Registrace •  Přidání RSS zdroje
Kurzy ze dne: 07.10.2022 || EUR 24,515 || USD 25,028
pátek 7.října 2022, Týden: 41, Den roce: 280,  dnes má svátek Justýna, zítra má svátek Věra
7.října 2022, Týden: 41, Den roce: 280,  dnes má svátek Justýna


( Nalezeno 100 článků )

TOP IT osobnost: Dan Lessner

staré TOP IT osobnost: Dan Lessner
Představujeme lídry tuzemského IT. V roce 2021 jsme mezi něj zařadili i učitele informatiky gymnázia Open Gate a předsedu Jednoty školských informatiků Dana Lessnera....chcete vědět víc?
datum vydání: 7/10/2022 13:40:40 dnes Bursíkova briketa, ostravské torpédo. V Česku se bojí, v Polsku už jím topí. Uhlí není
Agentura Bloomberg upozorňuje, že ruská válka na Ukrajině dopadá i na mnohé polské domácnosti. Některým pomalu dochází uhlí a ti tak pálí jakékoli odpadky, aby ho nějak nahradili. Z Česka zaznívají obavy, že se Češi, Moravané a Slezané vydají stejnou cestou.
datum vydání: 6/10/2022 10:24:36 včera Zkontrolujte pĹ™ed zimou topidla a spalinovĂ© cesty - HasiÄŤi radĂ­, která základnĂ­ pravidla dodrĹľovat
Brzy začne naplno topná sezóna. Jednou z nejčastějších příčin vzniku požárů, při kterých dochází k úmrtí, je špatný technický stav topidla nebo komínu.
datum vydání: 6/10/2022 09:43:24 včera Mraky nevadí, za sezonu dokážou soláry snížit náklady na topení o 40 procent
Dá se fotovoltaikou také topit? To je aktuálně problém, který asi nejvíce zajímá ty, již už panely na střeše mají, nebo je jenom plánují. V době rapidně rostoucích cen plynu je právě tato možnost zásadní výhodou.
datum vydání: 5/10/2022 15:21:00 2 dny Česko 2022: Život k nezaplacení: Nižší teplota topení a vody, rychlé větrání a sprcha místo vany ušetří až 5 tisíc ročně, radí Prokop
Jak inflace a energetická krize dopadají na domácnosti? Tím se zabýval výzkum organizace PAQ Research, která výsledky představí druhý říjnový týden. Jakou pomoc stát nabízí? „O zastropování ceny elektřiny a plynu nebude třeba žádat, dodavatel by to měl aplikovat v cenách. Vyšší cenu by měl snížit na stropy, cenu fixovanou a nižší by neměl zvyšovat,“ popisuje Daniel Prokop. Kolik mohou domácnosti díky podpoře získat? A na čem všem se dá ušetřit? Poslechněte si rozhovor.
datum vydání: 5/10/2022 13:59:37 2 dny Průzkum tématu - topic research
Zdravím, měl bych na vás jen dotaz k vyjádření. Pokud bych chtěl vytvořit článek např. na téma "nejlepší dárek pro tatínka" byl by pro vás toto vhodný minimální vstup dat/průzkum tématu: SEMOR Je to jen ukázka, funkce umí posbírat data na jakékoliv téma. Spíše mě zajímá použitelnost, jestli tam něco chybí atd. ;) Díky
 • SEMOR
 • datum vydání: 5/10/2022 13:20:57 2 dny Sněmovna chtěla příkladně šetřit, topit ale bude dva stupně nad doporučení
  Minulý týden vláda rozhodla o snížení teplot na pracovištích. Příkladem v šetření plánovala jít Sněmovna v čele s předsedkyní Markétou Pekarovou Adamovou. Realita je však trochu jiná. Předsedkyně na sociální síti uvedla, že teplota v kancelářích Sněmovny klesne, a to rovnou o tři stupně. Jenže nikoliv na doporučených 18 stupňů, nýbrž na 20. Výrokem tak opět pobouřila řadu lidí.
  datum vydání: 5/10/2022 06:27:36 2 dny Na topení mokrým dřevem můžete jen prodělat
  Topení dřevem se jeví jako smysluplná alternativa pro vyhřívání domácnosti. Dívat se na něj můžeme jako na obnovitelný zdroj energie, který je u nás víceméně plošně dostupný, ve srovnání s uhlím nebo plynem ekologický, a ke všemu ještě relativně laciný. Nicméně aby skutečně naplňovalo svou úlohu, je třeba dodržet jedno hlavní pravidlo. V kamnech nebo kotli musíte topit jen suchým dřevem. A to nejen proto, že suché hoří lépe.
  datum vydání: 4/10/2022 20:10:22 3 dny Síkela podle Topolánka neřeší krizi v teplárenství. Může to mít dopad na 4 miliony lidí
  Teplárenské sdružení žádá ministra průmyslu a obchodu Jozefa Síkelu (za STAN), aby řešil problémy v teplárenství. Sdružení chce mimo jiné informace o příspěvku na teplo a požaduje, aby se teplárenstvím zabývala koordinační skupina při úřadu vlády. Růst cen tepla brzy dopadne téměř na čtyři miliony zákazníků tepláren v České republice. Teplárenské sdružení o tom v úterý informovalo v tiskové zprávě.
  datum vydání: 4/10/2022 13:46:16 3 dny Potápěči v Pardubicích pátrali po topící se ženě: Ta vše opilá sledovala z lavičky opodál
  Hasiči, policisté, potápěči a záchranáři. Ti všichni v noci z neděle na pondělí pátrali ve slepém rameni Labe v Pardubicích po ženě, která měla zmizet pod hladinou. Napovídala tomu mikina ve vodě a boty na břehu. Nakonec se ukázalo, že žena seděla opodál na lavičce a vše sledovala…
  datum vydání: 4/10/2022 06:22:24 3 dny Pardubice se topí, sílí tlak na rychlé body. Trenér Kováč: Bojíme se hrát
  Východočeši dokázali v dosavadní sezoně FORTUNA:LIGY uhrát teprve tři body a se žalostným skóre 5:28 jsou na posledním místě. V minulém zápase na půdě Teplic podali druholigový výkon a odvezli si domů debakl 1:5. To, že mužstvo se topí v krizi, přiznal i trenér Pardubic Radoslav Kováč. „Na klucích nyní leží deka, budeme se z toho muset dostat co nejdřív.” 
  datum vydání: 3/10/2022 16:24:25 4 dny Kvalitu ovzduší v Mimoni nepříznivě ovlivňují lokální topeniště a doprava
  Kvalitu ovzduší v Mimoni na Českolipsku nepříznivě ovlivňují lokální topeniště a doprava, kdy centrem vedou dvě silnice druhé třídy. Při měření loni v říjnu na pěti místech ve městě ale naměřené hodnoty škodlivin, jako jsou oxidy síry, dusíku a uhlíku či polétavého prachu, nepřekročily povolené imisní limity.
  datum vydání: 3/10/2022 13:24:10 4 dny Topmodelky Maxová a Peštová: Společné focení se jejich dospělými fešáky!
  Tady jablko daleko od stromu opravdu nepadlo. Topmodelky Terezu Maxovou (51) a Danielu Peštovou (50) pojí to, že obě mají z prvních manželství syny, kteří by se z fleku mohli živit jako modelové. 
  datum vydání: 3/10/2022 09:53:08 4 dny Topení peletami vás překvapí svou jednoduchostí
  Chcete mít výdaje za vytápění pod kontrolou, a přitom nemáte čas se o topení přespříliš starat? Máme pro vás řešení. O teplo ve vašem domě se spolehlivě postará kotel na pelety. Možná se budete divit, kolik práce umí udělat za vás.
  datum vydání: 3/10/2022 08:09:53 4 dny Senior projektant vodo - topo (mzda od 50 000 KÄŤ výše)
  staré Jan Hrušínský popsal, jak energetická krize zatápí divadlům. Bez topení to nepůjde, říká. O rušení představení promluvil Jan Přeučil
  Ekonomická krize trápí čím dál více Čechů, kteří pociťují, jak inflace pořádně zahýbala s cenami prakticky všeho. V současnosti nepříznivý ekonomický vývoj dělá vrásky na čele i pořadatelům koncertů, divadelníkům, zkrátka všem v rámci odvětví kultury. Redakce ŽivotvČesku.cz oslovila dva známé ředitele divadel, kterými jsou Jan Hrušínský (67) a Jan Přeučil (85), aby popsali, jak se se současnou složitou situací vyrovnávají.
  staré Obětí hurikánu Ian přibývá. Lidé se topili i ve vlastních domech
  Obětí hurikánu Ian je podle americké televize ABC až 72. Podle prvních odhadů způsobil hurikán škody za více 100 milionů dolarů.
  staré Teherán se topí v krvi: Desítky mrtvých a podpora celého světa, tak to vypadá v Íránu
  V Íránu dnes na univerzitách a ve velkých městech pokračovaly demonstrace proti vládě a policii. Tisíce lidí vyšly do ulic na podporu íránským demonstrantům také v Německu a v dalších evropských zemích. Demonstrace v Íránu vypukly v polovině září a od té doby při protestech zemřelo podle odhadů organizace Human Rights Watch přes 80 lidí, uvedla agentura AFP.
  staré Myšlenka na fotbalové All-Stars Game v Anglii neupadá. Plánuje se dokonce All-Stars turnaj TOP4 evropských soutěží
  Premier League > Nový majitel Chelsea Todd Boehly před nedávnem navrh, aby Premier League navýšila své příjmy zorganizovaním All-Stars zápasu po vzoru amerických profesionálních soutěží. Většina ligy se mu vysmála. Američan a jeho okolí se ale zjevně nevzdává.   
  staré Nákupy oblečení inflace neovlivnila, Češi raději ztlumí topení
  Mírný nárůst cen oblečení zaznamenala polovina Čechů, redukovat sezonní nákupy přesto nebudou. Jako důvod uvedli, že oblečení do chladného počasí potřebují. Češi pořizování oblečení nijak neplánují a pro nové se pětina vydává, jakmile je jim ve stávajícím chladno. Více než čtvrtina národa pak plánuje snížit účet za topení tím, že natáhne víc vrstev.
  staré Nákupy oblečení inflace neovlivnila, Češi raději ztlumí topení
  Mírný nárůst cen oblečení zaznamenala polovina Čechů, redukovat sezonní nákupy přesto nebudou. Jako důvod uvedli, že oblečení do chladného počasí potřebují. Češi pořizování oblečení nijak neplánují a pro nové se pětina vydává, jakmile je jim ve stávajícím chladno. Více než čtvrtina národa pak plánuje snížit účet za topení tím, že natáhne víc vrstev.
  staré Infrazářiče a karbonová topidla slibují okamžité teplo i blahodárné účinky - v interiéru i na terase
  Infračervené světlo je obecně považováno za velice blahodárné pro lidské zdraví a proto má velké využití má například v oblasti welness služeb. Tam však jeho využití nekončí a pořídit jej lze i do běžného bytu v podobě výkonných infrazářičů či karbonových topidel. Jak takováto topidla fungují, jaké mají výhody a kam se nejvíce hodí?
  staré Navrhněte díky chytrým komponentům optimální topný obvod v domácnosti!
  Jednou z věcí, které nám mohou v domácnosti opravdu výrazně zpříjemnit každodenní žití, je především kvalita a spolehlivost topného systému. Dvojnásob to platí v současné době, kdy mimo všech věcí okolo pohodlí budeme myslet i na to, aby dokázal náš domácí topný systém ušetřit naprosté maximum peněz, co je možné. A budete se divit, ale jakmile dáte řízení systému do rukou automatických funkcí, tak dokážete ušetřit opravdu nezanedbatelná procenta, která ve výsledku budou tvořit i rozdíl v ceně mnoha tisíc za jediné topné období. Automatizované ventily servopohonem Samostatné odvzdušňovací ventily rozhodně nejsou tím, co dokáže dělat převratné změny. I tak ale opravdu záleží na tom, jak moc kvalitní jsou pro to, abyste dokázali hlídat směšování vody s maximální efektivitou. Současně nejlepší možností jsou servopohony ARM ProClick, které lze na kompatibilní ventily jednoduše nasadit. Servopohony se na základě dat od vás, nebo různých čidel, starají o úpravu natavení ventilů. Díky tomu lze plně automatizovat směšování vody i v domácích jednoduchých systémech. Nemějte obavy o stav tlaku v okruhu Jednou z nepříjemných věcí, se kterými se můžete naprosto standardně setkat, je špatný tlak v topném okruhu. To poznáme například tak, že se na jedné straně může topit opravdu silně, ale na druhé je topení skoro studené. Nahromadil se zde totiž vzduch a ten odmítá propustit vodu ve zvýšeném stlačení. Jednou z nejlepších možností jsou automatické odvzdušňovací ventily, které vám v systému nikdy nepovolí takovou nepříjemnost, jako je problém s tlakem v okruhu. Termostatické ventily pro hlídání teploty V systému bude vždycky tou nejzásadnější záležitostí hlavně adekvátní hlídání teploty. Pokud dokážete kvalitně ohlídat úroveň teploty, tak zajisté nebude problém pracovat s nastavením systému velice efektivně a zároveň i velice pohodlně. O to se mohou postarat termostatické směšovací ventily ATV, které přímo na místě směšování mohou nabídnout možnost přímého měření výstupní teploty. To může velice zjednodušit konečné kontrolování systému i jeho jednotlivých částí. The post Navrhněte díky chytrým komponentům optimální topný obvod v domácnosti! appeared first on Bydlimmoderne.cz.
 • servopohony ARM ProClick
 • automatické odvzdušňovací ventily
 • termostatické směšovací ventily ATV
 • Navrhněte díky chytrým komponentům optimální topný obvod v domácnosti!
 • Bydlimmoderne.cz
 • staré Hobby magazín: Topit tři dny do průlezového komína jedněmi kamínky je nesmysl, říká kominice
  Kdo jezdí na chalupu celoročně a má tzv. „průlezový“ komín – tedy komín hodně široký, kam se na čištění vejde kominík a do něj vede několik kouřovodů z místností, kde v zimě topí, si může myslet, že má vyhráno. Stačí nadělat hodně dřeva, aby vyschlo nebo koupit uhlí. To ale dnes u nových nízkoemisních moderních kamen s nízkou teplotou spalin neplatí. Proč?
  staré Na energiích šetří i velké firmy, Mall mění světla, ČSOB méně topí. Vstříc jim vychází ministerstvo
  S přicházejícím podzimem začínají energiemi šetřit nejen domácnosti, ale i velké společnosti, jejichž zaměstnanci si musejí zvykat především na nižší teplotu v kancelářích. Ve většině z nich klesla na minimální povolenou hranici dvaceti stupňů, kterou se však ministerstvo zdravotnictví rozhodlo ještě o dva stupně snížit. Velké úspory si firmy slibují také od výměn osvětlení. Stále diskutovanější se stává práce z domova, která se firmám od nového roku naopak prodraží.
  staré V Praze 4 vynesly volby do čela ODS s TOPkou. Dojde k „vyzkoušené“ spolupráci s ANO?
  Praha 4 byla jednou z několika městských částí, kde v průběhu minulého volebního období došlo ke střídání starostů. Petra Štěpánka (Zelení) vystřídala v roce 2019 Irena Michalcová z hnutí ANO. To skončilo letos ve volbách druhé s 10 mandáty. Komunální volby v Praze 4 vyhrálo Společně - ODS a TOP 09, získalo 13 mandátů v zastupitelstvu, které má 45 členů. Třetí Praha 4 Sobě - sousedé a nezávislí bude mít osm zastupitelů. Voleb se zúčastnilo 41,92 procenta voličů. Čtvrtí Piráti mají osm mandátů, šest zastupitelů budou mít na pátém místě Společně - KDU-ČSL + STAN.
  staré Fiala ochladí vodu, sníží topení, bude méně svítit a nakoupí spořivé spotřebiče
  Vypnuté noční osvětlení budov, snížená teplota vnitřních prostor všech objektů včetně teplé vody, vypnuté klimatizace či plánované zateplení půdy Strakovy akademie. Tato a další přijatá opatření Úřadem vlády ČR mají přispět k až dvacetiprocentním úsporám ve spotřebě energií ve vládních objektech.
  staré 13 let starý Avatar opět ovládl kina a láká na pokračování. Jáklův Jan Žižka se finančně topí
  Avatar se po uvedení v roce 2009 stal nejvýdělečnějším filmem všech dob. Teď se úspěšně vrátil do kin v lepší kvalitě a láká na vzrušující pokračování. Příspěvek 13 let starý Avatar opět ovládl kina a láká na pokračování. Jáklův Jan Žižka se finančně topí pochází z CzechCrunch
 • 13 let starý Avatar opět ovládl kina a láká na pokračování. Jáklův Jan Žižka se finančně topí
 • CzechCrunch
 • staré Galvanická koroze může zničit celý topný systém. Jak s ní bojovat?
  O galvanické korozi se mluví málo, tento typ koroze je ovšem velmi nebezpečný a může mimo jiného zcela zničit celou topnou soustavu.
  staré Okamžitá úspora energie s aplikací ViCare - funkce Comfort & Saving ztlumí topení, když nejste doma
  Bezpečnost dat je zaručena. Inteligentní termostaty topných těles navíc šetří drahou energii.
  staré Prodám doménu s aktuálním tématem - TOPÍŠ.CZ
  Nabízím doménu TOPÍŠ.CZ k prodeji. V dnešní době, kdy lidé řeší situaci ohledně topení a celkově energií, může vzniknout na této doméně zajímavý projekt. Magazín, eshop, diskuzní fórum, nebo cokoliv, co se týká jednoho z nejvyhledávanějších témat poslední doby. Jsem otevřený cenovým nabídkám. Tel: 608 469 694 Příloha 36343 Přiložené miniatury
 • Příloha 36343
 • staré Divadla zdražují, ruší premiéry a budou méně topit
  Stoupající ceny energií řeší nejen domácnosti a firmy, ale i kulturní instituce. Problém je to zejména u velkých vícesouborových divadel, která hrají v několika budovách. Rozpočty divadel jsou přitom už tak dost napjaté, takže mají jen omezené možnosti, jak ušetřit.
  staré Školy topí méně, ale pod dvacet stupňů nejdou
  Velký propad venkovních teplot donutil většinu škol v Česku začít od začátku týdne v jejich budovách topit. S nastavenými teplotami, které jsou nižší než v minulých topných sezonách, prý nemají podle vyjádření vedení vzdělávacích ústavů děti ani učitelé problém.
  staré Hlavní město má první koalici: V Praze 13 si notují ODS, ANO, TOPka a lidovci, Vodrážka znovu starostou
  Na radnici Prahy 13 vznikla koalice ODS, ANO a Společně pro Prahu 13 (TOP 09 a KDU-ČSL). „Máme podepsánu koaliční smlouvu,“ řekl ČTK dosavadní starosta David Vodrážka, který znovu stane v čele radnice. Koalice má v 35členném zastupitelstvu většinu 19 mandátů. Volby v Praze 13 vyhrála ODS před ANO a Zelenými s Piráty na třetím místě.
  staré Topím na 21,5 stupně Celsia, abychom nenastydli. Alice Bendová promluvila o energetické krizi, ve dvou svetrech rozhodně chodit nebude
  Oblíbená herečka Alice Bendová (48) si na sociální síti postěžovala, že řešit energetickou krizi tím, že budou lidé buď mrznout, nebo utratí veškeré úspory za nové zdroje vytápění, opravdu není dobré řešení. Následně pro ŽivotvČesku.cz prozradila, jakou teplotu má nastavenou doma a jak je to s její kandidaturou do komunálních voleb.
  staré Topná sezona je tu: Čistý kotel může ušetřit až třicet procent nákladů
  Ručička teploměru v posledních dnech klesá, a to i doma. Nicméně kvůli vysokým cenám energie nejedna domácnost oddaluje rozhodnutí, kdy pod kotlem zapálit, aby na topení ušetřila. Řadu nápadů přináší třeba interaktivní web Šetřím.cz. Jenže ušetřit lze i servisem topné soustavy a odborníci potvrzují, že si to lidé začali uvědomovat. Servisní technici teď mají napilno.
  staré Topná sezona je tu: Čistý kotel může ušetřit až třicet procent nákladů
  Ručička teploměru v posledních dnech klesá, a to i doma. Nicméně kvůli vysokým cenám energie nejedna domácnost oddaluje rozhodnutí, kdy pod kotlem zapálit, aby na topení ušetřila. Řadu nápadů přináší třeba interaktivní web Šetřím.cz. Jenže ušetřit lze i servisem topné soustavy a odborníci potvrzují, že si to lidé začali uvědomovat. Servisní technici teď mají napilno.
  staré Několik jednoduchých rad, jak ušetřit v topné sezóně. Váš rodinný rozpočet to ocení
  Babí léto je téměř pryč a tak je dobré začít myslet na nadcházející topnou...
  staré Šílená vražda kvůli drahým energiím: Exmanželka se synem moc topili, tak je muž zastřelil!
  Američan Michael Williams z Floridy brutálně zavraždil svou bývalou manželku Marshu a jejího dospělého syna Adama kvůli sporu o úsporách za elektřinu. Když zjistil, že si oba po dobu jeho nepřítomnosti dopřávají příliš mnoho tepla, zastřelil je.
  staré Obouval je Zátopek, Raška i Jágr. Česká firma slaví úspěchy i ve světě
  Vyrábějí brusle i cvičky, ale nejvíc je proslavily botasky. Byly u toho, když Emil Zátopek udivoval svět svou zaťatou vytrvalostí. Pomáhaly Jiřímu Raškovi při „nádherném letu v nekonečném tichu, který trval kratičký lidský věk“. A kroužily i se sourozenci Romanovými, když na mistrovství světa vybruslili titul šampionů.
  staré Obouval je Zátopek, Raška i Jágr. Česká firma slaví úspěchy i ve světě
  Vyrábějí brusle i cvičky, ale nejvíc je proslavily botasky. Byly u toho, když Emil Zátopek udivoval svět svou zaťatou vytrvalostí. Pomáhaly Jiřímu Raškovi při „nádherném letu v nekonečném tichu, který trval kratičký lidský věk“. A kroužily i se sourozenci Romanovými, když na mistrovství světa vybruslili titul šampionů.
  staré Highlighty: Federer se loučí, 100 let Zátopkových. Přehled týdne ve sportu
  Připravili jsme si pro vás nový pořad Highlighty, ve kterém více okomentujeme události ze světa sportu, které nás za poslední týden nejvíce zaujaly. Začneme rekapitulací největších úspěchů tenisty Rogera Federera, který se o víkendu rozloučí v Londýně se svou 24 let trvající kariérou. Neochudíme Vás ani o shrnutí 9. kola nejvyšší české fotbalové soutěže, kde jsme probrali hlavní dva šlágry i nízkou návštěvnost na dalším zápase.  
  staré Rakouské dráhy připravily 30 opatření pro komplexní balíček na úsporu energie. Topit se bude jen na 19 stupňů
  Rakouské státní dráhy ÖBB připravily komplexní balíček pro úsporu energie kvůli energetické krizi. Balíček obsahuje 30 dohodnutých opatření. V kancelářích, dílnách a stanicích bude snížena teplota na 19 stupňů. Hlavním cílem je do roku 2024 ušetřit ve skupině ÖBB celkem 180 GWh energie ve srovnání se základním rokem 2014.
  staré Místo plynu topný olej. Jsme nezávislí, hlásí Linet
  Výrobce zdravotnických lůžek Linet se zbavil závislosti na plynu. V lakovně ho nahradil lehkými topnými oleji a o teplo a teplou vodu ve sprchách se nově stará rekuperace.
  staré Topná sezona začala. Strop na ceny bytovkám pomůže jen částečně, tvrdí znalci
  Teplárny vzhledem k chladnému víkendu obvykle již spustily topnou sezonu. Z dlouhodobého pohledu jde o průměrný začátek, běžně se totiž s vytápěním začíná právě kolem 17. září. Přestože drobní odběratelé tentokrát někdy měli potíže s nákupem uhlí, o něž byl extrémní zájem, teplárny se podle odborníků uhlím letos jako obvykle zásobily včas a žádné výpadky nehrozí. Horší to může být tam, kde se vytápí drahým a nedostatkovým plynem. 
  staré Topná sezóna začala. Kvůli nedostatku plynu se teplárny bojí i o uhlí a dřevo
  Některé teplárny mají problém se zásobováním palivy. To by mohl být zásadní faktor, který ovlivní započatou topnou sezonu.
  staré Úřad vlády i ministerstva ušetří. Budou méně svítit a topit
  Úřad vlády ušetří ve Strakově akademii a dalších svých objektech snížením teplot či omezením svícení na bezpečnostní minimum. K podobným krokům dojde také na ministerstvech, kde snižují například i počty spotřebičů, jako jsou ledničky.
  staré Český topmanažer Kyncl povýšil, bude šéfem Warner Music
  Americká nahrávací společnost Warner Music Group jmenovala svým budoucím výkonným ředitelem manažera Roberta Kyncla, který pochází z Česka. Kyncl tak začátkem příštího roku v čele podniku vystřídá Steva Coopera.
  staré Český topmanažer Kyncl povýšil, bude šéfem Warner Music
  Americká nahrávací společnost Warner Music Group jmenovala svým budoucím výkonným ředitelem manažera Roberta Kyncla, který pochází z Česka. Kyncl tak začátkem příštího roku v čele podniku vystřídá Steva Coopera.
  staré Český topmanažer Kyncl povýšil, bude šéfem Warner Music
  Americká nahrávací společnost Warner Music Group jmenovala svým budoucím výkonným ředitelem manažera Roberta Kyncla, který pochází z Česka. Kyncl tak začátkem příštího roku v čele podniku vystřídá Steva Coopera.
  staré TopShopify.store - prodávejte Shopify obchody po celém světě
  Trendem posledních let ve světě je bezesporu dropshipping.  Většina online podnikatelů začíná právě na tomto systému prodeje. Jenže ne každý ho zvládne realizovat vlastními silami.  A proto je tu TopShopify.store Získejte nezávislost a vydělávejte 24 hodin denně pomocí systému poskytující Vašim zákazníkům hotový a kompletní obchod / eshop na platformě Shopify.  TopShopify.store nabízí Vašim zákazníkům vytvoření kompletního internetového obchodu na platformě Shopify – největší eshopové platformě světa. Navíc jsou součástí i HOT produkty, které zrovna ve světě frčí. Zákazník nákupem Vašich služeb ušetří nespočet nervů a hlavně spoustu času. Vytvoření obchodu pro nováčky je zdlouhavé a namáhavé. Takto si jej za pouhých 249 $ zakoupí „Na klíč“. Samozřejmě cenu si můžete nastavit podle sebe. Velkou výhodou tohoto businessu je outsourcingové řešení objednávek. Obchody / eshopy tedy netvoříte Vy, ale dodavatel, který je profesionál v oboru a který má za sebou více něž 1100 prodaných eshopů. Projekt je koncipován pro celosvětovou poptávku. Platby probíhají prostřednictvím Stripe a PayPal, takže nejste limitováni geolokací. Web TopShopify.store je uzpůsoben tak, aby Vašemu zákazníkovi předal podstatné informace v nejjednodušší, avšak velmi účinné formě. Navíc na doméně, která obsahuje pouze klíčová slova. Co je platforma Shopify? Trendem ve světě dropshippingu. Platforma, na které svůj business provozuje 1,7 milionu lidí z celého světa. Obsahuje nepřeberné množství nástrojů pro dropshipping a proto je ve světě nejpopulárnější. Jak to funguje: 1. Zákazník vytvoří objednávku a zaplatí ji Vám na Vaši peněženku. 2. Předáte tuto objednávku dodavateli, který obchod vytvoří. 3. Předáte jen přihlašovací údaje Vašemu zákazníkovi a je hotovo. Náklady na vytvoření jednoho eshopu jsou 95$ - zisk z každé objednávky je 154 $ (3700 Kč).  Další důležitou vlastností je, že prodáváte nehmotný produkt. Můžete jej dodávat po celém světě během pár sekund a bez nákladů na dopravu! Pro nového majitele mám připravený marketingový plán, který posune Vaše podnikání na jinou úroveň. Co je součástí TopShopify.store Doména, 14 dní servis z mé strany, marketingový plán, obchodní podmínky, zpracování ochrany osobních údajů a samozřejmě web jako takový.
  staré ČEZ Teplárenská: Na severu Čech se už rozjela topná sezona naplno
  Naplno se již rozjela topná sezona 2022/23 v režii společnosti ČEZ Teplárenská ze Skupiny ČEZ na severu Čech. Jako první se radiátory v domácnostech rozehřály 15. 9. v Chomutově, o den později v Jirkově a během druhého víkendového dne v Kadani a Klášterci nad Ohří. V pondělí 19. 9. pak následovaly ty v Ústí nad Labem, Teplicích a Bílině. Stalo se tak vzhledem k naplnění vyhlášky č. 194/2007 Sb.
  staré Zpětné teplo i vypnuté topení v kancelářích. Bazény v kraji musí šetřit
  Bazény v Karlovarském kraji musejí šetřit. Zdánlivě snadné řešení, tedy snížit teplotu vody, ale ve skutečnosti není tak jednoduché. Právě teplota je totiž úzce daná hygienickými normami.
  staré Topmodelky? Kdeže! Tohle jsou nejkrásnější makléřky světa
  Reality show Makléři z Hollywoodu z dílny Netflix se těší velké oblibě a není se čemu divit. Nechává totiž nahlédnout do světa luxusu, ve kterém se snoubí dechberoucí nemovitosti a pořádná dramata ze života realitních makléřek, které svým zevnějškem spíše připomínají topmodelky. O kterých kráskách je řeč a co o nich vypovídá jejich módní styl?
  staré Brněnská kampaň ve videích: topící se Hladík i volební poprvé, podívejte se
  V autě jsem to dělal poprvé, já mám svoje poprvé teď, říkají lidé z kandidátky Fakt Brno v jednom z předvolebním klipů. Zdůrazňují v něm, že v komunálních volbách v Brně kandidují vůbec poprvé. Součástí videa je i start rakety. Podle lídra hnutí Davida Pokorného vsadili na trochu netradiční kampaň s videi, jež nejsou na politiku úplně běžná. „Celou kampaň máme postavenou na dvousmyslech. Jeď na čemkoliv, nebuď blbej. Nebáli jsme se být jiní. Možná vtipní a lehce asi kontroverzní. Nechtěli jsme tam stát v obleku s kravatou jako ostatní," řekl Pokorný.
  staré Vláda chce podle Fialy jít příkladem. Ve svých budovách bude míň topit i svítit
  Vláda bude podle premiéra Petra Fialy (ODS) šetřit ve svých budovách na topení a osvětlení. Variant je celá řada. Opatření chce představit ještě v tomto týdnu. Fiala to na dotaz řekl při své návštěvě v Liberci. V úsporách energií musí jít podle něj stát příkladem. K rozumnému hospodaření s plynem a elektřinou vyzval premiér ve svém mimořádném projevu v neděli. Vláda, státní organizace, firmy i domácnosti podle něj mají zvážit, zda s energiemi zacházejí správně a jak jimi neplýtvat. Rozumné…
  staré Nvidia Thor přijde místo Atlanu a s 2000 TOPS překoná Orin 8násobně
  Nvidia plánovala představit čip Atlan pro zpracovávání autonomních funkcí pro řízení aut. Z toho nakonec sešlo a místo něj to bude Nvidia Thor s výkonem 2000 TOPS, dnešní Orin tak překoná 8násobně. Zajímavý je ale i systém Nvidia Drive Sim.
  staré Vzpomínání na Danu Zátopkovou. V Nehvizdech závodily oštěpařky na její počest
  V pondělí v podvečer bylo sice na atletickém stadionu v Nehvizdech citelné chladno, občas zapršelo, ale jinak oštěpařský závod proběhl se vší parádou.
  staré Zprávy ze Severu: Teplárny v Ústeckém kraji zahájily topnou sezónu. Většina z nich zatím ceny nezvedla
  Teplárny v Ústeckém kraji odstartovaly 19. Září topnou sezónu. Venkovní průměrná teplota totiž dva dny v řadě klesla pod 13 stupňů Celsia a meteorologové výrazné oteplení nepředpovídali. Na většině míst zůstává cena tepla stejná jako na počátku tohoto roku. Zdražovat se bude podle většiny tepláren až od ledna.
  staré Na počest Zátopkových padl i rekord. Tisíce dětí po republice oslavily legendy
  19. září 1922 se ve Fryštátu a v Kopřivnici narodily dvě atletické legendy, pozdější manželé a vítězové v životě osobním i sportovním. Přesně o sto let později na stovce stadionů po celém Česku jejich odkaz ožil v rámci akce Sportuj jako Zátopkovi, během níž si tisícovky dětí po vzoru legend Emila a Dany zaběhaly a hodily.
  staré Glosa: Lákavý švindl. Politici vám topení nezaplatí
  Podle sloganů trčících z billboardů by se mohlo zdát, že jsou víkendové komunální volby referendem o cenách plynu, o vládě, opozici nebo snad dokonce o válce. Není to pravda.
  staré Fiala: Vláda bude šetřit i ve svých budovách. Budeme méně topit i svítit
   Vláda bude podle premiéra Petra Fialy (ODS) šetřit ve svých budovách na topení a osvětlení. Variant je celá řada. Fiala to řekl na dotaz ČTK při dnešní návštěvě v Liberci. Konkrétní plán úspor energií ve Strakově akademii a dalších objektech úřadu vlády představí Fiala ve čtvrtek.
  staré PŘEHLEDNĚ: Kdy začíná topná sezona a proč nestartuje v celém Česku ve stejný den
  Topná sezona má své ukotvení v zákoně. Je zde nazývána jako otopná sezona a její začátek je stanoven na 1. září a konec 31. května následujícího roku. V každém městě ale začíná topná sezona nezávisle na ostatních. Kdy a kde se v Česku začíná topit? Končí topná sezona vždy poslední květnový den?
  staré Energetická krize ONLINE: Vláda podle Fialy bude šetřit i ve svých budovách na topení a osvětlení
  Delší snížení spotřební daně na naftu a zavedení maximálních cen elektřiny a plynu bude v úterý schvalovat Senát. Očekává se, že obě vládní normy podpoří, jak to slíbil minulý týden. Horní komora v úvodním kole posoudí i senátorskou novelu, která má obce začlenit do řízení o překročení limitů hluku při stavbě dálnic. Celou situaci ohledně drahých energií sledujeme online níže. 
  staré Vláda podle Fialy bude šetřit i ve svých budovách na topení a osvětlení
  Liberec - Vláda bude podle premiéra Petra Fialy (ODS) šetřit ve svých budovách na topení a osvětlení. Variant je celá řada. Opatření chce představit ještě v tomto týdnu. Fiala to na...
  staré Vláda podle Fialy bude šetřit i ve svých budovách na topení a osvětlení
  Liberec - Vláda bude podle premiéra Petra Fialy (ODS) šetřit ve svých budovách na topení a osvětlení. Variant je celá řada. Opatření chce představit ještě v tomto týdnu. Fiala to na...
  staré „Vypněte i světla, ať nevidíme tu hrůzu.“ Sparta šetří na topení. Takto dopadla
  Šetření se týká všech oblastí. Fotbalová Sparta se rozhodla šetřit na fanoušcích a nebude na podzim vyhřívat protilehlou tribunu. Tím ovšem své fanoušky mírně řečeno dohřála. Zvláště ty, jež si platí na zápasy Sparty permanentky. Ozvaly se nadávky, že vedení klubu opět obětuje fanoušky a místo vylepšování špatných výkonů fotbalistů omezuje komfort na stadionu. „Mohli by vypnout i osvětlení, to je energeticky hodně náročné a fanoušci by aspoň neviděli tu hrůzu, co hráči Sparty na hřišti předvádí,“ poznamenal ironicky jeden z nich.
  staré Topná sezona začala. Strop na ceny bytovkám pomůže jen částečně, tvrdí znalci
  Teplárny vzhledem k chladnému víkendu obvykle již spustily topnou sezonu. Z dlouhodobého pohledu jde o průměrný začátek, běžně se totiž s vytápěním začíná právě kolem 17. září. Přestože drobní odběratelé tentokrát někdy měli potíže s nákupem uhlí, o něž byl extrémní zájem, teplárny se podle odborníků uhlím letos jako obvykle zásobily včas a žádné výpadky nehrozí. Horší to může být tam, kde se vytápí drahým a nedostatkovým plynem. 
  staré Topná sezona začala. Strop na ceny bytovkám pomůže jen částečně, tvrdí znalci
  Teplárny vzhledem k chladnému víkendu obvykle již spustily topnou sezonu. Z dlouhodobého pohledu jde o průměrný začátek, běžně se totiž s vytápěním začíná právě kolem 17. září. Přestože drobní odběratelé tentokrát někdy měli potíže s nákupem uhlí, o něž byl extrémní zájem, teplárny se podle odborníků uhlím letos jako obvykle zásobily včas a žádné výpadky nehrozí. Horší to může být tam, kde se vytápí drahým a nedostatkovým plynem. 
  staré On byl běžec inovátor, její rekord už nikdo nepřekoná. Manželům Zátopkovým by bylo sto let
  A
  staré V Kopřivnici porostou dva buky jako Emil a Dana Zátopkovi
  /FOTO, VIDEO/ Přesně na den sto let od narození kopřivnického rodáka Emila Zátopka a jeho manželky Dany zasadili v pondělí 19. září odpoledne mladí kopřivničtí atleti, děti a zájemci z řad veřejnosti před budovou Základní školy Emila Zátopka dva mladé buky. 
  staré Kvůli sousedům nemohu v bytě topit. Oni nemají problém, tak nic neřeší
  Bydlím v bytovém domě, který spravuje společenství vlastníků. Letos jsem se přestěhovala z bytu číslo 9 do bytu číslo 7. Po nastěhování jsem zjistila, že mně netopí radiátor v obývacím pokoji. Od té doby soustavně žádám sousedy i společenství o spolupráci při odstranění závady, píše Linda ve svém příspěvku.
  staré Největší chovatel krůt řeší, jak topit ve velkochovu
  Jejich traktory s návěsy a nápisy Zastavte vládní agrohazard nebo Konec českých chovů projížděly minulý týden po frekventované silnici mezi Mimoní a Jablonným v Podještědí na Českolipsku. Na problémy, které zemědělcům přinášejí rostoucí ceny energií i takzvaná Společná zemědělská politika, už ale zemědělské družstvo ZOD Brniště z Českolipska upozorňovalo také jinými aktivitami v minulosti.
  staré 100. výročí narození Emila a Dany Zátopkových
  staré 100. výročí narození Emila a Dany Zátopkových
  staré 100. výročí narození Emila a Dany Zátopkových
  staré Mozaika: Režisér Tomáš Dianiška nazírá na život světoznámého běžce Emila Zátopka prostřednictvím komedie
  Čtyřnásobný olympijský vítěz, osmnáctinásobný světový rekordman, muž, jemuž se říkalo "česká lokomotiva" – to byl Emil Zátopek. Legendárního atleta zná určitě každý. Jaké ale byly jeho sportovní začátky, osobní život či konec kariéry? Připomenout si to můžete v nové rozhlasové hře Dilema Emila, kterou na Vltavě uvádíme v úterý 20. září ke 100. výročí narození manželů Zátopkových.
  staré 22:05 100. výročí narození Emila a Dany Zátopkových
  Záznam z mezinárodního oštěpařského závodu [online-live]
  staré Topná sezona začala, některé teplárny zdraží už v příštích měsících
  A
  actual not cached