Registrace •  Přidání RSS zdroje
Kurzy ze dne: 07.10.2022 || EUR 24,515 || USD 25,028
pátek 7.října 2022, Týden: 41, Den roce: 280,  dnes má svátek Justýna, zítra má svátek Věra
7.října 2022, Týden: 41, Den roce: 280,  dnes má svátek Justýna


( Nalezeno 18 článků )

Registrujte se na konferenci CADfórum 2022

staré Registrujte se na konferenci CADfórum 2022
De­va­te­nác­tý roč­ník kon­fe­ren­ce CADfórum 2022 je po­řá­dán 13. září 2022, nově v NH ho­te­lu v Olo­mou­ci. Le­toš­ní změna této tra­dič­ní akce se ne­tý­ká jen lo­ka­li­ty, ale no­vin­kou je i její jed­no­den­ní for­mát. Větší pro­sto­ry umožňují po­řá­dá­ní obou sekcí kon­fe­ren­ce – oboru sta­veb­nic­tví s BIM/CDE ře­še­ní­mi a stro­jí­ren­ství s CAD/CAM/PDM ře­še­ní­mi – v je­di­ném dni, za­kon­če­ném spo­le­čen­ským ve­če­rem. ...chcete vědět víc?
staré Registrujte se na konferenci CADfórum 2022
De­va­te­nác­tý roč­ník kon­fe­ren­ce CADfórum 2022 je po­řá­dán 13. září 2022, nově v NH ho­te­lu v Olo­mou­ci. Le­toš­ní změna této tra­dič­ní akce se ne­tý­ká jen lo­ka­li­ty, ale no­vin­kou je i její jed­no­den­ní for­mát. Větší pro­sto­ry umožňují po­řá­dá­ní obou sekcí kon­fe­ren­ce – oboru sta­veb­nic­tví s BIM/CDE ře­še­ní­mi a stro­jí­ren­ství s CAD/CAM/PDM ře­še­ní­mi – v je­di­ném dni, za­kon­če­ném spo­le­čen­ským ve­če­rem.
staré Konference Cloud Computing 2022: registrujte se zdarma
Cloudové služby se zabydlely ve všech organizacích. Jejich rostoucí trend posilují požadavky byznysu i přetrvávající hybridní způsob práce. Jak nad tím ale neztratit kontrolu? Zjistíte na volně přístupné konferenci.
staré Registrujte domácí mazlíčky, pokud jde o invazní druh. MŽP má k tomu jednoduchý online formulář
Od začátku letošního roku platí nová pravidla pro invazní nepůvodní druhy z unijního seznamu. Invazní nepůvodní druhy je zakázáno vypouštět či vysazovat do krajiny, dovážet nebo převážet na území EU, uvádět je na trh, ale také je držet, chovat či pěstovat. Pokud ale doma chované jedince (jedince v zájmovém chovu) do konce roku zaregistrujete, smíte si je nechat... ...
staré Registrujte domácí mazlíčky, pokud jde o invazní druh
Ministerstvo životního prostředí má k této registraci jednoduchý online formulář.
staré Webinář Jak obchodovat s PatriĂ­ se blíží. UdÄ›lejte si ÄŤas v ĂşterĂ˝ 26. dubna a registrujte se zdarma
Začínáte s námi obchodovat? Pak je tento webinář určen přímo Vám. Pomůžeme Vám zorientovat se v naší webové i mobilní aplikaci. Dozvíte se, jak najít a zobchodovat své oblíbené tituly, jak a kdy nastavit měnovou konverzi nebo jak nastavit upozornění na...
staré Jak rekonstruovat a provozovat bytový dům? Poradíme na konferenci. Registrujte se!
S rozvojem technologií, zvyšováním podpory z dotačních programů a s novými povinnostmi z oblasti elektromobility čekají nové i stávající bytové domy nové investice. Jak se na ně připravit a kde na ně vzít? I to bude tématem konference Rekonstrukce a provoz bytových domů, kterou pořádá portál TZB-info 3. listopadu v Praze.
staré Od 1 července bude zaveden režim jednoho správního místa. Už se registrujte
[1 minuta čtení] Finanční správa nabízí přehledný návod, jak se do režimu jednoho správního místa registrovat. Dodavatel, který se registruje do režimu jednoho správního místa, odvádí DPH pouze v jednom členském státě EU (tedy v ČR), ačkoliv se jedná o přeshraniční plnění v EU.
staré Získejte dotaci na obnovitelné zdroje. Registrujte se do konce ledna on-line
Přeměně české energetiky směrem k většímu využívání obnovitelných zdrojů a komunitní energetiky má pomoci Modernizační fond. Aby zájemci o dotaci v dosud nejžádanějším programu č. 2, Nové obnovitelné zdroje (RES+), mohli žádost o finance podat, musí se během ledna přihlásit do tzv. předregistračních výzev. Možnost mají do 1. února 2021.Využít k tomu mohou zdarma online nástroj vyvinutý expertní skupinou Frank Bold.
staré Jihomoravský kraj: Senioři 80+, volejte a registrujte se k očkování
Registrace je možná od pátku 15. 1. Celostátní krizovou linku doplní i krajská.
staré OnePlus 8T – registrujte se na premiéru vlajkové lodi
OnePlus se globálně pochlubí s vlajkovou lodí, těšit se máme na mix výkonného hardwaru s podporou 5G sítí. Kdy se dočkáme? OnePlus 8T bude horkou novinkou podzimu, premiéra se uskuteční online už 14. 10. od 16 hodin na tomto odkazu, kde se můžete registrovat pro upozornění. „Ve OnePlus neustále hledáme možnosti, jak našim technologicky zdatným […]
staré Registrujte se na DevConf.cz 2018
Organizátoři konference DevConf.cz spustili registraci na letošní ročník. Účast na konferenci je zdarma.
staré Tip pro provozovatele ubytování. Registrujte se na Booking a ušetříte
Jste provozovatelem hotelu, pensionu či apartmánu a nejste ještě na největším ubytovacím serveru Booking.com? Registrace zde se vám vyplatí. V současné situaci asi každý, kdo je majitelem ubytování, řeší úbytek hostů. Tento stav ale nebude trvat věčně a noví návštěvníci se začnou zase vracet. Proto je dobré se zamyslet nad tím, jak ty nové hosty
staré Registrujte se na NGO Market 2020
21. veletrh neziskovek, NGO Market 2020 se uskuteční ve středu 22. dubna ve Foru Karlín v Praze. Své organizace registrujte prostřednictvím on-line formuláře na webu Nadace Forum 2000.
staré Registrujte se, naléhal Petříček na Čechy žijící v Británii. Tisíce lidí mají propadlé pasy
Ve Spojeném království žije po brexitu dle odhadů až 100 tisíc Čechů, žádost o status usedlíka jich však u britských úřadů podalo zatím jen 33 tisíc. Český ministr zahraničí Tomáš Petříček (ČSSD), který v pátek navštívil Manchester, Čechy vyzval, aby se co nejdříve zaregistrovali. Tisíce lidí mají podle Petříčka propadlé pasy.
actual not cached