Registrace •  Přidání RSS zdroje
Kurzy ze dne: 07.10.2022 || EUR 24,515 || USD 25,028
pátek 7.října 2022, Týden: 41, Den roce: 280,  dnes má svátek Justýna, zítra má svátek Věra
7.října 2022, Týden: 41, Den roce: 280,  dnes má svátek Justýna


( Nalezeno 4 článků )

Česko loni prověřovalo bezpečnost tří zahraničních investic do IT a telekomunikací

staré Česko loni prověřovalo bezpečnost tří zahraničních investic do IT a telekomunikací
Ministerstvo průmyslu a obchodu zveřejnilo zprávu o prověřování zahraničních investic v Česku za období mezi květnem loňského roku a letošním dubnem. MPO během tohoto ročního období řešilo celkem dvanáct případů. Osm investic bylo schválených, ve dvou případech investoři stáhli žádost a dva případy nebyly do letošního dubna uzavřeny....chcete vědět víc?
staré Česko Slovensko hľadá superstar - ceskoslovenskohladasuperstar.eu
Predám starší projekt, ktorého redakcia žiaľ už vyrástla zo študentských čias a nestíha sa mu venovať. Obsah nebol duplicitný. EU doména, určite by mohol byť ešte zaujímavý pre niekoho, čo sleduje...
staré Udělejme tečku za koronavirem: web ceskoockuje.cz
staré Shoptet export pro Ceskou postu
zdravim, je tu nekdo kdo ma a pouziva export shoptetu pro import do systemu ceske posty? Tj nekdo kdo ma spravne nastavene sablony v systemu ceske posty pro balik do ruky a balikovnu? diky:)
staré Podpořme zdravotníky, kteří bojují v první linii. BIS přichází s iniciativou #ceskodekuje
Zdravotníci v těchto dnech intenzivně bojují o životy lidí nakažených koronavirem. Již téměř rok trvající pandemie tlačí české zdravotnictví na hranice svých kapacit a lékaři, sestřičky, záchranáři i pomocný personál se v nemocnicích ocitají na kraji svých fyzických i psychických sil. Bezpečnostní informační služba (BIS) se proto rozhodla přijít s kampaní #ceskodekuje.
actual not cached