Je také autorem soundtracku k filmu Marťanské lodě, který měl premiéru na mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech. Tento soundtrack se však velmi liší od hudby, jež Albert většinou skládá pro Bert & Friends.  „Protože jsem studoval vážnou hudbu, oddirigoval si spoustu děl a tak, tak spíš přemýšlím ve světě vážné hudby a vlastně u Bert & Friends přemýšlím stejně, takže pro mě to nejsou dvě různé věci. Výsledek je trochu jiný, ale přemýšlení do té hloubky vychází z té vážné hudby,“ vysvětluje Romanutti v pořadu Prostor KVIFF X.
  staré Psychopati jděte s cenzurou do prdele
  Každý se setkal s cenzuru, která jej rozčílila, nejhorší je situace na zastaralém ubohém anonymním fóru kde moderátoři mají v hlavě nasráno. Kde je zakopaný pes? Vše zde jsou příčiny a jejich následky, pokud je zde nějaký informační produkt, který je konzumentům na hovno tak je logické to, že komentáře tohoto produktu jsou na hovno… Číst dále »Psychopati jděte s cenzurou do prdele The post Psychopati jděte s cenzurou do prdele appeared first on Guru Vit Kouba Bhagavan.
 • Číst dále Psychopati jděte s cenzurou do prdele
 • Psychopati jděte s cenzurou do prdele
 • Guru Vit Kouba Bhagavan
 • staré Temná trojice - psychopatie – machiavelismus – narcismus
  [skoleni-kurzy.eu] Akreditace: MPSV - A2017 - 0656-PC Akreditováno pod názvem: Rozpoznání a péče o psychopaty při poskytování sociálních služeb Seminář je zaměřen na odpudivé lidské vlastnosti, kterými je subklinická psychopatie, machiavelismus a narcismus. Přednáška se zabývá jejich rozpoznáváním v každodenní praxi, evolučním pozadím, vývojem, příčinami, neurobiologickými podklady a následky tohoto chování. Uvádí příklady z praxe. Během semináře bude podrobně vysvětlena stavba a funkce lidského mozku ...Aliaves Co., a.s.
  staré Nejsou psychopati tak zde nejsou lháři a zloději
  Neustále zde je mnoho problémů se lháři a zloději, politika chce změnit společnost tak aby psychopati nelhali a nekradli, náboženství … Více Nejsou psychopati tak zde nejsou lháři a zloději → The post Nejsou psychopati tak zde nejsou lháři a zloději appeared first on Guru Vit Kouba Bhagavan.
 • Více Nejsou psychopati tak zde nejsou lháři a zloději ?
 • Nejsou psychopati tak zde nejsou lháři a zloději
 • Guru Vit Kouba Bhagavan
 • staré Za ekonomické krize a války mohou mocní psychopati
  Peníze psychopatům nesmrdí o tom je politika a ekonomika všude už velmi dlouho, neválčíme už pomocí zbraní, ale válčíme pomocí … Více Za ekonomické krize a války mohou mocní psychopati → The post Za ekonomické krize a války mohou mocní psychopati appeared first on Guru Vit Kouba Bhagavan.
 • Více Za ekonomické krize a války mohou mocní psychopati ?
 • Za ekonomické krize a války mohou mocní psychopati
 • Guru Vit Kouba Bhagavan
 • staré Rusofobní nenávist alias psychopatický syndrom
  Vyjádření bývalého poslance Ivana Gabala (KDU-ČSL) by podle níže uvedeného, více než extrémně, výbušného, nepochybně cíleně provokativního vyjádření k situaci na Ukrajině a hranic s Ruskem, bylo možno považovat za úlet, ale tak tomu není.  Jeho slova jsou natolik naplněna nenávistí a nepřátelstvím, že není od věci si připomenout, co je, nebo co znamená skutečná nenávist. Předem však není od věci připomenout, že Ivan Gabal je původní profesí vystudovaný sociolog, takže má jistě dostatečné povědomí, co to nenávist je. chocholoušek Promo článek:  Promo článek číst dál
 • číst dál
 • staré Kurt Cobain: Smrt psychopatické ikony a poslední opravdové rockové hvězdy. Byla to skutečně sebevražda?
  Mým rodičům zavraždil jejich idol - Johna Lennona - psychopatický fanoušek Mark Chapman. Psychopatická ikona mé generace se zabila sama. Ten den si budu pamatovat celý život. Bylo pár minut po sedmé, když mi do studia Radia 1 volal nějaký posluchač: "Zahraj Nirvanu!" Takhle poránu se mi žádný grungeový nářez pouštět do éteru nechtělo. Telefonující mě však velice rychle přesvědčil, stačilo říct jedinou větu: "Právě hlásili ve zprávách, že Kurt Cobain spáchal sebevraždu." Kurt Cobain (20. února 1967 - 5. dubna 1994) zemřel přesně před 25 lety.
  staré Radkin Honzák: Psychopati mezi námi | Webinář
  Psychopat už dnes není diagnóza, ale lidský druh, který poznáme podle... | LIVE stream - (2021-03-25 18:00:00 - 2021-03-25 00:00:00)
  staré POLITIKA: Covidoví psychopati a česko-slovenská levice
  Vláda Slovenska se otřásá v samých základech. Po takřka roce existence pod zmateným Igorem Matovičem stojí nad propastí. Na čemž má lví podíl právě premiér, o jehož duševním zdraví se pochybovalo již před drahnými léty.
  staré POLITIKA: Covidoví psychopati a česko-slovenská levice
  Vláda Slovenska se otřásá v samých základech. Po takřka roce existence pod zmateným Igorem Matovičem stojí nad propastí. Na čemž má lví podíl právě premiér, o jehož duševním zdraví se pochybovalo již před drahnými léty.
  staré Psychopatické dítě není mýtus
  Vaše dítě se jiného dítěte, které ho na pískovišti opakovaně snaží udeřit, bojí. Brečí pokaždé, když se k němu agresor přiblíží. Ten mu bere hračky, osobní prostor a vůbec celou důstojnost. „Možná budoucí psychopat,“ pomyslíte si. A víte, že nemusíte být daleko od pravdy? Takhle se v rané fázi dětství pozná, že něco není v pořádku!
  staré Ostravský umělec zve vojska NATO do Česka. Úřad vlády a post prezidenta podle něj ovládají nebezpeční psychopati
  Aktuální pandemická situace v České republice se přirozeně odráží i na náladě ve společnosti. Lidé se čím dál častěji vyjadřují... V obraze
 • V obraze
 • staré Všichni jsou psychopati jenom já jsem letadlo [Jan Hnízdil, Michal Tříska / NLN - Nakladatelství Lidové noviny]
  Žijeme v neklidné době, která od politiků žádá neustálou improvizaci. Problémy, se kterými se společnost v dalších letech utká, budou složité a nové. Jednu krizi vystřídá jiná.
  staré Ze Senátu se stal skanzen zamindrákovaných, zoufá si veterán komory Jaroslav Doubrava. Sluníčkáři a psychopati potřebují svojí Českou televizi
  ROZHOVOR „Ze Senátu se stal více méně skanzen zamindrákovaných pyšných lidí považujících jen ten svůj názor za správný,“ říká nekompromisně nezávislý senátor Jaroslav Doubrava a kritikou nešetří ani směrem k protiepidemickému systému. PES je podle něj kočkopes, zatímco třetí vlna stejně přijde – bez co nejotevřenějšího kšeftaření ve službách není peněžní láska, a bez peněz není láska k vládě. A přívětivý nebyl ani k České televizi, která podle něj manipuluje s informacemi, jež divákovi předává, ať už lhaním nebo neinformováním o některých událostech.
  staré Ano, vládnou nám psychopati
  Z díla spatříme tvůrce; statistiky, časopisy, knihy, televize, internet atd. v nahotě odhalují realitu ve které existujeme mnoho tisíciletí, v... Pokračování Ano, vládnou nám psychopati The post Ano, vládnou nám psychopati first appeared on Guru Vit Kouba Bhagavan.
 • Pokračování Ano, vládnou nám psychopati
 • Ano, vládnou nám psychopati
 • Guru Vit Kouba Bhagavan
 • staré Psychopatický vrah mu zničil kariéru. Tenhle herec (✝73) škrtil ženy ve filmu tak přesvědčivě, že se ho filmaři báli obsazovat
  Takový slušný a příjemný pán – kdo by to byl do něj řekl… Dámský modelový krejčí Miroslav Opatovský zvaný Miki žije ve spořádaném manželství, chová andulky a po večerech chodí běhat.
  staré Slavní herci ve stejných rolích: Kdo zahrál psychopatického Jokera lépe?
  Filmové fenomény, uznávané a milované, jsou obsazovány těmi nejlepšími herci a herečkami. Tvůrci tak chtějí zaujmout. Stejnou rolí v různých filmových variacích však často prošla více než jedna tvář. Které herecké ztvárnění je podle vás to nejzdařilejší u vaší oblíbené filmové postavy?
  staré Proč psychopati myslí jako devianti
  Podívejme se na lidi co jsou hodně času na internetu, jsou to většinou psychopati co myslí jako devianti, internet je... Pokračování Proč psychopati myslí jako devianti
 • Pokračování Proč psychopati myslí jako devianti
 • staré Proč jedni psychopati sedí ve vězení a druzí na významných postech?
  Mezi odsouzenými ve vězení je psychopat každý pátý • Kupodivu stejné procento psychopatů je podle některých vědců i mezi vrcholovými manažery, advokáty či politiky • Co rozhoduje o životní dráze psychopata?
  staré Sociálně úspěšní psychopati [František Koukolík / Galén]
  V populaci stále existuje vysoký podíl jedinců s jednotlivými psychopatickými znaky. Tito lidé bývají velmi přizpůsobiví a ve vhodném prostředí se z části z nich mohou stát sociálně úspěšní psychopati.
  staré Psychopati mimo signály radarů. Pozor na ně, jsou jako upíři
  Asi pětina manažerů, obchodníků, vyjednavačů a ředitelů jsou psychopati. Jejich psychopatické sklony se ovšem projevují jen čas od času. Pohybují se totiž celý život mimo signály radarů. Nedopustili se žádného trestného činu, není o nich záznam a jejich excesy jim procházejí. Vlastně se úspěšně skrývají. Ale vězte, že jsou tady a je jich hodně. Dobrá zpráva nicméně je, že na ně existuje recept. 
  staré Psychopatický otec dal dceři zvrácené ultimátum: „Pomůžeš mi zabít mamku, nebo...“
  Američan Lloyd Neurauter byl 25 let v manželství s Michele, se kterou vychovávali tři dcery. Když došlo na rozvod, dlouhá léta se soudili kvůli péči o nejmladší dceru. Potom se muž rozhodl pro radikální krok – zmanipuloval své dítě a s jeho pomocí svou bývalou ženu zavraždil.
  staré Skončí období protekcionismu, kdy se psychopati dostávali na vysoká místa, a zde mnoho škodili mnoha lidem
  Tam kde je vše pomalé a drahé tam je vše zastaralé, kde je zakopaný pes? Zakopaný pes je v tom že lidi dělají chyby a nejsou za svoje chyby potrestáni. Je třeba začít lidi digitálně kontrolovat a vadné jednice eliminovat a recyklovat, globální tajná policie si počká na vadného jedince, až vyjde ráno z domu, […]
  staré Proč se všichni psychopati, cpou na vysoké školy
  I ti největší psychopati to považují za jakousi prestižní záležitost, udělat bakaláře nebo magistra, alespoň v nějakém podřadném oboru. Uvítal bych trochu více soudnosti v tomto, samozřejmě že zde svou negativní roli hrají i rodiče psychopatů, kteří mají nereálné odhady a i když mají doma psychopata, tak v něm vidí génia. Důsledek je zlý, když […]
  staré Psychopati a cenzoři. Ráček Šídlo. Partička prorežimních jorkšírů. Tomáš Vyoral si představil, co by dělal elf Kartous za protektorátu
  PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA „Z mého pohledu šlo o trapný atak, který je však pro týmy Šídlova typu typický,“ hodnotí komentátor Tomáš Vyoral vyhrocenou situaci mezi Lubošem Xaverem Veselým a novináři ze Seznamu. Xaver si podle Vyorala udělal zle především tím, že si dovolil kandidovat do Rady ČT. Komentátor je také velmi ostrý k Noře Fridrichové a tvrdě odsuzuje nedávnou akci obsazení bytu služby Airbnb několika desítkami aktivistů, mezi které zavítal i pražský primátor Zdeněk Hřib.
  staré Vládnou nám hadi v oblecích, co myslí jako psychopati
  Z díla spatříme tvůrce, prověřujete, než začnete cizím lidem důvěřovat. Žijeme v mnoha centrálních organizacích, kde je mnoho svatých dezinformací, které umožňují mocným ovládat snadno a levně bezmocné, z dálky může lež vypadat jako pravda, mnohdy se i lež může opírat o celebrity a autority aby si dodala hodnověrnosti. Moje hra a moje pravidla, tak […]
  staré Na politických kandidátkách jsou psychopati
  V minulosti zde bylo mnoho pokusů o to aby se dogmatická totalita změnila, a tyto pokusy byli naivní a marné, ti co jsou nahoře budou vždy dělat vše pro to, aby se nahoře udrželi za každou cenu! Moc je tvrdá návyková droga pro psychopaty, ano vládnou nám psychopati, to že je někdo psychopat to nejde […]
  staré Psychopati se stali invazním druhem, a podobají se medúzám se kterými si taky nevíme rady
  Ten druhý je psychopat. Čím více někdo lže, tím více je on psychopatem, proto si psychopati hledají zaměstnání, kde mohou lhát, a nejsou za to potrestáni. Psychopati jsou dokonalými pokrytci jsou to vlci co si hrají na ovce, aby se mohli přiblížit k ovcím, a ovce zabíjet. Většinu sebevražd páchají psychopati, protože se dostali do […]
  staré Za světovou krizi mohou psychopati
  Za světovou krizi mohou psychopati. Nejprve k tomu kolik procent vysokoškoláků u nás jsou psychopati, je to bohužel 86% vysokoškoláků u nás, co je vlastně příčinou toho, že u vysokoškoláků je tak veliké množství psychopatů? Příčinou je genetická minulost inteligentních lidí u nás, psychopatem se každý už narodí, jablko nepadne daleko od stromu! Pokud porovnáme […]
  actual not cached