Registrace •  Přidání RSS zdroje
Kurzy ze dne: 07.10.2022 || EUR 24,515 || USD 25,028
pátek 7.října 2022, Týden: 41, Den roce: 280,  dnes má svátek Justýna, zítra má svátek Věra
7.října 2022, Týden: 41, Den roce: 280,  dnes má svátek Justýna


( Nalezeno 100 článků )

Psychologie tradingu: Klíčové postupy a nejlepší procesy

staré Psychologie tradingu: Klíčové postupy a nejlepší procesy
Úspěch se skládá z 80 % z psychologie a 20 % tvoří ten zbytek. Paradoxní je, že je to obvykle poslední věc, kterou tradeři, investoři a podnikatelé řeší. Řešit psychologickou stránku ale neznamená, že ...chcete vědět víc?
staré Psychologie pohádek - přednáška
Přednáška Jaké symboly se nacházejí v pohádkách? Jaký výchovný vliv... | Hradec Králové - (2023-02-21 18:00:00 - 2023-02-21 00:00:00)
staré Psychologie líbání. Jak ovlivňuje vztahy
Máte dlouhodobé potíže ve vztahu? Chybí Vám intimita – více polibků, objetí, vzájemnosti? Namítá Váš partner, že “přece už nejste děti”, že “přece jste spolu už dlouho”, že “tohle není Váš hlavní problém”? A já Vám říkám, že je. Že u něj všechno začíná. A že by Váš partner měl vnímat moje následující slova. Už … Psychologie líbání. Jak ovlivňuje vztahy Pokračovat ve čtení » The post Psychologie líbání. Jak ovlivňuje vztahy first appeared on FirstClass.cz.
 • Psychologie líbání. Jak ovlivňuje vztahy Pokračovat ve čtení
 • Psychologie líbání. Jak ovlivňuje vztahy
 • FirstClass.cz
 • staré Kostolanyho burzovní psychologie – Jak analyzovat psychologii burzy?
  Kostolanyho burzovní psychologie patří mezi asi ty nejlepší koncepce pro psychologickou analýzu trhu. Burzovní legenda André Kostolany používal burzovní psychologii jako primární metodu pro své spekulace. Dokonce byl toho názoru, že v krátkodobém horizontu se jedná o jedinou funkční metodu. Podle Kostolanyho neměla fundamentální analýza prakticky žádný význam, neboť se podle toho trhy prý vůbec […] Článek Kostolanyho burzovní psychologie – Jak analyzovat psychologii burzy? pochází z magazínu Finex.cz.
 • Kostolanyho burzovní psychologie – Jak analyzovat psychologii burzy?
 • Finex.cz
 • staré Modrá pro klid, červená pro povzbuzení chuti. Psychologie barev mění interiéry domů i kanceláří
  Máte stále špatnou náladu, cítíte se unavení či podráždění, nebo naopak nemůžete...
  staré DRESS CODE, PSYCHOLOGIE BAREV, IMAGE A ŘEČ TĚLA - workshop pro muže a ženy v byznysu
  [skoleni-kurzy.eu] Obchodní jméno objednatel* Adresa sídlo - bydliště objednatele PSČ + Obec* Email* Telefon* IČ DIČ Vybraný ...Gaudens s.r.o.
  staré Psychologie, prokecávánĂ­ se do recese a inflaÄŤnĂ­ hysterie mĂ©diĂ­
  Barry Schwartz z UC Berkeley School of Business hovořil na Yahoo Finance o velkém vlivu, který mají na ekonomické dění změny v očekávání. Podle něj nezáleží tolik na krátkodobých změnách v ekonomice, jako na jejich vlivu na očekávání a následně na změn...
  staré Psychologie barev v interiérech domů, kanceláří i škol
  Máte stále špatnou náladu, cítíte se unavení či podráždění, nebo naopak nemůžete přemírou energie v noci „zabrat“ a nevíte proč? Možná za to mohou barvy ve vašem interiéru. Právě ony totiž ovlivňují psychiku či...
  staré Modrá pro klid, červená pro povzbuzení chuti. Psychologie barev mění interiéry domů, kanceláří i škol
  Máte stále špatnou náladu, cítíte se unavení či podráždění, nebo naopak nemůžete přemírou energie v noci „zabrat“ a nevíte proč? Možná za to mohou barvy ve vašem interiéru. Právě ony totiž ovlivňují psychiku či výkonnost člověka více, než bychom si možná…Read more →
 • Read more ?
 • staré Psychologie tradingu: Klíčové postupy a nejlepší procesy
  Úspěch se skládá z 80 % z psychologie a 20 % tvoří ten zbytek. Paradoxní je, že je to obvykle poslední věc, kterou tradeři, investoři a podnikatelé řeší. Řešit psychologickou stránku ale neznamená, že
  staré Globální psychologie
  Ekonomické je léčit psychiku lidí globálně, logicky léčit psychiku osobně není ekonomické a jenom se plýtvá časem psychologa a časem psychicky nemocného člověka. V minulosti zde byli knihy, co se snažili léčit psychiku globálně, problémem bylo to že lidi málo četli knihy, co by jim mohli pomoci s léčením jejich psychiky a tyto knihy nebyli optimálně napsané. Potom přišla televize a internet, tím zde bylo mnoho digitálních systémů, co se snažili globálně léčit psychiku lidí, problém zde zase byl s tím že informace poskytované televizí a internetem nebyli optimální pro psychicky nemocné lidi, protože televize a internet má limity které nejde překročit. Nebude to trvat evolučně dlouho a každý člověk na světě dostane do mozku bezdrátové připojení na globální umělou inteligenci, aby se tak zajistilo optimální globální léčení psychicky nemocných lidí, pro nikoho nebude výjimka nebo imunita, nebude na světě jedinec, který by neměl v mozku napojení na umělou inteligenci. Umělá inteligence odpojí mozek od reality a mozek už nebude znát žádnou realitu, a bude se tak optimálně starat jenom o tělo, aby tělo podávalo optimální výkon co nejdelší dobu. Sluha nemůže sloužit mnoha pánům, protože jednomu pánu se zavděčí a jiného pána si tím rozhněvá, to je příčina toho, že je mozek psychicky nemocný, tím že se bude starat jenom o tělo, tak bude mozek psychicky zdravý, takto zde zvítězí globálně pravda a láska nad lží a nenávistí na věčné digitální časy. Už zde nebudou možné; války, konflikty, krize, pandemie, inflace, vandalismus, protekce, korupce, konfidenti, lháři, zloději atd. Zrodí se nová kulturní civilizace, kde zájem celku bude nad zájmem jedince, ten, kdo nebude optimálně rychle fungovat, ten se automaticky eliminuje v krematoriu a tím zde skončí degenerace a přelidnění. Na práci stroje, na řízení strojů inteligentní programy a lidi zde budou jenom na to, že budou vše neustále optimálně rychle kontrolovat a nahlašovat chyby a problémy, rychlá a optimální kontrola je základem pro optimální fungování globální digitální kulturní civilizace.
  staré Psychologie tradingu [Brett N. Steenbarger / GROW Books s.r.o.]
  Úspěch se skládá z 80 % z psychologie a 20 % tvoří ten zbytek. Paradoxní je, že je to obvykle poslední věc, kterou tradeři, investoři a podnikatelé řeší.
  staré Psychologie sériových vrahů - Andrej Drbohlav + koncert kapely TVL
  Přednáška Dr. Andreje Drbohlava – autora knižních bestsellerů o... | České Budějovice - (2022-06-21 18:00:00 - 2022-06-21 00:00:00)
  staré Psychologie mysli radí zůstat pozitivní i v těžké době
  Nejste sami, když se cítíte sklíčeně. Kde kdo v této nelehké době bojuje s tím, aby zůstal pozitivní a nepřipouštěl si následky pandemie koronaviru a války na Ukrajině. Víc než kdy jindy je teď důležité nacházet způsoby, jak si náladu zlepšit a zůstat pozitivní. Zkuste tyhle fígle!
  staré Petr Žantovský: Jak jsem potkal knihy – 244. díl. Politická psychologie
  Karla Čapka jednoho z největších zjevů české literatury a žurnalistiky (a té začasté více a trvanlivěji), netřeba představovat. Ne náhodou i v našem cyklu se k jeho myšlenkám vracíme právem docela často.
  staré Psychologie peněz - Nadčasové lekce o bohatství, hamižnosti a štěstí [Morgan Housel / Vydavateľstvo Aurora]
  Umět zacházet s penězi není nutně otázka toho, co všechno víte.
  staré Praktická psychologie
  Ačkoli se psychologie jako samostatná věda zformovala teprve v 19. století,... | Plzeň - (2022-06-18 10:00:00 - 2022-06-18 00:00:00)
  staré Zrušených distančních výkonů v oblasti psychologie a psychiatrie je škoda
  Řada lékařů z řad psychiatrů a psychologů už delší dobu upozorňuje na skutečnost, že v posledních letech dochází k nárůstu pacientů s psychickými obtížemi. Jejich varovné hlasy zaznívaly dávno před pandemií covidu. Na...
  staré Pokus o sebevraždu Dominika Feriho. Specialistka v oboru psychologie vysvětlila, co za tím mohlo stát
  Bývalý poslanec Dominik Feri (25) se pokusil o sebevraždu. Přivolaní záchranáři ho transportovali z pražského Žižkova, kde bydlí, do nemocnice. Podle mluvčí záchranky Jany Poštové posádka vyjížděla na místo v doprovodu policie. Redakce ŽivotvČesku.cz oslovila psycholožku Radanu Rovenu Štěpánkovou, která se v krátkosti pokusila určit jeden z možných důvodů tragédie. "Stává se, že člověk, který byl obviněn z nějakého důvodu, neunese společenskou dehonestaci," vysvětlila pro ŽivotvČesku.cz odbornice na danou problematiku.
  staré Zaplať a postav si sám. IKEA efekt se pohybuje na pomezí vědy, psychologie a marketingu
  IKEA efekt je téma, pohybující se na pomezí vědy, psychologie a marketingu. Jméno světoznámé skandinávské firmy, vyrábějící nábytek, který si zákazník musí poskládat sám, v něm nefiguruje náhodou. Jedná se totiž o kognitivní zkreslení, při kterém zákazníci přikládají nepřiměřeně vysokou hodnotu výrobkům, které částečně vytvořili.
  staré Psychologie osobnosti [Milan Nakonečný / Triton]
  Kniha přináší nejen relativně známé informace, ale především aktuální poznatky ze světové literatury týkající se psychologie osobnosti.
  staré Sociální psychologie [Milan Nakonečný / Triton]
  Kniha zprostředkovává čtenářům kromě tradičních témat sociální psychologie i celou řadu aktuálních poznatků ze současné světové sociálněpsychologické literatury.
  staré Psychologie vítězství [Václav Petráš / Portál]
  Tato kniha je praktickým a efektivním nástrojem pro ty, kteří na sobě chtějí pracovat – ať už se jedná o sportovce, na které se obrací primárně, nebo o kohokoli jiného.
  staré Psychologie a symbolika barev. Jak barvy ovlivňují emoce, pocity a nálady?
  Výzkumy ukazují, že barvy dramaticky ovlivňují emoce, pocity, nálady a mohou vést až ke změnám názorů a rozhodnutí. Znalost symboliky a psychologie barev je mocný nástroj, díky kterému můžete kontrolovat, jak vás ostatní lidé vnímají.
  staré Psychologie zdraví [Leona Jochmannová, Tereza Kimplová, kolektiv / Grada]
  Základní ideou této odborné monografie je snaha doplnit dosavadní publikace věnované psychologii zdraví o koncept reflektující tradiční pojetí, ale také přinést aktuální témata a poznatky zaměřené primárně na celostní pojetí zdraví.
  staré Psychologie promění peklo na ráj
  The post Psychologie promění peklo na ráj appeared first on GVKB.
 • Psychologie promění peklo na ráj
 • GVKB
 • staré Psychologie davu aneb proč je davové chování nebezpečné a snižuje lidi na úroveň zvířat?
  Davové chování může pořádně vyděsit naprosto každého. Není ale vůbec snadné takovému davovému chování odolat. Člověk je velmi snadno zmanipulovatelný, lehce něčemu podlehne a přidá se k mase lidí, ať už jde této konkrétní skupině o cokoliv. Tyto jevy odedávna fascinovaly vědce, kteří se je snažili popsat a přijít na kloub tomu, co vlastně stojí...
  staré Praktická psychologie
  Sobota, 21. května 2022 10:00 Celodenní kurz proběhne v sobotu 21. května... | Praha 2 - (2022-05-21 10:00:00 - 2022-05-21 00:00:00)
  staré Dějiny psychologie do konce 19. století [Milan Nakonečný / Triton]
  Publikace přináší poměrně rozsáhlé pojednání o vývojové etapě utváření filosofických a empirických základů psychologie v dobách, kdy psychologie ještě nebyla samostatnou vědou.
  staré Psychologie pro zdraví
  Dnešní knižní tipy jsou zaměřeny na péči o nejen duševní zdraví. Žijete neustále ve stresu? Děláte vše hlavně pro ostatní a nezbývá vám čas na sebe? Změňte to! Buďte spokojení, šťastní a zdraví. Pomohou vám s tím čtyři následující knihy. Ženy bývají často hodnoceny podle toho, jak vypadají. A kvůli tomu se snaží dosáhnout štíhlé postavy.
  staré Psychologie – jak najít v životě štěstí
  Dnes vám přinášíme další várku psychologických knih, které sice nevyřeší všechny vaše problémy, ale v některých oblastech by vám mohly usnadnit život. Zejména pokud máte pocit, že vaše bolest převládá nad radostí a štěstím. Věděli jste, že do vašeho života negativně zasahuje i to, co trápilo vaše předky? Anne Ancelin Schützenberger vám ve své knize
  staré Psychologie řízení a vedení v hotelnictví [Karel Chadt / Wolters Kluwer]
  Monografie „Psychologie řízení a vedení v hotelnictví“ se zabývá psychologickými aspekty vedení a řízení lidí.
  staré Psychologie zdraví [Leona Jochmannová, Tereza Kimplová, kolektiv / Grada]
  Základní ideou této odborné monografie je snaha doplnit dosavadní publikace věnované psychologii zdraví o koncept reflektující tradiční pojetí, ale také přinést aktuální témata a poznatky zaměřené primárně na celostní pojetí zdraví.
  staré KOMENTÁŘ: Psychologie lži. Jak vážná je chorobná lhavost Vladimira Putina
  Rusko rozpoutalo válku na Ukrajině. Válce však předcházely neúspěchy na hospodářském a politickém poli, na to nezapomínejme. Vladimiru Putinovi to však zřejmě nestačilo a rozhodl se Rusko vrhnout ještě do hlubší propasti, píše ve svém komentáři pro MF DNES ruský podnikatel žijící v ČR Vitalij Ginzburg.
  staré Psychologie barev: Co evokují konkrétní barvy a odstíny?
  Chcete svým outfitem a svojí image skutečně zaujmout? Pak je dobré vsadit na vhodné barevné kombinace....
  staré Psychologie jako teorie nefunguje
  Je zde veliká nabídka informací a programů o psychologii a podobných tématech, vše to jsou ale jenom teorie, které v praxi většinou nefungují, každý člověk je genetický a psychický originál v originální situaci která se často mění, a tak logicky potřebuje i originální přístup který mu pomůže s jeho psychickými problémy. Stroje a programy nemají psychické problémy, protože zde není inteligence, to logicky znamená že čím více má člověk k dispozici inteligence, tím více má i psychických problémů které nedokáže vyřešit. Klasickým psychickým problémem je toužení po; štěstí, úspěchu, bohatství, moci, popularitě, zdraví, moudrosti atd. život nás neustále staví před složité úkoly které nedokážeme zvládnout a následkem je stres a deprese, řešením nejsou rozhodně drogy nebo léky na deprese, není řešením ani víra v pohádky kde jsou zázraky. Vše je zde hra a tím zde jsou i změny v nás a okolo nás, jde o to nebýt amatérem a být profesionálem, díky tomu že máme dostatek praxe v tom co nejvíce děláme.  Podívejme se na válku, proč zde jsou často války, když je naše sociální konzumní společnost proti vraždění lidí a ničení cizího majetku? Problémem je egoistické pokrytectví u těch, co se dostali díky protekci k moci a výhodám, pokud nám vládnou jenom zlí lidé, tak následkem je psychický očistec, ve kterém je mám ten druhý peklem. U divochů není problém s tím, že by jim vládl zlý vůdce, protože jakmile je vůdce zlý tak jej divoši zabijí jako by to byl jejich nepřítel, proto mají mocní a bohatí lidé imunitu a profesionální ochránce, aby je někdo nezabil za jejich zlé egoistické skutky. The post Psychologie jako teorie nefunguje appeared first on Objektivní pravda.
 • Psychologie jako teorie nefunguje
 • Objektivní pravda
 • staré Marketing a psychologieMarketing contractors
  [skoleni-kurzy.eu] Psychologie je obor, který se prolíná celým marketingem, protože ukazuje, jak pracovat se zákazníkem a jeho rozhodováním a nákupním chováním. Častokrát o koupi může rozhodovat ta nejmenší drobnost, která nemusí vycházet z faktů, ale pocitů, dojmů, doporučení a dalších vnějších vlivů, které se odehrávají při rozhodování. Pochopení těchto myšlenkových procesů a pochodů je pro marketing zásadní, protože následně víme, jak upravit produkt, jak vyzdvihnout náš přínos a jak zákazníka motivovat t ...ICT Pro s.r.o. – Kurzy, školení, konzultace ICT a Soft Skills
  staré Praktická psychologie
  Ačkoli se psychologie jako samostatná věda zformovala teprve v 19. století,... | Ostrava - (2022-04-02 10:00:00 - 2022-04-02 00:00:00)
  staré Psychologie řízení a vedení v hotelnictví [Karel Chadt / Wolters Kluwer]
  Monografie „Psychologie řízení a vedení v hotelnictví“ se zabývá psychologickými aspekty vedení a řízení lidí.
  staré Psychologie peněz, aneb jaké emoce ovlivňují naše nakupování?
  Způsob, kterým nakládáme s penězi, závisí především na našich emocích. Tedy nikoli na tom, nakolik se v penězích „vyznáme“ či rozumíme nejrůznějším finančním zákonitostem. Většinu finančních krizí rozpoutali koneckonců profesionální finančníci, kteří „finanční zákony“ znali. Jak nás naše emoce při nakládání s penězi ovlivňují, i kdy a jak tento vliv omezit, přibližuje psycholog Jan Urban.
  staré Vývojová psychologie [Lidka Lisá, Marie Vágnerová / Karolinum]
  Rozšířené vydání oblíbené publikace zpracovává psychický vývoj jedince v období dětství a dospívání.
  staré Psychologie fontů: Na fontu záleží, jestli u vás lidé nakoupí
  Zjistěte, jak vybírat správné typy písma pro vaše podnikání. Podívejte se na ukázky konkrétních textů a zkušenosti ostatních podnikatelů. Provede vás zkušená fontoložka. The post Psychologie fontů: Na fontu záleží, jestli u vás lidé nakoupí first appeared on MladýPodnikatel.cz.
 • Psychologie fontů: Na fontu záleží, jestli u vás lidé nakoupí
 • MladýPodnikatel.cz
 • staré Aplikovaná psychologie architektury [Karel Smejkal / Concept 42]
  Za deset let se autor setkával s architekty z více jak 140 zemí světa, ale nepotkal ani jediného, který by dokázal odpovědět na otázku, co je to psychologie architektury. Měli by znát ty, pro které jej tvoří.
  staré Hergot!: Bez náboženského rozměru. Podcast Předvařená bible servíruje Písmo očima historie i psychologie
  Kulturně komunitní židovské centrum JCC Prague chce být otevřeným a inspirativním místem pro učení, kreativitu a inovativní myšlení. Z důvodů současných protiepidemických opatření se snaží tento cíl naplňovat převážně v online prostoru. Do pořadu Hergot! přišla přiblížit tyto aktivity zakladatelka centra Pavlína Šulcová. Druhý host, Jan Fingerland, dorazil, aby povyprávěl o svém podcastu Předvařená bible, který točí právě pod hlavičkou JCC Prague.
  staré Aplikovaná psychologie architektury [Karel Smejkal / Concept 42]
  Za deset let se autor setkával s architekty z více jak 140 zemí světa, ale nepotkal ani jediného, který by dokázal odpovědět na otázku, co je to psychologie architektury. Měli by znát ty, pro které jej tvoří.
  staré Trendy ve webdesignu pro rok 2022: humor, psychologie i minimalismus
  Co bude v příštím roce fungovat na poli webového designu? Projděte si s námi seznam trendů, které v příštím roce uchvátí uživatelovo oko!
  staré Psychologie výslechu: Současné vyslýchací techniky | Webinář
  Co jste dělali předminulé úterý o půl šesté večer? Nevzpomínáte si?... | Praha - (2022-01-26 19:00:00 - 2022-01-26 00:00:00)
  staré Psychologie výslechu: Současné vyslýchací techniky | Webinář
  Co jste dělali předminulé úterý o půl šesté večer? Nevzpomínáte si?... | Praha - (2021-01-26 19:00:00 - 2021-01-26 00:00:00)
  staré Psychologie pohádek II.
  Druhá přednáška z cyklu „Psychologie pohádek", přednáší:... | Plzeň - (2021-12-15 19:00:00 - 2021-12-15 00:00:00)
  staré Psychologie pohádek 1
  První přednáška o psychologii pohádek, přednáší: Martina... | Plzeň - (2021-12-08 19:00:00 - 2021-12-08 00:00:00)
  staré Psychologie pohádek II.
  • C. G. Jung - o významu pohádky • Pohádka jako pokladnice... | Liberec - (2021-12-15 19:00:00 - 2021-12-15 00:00:00)
  staré Psychologie pohádek I.
  • Význam pohádek pro psychický a duchovní vývoj dítěte • Rozvoj... | Liberec - (2021-12-08 19:00:00 - 2021-12-08 00:00:00)
  staré Vývojová psychologie [Lidka Lisá, Marie Vágnerová / Karolinum]
  Rozšířené vydání oblíbené publikace zpracovává psychický vývoj jedince v období dětství a dospívání.
  staré Psychologie v copywritingu | Bára Nováková
  Objevte triky, které vylepší vaše texty a zvýší motivaci čtenářů ke koupi vašich produktů či služeb. Ve videu i ukázky konkrétních textů známých portálů. The post Psychologie v copywritingu | Bára Nováková first appeared on MladýPodnikatel.cz.
 • Psychologie v copywritingu | Bára Nováková
 • MladýPodnikatel.cz
 • staré C. G. Jung I. - filozofie a psychologie (on-line)
  On-line kurz Termíny přednášek – vždy od 19 h:10. února... | Ostrava - (2022-02-10 19:00:00 - 2022-02-10 00:00:00)
  staré Psychologie pohádek II. (On-Line)
  • C. G. Jung - o významu pohádky• Pohádka jako pokladnice... | Ostrava - (2021-12-15 19:00:00 - 2021-12-15 00:00:00)
  staré Psychologie pohádek I. (On-Line)
  • Význam pohádek pro psychický a duchovní vývoj dítěte• Rozvoj... | Ostrava - (2021-12-08 19:00:00 - 2021-12-08 00:00:00)
  staré C. G. Jung I. – filozofie a psychologie – on-line
  Čtvrtek, 10. února 2022 19:00On-line... | Praha 2 - (2022-02-10 19:00:00 - 2022-02-10 00:00:00)
  staré Psychologie pohádek II. - on-line
  Psychologie pohádek II. Středa, 15. prosince 2021 19:00On-line... | Praha 2 - (2021-12-15 19:00:00 - 2021-12-15 00:00:00)
  staré Psychologie pohádek I. - on-line
  Středa, 8. prosince 2021 19:00 On-line přednáška • Význam pohádek... | Praha 2 - (2021-12-08 19:00:00 - 2021-12-08 00:00:00)
  staré Copywriter pro odborná témata (medicína, genetika, psychologie.)
  Profiluji se jako technický a vědecký copywriter se zaměřením na úzce specifické obory medicíny, biologie, psychologie, nebo práva. Momentálně mám volnou kapacitu, a tak nabízím své služby. Je libo detailní odborný článek, rešerše, revize webu nebo závěrečné práce, popř. vědecký text? S tím vším vám mohu pomoci. Prohlédněte si můj web: https://pisuvedecky.cz/vedecke-texty/ a v případě zájmu se mi ozvěte. Krásnou sobotu všem, Mgr. Dominika Veselá
 • https://pisuvedecky.cz/vedecke-texty/
 • staré Psychologie v obchodním vyjednávání - VENI, VIDI, VICI v obchodním vyjednávání
  [skoleni-kurzy.eu] ...Top Vision
  staré Elhotová si rozlučku s kariérou užila: Teď bych se ráda vrhla na studium psychologie
  Bývalá basketbalistka Kateřina Elhotová by se po ukončení kariéry ráda věnovala studiu psychologie a mentálnímu koučingu ve sportu. Dlouholetá reprezentační opora by tak chtěla využít své bohaté zkušenosti, které získala coby hráčka USK Praha a národního týmu.
  staré Psychologie nákupu – mocná čarodějka. Jak ji využít pro blaho e-shopu?
  Víte, že 85 % spotřebitelů čte online recenze před nákupem? Že 77 % lidí rádo dostává exkluzivní nabídky, jež jsou omezené časově nebo počtem kusů? Psychologie je mocná čarodějka. Najmout si ji do služeb svého e-shopu se vyplatí. Seznamte se základními principy psychologie nakupování. Spotřebitelé jsou dnes obklopeni tak širokou nabídkou produktů, že častokrát ani neví, […] Příspěvek Psychologie nákupu – mocná čarodějka. Jak ji využít pro blaho e-shopu? pochází z Pricing blog
 • Psychologie nákupu ? mocná čarodějka. Jak ji využít pro blaho e-shopu?
 • Pricing blog
 • staré O dětech, s dětmi – praktická psychologie
  Jaké nástrahy čekají rodiče v dnešním světě? Jakým způsobem by měli mluvit s dítětem, který je autista? A co s teenagery ve stále se zrychlujícím světě? Pojďte si spolu s námi rozšířit své rodičovské znalosti. Být rodičem není nikdy úplně jednoduché. A co teprve, pokud je dítěti diagnostikován autismus. Jak se s touto diagnózou v
  staré Módní guru Blesku Ina T. hodnotí Angelu Merkelovou: Psychologie barevného minimalismu!
  Po šestnácti letech končící éra nejvlivnější političky současnosti má několik silných odkazů. Kromě význačných politických milníku nelze nezmínit ani to, jak změnila přístup k oblékání vysokých političek prosazujících se v ještě stále muži ovládané oblasti. Pro Merkelovou typické kostýmky nejsou jen konstantním řešením každodenního odívání, nýbrž mocenskou volbou označovanou za diplomacii barev. A to jakkoliv jejich vliv sama nositelka urputně popírala.
  staré Základy sociální psychologie [Nicky Hayesová / Portál]
  Přehledně, systematicky, ale čtivě napsaná učebnice shrnuje základní teorie a výzkumy jednoho z nejdůležitějších oborů psychologie.
  staré Praktická psychologie
  Praktická psychologie Sobota, 23. října 2021 10:00Celodenní kurz proběhne... | Praha 2 - (2021-10-23 10:00:00 - 2021-10-23 00:00:00)
  staré Psychologie masových vrahů
  Pokračování úspěšné přednáškové tour Andreje Drbohlava – autora... | Brno - (2022-02-09 17:15:00 - 2022-02-09 00:00:00)
  staré Psychologie masových vrahů
  Pokračování úspěšné přednáškové tour Andreje Drbohlava – autora... | Praha 1 - (2022-02-01 00:00:00 - 2022-02-01 00:00:00)
  staré Psychologie sériových vrahů
  Přednášková tour Dr. Andreje Drbohlava – autora knižních bestsellerů o... | Brno - (2021-12-08 00:00:00 - 2021-12-08 00:00:00)
  staré Psychologie sériových vrahů
  Přednášková tour Dr. Andreje Drbohlava – autora knižních bestsellerů... | Praha 1 - (2021-11-24 18:15:00 - 2021-11-24 00:00:00)
  staré Praktická psychologie
  Ačkoli se psychologie jako samostatná věda zformovala teprve v 19. století,... | Plzeň - (2021-10-02 10:00:00 - 2021-10-02 00:00:00)
  staré Psychologie investování: nástrahy, které číhají v našich hlavách
  Obchodování s cennými papíry je způsob, jak vydělat peníze. Nabízí ale i velký prostor pro chybování a ztrátu, mimo jiné kvůli podcenění psychologických aspektů. Které chyby jsou ty nejčastější, přibližuje Michal Valentík, člen investičního výboru společnosti Broker Trust.
  staré Psychologie populárně
  Stroje po ničem netouží, a tak nemají ani psychické problémy, jakmile nějaký inteligentní systém po něčem zatouží, tak je zde psychický problém, lidově toužení je soužení. Jak to že on má to, co já nemám a je zde závist a toužení, nestačí říci lidem to, že toužení je chybou a že následkem toužení jsou psychické… Číst dále »Psychologie populárně The post Psychologie populárně appeared first on Guru Vit Kouba Bhagavan.
 • Číst dále Psychologie populárně
 • Psychologie populárně
 • Guru Vit Kouba Bhagavan
 • staré Psychologie zdražování: jaký růst cen dokáže Čechy zaručeně naštvat
  Inflace roste víc, než ekonomové čekali. V červenci se ceny zboží zvýšily o 3,4 procenta a rostou dál. Některé firmy zdražují a mlží, další to dělají skrytě. Zákazníci tak mnohdy jen kroutí hlavou, jaké ceny zboží a služeb letí nahoru a proč. Jakou formou zdražování dokážou firmy své zákazníky zaručeně naštvat, přibližuje psycholog Jan Urban.
  staré InvestorskĂ˝ magazĂ­n: Lekce z psychologie tradingu
  Obchodování na finančních trzích může být stresující záležitost. Pro ziskový trading jsou důležité klid a vyrovnanost, a tedy také naučit se, jak jich dosáhnout. Teprve pak získá aktivní účast na trhu ten správný základ. Investorský magazín tentokrát...
  staré Ukázka z knihy Psychologie štěstí (Anton A. Bucher)
  Co je to štěstí? Dá se jeho účinek prodloužit? Můžeme ho měřit? A k čemu nám vlastně slouží? To jsou otázky, na které se snaží najít odpovědi švýcarský pedagog. Projděte s námi různé faktory štěstí a strategie, díky nimž si tento hřejivý pocit udržíte o něco déle. Knihu Psychologie štěstí vydalo nakladatelství Portál. __________________  Přinášejí přece peníze štěstí?
  staré Ukázka z knihy Příběh československé psychologie I.
  Přečtěte si rozhovory s významnými osobnostmi československé psychologie a jejich fascinující příběhy nejen o hledání nových cest v tomto oboru. Přinášíme vám ukázku z knihy Příběh československé psychologie I., kterou vydalo nakladatelství Portál.   Rozhovor s Hanou Junovou SH: Takže vás hodili do vody – a plav. Předpokládám, že tehdy nebyly psychoterapeutické výcviky, jako jsou dnes…
  staré Psychologie dezinformací. Proč jim věří tolik lidí?
  Jakkoli téma dezinformací není žádnou novinkou, do popředí zájmu vědců, novinářů i zákonodárců se dostalo mnohem více až v souvislosti s prezidentskými volbami v USA v roce 2016. Právě v tomto případě sledoval celý svět v přímém přenosu, jaký vliv mohou dezinformace mít (nejen) na politiku a společnost.
  staré Jak pandemie ovlivnila naše snění? Proč sníme o rouškách a mytí rukou? Psychologie za nočními můrami o covidu
  Když celý svět minulý rok ovládla globální pandemie, vynořilo se spoustu zpráv o tematických nočních můrách. Nemohu dýchat!... Životní styl
 • Životní styl
 • staré Emoční zrání a vývojová psychologie | Webinář
  Jak prožívá emoce nenarozené dítě, batole, čerstvý školák nebo... | LIVE stream - (2021-06-30 19:00:00 - 2021-06-30 00:00:00)
  staré Psychologie osobnosti [Milan Nakonečný / Triton]
  Kniha přináší nejen relativně známé informace, ale především aktuální poznatky ze světové literatury týkající se psychologie osobnosti.
  staré Role psychologie v obchodním vyjednávání - VENI, VIDI, VICI v obchodním vyjednávání
  [skoleni-kurzy.eu] ...Top Vision
  staré Psychologie štěstí [Anton A. Bucher / Portál]
  Jedna z nejobsáhlejších a nejobsažnějších odborných publikací na téma štěstí, které kdy byly vydány, se systematicky zabývá různými aspekty štěstí. Hledá tak odpovědi na otázky jako: Co je štěstí? Co nás dělá šťastnými? K čemu štěstí vede?
  staré Překlad článků na téma osobního rozvoje, psychologie, psychoterapie
  Umíš skvěle česky i anglicky? Zajímá tě psychologie? Pokud ano, pak potřebujeme tvou pomoc! Hledáme brigádníka na překlad krátkých článků o duševním zdraví pro veřejnost. Přidej se k nám a pomoz...
  staré 6 tipů, jak využít zákonitosti psychologie při propagaci vaší značky
  Potřeby a touhy máme všichni podobné. A právě na tomto lze stavět při propagaci vašich produktů. Přečtěte si více o 6 základních motivech, které lze v psychologii nákupu a prodeje využít. Pracovat zde můžete s pocitem exkluzivity, s touhou po potěšení nebo obyčejnou zvědavostí.
  staré Psychologie sériových vrahů 2
  Vážení diváci a posluchači, v návaznosti na předchozí úspěšné... | LIVE stream - (2021-06-18 17:00:00 - 2021-06-21 00:00:00)
  staré Na Oxford vzali 12 studentů psychologie. Je mezi nimi i Češka, jež řeší zdraví dětí. Na školné jí ale chybí statisíce
  Vždy ji fascinovala lidská mysl a chování, už na gymnáziu pro radost poslouchala on-line přednášky z psychologie z Yaleovy univerzity a nadchly ji knížky od psychologů Carla Rogerse nebo Ericha Fromma. Bakaláře z psychologie se vydala studovat do...
  actual not cached