Registrace •  Přidání RSS zdroje
Kurzy ze dne: 07.10.2022 || EUR 24,515 || USD 25,028
pátek 7.října 2022, Týden: 41, Den roce: 280,  dnes má svátek Justýna, zítra má svátek Věra
7.října 2022, Týden: 41, Den roce: 280,  dnes má svátek Justýna


( Nalezeno 100 článků )

Amazon kupuje výrobce robotických vysavačů Roomba

staré Amazon kupuje výrobce robotických vysavačů Roomba
Za 1,7 miliardy dolarů převezme společnost Amazon firmu iRobot. Ta se proslavila svými produkty pro robotizaci domácnosti a zejména ikonickými vysavači značky Roomba. Společnost Amazon se doposud věnovala vývoji, návrhu a produkci robotů, kteří automatizují aktivity jejího maloobchodního byznysu. Vloni ale vytvořila první produkt pro domácnosti s názvem Astro....chcete vědět víc?
datum vydání: 6/10/2022 12:32:26 včera Volvo dodá Amazonu 20 elektro náklaďáků.
Volvo dodá Amazonu 20 modelů těžkých elektrických nákladních vozidel   Volvo Trucks dodá v Německu společnosti Amazon do konce roku plně elektrická těžká nákladní vozidla. Očekává se, že 20 kusů plně elektrických modelů vozidel Volvo FH Electric najede ročně více než jeden milion kilometrů.   Těžká nákladní vozidla a další užitková
datum vydání: 4/10/2022 14:09:26 3 dny Nová generace BMW hlasového asistentu bude používat technologii Amazon Alexa
Nová generace hlasového asistenta BMW bude využívat technologii Alexa. Na výroční konferenci Amazonu s podtitulem Devices and Services to oznámili Stephan Durach, senior viceprezident pro konektivitu a technický vývoj BMW Group, a Dave Limp, senior viceprezident pro zařízení a služby Amazonu. „Technologie Alexa umožní ještě přirozenější dialog mezi řidičem a vozem, takže řidiči se budou moci více soustředit na řízení. Digitální zážitek se tak dostane na zcela novou úroveň,“ řekl na konferenci Amazonu Stephan Durach. Dave Limp k tomu dodal: „Tato spolupráce s BMW je skvělým příkladem toho, k čemu byla Alexa Custom Assistant navržena: aby zrychlila a usnadnila firmám vývoj vlastních inteligentních asistentů pro prakticky jakékoli zařízení, aniž by bylo nutné je nákladně a složitě vytvářet od základu.“ Od uvedení prvního hlasového asistenta BMW (BMW Intelligent Personal Assistant) v roce 2018 se hlasová interakce stává stále důležitější součástí ovládacího systému BMW iDrive. Nový hlasový asistent BMW bude pracovat ve spolupráci s Alexou a poskytne zákazníkům výhody inteligentního asistenta, který je znalcem samotného automobilu a souvisejících služeb, zatímco Alexa poskytuje známé zkušenosti, jež mnoho zákazníků využívá již dnes. Jde například o možnost ovládat hudbu, vzdáleně spravovat svou chytrou domácnost, přidávat položky do nákupního seznamu nebo zjišťovat počasí pro daný den. Zákazníci si stále mohou vybrat, zda budou používat hlasového asistenta BMW a Alexu samostatně, nebo zda budou oba asistenti pracovat vedle sebe. První vozy s novou generací hlasového asistentu BMW se objeví v průběhu následujících dvou let. Ochrana dat je pro BMW Group nejvyšší prioritou BMW Group zajišťuje, aby údaje zákazníků byly chráněny a zpracovávány v souladu s požadavky na ochranu osobních údajů prostřednictvím zavedených procesů na všech trzích, kde společnost působí. Společnosti BMW Group a Amazon sdílejí silný závazek udržet si důvěru zákazníků a chránit jejich soukromí, včetně toho, že jim poskytnou kontrolu nad jejich údaji.
 • datum vydání: 3/10/2022 18:43:23 4 dny Amazonský prales v Brazílii postihl v září nejvyšší počet požárů od roku 2010
  Amazonský prales v Brazílii postihl v září největší počet požárů za posledních 12 let. Napsala to o víkendu agentura EFE s odkazem na údaje brazilského Národního ústavu pro výzkum vesmíru (INPE). Ten prostřednictvím satelitů zaznamenal přes 41 tisíc požárů, což je téměř dvojnásobek oproti září loňského roku.
  datum vydání: 3/10/2022 14:56:09 4 dny Amazon partner
  Zdravím, mám produkt který by se mohl dobře prodávat na Amazonu. Jedná se o cyklistiku, velikost balíku cca 60x40x8cm cca 2,5kg. maloobchodní cena cca 1.500kč. výrobní náklady okolo 580kč.( při větším množství by šla snížit) je zde někdo kdo má zkušenosti popřípadě by do toho šel se mnou?
  datum vydání: 3/10/2022 05:22:06 4 dny Amazonský prales v Brazílii postihl v září nejvyšší počet požárů za 12 let
  Amazonský prales v Brazílii postihl v září největší počet požárů za posledních 12 let. Napsala to agentura EFE s odkazem na údaje brazilského Národního ústavu pro výzkum vesmíru (INPE). Ten prostřednictvím satelitů zaznamenal přes 41 000 požárů, což je téměř dvojnásobek oproti září loňského roku.
  staré Amazon Kindle Scribe dovolí zapisovat poznámky pomocí dotykového pera
  Nová elektronická čtečka knih Amazon Kindle Scribe obsahuje dotykové pero, které dovoluje zapisovat poznámky přímo do dokumentů podobně, jak to někteří dělají s knihami. Podporovat bude i dokumenty v Microsoft Word.
  staré Proč jsou volby v Brazílii tolik důležité i pro ČR? Vyhraje-li Bolsonaro, zničí amazonský prales
  Osud Amazonie závisí na brazilských volbách, tvrdí odborníciDalší ničení deštných pralesů pod vedením Bolsonara by mohlo posunout životně důležitý prales za nevratný bod zvratuNekupujte brazilské hovězí! Osud Amazonie závisí na nedělních národních volbách v Brazílii, tvrdí odborníci, podle nichž by pokračování v bezuzdném ničení za vlády prezidenta Jaira Bolsonara mohlo největší deštný prales na světě posunout za nevratný bod zvratu.Naopak vítězství bývalého prezidenta Luize Inácia Luly da Silvy, který v době, kdy byl u moci, dohlížel na prudký pokles odlesňování, by mohlo vést k tomu, že kácení pralesů klesne o 90 %, odhadují vědci.Amazonský deštný prales hraje zásadní roli v globálním klimatu jako rozsáhlá zásobárna oxidu uhličitého, ale nedávný výzkum ukázal, že požáry a kácení stromů způsobily, že tato oblast vypouští více CO2, než absorbuje. V březnu vědci ukázali, že se Amazonie blíží bodu zvratu, po jehož dosažení by prales zanikl, což by mělo hluboké důsledky pro globální klima a biologickou rozmanitost.
  staré Amazon Fire TV Cube je parádní multimediální centrum s reproduktorem a vychytaným ovladačem
  Amazon právě představil třetí generaci multimediálního centra Amazon Fire TV Cube, která se může pochlubit lepším hardwarem, rychlejším připojením a také aktualizovaným designem. Nový Amazon Fire TV Cube se předchozím generacím podobá snad jen tvarem. Jinak byl jeho design kompletně překopán a to tak, že zde nově máme vestavěný reproduktor, který je pokrytý ze všech […] Celý článek si můžete přečíst na Amazon Fire TV Cube je parádní multimediální centrum s reproduktorem a vychytaným ovladačem
 • Amazon Fire TV Cube je parádní multimediální centrum s reproduktorem a vychytaným ovladačem
 • staré Politici EU kritizují roli Amazonu ve vývoji digitálního eura
  Výkonný představitel ECB čelil odporu ze strany poslanců Evropského parlamentu ohledně rozhodnutí zapojit Amazon, aby pomohl navrhnout prototyp digitální platby v eurech. Politici vyjádřili obavy ohledně dosavadních výsledků Amazonu v EU v otázkách soukromí a daní. Fabio Panetta, vedoucí představitel ECB, se pokusil uklidnit obavy zdůrazněním, že Amazon nemusí být zapojen do případných dalších fází projektu. TIP: Podvody s kryptoromantikou jsou na vzestupu Evropský parlament kritizuje Amazon Poslanci Evropského parlamentu kritizovali rozhodnutí Evropské centrální banky (ECB) přizvat Amazon jako partnera při navrhování prototypu digitálního eura. Hlavními obavami, které europoslanci vznesli v Hospodářském a měnovém výboru (ECON) Evropského parlamentu, byla sporná sociální a daňová politika Amazonu, včetně údajného porušení předpisů EU o ochraně údajů, které loni vedlo k rekordní pokutě od regulátorů, ačkoli Amazon se proti rozhodnutí odvolal. Fabio Panetta, člen výkonné rady ECB, vystoupil ve čtvrtek před parlamentem v rámci čtvrtletní výměny názorů mezi institucemi, aby informoval o pokroku, kterého ECB v investigativní fázy vývoje digitálního eura dosáhla. Poslanci využili této příležitosti, aby ventilovali svou nespokojenost s tím, že se do tohoto procesu zapojil Amazon. Středolevý europoslanec Eero Heinäluoma zpochybnil rozhodnutí centrální banky pokutou 746 milionů eur, kterou firemní gigant dostal za porušení pravidel GDPR v EU. Panetta se pokusil uklidnit obavy vysvětlením, že současná role Amazonu v projektu nezaručuje, že bude pokračovat v potenciální další fázi. Řekl také, že projekt těžil z odborných znalostí Amazonu při navrhování uživatelských rozhraní pro platby a že Amazon nebyl za jejich práci na projektu kompenzován. To vyvolalo hlubší kritiku od Stéphanie Yon-Courtinové. “Víme, že Amazon chce být placen daty.” Ostatní členové panelu sdíleli obavy Yon-Courtinové. „Upřímně řečeno, mám teď větší obavy než předtím,“ řekl Jonás Fernández, europoslanec z levicově orientované strany. Fáze návrhu prototypu má skončit v březnu 2023 a rozhodnutí o tom, zda pokročit s implementací projektu digitálního eura, by mohlo přijít v říjnu 2o23. Panetta původně přišel diskutovat o potřebě spolupráce mezi soukromým a veřejným sektorem na euro-CBDC. Uvedl, že cílem ECB je replikovat „hotovostní“ funkce ochrany osobních údajů pro transakce s nízkou hodnotou. TIP: Ztrojnásobte své BTC a ETH za rok s touto bezpečnou strategií Originální článek Politici EU kritizují roli Amazonu ve vývoji digitálního eura pochází z webu CryptoSvet.cz.
 • Podvody s kryptoromantikou jsou na vzestupu
 • pokutě
 • Ztrojnásobte své BTC a ETH za rok s touto bezpečnou strategií
 • Politici EU kritizují roli Amazonu ve vývoji digitálního eura
 • CryptoSvet.cz
 • staré Amazon představil první čtečku Kindle se stylusem a budík mapující spánek
  Technologický gigant Amazon představil chystané novinky ze světa hardwaru. Mezi produkty nechybí nejmodernější čtečka Kindle Scribe nebo chytrý budík Halo Rise. Jaké novinky můžeme v následujících měsících od Amazonu očekávat? 28. září pořádala společnost Amazon online prezentaci pro uzavřenou společnost, na které divákům představila nejnovější produkty, které se v dohledné době chystá uvést na trh. Zde je tedy seznam toho nejzajímavějšího, co si Amazon pro své zákazníky připravil. Kindle Scribe: první čtečka knih od Amazonu se stylusem Značka Kindle působí na trhu čteček e-booků již téměř 15 let. Nyní se společnost Amazon rozhodla doplnit nejnovější řadu zařízení také o magnetický
  staré Amazon affiliate znalosti
  Čau, hledám někoho zkušeného s affiliate marketingem u amazonu. Potřeboval bych poradit s pár dotazy. Bonus i zkušenosti s weby v zahraničí jako je Německo, Francie apod. Díky
  staré BMW využije pro hlasové ovládání systém Amazon Alexa
  staré Amazon představil Kindle Scribe, Halo Rise, Echo Studio, …
  Amazon včera představoval své novinky (YouTube). Začal novým 10,2 palcovým Kindlem Kindle Scribe, tj. prvním Kindlem pro čtení i psaní. Následovalo představení zařízení pro monitorování spánku Halo Rise, chytrého reproduktoru s 3D audiem a Alexou Echo Studio, …
  staré Amazon se na podporu onkologických pacientů zbarvil do zlaté a věnoval 550 tisíc korun na jejich léčbu
  Praha/Dobrovíz (u Prahy) 26. září 2022 (PROTEXT) - Září je měsícem globální osvěty o onkologických onemocněních. Do šíření povědomí o této nemoci se zapojila také společnost Amazon. Během září tak pomyslně barví svá centra po celém světě do zlaté barvy, která symbolizuje...
  staré Sklad Amazonu u Kojetína je hotový, na stavbě pracovalo naráz tisíc lidí
  Nejmodernější distribuční centrum v republice už stavitelé opustili a budovu předali společnosti Amazon. U Kojetína na Přerovsku vznikla ve spolupráci firem Accolade a Panattoni vícepatrová hala internetového gigantu, která nebude vytápěna plynem, ale tepelnými čerpadly.
  staré Sklad Amazonu u Kojetína je hotový, na stavbě pracovalo naráz tisíc lidí
  Nejmodernější distribuční centrum v republice už stavitelé opustili a budovu předali společnosti Amazon. U Kojetína na Přerovsku vznikla ve spolupráci firem Accolade a Panattoni vícepatrová hala internetového gigantu, která nebude vytápěna plynem, ale tepelnými čerpadly.
  staré Panattoni dokončila v Kojetíně stavbu distribučního centra pro Amazon
  Kojetín (Přerovsko) - - Společnost Panattoni dokončila v Kojetíně na Přerovsku stavbu robotického distribučního centra pro internetového prodejce Amazon. Logistické centrum za více než...
  staré Amazon má v Česku druhé distribuční centrum. O zboží se starají roboty a dva tisíce zaměstnanců
  Dvojnásobná výška a hodnota pět miliard korun. Developer Panattoni dokončil v areálu bývalého cukrovaru v Kojetíně na Přerovsku druhý sklad pro Amazon v Česku. Investorem je tuzemská skupina Accolade, která jej zařadila do svého průmyslového fondu, jehož hodnota už přesahuje 34 miliard korun.
  staré Panattoni dokončila v Kojetíně stavbu distribučního centra pro Amazon
  Kojetín (Přerovsko) - - Společnost Panattoni dokončila v Kojetíně na Přerovsku stavbu robotického distribučního centra pro internetového prodejce Amazon. Logistické centrum za více než...
  staré Druhý sklad pro Amazon v Česku je hotový. Má víc pater a zaměstná 2 tisíce lidí
  V areálu bývalého cukrovaru v Kojetíně na Přerovsku vyrostl jeden z nejmodernějších skladů v Česku. Halu v hodnotě pěti miliard korun si převzal do užívání americký internetový obr Amazon.
  staré Brněnský Codasip se připojuje k Amazonu či Alibabě a je součástí OpenHW Group
  Alibaba, Amazon Web Services, NXP, Huawei, AMD Xilinx, Intel, Cadence nebo Synopsys. To jsou členové či partneři mezinárodní organizace OpenHW Group, ke kterým se nyní přidává také brněnská společnost Codasip.
  staré Milan Kratina na miliardových nákupech: Fond Accolade získal distribuční centrum Amazonu
  Fond Accolade koupil čtyři průmyslové a logistické parky, v tuzemsku u Kojetína na Přerovsku a tři v Polsku, celkem za více než 271 milionů eur (cca 6,6 miliardy korun). Fond dohromady vlastní nemovitosti o pronajímatelné ploše více než 1,5 milionu metrů čtverečních a na nájemném ročně inkasuje přes 80 milionů eur (přes dvě miliardy korun).
  staré Amazon Kindle (2022) je ve všech ohledech lepší než předchůdce. Ale opět zdražil
  Amazon minulý týden uvedl 11. generaci základního Kindlu a nenechal kámen na kameni. Vlastnostmi se přibližuje řadě Paperwhite a čtenářům elektronických knih ubírá z důvodů, proč si pořídit vyšší model. Nový Kindle má jemnější displej. Zůstal 6" e-ink schopný zobrazit 16 odstínů šedi, ale ...
  staré Blade Runner žije. Do dalšího pokračování legendárního sci-fi se pustí Amazon s původními tvůrci
  Blade Runner 2049 se sice dočkal chvály za navázání na kultovní sci-fi z 80. let, v kinech ale propadl. Teď se pokusí uspět Amazon. Příspěvek Blade Runner žije. Do dalšího pokračování legendárního sci-fi se pustí Amazon s původními tvůrci pochází z CzechCrunch
 • Blade Runner žije. Do dalšího pokračování legendárního sci-fi se pustí Amazon s původními tvůrci
 • CzechCrunch
 • staré NFL opět králem amerických obrazovek. A na scénu přichází Amazon
  Zámořská liga amerického fotbalu NFL má za sebou úvodní kolo letošní sezony. Největší vítěz? Vedení soutěže. Alespoň podle statistik sledovanosti. NFL dlouhodobě kraluje obrazovkám v amerických domácnostech, ani v letošní sezoně tomu nebude jinak. Do televizní hry o sledovanost diváků navíc vstupuje Amazon Prime.
  staré Amazon, Microsoft a Google nemůžeme porazit. Musíme si ale udržet kontrolu, říká majitel českého T-Mobilu
  Snahy o vybudování evropské alternativy k obřím cloudům od Amazonu, Googlu a Microsoftu nemají smysl. Je potřeba spolupráce a udržení kontroly nad daty, uvedl Deutsche Telekom.
  staré Amazonský prales nezachrání ekologické projekty, ale zvyšování životní úrovně chudých lidí (komentář)
  K sepsání tohoto komentáře mně inspirovaly články o úmrtí „nejosamělejšího muže světa“, kterých jsem v uplynulých týdnech četl hned několik. Oním mužem byl poslední člen jistého indiánského kmene z Brazílie, který vyvraždili nelegální farmáři. Žil 27 let úplně sám v oblasti Tanaru, odmítal kontakt ...
  staré Už žádné jízdy naprázdno. Amazon Relay otevírá cestu k novým nákladům
  Služba Amazon Relay nabízí přepravcům šanci, jak fungovat efektivně. Mohou díky ní omezit jízdy naprázdno, flexibilně využívat stávající kapacity a přitom zvýšit objem objednávek. Logistickým firmám nabízí širokou škálu digitálních technologií a služeb, které umožňují jednodušší příjem objednávek a platby v řádu dnů.
  staré Povolání - stromolezec v Amazonii
  Uřízni další větev, Zelao, křičí botanička do koruny stromu ohroženého druhu v brazilské Amazonii. Muž sedící 20 metrů nad zemí tak za pomoci teleskopických nůžek učiní a k botaniččiným nohám se snese větev stromu itauba, jehož dřevo je ceněné při výrobě lodí. O stromolezcích v Amazonii napsala agentura AFP.
  staré Nejlepší komedie na Amazon Prime Video
  V Česku je nyní již poměrně dost videostreamovacích služeb. Amazon Prime Video u nás získal větší relevanci díky seriálu ze světa Pána prstenů. Služba ale samozřejmě nenabízí jen tento nejdražší seriál všech dob, ale celou řadu zajímavých pořadů, filmů a seriálů. Dnes se podíváme na ty nejlepší filmové komedie, na které lze na službě od Amazonu narazit. Méďa Spousta z vás zná jistě medvídka Teda. Obživlý plyšák, který bere drogy, […]
  staré Rod draka na HBO versus Prsteny moci od Amazonu. Která seriálová novinka má lepší rozjezd?
  V čem je adaptace Pána prstenů lepší než prequel Hry o trůny – a naopak? Porovnali jsme úvod dvou nejočekávanějších seriálů roku. Příspěvek Rod draka na HBO versus Prsteny moci od Amazonu. Která seriálová novinka má lepší rozjezd? pochází z CzechCrunch
 • Rod draka na HBO versus Prsteny moci od Amazonu. Která seriálová novinka má lepší rozjezd?
 • CzechCrunch
 • staré Odlesňování amazonského pralesa v Kolumbii je intenzivnější než loni
  Odlesňování amazonského pralesa v Kolumbii je podle ministerstva životního prostředí intenzivnější než loni. V první polovině letošního roku vzrostlo o 11 procent na 52 460 hektarů. Zachování Amazonie je klíčové pro omezení dopadů klimatické změny, jelikož pralesy absorbují množství skleníkových plynů, píše agentura Reuters.
  staré David jedenáct let živořil na ulici: Ze zavšiveného chlapce bez domova teď šéfuje Amazonu!
  Do jedenácti let byly jeho domovem ulice New Yorku. David Ambroz (42) hladověl, spal na ulicích a myl se na záchodech v rychlém občerstvení. Pak se zavšiveného chlapce ujali pěstouni a David se chopil svých šancí na lepší život. Vystudoval vysokou školu, dostal stáž v Bílém domě a nyní pracuje jako vysoce postavený manažer pro Amazon.
  staré Výborná sluchátka Sennheiser HD 599 teď na Amazonu koupíte skoro dvakrát levněji než přímo v ČR
  staré Tentokrát Plíškovou nepodcením, prohlašuje svalnatá běloruská Amazonka
  Na bedlivě sledované newyorské betonové scéně se schyluje k dalšímu střetnutí Karolíny Plíškové s obávanou běloruskou bojovnicí. Poté, co česká tenistka v pondělí přemohla Viktorii Azarenkovou, utká se ve středu na Ashe Stadium s Arynou Sabalenkovou. Ve čtvrtfinále US Open ji rozhodně nečeká nějaký poetický dýchánek.
  staré Nejvyšší pokutu za porušení GDPR dostal zatím Amazon
  Instagram dostal v pondělí v Irsku pokutu 405 milionů eur (9,9 miliardy Kč) za špatné nakládání s daty. Ještě vyšší pokuta nicméně byla loni vyměřena loni americkému Amazonu, který musel kvůli předávání osobních údajů v rozporu s pravidly pro jejich ochranu zaplatit 746 milionů eur, tedy více než 19 miliard Kč. Přinášíme přehled těch nejvyšších pokut, které byly uděleny v rámci pravidel Evropské unie na ochranu soukromí známých pod zkratkou GDPR.
  staré Poklad z Amazonie: Poznejte venezuelský gin Canaïma
  Amazonský prales je největším svého druhu na světě. Dodnes patří k místům, která stále ještě ukrývají nepoznané druhy zvířat i rostlin a je domovem mnoha domorodých kmenů. Není proto divu, že se stal inspirací pro výrobu venezuelského ginu Canaïma. Otevřete se tomuto jedinečnému amazonskému pokladu a vychutnejte si jeho unikátní exotický charakter, který je dán ojedinělými botanicals získávaných z nepoznaných míst amazonského pralesa. Canaïma gin vyniká svou jemností a exotickým charakterem, za který vděčí unikátním amazonským botanicals. Gin Canaïma se uvedl na trh v roce 2019 pod taktovkou venezuelské společnosti Destilerías Unidas S.A., která produkuje také oceňované rumy Diplomático. Své jméno dostal po Národním parku Canaïma, jež se nachází ve venezuelské části Amazonie, konkrétně v oblasti Bolívar, jež je domovem dechberoucích skal i Andělských vodopádů – nejvyšších vodopádů na světě. Vyznačuje se intenzivní vůní, ve které se snoubí ovocné a květinové tóny. Patrná je například mučenka, grapefruit nebo náznak černého pepře. V chuti naopak převládají bylinné tóny i náznak citrusu a tropického ovoce s příjemným závěrem. Chlubí se nedotknutou přírodou s tajemnou flórou, která je známá pouze opravdovým znalcům. Připomíná tak mysteriózní zemi, která je plná legend a mýtů, jež jsou jako stvořené pro vznik této výjimečné značky. Botanicals, o kterých jste neslyšeli Národní park Canaïma obývá etnikum známé jako Pémon. Jedná se o domorodý kmen, který dodnes žije v souladu s okolní přírodou a své unikátní znalosti fauny i flóry si předává napříč generacemi. A právě díky spolupráci s domorodými kmeny gin Canaïma kromě devíti jiných, obsahuje i deset obtížně dosažitelných botanicals, které jsou ručně sbírány právě v amazonském pralese. Řadí se k nim například merey, jejichž jedlé nažky jsou známé jako kešu, dále uva de palma neboli plody mauricie a další. Canaïma gin zakoupíte na warehouse1.cz za doporučenou cenu 790 Kč. V destilerii jsou botanicals macerovány separátně. Nejprve se ponechají v neutrálním obilném lihu po dobu 2 dnů až týdne, aby byly následně destilovány v tradičním měděném kotlíkovém zařízení o objemu 500 litrů, kde na celý proces pečlivě dohlíží master distiller. Ten pak pro dosažení unikátního chuťového profilu míchá jednotlivé destiláty v různém poměru. Výsledkem je tak unikátní gin, který odkazuje na své amazonské kořeny.
 • warehouse1.cz
 • staré Amazon začal nabízet privátní 5G síť za předplatné. Co umí a v čem jsou její omezení?
  Součástí Amazon Web Services je čerstvě i nabídka pro privátní 5G sítě. Prozatím jen v USA a s omezenými možnostmi. I tak jde ale o dobrý krok směrem k většímu rozšíření.
  staré Podle rozsáhlé studie se velké části Amazonie možná nikdy neobnoví
   Výzkum vědců a domorodých organizací dospěl k závěru, že rozloha amazonského deštného pralesa dosáhla kritického bodu  Ničení životního prostředí v některých částech Amazonie je tak rozsáhlé, že rozsáhlé oblasti amazonského deštného pralesa dosáhly kritického bodu a možná se již nikdy neobnoví, zjistila rozsáhlá studie vědců a domorodých organizací."Bod zvratu není budoucím scénářem, ale spíše fází, která již v některých oblastech regionu nastala," uvádí se v závěru zprávy. "Brazílie a Bolívie soustřeďují 90 % veškerého odlesňování a degradace lesů dohromady. V důsledku toho v obou zemích již dochází k savanizaci."
  staré Amazon zavádí zpoždění recenzí. Chce se vyhnout review bombingu
  Amazon údajně zavádí třídenní zpoždění uživatelských recenzí pro veškerý svůj obsah na Prime Video. Během této doby má služba vyhodnotit, zda uživatelská recenze pochází od skutečného diváka – nikoli od robota nebo trolla, který chce zaplavit pořad negativními recenzemi. Novinka se má týkat také The Lord of the Rings: The Rings of Power, který nemá u diváků pouze pozitivní ohlasy.
  staré Amazon Prime Video hlásí rekordní zájem o seriál Prsteny moci
  Streamovací služba Amazon Prime Video ohlásila rekordní sledovanost svého nového seriálu Pán prstenů: Prsteny moci. První dvě epizody celosvětově zveřejnila na začátku září, dosud je podle údajů firmy vidělo více než 25 milionů diváků. Je to nejlepší start seriálu na Prime Video v historii.
  staré Prsteny moci fungují. Pána prstenů od Amazonu vidělo jen za první den přes 25 milionů lidí
  Epické fantasy bylo nejočekávanějším seriálem roku. Má nejsilnější premiéru v historii služby Prime Video a chystá se několik dalších řad. Příspěvek Prsteny moci fungují. Pána prstenů od Amazonu vidělo jen za první den přes 25 milionů lidí pochází z CzechCrunch
 • Prsteny moci fungují. Pána prstenů od Amazonu vidělo jen za první den přes 25 milionů lidí
 • CzechCrunch
 • staré Seriál Prsteny moci vidělo za první den na Amazon Prime přes 25 milionů diváků
  Los Angeles (USA) - První dvě epizody seriálu Pán prstenů: Prsteny moci na motivy knih spisovatele J. R. R. Tolkiena vidělo za první den po zveřejnění více než 25 milionů diváků po celém...
  staré Seriál Prsteny moci vidělo za první den na Amazon Prime přes 25 milionů diváků
  Los Angeles (USA) - První dvě epizody seriálu Pán prstenů: Prsteny moci na motivy knih spisovatele J. R. R. Tolkiena vidělo za první den po zveřejnění více než 25 milionů diváků po celém...
  staré Amazon omezuje logistická centra
  Společnost Amazon (AMZN.US) je připravena na snížení počtu logistických center a skladů tváří v tvář zpomalujícímu růstu tržeb, uvedla poradenská společnost MVPVL International. Společnost odhaduje, že Amazon nezrealizuje plány na otevření 42 skladů a ...
  staré Na Amazonu již naleznete seriál Pán Prstenů: Prsteny moci
  Tak jsme se konečně dočkali. Dlouhé čekání a mnoho spekulací je u konce. Od dnešního dne naleznete na Amazon Prime první dvě epizody seriálu Pán Prstenů: Prsteny moci. Další nová epizoda pak přibyde každý pátek. Bože, ať to není blbost.
  staré Na televizní obrazovky se vrátil Tolkienův svět, Amazon Prime uvedl Prsteny moci
  Los Angeles (USA) - Po srpnovém úspěchu seriálu Rod draka, který předchází ději Hry o trůny a který se stal světově nejsledovanější premiérou v historii stanice HBO, se na televizní...
  staré Na televizní obrazovky se vrátil Tolkienův svět, Amazon Prime uvedl Prsteny moci
  Los Angeles (USA) - Po srpnovém úspěchu seriálu Rod draka, který předchází ději Hry o trůny a který se stal světově nejsledovanější premiérou v historii stanice HBO, se na televizní...
  staré Na televizní obrazovky se vrátil Tolkienův svět, Amazon Prime uvedl Prsteny moci
  Los Angeles (USA) - Po srpnovém úspěchu seriálu Rod draka, který předchází ději Hry o trůny a který se stal světově nejsledovanější premiérou v historii stanice HBO, se na televizní...
  staré V Amazonii zemřel poslední "muž z díry". Aby unikl civilizaci, kladl i pasti
  V amazonské džungli zemřel domorodec, který žil úplně mimo moderní svět. Brazilské úřady jej považovaly za posledního příslušníka svého kmene. Muž se celý život bránil všem pokusům o kontakt, kladl pasti a střílel šípy po každém, kdo se přiblížil příliš blízko. Úmrtí velmi zasáhlo aktivisty. Litují ztráty dalšího etnického jazyka a kultury.
  staré V brazilském amazonském pralese v srpnu vzplálo přes 33 000 požárů, nejvíc za pět let
  V brazilském amazonském pralese v srpnu zaznamenali přes 33 000 lesních požárů, což je nejvyšší měsíční údaj za pět let. Informovala o tom dnes agentura AP, podle níž jde o důsledek nelegálního odlesňování.
  staré Hledáme obchodníky na Amazon
  Naše velkoobchodní společnost TorriaCars hledá zavedené prodejce na Amazonu, kteří obchodují buď napřímo (vendor) nebo skrze marketplace. Hledáme obchodníka/y se zkušenostmi s prodejem v zahraničí. Nabízíme rozmanitou nabídku produktů přímo od výrobce za velmi zajímavé ceny. Jedná se o značku SIXTOL a produkty z těchto kategorií: Dílenské nářadí Zahradní nářadí Aromadifuzéry Inovativní kšiltovky a čepice Autodiagnostiky a další  Produkty jsou již zavedené na DE Amazonu s kladnými hodnoceními a my touto cestou hledáme zkušené obchodníky, kteří mají vyřešenou logistiku a jsou schopni prodávat ideálně do všech zemí, kde Amazon působí.
  staré Nasazování produktů na ebay.com, ebay.de, amazon.com apod.
  Hledáme někoho, kdo má zkušenost s nasazováním produktů a spouštění kampaní na ebay.com, ebay.de, amazon.com apod. Bližší informace Vám sdělíme emailem. 
  staré Evoluce v přímém přenosu? Amazonský kmen se mění kvůli lovu opic
  Ve větvích stromů tráví tolik času, že na to začalo reagovat i jejich tělo. Drtivá většina ze čtyř tisíc příslušníků ekvádorského kmene Huaorani má velmi ploché nohy, což jim umožňuje lepší šplh při lovu opic, jejich hlavního zdroje potravy. Unikátní kmen se stále drží starých tradic. Muži loví pomocí otrávených šipek, rodiny žijí v tradičních chýších a všichni mluví jazykem, který není příbuzný žádnému jinému. Přesto i oni nyní čelí tlaku moderní společnosti.
  staré Amazon nepotvrdil nabĂ­dku akvizice EA
  V pátek 26. srpna kolovala trhy zpráva o potenciálním převzetí herního giganta Electronic Arts (EA.US) Amazonem, což vyústilo v býčí rally na akciích EA. Dle CNBC by však Amazon žádnou nabídku vytvářet neměl: Akcie EA získaly po zveřejnění zprávy o ...
  staré Plug Power bude dodávat vodĂ­k Amazonu, ten dostane warranty na akcie
  Plug Power včera oznámil uzavření obchodní a akciové dohody se společností Amazon. Plug Power bude od r. 2025 dodávat Amazonu tzv. zelený (bezemisně vyrobený) vodík v objemu 10 950 tun ročně a asistovat s dalšími vodíkovými aplikacemi.
  staré Pán prstenů od Amazonu má nový trailer. Fanoušky rozděluje
  Už na začátku září dorazí na Amazon Prime velmi očekávaný seriál The Lord of the Rings: The Rings of Power. Nemá smysl říkat, že komunita má obrovská očekávání, a pokud Amazon nedodá exkluzivní podívanou, za rámeček si to nedá. Dosud vypuštěné trailery vypadají všelijak a fanoušci jsou stále více rozděleni. Včera byl vydán další. Nalézt jej můžete pod odstavcem.
  staré Připraveni na nejepičtější seriál roku? Amazon ukázal další velkolepý trailer na nového Pána prstenů
  Půjde o jeden z nejpropracovanějších seriálů. Jedna epizoda má vyjít skoro na čtyřnásobek ceny posledních dílů Hry o trůny. Příspěvek Připraveni na nejepičtější seriál roku? Amazon ukázal další velkolepý trailer na nového Pána prstenů pochází z CzechCrunch
 • Připraveni na nejepičtější seriál roku? Amazon ukázal další velkolepý trailer na nového Pána prstenů
 • CzechCrunch
 • staré ProÄŤ Amazon kupuje iRobot za 1,7 miliardy USD? - VIDEO
  Společnost Amazon již v minulosti zrealizovala několik nákupů jiných firem, které začlenila do svého podnikání. Před časem však přišla zpráva, že Amazon kupuje výrobce robotických vysavačů iRobot za 1,7 miliardy USD. Jde sice až o čtvrtou největší akvi...
  staré Proč si předplatit Amazon Prime? Třeba kvůli těmto filmům. Čelisti, Tenkrát v Americe, Pán prstenů…
  Amazon Prime si pečlivě vybírá vlastní tvorbu a jak ta filmová, tak i seriálová patří k těm kvalitnějším. Nechybí však ani známé kultovní hity.
  staré Amazon neúmyslně odhalil řadu detailů o Dead Island 2
  Po letech konečně známe potenciální datum vydání.
  staré Prsteny moci: Co ukázal nejnovější trailer o novém seriálu Amazonu ze světa Pána prstenů
  Prime Video od amerického Amazonu plánuje oživit nový příběh Středozemě spisovatele J. R. R. Tolkiena v seriálu Pán prstenů: Prsteny moci. Fanoušci fantasy světa se ovšem tentokrát nedočkají hrdinů z ústředních knih, které Tolkien napsal, ale seriál o historii světa, ve kterém Sauron vytvořil prsten moci, který později našel Bilbo Pytlík a který nakonec zničil Frodo v příbězích, jež zfilmoval Peter Jackson.
  staré Dead Island 2 by mohl konečně vyjít v únoru příštího roku. Datum a detaily o hře unikly Amazonu
  Po odhalení v roce 2014 přicházel jeden problém za druhým. Vypadá to ale, že se vývoj pokračování tropické zombie akce blíží do konce.
  staré Unikají fotky z natáčení seriálu Fallout z produkce Amazonu. Smysl pro detail potěší
  Vypadá to, že se chystá kvalitní adaptace.
  actual not cached