Registrace •  Přidání RSS zdroje
Kurzy ze dne: 07.10.2022 || EUR 24,515 || USD 25,028
pátek 7.října 2022, Týden: 41, Den roce: 280,  dnes má svátek Justýna, zítra má svátek Věra
7.října 2022, Týden: 41, Den roce: 280,  dnes má svátek Justýna


( Nalezeno 3 článků )

Ludvík: Jsme v průmyslové válce, Rusko nabírá hloupé a neschopné, Ukrajina by měla protiofenzivu odložit

staré Ludvík: Jsme v průmyslové válce, Rusko nabírá hloupé a neschopné, Ukrajina by měla protiofenzivu odložit
Situace na ukrajinské frontě se zásadně nemění, ale informační válka zuří naplno. Ruská propaganda míří na domácí publikum a jeho ujišťování, že je speciální operace pod kontrolou. Faktem zůstává, že ruská armáda o nejlepší jednotky přišla a adekvátní náhrada za ně chybí. „Rusko mobilizuje skrytým způsobem, často se snaží lidi finančně motivovat a mobilizuje segmenty společnosti, které nejsou vojensky moc efektivní,“ upřesňuje Jan Ludvík z Katedry bezpečnostních studií FSV UK s tím, že vulgárně řečeno, „když naberete hloupé a neschopné lidi, kteří nenajdou lepší příležitost, budete mít hloupou a neschopnou armádu.“ Ukrajina zase naráží na to, že musí vysílat signál, že má vítězství nadosah, ale ne tak blízko, aby ho vybojovala bez další pomoci západu....chcete vědět víc?
staré Bizarní symbol 90. let mafián Ivan Jonák (†59): Objednal si vraždu vlastní manželky Ludviky
Mafián a majitel populárního Discolandu Sylvie Ivan Jonák se stal symbolem devadesátých let. V té době se těšil obrovské popularitě a jeho podnik prosperoval. Miloval ženy a liboval si v luxusu i výstředním oblečení. Nakonec skončil ve vězení a přišel o všechno. Objednal si totiž vraždu své manželky Ludviky (†34). Právě její smrti se věnoval druhý díl minisérie České televize Devadesátky. Ivana Jonáka v ní ztvárnil herec Michal Novotný (42).
staré Začátečník na dovolené [Richard Ludvik / KKnihy.cz]
Chystáte se na dovolenou kde budete mluvit anglicky? Díky této e-knize se můžete připravit na komunikaci na vaší dovolené. E-knihou se prolínají slovíčka a rozhovory. Procvičíte si slovní zásobu a tím pak lépe porozumíte rozhovorům.
actual not cached